Persoonlijke gegevens Uw voorkeur Onderwerpen Gelezen? Wilt u meedingen naar de driedaagse trip naar Londen, vult u dan hier uw adresgegevens in. De swingende Britse hoofdstad Londen heeft een aantrekkings kracht ais geen enkele andere stad in Europa. Londen in kerstsfeer is rond uit adembenemend. Vul de enquête in en wie weet bent u de gelukkige winnaar van zo'n heerlijk London- arrangement, ter beschikking ge steld door Engeland-specialist Tha mes Travel uit Vlissingen in samen werking met Hoverspeed Fastercar- ferries. De Faam/Vlissinger wil een krant zijn voor alle lezers en daarbij telt ieders mening. Om nog beter aan uw wensen te kunnen voldoen, willen we graag de mening van onze lezers beter leren kennen. We hebben hiervoor een vragenlijst ontwikkeld, met als doel de Faam/Vlissinger nog interessanter te maken. Onder de inzenders van deze enquête verloten wij bovendien een geheel verzorgde reis naar Londen. Wij danken u vriendelijk voor uw medewerking aan deze enquête. Uiteraard behandelen wij alle gegevens uiterst vertrouwelijk. U kunt deze enquête opsturen naar: De Faam/Vlissinger, Postbus 18,4380 AA, Vlissingen. Wie anoniem wenst te blijven wordt verzocht om in elk geval plaats en postcode in te vullen. (U dingt dan niet mee naar de reis.) Om uw krant steeds up to date te houden en hem regelmatig met uw wensen en behoeften te vergelijken willen wij in een later stadium een lezerspanel instellen. De mensen uit dit panel praten mee over hun eigen krant. Wilt u hieraan deelnemen, kruis dan dit hokje aan 16 FAAM/VLISSINGER Woensdag 7 november 2001 Vul de enquête in en win een reis naar Londen De luxe Superseacat van Hoverspeed. Uw arrangement is geldig voor twee personen en kan op elk gewenst moment ingaan (tot en met maart 2002). U reist per trein of eigen ver voer naar Oostende of Calais. Daar aangekomen kunt u parkeren op de parking van Hoverspeed. Eenmaal in de vertrekhal wordt u als een echte VIP behandeld. In de first class lounge wacht u tot u als eerste aan boord kunt gaan. Ook aan boord reist u per eerste klasse en wordt u getracteerd op een driegangen-maaltijd, gratis drankjes, kranten en tijdschriften. De Seacat van Hoverspeed brengt u vanaf Oostende in twee uur naar Dover. Vanaf Calais bedraagt de reistijd drie kwartier. Van Dover wordt u door een pendelbus naar het station gebracht. Vanuit de trein ziet u het Engelse landschap aan u voorbij trekken ter wijl u gerieflijk naar Londen doorreist. Casserly Court Hotel, één van de meest populai re 2-sterrenhotels in de stad, is voor de komende twee nachten uw thuisbasis. Het is gunstig gele gen - vlakbij Hyde Park en op een paar minuten afstand van Marble Arch en de ongeëvenaarde winkelstraat Oxford Street. U verblijft er op basis van logies en ontbijt. De kamers beschikken over eigen sanitaire voorzieningen. Een prima uit gangspunt om de stad tot de uwe te maken! Naast de retourprijs per ferry en trein zijn twee overnachtingen met continentaal ontbijt in het hotel (alle kamers beschikken over eigen douche en toilet) inbegrepen. Het Casserly Court Hotel bevindt zich op korte afstand van Hyde Park en Oxford Street. 1. Geslacht invuller 5. Wat is de hoogst genoten Kruis bij iedere vraag uw voorkeur 9. Welke van de onderstaande Nu volgen enige vragen over uw 5. uit eten In onze kranten komen regelmatig de volgende onderwerpen aan de orde. 1. man voltooide opleiding van de aan. Per vraag maar 1 antwoord tijdschriften spreekt u het mening m.b.t. de onderwerpen die 6. koken Wij zijn geïnteresseerd ofu deze wel of niet leest. Omcirkel wat voor u 2. vrouw kostwinner omcirkelen. meest aan? regelmatig in uw krant voorkomen. 7. gemeentebelangen van toepassing is. (degene die de grootste 1. Panorama 13. 2 Leeftijd invuller bijdrage levert aan het 7. Wat is uw favoriete 2. Libelle 11. Kruis de twee meest 16. leest u: 1. tot en met 19 jaar totale gezinsinkomen)? tv-programma? 3. National Geographic aansprekende 1. uitgaan a. ja nee lokale gebeurtenissen 2. 20 tot en met 34 jaar 1. lagere school 1. Studio Sport 4. Aktueel onderwerpen aan 2. vrijwilligerswerk b. ja nee familieberichten 3. 35 tot en met 49 jaar 2. lager beroepsonderwijs 2. Surprise Show 5. Playboy 1 geld 3. milieu c. ja nee weekenddiensten 4. 50 tot en met 64 jaar 3. mavo 3. Den Haag Vandaag 6. Opzij 2 vriendenkring 4. evenementen d. ja nee nieuwe bedrijven/winkels 5. 65 jaar of ouder 4. havo/vwo 4. All You Need Is Love 7. Quote 3 vrijwilligerswerk 5. wonen e. ja nee nieuwbouw/renovatie 5. middelbaar 5. Breekijzer 4 religie 6. technologie f. ja nee achtergronden van het nieuws 3. Gezinssamenstelling beroepsonderwijs 6. Discovery documentaire 10. Aan wat voor soort vakantie 5 milieu 7. geldzaken g- ja nee bekende plaatsgenoten 1. getrouwd 6. hoger beroepsonderwijs 7. Nova 6 politiek 14. h. ja nee meningen lokale bevolking 2. samenwonend 7. wetenschappelijk geeft u de voorkeur? 7 mode i. ja nee vrije tijd 3. alleenstaand onderwijs 1. buitenland 8 fastfood 1. politiek j- ja nee de jeugd 4. thuis inwonend 8. Welke van de onderstaande 2. binnenland 9 design 2. heemkunde k. ja nee relaties 5. anders 6. Wat is de hoogte van kranten spreekt u het meest 3. natuur 10 beleggen 3. actiegroepen I. ja nee reclame/aanbiedingen het bruto gezinsinkomen aan? 4. feestvakantie 11 carrière 4. autonieuws m. ja nee evenementen/toerisme 4. Aantal thuiswonende (modaal is ƒ54.000 1. regionale krant 5. korte vakantie 12 nieuwe technologie 5. sensatie n. ja nee kerkelijke informatie kinderen per jaar)? 2. weekkrant 6. doevakantie 13 kunst 6. literatuur O. ja nee sport 1. geen 1. minimum 3. Telegraaf k 7. ver, exotisch 14 exotische reizen 7. buurtnieuws P- ja nee gezondheid 2. 1 2. beneden modaal 4. Volkskrant q- ja nee glamour 3. 2 3. modaal 5. NRC Geef bij elke vraag 1 onderwerp aan 15. r. ja nee buurtcentra 4. 3 4. V/2 keer modaal 6. AD waarover u het liefst zou willen le 1. politieberichten s. ja nee eten en drinken 5. 4 5. 2 keer modaal 7. Geen zen in uw huis-aan-huiskrant 2. sport t. ja nee ons kent ons 6. 5 of meer 6. 2Vz keer modaal 12. 3. alternatieve levenswijze u. ja nee tip van de vakman 7. geen opgave 1. opvoeding 4. personeelsadvertenties V. ja nee heemkunde 2. kerkberichten 5. exclusief reizen 3. natuur 6. huizen/makelaars 4. mode 7. bestuurswerk Naam Adres Postcode. Plaats Telefoon.

de Faam | 2001 | | pagina 16