VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN VE MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE FAAM/VLISSINGER Woensdag 26 september 2001 INFORMATIE OVERHEID (iiintiiii IflujloJkltmiélfllllilriiiM. ik GEMEENTE MIDDELBURG lilin WIJZIGING MANDATE- RINGSBESLUIT INZAKE PARKEERVERGUNNINGEN Burgemeester en wethouders heb ben op 11 september 2001 een wijziging van het Overzicht Man- daat,Vertegenwoordiging en On dertekening 1997 vastgesteld. De wijziging betreft een tekstuele aanpassing van het Overzicht aan een wijziging van de citeertitel van de Parkeerverordening I99I. Het wijzigingbesluit ligt ingaande heden voor een ieder ter inzage bij de afdeling Communicatie. VERKEERSMAATREGEL BREEWEG-NIEUWERVE- STRAAT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat een parkeerverbod wordt inge steld voor de hoofdingang van het woningencomplex Nieuwerve- straat Hiertoe zal over een lengte van 12 m op het gedeelte van de Breeweg aan de zijde en ter hoog te van de hoofdingang van het woningencomplex een gele onder broken streep worden aange bracht Tegen dit besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van bekend making van dit besluit bij burge meester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift Het bezwaar schrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dag tekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het be zwaar. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens de President van de Arrondisse mentsrechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien men van mening is dat on verwijlde spoed, gelet op de be trokken belangen, dat vereist Het verzoek hiertoe moet worden ge richt aan de President van de Ar rondissementsrechtbank te Mid delburg, sector Bestuursrecht Post bus 5015,4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt 225,-1 I 02,- voor natuurlijke personen en 450.-/C 204,- voor andere dan natuurlijke personen. Het volledige besluit ligt ter inzage bij de Bestuursdienst afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. INSPRAAK VOORONT- WERPBESTEMMINGSPLAN MOLENWATER Ie FASE Op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Middelburgse inspraakver ordening ligt het voorontwerp van het bestemmingsplan "Molenwa ter Ie fase"met ingang van vrij dag 28 september 2001 geduren de 4 weken voor een ieder ter in zage bij de afdeling Communica tie, Stadhuisstraat 2 en de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Dit voorontwerp-bestemmings plan betreft het perceel van de voormalige streekschool aan de Zuidsingel. Inmiddels zijn hier 48 appartementen en 14 stedelijke eengezinswoningen gebouwd aan de J. Huizingalaan en het M. Smallegangehof. Het vooront werp-bestemmingsplan geeft een juridisch-planologische regeling voor de reeds genoemde bebou wing. Qua systematiek sluit het voorontwerpbestemmingsplan aan bij het bestemmingsplan Be schermd Stadsgezicht dat voor het grootste gedeelte van de binnen stad van toepassing is. Medewerkers van de sectie Ruim telijke Ordening van de dienst Stadsontwikkeling zijn bereid een toelichting te geven op het ont- werpbestemmingsplan. Gedurende de termijn van terinza- gelegging kunnen inspraakreacties schriftelijk naar voren worden ge bracht op een daartoe bestemd inspraakformulier. Deze formulie ren zijn verkrijgbaar bij de afdeling Communicatie en de dienst Stads- ontwikkeling.Tevens kunnen,gedu rende voormelde termijn, inspraak reacties mondeling naar voren worden gebracht Hiervoor dient een afspraak te worden gemaakt bij de sectie Ruimtelijke Ordening, telefoon 0118-675200. WIJZIGING LEGES VERORDENING (TARIEF GEBRUIKSVERGUNNING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in zijn vergadering van 24 augus tus 2001 heeft besloten het tarief voor de leges van een gebruiksver gunning in de Legesverordening te wijzigen. Het raadsbesluit en deze verorde ning liggen ter inzage en zijn te gen betaling van legeskosten ver krijgbaar bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwik- keling,Vlissingsestraat 21. VRIJSTELLING BOUWVERORDENING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 2.5.29 van de Bouw verordening Middelburg vrijstelling te verlenen van het in de bouwver ordening opgenomen verbod tot het bouwen met overschrijding van de voorgevelrooilijn ten behoeve van de bouwplannen van de Stich ting Agogische Zorgcentra Zeeland aan de Veersesingel/Prins Bern- hardstraat te Middelburg. Op het terrein zal nieuwe accommodatie gebouwd worden bestaande uit een centrum voor voorzieningen en dagactiviteiten, een kantoor en vier eenheden voor groepswonen. Het plan ligt met ingang van vrij dag 28 september 2001 geduren de vier weken ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissings estraat 21 en het WOP Noord, Zacharias Jansenstraat 15a. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswij ze omtrent het voornemen ken baar maken bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61,4330 AB Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het plaatsen van een blokhut op het perceel Brandenburglaan 19; het uitbreiden van de woning op het perceel Belfort 9; het plaatsen van een afvalcon tainer op de hoek ZuidwallArne- straat te Arnemuiden; het uitbreiden van een dakka pel op het perceel Prinsenlaan 12; het bouwen van een woning met garage op het perceel Zilver meeuwstraat 11; het renoveren van het dak van de woning op het perceel Van Cittersstraat 30; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Vluchtenburg- straat 43; het plaatsen van een rolluik voor de voordeur op het perceel Nieuwe Burg 3; het verbouwen van de woning op het perceel Dokstraat 20; het bouwen van een garage/ber ging op het perceel Noordweg 504; het aanbrengen van een deur in een muur op het perceel Zuid singel 120; het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Scholeksterstraat 43; het bouwen van een dak op de garage op het perceel Omloop 33. N.B.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, af wijken van die welke ter inzage lig gen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): het wijzigen/verbouwen van de aanbouw ter vergroting van de woonkamer op het perceel Prins Clausstraat I te Arnemuiden (11-9); het uitbreiden van de woning en het plaatsen van een berging op het perceel Prinsenlaan 115 (11-9); het plaatsen van een dakkapel op het perceel Noordweg 324 (11-9); het verloden van drie glas in lood ramen op het perceel On der den Toren 3(11 -9); het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Dwarskaai 2a (11-9); het bouwen van een serre op het perceel Spanjaardstraat 6 (11-9); het bouwen van een woning met garage op het perceel Hengst 17 te Arnemuiden 11-9); het bouwen van een erfafschei- ding op het perceel J. Huzinga- laan 13 (11-9); het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Gerrit van der Veenstraat 56 (11-9); het bouwen van een woning op het perceel Hoogaars 31 te Ar nemuiden 11-9); het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Van Cittersstraat 67c (11-9); het bouwen van een woning met garage op het perceel Hengst 23 te Arnemuiden 11-9); het bouwen van een woning met garage/berging op het perceel Hoogaars 60 te Arnemuiden (13-9); het plaatsen van een blokhut op het perceel Oranjeplaat 63 te Arnemuiden 13-9); het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Klaverakker 9 te Arnemuiden 13-9); het plaatsen van een kozijn en deur in de muur achterplaats op het perceel Vlasmarkt 4 (13-9); het plaatsen van een hobbykasje op het perceel Isaac Beeckman- straat 12 (13-9); het bouwen/uitbreiden van een dakkapel op het perceel Weer haan 26 (13-9); het verbouwen van de woning op het perceel Korenbloemlaan 14 te Arnemuiden (13-9); het aanbouwen van een serre en het maken van een kap op de garage op het perceel Gerstak ker 18 te Arnemuiden 13-9); het bouwen van een bedrijfsver zamelgebouw op dé percelen Ampereweg 62A tlm 62T (13- 9); het bouwen van een tuinschuur op het perceel Kerksteeg 9(13- 9); het bouwen van een kap op de bestaande kantoorruimte op het perceel Buitenhovelaan 207 (13-9); het slopen van het asielzoekers centrum op het perceel Kruitmo- lenlaan I (14-9). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestemmingsplannen: "Uitwerkingsplan Veersepoort 2" ten behoeve van het bouwen van een woning op het perceel Zilvermeeuwstraat 28; "Veersepoort" ten behoeve van het uitbreiden van de woning op het perceel A. Pouwerstraat 12; De aanvragen liggen met ingang van vrijdag 28 september gedu rende vier weken (tot en met 25 oktober 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingse straat 21 Gedurende de termijn van ter in zagelegging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan "Buiten gebied" ten behoeve van het bou wen van een office centre op het perceel Fagotweg 6; De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 28 september gedurende vier weken (tot en met 25 oktober 2001) ter inzage bij de sectie Bou wen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21. Gedurende de termijn van ter in zagelegging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLAN - vrijstellings procedure bestemmingsplan Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van: artikel 13, lid 4c vrijstelling te verlenen van het bestemmings plan "Buitengebied Middelburg" voor het bouwen van een melk- stal/kamer en wachtruimte op het perceel Nieuwe Vlissingse- weg 576; artikel 10, vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan "Uit werkingsplan Nassaulaan" voor het bouwen van een vrijstaande woning op het perceel Dillen burglaan 8. De bouwplannen liggen met in gang van 28 september geduren de twee weken (tot en met 11 ok tober 2001) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlis singsestraat 21. Gedurende boven genoemde termijn kan iedere be langhebbende schriftelijk en gemo tiveerd bedenkingen dienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie van Middelburg pagina 3 in de FaamlVlissin- ger, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - bouwen van een berging Kanaal straat 50 - uitbreiden van een woning Reg- gestraat 10 - bouwen van een serre Paul Kru- gerstraat 71 - uitbreiden van opslagloods Ka naalstraat 76A - bouwen van GSM installatie Ben Nederland en Telfort Amsterdam Arsenaalplein I - verbouwen van de woning Zand weg 38A Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas wor den ingediend nadat op de aan vragen is beslist Het is mogelijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - bouwen van een tuinhuisje Josine Reulinglaan 15 - bouwen van een schuur/berging Ritthemsestraat 41 - bouwen van een schuur Marnix- plein 5 - bouwen van een tuinhuis Nico Engelschmanlaan 10 - uitbreiden van de woning Anna Blamanlaan 11 - uitbreiden van badkamer en slaapkamer Gerbrandystraat 34 - bouwen van een schuur Ramme- kensweg I - aanbouw achterzijde van de wo ning Burgemeester Stemerding- laan 101 - uitbreiden van een woning op balkon Coosje Buskenstraat 80 - gedeeltelijk slopen van asbest houdende wandplaten Gerbran dystraat 118 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending daar van bezwaar worden gemaakt bij het college van burge meester en wethouders. VRIJSTELLINGEN Wij willen positief beslissen op de volgende aanvraag bouwvergun ning - bouwen van een berging Jacob Isaac Sandersestraat 87 - bouwen van een tuinkamer Ver- dilaan 43 - bouwen van een garage Chopin- laan 14 Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelij ke Ordening opent daartoe de mo- gelijkheid.Voordat wij een beslis sing nemen liggen de bouw- en si tuatietekeningen en het vrijstel- lingsverzoek ingaande 27 sep tember 2001 tot en met 24 ok tober 2001 ter inzage in het stadhuis (begane grond, kamer 034).Tot en met deze datum kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen bij burgemeester en wethouders indienen. WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 4 ok tober 2001. Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. Vlissingen, 26 september 2001 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel elders in dit blad. POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG GEMEENTE TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: (0118) 555444 Fax: (0118) 555433 Postadres: Postbus 1000,4357 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en onder houd: (0118) 555447.Voor drin gende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeenteVeere is in het gemeentehuis een centrale publieksbalie ingericht De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de volgende zaken: - Cluster Zorg telefoon: (0118) 555445; onderwijs, subsidies, uit keringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicapten. - Cluster Burgerzaken telefoon: (0118) 555446; reisdocumen ten/rijbewijzen uittreksels ver klaringen, bevolkingsadministratie, burgerlijke stand, belastingen, al gemene zaken. - Cluster Grondgebied telefoon: (0118) 555447; bouwzaken, be stemmingsplannen, grondverkoop, huursubsidie, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze onderwer pen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. BEZWAARIBEROEPIVOOR- LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden bezwaar maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd en onder tekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren rich ten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het colle ge van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indie nen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondisse mentsrechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Informatie: (0118) 555444. BOUWISLOOPIAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge arti kel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning meldingen zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het slopen van een zwembad Zui- verseweg 2 Domburg - het uitbreiden van een woning de Casembrootplein 23 - het uitbreiden van een woonhuis Dr. Ghijsenstraat 14 Koudekerke - het uitbreiden van een woning Middelburgsestraat 122 Oostkapelle - het uitbreiden van een zomerhuis Oosterpark 98 Veere - het bouwen van afmeervoorzie- ningen Noordland binnenhaven Zoutelande - het plaatsen van een tuinhuisje met extra berging D. Koddelaan 41 Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW/ SLOOP/AANLEG)VERGUN- NINGENIMELDINGENI MONUMENTEN VERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend en/of met de volgende mel dingen is ingestemd: (tussen haak jes staat de datum van verzending). Grijpskerke - het uitbreiden van een woning Middelburgseweg 29;(14-9) Koudekerke - het slopen van een zomerhuis Ve- benabos 23;( 14-9) - het geheel vernieuwen en veran deren van een zomerhuis Vebena- bos 23;( 14-9) - het slopen van een garage/berging Vebenabos 44;( 18-9) - het verbouwen van een garagelbergingVebenabos 44;(I8- 9) Serooskerke - het verbouwen van een woning Noordweg 44;( 14-9) Veere - het slopen van een woning met schuur Kreekweg 7;( 18-9) - het geheel vernieuwen en veran deren van een woning met schuur Kreekweg 7;( 18-9) Vrouwenpolder - het uitbreiden van een woning Pel grimstraat 3 l;(l 4-9) Zoutelande - het uitbreiden van een garage Swaalingestraat 76;(l4-9) - het uitbreiden van een garage Swaalingestraat 78;(l4-9) Belanghebbenden hebben een wet telijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. ART. 19 lid 3 WRO Er is een aanvraag bouwvergunning binnengekomen voor: Zoutelande - Plaatsen koelcellen en garderobe Smidsstraat 8 Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Wij zijn van plan de vergun ning te verlenen door toepassing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee ligt de bouw- en situatiete kening van 28 september tlm 26 oktober 2001 tijdens de openings tijden ter inzage op het gemeente huis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijk heid schriftelijke zienswijzen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken bekend dat de raad in zijn vergadering van 13 september 2001 met toepassing van het be paalde in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening heeft ver klaard dat een herziening wordt voorbereid van een gedeelte van het bestemmingsplan "Meliskerke" voor het perceel Valkenburgstraat 10 te Meliskerke, tb.v. geheel ver nieuwen Boazschool; één en ander zoals dit gebied op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaar merkte tekening is aangegeven. Genoemd raadsbesluit treedt op 20 september 2001 inwerking en ligt met de bijbehorende stukken vanaf heden voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis te Domburg. Op grond van artikel 7:1 lid I juncto artikel 8:1 lid I van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen bovenge noemd besluit bezwaar aantekenen bij de raad van de gemeente Veere. De termijn van indiening van een bezwaarschrift bedraagt 6 weken en vangt aan met ingang van de dag na die waarop van het besluit kennis is gegeven door middel van publicatie. Een ingediend bezwaar schrift schorst de werking van het besluit niet STRUCTUURVISIE OOSTKAPELLE Op grqnd van de Inspraakverorde ning ligt gedurende 4 weken, van 27 september tlm 24 oktober 2001, ter inzage de concept-struc tuurvisie voor Oostkapelle. In deze structuurvisie wordt het ruimtelijk beleid voor de kern en de directe omgeving in hoofdlijnen aangege ven. Daarbij wordt ingegaan op de bestaande situatie en gewenste ontwikkelingen op met name het gebied van wonen, bedrijvigheid, voorzieningen, verkeer en groen. Na het vaststellen van de structuurvisie wordt deze (tz.t) vertaald in een nieuw bestemmingsplan voor de kom. Gedurende de aangegeven termijn kunnen inwoners en natuurlijke en rechtspersonen die in de gemeente een belang hebben op de concept- structuurvisie inspreken door schrif telijk een zienswijze bij ons college in te dienen. Daarnaast wordt, in combinatie met de kernavond, een informatiebijeenkomst gehouden. Tijdens deze bijeenkomst kunnen ook mondelinge zienswijzen wor den ingediend. Afhankelijk van de reacties wordt bekeken of het con cept aangepast moet worden. De bijeenkomst wordt gehouden op 8 oktober a.s., om 20.00 uur in het gemeentehuis te Domburg. VERKEERSBESLUIT STOPVERBOD GEDEELTE KAPELLESTRAATTE VEERE Wij hebben besloten een stopver bod in te stellen voor beide zijden van de Kapellestraat tussen de Kaai en de S. OomstraatTegen dit besluit kan tot I augustus 2001 een bezwaarschrift worden inge diend. WIJZIGEN VERSCHILLENDE VERORDENINGEN IN VERBAND MET DE INVOERING VAN DE EURO De invoering van de Euro op I ja nuari 2002 maakt het noodzakelijk een aantal verordeningen te wijzi gen. Deze wijzigingen hebben be trekking op het in de verordeningen opnemen van bedragen in Euro's. Op 13 september 2001 heeft de gemeenteraad besloten in die zin een aantal verordeningen te wijzi gen. De volgende verordeningen zijn gewijzigd vastgesteld: de Algemene subsidieverordeningVeere;de Bezol digingsverordening; de Subsidiever ordening stads- en dorpsvernieu wing Veere; de Verordening leerlin genvervoer Veere; de Verordening godsdienstig- en levensbeschouwe lijk onderwijs en de Rechtspositiere geling vrijwilligers bij de gemeentelij ke brandweer. Deze verordeningen treden op I ja nuari 2002 in werking. EXTRA RONDE INZAMELING GROF HUISHOUDELIJK AFVAL In de maand oktober zal de twee de extra ronde grof vuilinzameling plaatsvinden van dit jaar. HHHHUI Deze inzameling zal niet zoals ge bruikelijk op dinsdag plaatsvinden maar op woensdag. Op de volgende data zal grof vuil worden ingezameld: Domburg en Oostkapelle woensdag 3 oktober Koudekerke en Biggekerke woensdag 10 oktober Gapinge, Grijpskerke, Veere, Vrouwenpolder, Serooskerke woensdag 17 oktober Aagtekerke, Meliskerke, Westkapelle en Zoutelande woensdag 24 oktober Deze extra ronde is vooral bedoeld voor grof huishoudelijk restafval. Tuinafval wordt wel meegenomen maar wij adviseren u dit aan te bie den bij de inzamelroute voor tuinaf val. De normale inzamelroute voor tuinafval vindt plaats de week voor de extra grofvuilronde.Wit- en bruingoed kunt u aanbieden op de normale inzameldata. U mag per adres niet meer dan I m3 grofvuil aanbieden. Zet het afval op tijd buiten, het kan zijn dat de vuilniswagen eerder of later dan normaal langs komtTus- sen 6.00 en 7.30 uur op de op haaldag mag u het afval aan de openbare weg zetten. Voor deze extra grofvuilronde hoeft u niet van tevoren te bellen als u binnen de bebouwde kom woont Bewoners buiten de bebouwde kom moeten zich minstens één werkdag van tevoren aanmelden op tel.nr. 0800-024 0064. Domburg, 26 september 2001 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2001 | | pagina 20