INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN «Rit GEMEENTE VUSSINGEN MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 22 FAAM/VLISSINGER Woensdag 19 september 2001 INFORMATIE OVERHEID imimhIIi GEMEENTE urn nhiiii.,it i MIDDELBURG WOONWAGENBELEID Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 27 augustus 2001 een woon- wagenbeleid voor de gemeente Middelburg heeft vastgesteld. Dit gemeentelijke beleid behelst onder meer de motivering voor wat be treft het in stand houden van de huidige hoeveelheid standplaatsen, het onderhoud aan de bestaande huurwoonwagens en de omstan digheden waaronder geen nieuwe huurwoonwagen meer zal worden aangeschaft Het beleid ligt vanaf donderdag 20 september 2001 tot en met donderdag 2 7 september 2001 voor een ieder ter inzage bij de balie van de sectie Bouwen en Wo nen van de dienst Stadsontwikke- ling,Vlissingsestraat 21. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID I WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestemmings plannen Toorenvliedt' en 'Buitenge bied Middelburg', ten behoeve van de tijdelijke opvang van ouderen op voormalige perceel van de stichting Arduin aan de Koudekerk- seweg/Stromenweg te Middelburg. De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 21 september 2001 gedu rende vier weken (tot en met 18 oktober 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- sestraat 21. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaan- vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BESTEMMINGSPLAN ARNEMUIDEN HAZEN- BURG- IE HERZIENING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 21 augustus 2001 het be stemmingsplan 'Arnemuiden Ha- zenburg - I e Herziening' ongewij zigd heeft vastgesteld.Tevens be sloot de gemeenteraad zijn besluit van 19 februari 2001 tot het on gewijzigd vaststellen van het hier voor genoemde bestemmingsplan in te trekken. Het besluit van de gemeenteraad alsmede het vastgestelde bestem mingsplan liggen met ingang van vrijdag 21 september 2001 gedu rende 4 weken voor een ieder ter inzage, op werkdagen tijdens kantooruren bij de dienst Stads ontwikkeling, Vlissingsestraat 21, alsmede na telefonische afspraak (toestel 615225) op donderdag van 17.00 tot 20.00 uur bij ge noemde dienst Het bestemmingsplan behelst de algehele herziening van het op 26 augustus 1996 door de raad van de voormalige gemeente Arnemuiden vastgestelde bestem mingsplan 'Hazenburg'. Het ontwerpbestemmingsplan voorziet in de aanleg van een nieuwe woonwijk in de kern Arne muiden welke ruimte biedt voor de bouw van ca. 150 woningen. De nieuwe woonwijk is gesitueerd tussen de bestaande woonwijken Braken burg I, Braken burg II (west) en Brakenburg III en de Derring- moerweg en wordt aan de zuid zijde begrensd door de Doeleweg. Tegen het besluit tot intrekking en het vastgestelde bestemmings plan kunnen binnen de bovenver melde termijn schriftelijk beden kingen worden ingediend bij Ge deputeerde Staten van Zeeland door diegenen, die tijdig hun zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar hebben gemaakt alsme de belanghebbenden die aanto nen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest om overeen komstig artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening zienswij zen bij de gemeenteraad kenbaar te maken. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een dakkapel op het perceel Korenbloemlaan 14 te Arnemuiden; het bouwen van een prieelhuisje op het perceel Burgemeester Baaslaan 13; het bouwen/uitbreiden van een dakkapel op het perceel Weer haan 26; het uitbreiden van de woning en het plaatsen van een kap op de garage op het perceel Gerstakker 18 te Arnemuiden; het uitbreiden van de woning op het perceel Walcherseweg 230; het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Gruttostraat 24; het bouwen en uitbreiden van de bergruimte op het perceel Se- geerssingel 68; het uitbreiden van de woning op het perceel Noordsingel 52; het uitbreiden van de woning en de garage op het perceel Zilver meeuwstraat 2; het bouwen van een woning op het perceel Kotter 3 te Arnemuiden; het verbouwen van de woning op de percelen Molenberg 3/5; het plaatsen van een blokhut op het perceel Seisweg 80. N.B.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwij ken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): het plaatsen van een directiever- blijf (tijdelijk) op het perceel Kle- verskerkseweg 81 (4-9); het bouwen van een woning op het perceel J.J. Smitstraat 1 (5-9). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan Griffioen II ten behoeve van het gebruik van een deel van de woning als schoonheidssalon op het perceel Walcherseweg 179; het bestemmingsplan Sint Lau rens ten behoeve van het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Burgemeester Baaslaan 13. De aanvragen liggen met ingang van vrijdag 21 september 2001 gedurende vier weken (tot en met 18 oktober 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling,Vlis singsestraat 21. Gedurende de termijn van ter in zagelegging kan een ieder schrif telijk zijn zienswijze omtrent de aanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middel burg. BOUWPLAN - vrijstellings procedure bestemmingsplan Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3, lid IO vrijstelling te verlenen van het bestemmings plan "Wijzigingsplan Prooijen- spark II" voor het bouwen van een woning met garage op het perceel J.J. Smitstraat 14. Het bouwplan ligt met ingang van 21 september 2001 gedu rende twee weken (tot en met 4 oktober 2001 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlis singsestraat 21 Gedurende bovengenoemde ter mijn kan iedere belanghebbende schriftelijk en gemotiveerd beden kingen dienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middel- burg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie van Middel burg pagina 3 in de FaamIVIissinger, Maximaal Text 830 en www.middelburg.nl BOUWAANVRAGEN bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - bouwen van een garage Nieuwe Vlissingseweg 229 - bouwen van een tuinkamer Ver- dilaan 43 - verbouwen units tot een kan toor Engelandweg 2-4 - aanpassen van de overkapping terras Badhuisstraat 178 - verbouwen van 2 woningen Scheldestraat 76-78-80 - verbouwen van de garage Presi dent Rooseveltlaan 4 - bouwen van een serre Dwars straat 20 - bouwen van een garage Cho- pinlaan 14 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist Het is moge lijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergun ning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE BOUWVER GUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - verbouwen van automobielbe drijf Gildeweg 20 - verbouwen van units tot een kantoor Engelandweg 2-4 - uitbreiden van een woning Schroeweg 4 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending daar van bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VESTIGING PRAKTIJKRUIMTE Op grond van artikel 4 van de voorschriften van de herziening 'Regeling huisverbonden beroepen en bedrijven', behorende bij het bestemmingsplan Scheldestraat en Afd. 3.4. van de Algemene wet be stuursrecht maken wij het volgen de bekend. Mevr. S. de Bruijne-Naessens heeft verzocht in een slaapkamer op de I e verdieping (ca 18 min het pand Brouwenaarstraat IO een praktijk voor holistische massage uit te mogen oefenen. De beoogde vestiging voldoet aan de regeling en de voorwaarden, gesteld in de artikelen 2 en 3 van genoemde planherziening 'Regeling huisver bonden beroepen en bedrijven'. Wij zijn dan ook voornemens de gevraagde vrijstelling te verlenen. Daartoe leggen wij de op deze vestiging betrekking hebbende stukken gedurende een periode van vier weken ter inzage van 20 september 2001 t/m 17 oktober 2001 ter inzage. Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden hun zienswijze indienen bij ons college. BEBOUWING HOEK BUR GEMEESTER STEMERDINGLAAN I LEKSTRAAT Er is een verzoek ingediend door Projectbouw Zeeland voor het pro ject Hoek Burgemeester Stemer- dinglaan Lekstraat Het project voorziet in de invulling van de lo catie van het voormalige postkan toor in Oost-Souburg. Op deze lo catie zijn zowel een vrijstaande woning I bungalow als een woon gebouw met drie lagen geprojec teerd. Dit verzoek past niet binnen het geldende bestemmingsplan Schoonenburg. Het ligt in de bedoeling om aan het verzoek medewerking te verle nen met toepassing van de vrijstel lingsprocedure als omschreven in artikel 19, lid I en 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In het kader van de inspraakpro cedure zijn geen reacties ontvan gen. Op grond van artikel 19a, lid 4 van de Wet Ruimtelijke Ordening en afdeling 3.4 van de Algemene wet Bestuursrecht ligt vanaf 20 september 2001 t/m 17 oktober 2001 in het stadhuis (begane grond, kamer 034) en in de open bare bibliotheek, Kanaalstraat 56 het project hoek Burgemeester Stemerdinglaan I Lekstraat te Oost-Souburg ter inzage. Voordat wij de gemeenteraad een voorstel doen tot het verlenen van de vrijstelling, stellen wij een ieder in de gelegenheid om gedurende bovenstaande vier weken zienswij zen kenbaar te maken bij ons col lege. WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 4 ok tober 2001. Uw plan moet ten minste één week voor de verga derdatum bij bouw- en woningtoe zicht ingediend zijn. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art. 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vlis- singen) is ontvangen van Zieken huis Walcheren, voor het verwijde ren van vijf populieren uit de tuin van voornoemd ziekenhuis, gele gen aan de Hogeweg te Vlissin- gen. Vlissingen, 19 september 2001 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. WÊÊÊÊË GEMEENTE POSTBUS 1000 \T I? 4357 ZV DOMBURG V M TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geopend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: (0118) 555444 Fax: (0118) 555433 Postadres: Postbus 1000,435 7 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en on derhoud: (0118) 555447. Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten' van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een cen trale publieksbalie ingericht De balie is verdeeld in drie "clus ters". U kunt daar terecht voor de volgende zaken: - Cluster Zorg telefoon: (0118) 555445; onderwijs, subsidies, uitkeringen, werkge legenheid, wet voorzieningen gehandicapten. - Cluster Burgerzaken tele foon: (01 18) 555446; reisdo cumenten/rijbewijzen uittrek sels verklaringen, bevolkings administratie, burgerlijke stand, belastingen, algemene zaken. - Cluster Grondgebied telefoon: (0118) 555447; bouwzaken, bestemmingsplan nen, grondverkoop, huursubsi die, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze on derwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden in zien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook te gen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstel lingen). Dat moet schriftelijk, ge motiveerd en ondertekend gebeu ren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indie nen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondisse mentsrechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierech ten verschuldigd. Arrondisse mentsrechtbank Middelburg, sec tor Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Informatie: (0118) 555444. BOUWISLOOPI AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning, meldingen zijn ingeko men voor: Biggekerke - het verbouwen van een berging tot woning Klaassesweg 4; - het bouwen van een serre Val- kenisseweg 102-116; Domburg - het verbouwen van een woning en bouwen van een tuinberging Duinenburg 18; - het bouwen van een berging Herenstraat 5; Serooskerke - het verbouwen van een woning Noordweg 44; Veere - het bouwen van twee wonin gen Wolfertlaan; Westkapelle - het uitbreiden van een zomer huis Joossesweg 39; - het bouwen van een garage/berging Joossesweg 157 Zoutelande - het uitbreiden van een garage Swaalingestraat 76; - het uitbreiden van een garage Swaalingestraat 78; - het vergroten van een woning Nieuwstraat 20; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/'sloopver gunning géén bezwaarschrift in gediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden in gediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 we ken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP /AANLEG) VERGUNNINGEN/ MELDINGENIMONUMEN- TENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: (tussen haakjes staat de datum van ver zending). Domburg - het verbreden van een dakka pel J.W. Schuurmanstraat 68;(6-9) Grijpskerke - het bouwen van een dakkapel Kerkring 6;( 11-9) - het bouwen van een garage/ber ging Loodhol 3;( 11 -9) - het bouwen van een container Jacob Catsstraat;( 11-9) Koudekerke - het gedeeltelijk slopen van een schuur Dorpsplein 23;(6-9) Meliskerke - het uitbreiden van een woning Bergstraat 17;(l 1-9) Oostkapelle - het bouwen van een dakkapel Molenweg l6;(6-9) - het bouwen van zeven wonin gen Lantsheerstraat 2, 2a, 2b, 2c, 2d en 2e en Duinweg 7 :(ll-9) Serooskerke - het uitbreiden van een woning Torenstraat 2;(6-9) Veere - het bouwen van een serre en wijzigen van een schuur Kwar- tierstraat 9;(6-9) - het verbouwen van een schuur Bastion 24;(l 1-9) Westkapelle - het uitbreiden van een zomer huis Joossesweg 167;(6-9) - het plaatsen van een dakkapel en 2 zijramen 't Hout 32;( 11-9) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te ma ken tegen de verleende vergun ningen, akkoord bevonden meldin gen en verleende vrijstellingen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopi ge voorzieningen). U kunt de stukken inzien op het gemeente huis te Domburg. ART 50 Woningwet Wij maken bekend dat een aan vraag is binnengekomen om ver gunning ingevolge de Woningwet voor: Meliskerke - het uitbreiden van de woning Valkenburgstraat 16. Het bouwplan voldoet aan de Bouwverordening doch dient inge volge art. 50 lid I van de Woning wet te worden aangehouden om dat de gemeenteraad voor het betreffende gebied een voorberei- dingsbesluit ex art. 21 WRO heeft vastgesteld.Wij zijn bereid met gebruikmaking van art. 50 lid 4 van de Woningwet de gevraagde vergunning te verlenen. In verband hiermee ligt het bouw plan van 20 september t/m I 7 oktober 2001 tijdens de opening stijden ter inzage op het gemeen tehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswij zen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. U kunt de stukken inzien op het gemeente huis te Domburg. ART. 19 lid 3 WRO Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor: Aagtekerke - het bouwen van een tuinber ging Baaiweg 2. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan.Wij zijn van plan de vergun ning te verlenen door toepassing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In ver band hiermee ligt de bouw- en si tuatietekening van 20 september t/m 17 oktober 2OOI tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedu rende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke ziens wijzen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat van 21 september 2001 t/m 2 november 2001 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Dom burg, de revisievergunning die wij hebben verleend aan Bakkersland Westkapelle, voor de inrichting Oude Zandweg I te Westkapelle (bakkerij). Buiten de openingstij den kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118 - 555447). De vergunning is gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. T/m 2 november 2001 kan be roep ingesteld worden bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werpvergunning - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerpvergunning - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht - belanghebbenden aan wie re delijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpvergunning De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 3 november 2001, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en een verzoek wordt ge daan tot schorsing van de vergun ning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019,2500 EA's - Gravenhage). WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat van 21 september 2001 t/m 2 november 2001 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Dom burg, de oprichtingsvergunning die wij hebben verleend aan het college van burgemeester en wet houders van Veere, voor de inrich ting Langendam 61 te Zoutelan de (brandweergarage met par keerterrein). Buiten de opening stijden kunnen de stukken inge zien worden na telefonische af spraak (cluster Grondgebied, tel. 0118-555447). De vergunning is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. T/m 2 november 2001 kan be roep ingesteld worden bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont werpvergunning - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerpvergunning - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht - belanghebbenden aan wie re delijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpvergunning De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 3 november 2001, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en een verzoek wordt ge daan tot schorsing van de vergun ning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019,2500 EA's - Gravenhage). AANWIJZING TOEZICHTHOUDENDE AMBTENAREN Wij hebben besloten om me vrouw LM. Flenter en de heren M.A.J. de Regt en J.P. van de Graaf, allen in dienst bij de ge meente Veere, alsmede de heer T.A.J. Vermin en de heer A.J. Schouten, als ambtenaar in dienst bij de gemeente Noord-Beveland, aan te wijzen als medewerker be doeld in artikel 18.4 lid 3 Wet mi lieubeheer en artikel 5:11 Alge mene wet bestuursrecht, de Wet geluidhinder, de Wet milieugevaar lijke stoffen, de Wet afvalwater, de Wet bodembescherming, de Ge meentewet en de milieubepalin gen in de Algemene plaatselijke verordening Veere. BEGROTING 2002 De begroting 2002 van de ge meente Veere ligt tot 8 november 2001 ter inzage. Hiervoor kunt u zich melden bij de Centrale Pu blieksbalie. De begroting (onderde len beleidstaken en producten) is tevens verkrijgbaar tegen het in de legesverordening opgenomen tarief. COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING, VOLKSHUISVESTING EN MONUMENTENZORG donderdag, 20 september 2001 om 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis te Domburg, Traverse I. agendapunten: - vaststelling van herziene grond prijzen bestemmingsplan "Uit breiding Biggekerke" - vaststelling van restauratie-uit voeringsprogramma monumen ten 2001 t/m 2006 - vaststelling van de 2e tussen tijdse rapportage 2001 COMMISSIE OPENBARE WERKEN EN MILIEU maandag, 24 september om 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis te Domburg, Traverse I. agendapunten: - renovatie poort van het park Welgelegen te Serooskerke - krediet voor aanleg van riole ring buitengebied - 2e tussentijdse rapportage 2001 - Duinweg Oostkapelle - Stand van zaken OLAZ COMMISSIE ECONOMISCHE ZAKEN en RECREATIE EN TOERISME dinsdag, 25 september om 16.30 uur in het gemeentehuis te Dom burg,Traverse I. agendapunten: - 2e tussentijdse rapportage - deelneming aan het onder zoeksproject bedrijfseconomi sche Thermometer/Barometer - Economisch beleidsplan Veere COMMISSIE WELZIJN, SOCIALE ZAKEN, ONDERWIJS, SPORT /VOLKSGEZONDHEID EN CULTUUR dinsdag, 25 september 2001 om 19.00 uur in het gemeentehuis te Domburg,Traverse I agendapunten: - instemming nota "accommoda- tiebeleid onderdeel verzelfstan diging tennisaccommodaties - instemming met de 3e begro tingswijziging 2001 van de Stichting Gemeenschapsbelan gen Domburg- Oostkapelle - instemming met de I e begro tingswijziging 2001 en 2001 van de GGD Zeeland - krediet vervangen van de afras tering langs de speeltuin "de Welle" te Koudekerke - een éénmalige aanvullende subsidie aan Gymnastiekvereni ging Koudekerke voor oplossing van financiële problemen - krediet voor het opstellen Nota Jeugdbeleid Gemeente Veere en Plan van aanpak Jongerenwerk Veere - vaststelling van de 2e tussen tijdse rapportage 2001 COMMISSIE ALGEMEEN BESTUUR en FINANCIËN woensdag, 26 september 2001 om 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis te Domburg, Traverse I agendapunten: - Aansluiting bij Zeeuwse Ombudsman - Onderzoeksproject bedrijfsecono mische thermometer/barometer -2e tussentijdse rapportage - krediet ad 19.401 8.803,79) voor aanvullende subsidiëring Gymnastiekvereni ging Koudekerke voor oplos sing van financiële problemen - Uitvoering nota accommodatie- beleid onderdeel verzelfstandi ging tennisaccommodaties - krediet ad 80.000 36.302,42) voor het opstel len van de Nota Jeugdbeleid Gemeente Veere en plan van aanpak Jongerenwerk Veere - Eerste begrotingswijziging 2001 en 2002 GGD Zeeland - Rekening 2000,3e begrotings wijziging 2001 in verband met automatisering van de administratie van de vereni gingsgebouwen De Halve Maan te Oostkapelle en Het Schuttershof te Domburg en de begroting 2002 van de SGB Domburg-Oostkapelle - Beschikbaar stellen krediet ad. 200.000 90.756,04) voor riolering buitengebied - krediet ad. 14.350 6.511,75) voor vervanging afrastering speeltuin "de Welle" te Koudekerke - Vaststelling herziene grondprij zen bestemmingsplan "Uitbrei ding Biggekerke" Domburg, 19 september 2001 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2001 | | pagina 22