aterstand dt> t 222 in de regio Kciki Stuwen Inkel in gebruik genomen Inloopavonden Zone-60 Wegafsluitingen op 22 september ambulant objectleid(st)er O'MODA schoenen Maak AAP f Miles van uw s Air Miles AVI* FAAM/VLISSINGER Woensdag 12 september 2001 De stand van zaken in waterschap Zeeuwse Eilanden Waterschap Zeeuwse Eilanden gaat een groot deel van de polderwegen inrichten als Zone-60 gebied. Dit betekent dat de maximumsnelheid in die gebieden daalt van tachtig naar zestig kilometer per uur. Deze maatregel wordt soms onderste und door aanvullende maatrege len. zoals de aanleg van plateaus of het aanbrengen van randmarker- ing op het wegdek. Meepraten Het waterschap wil graag van bewoners, agrariërs, ondernemers en vele andere belanghebbenden weten wat zij van de plannen voor Zone-60 vinden. Tijdens die inloopavonden kunnen belang hebbenden hun stem laten horen. De komende maanden staat wederom een aantal avonden op het programma. Medewerkers van het waterschap zijn aanwezig om een uitleg te geven over de plan nen en vragen te beantwoorden. Uiteraard kunt u ook uw mening geven. De avonden - Dinsdag 18 september inloopavond over het inrichten van het middengebied van Schouwen-Duiveland als Zone- 60, dorpshuis 't Zuudende, Beatrixstraat 1 te Kerkwerve. - Dinsdag 9 oktober informatie avond over Zone-60 tussen Koudekerke, Dishoek, Zoutelande en Biggekerke (inventariseren van maatregelen), dorpshuis van Biggekerke, Schuitvlotstraat 8. - Woensdag 12 december inloopavond over Zone-60 tussen Heinkenszand, 's-Heerenhoek en Nisse,.dorps huis De Stenge, Stengeplein 1 te Heinkenszand. Meer weten? Voor meer informatie: Sandra Minneboo, e-mail zone60@wze.nl of tel. (0113)241422. Informatieavonden verkeers maatregelen - Woensdag 26 september toelichting evaluatieonderzoek fietsweg (Stelleweg nabij Heinkenszand), dorpshuis De Stenge, Stengeplein 1 te Heinkenszand. - Dinsdag 2 oktober, evaluatie verkeersmaatregelen Prelaatweg nabij Aagtekerke, verenigings gebouw Amacitia, Agathastraat in Aagtekerke. In het gebied Inkêl zijn onlangs vijf nieuwe stuwen aan gelegd. Op maandag 27 augustus zijn deze officieel in gebruik genomen. De stuw bij de Monnikendijk nabij Krabbendijke is door de heer Sinke, hoofdingeland van het waterschap en voorzitter van de gebiedscommissie. daadwerkelijk in werking gezet. Naast de Monnikendijk zijn er ook nog nieuwe stuwen aangelegd bij de Sandeeweg, langs de Oude Rijksweg bij Kruiningen, in de Karelspolder en in de Nieuwiandepolder bij Oostdijk. De stuwen zijn bedoeld om de waterhuishouding in het gebied te verbeteren. Ze zijn onderdeel van een plan voor de landinrichting Inkel. In augustus 1997 werd het peiibesiuit voor dit gebied vastgesteld. Om dit peilbesluit uit te voeren en het peilbeheer te optimaliseren, zijn de stuwen ook nodig. Ze zorgen er onder andere voor dat in perioden van extreme neerslag het water beter verdeeld wordt over een groter gebied. Het plan is opgesteld door de Landinrichtingscommissie Inkel. Hierin is het waterschap vertegenwoordigdDienst Landelijk Gebied (DLG) is verantwoordelijk voor de begeleiding en uitvoering van de plannen. De aanleg van de stuwen gebeurde door Scheepers Drainage BV uit Oud-Gastel. Op zaterdag 22 september vinden de landelijke fietsdag en de autovrije dag plaats. In het hele land staan allerlei activiteiten op het programma. Zo ook op enkele waterschapswegen op Zuid-Beveland. Uiteraard zullen velen er die dag op uit trekken met de fiets. Op Zuid-Beveland kunnen mensen kiezen uit drie fietsroutes. De 'Appelbloesem-route' die door de Zak van Zuid-Beveland loopt, de 'Oosterschelde-route' waarbij men in de omgeving van Goes, Kloetinge en Wemeldinge komt en de 'Bevelander-route' die naar Wissenkerke op Noord-Beveland leidt. Tussen Goes en Wemeldinge kunnen ook de skeelers onder ons hun hart ophalen. Op 22 september wordt er voor hen een speciale skeeler route uitgezet. Om al deze activiteiten in goede banen te leiden, heeft het waterschap besloten om enkele wegen af te sluiten voor de verkeersveiligheid van de weggebruiker. Op deze wegen worden allerlei activiteiten georganiseerd en zijn er versnaperingen te verkrijgen. Bestemmingsverkeer en landbouwverkeer kan nog wel gebruik maken van de afgezette wegen. Het doorgaand verkeer wordt op zaterdag 22 septem ber tussen 10.00 en 16.00 uur omgeleid. Het gaat om de volgende wegen: Kattendijksedijk. Waterstand is de informatierubriek van waterschap Zeeuwse Eilanden. Elke maand kunt u deze rubriek in dit blad vinden. Voor vragen over de beschreven onderwerpen kunt u terecht bij afdeling Communicatie: Danielle Laing (0113-241368) of Sandra Minneboo (0113-241422). E-mail: communicatie@wze.nl Internet: www.wze.nl Waterschap Zeeuwse Eilanden Hoofdkantoor Postbus 114, 4460 AC Goes Piet Heinstraat 77, 4461 GL Goes Telefoon (0113)241000 Telefax (0113)227528 ASIT0 SCHOONMAAK Asito facilitaire diensten zoekt voor regio Walcheren een: voor gemiddeld 20 uur per week. U coördineert de schoonmaakwerkzaamheden, waarbij u lei dinggeeft aan Asito medewerk(st)ers. U beoordeelt de kwali teit van de schoonmaakwerkzaamheden en stuurt deze waar nodig bij. U onderhoudt contacten met de diverse opdracht gevers. U bent verantwoordelijk voor de personele bezetting op diverse objecten. En u heeft dienstverlening hoog in het vaandel staan. Wij zoeken iemand met: - leidinggevende capaciteiten; - goede contactuele vaardigheden; - een flexibele werkinstelling; - ervaring in een soortgelijke functie; - in bezit van rijbewijs. Interesse? Schriftelijke sollicitaties voor 20 september a.s. richten aan: Asito B.V.,Westhavendijk 158, 4463 AE Goes. Tel. 0113-211 210. Het Usuï systeem van natuurlijk genezen usuï shiko ryoho Edda heelwording en bewustwording burg. van ciiterstraat lkortgene telefoon: 0113-301243 info.avond: 17 en 18sept. 19.30 uur cursussen: iedere maand Emma Dijkhuizen, traditioneel reiki-master, lid reiki-alliance. neo-hypnotherapeut in de regio Heeft MODE jouw interesse? O'MODA schoenen heeft de baan voor jou in het verkoop team Vlissingen. Een fulltime medewerkster voor 37 uur per week, die advies kan geven aan onze klan ten over mode, schoenen en pasvorm. Doordat wij een er kend leerbedrijf zijn, is 1 dag per week scholing mogelijk. Door cursussen, interne verkoopstimuleringsopleidingen en een goede verkoop, kun je snel doorgroeien naar een hoge re functie. Wij vragen alleen een open, vriendelijke en behulpzame houding t.a.v. klanten en collega's. Een goed salaris en se cundaire arbeidsvoorwaarden maken het verhaal compleet. Werken bij O'MODA is anders. Ontdek het zelf en bel voor een afspraak: 0111-412488. Schrijven kan ook naar: Wilhelm Verton, Havenplein 13, 4301 JD Zierikzee. O'MODA schoenen is een fullservice verkooporganisatie die zich toelegt op het optimaal presenteren en leveren van schoenen aan consumenten die mode en kwaliteit prefererenOnze doelstelling is om jaarlijks te groeien in kwaliteit van dienstverleningproducten, service, vestigingen en onderlinge teambuilding. SOS-Kinrlerdorpcn ...want ieder kind verdient een thuis... SOS-Kinderdorpen geeft weeskinderen en vertaten kinderen een nieuwe moeder, een huis, broertjes zurges en een opleiding. Overal ter wereld. Steunt u ons werk als HutsVrjend voor 5 11,-) per maand? Bel (020) 408 01 90 of stuur de bon in voor meer informatie! SOS-Kinderdorpen Judy onlangs op Air Miles naar Zuid-Afrika, woont. En dat terwijl zij als baby met kleertjes spaarders gaven dit voormalig huisdier weer eer i Bij Stichting AAP krijgen uitheemse dieren weer een kans. Dankzij het Air Miles spaarprogramma vliegen de dieren kosteloos naar een nieuwe bestemming, die de stichting over de hele wereld zoekt in dierentuinen of reservaten. Zo vloog chimpansee waar zij nu in een prachtig verblijf a.n door het Huis liep Vele Air Miles- volwaardig apen leven. Spaart u mee voor de dieren van Stichting AAP Bel 036 538 44 84 STICHTING Oude Zeedijk, Steldijk. Sinoutskerkseweg, Zwaaksedijk en Vreelandsedijk. Voor vragen over de wegafsluitingen kunt u contact opnemen met Kees Slabbekoorn, telefoon (0113)241215. Informatie over de activiteiten kunt u verkrijgen bij Connie Buijs van ZMF, telefoon (0113)230075.

de Faam | 2001 | | pagina 16