GEMEENTEVLISSNGEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN Ai. GEMEENTE MIDDELBURG veeW MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 10 FAAM/VLISSINGER Woensdag 7 november 2001 INFORMAT IE r OVERHEID HlllllllJl UITVOERINGSBESLUIT PAR- KEERVERORDENING Burgemeester en wethouders ma ken bekend dat op I januari 002 nieuwe beleidsregels voor uitgifte van parkeervergunningen van kracht worden. Hieronder volgen de belangrijkste wijzigingen ten op zichte van de huidige regeling. 1. Parkeervergunningen voor bewo ners worden uitsluitend verleend aan bewoners die ingeschreven staan op een woonadres in de ge meentelijke basisadministratie. 2. Parkeervergunningen voor bedrij ven worden uitsluitend verleend per belastingobject 3. Per vergunning wordt slechts één kenteken vermeld. 4. Parkeervergunningen voor bewo ners van zone I zijn geldig in zo ne l-3.Vergunningen voor bewo ners van zone 2 of 3 zijn uitslui tend geldig in zone 2 en 3. 5. Servicepassen worden uitsluitend verstrekt voor bedrijfsvoertuigen met 'grijs kenteken', en aan de volgende categorieën: a. bewakings-, veiligheids- en con trolediensten; b. huisartsen, verloskundigen en wijkverpleegkundigen; c. uitedijk herkenbare voertuigen ten behoeve van de lijkbezorging. 6. Vergunningen voor sociaal be zoek kunnen door bewoners van de binnenstad aangevraagd wor den en zijn uitsluitend geldig in zone 2 en 3. Voor bewoners van de huidige belanghebbendenge- bieden in zone I geldt deze ver gunning ook aldaar. Bij de ver gunning behoort een bezoekers- kaart, die tot maximaal 300 uur per jaar opgewaardeerd kan worden. 7. Ten behoeve van hun gasten kun nen hotelhouders in zone I-3 een vergunning met bezoekerskaart ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geopend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: (0118) 555444 Fax: (O II8) 555433 Postadres: Postbus 1000, 4357 TV Domburg Afval-informatielijn: 0800 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en on derhoud: (0118) 555447. Voor dringende zaken na werk tijd kunt u ook dit nummer bel len. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een cen trale publieksbalie ingericht De balie is verdeeld in drie "clus ters". U kunt daar terecht voor de volgende zaken: - Cluster Zorg telefoon: (0118) 555445; onderwijs, subsidies, uitkeringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicap ten. - Cluster Burgerzaken tele foon: (0118) 555446; reisdo cumenten/rijbewijzen uittrek sels verklaringen, bevolkings administratie, burgerlijke stand, belastingen, algemene zaken. - Cluster Grondgebied tele foon: (O I 18) 555447;bouwza ken, bestemmingsplannen, grondverkoop, huursubsidie, mi lieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze on derwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden in zien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook te gen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstel lingen). Dat moet schriftelijk, ge motiveerd en ondertekend gebeu ren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U aanvragen waarmee in zone 2 en 3 geparkeerd kan worden tegen het gewone tarief Het volledige besluit, dat overigens niet vatbaar is voor (bezwaar en) beroep, ligt ter inzage bij de Bestuursdienst, af deling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij vergunningen in het kader van de Wet milieubeheer en de Wet veront reiniging oppervlaktewateren van hetWaterschap Zeeuwse Eilanden hebben verleend. De vergunningen zijn aangevraagd in verband met het oprichten en in werking hebben van een kantoorgebouw met een fy- sisch<hemisch laboratorium en een bedrijfsrestaurant De inrichting is geprojecteerd aan de Kanaalweg (ongenummerd) te Middelburg, ka dastraal bekend gemeente Middel burg sectie O, nrs. 861,863 en 3210. De aanvragen zijn op grond van de Wet milieubeheer gecoördi neerd behandeld. Burgemeester en wethouders van Middelburg en het dagelijks bestuur van het Water schap Zeeuwse Eilanden hebben de vergunningen verleend onder het stellen van voorschriften. Inzage De beschikkingen en alle relevante stukken liggen tot 6 december 2001 elke werkdag tijdens kantoor uren van 09.00 tot 16.00 uur (na telefonische afspraak) en 's avonds van 18.00 tot 21.00 uur ter inza ge op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling,Vlis- singsestraat 21 te Middelburg en bij de receptie van hetWaterschap Zeeuwse Elanden, Piet Heinstraat 77 te Goes. Inzage 's avonds dient van tevoren telefonisch te worden moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indie nen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondisse mentsrechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierech ten verschuldigd. Arrondisse mentsrechtbank Middelburg, sec tor Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Informatie: (0118)555444. BOUW/SLOOP/ AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopver- gunning, meldingen zijn ingeko men voor: Aagtekerke - het uitbreiden van een woning met garage/berging Reigers berg 3 Oostkapelle - het bouwen van een carpoort Eikenlaan 104 Veere - het uitbreiden van een woning van Borsselelaan 23 Vrouwenpolder - het bouwen van een glijbaan Fa el weg Westkapelle - het verbouwen van een woning Noordkerkepad 13 Zoutelande - het uitbreiden van een zomer huis Branding 21 - het bouwen van een garage/berging D. Koddelaan 29 Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden in gediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 we ken). VERLEENDE (BOUWI SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/ MELDINGEN/ MONUMENTEN VERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd:(tussen haakjes staat de datum van ver zending). aangevraagd (telefoonnummer ge meente Middelburg (0118) 67 52 45, telefoonnummer Waterschap Zeeuwse Elanden (0113) 241268). Desgewenst wordt er door de be treffende afdelingen een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Beroep Van 8 november tot 20 december 2001 kan beroep worden ingesteld door degene die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die ge bruik hebben gemaakt van de gele genheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, alsme de belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum be roep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Beroepschriften moeten worden ge richt aan de Afdeling bestuursrs- rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voor zitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de beroeps procedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de gemeente Mid delburg, afdeling Milieuzaken en de receptie van hetWaterschap Zeeuw se Elanden verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving meldingen artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de meldingen ingevolge de Wet milieubeheer van: I. De heer M.C. Geelhoed te Mid delburg voor een melkrundvee- houderij, gelegen op het per- Koudekerke - het bouwen van een brug over Valkenisse watergang ter plaat se van Braamweg;(23-10) Oostkapelle - het bouwen van een loods Aag- tekerkseweg 2a;(23-IO) Veere - het slopen van bestaande lood sen/schuurtjes Bastion; (reeds verzonden 20-9) - het bouwen van drie woningen Bastion 26,28 en 30; (reeds verzonden 20-9) Vrouwenpolder - het plaatsen van een dakkapel achterzijde Vroonweg 15; (25-10) - het plaatsen van een dakkapel Palsterstraat 8;(23-IO) Westkapelle - het uitbreiden van een berging Molenwal 9IA;(25-I0) - het verbouwen/uitbreiden van een café-restaurant Markt 69171,(23-10) - het uitbreiden van een woning Boekhoutstraat 4;(23-IO) - het bouwen van een blokhut Parkweg I8;(23-I0) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te ma ken tegen de verleende vergun ningen, akkoord bevonden meldin gen en verleende vrijstellingen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopi ge voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. VRIJSTELLINGS PROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: Domburg - het bouwen van een tuinber- ging Herenstraat 5 Het bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Wij zijn van plan om met ge bruikmaking van de in het be treffende bestemmingsplan opge nomen mogelijkheid vrijstelling te verlenen. In verband hiermee ligt de bouw- en situatietekening van 9 november tlm 6 december 2001 (4 weken) tijdens de ope ningstijden ter inzage op het ge meentehuis te Domburg. Gedu rende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke be denkingen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. ONTWERP-OPRICHTINGS- VERGUNNING SMIDSSTRAAT 5 TE ZOUTELANDE Wij maken bekend dat, van 9 no- ceel Nieuwe Vlissingseweg 576 te Middelburg; 2. MZMC te Middelburg voor een horecaaangelegenheid,"tijdelijk" gevestigd op het perceel M.H. Boassonlaan (ongenummerd) te Middelburg; 3. De heer P.N. Meijers te Middel burg voor een inrichting voor mo torvoertuigen, gelegen op het per ceel Sint Pieterstraat 13 te Mid delburg; 4. Autohandellbotenshop Kouters te Middelburg voor een detailhandel, gelegen op het perceel Klevers- kerkseweg 53a te Middelburg; 5. Schildersbedrijf De Schrijver b.v. te Middelburg voor de opslag van materialen, verf en overige schil dersbenodigdheden, gelegen op het perceel Waldammeweg 7a te Middelburg; 6. De heer N. Baskos te Vlissingen voor een detailhandel, gelegen op het per- ceelVrijlandstraat 77 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde in richtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde algemene maatregelen van bestuur op grond van artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN HOFJE ONDER DEN TOREN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ingevolge artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van 22 ok tober 2001 het bestemmingsplan 'Hofje Onder den Toren'ongewijzigd heeft vastgesteld. Het vastgestelde bestemmingsplan ligt met ingang van vrijdag 9 november 2001 gedurende 4 we ken voor een ieder ter inzage bij de afdeling Communicatie, Stadhuis straat 2 en de dienst Stadsontwikke- ling, Vlissingsestraat 21. Het bestemmingsplan betreft het Hofje Onder den Toren en wordt be grensd door de Nieuwe Kerkgang, Onder den Toren, Walgang en de Nieuwe Wal. Dit plan heeft betrek king op de herontwikkeling van het vember 2OOI tlm 7 december 2001 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Dom burg, de ontwerp-oprichtingsver- gunning Wet milieubeheer die wij hebben verleend aan KPN Vast goed Facilities Regio Zuidwest te Rotterdam. De vergunning heeft betrekking op de inrichting Smidsstraat 5 te Zoutelande (te lefooncentrale). Buiten de ope ningstijden kunnen de stukken in gezien worden na telefonische af spraak (cluster Grondgebied, tel. 0118-555447). T/m 7 december 2001 kan ieder een gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking schriftelijk bij ons college indie nen. Wanneer u niet wilt dat uw persoonlijke gegevens bekend worden gemaakt, dient u dit tege lijk met het indienen van uw be denkingen kenbaar te maken. Op verzoek kan tlm 7 december 2001 over het ontwerp van de vergunning van gedachten wor den gewisseld met ons college, de aanvrager en eventuele andere aanwezigen. Alleen als u tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebt in gebracht tegen de ontwerpbe schikking kunt u beroep instellen bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij u kunt aantonen dat u re delijkerwijs niet in staat bent ge weest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. ONTWERP-OPRICHTINGS- VERGUNNING KRUISWEG 2 TE VEERE Wij maken bekend dat, van 9 no vember 2001 t/m 7 december 2001 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Dom burg, de ontwerp-oprichtingsver- gunning Wet milieubeheer die wij hebben verleend aan mevrouw S.J. Poppe-Vermaat te Veere. De vergunning heeft betrekking op de inrichting Kruisweg 2 te Veere (paardenhouderij met mestop- slag). Buiten de openingstijden kunnen de stukken ingezien wor den na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118- 555447). T/m 7 december 2001 kan ieder een gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking schriftelijk bij ons college indie nen. Wanneer u niet wilt dat uw persoonlijke gegevens bekend worden gemaakt, dient u dit tege lijk met het indienen van uw be denkingen kenbaar te maken. Op verzoek kan tlm 7 december 2001 over het ontwerp van de Hofje Onder den Toren en omvat de omzetting van de woonfunctie in 'centrumgebied' waarbinnen diverse functies zijn toegestaan (detailhan del, kantoren, wonen etc.).Tevens omvat de herontwikkeling de toevoe ging van twee nieuwe bouwvolumes aan de Walgang en de Nieuwe Wal. Tegen het vastgestelde bestem mingsplan kunnen binnen de ter mijn van terinzagelegging schriftelijk bedenkingen worden ingediend bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 165,4330 AD Middelburg, door een belangheb bende die aantoont dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest over eenkomstig artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening zijn zienswijze bij de gemeenteraad ken baar te maken. VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN SINT PIETERSPOORT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ingevolge artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 22 oktober 2001 het bestemmingsplan'Sint Pie terpoort'ongewijzigd heeft vastge steld. Het vastgestelde bestemmings plan ligt met ingang van vrijdag 9 no vember 2001 gedurende 4 weken voor een ieder ter inzage bij de afde ling Communicatie, Stadhuisstraat 2 en de dienst Stadsontwikkeling,Vlis- singsestraat 21. Het bestemmingsplan heeft betrek king op de bouw van 2 7 woningen, de aanleg van bijbehorende infrast ructurele werken en de verbouwing van het pakhuis aan de Pauwpoort 2 tot woning. Het plangebied betreft hoofdzakelijk het voormalige terrein van de Rijks-HBS aan de Sint Pieter straat 2512 7 en wordt begrensd door de Suikerpoortgang, Suiker poort, Isabellagang, Pauwpoort en Sint Pieterstraat Tegen het vastgestelde bestem mingsplan kunnen binnen de ter mijn van terinzagelegging schriftelijk bedenkingen worden ingediend bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, vergunning van gedachten wor den gewisseld met ons college, de aanvrager en eventuele andere aanwezigen. Alleen als u tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebt in gebracht tegen de ontwerpbe schikking kunt u beroep instellen bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij u kunt aantonen dat u re delijkerwijs niet in staat bent ge weest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. VERVOERSUITKERING 2001 Dit jaar wordt er een vervoersuit- kering verstrekt aan de sociale mi nima. Doel van de uitkering is een bijdrage te leveren aan de kosten van vervoer. Personen die staan in geschreven in het bevolkingsregis ter van de gemeente Veere en ge durende de periode oktober 2000 tot oktober 2001 waren aangewe zen op een inkomen van om en nabij het sociaal minimum, komen hiervoor in aanmerking. Voor wie Alle zelfstandige huishoudens van 21 jaar en ouder met een netto inkomen van maximaal 110% van het sociaal minimum en een vermogen lager dan het vrij te laten vermogen volgens artikel 54 van de Algemene bij standswet (Abw). Niet in aanmerking komen: - jongeren tot 21 jaar (dus wel de eventuele partner die 21 jaar of ouder is) - vreemdelingen zonder geldige verblijfstitel - personen die in een inrichting verblijven - personen die geen zelfstandige huishouding voeren Hoogte van de uitkering - Alleenstaande zonder kinderen f200,00 (n 90,76) - Gehuwden/Samenwonenden zonder kinderen f300,00 136,13) - Huishoudens met financieel ten lastenkomende kinderen tot en met 17 jaar f 450,00 204,20) Aanvragen Personen die van I oktober 2000 tot I oktober 2001 een bijstands uitkering ontvangen, krijgen de ver- voersuitkering automatisch overge maakt Dit geldt ook voor perso nen met een VVTV/ROA-toelage. Overige uitkeringsgerechtigden en personen met een minimum inko men moeten zelf een aanvraag indienen bij de afdeling Publieks- zaken, cluster Zorg in het ge meentehuis,Traverse I te Dom burg. De aanvraagformulieren zijn Postbus 165,4330 AD Middelburg door degene die tijdig zijn zienswij ze bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt, alsmede een belang hebbende die aantoont dat hij rede lijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening zijn zienswijze bij de gemeenteraad ken baar te maken. VASTGESTELD BESTEMMINGSPLAN STATIONSOMGEVING 2000 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ingevolge artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van 22 ok tober 2001 het bestemmingsplan 'Stationsomgeving 2000'gewijzigd heeft vastgesteld. Het raadsbesluit en het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan liggen met ingang van vrijdag 9 no vember 2001 gedurende 4 weken ter inzage bij de afdeling Communi catie, Stadhuisstraat 2 en de dienst StadsontwikkelingVlissingsestraat 21, alsmede na telefonische af spraak (tel.nr 675225) op donder dagavond van 17.00 tot 20.00 uur bij genoemde dienst De wijziging betreft een aanpassing van de plankaart in die zin dat de nadere aanduiding "Waterkering'is verbreed en de ligging ervan op on dergeschikte delen is aangepast conform de Keur waterkeringszorg van het Waterschap Zeeuwse Eilan den. Het bestemmingsplan behelst de planologisch juridische vertaling van het in het Masterplan Stations gebied vastgestelde beleidsvoorne men de zone tussen het Kanaal door Walcheren en de wijk Dauwendaele tot ontwikkeling te brengen. Daarbij gaat het om een gedeeltelij ke herstructurering van het gebied, alsmede om het toevoegen van nieuwe functies. Dit bestemmings plan heeft betrekking op het gebied gelegen tussen (halverwege) het Ka naal doorWalcheren en de wijk Dauwendaele. Het plan wordt aan de zuidwestelijke kant begrensd hier verkrijgbaar. Op verzoek kan via het telefoonnummer (0118) 55544 het aanvraagformulier worden toegestuurd. De aanvraag vervoersuitkering 2001 dient vóór 5 december 2001 te zijn ingediend bij de af deling Publiekszaken, of Postbus 1000, 4357 ZG Domburg. Bij het aanvraagformulier moeten de gevraagde bewijsstukken wor den gevoegd. Uiterlijk in week 50 van 2001 volgt betaling van de vervoersuit kering. STRUCTUURVISIE ZOUTELANDE Op grond van de Inspraakveror dening ligt gedurende 4 weken, van 8 november t/m 5 december 2001, ter inzage de concept- structuurvisie voor Zoutelande. In deze structuurvisie wordt het ruimtelijk beleid voor de kern en de directe omgeving in hoofdlij nen aangegeven. Daarbij wordt ingegaan op de be staande situatie en gewenste ont wikkelingen op met name het ge bied van wonen, bedrijvigheid, voorzieningen, verkeer en groen. Na het vaststellen van de struc- tuurvisie wordt deze (t.z.t.) ver taald in een nieuw bestemmings plan voor de kom. Gedurende de aangegeven ter mijn kunnen inwoners en natuur lijke- en rechtspersonen, die in de gemeente een belang hebben, op de concept-structuurvisie inspre ken door schriftelijke zienswijzen bij ons college in te dienen. Daar naast wordt, in combinatie met de kernavond, een informatiebij eenkomst gehouden. Tijdens deze bijeenkomst kunnen ook mondelinge zienswijzen wor den ingediend. Afhankelijk van de reacties wordt bekeken of het concept aangepast moet worden. De bijeenkomst wordt gehouden op 19 november om 20.00 uur in het gemeentehuis te Domburg. BEPERKTE DIENSTVERLENING OP DONDERDAG 8 NOVEMBER Wegens scholingsactiviteiten is de Centrale Publieksbalie op donder dag 8 november tot 16.00 uur beperkt bezet. Het is mogelijk dat u, met bepaalde zaken, niet direct geholpen kunt worden. Vanaf 16.00 tot 19.00 uur is de bezet ting weer normaal. UITGIFTE BOUWGROND IN BIGGEKERKE Wij maken bekend dat op 24 ok tober 2001 de inschrijving is ge- door de Schroeweg en aan de noordoostelijke kant door het benzi nestation op het eind van de Ka naalweg. Het plan voorziet onder andere in de bouw van het Stads kantoor, het kantoor van Water schap Zeeuwse Eilanden alsmede een viertal andere kantoren. Gedurende bovenvermelde termijn kunnen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland schriftelijke bedenkin gen worden ingediend door: 1. degenen die tijdig een zienswijze tegen het ontwerpbestemmings- plan hebben ingediend bij de ge meenteraad; 2. belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest een zienswijze tegen het ontwerpbestemmings- plan kenbaar te maken bij de ge meenteraad; 3. een ieder voor zover de beden king betrekking heeft op de door de gemeenteraad in het vastge stelde bestemmingsplan aange brachte wijziging ten opzichte van het ontwerpbestemmings- plan. De bedenkingen moeten worden gericht aan het college van Gedepu teerde Staten van Zeeland, Postbus 6001,4330 LA Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het verbouwen van het pand Damplein 18; het verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Nieuwe Vlissingseweg 602; het bouwen van een woning met garage op het perceel Zilver meeuwstraat 18; het uitbreiden van de woning op het perceel Oude Vlissingseweg 40F; het bouwen van een cafetaria op het perceel hoek Meanderlaan IRoozenburglaan; het uitbreiden van de woning op het perceel Zeeburgstraat 24 te Nieuw- en Sint Joosland; start voor de uitgifte van kavels bouwgrond in het plan Uitbrei ding Biggekerke. Er zullen maxi maal 5 kavels bouwgrond worden uitgegeven (3 vrijstaand, 2 wonin gen onder één kap). De inschrij ving eindigt op 21 november 2001. Bij de uitgifte van de ka vels bouwgrond worden strikte bindingseisen gehanteerd. Dit houdt in dat wij uitsluitend bouw grond toewijzen aan gegadigden die een sociale of economische binding hebben met de kern Big gekerke. Inschrijven is alleen mo gelijk met een inschrijfformulier dat deel uitmaakt van een infor matiebrochure. Deze brochure kunt u tijdens de inschrijfperiode ophalen bij de balie van het clus ter Grondgebied (balie nr.6) in het gemeentehuis te Domburg. UITGIFTE BOUWGROND IN AAGTEKERKE EN GAPINGE Wij maken bekend dat op 24 oktober 2001 de inschrijving is gestart voor de uitgifte van kavels BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - bouwen van een woning Helm gras I - bouwen van een bedrijfsgebouw Bedrijventerrein (Souburg) Langs A5 8 - bouwen van een woning met garage Helmgras 19 - vervangen van een raamkozij nen Scheldestraat 60 - uitbreiden van een woning Paul Krugerstraat 71 - aanbrengen van een airco in stallatie Oranjestraat 2 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist Het is moge lijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergun ning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE BOUW VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - bouwen van een dakkapel Grieglaan 10 - bouwen van een dakkapel De het bouwen van een serre op het perceel IJsselstraat 2. N.B.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter hzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): het gedteltelijk slopen van stand- leidingeo op het perceel Lange Delft 8'26-10); het bouven van een tuinhuisje op het perceel Amnestylaan 15(26- 10); het bouven van een bergruimte op het ferceelVan Kleffenslaan 36 (26-'0). Bij de hier/oven genoemde beslui ten kunnei belangen van derden betrokken tijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zesweken na de tussen haajes staande datum een gemot/eerd bezwaarschrift indienen bi burgemeester en wethoudervan Middelburg, Postbus 614330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONU/VENTEN- VERGUN4ING Van 9 tot <n met 22 november 2001 ligt 0| de sectie Bouwen en Wonen vande dienst Stads ontwikkeling de aanvraag om een vergunning p grond van de Monumentawet 1988 ter inzage voor het venouwen van de woning op het percel Gortstraat 71. Gedurende oornoemde periode kunnen everuele bedenkingen schriftelijk ei gemotiveerd worden ingediend bipurgemeester en wet houders van Middelburg Postbus 61,330 AB Middelburg. Zie voor ariere gemeentelijke informatie an Middelburg pa gina 3 in deFaaml Vlissinger, Naximaal Text 830 of www.midelburg.nl bouwgrond irde plannen Bouw- lust 3 Aagtekrke en Schotsehoek Gapinge. Er wrden in Aagtekerke maximaal 4 hvels bouwgrond uitgegeven (4voningen van het type twee oner één kap) en in Gapinge ook kavels (vrijstaande woningen). Denschrijving eindigt op 21 novembr 2001. Bij de uitgifte m deze kavels bouwgrond weden soepeler bin dingseisen gehnteerd dan ge bruikelijk. Dit hudt in dat wij éénmalig uitsluend bouwgrond toewijzen aan pgadigden die een sociale of econmische binding hebben met deiemeente Veere. Inschrijven is aken rhogelijk met een inschrijfforrulier dat deel uit maakt van een iformatiebrochu- re. Deze brochie kunt u tijdens de inschrijfperide ophalen bij de balie van het ckter Grondgebied (balie nr.6) in ht gemeentehuis te Domburg. Domburg, 7novmber200l Burgemeester erwethouders van Veere Savornin Lohmalaan 41 - bouwen van eertraforuimte Frankrijkweg 6 - bouwen van eenuinhuis Zand weg 36 - bouwen van eenoods Octrooi- weg - vervangen van ee raamkozijn Scheldestraat 60 Tegen deze besluite kan binnen zes weken na de ver.ending daar van bezwaar worde,gemaakt bij het college van burgneester en wethouders. WELSTANDSCO/MISSIE De eerstvolgende veiadering van de welstandscommise is op 15 november 2001. U plan moet tenminste één week >or de ver gaderdatum bij bouwen woning toezicht ingediend zij Vlissingen, 7 novembe2001 Burgemeester en wethuders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG VLISSINGEN Zie voor meer infonatie van de gemeente Vlissinen de in formatiepagina 'In en blauw geruiten kiel' eldersn dit blad. G E M E E N T E POSTBUS 1000 TEL. 0118-555444 4357 ZV DOMBURG FAX 0118-555433

de Faam | 2001 | | pagina 10