in de regio BH MEDEWERKERS BEDIENING M/V 1 J/VNENDAG Onze slijterij Jantje f^Beton LétE j een kantoordïer? oktober) 27.99 21.99 15.99 19.99 3VULPLOE6MEDEWERKERS AANKOMEND VERKOOPMEDEWERKER van den Goorbergh DE VRIENDELIJKE SPECIALIST f lance jrancaise Landlust voor bruiloften en partijen Samen sterk! Start in de regio GEVRAAGD: CHAUFFEUR M/V TRANSPORT FIERET B.V. Bij Konmar kan 't. 18 FAAM/VLISSINGER Woensdag 26 september 2001 LétE is het arbeidsintegratiebedrijf op Walcheren, waarin mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, uitgaande van hun mogelijkheden via maatwerktrajecten worden begeleid naar: - regulier werk - gesubsidieerd werk, al dan niet binnen de eigen organisatie - passende activiteiten In dit kader: - biedt LétÉ werk aan (arbeids)gchandicaplen in een goed geoutilleerd productiebedrijf - leidt LétÉ mensen op, traint ze en brengt ze vakvaardigheden bij (in datzelfde professionele productiebedrijf) - plaatst LétÉ goed opgeleide medewerkers bij bedrijven, die behoefte hebben aan (tijdelijke) arbeidskrachten - zorgt LétE te allen tijde voor begeleiding tijdens de individuele trajecten en de eveneens vereiste nazorg Integratie Productie Scholing LctÉ start in het najaar van 2001 met een aantal scholingsprojecten. Doel van deze projecten is: mensen door middel van scholing, stage en werkervaring toe te leiden naar een vaste baan. Daarom bieden wij alle werkzoekende mensen op Walcheren, al dan niet met een uitke ring, de volgende scholingsprojecten aan:. Verkoopmedewerker m/v - willen werken in een winkel - ook op koopavonden en zaterdagen willen werken - graag met mensen omgaan - representatief zijn Telefonist/receptionist m/v - goed Nederlands spreken - graag met mensen omgaan - representatief zijn - prettige telefoonstem Administratief medewerker m/v Schoonmaakmedewerker m/v - ordelijk en secuur kunnen werken - goed Nederlands kunnen schrijven - graag met computers omgaan - geconcentreeerd kunnen werken - geen lichamelijke beperkingen - bereid zijn om handen uit de mouwen te steken - flexibel zijn qua werktijden Het scholingsgedeelte zal niet langer dan drie maanden duren en aansluitend gaat u stage lopen en/of werken. Aan deelname zijn geen kosten verbonden. Heeft u belangstelling voor één van de projecten of wenst u meer informatie dan kunt u te lefonisch contact met ons opnemen op telefoonnummer 0118-630241 (Henny Huiszoon) of onderstaande antwoordstrook invullen en zenden aan: LétÉ, Antwoordnummer 280,4330 VB Middelburg, (postzegel niet nodig) Antwoordstrook Naam: Adres: Postcode: Plaats: Telefoonnummer: Interesse in project: WIL JIJ OOK WERKEN BIJ DE BESTE DROGIST VAN NEDERLAND? Wij zoeken voor onze DA D'Attance parfumerie drogisterij in Vlissingen enthousiaste collega's die ons team komen verstreken. Wij zijn op zoek naar: M/V Je bent een gemotiveerde, representatieve, klantvriendelijke teamspeler met een commerciële instelling. De functie is voor 4 uur per week in het filiaal Vlissingen Lange Zelke 50, 4381 GA Vlissingen. M/V Je bent een gemotiveerde, representatieve, klantvriendelijke teamspeler met een commerciële instelling. Je hebt een opleiding op minimaal Mavo-D niveau afgerond. Indien je ervaring hebt in een verkoopfunctie is dat een pre. Je wil van je baan een carrière maken in een jong en dynamisch bedrijf. Na je proeftijd start je direct met het behalen van een aantal diploma's. Uiteindelijk heb je de ambitie om Drogist te worden. De functie is voor 24 tot 37 uur per week in het filiaal Vlissingen. Voldoe je aan de eisen en spreekt een van de functies je aan; stuur dan je sollicitatiebrief inclusief uitgebreid CV naar: DA D'Attance van den Goorbergh Postbus 56 4740 AB Hoeven vermeld op de envelop de functie waarvoor je solliciteert. Indien je niet voldoet aan alle genoemde eisen is het onnodig te reflecteren en kunnen wij niet reageren op je eventuele brief. De schriftelijke sollicitatietermijn sluit uiterlijk op 5 oktober 2001Zij die voor een eerste gesprek worden uitgenodigd kunnen voor 8 oktober 2001 bericht verwachten. Van den Goorbergh drogisterijen en parfumerieën is een filiaalbedrijf gericht op groei, continuïteit, kwaliteit en rendement. In 2000 is de winkel in Etten-Leur gekozen tot beste drogisterij van Nederland, onze ambitie is de 2e titel! De winkels zijn aangesloten bij de DA of DA D'Attance formule. De winkels van Van den Goorbergh onderscheiden zich door kwaliteit en persoonlijke aandacht voor de klant. Beloning vindt plaats op basis van de CAO drogisterij-branche. Daarnaast zijn er afhankelijk van het resultaat leuke bonussen te verdienen, en zijn er allerlei aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Van den Goorbergh biedt je de mogelijkheid om te studeren op de eigen DynAcademy met een aantrekkelijke studiekostenregeling, en geeft je de kans om jezelf optimaal te ontplooien. parfumerie - drogisterij Etten-Leur Hoeven Tilburg Veldhoven Vlissingen 'Attune e Frans zonder drempels! CURSUS FRANS op ALLE NIVEAUS in GOES, MIDDELBURG EN VLISSINGEN. Ook cursus Vakantiefrans en literatuur. Zowel voor absolute beginners als vergevorderden! Met het accent op de spreek- en luistervaardigheid. Cursusduur: 23 lessen van anderhalf uur Aanvang cursus Goes: in de week van 8 oktober 2001 Middelburg: in de week van 22 oktober 2001 Kosten: 330,- Euro 150,- (excl. boeken) Inschrijvingsavonden: Vlissingen: woensdag 26 september, laatste inschrijvingsavond dinsdag 2 oktober plaats: Mercuriusweg 27 Tijd: van 19.30-21.00 uur. Inlichtingen: Walcheren: telefoon 0118-643258 en 0118-634319 E-mail abcdaire@zeelandnet.nl Wij hebben op korte termijn plaats voor gemotiveerde parttime - Ben je in bezit van eigen vervoer? - Ben je bereid om in het weekend te werken? - Ben je gastvrij, representatief en enthousiast? - Ervaring is een pre, géén must Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp Tel.+31 (0)113612589 fax +31 (0) 11-3-612726 E-mail: landlust@zeelandnet.nl internet:www.landlust.nl Neem dan contact op met Restaurant Landlust. Help Jantje Beton projecten te reali seren die kinderen de kans geven zich op evenwichtige en speelse wijze te ontwikkelen. Tel. (030) 244 70 00 Word donateur: giro 1247 Voor iedereen die in een commerciële, administratieve, secretariële of bank- en verzekeringsfunctie aan de slag wil. Als je je op 4 oktober inschrijft en via Start drie maanden een kantoorfunctie vervult, maak je kans op een opleidingscheque t.w.v. f 500,-. Vraag naar de actievoorwaarden. Je bent van harte welkom op onderstaande locatie: Stationpark 2, Goes, tel. (0113) 24 01 00 5V -# Stichting Werkt voor Ouderen De Stichting Werkt voor Ouderen is een moderne instelling voor zorg- en dienstverlening aan oude ren. Zij doet haar werk in vier zorgcentra met in totaal 465 bewoners: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen. De Zoute Viever in Oost-Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Naast het werken in de verzorgingshuizen (intramurale zorg) zet Werkt voor Ouderen zich in voor zorg en dienstverlening aan zelfstandig wonende ouderen in geclusterde woonvormen (extramurale- transmurale zorg). Dit gebeurt in woonzorgcentrum Theo van Doesburg (48 woningen) en de naast Ter Reede gelegen 196 aanleunwoningen aan de Vredehoflaan. Daarnaast stelt Werkt voor Ouderen diensten beschikbaar voor zelfstandig wonende ouderen in de wijk: tijdelijke opnames, dagverzorging, maaltijdvoorziening en Telehulp (sociale alarmering). Aan de Boulevard in Vlissingen staat serviceflat Nehalennia waar zorgcoördinatie en een servicepakket wor den aangeboden. De komende jaren zullen nog twee woonzorgcentra worden gerealiseerd en een verpleeghuis voor 90 psycho-geriatrische bewoners in een opzet van kleinschalig wonen. Werkt voor Ouderen heeft 490 enthousiaste en toegewijde medewerkers in dienst: Zij zorgen voor de gewenste continuïteit van zorg gedurende 24 uur per dag. In de centrale keuken van Stichting Werkt voor Ouderen (locatie Ter Reede) ontstaan met ingang van 1 november a.s. vacatures voor de functie van: KEUKENASSISTENT CHAUFFEUR (vac.nr. 0132) KEUKENASSISTENT (vac.nr. 0132) beide voor 31,5 uur per week Taken van beide functies zijn: verrichten van werkzaamheden in de afwaskeuken portioneren van maaltijden verrichten van schoonmaakwerkzaamheden verlenen van assistentie bij alle voorkomende keukenwerkzaamheden De keukenassistent/chauffeur verricht naast genoemde taken nog werkzaamheden als chauffeur. Hieronder wordt verstaan het transporteren van maaltijden naar de locaties van Werkt voor Ouderen en/of het rondbrengen van 'tafeltje dekje. Functie-eisen voor beide functies zijn: bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken beschikken over een grote mate van felxibiliteit De keukenassistent/chauffeur is in het bezit van een rijbewijs B. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie voor 6 oktober a.s. sturen naar: Stichting Werkt voor Ouderen, t.a.v. mevrouw M. M. van Luijk, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen, onder vermelding van betreffend vacaturenummer. Voor inlichtingen over de vacatures kunt u contact opnemen met de heer A. de Rijk, ma nager faciliteiten. Hij is tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar op telefoonnummer 0118-448448. Stichting Werkt voor Ouderen - Koudekerkseweg 81 - 4382 EJ Vlissingen Telefoon 0118-448 448 - Fax 0118 -411 721 Elektrovakman Radio Ton v.o.f. scheldestraat 17 4381 rp vlissingen 0118 413049 Al ruim 15 jaar een begrip in de regio voor service verkoop en reparaties van bruin- en witgoedartikelen. Door de uitbreiding van onze bedrijfsactiviteiten zijn wij per 01-01-2002 op zoek naar een enthousiaste serviccgerich- te en klantvriendelijk ingestelde VERKOPER/BEZORGER M/V functie-eisen: klantvriendelijk representatief collegiale instelling flexibel goede sterke gezondheid MBO-niveau basiskennis in technieken verkoopervaring gewenst (niet noodzakelijk) rijbewijs B 21 jaar of ouder wij bieden het volgende: een minimaal 20-urige werkweek van dinsdag t/m zaterdag i.o.o. te verdelen in een vast rooster uitgroeimogclijkheid naar 38-urige werkweek. zelfstandigheid diverse taken binnen het bedrijf een leuke afwisselende job steeds vernieuwend Sollicitatie met Uw uitgebreide CV kunt u binnen 7 dat ren aan: Elektrovakman Radio Ton v.o.f. t.a.v. Dhr. J. W. Florusse Scheldestraat 17 4381 RP Vlissingen. Er worden absoluut geen telefonische inlichtingen verstrekt over deze vacature. NAT.-INT. Zuidzande Tel. 0117-452862 24 - 30 SEPTEMBER 2001 Bij de slijterij van de Konmar vindt u een ruim assortiment gedistilleerde dranken. Ook voor deze week zijn er weer aantrekkelijke aanbiedingen. Meer informatie vindt u in de Konmar Zuil of kijk. op WWW.konmar.nl Voor vragen kunt u gratis Konmar Klantenservice bellen: 0800-0809. 'i Ballentine's Scotch whiskey ftes 700 ml A wy 77Q Malibu likeur fles 700 ml Z5A9 Gorter Maltky ftes 700 ml Jagermeister fles 700 ml Marconistraat H i Alteen verkrijgbaar bij e Goes. Kijk op www.konmar.nl voor de openingstijden van uw Konmar. Konmar met een afzonderlijke slijterij. Aanbiedingen gelden van 24 tot en met 30 september 2001.

de Faam | 2001 | | pagina 18