i Sprintphoto volgt digitale fotografie op de voet Bluesroutes blijken groot succes fjïfe ..«wr*» m1 Discussieavond Zeeland en Afghanistan INT PHOTO De opmars van de digitale fotografie heeft er voor gezorgd dat veel mensen thuis hun ei gen foto's afdrukken op de inktjetprinter en bij na niet meer binnenlopen bij de fotograaf of fo tospeciaalzaak voor het ontwikkelen van hun geschoten plaatjes. Een veel gebezigde stelling die afbreuk doet aan de dagelijkse realiteit, want niets is minder waar. DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Noviteit g&wt De Goese horeca is er al klaar voor. Op vrij dagavond. 19 oktober wordt voor de achtste keer de Bluesroute gehouden in verschillende gelegenheden in de binnenstad. Motor achter dit gebeuren is Peter Kempe, drummer en zan ger van de Zuid-Bevelandse bluesformatie The Juke Joints, die uiteraard ook van de partij zijn. Samen met zijn maat Kees Wielemaker heeft hij weer een aantrekkelijk programma in elkaar gezet. „En dat het voor de achtste keer gehou den wordt, is een bewijs des te meer dat het een succes is", redeneert Peter Kempe. „Bluesroutes worden in den me. Voordeel is dat Peter het lande al regelmatig gehouden, maar er moet iemand zijn die het plan oppakt", vertelt Peter. Route In de Zeeuwse Bibliotheek aan de Kousteense- dijk in Middelburg wordt donderdag 18 okto ber een discussieavond georganiseerd met als thema 'Zeeland en Afghanistan: in de schaduw van de angst'. Het programma begint om 19.30 uur en de toegang is gratis. De activiteit wordt georganiseerd door COS Zeeland in samenwer king met het Anti-Discriminatie Bureau (ADB) Zeeland en enkele verontruste Zeeuwse bur gers. Sfeervol en voordelig winkelen U vindt het op de Woonboulevard! MARCONISTRAAT, GOES Woensdag 17 oktober 2001 FAAM/VLISSINGER 21 De afwezigheid van een foto rolletje en de mogelijkheid tot het direct verplaatsen van de foto naar de veelal hightech computers die bij een groot deel van de Nederlandse be volking thuis staan, geven bezitters van een digitale ca mera inderdaad de mogelijk heid tot directe toegang naar hun, vaak met veel zorg, ge maakte kiekjes. Maar een te rugloop van de omzet in de fo- tovakhandel is er niet volgens Lout Serré, directeur van Sprintphoto. Lout legt uit: „Toen de eerste digitale camera's op de markt verschenen konden deze bij lange na niet tippen aan de fo tokwaliteit van de conventio nele spiegelreflex en aps-ca- mera's, maar de vooruitzich ten waren wel bemoedigend. Grote bedrijven als Agfa en Kodak zagen de bui in eerste instantie al hangen en hebben serieus overwogen te stoppen met de productie van fotorol letjes. Maar toen bleek dat de vraag naar rolletjes en het ontwikkelen gewoon door bleef gaan, hebben zij hun be slissing toch herzien." Dat is ook niet verwonderlijk want er zijn een aantal stevige argumenten om nog steeds bij de fotovakhandel binnen te stappen. Veel mensen zijn in het bezit van een zeer goede 'gewone' camera. Die hebben geen zin om de overstap te maken naar de kostbare digi tale camera. Ook de kwaliteit van de digitale foto hangt nauw samen met het aantal beeldpuntjes (pixels) waaruit de foto is opgebouwd. Een di gitale camera moet minimaal een resolutie van 31/2 miljoen pixels hebben om te kunnen wedijveren met een foto ge maakt met een spiegelreflex. De batterij moet vaak opgela den worden en de opslagca paciteit van een digitale came ra is vaak te klein en zeer kost- Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, ontmoetingsmid dag voor 50-plussers, 14 u. FNV Zeeland, telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Fitness centrum Stamina Vlissingen, astmafitness voor mensen met astma en COPD, 14 u. Activiteitencentrum Vlissin gen, koffiecontact, 9.30 u. Crea-Doe, 9.30 u. Cursus Schilderen, 13.30 u. Kookcafé, 17 u. Flotel Arneville Middel burg, kijkdag Veilinghuis Wit te, 14 u. Wijkcentrum Schel- debuurt Vlissingen, bingo voor 50-plussers, 14 u. Bad- motel Westkapelle, grote speurtocht, 13 u. Bolwerk Vlissingen, bingo, 20 u. Zeeuwse Bibliotheek Middel burg, discussieavond 'Zeeland en Afghanistan: in de scha duw van de angst', 19.30 u. Activiteitencentrum Vlissin gen, koffiecontact, 9.30 u. Poppen maken - handwerken, 9.30 u. Computerles, 13.30 u. Buurthuis Aldegonde Vlis singen, jongerendisco, 12-15 jaar, 19.30 u. Flotel Arneville Middelburg, veiling Veiling huis Witte, 13.30 u. Buurthuis Aldegonde Vlissin-- gen, dansavond, 20 u. Na- dorstweg Middelburg, rom melmarkt handbalvereniging EMM, 8.30 u. Fort Rammekens Ritthem, rondleiding door het natuur gebied Rammekenshoek en het Fort Rammekens, 14 u. Zeeuws Biologisch Museum Oostkapelle, rondleiding: 'Met de boswachter op pad', 14 u. Sporthal Baskenburg Vlissin gen, aangepast sporten voor mensen met Astma en COPD, 14.30 u. Activiteitencentrum Vlissingen, koffiecontact, 9.30 u. Cursus Tekenen/Schilderen, 13 u. Koersbal, 13.30 u. Cur sus Spaans, 10 u. Cursus Suri naams koken, 17.30 u. Dans les, 19.30 u. Theo van Does burgcentrum Vlissingen, dansochtend voor 50-plus sers: country line-dance voor gevorderden, 9.30 u., country line-dance voor beginners, 11 u. Zeeuwse Bibliotheek Mid delburg, beginnerscursus In ternet, 13.30 en 18 u. Arte- mis Middelburg, informatie dag Artemis, 10-12 u.* Zeeuw se Bibliotheek Middelburg, discussiebijeenkomst PvdA met Jan Pronk over de beteke nis van de vijfde nota Ruimte lijke Ordening voor Zeeland, 19.30 u. Wijkcentrum Schel- debuurt Vlissingen, soosmid- dag, 13.30 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, koffie contactoch tend, 9.30 u. Bachten Reede Vlissingen, handwerkgroep voor 55-plussers, 14 u. FNV Zeeland, telefonisch spreek uur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Activiteiten centrum Vlissingen, koffiecon tact, 9.30 u. Kaarten maken, 9.30 u. Kleiclub, 13.30 u. Pop pen maken (professioneel), 13.30 u. Cursus Fotografie, 14 u. Zeeuwse Bibliotheek Mid delburg, beginnerscursus In ternet, 10 u. Bachten Reede Vlissingen, najaarsmodeshow van Shop '54, 19.30 u. Zeeuwse Bibliotheek Middel burg, poëziecyclus 'Door de tijd heen', 20 u. Flotel Picard Vlissingen, info-avond Trans cendente Meditatie techniek, 20 u. Wijkcentrum Open Hof Vlis singen, soosmiddag voor 50- plussers, 13.30 u. Diensten centrum Ouderen Westkapel le, wekelijkse soos voor 55- plussers, 19 u. Sportfond- senbad Vlissingen, aangepast zwemmen voor mensen met astma en COPD, 12.30 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, sociaal spreekuur, 13.30 u. Activiteitencentrum Vlissingen, Computerles, 9.15 u. Cursus Frans, 11 u. Cursus Engels voor beginners, 13.30 u. Cursus Engels voor gevor derden, 14.45 u. Zeeuwse Bi bliotheek Middelburg, begin nerscursus Internet, 10 u. Zeeuwse Bibliotheek Middel burg dialezing over de post- historie, 20 u. Synagoge Middelburg, lezing over de Joodse filosofie door de Vrije Universiteit, 19 u. baar. Lout gaat verder: „Het is een beetje een en-en verhaal. Buiten de conventionele ca mera is de vooruitgang van de digitale techniek voor ieder een veelbelovend en het geeft de consument veel mogelijk heden. Als ik met mijn bedrijf de trend blijf volgen kan ik al les bieden. Ik heb inmiddels zeven filialen die allemaal voorzien zijn van de meest ge avanceerde apparatuur. En of het nu de ontwikkeling betreft van een filmrolletje of het op slaan en afdrukken van digi taal genomen foto's, de afdruk heeft door onze digitale mini- lab en ons hoogwaardige foto papier een fantastische kwali teit, ongevoelig voor zonlicht en met een gegarandeerde le vensduur van 70 jaar." Sprintphoto Bergen op Zoom is inmiddels uitgerust met een digital photocenter. Een echte noviteit volgens Lout. Bij dit apparaat kan de klant zijn meegebrachte cd-rom, memo- rystick en andere gangbare dragers van digitale foto's in brengen, waarna het photo center de foto's inleest. „De klant kan zelf eenvoudig het formaat kiezen en de foto's be werken op het one-touch screen. Hierna transporteert het apparaat de foto's naar de afdrukmachine en print ze uit. De klant wordt zo op creatieve wijze betrokken bij het gehele Sprintphoto in Vlissingen. afdrukproces en de afgedrukte foto's zijn van een hoog ni veau." Bij het afdrukken van een foto op een thuisprinter zijn nog al wat kanttekeningen te plaatsen. „Wanneer je een foto uitprint op je eigen prin ter dan moet je toch rekening houden met duur fotopapier, dure inktcartridges die vrij snel leegraken en met de kleurhoudbaarheid van de print. Bij ons gaat het sneller, kwalitatief beter en nogmaals de houdbaarheid is maar liefst 70 jaar", aldus een enthou siaste Lout. En inderdaad zijn de proefopnames, ter plaatse gemaakt met een digitale So ny Cybershot, indrukwekkend. In no-time kwamen er prachti ge foto's uit de afdrukmachine gerold. Het is duidelijk dat di gitale fotografie zeker de toe foto: Sprintphoto komst heeft, maar het zal nog wel even duren voordat de 'oude' methode van fotografe ren totaal verdwenen is. Filialen van Sprintphoto zijn te vinden in Vlissingen, Middel burg, Goes, Roosendaal, Et- ten-Leur, Oosterhout en Ber gen op Zoom. Op dit moment is alleen in het laatste filiaal het nieuwe photocenter te vin den. Peter Kempe en Cees Wielemaker. „Zo'n jaar of acht geleden zat ik eens in de Pompe en de kroegbaas opperde toen het plan van een kroegenroute. Dat was in augustus. Ik werd meteen op een idee gebracht en vijf weken later hadden we de eerste route in Goes al." Het evenement is inmiddels zo'n succes dat het tweetal ook Bluesroutes in Middel burg, Vlissingen en Bergen op Zoom heeft uitgezet. En dan natuurlijk niet te vergeten het Bluesfestival in Kwadendam- blueswereldje wel kent. Met The Juke Joints reist hij tal van festivals af en in hun mu ziekgenre zijn het collega's on der elkaar. Ook buitenlandse artiesten zijn van de partij. „We proberen wel ieder jaar andere bands aan te bieden, maar als ze goed zijn, dan vra gen we ze terug. De Ameri kaanse band Bill Roseman, is toevallig op toernee in Euro pa. Zij zijn al vaker in Zeeland geweest en brengen nu in Pubbles hun Jimy Hendrix en foto Anton Dingemanse Buddy Guy sound." Dit jaar doen dertien horecagelegen heden mee en zijn er dus der tien verschillende bands. Zo veel mogelijk is het type band of artiest bij de gelegenheid aangepast. Zo doet Braai-tap perij Karei V voor de eerste keer mee. Daar zal de Duitse Piano Pete de eters voorzien van een goeie blueshap. Hij begint om zes uur 's avonds. De meeste andere artiesten beginnen rond de klok van tien uur. „Het zijn allemaal echte blues- en zydecoartie- sten, zoals wij dat noemen. Zydeco is een variatie afkom stig uit Louisiana, voortko mend uit de blues, lijkend op de muziek van Rowan Hèze. Op de 19e wordt zoiets door La Blusa in café De Post ge bracht", verduidelijkt Peter. Behalve de twee hierboven genoemde bands kunnen lief hebbers genieten van de Zeeuws Vlaamse formatie Herman Brock jr. The Euro- casters. Deze jongens zijn net terug van hun eerste Ameri kaanse tour en zullen probe ren café De Pompe om te zet ten in een Texaans roadhouse. In Boisjoi treden ook Zeeuwen op, de Schouwse Crosshead en de Bevelandse The South- side Horns weten elkaar te vinden met klassiekers van onder meer BB King en Bruce Springsteen. Eveneens Zeeuws-Vlaams is Jive for your Life, dat in Lambiek staat. De one man band van de Fransman Philippe Menard is wegens groot succes al voor de derde keer in café De Snor te horen. Net zo gemak kelijk als dat hij van instru ment wisselt, wisselt hij van sound. Chilly Willy uit België staan voor de tweede keer in La Strada. Hun landgenoten Jinx staan na succesvolle op tredens tijdens de route van Vlissingen en Kwadendamme nu in De Vrijbuiter. Neder landstalige blues is te horen in Murphy's Corner van de Wal- cherse formatie Champagne Charlie en een van Neder lands oudste bluesbands, Woody His Sideman zijn van de partij in de New Inn. Het nachtconcert in Pake Sake begint als de andere bands aan hun toegiften begonnen zijn en zal tot in de vroege uurtjes duren. Hier tekent de Bulldose Blues Band voor. En last but not least, de band die eigenlijk geen nadere aankon diging meer nodig heeft, The Juke Joints zelf. Hun negende cd is inmiddels uit, dit voor jaar opgenomen in Ierland en dus getiteld 'Live in Ireland'. Zij zullen 't Beest op zijn kop zetten. Kaarten en de routefolder voor dit feest zijn te koop bij alle deelnemende zaken en bij de VVV's in Goes en Middel burg. Peter Kempe pakt on dertussen zijn koffers om nog gauw even met The Juke Joints een optreden op het Engelse eiland Wight te gaan verzorgen. „Maar we zijn de 19e op tijd terug, geen zorgen daarover." (advertentie) De discussie zal zich toespit sen op de beeldvorming in de media, op ons eigen wereld beeld en op de gevolgen' en perspectieven voor onze eigen samenleving. Aan de discussie wordt onder andere deelgenomen door de heer W. van Gelder, Commis saris van de Koningin in Zee land, H. Blom, voorzitter van de landelijke Doopsgezinde Vredesgroep, B. van de Ven van het ADB in Zeeland en Y. Coban namens de Turkse ge meenschap in Middelburg. De leiding van de avond is in handen van de heer M. Strous. COS Zeeland was een van de ondertekenaars van de oproep die op 23 september in alle Nederlandse dagbladen stond om te streven naar veilige en rechtvaardige wereld voor ie dereen. Het COS en ADB zijn in Zeeland betrokken bij het opbouwen van verbanden van actieve burgers die zo'n we reld dichterbij willen brengen. Het drama van 11 september legt een volgens hen zware hypotheek op deze samenwer kingsverbanden. De avond wordt georgani seerd om individuen, organi saties en netwerken aan te zetten tot samenwerking en gezamenlijk actie. Zodat ver driet en afschuw worden om gezet in een streven naar een vreedzame en rechtvaardige wereld. Gebedsbijeenkomst voor de Vrede - De wekelijkse ge bedsbijeenkomsten voor vrede en gerechtigheid in Middelburg worden voortgezet. Nadat in de Vredesweek het initiatief hiertoe was genomen naar aanleiding van de aanslagen in Amerika, wordt het gebed na de inval in Afghanistan extra nodig geacht. De bijeenkomsten vinden plaats op woensdagavond om 19.00 uur in de Doopsgezinde kerk aan de Lange Noordstraat. Voor gangers zijn: 10 oktober ds M.C. Postema (doopsgezind), 17 ok tober ds C. Bakker (Hoeksteen gemeente), 24 oktober ds A.A. Rijken (Doopsgezinde Gemeen te), 31 oktober ds PH. Zaadstra (Ger. Kerk St. Laurens), 7 no vember ds J.B.O. Buller (Evang.- Luth. Gemeente), leder wordt van harte uitgenodigd om deel te nemen aan deze bijeenkom sten, ook leden van andere godsdiensten, in het bijzonder leden van de Moslimgemeen schap in Middelburg. Nationale roeiwedstrijd - Op 20 Oktober 2001 organiseert de roeivereniging Honte een na tionale roeiwedstrijd, de "Abee- len race" genoemd. Deze wed strijd vindt plaats op het kanaal van Vlissingen naar Middelburg. Er wordt geroeid in alle catego- rien De jeugd roeit van kilome- terpaal 4,5 tot paal 7 en de seni oren van kilometerpaal 2 tot paal 7. De eerste start is om 12 uur en de tweede om 14.30 uur.De prijsuitreiking is om 16.30 uur in het clubhuis van de R.V.Honte aan de Havendijk 2 te Middel burg. Voor meer info zie de website:http/:clubnet.zeeland- net.nl/rvhonte. Herdenking Domburg - In Domburg wordt 1 november de bevrijding van Domburg her dacht. Het Comité Herdenking Domburgse Oorlogslachtoffers, werkgroep van de Stadsraad Domburg, organiseert de her denking. Samen met de bewo ners van Domburg willen zij de gebeurtenissen en de gevalle nen rond en op 1 november 1944 te herdenken. Programma: bijeenkomst in "Het Schutters hof" te Domburg om 14 uur ge volgd door een introductie door een lid van het Comité en een toespraak door lid van het colle ge Burgemeester en Wethou ders. Vertoning van de film "commando's strike at Westka pelle". Vertrek naar de begraaf plaats van Domburg Voordracht gedicht gevolgd door eén mi nuut stilte. Lastpost door een lid van Apollo. Voorts zijn er krans- leggingen door: Gemeente Vee- re, Voormalig Verzet Zeeland en ex politieke gevangenen, Ko ninklijk Verbond Der Belgische Oorlogskruisen, Comité, School kinderen leggen bloemen. Gele genheid voor het leggen van bloemen door nabestaanden en anderen. Vlaggen strijken en hij sen. Gezamenlijk vertrek naar het Belgische herdenkingsmo nument aan de Boulevard van Schagen. Eén minuut stilte.Last post door een lid van Apollo en wederom kransleggingen met gelegenheid voor het leggen van bloemen door nabestaan den en anderen. Vlaggen strij ken en hijsen. Gezamenlijke te rugkeer naar "Het Schutters hof" waar nog een consumptie wordt aangeboden. Indien dat mogelijk blijkt, zal de film 's avonds nogmaals worden ver toond. Make-up adviezen bij kan ker - In 't Huis, Zeeuws inloop huis voor mensen met kanker en hun omgeving, worden op dinsdag 23 oktober van 10.00- 12.00 uur geheel vrijblijvend ma- ke-up adviezen gegeven voor mensen met kanker. Kanker kan het uiterlijk veranderen. Soms door de ziekte zelf, soms door de behandeling. Radiotherapie bijvoorbeeld heeft vaak plaatse lijk een droge en schilferige huid tot gevolg. Met een paar een voudige en doeltreffende mid delen kunt u veelal uiterlijke ver anderingen "goedmaken" of ca moufleren. Caroline Louisse van Parfumerie en Schoonheidssa lon Louisse uit Vlissingen zal sa men met Mariska aan de hand van voorbeelden praktische tips geven om er beter uit te zien: dit betreft zowel camouflage als opmaaktips en verzorgende ad viezen. Vrijwilligers van 't Huis zullen u graag met een kopje koffie of thee ontvangen. De ruimte is beperkt, dus loop niet het risico dat u er n.et meer bij kunt. Haal een toegangsbewijs of reserveer telefonisch tijdens de openingsuren E-mailen kan ook:. palazzoli@zeelandnet.nl Bijdrage fl. 2,50 per persoon. Stichting Palazzoli, Badhuis straat 80 Vlissingen. tel. 0118- 413932. Openingsuren dinsdag, woensdag en donderdag van 14.00-16.00 uur. Vrouwen en Politiek - Vrou wen en Politiek versus Politiek en Vrouwen is de titel van de themadag van PvdA Zeeland die zaterdag 20 oktober van 10 tot 16.30 uur in de Zeeuwse Biblio theek aan Kousteensedijk 7 te Middelburg wordt gehouden.Tij- dens deze themadag wordt stil gestaan bij de idealen en de missie van de rooie vrouwen en de vrouwenemancipatie. Ook de positie van vrouwen in de poli tiek, op de vooravond van de gemeenteraadsverkiezingen, de tweede-kamerverkiezingen en de invulling van de komende ka binetsperiode komt ter sprake. Vragen als In hoeverre zijn vrou wen werkelijk gelijk aan de man binnen de arbeidsmarkt, partici patie en kansen binnen de Ne derlandse samenleving anno 2001 Hoe wordt er rekening gehouden met de veranderende samenleving en de multiculture le samenleving? Hoe verandert je directe woon- en leefomge ving en wat voor invloed hebben vrouwen daarop of welke in vloed heeft dat op vrouwen? Wat kunnen de nieuwe speer punten zijn voor het emancipa tiebeleid in de gemeenteraad, de provinciale staten en het par lement? staan centraal in de dis cussie. Verder wordt het thema verlevendigd met theater, inter views, forumdiscussies en de gelegenheid om in groepsver band ervaringen uit te wisselen, ledereen is welkom! Geïnteres seerden, vrouwen én mannen, die (kleinere) kinderen hebben en dit als een belemmering zien om naar Middelburg af te reizen, geen nood. er is kinder opvang! Coins voor de Mikke - De Coins voor de Mikke actie van Hotel Westduin in Koudekerke heeft duizend gulden voor het Middelburgse vogelopvangcen trum opgebracht. Sinds 1 juli hebben de gasten van Hotel Westduin hun 'overbodige' munten in de Mikke-pot bij de receptie gedeponeerd. Het be drag werd gisteren aan de Mik ke overhandigd. Kerskaarten maken - In Cre ativiteitscentrum Multi Colour kunnen zaterdag 20 oktober van 10 tot 16 uur kerstkaarten ge maakt worden. De tweede dag om kerstkaarten te maken is op 3 november. Aanmelden is niet nodig. Multi Colour, Torenweg 4a Middelburg. Zingen vanuit je hart - Zon dag 21 oktober wordt er in het kerkgebouw 'de Schaapskooi' in Papegaaienburg 1 in Vlissingen voor de derde een zangdienst gehouden. Het thema is:'Zingen vanuit je hart'. Naast samen zin gen worden er ook enkele ge dichten voorgedragen. Aanvang 16.30 uur. Vervoer kan eventu eel geregeld worden via tel. 0118-461509 Vervoer voor ouderen - In het dienstencentrum Bachten Reede aan de Vredhoflaan 42 in Vlissingen wordt maandag 22 oktober van 14 tot 16 uur een themamiddag 'Vervoer voor ou deren en gehandicapten' gehou den. De vervoersregelingen voor ouderen en gehandicapten worden in het kort door deskun digen uitgelegd, waarna tijd is om vragen te stellen. De organi satie is in handen van Platform Uitkeringsgerechtigden en Ou deren (PUGO). De zaal gaat open om 13.30 uur, de toegang is vrij. Werken op de boerderij - Kinderen die van dieren houden kunnen woensdag 24 oktober weer 'werken' op kinderboerde rij 'de Klepperhoeve' in Middel burg. Kosten 1 gulden per kind. De activiteit duurt van 13.30 tot 15.30 uur en net als vorig sei zoen kunnen deelnemers als ze elke maand een andere dier soort verzorgen in aanmerking komen voor het behalen van het 'poepdiploma'. Lezing - De Spirituele Socië teit Zeeland verzorgt zondag morgen 21 oktober van 10 30 tot 13 uur een lezing 'De wijs heid van gelijkmoedigheid' door Gen Kelsang Dechok. De lezing wordt gegeven in de Stads schouwburg aan het Molenwa ter 99 Middelburg. Deze lezing is de eerste uit een cyclus van vier (ook apart te volgendezin gen 21 oktobenDe wijsheid van gelijkmoedigheid, Dordrecht 28 oktober: Bevrijdende methoden, anderen koesteren, Tilburg 3 fe bruari: Boeddha's onmetelijke liefde, Breda 10 februari: Gedul dige vastberadenheid. Voor meer informatie tel 0113-223900. Open gymles - Gymnastiek vereniging Willebrord uit Zoute- lande houdt in de week van 22 tot 26 oktober open lesweek. le dereen mag gratis meedoen aan een van de lessen in de gym zaal. Ook is er voor iedereen een leuke attentie en iets te drinken. Alle lessen worden ge geven in de zaal aan de Westka- pelsweg in Zoutelande. Meer in fo over de lestijden en soorten gym of dans: Anneke Hengst, tel. 0118-562249. Infodagen Artemis - Arte- mis, het bureau voor reïntegra tie en hulpverlening voor vrou wen door vrouwen, houdt infor matiedagen op 22 oktober van 10 tot 12 uur, op 2 november van 13 tot 15 uur en 18 decem ber van 9.30 tot 11,30 uur. Arte- mis is te vinden aan de Koude- kerkseweg 133 te Middelburg. IpRlNT PHOTO 'spRINt Mikro Electro, Brugman Keukens Et Badkamers, Trendhopper, Roobol Woonwinkels, Morgana Slaapkamers, Interieur Totaal, Le Bazar Wonen, GAMMA, Kwantum, TMC, Runner, Verf Et Wand, Pardio Parket Studio, Sleepy, MONTÈL, Decorette en Beter Bed. J

de Faam | 2001 | | pagina 21