i 1 Scherpe tekst en bijtende humor in 'Familie' Van dressboy tot perfecte opbergsystemen! Cursus rond aura Senioren en computers Eva Bonheur Vanaf morgen wordt op verschillende plaat sen de bevrijding van Walcheren (november 1944) herdacht. Daarbij biedt de Stichting Steun aan Bevrijders Walcheren jaarlijks de mogelijkheid aan veteranen om deze belangrij ke herdenking bij te wonen. Ook dit jaar zullen er weer zo'n honderd mensen waarvan ruim tweederde veteranen in Walcherse gastgezin nen verblijven om samen met Walcheren stil te staan en ongetwijfeld herinneringen uit te wis selen over de bevrijding in november 1944. DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Herdenkingsrit Bunker Herkenbaar De ZVU verzorgt in sa menwerking met de Zeeuwse Theaterstich ting een voorbeschou wing bij het toneelstuk 'Eva Bonheur'. Duizend-en-één woonideeën! ...U vindt het op de Woonboulevard! MARCONISTRAAT, GOES Woensdag 31 oktober 2001 FAAM/VLISSINGER 21 Walcheren herdenkt bevrijding door Inge Adriaansen Een speciale bijdrage aan de jeep reed hij al menig KTR-rit, herdenking wordt geleverd door de Nederlandse Vereni ging Instandhouding Histori sche Militaire Voertuigen 'Keep Them Rolling' (KTR). Kees van Klinken uit Nieuw en St. Joosland is een van de deelnemers aan de herden- kingsrit. Met zijn oude ieger- Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, ontmoetingsmid dag voor 50-plussers, 14 u. FNV Zeelan.d, telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 10-12 u.( tel. 625655. Fitness centrum Stamina Vlissingen, astmafitness voor mensen met astma en COPD, '14 u. Activiteitencentrum Vlissin gen, koffiecontact, 9.30 u. Crea-Doe, 9.30 u. Cursus Schilderen, 13.30 u. Kookcafé, 17 u. Activiteitencentrum Vlissin gen, koffiecontact, 9.30 u. Poppen maken - handwerken, 9.30 u. Computerles, 13.30 u. Buurthuis Aldegonde Vliss ingen, alleengaande avond vanaf 25 jaar, 20.30 u. Arte- mis Middelburg, informatie dag, 13-15 u. Noordzeegalm Westkapelle, jubilarissen- avond Abvakabo, 18.30 u. Café De Goede Verwachting Lewedorp, avondruilbeurs, 19.15 u. Buurthuis Aldegonde Vlissin gen, jongerendisco, 12 t/m 15 jaar, 20 u. Sporthal De Zand kuil Middelburg, wandeltocht Zeeuwse Wandelsport Bond, 5, 10, 15 en 30 kilometer, van af 10 u. Het Bolwerk Vlissin gen, bingo, 20 u. Buurthuis Aldegonde Vlissin gen, prijsklaverjassen, 13.30 u. Nieuwe Kerk Middelburg, cantatedienst, 16.30 u. Sporthal Baskenburg Vlissin gen, aangepast sporten voor mensen met Astma en COPD, 14.30 u. Activiteitencentrum Vlissingen, koffiecontact, 9.30 u. Cursus Tekenen/Schilderen, 13 u. Koersbal, 13.30 u. Cur sus Spaans, 10 u. Cursus Suri naams koken, 17.30 u. Dans les, 19.30 u. Theo van Does burgcentrum Vlissingen, dansochtend voor 50-plus sers: country line-dance voor gevorderden, 9.30 u., country line-dance voor beginners, 11 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, koffie contactoch tend, 9.30 u. Bachten Reede Vlissingen, handwerkgroep voor 55-plussers, 14 u. FNV Zeeland, telefonisch spreek uur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Activiteiten centrum Vlissingen, koffiecon tact, 9.30 u. Kaarten maken, 9.30 u. Kleiclub, 13.30 u. Pop pen maken (professioneel), 13.30 u. Cursus Fotografie, 14 u. Wijkcentrum Open Hof Vliss ingen, soosmiddag voor 50- plussers, 13.30 u. Diensten centrum Ouderen Westkapel le, wekelijkse soos voor 55- plussers, 19 u. Sportfond- senbad Vlissingen, aangepast zwemmen voor mensen met astma en COPD, 12.30 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, sociaal spreekuur, 13.30 u. Activiteitencentrum Vlissingen, Computerles, 9.15 u. Cursus Frans, 11 u. Cursus Engels voor beginners, 13.30 u. Cursus Engels voor gevor derden, 14.45 u. Clubhuis Willen is Kunnen Vlissingen, wandelmorgen voor 50-plus sers, 9 u. Peuterspeelzaal 't Pietepeutertje Middelburg, speelgoedbeurs, 19.30 u. Wijkcentrum De Zwaan Oost- Souburg, dansmiddag voor senioren, 13.30 u. maar hij gaat er ook gewoon mee om boodschappen. Hoe wel hij zelf de oorlog niet heeft meegemaakt is deze Nieuwlander helemaal weg van het oude oorlogsspul. „Het is een combinatie van historische en technische inte resse", vertelt Van Klinken. „Bij mij althans, want er zijn ook mensen die echt helemaal in de geschiedenis van de oor log duiken en daar hoort zo'n voertuig dan uiteindelijk ook bij. Of andersom zie je ook wel, dan gaat het de eigenaar in eerste instantie om de tech niek en het uiterlijk van zo'n wagen en de historische kant is dan meer een bijkomstig heid waar men van lieverlee toch wel in geïnteresseerd raakt." De naam van het rijdend mu seum dat in 1972 werd opge richt ligt voor de hand. 'Keep them rolling' was een veel ge hoorde kreet in het laatste jaar van de Tweede Wereldoorlog. Honderden voertuigen wer den na de invasie in Norman- dië op 6 juni 1944 ingezet om materieel, munitie en voedsel bij de fronttroepen af te leve ren. Na de oorlog kregen de meeste militaire voertuigen een andere bestemming. Vaak konden ze voordelig aange schaft worden om nog jaren dienst te doen bij bouw en transportbedrijven. Weer later gingen deze voertuigen, als gevolg van de modernisering van trucks, tractoren en ter reinwagens, vooral door naar de echte liefhebbers. „Helaas kun je de laatste jaren niet meer spreken van een lekker goedkoop voertuig", zegt Van Klinken. „De aanschafprijs van zo'n auto is nu niet meer zo aantrekkelijk hoor. Maar geluk kig rijden er nog heel wat rond, bij KTR zijn 4000 leger voertuigen uit de periode '39- '45 aangesloten. En diegenen die lid zijn van KTR doen er al les aan om hun voertuig in goede staat te brengen en houden. Het programma begint op donderdagavond 1 november met de officiële ontvangst van veteranen, begeleiders en gastgezinnen door het ge meentebestuur van Middel burg. Vrijdag 2 november om 9.30 uur vertrekken de vetera nen in de voertuigen van rij dend museum Keep Them Rolling van de Middelburgse Loskade naar Westkapelle. Hier begint om 10.45 uur een herdenkingsbijeenkomst on der leiding van ds. Spaans. Na de dienst worden er kransen en bloemen gelegd bij de in de kerk aanwezige plaquette. De tweede herdenking in Westkapelle vindt plaats om 11.45 uur bij de monumenten bij de Radartoren. Wethouder L.C.P. Wisse van de gemeente Veere zal hier een korte toe spraak houden, waarna de ve teranen en een aantal geno digden bloemen kunnen leg gen. De kinderen van o.b.s. De Lichtboei, die de monumenten hebben geadopteerd, zijn ge vraagd de kransen te dragen en de vlaggen te hijsen. Na af loop van deze plechtigheid vertrekt het gezelschap naar het monument achter de Vuur toren. Hier zal raadslid R. van der Meer om 12.30 uur een toespraak houden. Om 15.50 uur is er een herdenking bij de strandkerk in Dishoek. Aan de muur van deze kerk is een pla quette bevestigd die herinnert aan de bevrijders die aldaar voor de bevrijding van Wal cheren gesneuveld zijn. Ten slotte zal er deze vrijdagavond om 19 uur een herdenking plaatsvinden bij het monu ment naast de Hervormde kerk in Serooskerke. Aan deze Vol liefde houden de KTR-leden de historische millitaire voertuigen rijdend. herdenking leveren tevens de scholieren uit Serooskerke een bijdrage. Zaterdag 3 november verzorgt Keep Them Rolling een her denkingsrit voor de oud-strij ders. Voor de veteranen be gint deze dag om 9.30 uur met een herdenking op de Sloe- dam waar waarschijnlijk een detachement van de NATRES en pijpers en buglers van de Marinierskapel aanwezig zul len zijn. Na de herdenking start de historische rit met voertuigen van Keep Them Rolling langs de voormalige dijkgaten als gevolg van de bombardementen in oktober 1944. Onderweg brengen de deelnemers aan de herden kingsrit een bezoek aan het bunkermuseum in Zoutelande. De voertuigen zullen hier tus sen 12 en 13 uur staan en kun nen zodoende door belang stellenden uitgebreid bezich tigd worden. Rond 13 uur ver volgt de rit naar de Sherman- tank te Westkapelle. Na een bezoek aan de tank rijdt de co lonne via Oostkapelle, Vrou wenpolder en Veere naar Mid delburg, waar om 15.45 uur de capitulatie van Middelburg herdacht wordt. Een speciale bijdrage aan deze herdenking wordt geleverd door een leer ling van Nehalennia die een aantal 'war poems' zal voor dragen. Hierna maakt Keep Them Rolling nog een stadsrit onder aanvoering van 'Inter Scaldis' pipes drums naar de Stadsschouwburg Hier wordt de oud-strijders een di ner en aansluitend een 'social evening' aangeboden. Ook is er voor hen een attentie van Al- bert Heijn en alle veteranen krij gen een videoband van de her denking op de Schelde 2000. In Vlissingen wordt de bevrij ding zaterdag 3 november herdacht met een sobere plechtigheid bij het monu ment van de Commando's no. 4 en de herdenkingssteen van de 52e Lowland Division aan de Commandoweg, de plaats waar destijds de geallieerde troepen aan land kwamen. De herdenking begint om 11 uur met een hoornsignaal en het spelen van 'The last Post'. Na afloop is er een ontvangst in het theatercafé van Het Arse naal. De vrijgegraven bunker in de Oranjedijk te Vlissingen staat deze dag van 10 tot 16 uur open voor het publiek. Voor deze open dag die de Stich ting Bunkerbehoud in samen werking met Rijkswater-staat, de gemeente Vlissingen en de Stichting Museum Zeeland 1940-1945 Infatuate organi seert is in de Oranjemolen een expositie over de landing en bevrijding te zien. Tot voor kort was alleen de koepel van de bunker zichtbaar. Bij de versterking van de zeewering kwam onlangs de hele bunker vrij. Deze artille riewaarnemingspost van het type 143 speelde een be langrijke rol bij de landing van de Geallieerden op 1 no vember 1944 bij het slikha- ventje te Vlissingen. De stichting Bunkerbehoud wil dit vestingwerk gaan restau reren en semi-permanent openstellen. Naast ons fysieke lichaam hebben wij nog meerdere zo genaamde energielichamen, die tezamen de aura ge noemd worden. Verstoringen in de aura hebben een recht streekse invloed op onze fysieke en geestelijke gezondheid. Op zaterdagmiddag 12 en 26 januari zal hierover een cursus gegeven worden in "De vier elementen", Breeweg 100 te Middelburg. Docente is Margaretha Gieles, therapeute en als docente verbonden aan het Platform Paranormaal Contact te Rijsbergen. De kosten van de cursus zijn 150 gulden (68 euro). Voor meer informatie of aanmelding: tel. 0118-625627. De spelers in Familie, van links naar rechts: Ron Thiry, Marina de Koning, Koen Mijnheer, Anne- lies Anthonise, Irene Dingemanse en Tom Roovers. foto: Loek Deleij Steeds meer senioren willen leren werken met de computer. Maar de eerste stap is vaak de moeilijkste. Welke computer heb ik nodig? Ben ik niet te oud? Lukt het me wel om 'zo'n in gewikkeld ding' de baas te worden? Om beginnende computer gebruikers op weg te helpen houdt de Drvkkery aan de Markt 51 in Middelburg dinsdag 6 november van 13.30 tot 16.30 uur een informatiemiddag voor senioren. Zes familieleden die noodgedwongen een week doorbrengen in een Zwitsers chalet. Een situatie die kan leiden tot pijnlij ke momenten waarin spanningen, confrontaties maar ook hu mor elkaar afwisselen. Zaterdag 3 november aanstaande gaat in het Vestzak99 te Vlissingen Familie in première, een avond vullend stuk gespeeld door de Zeeuwse Komedie. De regie is in handen van Katinka van den Dool. Familie heb je niet voor het kiezen, dat is een feit waar niemand onderuit kan. Waar de een zich verheugt op ver jaardagen en familiebijeen komsten moet de ander er niet aan denken. Je kunt niet altijd met iedereen even goed over weg. Ruziënde broers, een bemoeizuchtige moeder of een jaloerse schoonzus, het komt in de beste families voor. Maria Goos, schrijfster van onder andere Pleidooi en Oud geld, schreef Familie voor het Amsterdamse toneelgezel schap 'Het Toneel Speelt' en de reacties waren overweldi gend. Regisseur Katinka van den Dool en haar man, acteur Ron Thiry, zagen vorig seizoen deze tragikomedie en hadden meteen het idee dat het wat voor de Zeeuwse Komedie zou kunnen zijn. „Het is uitda gend, scherp en snel geschre ven en het thema wordt heel pakkend neergezet," vertelt Thiry „Zes familieleden die een week met elkaar moeten doorbrengen in een huis in Zwitserland en hierdoor als het ware tot elkaar veroor deeld zijn. Zes verschillende karakters die elkaar misschien wel mogen maar niet echt tot elkaar kunnen komen waar door er een gevoel van on macht naar boven komt." Acteur Koen Mijnheer: „Het is beslist geen zwaar stuk maar boeiend en mooi omdat de onderlinge verhoudingen en de personages voor veel men sen herkenbaar zullen zijn. Door die herkenbaarheid is het vooral ook komisch, leder een kent wel iemand die zich groen en geel kan ergeren aan een persoon binnen de fami lie. Hoewel het een en ander er wat dik boven opligt staat het verhaal niet ver af van de werkelijkheid. Door de tekst wordt duidelijk dat het hier om onderhuidse conflictueuze situaties gaat", vult actrice Marina de Koning haar colle ga aan. „Het is niet gezellig in deze familie, maar daar kan wel heel erg om gelachen worden. Op een of andere ma nier voel je toch sympathie voor de personages." De in vloed van dit toneelstuk op de spelers zelf kon niet uitblijven. „Door in dit stuk te spelen ben ik toch wel anders naar fami liebanden gaan kijken", vertelt De Koning. „Het valt me op dat er binnen families ontzet tend veel over elkaar wordt gepraat. Het lijkt alsof je van kennissen en vrienden meer tolereert dan van je eigen fa milie." De leden van de Zeeuwse Komedie dachten dat het verhaal vrij makkelijk te spelen zou zijn omdat het zo duidelijk en scherp ge schreven is. Dit bleek echter toch niet helemaal het geval. Ook voor regisseur Katinka was het een uitdaging. „Mijn vrouw heeft veel vertrouwen in de spelers", zegt Thiry hier over. „Het spelen van bepaalde ka rakters is een groeiproces. Ge durende de repetities kom je er achter dat op je veel ver schillende manieren een per sonage neer kan zetten. Katin ka ziet dat gebeuren en heeft ons de ruimte gegeven om de karakters te laten ontwikkelen. Het is uiteindelijk de bedoe ling dat we een goede voor stelling neerzetten voor het publiek. Het verhaal zit vol bij tende humor, daar kun je om lachen of niet, maar het maakt zeker bij iedereen iets los." De middag begint met een le zing van Addo Stuur. Hij is de auteur van de bestseller 'Win dows 98 voor senioren', die maandenlang hoog in de boe kentoptien stond. De onder werpen die hij behandelt zijn 'Ben ik niet te oud voor de computer?' en 'Wat heb ik er voor nodig?'. Maar naar aan leiding van vragen uit het pu bliek kan van alles aan bod ko men. Daarna om 14.30 uur is er een informatiemarkt over cursus sen op Walcheren voor senio ren. De volgende aanbieders zijn aanwezig: Stichting Wel zijn voor Ouderen Middel burg, Stichting Welzijn voor Ouderen Walcheren, SMZ-IT, Zeeuwse Bibliotheek, ROC- Zeeland, PC-senior en Privé- lessen van de heer en me vrouw van Maldegem. Het aanbod is breed. Van een privéles van één uur tot een complete opleiding voor het Europees Computerrijbewijs (ECDL). Boekpresentatie Slingen- berg - De in Veere wonende Ben Slingenberg schreef on langs zijn tweede kinderboek. Het nieuwe boek heet Soms wens je alles anders. Donder dag 1 november om 19.30 uur wordt in de Drukkery te Middel burg het eerste exemplaar op feestelijke wijze aan de auteur overhandigd. Speelgoed - Peuterspeelzaal Bommes aan de Arnelaan 57 te Middelburg houdt op donderdag 8 november een speelgoed beurs. De openingstijd van de beurs is van 20 tot 21 uur. Aan bieders van speelgoed (geen knuffels) kunnen zich aanmel den. De opbrengst van de beurs komt voor 50% ten behoeve voor de speelzaal. Het speel goed kan 's morgens tussen 9 en 11 uur worden gebracht. Voor meer informatie kunt U bellen met tel. 0118- 637558. Vrouwenochtend - In de Morgenster aan de A. Lauwe- reystraat 6 in Middelburg wordt dinsdag 6 november weer een Open Ochtend voor vrouwen gehouden. De spreekster is He- leen Stolk en zij zal praten over 'kant en klaar'. De morgen be gint om 9.15 uur en duurt tot 11.15 uur. Kinderoppas is aan wezig. De koffie staat klaar van af 9 uur. Bij de boekentafel is er tevens gelegenheid om nieuwe en bekende christelijke boeken te bekijken of kopen. De Open Ochtend voor vrouwen is een initiatief van christen vrouwen uit de regio. Voor meer info: tel. 0118-602716. Boerderijstippenroute - Op kinderboerderij de Klepperhoeve te Middelburg wordt woensdag 7 november een A-Z speur- tocht/boerderij-stippenroute ge houden. Kinderen van 6 tot 12 jaar kunnen hier van 13.30 tot 15.30 uur aan meedoen. De speurtocht met vragen voert de kinderen langs de verschillende dieren van de boerderij. Deelna me kost 1 gulden per kind. Het adres: Meiveldpad 55 in Middel- burg. Eucharistenviering - De oud-katholieke gemeenschap in Zeeland houdt zaterdag 3 no vember ter gelegenheid van Al lerheiligen een kerkdienst in de dagkapel naast de rooms-katho- lieke Maria Magdalenakerk aan de Singelstraat in Goes. De dienst begint om 10.30 uur. Jubileumconcert Leger des Heils - Het mannenkoor van het Leger des Heils viert zijn 5- jarig bestaan. Op zaterdag 3 no vember om 19.30 uur geeft het mannenkoor een jubileum kof fieconcert in de korpszaal aan de Hoogstraat 18 te Middelburg. Dit concert is gratis en staat in het teken van de country. Het thema van deze avond is 'Voor waarts in de Naam van God'. Nieuwe leden voor het koor zijn van harte welkom. Belangstel lenden hiervoor zijn van harte welkom op de maandagavond in de Hoogstraat te Middelburg. Verkeerscursus ouderen - In het kantoor van de SWO Plat teland Walcheren start op 8 no vember een verkeerscursus voor 55-plussers. De cursus om vat een vijftal lessen en een rij- vaardigheidsrit. Deze cursus is gericht op het opfrissen van de kennis van verkeersregels. Voorts wordt aandacht besteed aan nieuwe ontwikkelingen in het verkeer en eventuele wijzi gingen van wetten en reglemen ten. De data: 8, 15, 22, 29 no vember en 6 december. Alle bij eenkomsten zijn van 19 tot 21.15 uur. Adres: Zuidstraat 14 Domburg. De totale kosten, in clusief rijvaardigheidsrit, bedra gen 40 gulden. Aanmelden voor af is noodzakelijk bij 3VO Mid delburg, via tel. 0118-612357 of 612129. Lichtmeditatie - Lichtmedita- tie is een manier om het licht in jezelf en je omgeving te visuali seren. Dit kan een positieve uit werking hebben op zowel de ei gen persoon als de omgeving. In centrum 'De Meyboom' in Vlissingen kan iedereen die be langstelling heeft op vrijdag 2 november om 20.30 uur kennis maken met deze vorm van me ditatie. Aan deze bijeenkomst zijn geen kosten verbonden, vooraf aanmelden is wel nood zakelijk. Dit kan via tel. 0118- 467542. Donorweek - Van 4 tot 11 no vember is het Nationale Donor- week. Deze week wordt jaarlijks georganiseerd door de Stichting Donorvoorlichting (SDV) om aan dacht te vragen voor orgaan- of weefseldonatie. Registreren in het Donorregister -voor of tegen donatie- kan al vanaf 12 jaar. Ie mand die al geregistreerd staat, kan te allen tijde zijn keuze wijzi gen door een nieuw formulier in te vullen. De rode folder 'Ja of nee donor?' is op te halen bij huisarts of apotheek. Vragen over orgaan- en weefseldonatie en registratie kan men stellen via het informatienummer van de Stichting Donorvoorlichting 0900-8212166. Ruilbeurs - ledereen die post zegels, oude ansichtkaarten, munten of andere dingen verza- meldt kan vrijdag 2 november weer volop snuffelen in Café Pension 'De Goede Verwach ting' te Lewedorp. De ruilavond begint om 19.15 uur. Bevrijdingsherdenking Oudheidkamer Aldegonde houdt woensdag 7 november in Het Bolwerk te West-Souburg een bevrijdingsherdenking getiteld 'voorspel en bevrijding'. Er zijn diverse sprekers, foto-exposities van Leen Vader en Frank Voge en ook het nieuwe bomber ma nuscript van Paul Crucq komt aan de orde. De toegang ig vrij. Bazaar Vrije School - D Vrije School Middelburg houc zaterdag 3 november haar jaai lijkse bazaar. Het thema van d jaar is sprookjes. Op de bazar zijn kramen met boeken, kinde speelgoed, zelfgemaakte pop pen, een goudsmid en nog vee meer. Voor de kinderen is er hei koekhuisje, de grabbelton, het maken van heksenbezems, pop penkast, een haarhoek en schminken. De bazaar is van 10.30 tot 15 uur in het gebou». van de Vrije School Zeeland, W. Arrondeusstraat 59 te Middel burg. Op deze dag is er teven Open Dag voor (peuter) ouder en andere belangstellenden b; de Vrije Peuterspeelzaal. Uitvoering - Gymnastiekver eniging Oranje Nassau uit Vlissin gen houdt zaterdag 3 november haar 2-jaarlijkse uitvoering. Vanaf 15 uur laat het Vlissingse turnta- lent in Sporthal Baskensburg het publiek zien waar er de afgelo pen twee jaar hard op getraind is. Eredienst - Het Soefi Cen trum Middelburg houdt zondag 4 november in gebouw 'De Vier Elementen' aan de Breeweg 100 in Middelburg om 10.15 uur een eredienst. Het onderwerp van deze dienst is 'plicht en ver antwoordelijkheid'. Spreekster is mevrouw Siddiqi Lonhard uit Amsterdam. Signeren - Zaterdag 3 novem ber van 10.30 tot 11.30 uur sig neert Cornélie van de Reepe het van haar hand verschenen boek je De middag van de paarse ne vel in de Drukkery te Middelburg. Ook schrijfster en schilder Trees Verwilligen signeert deze dag haar boek Een gordijn van teder heid. Zij is er van 11 tot 16 uur. Cursus Excel - Op verzoek van een aantal ouderen verzorgt de SWO Platteland Walcheren dit najaar voor het eerst voor 55 plussers een cursus Excel. De cursus, die vier lessen omvat, wordt gegeven in het kantoor van de stichting in Domburg. Cursusdagen zijn 22 en 29 no vember, 6 en 13 december, steeds van 14.30 tot 16 uur. De kosten bedragen 50 gulden in clusief lesmateriaal. Belangstel lenden kunnen zich aanmelden bij de stichting, tel. 0118- 583687. (advertentie) PZC-criticus Willem Nijssen zal in zijn inleiding stilstaan bij de plaats van Herman Heijer- mans in de toneelgeschiede nis en bij zijn grote kracht als toneelschrijver. Aansluitend wordt het toneelstuk ge speeld. Vrijdag 16 november voorbeschouwing van 19 tot 19.45 uur in de Stadsschouw burg te Middelburg. Kaarten voor de voorbeschouwing en voorstelling kosten 32,50 gul den. Kaarten voor alleen de voorbeschouwing 5 gulden. Opgave is mogelijk via het ZVU-bureau Middelburg, tel. 0118-634800 of per e-mail:vu- zeel1@csnet.nl. Mikro Electro, Brugman Keukens Et Badkamers, Trendhopper, Roobol Woonwinkels, Morgana Slaapkamers, Interieur Totaal, Le Bazar Wonen, GAMMA, Kwantum, TMC, Runner, Verf ft Wand, Pardio Parket Studio, Sleepy, MONTÈL, Decorette en Beter Bed.

de Faam | 2001 | | pagina 21