ISSinger de hoogste respons in uw streek VAN DE adverteren in lilhv INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN V E f« Woensdag 5 september 2001 FAAM/VLISSINGER 10 INFORMATIE OVERHEID IIMlimi/l GEMEENTE MIDDELBURG WET MILIEUBEHEER EN WET VERONTREINIGING OPPERVLAKTEWATEREN Ter inzage legging ontwerpvergunningen Aanvragen en ontwerpvergunningen Burgemeester en wethouders van Middelburg hebben aanvragen ont vangen om vergunningen in het ka der van de Wet milieubeheer en de Wet verontreiniging oppervlaktewa teren van het Waterschap Zeeuwse Eilanden. De vergunningen zijn aan gevraagd in verband met het op richten en in werking hebben van een kantoorgebouw met een fy- sisch<hemisch laboratorium en een bedrijfsrestaurant De inrichting is geprojecteerd aan de Kanaalweg (ongenummerd) te Middelburg ka dastraal bekend gemeente Middel burg, sectie O, nr. 861,863 en 3210. De aanvragen worden op grond van de Wet milieubeheer gecoördi neerd behandeld. Burgemeester en wethouders van Middelburg en het dagelijks bestuur van het Water schap Zeeuwse Eilanden willen de gevraagde vergunningen verlenen onder het stellen van voorschriften. Inzage De aanvragen, de ontwerpvergun ningen en andere relevante stuk ken liggen vanaf heden elke werk dag tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 16.00 uur en (na telefonische afspraak) 's avonds van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg en bij de receptie van het Water schap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes. Inzage 's avonds dient van te voren telefo nisch te worden aangevraagd (tel. gemeente Middelburg: 0118-67 52 45; tel.Waterschap Zeeuwse Eilanden.0113-241268). Desgevraagd wordt er door de be treffende afdelingen een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 6 september 2001 tot 4 oktober 2001 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerpvergunningen schrifte lijk worden ingediend. Schriftelijke bedenkingen tegen de vergunning Wet milieubeheer moeten worden ingediend bij het college van bur- gemeester en wethouders van Middelburg, afdeling Milieuzaken, Postbus 61,4330 AB Middelburg. Schriftelijke bedenkingen tegen de ontwerpvergunning Wet verontreini ging, oppervlaktewateren dienen te worden gericht aan het dagelijks bestuur van het Waterschap Zeeuwse Eilanden, doch te worden gezonden aan het college van bur gemeester en wethouders van Middelburg. Indien behoefte be staat aan een gedachtewisseling over de ontwerpvergunningen kan daarom telefonisch worden ver zocht Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gele genheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkin gen worden ingediend. De persoon lijke gegevens van degene die be denkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpver gunningen kunnen later beroep in stellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WIJZIGING BESTEMMINGS PLAN BUITENGEBIED MID DELBURGARTIKEL IIWRO De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het ontwerp van het wijzigingsplan ex artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ten behoeve van een wijziging van de bestemming van het perceel Breeweg 79 te Middelburg vanaf 7 september 2001 gedurende vier weken (tot en met 4 oktober 2001) ter visie ligt bij dienst Stads ontwikkeling,Vlissingsestraat 21. Het ontwerp-wijzigingsplan betreft de wijziging van het bestemmings plan 'Buitengebied Middelburg', in houdende de bestemming 'Agrari sche doeleinden', rustende op het perceel Breeweg 79 te Middelburg te wijzigen in de bestemming *Wbondoeleinden','Erf' en Tuin'. Gedurende bovengenoemde perio de kunnen belanghebbenden met betrekking tot dit ontwerp-wijzi gingsplan schriftelijk bedenkingen indienen bij burgemeester en wet houders, Postbus 61,4330 AB Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een woning met garage op het perceel Zil vermeeuwstraat 10; het bouwen van een woning met carport op het perceel Steenloperstraat 8; het verbouwen van de woning op het perceel Burg. Dregmans- straat 15; het uitbouwen van de keuken op het perceel Koninginnelaan 10; het verbouwen van een raamko zijn in een deur op het perceel Vrijlandstraat 29; het bouwen van een woning op het perceel Hengst 19 te Arne muiden. N.B.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, af wijken van die welke ter inzage lig gen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): het bouwen van een vrijstaande woning met garage op het per ceel Prooijenseweg I6C (21-8); het plaatsen van een semi-per- manente unit (spelcontainer), voor de duur van een jaar, op het pleintje aan de Zandkreek- straat (24-8); het uitbreiden van de school, voor de duur van maximaal twee jaar, op het perceel Korc- zakstraat I (24-8); het aanbrengen van reclame op het perceel Segeersstraat 35 (27-8); het plaatsen van een dakkapel op het perceel Laan van Nieu wen hove I (27-8); het bouwen van een blokhut op het perceel Van Kleffenslaan 221 (27-8); het aanbrengen van reclame op het perceel Langstraat 71 te Ar- nemuiden (27-8); het bouwen van een dakkapel op het perceel Veerseweg 61 (27-8); het plaatsen van draai-kiepra- men op de percelen Touwbaan 27,21 en 95 (27-8); het renoveren van de daken van de woningen op de percelen Van Cittersstraat 37 t/m 47 (one ven), 40 t/m 44 en 50 (even) (27-8); het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Langstraat 54 te Arnemuiden (28-8); het aanbrengen van reclame op het perceel Markt 65C (28-8); het bouwen van een serre op het perceel Breeweg 77 (28-8). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Middelburg maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 2 7 augustus 2001 heeft verklaard dat wordt voorbereid een herziening van de bestemmingsplannen: Nieuw Middelburg (Veersesin- gel/Prins Bernhardstraat); Magistraatwijk (ten behoeve van het woon/winkelcentrum); Sint Laurens (Noordweg 43 7). De voorbereidingsbesluiten liggen met bijbehorende tekeningen, waarop de gebieden zijn aangege ven waarvoor de betreffende be sluiten gelden, met ingang van 7 september 2001 tijdens kantooru ren voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling,Vlis singsestraat 21 De besluiten treden in werking op 7 september 2001. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan "Dorp 1986"ten behoeve van het plaat sen van een afvalcontainer op de hoek van de percelen ZuidwaUAr- nestraat te Arnemuiden. De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 7 september 2001 gedu rende vier weken (tot en met 4 oktober 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissings estraat 21 Gedurende de termijn van ter in zagelegging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLAN - vrijstellings procedure bestemmingsplan Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 15, lid 3 vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Uitwerkingsplan Nassaulaan voor het bouwen van een hospice op het perceel Nassaulaan 6. Het bouwplan ligt met ingang van 7 september 2001 gedurende twee weken (tot en met 20 sep tember 2001 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlis singsestraat 21. Gedurende boven genoemde termijn kan iedere be langhebbende schriftelijk en gemo tiveerd bedenkingen dienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie van Middelburg pagina 3 in de FaamlVlissin- ger, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het plaatsen van een portaka- bin Oosterhavenweg 13 - het plaatsen van een dakkapel Dongestraat 80 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist Het is mogelijk dat de tekeningen waar op, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het plaatsen van een portaka- bin Oosterhavenweg 13 het bouwen van een vrijstaande woning Heideveld 6 het uitbreiden van een woning Populierenstraat 20 het bouwen van een erkerkozijn aan de voorgevel Middelburgs estraat 54 het bouwen van een keuken Zuiderzeestraat 31 het bouwen van een dakkapel Wilhelmina Druckerlaan 64 het uitbreiden van de woning van Doornlaan 47 het uitbreiden van de woonka mer en garage van Oorschot laan 6 het bouwen van een tuinkamer Julianalaan 8 het bouwen van 4 bedrijfsunits Handelsweg het aanbouwen van de woning achterzijde Doornluststraat 25 het verbouwen van de woning Kromme Nieuwstraat 6 - het bouwen van een tijdelijke geldautomaat Papegaaienburg 52 - het verbouwen van de woning Julianalaan 5 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending daar van bezwaar worden gemaakt bij het college van burge meester en wethouders. VRIJSTELLINGEN Wij willen positief beslissen op de volgende aanvraag bouwvergun ning - De heer C.E Schets voor het uit breiden van de woning Offen- bachlaan 55. Artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening opent daartoe de mogelijkheid.Voordat wij een beslissing nemen liggen de bouw- en situatie tekeningen en het vrijstellingsver- zoek ingaande 6 september 2001 tot en met 3 oktober 2001 ter inzage in het stadhuis (begane grond, kamer 034). Tot en met deze datum kan een ieder schriftelijk gemotiveerde be denkingen bij burgemeester en wethouders indienen. WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 20 september 2001. Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. VERLENGING VOORKEURS RECHT UITBREIDINGSLO- CATIEW WONINGBOUW Wij maken op grond van artikel 4, lid I, van de Wet voorkeursrecht gemeenten bekend dat de ge meenteraad van Vlissingen, op grond van het bepaalde in artikel 2, lid 4, van genoemde, wet in zijn vergadering van 30 augustus 2001 heeft besloten de termijn bij het op 9 september 1999 geves tigde voorkeursrecht op de gron den binnen de toekomstige uitbreidingslocaties voor woning bouw Oost-Souburg-noordrand en West-Souburg/Tuindorp, zoals aan gegeven op de bij genoemd besluit van 30 augustus 2001 behorende tekening, te verlengen met één jaar tot en met uiterlijk 8 septem ber 2002. Het besluit van de gemeenteraad ligt, met bijbehorende bijlagen (ka dastrale kaarten, lijst aangewezen percelen, namen van de eigena ren/rechthebbenden, overige rele vante gegevens) met ingang van 6 september 2001 voor een ieder bij de directie grondgebied (bega ne grond, kamer 034) ter inzage. De eigenaren van de aangewezen percelen ontvangen afzonderlijk bericht Belanghebbenden zijn, op grond van de Algemene wet bestuurs recht, gerechtigd tegen het besluit van de gemeenteraad bezwaar aan te tekenen bij de gemeente raad (p/a Postbus 3000,4380 GV VLISSINGEN) binnen een termijn van zes weken, ingaande op de dag na de dag, waarop dit besluit bekend is gemaakt (dus t/m 17 oktober 2001Tevens kunnen zij de President van de Arrondisse mentsrechtbank te Middelburg verzoeken om een voorlopige voor ziening te treffen, indien zij van mening zijn dat onverwijld spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Een kopie van het bij de gemeenteraad ingediende bezwaarschrift dient te worden meegezonden. Het griffierecht voor het indienen van een verzoek om voorlopige voorziening be draagt 225,00 102,10) en 450,00 204,20) voor rechts personen. INSPRAAK VOORONTWERP BESTEMMINGSPLAN BINNENSTAD Wij maken bekend, dat vanaf 6 september 2001 t/m 3 oktober 2001 in het stadhuis (begane grond, kamer 034), Stadhuisplein 2 en in de openbare bibliotheek, Spuistraat 6, ter inzage ligt het voorontwerp van het bestem mingsplan Binnenstad. Dit voorontwerp voorziet in een actuele planologisch-juridische be heersregeling voor de binnenstad. Het plangebied wordt globaal om sloten door de Aagje Dekenstraat - Coosje Buskenstraat - Boulevard de Ruyter - Arsenaalgebied - Lan dingstraat - Paardenstraat - terrein KSG - Smederijbaan. Tevens zijn in dit plan enkele actuele ont wikkelingen opgenomen, tw. de bouw van het appartementencomplex ter plaat se van de vm.Alhambra-bioscoop, de realisatie van winkelpools op de hoek Lange Zelkel Spuistraat-To renstraat-Oude Markt met par keerkelder in de Spuistraat en aan de Walstraat-Kleine Kerkstraat-Vla mingstraat met het integreren van woningen en de vernieuwbouw van het wooncomplex Schutte rijstraat. Gedurende bovenvermelde termijn kunnen belanghebbenden ten aan zien van dit onderwerp een in spraakreactie indienen bij ons col lege. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art. 4.5.2. van de Algemene Plaatselijke Veror dening Vlissingen) is ontvangen van - Mevrouw WJ. de HaamCam- per,voor het verwijderen van een berk uit de achtertuin, Gerbran- dystraat 58 te Vlissingen. - De heer A.Grivicic, voor het ver wijderen van een Oostenrijkse den uit de voortuin, Westerzicht 737 Wij zijn van plan deze vergunning te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u krijgen bij de Afdeling Beheer Vredehoflaan 50, telefoon 487373. Vlissingen, 5 september 2001 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. G E M E E NT E ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geopend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: 0118-555444 Fax:0118-555433 Postadres: Postbus 1000,4357 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800-0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en onder houd: 0118-555447. Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centrale publieksbalie ingericht De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de volgen de zaken: Cluster Zorg telefoon: 0118- 555445; onderwijs, subsidies, uitkeringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicap ten. Cluster Burgerzaken tele foon: 01 18-555446; reisdocu menten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadminis tratie, burgerlijke stand, belastin gen, algemene zaken. Cluster Grondgebied telefoon: 0118-555447; bouw zaken, bestemmingsplannen, grondverkoop, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze on derwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het ge meentehuis,Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd en ondertekend ge beuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de pu blicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de ge meenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. Hier voor zijn griffierechten verschul digd. Arrondissementsrechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middel burg. Info: 0118-555444. INSPRAAKVERORDENING VEERE Er zijn aanvragen om bouwvergun ning binnen gekomen voor het bouwen van: Meliskerke het bouwen van een nieuw be drijfspand tb.v. een Installatiebe drijf aan de penburgweg/Koe- koeksweg, Veere (Neeltje Jans) het bouwen van een drijvend boothuis voor de Kon. Ned. Red..mij. in de Noordland bin nenhaven. De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Op grond van de "In spraakverordening Veere" lig gen de bouwplannen van 6 sep tember t/m 3 oktober 2001 voor iedereen ter inzage op het ge meentehuis te Domburg. Geduren de deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijk uw reacties ten aanzien van het bouwplan bij het college kenbaar te maken. ART. 19 lid 3 WRO. Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor: Oostkapelle het bouwen van een serre/tuin kamer Oude Domburseweg 33; Westkapelle het uitbreiden van café/restau rant Markt 69 en 71. De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan.Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toepassing van arti kel 19 lid 3 van de Wet op de Ruim telijke Ordening. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 6 september t/m 3 okto ber 2001 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schrif telijke zienswijzen tegen de bouw plannen bij het college in te dienen. ART 50 Woningwet Wij maken bekend dat een aan vraag is binnengekomen om vergun ning ingevolge de Woningwet voor: Aagtekerke het uitbreiden van de woning Dorpsplein 39. Het bouwplan voldoet niet aan de ter plaatse geldende planologische regeling maar is wel in overeenstem ming met het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan Aagtekerke. Wij zijn bereid om na verkregen verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zeeland (als bedoeld in artikel 50 lid 5 van de Woningwet) de bouwvergunning te verlenen. In verband hiermee ligt het bouwplan van 6 september t/m 3 oktober 2001 tijdens de openingstijden ter inzage op het ge meentehuis te Domburg. Geduren de deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswij zen tegen het bouwplan in te die nen bij het college. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: Vrouwenpolder het geheel vernieuwen van een snackbar aan de Vrouwenpolder- seweg 83 Het bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruikmaking van de in het be treffende bestemmingsplan opgeno men mogelijkheid vrijstelling te verle nen. In verband hiermee ligt de bouw- en situatietekening van 6 september t/m 3 oktober 2001 (4 weken) tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schrif telijke bedenkingen tegen het bouw plan bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning, meldingen zijn ingekomen voor: Aagtekerke het plaatsen van een tuinhuisje Hekweide 12; Domburg het vernieuwen van een schuur Noordstraat 17; Grijpskerke het uitbreiden van een woning Middelburgseweg 29; Koudekerke het slopen van een woning 't Maereltje I; het verbouwen van een garage /berging Vebenabos 44; Meliskerke het bouwen van een bedrijfs pand Rapenburgweg; Oostkapelle het plaatsen van een sanitairge- bouw Landmetersweg; Serooskerke het plaatsen van een dakkapel Bisschopstraat 3 7; Veere het bouwen van een woning Wolfertlaan 14; Westkapelle het uitbreiden van een zomer huis Joossesweg 167; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/'sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas wor den ingediend nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/MELDIN GEN/MONUMENTEN- VERGUNNINGEN. De volgende vergunningen zijn ver leend en/of met de volgende mel dingen is ingestemd:(tussen haak jes staat de datum van verzen- ding.) Aagtekerke het plaatsen van een tuinhuisje Burg. Geuzestraat 26;(21-8) het bouwen van een bijgebouw Pekelingseweg l7;(2l-8) Biggekerke het verbouwen van een woning Dorpsstraat l5;(7-8) het uitbreiden van een woning Mariekerkseweg 3;(7-8) Domburg het gedeeltelijk slopen van een winkelpand Weststraat 11;(7-8) het uitbreiden van een winkel pand Weststraat 11;(7-8) Grijpskerke het verbouwen/uitbreiden van een woning Hogelandseweg 6;(2l-8) het bouwen van een stal en ber ging Poppendamseweg 6;(23-8) Koudekerke het uitbreiden van een woning Meulpad 24;(2l-8) het plaatsen van een chalet Strandweg;(7-8) Veere het slopen van een bedrijfswo ning Kanaalweg OZ 7;(21-8) het bouwen van een bedrijfswo ning Kanaalweg OZ 7;(21 -8) het uitbreiden van twee wonin gen Bourgondiëlaan 34+36;(2l- S) het plaatsen van een dakkapel Bourgondiëlaan 44;(23-8) het uitbreiden van een woonka mer Warwijk sestraat 25;(7-8) Vrouwenpolder het uitbreiden van een woonka mer Lepelstraat 22A;((23-8) het uitbreiden van een zomer huis H. de Rijklaan 31;(23-8) Westkapelle het bouwen van een dakkapel Boekhoutstraat 2;(7-8) het slopen van een zomerhuis Joossesweg l02;(7-8) het geheel vernieuwen en veran deren van een zomerhuis Joos sesweg l02;(7-8) Zoutelande het uitbreiden van een woning D. Koddelaan 36;(23-8) Belanghebbenden hebben een wet telijke mogelijkheid orri tot 6 weken na de tussen haakjes staande da tum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen .(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. Domburg, 6 september 2001 Burgemeester en wethouders van Veere MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE

de Faam | 2001 | | pagina 10