VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN VE MIDDELBURG I VLISSINGEN Woensdag 12 september 2001 FAAM/VLISSINGER 11 INFORMATIE OVERHEID VERORDENING VERTROUWENSCOMMISSIE VERVULLING BURGEMEESTERSVACATURE. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middel burg in de vergadering van 27 augustus 2001 heeft besloten tot vaststelling van de gewijzigde VerordeningVertrou- wenscommissie vervulling burge meestersvacature. In deze veror dening is de taak, samenstelling en werkwijze van de vertrouwens commissie alsmede de geheim houding geregeld. Deze wijziging is het gevolg van de afkondiging door de minister van Binnenlandse Zaken en Ko ninkrijksrelaties van de herziene procedureregels bij burgemees tersbenoemingen. Een belangrijke verandering be treft het uitbrengen van het ver slag van bevindingen na afloop van de gesprekken met de gese lecteerde kandidaten. De commis sie doet niet langer alleen verslag van haar bevindingen aan de commissaris van de Koningin maar ook aan gemeenteraad. Het is vervolgens de gemeente raad die een aanbeveling opstelt en deze aan de minister toezendt De Verordening ligt voor een ieder ter inzage bij de afdeling Commu nicatie van de Bestuursdienst, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. ZEBRAS MOLENWATER EN ZUIDSINGEL Burgemeester en Wethouders van Middelburg maken bekend dat bij de Algemene Basisschool te Mid delburg twee zebra's worden aan gelegd, te weten: 1. 'één op het Molenwater ten westen van de aansluiting met de Luthersekerk-laan; 2. één op de Zuidsingel ter hoogte van de uitgang van het schoolplein. Inzage Het volledige besluit ligt van 13 september tot en met 24 oktober 2001 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissings- estraat 21 te Middelburg. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de be palingen van de Algemene wet be stuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een be zwaarschrift Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het be sluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaar schrift hebt ingediend, kunt u te vens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet be stuursrecht de President van de Arrondissementsrechtbank te Mid delburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, als u meent dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist Het verzoek hiertoe moet worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt 225,- voor natuurlijke personen en 450,- voor andere dan natuur lijke personen. Nr. 94/11060/PV VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het bord E6 uit bijla ge I van het RW 1990 en de bij behorende markering van het par keervak welke tegenover het per ceel Agaat 31 is geplaatst te ver wijderen. Tegen het besluit van in trekking kan iedere belanghebben de op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 24 oktober 2001 bij burgemeester en wethou ders bezwaar maken door het in dienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementrechtbank verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Mid delburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middel burg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffie rechten geheven. Het volledige ver- keersbesluit ligt bij de Bestuurs dienst, afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg ter inzage. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben bésloten het parkeren te ver bieden op een aan de Agaat 31 gelegen parkeervak, behalve voor de invalide waarvoor het parkeer vak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 24 oktober 2001 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedag tekend en gemotiveerd bezwaar schrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementrechtbank verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht Postbus 5015,4330 KA Middel burg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffie rechten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de Bestuursdienst afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg ter inzage. INSTELLEN WARENMARKT TE NIEUW-EN SINT JOOSLAND De gemeenteraad van Middelburg heeft besloten om een waren markt in te stellen te Nieuw- en Sint Joosland. De wa renmarkt 7.a\ iedere woensdag morgen op het Kerkplein gehou den worden van 9.00 tot 12.00 uur. Het maximum aantal stand plaatsen op de warenmarkt be draagt vier. Op alle standplaatsen mag standplaats ingenomen wor den met een verkoopwagen of ei gen materiaal. De branchelijst voor de warenmarkt te Middel burg is van toepassing. Per bran che wordt maximaal één stand plaats toegewezen. Belangstellen den voor een standplaats kunnen een aanvraagformulier opvragen bij mevrouw A.J. van Nieulande- Rijksen of de heer J.A.W. de Wolf van de Gemeente Middelburg, tel. 0118-675310 of 675304. De standplaatsen worden met in- achtname van de branchelijst in volgorde van aanmelding toegewe zen. Indien aanmélding van kandi daat standplaatshouders op de zelfde dag plaatsvindt beslist het lot over de volgorde van toewij zing. ONTWERP-BEGROTING 2002 Burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg maken bekend, dat het ontwerp van de gemeentebegroting en de miljoe nennota voor het jaar 2002 bij de afdeling communicatie, Stadhuis straat 2, voor een ieder ter inzage liggen en in bruikleen worden ge geven. De miljoenennota 2002 is ook op de website van de ge meente Middelburg, www.Middel- burg.nl te raadplegen. Daarnaast is het mogelijk om een exemplaar van de concern-begroting, inclusief meerjarenraming tlm 2005, voor 24,- 10,89) en/of een exemplaar van de miljoenennota voor f 24,- 10,89) bij de afde ling Financiële Zaken van de be stuursdienst, te kopen. HANDHAVING- STAPPENPLAN Burgemeester en wethouders ma ken bekend dat zij in hun vergade ring van 21 augustus 2001 heb ben besloten om het overgelegde handhavingstappenplan voor de sectie Bouwen en Wonen overeen komstig vast te stellen. Het handhavingstappenplan bevat een uniforme omschrijving van een te volgen procedure bij een consta tering van onder meer een over treding van het bepaalde in artikel 40, lid I van de Woningwet. Laatst genoemd artikel bepaalt dat het verboden is te bouwen zonder of in afwijking van een vergunning (bouwvergunning) van het college van burgemeester en wethouders. Het handhavingstappenplan ligt vanaf donderdag 13 september 2001 tot en met donderdag 20 september 2001 voor een ieder ter inzage bij de balie van de sec tie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- sestraat 21. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een serre op het perceel Spanjaardstraat 6; het aanbouwen van een serre op het perceel Nieuwe Vlissing- seweg 310; het uitbreiden van de woning op het perceel Noordweg 353; het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Klaverakker 9 te Arnemuiden; het bouwen van een garage op het perceel Wilgenhoekweg 39; - het verbouwen van de woning op het perceel Noordweg 451. N.B.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, af wijken van die welke ter inzage lig gen. verleende vergunningen De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend en/of met de volgende mel dingen is ingestemd (tussen haak jes staat de datum van verzen- ding): het plaatsen van een (vuilwa- terjpompinstallatie op het per ceel Rouaansekaai 138 (28-8); het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Blauwedijk 15 (28-8); het uitbreiden van de loods op het perceel Oostperkweg 39 (2S-8); het uitbreiden van de woning op het perceel Veersesingel 244 (30-8); het schilderen van de voor- en achtergevel van het pand op het perceel Vlasmarkt 51 (30- 8): het verbouwen van de woning op het perceel Burg. Langebee- kestraat 4 te Arnemuiden (30- 8): het uitbreiden van de kantoor ruimte op het perceel Klevers- kerkseweg 69 (30-8); - het bouwen van een woning op het perceel Steenloperstraat 4 (31-8): het vervangen van 60 stuks ko zijnen op de percelen Lange Delft 46 tlm 58 en Segeers- straat I tlm 9 (31-8); het bouwen van een woning en garage op het perceel Zilver meeuwstraat 23 (31-8); het bouwen van een woning en garage op het perceel Zilver meeuwstraat 13 (31-8); het verbouwen /uitbreiden van het winkelpand op het perceel Lange Delft 8 (31-8); het uitbreiden van de woonka mer op het perceel Nieuwe Vlis- singseweg 320 (31-8). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. inspraak artikel 19, lid i wro Op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening dient het gemeentebestuur bij de voorbereiding van vrijstellingspro cedures ex artikel 19, lid I van de Wet op de Ruimtelijke Or dening inspraak te verlenen op de betreffende ontwerpplannen con form de Inspraakverordening Mid delburg. De ontwerpplannen betreffende: de uitbreiding van de Jumbo su permarkt aan de Sir Winston Churchill-laan 49; de bouw van een woon/winkel centrum in het kader van de herstructurering Ma gistra atwijk liggen hiertoe met ingang van vrij dag 14 september 2001 geduren de vier weken (tot en met donder dag 11 oktober 2001) voor een ie der ter inzage bij de dienst Stads- ontwikkeling,Vlissingsestraat 21. Inspraak wordt verleend aan inge zetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen. Medewerkers van de sectie Ruim telijke Ordening van de dienst Stadsontwikkeling zijn bereid een toelichting te geven op de ont werpplannen. Gedurende de termijn van terinza- geligging kunnen inspraakreacties schriftelijk naar voren worden ge bracht op de daartoe bestemde inspraak formulieren. Deze formu lieren zijn verkrijgbaar bij de dienst Stadsontwikkeling. Tevens kunnen, gedurende voormelde ter mijn, inspraakreacties mondeling naar voren worden gebracht Hier voor dient een afspraak te worden gemaakt bij de sectie Ruimtelijke Ordening, tel. 0118-675200. COMMISSIE STRAATNAAMGEVING Op donderdag 13 september 2001 vindt er een openbare ver gadering plaats van de commissie Straatnaamgeving. Deze vergade ring zal worden gehouden om 10.00 uur in de kantine van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- sestraat 21. Op de agenda staan o.a. naamge ving straatnamen m.b.t.: verbindingsweg tussen Schroe- weg en Hans Lipperheystraat; verbindingsweg tussen Molen water en Branderijmolengang (Zeetexterrein); Mortiere (wijknaam woningdeel en straatnamen I e fase woning- deel); Veersepoort 3e fase. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 17 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan 'Buitengebied Middelburg'ten be hoeve van de tijdelijke vestiging van de Onderhoudsdienst van de Stichting AZZ op het perceel Mannezeesesteeg 59 te Middelburg. De vrijstelling wordt verleend voor de duur van 5 jaar. Het verzoek ligt met ingang van vrijdag 14 september 2001 gedurende twee weken (tot 24 september 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsont wikkeling Vlissingsestraat 21. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswij ze omtrent het verzoek kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 61 4330 AB Middelburg. Zie voor overige gemeentelij ke informatie pagina 3 in de Faam/Vlissinger, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: het verbouwen van een woning J.I. Sandersestraat 14 het plaatsen van raam in de voorgevel Mendelssohnlaan 11- 13 het bouwen van een schuifdak Beursstraat 6 het bouwen van een loket-unit Aagje Dekenstraat IO Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. Het is moge lijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de ver gunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: het bouwen van een loket-unit Aagje Dekenstraat IO het bouwen van een woning Helmgras 11 het bouwen van een woning Rietkraag 6 het bouwen van een dakkapel Dongestraat 80 het bouwen van een blokhut Oosterscheldestraat 28 het bouwen van een garage As- sumburg 67 het verbouwen van een winkel pand Rehobothstraat 2 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending daar van bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 20 september 2001. Uw plan moet tenminste één week voor de ver gaderdatum bij bouw- en woning toezicht ingediend zijn. WIJZIGING GEBRUIK BEL- LAMYPARK 22 IN HORECA Wij maken, op grond van art. 19, lid 4, van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening en afd. 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, be kend, dat vanaf 13 september 2001 tlm 10 oktober 2001 in het stadhuis (begane grond, ka mer 034) ter inzage ligt het ver zoek van Dhr. F.C. Meijer tot het wijzigen van het gebruik van het pand Bellamyark 22 in horeca ten behoeve van de verplaatsing van Café de Concurrent uit het pand Groenewoud 70. Dit verzoek voldoet aan de door de gemeenteraad in zijn vergade ring van 28 juni 2001 vastgestel de 'Horecabeleidsnota Vlissingen 2001-2006'. Gedurende bovenvermelde ter mijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze indienen bij het college van burgemeester en wet houders. besteaamingsplan bou levard, 9e herziening Wij maken, op grond van artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning bekend dat vanaf 13 septem ber 2001 voor een ieder geduren de vier weken (tlm IO oktober 200l)in het stadhuis (bij loket 2000 begane grond) ter inzage ligt het door de gemeenteraad op 30 au gustus 2001 gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan Boulevard, 9e her ziening. Tevens ligt deze herziening buiten de werkuren ter inzage bij de Bibliotheek 't Spui, Spuistraat 6, 4381 HR Vlissingen. Het vastgestel de bestemmingsplan heeft betrek king op de percelen Burgemeester van Woelderenlaan 1,3,5 die in ge bruik zijn als camping, tenniscom- plex, midgetgolfbaan en scoutingge- bouw (ongenummerd) met bijbeho rende bebouwde en onbebouwde voorzieningen en parkeergelegen heid alsmede op het pand Boulevard Evertsen 288 met bijbehorend erf. De exacte plangrens is op de kaart aangegeven. Gedurende bovenver melde termijn kunnen op grond van artikel 2 7 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, bij het college van ge deputeerde Staten van Zeeland schriftelijk bedenkingen inbrengen: degenen die tijdig hun zienswij zen bij de gemeenteraad ken baar hebben gemaakt; belanghebbenden, die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat geweest te zijn hun ziens wijze bij de gemeenteraad ken baar te maken; een ieder die bedenkingen heeft tegen de door de gemeenteraad bij de vaststelling aangebrachte wijziging ten opzichte van het het visie gelegen ontwerp. Vlissingen, 12 september 2001 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel'elders in dit blad en www.vlissingen.nl 'ïfêïMM§ÊÊÊ^È ÊÊÊËÈÊÈÊHÊË mmmm - GEMEENTE POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: (0118) 555444 Fax: (0118) 555433 Postadres: Postbus 1000,4357 ZV Domburg Afval-informatielijn: I 0800 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en on derhoud: (0118)555447. Voor dringende zaken na werktijd t kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten' van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centrale publieksbalie inge richt De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de volgende zaken: Cluster Zorg telefoon: (0118) 555445; onderwijs, subsidies, uit- TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 keringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicapten. Cluster Burgerzaken tele foon: (0118) 555446; reisdocu menten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadmi nistratie, burgerlijke stand, be lastingen, algemene zaken. Cluster Grondgebied tele foon: (0118) 555447; bouwza ken, bestemmingsplannen, grondverkoop, huursubsidie, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze onderwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebben den bezwaar maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevon den meldingen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het be zwaar moet uiterlijk worden ver zonden (per ptt-post) op de laat ste dag van de in de publicatie ge noemde termijn. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B& W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Presi dent van de arrondissementsrecht bank ook verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Ar rondissementsrechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Informatie: (0118) 555444. BEKENDMAKINGEN (enkele officiële publicaties van de gemeente Veere worden ook ge plaatst in de Staatscourant www.sdu.nl/staatscourant) BOUWISLOOPIAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning meldingen zijn ingekomen voor: Aagtekerke het uitbreiden van een woning Koekoeksweg I; Domburg het bouwen van een serre en praktijkruimte van Voorthuijsen- straat 9; het verbreden van een dakkapel J.W. Schuurmanstraat 68; Grijpskerke het bouwen van een dakkapel Kerkring 6; Koudekerke het uitbreiden van een garage Middelburgsestraat 60a; Oostkapelle het bouwen van een dakkapel Molenweg 16; het bouwen van een berging Beukenlaan 29; Veere het plaatsen van een broeikasje Schone Walweg 2; het uitbreiden van een woning Wagenaarstraat 43; Westkapelle het bouwen van een woning met garage de Casembroot- straat 6; het plaatsen van een dakkapel en 2 zijramen 't Hout 32; Zoutelande het bouwen van een sanitairge- bouw Westkapelseweg; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas wor den ingediend nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/ MELDINGEN/MONUMEN TENVERGUNNINGEN. De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd:(tussen haakjes staat de datum van ver zending) Aagtekerke het bouwen van een woning Pre- laatweg I la;(30-8) het plaatsen van een tuinhuisje Hekweide l2;(30-8) Domburg het uitbreiden van een woning Domburgseweg l;(30-8) het uitbreiden van een woning Duinstraat 22;(30-8) fiet slopen van een bunker Domburgseweg;(3 0-8) Koudekerke het verbouwen van een bankge bouw Kerkstraat 3;(30-8) Meliskerke het bouwen van een serre Pauwhoekstraat 27;(30-8) het uitbreiden van een kerk Val kenburgstraat 25;(30-8) Oostkapelle het uitbreiden van een woning Lantsheerstraat l2;(30-8) het bouwen van een bedrijfshal Duinbeekseweg 22a;(4-9) Serooskerke het uitbreiden van een werk plaats Hondegemsweg 6;(30-8) het verbouwen van een woning Ds. van Wouwestraat 6;(30-8) het bouwen van twee bedrijfsge bouwen.De Zompe 30 a/b;(30-8) het uitbreiden van een woning en bouwen van een berging Wil genhoekweg 9;(30-8) het gedeeltelijk slopen van een woning Wilgenhoekweg 9;(3 0-8) het plaatsen van een dakkapel Bisschopstraa't 37;(4-9) Westkapelle het uitbreiden van een zomer huis Joossesweg 39;(30-8) het uitbreiden van een woning Molenweg 29;(30-8) Zoutelande het plaatsen van een tuinhuisje Werendijkseweg 5;(4-9) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen. (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen). U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. vrijstellingsprocedures Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: Domburg verbouwen en uitbreiden villa "Duinvliet" Domburgseweg 44; Veere uitbreiden woning Wagenaar straat 43; Zoutelande plaatsen sanitairgebouw camping Weltevreden Westkapelseweg. sDe bouwplannen voldoen niet ge heel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in de betreffende bestemmingsplannen opgenomen mogelijkheid vrijstel ling te verlenen. In verband hier- mee liggen de bouw- en situatietekeningen van 13 sep tember tlm 10 oktober 2001 tijdens de openingstijden ter inza ge op het gemeentehuis te Dom burg. Gedurende deze periode be staat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen de bouwplannen bij het college in te dienen. Domburg, 13 september 2001 Burgemeester en wethouders van Veere imm

de Faam | 2001 | | pagina 11