VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN iii GEMEENTEVLISSINGEN VEE GEMEENTE MIDDELBURG Tafeltje Dekje MIDDELBURG I VLISSINGEN VEERE Woensdag 5 december 2001 FAAM/VLISSINGER 10 INFORMATIE OVERHEID PUBLICATE NOTA OUDERENBELEID Burgemeester en wethouders ma ken bekend dat vanaf 10 decem ber 2001 tlm 4 januari 2002 voor een ieder ter inzage ligt de nota ouderenbeleid. In deze nota worden de voorne mens op het terrein van ouderen beleid voor de komende 4 jaar beschreven. De nota is in te zien bij de afde ling Communicatie, Stadhuisstraat 2 Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de nota ken baar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB te Middelburg WIJZIGING INSPRAAK VERORDENING. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middel burg in de vergadering van 19 no vember 2001 heeft besloten tot vaststelling van de Verordening tot wijziging van de Inspraakverorde ning. Deze wijziging betreft het verlenen van inspraak bij de voor bereiding van de uitwerkings- en wijzigingsbevoegdheid ex artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de vrijstellingsproce dure ex artikel 19, eerste lid van deze wet. De wijziging treedt in werking op 6 december 2001. De wijziging ligt voor een ieder ter inzage bij de afdeling Communi catie van de Bestuursdienst, Stad huisstraat 2 te Middelburg. VERORDENINGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middel burg heeft besloten De navolgende verordeningen vast te stellen - De wijzigingsverordening Reini gingsheffingen I998 - De wijzigingsverordening Riool rechten I998 - De wijzigingsverordening Onroe- rende-zaakbelastingen I998 - De wijzigingsverordening Hon denbelasting I998 - De wijzigingsverordening Foren senbelasting 1998 - De wijzigingsverordening Leges I998 - De wijzigingsverordening Land- toeristenbelasting 1998 - De wijzigingsverordening water toeristenbelasting 1998 - De wijzigingsverordening Preca- riobelasting I998 - De wijzigingsverordening Scheepvaartrechten 1998 - De wijzigingsverordening Markt- gelden I998 - De wijzigingsverordening Baat belasting Langeviele/Segeers- straat - De wijzigingsverordening Lijkbe- zorgingsrechten I998 Het raadsbesluit en deze verorde ningen liggen ter inzage en zijn te gen betaling van legeskosten ver krijgbaar bij de Sectie Belastingen, Lange Noordstraat 16. BUSHALTE SCHOOLBUS SEN BACHTENSTEENE Naar aanleiding van klachten over de onduidelijke aanduiding van de bushalte voor schoolbussen aan de Bachtensteene maken Burge meester en wethouders van Mid delburg het volgende bekend. De bushalte zal worden aangeduid met bord L3 (bushaltebord) en met een blokmarkering van zwart-witte tegels. Deze maatre gel zal 7 dagen per week gelden, en blijft van kracht tot het mo ment dat de leerlingen van de Cy- pressenhof gehuisvest worden in de unilocatie Magistraatwijk. Tegen dit besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van bekend making van dit besluit bij Burge meester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift Het bezwaar schrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dag tekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het be zwaar. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens de President van de Arrondisse mentsrechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien men van mening is dat on verwijlde spoed, gelet op de be trokken belangen, dat vereist. Het verzoek hiertoe moet worden ge richt aan de President van de Ar rondissementsrechtbank te Mid delburg, sector Bestuursrecht, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt 225,-1 102,- voor natuurlijke personen en 450,-IC 204,- voor andere dan natuurlijke personen. Het volledige besluit ligt ter inzage bij de Bestuursdienst, afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. VERKEERSMAATREGEL OUDE WERFSTRAAT Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een aan de Oude Werf- straat gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeervak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 16 januari 2002 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de President van de Arrondissementrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Mid delburg, sector bestuursrecht, Post bus 5015,4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek worden griffierech ten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg ter inzage. VERKEERSMAATREGEL WIJDAUSTRAAT Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een aan de Wijdau- straat gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeervak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 16 januari 2002 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de President van de Arrondissementrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Mid delburg, sector bestuursrecht Post bus 5015,4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek worden griffierech ten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg ter inzage. VERKEERSMAATREGEL KLEINE WERFSTRAAT Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een aan de Kleine Werf- straat gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeervak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 16 januari 2002 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de President van de Arrondissementrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Mid delburg, sector bestuursrecht, Post bus 5015,4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek worden griffierech ten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg ter inzage. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het uitbreiden en verbouwen van de woning op het perceel Vlissingse Molenstraat 24; het bouwen van een woonwagen op het perceel Breeweg 94C; het bouwen van een serre op het perceel Scholeksterstraat 20; het bouwen van een woning op het perceel J.J. Smitstraat 14; het bouwen van een berging en carport op het perceel Lionstraat 7 te Arnemuiden. N.B.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, af wijken van die welke ter inzage lig gen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): het wijzigen op reeds eerder verleende bouwvergunning voor het bouwen van een woning op het perceel Noordweg 268b (20-11); het bouwen van 6 woningen op de percelen Schokker 6 tlm 16 te Arnemuiden (20-11); het verhogen van de liftschacht, behorende bij de openbare par keergarage op het perceel Kou- steensedijk I (21-11); het verbouwen van het clubge bouw/kantine op het perceel Van Cittersweg 2i te Arnemuiden (23-11); het bouwen van een woning met garage op het perceel Zilvermeeuwstraat 28 (23-11); het bouwen van een woning met garage op het perceel Zilvermeeuwstraat 18 (23-11); het uitbreiden van de woning op het perceel Noordweg 353 (23- ii); het uitbreiden van de woning op het perceelVeersesingel 122 (23-11); het verbouwen en uitbreiden van de woning op het perceel Noordweg 451 (23-11); het verbouwen van het pand op het perceel Mannezeeseweg 59 (23-11); het bouwen van een garage op het perceel Scholeksterstraat 1 en het bouwen van een berging op het perceel Scholeksterstraat 9 (23-11); het bouwen van een toegang tot de stationstunnel op het perceel Kanaalweg 22 (26-11); het wijzigen op een reeds eer der verleende bouwvergunning (betreft goothoogte van de gara ge op gelijke hoogte van de goot van de woning) op het perceel Hengst 17 te Arnemuiden (26- II); het wijzigen op een reeds eer der verleende vergunning (toe voegen plaatsen dakkapel aan de voorzijde en vervallen log gia's) (26-11); het plaatsen van twee dakven sters op het perceel Langeviele- singel 16(26-11); het uitbreiden van de woning op het perceel Lutulistraat 14 (26- II). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 7 december tot en met 20 december 2001 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het verbouwen van de woning op het perceel Gortstraat 43. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61, 4330 AB Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse vi gerende bestemmingsplan "Arne muiden Dorp 1986 - I e Partiële Herziening" ten behoeve van het verbouwen van de bedrijfsruimte tot woning op het perceel Westwal 38 te Arnemuiden. De (bouw)aanvraag ligt met in gang van vrijdag 7 december 2001 gedurende 4 weken (tot en met 3 januari 2002) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlis- singsestraat 21 Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de (bouw)aan- vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor meer informatie van de gemeente Middelburg pagina 3 in deze krant, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl "Tafeltje Dekje" is een activiteit van de U.V.V. voor ouderen, ge handicapten en diegenen, die (tijdelijk) zelf niel voor een warme maaltijd kunnen zorgen. De maaltijden kunnen iedere maandag tussen 8.45 en 9.30 uur worden besteld. U kunt hiervoor bellen met nummer 0118-638570. Het bezorgen ge beurt ook op deze dag. Menu vanaf maandag 10 de cember tot en met zondag 16 december 2001 Maandag Gehakt in jus, andijvie, mini- rösti. Dinsdag Stoofschotel van rundergou- lash. Woensdag Stamppot boerenkool met worst. Donderdag Kip in champignonsaus met schorseneren en aardappelen. Vrijdag Visschotel met wortelen, bloemkool, broccoli en aard appelen. Zaterdag Varkensvlees in satésaus, boontjes en gele rijst. Zondag Wat de pol schaft. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - wijzigen van een dakkapel Rit- themsestraat 2 - bouwen van dakkapel Rosen- burglaan 268 - bouwen van dakkapellen en bij keuken Lambrechtsenstraat 68 - verbouwen van een hotel Singel 2 - uitbreiden van een woning Zuid- beekseweg 9 - uitbreiden van een extra verdie pingsvloer Bellamypark 35 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist Het is moge lijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergun ning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - uitbreiden van een woning en garage Vlissingsestraat 100 (af wijking bouwvergunning) - slopen van een asbesthoudend plafond Vondellaan 3 - bouwen van een tuinhuis Lou- werse's WegelingA9 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending daar van bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN Wij willen positief beslissen op de volgende aanvraag bouwvergun ning: - bouwen van drie dakkapellen en een bijkeuken Lambrechtsen straat 68 te Ritthem Artikel 5, lid 8 sub e I van het be stemmingsplan Ritthem, 3e alge hele herziening opent daartoe de mogelijkheid. Voordat wij een beslissing nemen liggen de bouw- en situatietekenin gen en het vrijstellingsverzoek tot en met 2 januari 2002 ter inzage in het stadhuis (begane grond, ka mer 034). Tot en met deze datum kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen bij burge meester en wethouders indienen. WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 13 december 2001. Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art. 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vlis- singen) is ontvangen van: - Bosch Slabbers, voor het verwij deren van een populier uit de achtertuin Badhuisstraat 199- 201 te Vlissingen; - Hogeschool Zeeland, voor het verwijderen van vier populieren op het terrein aldaar Edisonweg 4 te Vlissingen; - Dhr.J.J.Feij, voor het verwijderen van de kastanje Steengracht- straat 55 te Vlissingen. VERKEERSSITUATIE MARNIXPLEIN Op verzoek van bewoners zijn wij voornemens de verkeerscirucatie op het Marnixplein te West-Sou burg voor met name fietsers en bromfietsers te wijzigen. Voorgesteld wordt eenrichtingsver keer in te stellen voor voornoemde categorie bestuurders overeen komstig de bestaande rijroute van motorvoertuigen. Door deze maatregel wordt het voor fietsers en bromfietsers ver boden de noordelijke route van het Marnixplein in west-oostelijke rich ting en de zuidelijke route in oost- westelijke richting in te rijden.Te vens wordt voorgesteld aan de oost- en westzijde van de Kerklaan (ten hoogte van woningnr. 9 tot aan de hoek van het Marnixplein) het bestaande fietspad te verwij deren en in te richten als open baar groen. De aanwezige gara ges/uitritten blijven bereikbaar. Op de Kerklaan zullen (gedeeltelijk) fietssuggestiestroken worden aan gebracht en zal zowel aan de oost als westkant (gedeeltelijk) een parkeerverbod worden ingesteld. Het verzoek met situatie tekening ligt vanaf heden voor een periode van 4 weken ter inzage in het stadhuis, begane grond, kamer 34 loket 2000. Reacties kunnen wor den gezonden aan het college van burgemeester en wethouders, Stadhuisplein 2,4382 LG Vlissin gen, Directie grondgebied, afdeling ontwikkeling ta.v. dhr F. Slager (tel. 487235). ONTWERP- BESTEM MINGSPLAN LAMMEREN- BURG II (2e FASE) Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken, op grond van ar tikel 23 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, bekend dat vanaf 6 december 2001 voor een ieder ge durende vier weken (tlm 2 januari 2002) op het stadhuis ter inzage ligt het ontwerp van het bestem mingsplan Lammerenburg II (2e fase). Tevens ligt dit bestemmings plan buiten werkuren ter inzage bij de Bibliotheek Vlissingen, Spuistraat 6, 4381 HR VLISSIN GEN. In dit ontwerp zijn de aan passingen verwerkt, voortvloeiend uit de inspraakprocedure over het voorontwerp. Het ontwerp betreft een juridisch- planologische bestemmingsregeling voor de tweede fase van de woon wijk Lammerenburg, welke wordt omsloten door de eerste fase van Lammerenburg, de volkstuinen aan de Gerbrandystraat (deze gronden vallen buiten het bestem mingsplan), de Vlissingsestraat, de Jacoba van Beierenweg en de toe komstige weg S14. Gedurende bovenvermelde termijn kan een ieder zijn zienswijze om trent dit ontwerp-bestemmings- plan schriftelijk kenbaar maken bij de gemeenteraad. Vlissingen, 5 december 2001 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. WBÊÊÈÊÊÈÈÊÊm GEMEENTE POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord be vonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk wor den verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de publi catie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de ge meenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Informatie: (0118) 555444. ONTWERP- REVISIEVERGUNNING DOMINEESHOFWEG I TE WESTKAPELLE Wij maken bekend dat, van 7 de cember 2001 tlm 4 januari 2002 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, de ontwerp-revisievergunning Wet mi lieubeheer die wij hebben ver leend aan camping "De Boom gaard" te Westkapelle. De vergun ning heeft betrekking op de in richting Domineeshofweg I te Westkapelle (camping met 346 stacaravans, 322 toercarvans, 76 passantenplaatsen, winkel, café, restaurant, snackbar, zwembad en 2 windmolens). Buiten de ope ningstijden kunnen de stukken in gezien worden na telefonische af spraak (cluster Grondgebied, tel. 0118-555447). Tlm 4 januari 2002 kunnen ge motiveerde bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking schriftelijk door iedereen bij ons college wor den ingediend.Wanneer u niet wilt dat uw persoonlijke gegevens be kend worden gemaakt, dient u dit tegelijk met het indienen van uw bedenkingen kenbaar te maken. Op verzoek kan tlm 4 januari 2002 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld met ons college, de aan vrager en eventuele andere aan wezigen. Alleen als u tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebt in gebracht tegen de ontwerpbe schikking kunt u beroep instellen bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij u kunt aantonen dat u rede lijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks af wijkt van het voornemen. STRUCTUURVISIE SEROOSKERKE Op grond van de Inspraakverorde ning ligt gedurende 4 weken, van 6 december 2001 tlm 2 januari 2002, ter inzage de concept-struc tuurvisie voor Serooskerke. Daar naast is deze te bekijken op de ge meentelijke website, www.veere.nl. In de structuurvisie wordt het ruimtelijk beleid voor de kern en de directe omgeving in hoofdlijnen aangegeven. Daarbij wordt inge gaan op de bestaande situatie en gewenste ontwikkelingen op (met name) het gebied van wonen, be drijvigheid, voorzieningen, verkeer en groen. Na het vaststellen van de structuurvisie wordt deze (tz.t.) vertaald in een nieuw bestem mingsplan voor de kom. Gedurende de aangegeven termijn kunnen inwoners en natuurlijke en rechtspersonen die in de ge meente een belang hebben op de concept-structuurvisie inspreken door schriftelijk een zienswijze bij ons college in te dienen. Daar naast wordt een informatiebijeen komst gehouden. Tijdens deze bij eenkomst kunnen ook mondelinge zienswijzen worden ingediend. Af hankelijk van de reacties wordt be keken of het concept aangepast moet worden. De bijeenkomst wordt gehouden op maandag 17 december 2001, om 20.00 uur in De Zandput te Serooskerke. VASTSTELLING REGELINGENBUNDEL RONDOM DE GBA Op 27 november 2001 hebben wij de regelingenbundel 'Rondom de GBA' vastgesteld. In deze bun del zijn regelingen, procedures en instructies opgenomen over de bij houding, de kwaliteit en de vers trekking van gegevens uit de Ge meentelijke Basisadministratie (GBA). De regelingenbundel ligt ter inzage bij de Centrale Publieksbalie, Tra verse I te Domburg, op werkda gen tussen 9.00 en 16.00 uur en op donderdagavond tot 19.00 uur. Tegen betaling kan een afschrift van de tarieventabel verkregen worden. OPHALEN HUISVUIL TIJDENS DE FEESTDAGEN In verband met de kerstdagen en de jaarwisseling worden de routes voor het ophalen van huisvuil ge wijzigd. Kerstdagen De route voor het legen van de duobakken wordt als volgt gewij zigd: - Gapinge, Serooskerke, Veere en Vrouwenpolder wordt i.p.v. maan dag 24 december, zaterdag 22 december 2001 - Grijpskerke en Oostkapelle wordt i.p.v. dinsdag 25 december, maandag 24 december 2001 - Biggekerke en Koudekerke wordt i.p.v. woensdag 26 december, donderdag 27 december 2001 - Zoutelande en Westkapelle wordt i.p.v. donderdag 2 7 decem ber, vrijdag 28 december 2001 -Aagtekerke, Domburg en Melis- kerke wordt i.p.v. vrijdag 28 de cember, zaterdag 29 december 2001 Deze data gelden ook voor het buitengebied. Jaarwisseling De route voor het legen van de duobakken wordt als volgt gewij zigd: - Grijpskerke en Oostkapelle wordt i.p.v. dinsdag I januari, woensdag 2 januari 2002 - Biggekerke en Koudekerke wordt i.p.v. woensdag 2 januari, donder dag 3 januari 2002 - Zoutelande en Westkapelle wordt i.p.v. donderdag 3 januari, vrijdag 4 januari 2002 -Aagtekerke, Domburg en Melis- kerke wordt i.p.v. vrijdag 4 janu ari, zaterdag 5 januari 2002 Deze data gelden ook voor het buitengebied. Ophalen grof tuinafval Het grof tuinafval wordt in Koude kerke en Biggekerke op maandag 24 december 2001 opgehaald. Als u grof tuinafval aan wilt bieden op 24 december 2001, moet u zich aanmelden voor vrijdag 21 de cember 2001, via de informatielijn. Het grof tuinafval wordt in Gapin ge, Serooskerke, Grijpskerke, Veere, Vrouwenpolder en Oostkapelle op gehaald op woensdag 2 januari 2002. Als u grof tuinafval aan wilt bieden op 2 januari 2002 moet u zich aanmelden voor vrijdag 28 december 2001, via de informatie lijn. Door een andere volgorde van de routes kan het zijn dat de ophaal dienst veel eerder of later dan nor maal langs komt. Zet uw duobak voor 7.30 uur buiten. Heeft u vra gen dan kunt u op werkdagen tus sen 8.00 en 12.00 uur en 13.00 en 16.00 uur contact opnemen met de informatielijn, tel.nr.: 0800 - 024 0064. Kerstbomen Kerstbomen worden niet apart in gezameld. Als u zich bij de infor matielijn aanmeldt, wordt uw boom opgehaald met het grof tuinafval.Wanneer het grof tuinaf val bij u wordt opgehaald, kunt u op de afvalkalender zien. Afvalkalender 2002 Eind december krijgt u de nieuwe afvalkalender voor 2002 weer in de bus. Mocht u de kalender begin januari nog niet hebben ontvangen bel dan de informatielijn. De ka lender wordt dan alsnog toege stuurd. BEPERKTE DIENST VERLENING OP DONDERDAG 6 DECEMBER Wegens scholingsactiviteiten is de Centrale Publieksbalie op donder dag 6 december tot 16.00 uur maar beperkt bezet. Het is moge lijk dat u met bepaalde zaken niet direct geholpen kunt worden.Vanaf 16.00 tot 19.00 uur is de bezet ting weer normaal. DUOBAK TE GROOT OFTE KLEIN Eén maal per jaar kunt u uw duo- bak om laten wisselen voor een duobak van een ander formaat. Indien u uw duobak wilt laten om wisselen kunt u dit schriftelijk doorgeven voor 4 januari 2002 op het volgende adres: Gemeente Vee re, ta.v. afdeling Milieu, Postbus 1000,4375 ZV Domburg. U ontvangt schriftelijk bericht wanneer wij uw duobak komen omwisselen. Domburg, 5 december 2001 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2001 | | pagina 18