Op be ttenictioeb Met goed gevoel het najaar in 'lp JÉ We gaan een beetje op de versiertoer de komende tijd. 'n Zilverdraadje hier, wat goud daar, bloemetjes op de schouderbandjes van de beha en voor de man zijn er zelfs boxershorts met metallic-effect. En dat is -met uw permissie- wat anders dan het wat saaiere witte tricot. Glamour en glitter: dat zijn de tref woorden van en voor het komende seizoen. Zachte stoffen en behoorlijk wat (imitatie)bont geven daar naast de mode een niet onaardige aaibaarheidsfactor mee, terwijl comfort van materiaal en pasvorm eveneens hoge ogen gooien. Ruiten: het najaar kan er niet buiten. Waarbij over de hele linie geldt dat het er allemaal goed uit moet zien. Dat kan uiteraard en gelukkig ook wat rustiger in de mooie gedek te najaarstinten van nu met allerlei bruinnuances voor de man, zowel als de vrouw met voor haar als opvolger van het roze behoorlijk wat aubergine om maar twee trendsettende kleuren te tippen. Want ieder kiest z'n eigen tint en gaat z'n eigen modegang. Dat heeft alles te maken met onze hang goed voor de dag te willen komen en er representatief uit te zien, iets dat zich de laatste jaren steeds meer aftekent. Dat kan net zo goed in de wat nonchalantere casual hoek als bij de meer verzorgde uitgaanskleding en alle momenten van onze 24-uurs economie er tussen in. Je bent en voelt je gewoon een stuk zekerder in de juiste outfit, hoe je dat zelf dan ook maar wilt invullen. Veel wordt er als we naar de basis, dus de schoenen, kijken verwacht van de laars in allerlei lengtes, terwijl het bij de hoofdzaak, onze kapsels dus, draait om speelse beweging. Kortom: aan de mode zal het niet liggen om met een goed gevoel de herfst tegemoet te zien. Deze speciale bijlage geeft u er een impressie van. Woensdag 19 september 2001 FAAM/VLISSINGER

de Faam | 2001 | | pagina 15