Regiovisie functiebeperking Provincie Zeeland Waardekaarten en tarieven PSD inofficiële Mededelingen Informatierubriek van de Provincie Zeeland, nr. 51/2001 Afdeling Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon (0118) 63 10 39 infocentrum@zeeland.nl Sluiting kantoren In de afgelopen periode zijn in de provincie Zeeland verschillende regiovisies op het terrein van de zorg totstandgekomen. Inmiddels is ook de concept-tekst voor de 'Regiovisie voor mensen met een functiebeperking' gereed. )if* Verkeer en Vervoer Onderzoek doorgaand verkeer Domburg, Zoutelande en Oostkapelle Milieu Ontwerp Grondwaterbeheers plan 2002-2007 en ontwerp Verordening waterhuishuishouding Zeeland Besluit accepteren melding Van Gansewinkel Zuidwest-Nederland te Nieuwdorp Ontwerp-vergunning Ovet B.V. te Vlissingen Vergunning Rijkswaterstaat Saneringsplan Industrieweg 7 te Middelburg Veerse Meer Nieuwjaarsreceptie mmmmmtsmmmmmm Vergunning KoSa Netherlands B.V. Abdij Nieuws De achtste serie waardekaarten voor inwoners'van Zeeuwsch- Vlaanderen (WKZ) -met de lila naamsticker- verliest per 1 mei 2002 haar geldigheid. De hou ders van zo'n kaart, die ook na die datum aanspraak willen blij ven maken op korting op de veer- tarieven, kunnen nu al een nieuwe aanvragen. De aanvragen moeten worden gedaan via een speciaal formulier dat kan worden opge haald bij de bemande kassa op de veerpleinen in Vlissingen, Breskens, Kruinmgen en Perkpol- der en bij het hoofdkantoor van de PSD, Prins Hendrikweg 10, Vlissingen. De formulieren wor den niet toegezonden. Aanvraagformulier Het aanvraagformulier moet inge vuld en voorzien van een pasfoto worden ingediend via het ge meentehuis van de woongemeen- te van de aanvrager. Onderdeel van het formulier is een acceptgi ro, waarmee de verschuldigde zeven euro voor de WKZ aan de PSD moet worden betaald. In verband met de invoering van de euro zijn de aanvraagformulie ren vernieuwd. Zij zijn voorzien van een gele euro-acceptgiro die nu al kan worden gebruikt. Zodra het geld en het formulier op het hoofdkantoor van de PSD zijn ontvangen, wordt de aanvraag in behandeling genomen. Het duurt ongeveer drie weken voordat de nieuwe WKZ kan worden toege zonden. Wie over meer dan één WKZ beschikt, moet voor elke kaart een apart aanvraagformu lier invullen. Overboeken Het bedrag dat nog op de oude WKZ staat kan worden overge boekt naar de nieuwe. De over boeking moet lopen via de be mande kassa op het veerplein. Hoewel de uitgiftedatum voor de nieuwe WKZ 1 mei 2002 is, kan de kaart meteen worden ge bruikt. De oude WKZ wordt bij de overboeking ingenomen. Euro Per 1 januari 2002 wordt het tegoed aan guldens op een waar- dekaart bij gebruik automatisch omgezet in euro's. Dit geldt voor alle waardekaarten. De omzetting kan tot het eind van de veer dienst worden gedaan. Ook met regelmatige gebruikers van de boten hebben dus ruim de tijd. Met ingang van het nieuwe jaar worden de tarieven verhoogd. Enkele voorbeelden: Voor voertuigen tot en met zes meter moet in de periode van 1 oktober tot en met 30 april 6,60 euro per enkele reis worden betaald. Van 1 mei tot en met 30 september is het zomertarief van toepassing en kost een enkele reis 9,10 euro. Voor de houders van een 'Waardekaartnormaal lage korting' is het tarief vastge steld op 3,34 euro. Het personenvervoer op de lijn Kruiningen - Perkpolder is gratis, op de lijn Vlissingen - Breskens kost de overtocht in de zomerpe riode één euro. Informatie Wie in het algemeen meer wil weten over de betaling en de tarieven voor de veerdiensten kan het informatieblad "Hoe de veerman te betalen" aanvragen. Het informatieblad is gratis ver krijgbaar bij het provinciaal infor matiecentrum, Abdij 9, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, tele foon 0118-631400, e-mail infocentrum@zeeland.nl. De provinciale kantoren zijn ge sloten van maandag 24 decem ber tot en met 1 januari 2002. Dinsdag 2 januari zijn de kanto ren vanaf 9.00 uur weer ge opend. Wel dient rekening gehou den te worden met een vervroeg de sluiting, 15.30 uur, in verband met de nieuwjaarsbijeenkomst voor het personeel. Het Informatiecentrum van de provincie is gesloten van maan dag 24 december 2001 tot en met 3 januari 2002. Bovendien is het centrum, net als alle stafafdelingen, donderdag 20 december, vanaf half vier geslo ten. Dan wordt de eindejaarsbij- eenkomst voor het personeel gehouden. De visie voor mensen met een functiebeperking, voorheen licha melijk gehandicapten genoemd, is door een stuurgroep opgesteld waarin (zorg)vragers, (zorgaan bieders, zorgkantoor, gemeenten en provincie zijn vertegenwoor digd. In de regiovisie beschrijven de betrokken partijen de huidige situ atie voor mensen met een func tiebeperking in Zeeland, welke richting het naar hun mening uit moet en hoe de kloof tussen aan bod en behoefte aan voorzienin gen in Zeeland verkleind kan wor den. Uitgangspunt hierbij is het streven naar 'volwaardig burger schap' voor mensen met-een functiebeperking. Onderwerpen In deze regiovisie komen onder meer onderwerpen als toeganke lijkheid, wonen, zorg, verkeer en vervoer, werk, benadering door anderen en vrijetijdsbesteding aan de orde. De door de stuur groep gesignaleerde knelpunten en geformuleerde oplossingen hebben een plaats gekregen in het bij deze regiovisie behorend uitvoeringsprogramma. Knelpunten Een van de 36 gesignaleerde knelpunten gaat over de directe leef- en woonomgeving van men sen (met een functiebeperking). Te denken valt aan smalle, onge lijke en schuin aflopende trottoirs bij uitritten, slechte verlichting, onhandige verkeersafzettingen, te steile hellingen of slecht toe gankelijke tunnels. Als oplossing wordt aangedragen dat gemeen ten gebruik moeten maken van IHHiW tl ?v «lij imw» 'V i -O, Dankzij de strandjutter is het strand sinds enkele jaren ook bereikbaar voor rolstoelers. hun bevoegdheden en beleidsin strumenten op dit gebied. Ook wijst men op de mogelijkheid van het inrichten van 'levensloop be stendige' woonwijken. Inspraak Voordat de 'Regiovisie voor men sen met een functiebeperking' door Provinciale Staten wordt behandeld, is het mogelijk een reactie te geven op de hele visie of onderdelen daarvan. Reacties kunnen vóór 26 januari 2002 worden gezonden aan Gedepu teerde Staten van Zeeland, Post bus 153, 4330 AD Middelburg. De reacties worden verzameld en aan de betrokken partijen voorge legd, wat kan leiden tot even tuele aanpassingen van deze con cept-regiovisie. Informatie Een exemplaar van de concept regiovisie kan worden aange vraagd bij het informatiecentrum van de provincie Zeeland, Abdij 9, postbus 6001,4330 LA Middelburg, tel. 0118-631400, e-mailadres: infocentrum@zeeland.nl. Het informatiecentrum is van maan dag tot en met vrijdag geopend van 9.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. Wie vragen heeft over inhoudelijk of procedu rele zaken kan contact opnemen met de heer drs. H. Zanting van de directie Welzijn, Economie en Bestuur, tel 0118-631461. Blindenversie Voor slechtzienden en blinden is de concept-regiovisie in aange paste vorm bij het informatiecen trum verkrijgbaar. Wie iemand kent die hierop aangewezen is, wordt gevraagd hem of haar op deze mogelijkheid attent te maken. De Provincie Zeeland laat in sa menwerking met onder andere de gemeente Veere onderzoek doen naar het autoverkeer in Domburg, Zoutelande en Oostkapelle. Het doel van het onderzoek is vast te stellen in hoeverre er sprake is van over last door het verkeer en hoe de overlast voorkomen kan worden. Het onderzoek zal worden uitge voerd door Goudappel Coffeng BV, adviseurs voor verkeer en vervoer. Het onderzoek zal grotendeels gebaseerd worden op verkeer stellingen en verkeersmodellen. Hiermee kan bijvoorbeeld worden vastgesteld welk deel van het verkeer wel door het dorp rijdt, maar doorgaand is, en dus eigen lijk niet in het dorp zelf had hoe ven te zijn. Met de verkeersmo dellen kunnen schattingen ge maakt worden van de hoeveel heid verkeer in de toekomst. De verkeersmodellen zijn ook erg nuttig omdat daarmee ook ge luidsoverlast en luchtverontreini ging van het verkeer kunnen wor den berekend. Daarnaast wordt ook onderzocht wat de mening van de dorpsbe woners is. Aan hen wordt ge vraagd of zij overlast hebben van het verkeer en of zij vinden dat de leefbaarheid en de verkeers veiligheid door het doorgaande verkeer worden beïnvloed. Voor dit deel van het onderzoek wordt een schriftelijke enquête gehou den. Bij een deel van de huishou dens in de kernen zullen vragen lijsten verspreid worden. Dit zal volgens planning plaatsvinden in de eerste helft van januari 2002. De Provincie Zeeland en de Ge meente Veere verzoeken de inwo ners om aan dit onderzoek mee te werken, Het onderzoek wordt volgens planning in maart 2002 afgerond. Gedeputeerde Staten van Zee land hebben op 4 december 2001 het Grondwaterbeheersplan 2002-2007 en de Verordening waterhuishouding Zeeland in ont werp vastgesteld. Beide liggen van 20 december 2001 tot en met 15 februari 2002 ter inzage. Het Grondwaterbeheersplan be schrijft vooral de regels die gel den voor het onttrekken van grondwater. De nieuwe regelge ving is verwerkt in de Verorde ning waterhuishouding Zeeland. Deze is ook op enkele andere punten aangepast. Op plan en verordening kan tot en met 15 februari 2002 worden gereageerd. Schriftelijke reacties kunnen worden gezonden aan: Gedeputeerde Staten van Zee land, Postbus 165, 4330 AD Mid delburg of via email gwbp@zeeland.nl. Bovendien wor den twee bijeenkomsten georga niseerd, waar een toelichting op plan en verordening wordt gege ven en met de gedeputeerde voor het waterbeheer van ge dachten kan worden gewisseld. Deze bijeenkomsten worden gehouden op: dinsdag 29 januari 2002 om 19.30 uur in De Stenge, Steng eplein 1 te Heinkenszand; donderdag 31 januari 2002 om 19.30 uur in Gemeen schapscentrum De Warande, Wilhelminastraat 43 te St. Jan steen. Plan en verordening kunnen tij dens kantooruren worden inge zien bij de directie RMW, Het Groene Woud 1 te Middelburg en gedurende de openingstijden bij alle openbare bibliotheken in de provincie. Exemplaren van plan en verordening kunnen eveneens worden aangevraagd bij het Pro vinciaal Informatiecentrum, tel. 0118-631400 of via e-mail infocentrum@zeeland.nl. Daar is ook een samenvatting verkrijg baar van het plan, gericht op de agrarische sector. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met: de heer E. Lere, tel. 0118- 631189 (Grondwaterbeheers plan) de heer mr. P.R.A. Katsburg, tel. 0118-63113 (Verordening waterhuishouding Zeeland) mevrouw I. van den Bosse, tel. 0118-631930 (Procedure plan en verordening). Gedeputeerde Staten van Zee land geven kennis van hun besluit tot het accepteren van de mel ding Wet milieubeheer van Van Gansewinkel Zuidwest-Nederland te Nieuwdorp. De melding heeft betrekking op het aanbrengen van een aantal wijzigingen in de inrichting, gelegen aan de Polen- weg 8 te Nieuwdorp. De nog niet gerealiseerde onderdelen van de inrichting zullen op een andere manier vorm worden gegeven. In de oprichtingvergunning is onder meer vergunning verleend voor het plaatsen van een sorteerhal. Deze hal zal op een andere loca tie, binnen de inrichting worden gerealiseerd. Voorts zullen enkele activiteiten niet gaan plaatsvin den, te weten een onderhouds werkplaats, op- en overslag van kca en gft-afval en het shredde- ren van afvalstoffen. Voorts zal een opstelplaats voor volle con tainers gerealiseerd worden. Het besluit en de melding kunnen worden ingezien tot en met 24 januari 2002 bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8-17 uur (de Directie ruimte, milieu en water is gesloten van 24 december 2001 t/m 1 januari 2002) en in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand, maandag tot en met vrijdag van 8.30-12.30 uur, op donderdag avond van 17.00-20,00 uur (het gemeentehuis is gesloten op 24, 25, 26 en 31 december 2001 en op 1 januari 2002). Belanghebbenden kunnen tot en met 24 januari 2002 tegen dit besluit schriftelijk bezwaar maken bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 43330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen om een voorlopige voorziening vragen bij de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor het inzien buiten kan tooruren, mondelinge toelich ting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wen den tot dhr. P.Wattel (tel. 0118- 631773). Gedeputeerde Staten van Zee land hebben een aanvraag ont vangen om een vergunning Wet milieubeheer van Overslagbe drijf Terneuzen "Ovet" B.V. voor het behandelen van stuifgevoelige soorten petroleumcokes op de terminal te Vlissingen-Oost. De petcokes worden behandeld met een chemisch product, waardoor de stuifgevoeligheid van de pet cokes afneemt. Gedeputeerde Staten willen de vergunning verlenen met voor schriften ter bescherming van het milieu. De ontwerp-vergunning ligt van 20 december 2001 tot en met 16 januari 2002 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8-17 en desgevraagd buiten kan tooruren (de directie is gesloten van 24 december 2001 tot en met 1 januari 2002); in het ge meentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand, maandag tot en met vrijdag van 8.30-12.30 uur, op donderdag avond van 17.00-20.00 uur (de gemeente Borsele is gesloten op 24, 25 en 26 december 2001 en 1 januari 2002) en in het ge meentehuis van Vlissingen, op werkdagen van 8.30-12.30 uur en 13.30-15.00 uur en (na telefo nische afspraak 0118-487204) op woensdagavond van 17.15- 20.15 uur (de gemeente Vlissin gen is gesloten van 24 tot en met 26 december, op 31 decem ber 2001 en op 1 januari 2002). Daarna, tot het einde van de be roepstermijn, liggen de stukken ter inzage op genoemde plaatsen en tijden. Een ieder kan tot en met 17 janu ari 2002 schriftelijke beden kingen tegen de ontwerp-vergun ning indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Directie Ruimte, Milieu en Water, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Hierbij kan worden verzocht per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Tot en met 9 januari 2002 kan een ieder verzoeken om een ge- dachtenwisseling over de ont werp-vergunning (0118-631071). Bij de gedachtenwisse-ling wordt de aanvrager in de gelegenheid gesteld aanwezig te zijn en kun nen mondelinge bed-enkingen worden ingebracht. Alleen zij die bedenkingen hebben ingediend tegen de ontwerp-ver gunning, de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ont werp-vergunning en belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen de ontwerp-vergun ning kunnen later beroep instel len. Voor het inzien buiten kan tooruren, mondelinge toelich ting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wen den tot dhr. P. Beijaard, (tel. 0118-631071). Gedeputeerde Staten van Zee land hebben aan Rijkswaterstaat te Goes een vergunning Grond waterwet met voorschriften ter bescherming van de bij het grondwaterbeheer betrokken be langen verleend voor het onttrek ken van grondwater ten behoeve van het uitvoeren van een bodem sanering ter plaatse van het op slagterrein van de Rijkswaterstaat aan de Langeweg te Arnemuiden. De vergunning ligt van 20 decem ber 2001 tot en met 30 januari 2002 ter inzage bij de Direc tie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middel burg, op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kan tooruren en in het gemeente huis van Middelburg, dienst stadsontwikkeling, afd. milieu zaken, op werkdagen van 8-12 en 13-16 uur en (na telefonische afspraak 0118-675241) op don derdagavond van 18-21 uur; Degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ontwerp- vergunning, de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerp-vergunning en be langhebbenden aan wie redelijker wijs met kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-ver gunning kunnen tot en met 30 januari 2002 tegen de vergun ning beroep instellen bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De vergunning wordt op 31 janu ari 2002 van kracht, tenzij over eenkomstig artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto arti kel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voor zitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Voor het inzien buiten kan tooruren, mondelinge toelich ting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wen den tot W. Buizer (tel. 0118- 631168). Gedeputeerde Staten van Zee land hebben vastgesteld dat de bodemverontreiniging op de loca tie Industrieweg 7 te Middelburg ernstig is en hebben met het Het waterschap Zeeuwse Eilanden wordt heer en meester van het Veerse Meer. De wegen, fietspaden, parkeer terreinen en de oevers gaan van Staatsbosbeheer over naar het schap. Al eerder - in 1996 - kwam het meer met de steigers en andere voorzieningen in het water al onder de hoede van het waterschap. Dit blijkt uit de nieuwsbrief Rondom het Veerse Meer - een gebied met toekomst. Het is de vierde nieuwsbrief van de stuur- en projectgroep die de inrichting van het Veerse Meer onder han den heeft om de diverse belan gen die er spelen goed op elkaar af te stemmen. Half januari tekenen Zeeuwse Eilanden en Staatsbosbeheer het convenant waarbij de overdracht wordt geregeld. Overeengekomen is dat Staatsbosbeher vijf ton betaald om achterstallig onderhoud te kunnen betalen. Uit de liggelden wordt ongeveer een ton besteed aan het onderhoud van de stei gers, toiletten en afvalbakken. Dijkgraaf W.A. Gosselaar van het waterschap laat weten dat eisen gesteld zullen worden aan het waterpeil. Te allen tijde moet de afwatering van het omliggende gebied worden gegarandeerd. In de nieuwsbrief wordt ook aan dacht besteed aan de sluiting van het Veerse Gat, nu veertig jaar geleden. Om precies te zijn: 24 april 1961 werd het laatste en zevende caisson op zijn plaats gebracht. De terugblik wordt geïllustreerd met foto's van destijds, onder meer van de hand van C. Kotvis. Andere onderwerpen zijn een por tret va bestuurslid Stan Jasperse van Recron en de uitkomsten van onderzoek naar de effecten van peilveranderingen op het natte schraalland en zijn vegetatie. De nieuwsbrief is gratis verkrijg baar bij het provinciaal informatie centrum, Abdij 9, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, tel. 0118- 631400, e-mail: infocentrum@zeeland.nl. Via hetzelfde adres kan ook een gratis abonnement worden besteld. Wie na komende vrijdag bestelt, kan tot 4 januari alleen per e-mail terecht, doordat het informatie centrum tijdens de kerstperiode is gesloten. De toezending zal dan zo vlug mogelijk na de her opening zijn. Vrijdag 11 januari, van 16.00 tot 18.00 uur, houdt het provinciaal bestuur een nieuwjaarsreceptie in het Statenzaalcomplex, Abdij 10, Middelburg, ledereen is van harte welkom. saneringsplan van Hoondert Be heer B.V. te 's-Heerenhoek inge stemd (artikel 29 en 39 Wet bodembescherming). De beschikking ligt van 19 de cember 2001 tot en met 10 februari 2002 ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren, en in het gemeen tehuis van Middelburg, dienst stadsontwikkeling, afd. milieu zaken, op werkdagen van 8-12 en 13-16 uur en (na telefonische afspraak 0118-675241) op don derdagavond van 18-21 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 10 februari 2002 een be zwaarschrift tegen de beschik king indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Gedurende de behandeling van het bezwaarschrift kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's Gravenhage. De beschikking wordt 11 februari 2002 van kracht, tenzij binnen die termijn een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval wordt het besluit niet van kracht, voordat op dat ver zoek is beslist. Voor het inzien buiten kan tooruren, mondelinge toelich ting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wen den tot de heer G. Schrage (tel. 0118-631736). Gedeputeerde Staten van Zee land hebben aan KoSa Nether lands B.V. een vergunning Wet milieubeheer met voorschriften ter bescherming van het milieu verleend voor het verzamelen van afvalwater in twee nieuw te bou wen tankputten en het opslaan van afvalwater in containers bij bijzondere situaties. De inrichting is gelegen aan de Europaweg 4 te Vlissingen. De vergunning ligt van 20 decem ber 2001 tot en met 30 januari 2002 ter inzage bij de Direc tie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middel burg, op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kan tooruren en in het gemeente huis van Vlissingen, op werkda gen van 8.30-12.30 uur en 13.30-15.00 uur en (na telefoni sche afspraak 0118487204) op woensdagavond van 17.15-20.15 uur. De Directie ruimte, milieu en water is gesloten v?n 24 decem ber 2001 tot en met 1 januari 2002. Het gemeentehuis van Vlissingen is gesloten gedurende de feestdagen en op 24 en 31 december 2001. Degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ontwerp- vergunning, de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerp-vergunning en belang hebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen de ontwerp-vergun ning kunnen tot en met 31 januari 2002 tegen de vergunning be roep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De vergunning wordt op 1 febru ari 2002 van kracht, tenzij over eenkomstig artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto arti kel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voor zitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State en/of de benodigde bouw vergunning nog niet is verleend. Voor het inzien buiten kan tooruren, mondelinge toelich ting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wen den tot J. Provoost (tel. 0118- 631769).

de Faam | 2001 | | pagina 7