n GEMEENTE MIDDELBURG Richtlijnen gevelonder houd monumenten Uitgaan tijdens de feestdagen Nota Ouderenbeleid Wijzigingen ophaaldata huisvuil Openingstijden Gemeente rond de feestdagen Gemeenteraadsvergadering Informatiebij eenkomst Magistraatwij k Uitvoering Speelruimteplan Middelburg Uitkering minima in de gemeente Middelburg Woensdag 12 december 2001 FAAM/VLISSINGER 3 Week 50 MAXIMAAL TEXT VANAF PAG. 830 Informatienummer 675 555 De gevel is het gezicht van het huis. In het verleden waren veel monumenten voorzien van een kleurig versierde gevel. Op de gevels en op de gevelstenen zijn hiervan soms nog resten terug te vinden. Ook het voegwerk in de gevel werd vaak op een bijzonde re manier verwerkt. Deze kwetsbare, historische in formatie is na verwijdering niet meer te herstellen of terug te brengen. Op 18 februari 2002 wordt de nota ouderenbeleid in de gemeenteraad behandeld. Met de nota heeft de gemeente voor de komende vier jaar een instrument in handen waarmee een flinke vernieuwende impuls aan het ouderenbeleid kan worden gegeven. Maar de nota is nog niet af. U - de burger - bent uitgenodigd uw mening over de nota te geven en wijzigingen of aanvullingen voor te stellen. Tafeltje Dekje Op le Kerstdag (dins dag 25 december) haalt de Stadsreiniging geen huisvuil op. Maandag 19 november vergadert de gemeenteraad weer in de raadzaal van het Stadhuis. De vergade ring begint om 19.30 uur en is bij te wonen vanaf de publieke tribune. De agenda is onder voorbe houd: Donderdag 20 december aanstaande houdt de Ge meente Middelburg samen met Woongoed Middel burg een informatiebijeenkomst voor bewoners van de Magistraatwijk over de herstructurering van de wijk. Doel van de avond is het presenteren van de plannen voor de inrichting van de buitenruimte en de uitgewerkte plannen voor het woon-winkelcen- trum Magistraatwijk. Aanvraagformulier Deze informatiepagina van de Gemeente Middelburg wordt samengesteld door de afdeling Communicatie. Reacties zijn van harte welkom! Voor informatie, folders en inzage van stukken kunt u bij Communicatie terecht: Stadhuisstraat 2, telefoon 675450, iedere werkdag open van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur. Internet site: www.middelburg.nl info middelburg, nl Rond de feestdagen gelden voor de meeste gemeentelijke kantoren an dere openingstijden dan u gewend bent. Maar de afdeling Burgerzaken en de sectie Parkeerbeheer zullen op bepaalde dagen wel de deuren openen om u van dienst te kunnen zijn. Hoe zit het precies? Vrijdagmiddag 21 december vanaf 15.00 uur zijn alle gemeentelijke kantoren gesloten in verband met een einde jaarsbijeenkomst voor het personeel. Dc Gemeente is ook gesloten op eerste en tweede kerstdag en op nieuwjaarsdag. De balie van dc sectie Parkeerbe heer (Stadsschuur): Geopend maandag 24 december van 08.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 15.00 uur. Donderdag en vrijdag 27 en 28 december normaal geopend van 08.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur. Maandag 31 december gesloten en woensdag 2 januari vanaf 10.00 uur geopend. Burgerzaken is op 24 december en op 31 december lussen 9.00 uur en 10.00 uur geopend alleen voor de aangifte van geboorte en overlij den. Burgerzaken is wel geopend op 27 en 28 december volgens nor male openingstijden. Dc Stadsreiniging is gesloten op maandag 24 december en maandag 31 december, maar wel normaal ge opend op donderdag en vrijdag 27 en 28 december. Dienst Stadsontwikkeling (Vlis- singsestraat) en de sectie Belastin gen zijn maandag 24 december, de kerstdagen en de periode van 27 de cember tot en met 1 januari gesloten. De Sociale Dienst is maandag 24 en 31 december gesloten. Voor noodgevallen is de deze dienst wel geopend op 27 en 28 december van 10.00 tot 12.00 uur. en telefonisch te bereiken op 675 666 en 0800 - 023 1865. Op woensdag 2 januari openen alle kantoren om 10.00 uur de deuren! Hel schoonmaken van gevels van monumentale panden is nu een lan delijke trend die ook in Middelburg steeds vaker aanslaat. Hierbij wor den veel verschillende methoden toegepast, zoals hoge- en lagedruk straaltechnieken - al dan niet met chemische toevoegingen - slijpen en schuren. De dagelijkse praktijk laat zien dal er schade kan ontslaan tijdens de reinigingswerkzaamheden zelf en lang erna. Eufemistisch gesproken is dal funest voor de historische in formatie die de gevels bevatten. Want eens verwijderd, is voor altijd verloren. Zo kan het schilderwerk en voeg werk beschadigd raken, maar ook is hel mogelijk dat de zachte delen van de gevel verloren gaan. Hout- rot, roest van de ijzeren ankers en vorstschade door achtergebleven schoonmaakwater kunnen ook op treden. Een bijkomend milieupro bleem ontstaat als de chemische rei nigingsmiddelen via de gevel in dc bodem verdwijnen. Om de monumenten te beschermen heeft de overheid bepaald dal voor gevelreiniging van beschermde mo numenten een monumentenvergun ning nodig is. Nadere informatie over dit onder werp kunt u krijgen bij de heer D.A. van de Vrie, sectie Bouwen en Middelburg staat bekend om haar mooie monumenten en bij zondere gevels (foto: F. Viergever) Wonen, tel. 675 227. Rijksdienst voor de Monumentenzorg heeft in haar infoblad "'Hel reinigen van ge vels" info over dit onderwerp sa mengesteld, tel. 030 - 698 3456. Middelburg vergrijst: van de Mid delburgse inwoners is nu 16 procent 65 jaar en ouder. Over ruim twintig jaar is dal percentage opgelopen tot ongeveer 25. Ook blijven ouderen "Tafeltje Dekje" is een activiteit van dc U.V.V. voor ouderen, ge handicapten en diegenen, die (tijdelijk) zelf niet voor een warme maaltijd kunnen zorgen. Dc maaltijden kunnen iedere maandag lussen 8.45 en 9.30 uur worden besteld. U kunt hiervoor bellen met nummer 01 18-638570. Het bezorgen ge beurt ook op deze dag. Menu vanaf maandag 17 december tot en met zondag 23 december 2001 Maandag Reepjes varkensvlees in room saus met wortelen en aardap pelen. Dinsdag Rundergehaktballen, spinazie en aardappelen. Woensdag Witlofschotel met ham en aardappelpuree. Donderdag Kippenborst in kerrieroom- saus en groenteri jst. Vrijdag Visfilet in kruidensaus, worte len, aardappelen. Zaterdag Nasigoreng met kipsateh. Zondag Wat de pot schaft. veel langer zelfstandig wonen en maken dan ook langer gebruik van gemeentelijke voorzieningen. Daarnaast krijgt de gemeente ook steeds meer taken te verrichten die van belang zijn voor ouderen. Voor beelden daarvan zijn de Wet Voor zieningen Gehandicapten, het rege len van de toegang tot zorgvoorzie ningen (indicatiestelling), het scheiden van wonen en zorg (in fy sieke en financiële betekenis) en verschuiving van zorg in een instel ling naar zorg thuis. Redenen ge noeg om een goed functionerend ouderbeleid te hebben! Opmerkelijk Er is een behoefteonderzoek, en een interview gehouden onder mensen van 50 jaar en ouder en instellingen die werken met senioren. Het on derzoek richtte zich vooral op de terreinen: wonen, mobiliteit en vervoer, ge bruik van zorg en voorzieningen, gezondheid, deelname in de maat schappij, geld en informatievoorzie ning. De uitkomsten van het onderzoek zijn meegenomen in de nota Oude renbeleid. Hier alvast enkele op merkelijke uitkomsten: - 97% is tevreden met dc huidige woning ondanks dat de voorkeur uitgaat naar een ander type woning - er is weinig verschil lussen ge bruik openbaar vervoer door jonge re en oudere generalies senioren. De helft is ontevreden over hel ge bruik. - 94% van de de 50-plussers noemt de eigen gezondheid goed tol rede lijk. - café- en restaurantbezoek scoren hoog. Er is in het algemeen een groot activiteitenaanbod op het ge bied van ontplooiing, ontspanning en ontmoeting. Vooral de Zeeuwse Bibliotheek valt in dc smaak bij ou deren. - 7% van de ouderen moet vanwege financiële beperkingen regelmatig lol altijd afzien van deelname aan activiteiten - een centraal informatiepunt vindt 62% van de ouderen nodig. Het onderzoek en de interviews hebben geresulteerd in een aantal algemene vraagstukken: - Hoe organiseren we dat ouderen toegang krijgen lol dc juiste wo ning? - Hoe komen we er toe dat elke ou dere voldoende inzicht heeft in de mogelijkheden van extramur ale zorg (zorg in de eigen wo ning), als alternatief voor intra murale zorg? (zorg in een instel ling als verzorgings- of verpleeg huis) - Op welke wijze kunnen we oude ren helpen om gezondheidsklach ten te voorkomen, uit te stellen en te beperken? - Hoe laten we ouderen meebeslis sen in beleid en bestuur? Deze en nog veel meer staan dus in de nota. Heeft u hier een mening over? Voordat de raad de nota offi cieel vaststelt is er een inspraakpe riode. Die loopt van 10 december 2001 tot en met 4 januari 2002. Ie dereen die dat wil kan dc nota inzien bij de afdeling Communicatie, Slad- huisstraat 2. De nota is ook in te zien op de website (afdeling welzijn) van de gemeente Middelburg. In spraakreacties zijn te richten aan het College van Burgemeester en Wet houders, Postbus 6000,4330 LA. Het huisvuil dat normaal die dag zou worden opgehaald, kunt u op maandag 24 december voor 07.00 uur buitenzetten. Ook het huisvuil dat normaal op maan dag wordt opgehaald, moet er voor 07.00 uur staan. Ook op 2e Kerstdag (woensdag 26 december) haalt de Stadsrei- Oud papier niging geen huisvuil op. Het huisvuil moet een dag later, na melijk op donderdag 27 decem ber voor 07.00 uur worden bui ten gezet. meweg is tijdens de Kerstdagen gesloten, alsook op dinsdag 1 ja nuari 2002. Nieuwe Afvalkalender Dc wijzigingen van de ophaalda gen staan vermeld op de afvalka lender die huis aan huis is ver spreid Afvalkalenders kunnen bij de afdeling Communicatie worden opgehaald, Stadhuis straat 2. De nieuwe afvalkalen der voor 2002 wordt in week 51 huis aan huis bezorgd. Ook het huisvuil dat normaal op donderdag builen wordt gezel, moet er voor 07.00 uur staan. Op dinsdag 1 januari 2002 haalt dc Stadsreiniging geen huisvuil op. De containers moeten een dag later, woensdag 2 januari 2001, voor 07.00 uur buiten staan. Ook het huisvuil dat nor maal op dinsdag wordt opge haald moet er dan ook staan. De milieustraat aan dc Waldam- Op maandag 24 december haalt Stadsreiniging het oud-papier van bedrijven niet op. Ook op Oudjaarsdag, maandag 31 december, zal het oud papier van bedrijven niet worden opge haald. In plaats hier van maakt de Stadsreiniging op vrijdag 28 de cember een speciale ophaalron- de van het papier van bedrijven. Het moet dan wel om 18.00 uur buiten staan. Voor particulieren gelden de oud-papier ophaaldagen zoals die zijn vermeld in de oud-pa pier-kalender. 1. Vaststelling notulen van de vergadering van de raad van de gemeente Middelburg, gehouden op 27 augustus 2001. 2. Vaststelling notulen van de vergadering van de raad van de gemeente Middelburg, gehouden op 24 september 2001 3. Vaststelling notulen van de openbare vergadering van de raad van dc gemeente Middelburg, gehouden op 23 november 2001. 4. Mededelingen en ingekomen stukken. 5. Vaststelling Verordening op het correctief raadgevend referendum. 6. Wijziging verordening voorzieningen huisvesting onderwijs gemeente Middelburg. 7. Krediet reconstructie Abeelseweg. 8. Vaststelling Verordening parkeerbelastingen 2002. 9. Wijziging tarieven van de leges burgerlijke stand en gemeentelijke ba sisadministratie persoonsgegevens voor 2002. 10. Planschadeverzoek Hazelaarslaan 3. 11. Afwijzen planschadc ex artikel 49 W.R.O. Molenwater le fase. 12. Opheffing gemeenschappelijke Regeling Bestuursacademie Zuid-Ne derland. 13. Beleidsplan Abw 2002. 14. Afwijking van Arbeidsvoorwaardenregeling t.b.v. aanstelling parkeer- controleurs als onbezoldigd gemeente-ambtenaar. 15. Benoeming in Raad van Toezicht van de Stichting Beeldende Kunst Middelburg. 16. Jaarrekening 1999, jaarrekening 2000 en begroting 2001 van dc Stich ting voor Openbaar Voortgezet Onderwijs op Walcheren (SSG Neha- lennia). 17. Vaststellen bestemmingsplan "Poelendaele 2001". 18. Bezwaren tegen niet tijdig nemen van een besluit door uw raad inzake planschade Nieuwenhoven. 19. Afsluiten administratie grondexploitaties. 20. Vaststelling verordening lot wijziging van de gemeentelijke verordenin gen aan de invoering van de euro. 21Beschikbaar stellen van een krediet ad. f 27.200.voor de uitvoering van het project jeugd en veiligheid Walcheren. 22. Subsidie voor 2001 toekennen aan speeltuinvereniging Nieuw en St. Joosland. 23. Voordracht bestuurslid SSGM Nehalennia. 24. Verstrekken van renteloze lening aan MTV'69. 25. Verzamelvoorstel tot hel wijzigen van de begroting 2002 en hel verle nen van kredieten. 26. Wetsvoorstel dualisering gemeentebestuur. 27. Bouw parkeerkelder en stadskantoor. 28. Besluit tot inventarisatie van taken afdeling Stadsreiniging, die overge dragen kunnen worden aan Delta Nutsbedrijven De stukken liggen ter inzage bij de afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2, open maandag tot en met vrijdag van 8 lol 16.00 uur. In 1999 heeft de Gemeente in de Magistraatwijk twee onderzoeken laten uitvoeren: een leefbaarheids- onderzoek en een stedenbouwkun dige verkenning. De conclusies van deze onderzoeken hebben geleid tot het maken van een nieuw plan voor het hart van de Magistraatwijk. De fiats, scholen en het wijkcentrum in dit gebied zijn inmiddels gesloopt om plaats te maken voor nieuwe woninsten in combinatie met een nieuw winkelcentrum en een multi functionele accommodatie, waarin onder andere een brede school en een wijkcentrum worden onderge bracht. Daarnaast zal de openbare ruimte van het gebied deels worden vernieuwd. Momenteel wordt er druk gebouwd aan de multifunctio nele accommodatie die medio 2002 zal worden opgeleverd om bij aan vang van het nieuwe schooljaar in gebruik genomen te kunnen worden. De plannen voor het woonwinkel- centrum en de openbare ruimte zijn nu ook gereed! U kunt er mee kennis maken op deze speciale infoavond. Programma Saline Verhoeven van hel bureau Palmboom en van den Bout Steden bouwkundigen uit Rotterdam pre senteert het plan 'inrichting open bare ruimte'. Guus van Bebber, ar chitect Brede School, zal de inrich ting van de schoolpleinen presente ren. Architect Hans Widdershoven van Van Aken architecten zal ver volgens zijn plan voor het woon winkelcentrum toelichten. De bij eenkomst vindt plaats op donderdag 20 december om 20.30 uur in Ont moetingscentrum Dauwendaclc, Vrijlandstraal 65. De deuren gaan open vanaf 20.00 uur. U bent van harte welkom! (Brand)Veiligheid bij het uitgaan is een hot item, zeker nu de feestda gen voor de deur staan. Iedereen weet wat er mis kan gaan, maar ook wat er aan gedaan kan worden om de veiligheid te vergroten. Je leest er bijna iedere dag over in de krant of het journaal heeft er een onder werp over. Wat doet de Gemeente Middelburg in samenwerking met de horeca, politie en brandweer op dit gebied? Brandveiligheid in het algemeen Dit jaar is de Gemeente gestart met een inhaalslag op het gebied van gebruiksvergunningen voor horcca- panden. Enige tijd geleden is daar om een speciale bijeenkomst ge houden met de horeca-ondernemers en de brandweer. De gebruiksver gunning gaat over veiligheid in hel algemeen maar zeer zeker ook over brandveiligheid. Inmiddels zijn we een aantal maanden verder en kun nen we constateren dat veel horeca ondernemers de zaak serieus op pakken en er alles aan doen om hun zaak veilig te laten zijn. Het brandveiligheidsbeleid van de Gemeente Middelburg richt zich on der meer op het veilige en verant woorde gebruik van bouwwerken (horecagelegenheden). Iedere ge- bruiksvergunningplichtige horeca ondernemer krijgt hiermee te ma ken. Veelal betekent dit voor hen dat er extra geïnvesteerd moet worden in het door hen geëxploiteerde pand. Hel al dan niet realiseren van een hoger bouwtechnisch (brandveilig- heids)niveau in een bestaand pand heeft direct consequenties voor het maximaal aantal toe te laten perso nen. Momenteel wordt hieraan door veel horecaondernemers, op aange ven van dc stadsgewestelijke brand weer, hard aan gewerkt. Daarnaast zijn er gebruikseisen waaraan bouwwerken zonder meer moeten voldoen. Hierbij kan wor den gedacht aan gestelde gebruiks eisen aan uitgangen en vluchtwegen en stoffering en versieringen. Extra controles Naast een algemene inhaalslag zul len er met het oog op de feestdagen en gedurende dc feestdagen in Mid delburg extra controles plaatsvinden m dc horeca. Met name medewer kers van de stadsgewestelijke brandweer en medewerkers van dc sectic Bouwen en Wonen van de Gemeente voeren die uit. De con troles richten zich op het maximaal aantal toe te laten personen, de (bouwtechnische) staat van uitgan gen en vluchtwegen, en de (kerst)versieringcn. Inmiddels heeft er in de nacht van zaterdag I de cember op zondag 2 december een eerste inspectie plaatsgevonden. Daarbij zijn geen noemenswaardige bijzonderheden gesignaleerd. Daar uit blijkt vooralsnog dal een ieder zijn verantwoordelijkheid neemt om er voor le zorgen dat er niet al leen op een gezellige, maar ook op een veilige en verantwoorde ma nier, kan worden uitgegaan in Mid delburg. Verruimde openingstijden Tijdens Kerstnacht en de Jaarwisse ling geldt voor tie horecabedrijven in de gemeente Middelburg een col lectieve ontheffing van het slui tingsuur. De ontheffingen gelden niet voor paracommcrciële bedrij ven, zoals sportkantines. In de nacht van 24 op 25 december mogen de horecabedrijven tot 04.00 uur open blijven. Voor de nacht van oud en nieuw verleent de burge meester van Middelburg een collec tieve ontheffing van het sluitingsuur tot 06.00 uur. Aan dc ontheffing, die geldt tijdens de jaarwisseling, zijn een aantal voorwaarden verbonden. De horeca mogen na 02.00 uur geen bezoekers meer tot de gelegenheid toelaten, alleen laten vertrekken. Op verzoek van de horecaonderne mers worden dc bezoekers er op ge wezen dal men rekening dient te houden met de mogelijkheid dat de toegang tot een aantal bars, caté's, disco's en dergelijke slechts moge lijk is op vertoon van een toegangs kaart. Voor meer informatie over de toegangskaartcnregcling kunt u contact opnemen met de betreffen de horecazaken. De ontheffing voor de horecaondernemers tijdens de jaarwisseling geldt ook voor een viertal horecabedrijven in Arnemui- den en Nieuw- en Sint Joosland. met enkele speeltoestellen. Op het huidige trapveld aan het Erasmuspark wordt een verhard spelplateau met (basket)balvoorzie ning aangelegd. Al heel wat speelgelegenheden in de gemeente Middelburg zijn verbe terd en aangepast in het kader van het speelruimteplan, maar nog lang niet allemaal. De komende maanden gaat Groenbeheer de andere speel plekken aanpakken. Hieronder leest u in het kort wat waar op stapel staat. Dc komende tijd zullen we regelmatig terugkomen op de werk zaamheden. Verbeteren huidige buurtspeel- plek, plaatsen enkele extra speel toestellen: IJsselstraat, Lauwerijstraat. Hugo de Grootlaan, Van Kleffenslaan. Park Molenwater, Oude Werfstraai, Havendijkslraat, Hagepreekgang, Laan der Commando's, Trix ter Windlstraal, L. Van Hamelstraat, P. Boddacrlstraat, Windwijzer, El- mcrsland, Vromoldsland, Landlusl- straat. Verbeteren huidige buurtspeel- plek, extra speeltoestellen aan leg drainage: Omloop, Nadorslwcg. Toestellen worden verwijderd om herplaatst te worden op andere locatie: Koninginnelaan, Rotterdamsekaai, Klein Vlaanderen. A. Van Dricllaan, Kleine Wcrfslraat, Voorborg. In de Kwartierenbuurt worden de toestellen verplaatst naar één cen traal gelegen speelplek. Op de speelplek aan de Rijnstraat (nr. 23 tot 25) verwijdert Groenbe heer de speeltoestellen en legt een plantsoen aan. In dc Biesbosstraat legt de Ge meente een nieuwe speelplek aan Het plein aan dc Noordwal krijgt een combi- speeltoestel en doelen. Hel hekwerk rond het basketbal- plein aan de Veersesingel wordt vernieuwd. Omwonenden van een speelplek die aan de beurt is. ontvangen voor de werkzaamheden een informerende brief. Daarnaast liggen de plannen ter inzage bij de Wijkündersteu- ningsPunten van Middelburg Noord, Stromenwijk. Zuid Dauwen- daele en Amemuiden. Voor inzage en eventuele toelichting kunt u terecht bij de afdeling Groenbeheeres, Vlissingsestraat 21 te Middelburg, tel. 675 313. De gemeenteraad van Middelburg heeft wederom besloten aan de minima een eenmalige uitkering te verstrekken. Lees mee hoe u daarvoor in aanmer king komt. De eenmalige uitkering wordt uitgekeerd aan inwoners van de gemeente met een minimuminkomen of een uit kering. De uitkering bedraagt voor alleenstaanden 75. voor alleenstaande ouders 125 en voor gehuwden/sa menwonenden 100. U bent: Uw inkomen is maximaal: dec. 2000 nov. 2001 21 jaar of ouder, maar jonger dan 65 jaar - alleenstaande f 1.584 f 1.701 - alleenstaande ouder f2.042 f2.193 gehuwd f2.301 f2.472 65 jaar of ouder - alleenstaande f 1.690 f 1.824 - alleenstaande ouder f2.150 f2.318 gehuwd; beide echtgenoten 65 jaar of ouder f 2.394 I" 2.564 gehuwd; één echtgenoot jonger dan 65 jaar f 2.337 f 2.610 Ook uw vermogen wordt betrokken in de beoordeling of u recht heeft op de eenmalige uitkering. U heeft geen recht op dc eenmalige uitkering als uw vermogen hoger is dan in onderstaande situaties: - alleenstaande 10.300,00; alleenstaande ouder 20.600,00: gehuwden 20.000.00.' Het inkomen over de maand november 2001 is bepa lend. U moet aantonen dat u sinds december 2000 een inkomen heeft op 110% van het voor u geldende soci aal minimum. Met het aanvraagformulier moet u dus diverse bewijsstukken inleveren, namelijk: 1uw inkomen over de maand december 2000; 2. uw inkomen over de maand november 2001 3. uw bank- of gironummer. Let op: u kunt uw aanvraag indienen tot en met 21 december 2001. Na deze datum worden aanvragen niet meer in behandeling genomen. Uw aanvraag wordt ook niet in behandeling genomen als de be wijsstukken niet zijn bijgevoegd. Als u naar uw mening voldoet aan de voorwaarde dat u al vanaf december 2000 een uitkering ontvangt die niet meer is dan 110% van het sociaal minimum cn u ook aan de overige voorwaarden voldoet, kunt u onder staand aanvraagformulier invullen. Alleen het inkomen dal niet uitgaat boven 110% van de op uw huishouden van tqcpassing zijnde bijstandsnorm (exclusief vakantietoeslag) wordt aangemerkt als. soci aal minimum. Zie hiervoor onderstaande tabel. 5 Naam X Adres Postcode Woonplaats Geboortedatum Nationaliteit Bank- of gironummer wil in aanmerking komen voor de gemeentelijke eindejaarsuitkering 2001. Mijn inkomen/uitkering is over de periode december 2000 tot en met november 2001 niet meer geweest dan 110% van het sociaal minimum. Ik ben: 0 alleenstaande 0 alleenstaande ouder 0 gehuwd/samenwonend (svp aankruisen wat van toepassing is) Ik verklaar dal ik deze gegevens naar waarheid heb ingevuld en ik heb een bewijsstuk van mijn inkomen/uitke ring over december 2000 en november 2001 bijgevoegd. Ook heb ik een kopie van mijn bank- of girorekening bijgevoegd. Tevens verklaar ik dal mijn vermogen niet meer is dan f 10.300.00 voor een alleenstaande en f 20.600.00 voor een alleenstaande ouder of gehuwd/samenwonend. Middelburg,(datum). Handtekening, Dit formulier kunt u afgeven bij de balie van de afdeling Sociale Zaken, Simpelhuisstraat ling sociale zaken, sectie Intake, Postbus 570. 4330 AN Middelburg. I 1 I I I I I I I I of opsturen naar Aftle-

de Faam | 2001 | | pagina 3