INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN Éw.«. GEMEENTEVL1SS1NGEN Woensdag 22 augustus 2001 FAAM/VLISSINGER 16 INFORMATIE H OVERHEID MIDDELBURG INTEGRALE HUISVES TINGSPLAN ONDERWIJS Met ingang van 22 augustus 2001 ligt bij de intergemeentelijke afdeling lokaal onderwijsbeleid Middelburg/Vlissingen (Stadhuis straat 2) voor een ieder ter inzage het geactualiseerde Integrale Huisvestingsplan Onderwijs. Daar is tegen betaling ook een kopie van dit plan verkrijgbaar. Dit plan is door de gemeenteraad vastge steld op 25 juni 2001. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan Poortvliet en Seijner verspa- ningstechniek vof te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten be hoeve van het machinaal vervaardi gen van ferro, non ferro en kunst- stofprodukten door middel van het toepassen van verspanende tech nieken. De inrichting is gesitueerd aan de Ohmweg te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Mid delburg, sectie M nr. 566. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 20 september 2001 elke werkdag tijdens kantoor uren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- sestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de afde ling Milieuzaken te worden aange BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen Lb.v.: - uitbreiden van staalconstructie en betonfundatie Europaweg Zuid 2 - bouwen van een schuur Zand weg 20 - verbouwen van de woning Kromme Nieuwstraat 6 - bouwen van een opslagloods N O Engelandweg 2-4 - bouwen van een keuken Zui derzeestraat 31 vraagd (tel. nr. (0118)6752 41). Desgewenst wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Beroep Van 23 augustus 2001 tot 4 ok tober 2001 kan beroep worden in gesteld door degenen die beden kingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de ad viseurs die gebruik hebben ge maakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, alsmede belang hebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Be roepschriften moeten worden ge richt aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de be roepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. BHHHHHHHHHHHflHi - bouwen van een berging J.l. Sandersestraat 87 - bouwen van een tuinhuisje Nico Engelschmanlaan 10 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist Het is moge lijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergun ning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE (BOUW) VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan Watersportvereniging De Arne te Middelburg voor het uitbreiden van de jachthaven met installaties voor de inzameling van huishoude lijk afvalwater en oliehoudend afval water afkomstig van pleziervaartui gen. De inrichting is gelegen aan de Rouaansekaai te Middelburg, kada straal bekend gemeente Middel burg, sectie L, nr 504. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 20 september 2001 elke werkdag tijdens kantoor uren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling Vlissing- sestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te vo ren telefonisch bij de afdeling Milieu zaken te worden aangevraagd (tel. nr. (0118) 67 52 44). Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuza ken een mondelinge toelichting ge geven op de voornoemde stukken. Beroep Van 23 augustus tot 4 oktober 2001 kan beroep worden ingesteld door degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die ge bruik hebben gemaakt van de gele genheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, alsme de belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit De beschikking wordt na af loop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum be roep is ingesteld en tevens op grond volgende vergunningen verleend: - bouwen van een schuur/berging Zuiderzeestraat 11; - bouwen van een serre Lindeijer- laan 5; - verbouwen van het dak Vrijburg straat 5; - verbouwen van de woning HendrickVroomlaan 28; - uitbreiden van de schuur/garage Breugelplantsoen I; - bouwen van een tuinkamer Breugelplantsoen I; - ingebruik hebben van het res taurant De Gevangentoren Bou levard De Ruyter I; - slopen van diverse asbesthou dende materialen complex 330- 338 van Basco Stichting Woon- beheer; - uitbreiden van een serre Ger- van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voor zitter van deze afdeling.lnformatie Nadere informatie over de be roepsprocedure en de daaraan ver bonden kosten kunnen bij de afde ling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan Master Bakery B.V. te Middel burg voor het oprichten en werking hebben van een inrichting ten be hoeve van een brood- en banket bakkerij. De inrichting is gelegen aan de Arnesteinweg 35 te Middel burg kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr 454. Inzage De beschikking en alle relevante stuk ken liggen tot 20 september 2001 el ke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stads- ontwikkelingVlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aan gevraagd (tel. nr. (OII8) 67 52 44). Desgewenst wordt er door de afde ling Milieuzaken een mondelinge toelichting gegeven op de voornoem de stukken. Er wordt op gewezen dat de beschikking is gewijzigd ten opzichte van het eerder ter inzage gelegde ontwerp van de beschikking. brandystraat 113; - bouwen van een tuinkamer An na Blamanlaan 28; - bouwen van een woning Helm gras 3; - ingebruik hebben van een ka merverhuurpand Scheldestraat 50; - uitbreiden van een garage Thor- beckelaan 20; - bouwen van een tuinhuis Thor- beckelaan 9; - bouwen van een woonzorgcom plex met parkeergarage "Nieuw Bachtenpoorte" Oranjeplein. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending daar van bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. Beroep Van 23 augustus tot 4 oktober 2001 kan beroep worden inge steld door degenen die bedenkin gen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de advi seurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, ten zij voor deze datum beroep is in gesteld en tevens op grond van ar tikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voor zitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de be roepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het vervangen van een schuil- stal op het perceel Meiveldpad 55; het plaatsen van een tijdelijk clubhuis op een perceel aan de M.H. Boassonlaan; het bouwen van een vrijstaande woning op het perceel Dillen burglaan 8; VRIJSTELLINGEN Wij willen positief beslissen op de volgende aanvraag bouwvergun ning c.q. vrijstelling: - bouwen van een schuur Ger- brandystraat 21; - Stichting Arduin voor het verbou wen van een garage tot appar tement Leharstraat 11; - Stichting Arduin voor het verbou wen van een garage tot appar tement Beethovenlaan I; - bouwen van een serre J.M. Kem perstraat 11; - uitbreiden van de woning Thor- beckelaan 33; - bouwen van een tuinkamer Schubertlaan 26; - uitbreiden van de woning Kalff- straat 7. Artikel 19, lid 3, van de Wet op de het plaatsen van een personen lift in het pand op het perceel Achter de Houttuinen 10; het bouwen van een loods op het perceel Zoutketenweg I te Arnemuiden; het bouwen van een landbouw- schuur op het perceel Muiden- weg 11 te Arnemuiden. N.B.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwij ken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): het herinrichten van de begane grond van het pand op het per ceel Seissingel 10-12 (8-8); het aanbrengen van een was plaats in een bestaande loods op het perceel Schenge 6 10-8); het verlenen van een gebruiks vergunning voor de tribune en kleedruimte op het perceel M.H. Boassonlaan 8 13-8); het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Scholekster straat 13 (13-8); het vergroten van de bijkeuken en het aanbouwen van een berging op het perceel Beneluxlaan 10(13-8); het uitbreiden van de kantoor ruimte op het perceel Kuipers- weg 20 (13-8); het bouwen van IO bedrijfs- units op het perceel Ohmweg 5A tlm 5J (13-8); het bouwen van een clubhuis op het perceel M.H. Boasson laan 6 (13-8); het bouwen van opslag voor landbouwwerktuigen op het per ceel OudeVeerseweg 127 (13-8). Bij de hierboven genoemde beslui Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelij ke Ordening opent daartoe de mo- gelijkheid.Voordat wij een beslis sing nemen liggen de bouw- en si tuatietekeningen alsmede het vrij- stellingsverzoek ingaande 23 au gustus 2001 tot en met 19 sep tember 2001 ter inzage in het stadhuis (begane grond, kamer 034).Tot en met deze datum kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen bij burgemeester en wethouders indienen. VESTIGING HUISVERBON- DENBEROEP Op grond van artikel 4 van de voorschriften van de herziening 'Regeling huisverbonden beroepen en bedrijven', behorende bij het ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. AANVRAGEN OM MONU MENTENVERGUNNING Van 24 augustus 2001 tot en met 6 september 2001 ligt op de sec tie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aan vragen om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: het aanbrengen van reclame aan het hekwerk op het per ceel Seissingel 100; het aanbrengen van reclames aan de gevel van het pand op het perceel Dam 6. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61,4330 AB Middelburg. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een aan de Vlissingse- molenstraat gelegen parkeervak, behalve voor de invalide waarvoor het parkeervak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 03 oktober 2001 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening bestemmingsplan Paauwenburg en afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht maken wij het vol gende bekend. Er is verzocht om vanuit het pand Steve Bikostraat 11 een nagelstu dio te starten. De beoogde vesti ging voldoet aan de regeling en de voorwaarden, gesteld in de artike len 2 en 3 van genoemde planher ziening 'Regeling huisverbonden beroepen en bedrijven'. Wij zijn dan ook voornemens de gevraagde vrijstelling te verlenen. Daartoe leggen wij de op deze Vestiging betrekking hebbende stukken gedurende een periode van vier weken, van 23 augustus 2001 tot en met 19 september 2001, ter inzage. Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Mid delburg, sector bestuursrecht, Post bus 5015,4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek worden griffierechten geheven. Het vollédige verkeersbe- sluit ligt bij de Bestuursdienst, afde ling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg ter inzage. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een aan de Vrijland straat gelegen parkeervak, behalve voor de invalide waarvoor het par keervak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 03 oktober 2001 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de President van de Arrondissementrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondisse mentsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht Postbus 5015,4330 KA Middelburg.Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffierechten ge heven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de Bestuursdienst afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg ter inzage. Zie voor overige gemeentelij ke informatie van de gemeen te Middelburg pagina 3 in de FaamlVlissinger, Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl hun zienswijze bij ons indienen. WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 6 september 2001 a.s. Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en wo ningtoezicht ingediend zijn. Vlissingen, I augustus 2001 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG GEMEENTE TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: 0118-555444 fax: OU 8-555433 Postadres: Postbus 1000, 435 7 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800-0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en onderhoud: 0118-555447.Voor dringende za ken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centrale publieksbalie ingericht De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de volgende za ken: Cluster Zorg telefoon: 0118-555445; onderwijs, sub sidies, uitkeringen, werkgelegen heid, wet voorzieningen gehan dicapten. Cluster Burgerzaken telefoon: 0118-555446; reisdo cumenten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadmi nistratie, burgerlijke stand, be lastingen, algemene zaken. Cluster Grondgebied telefoon: 0118-55544 7; bouw zaken, bestemmingsplannen, grondverkoop, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze on derwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunnin gen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schrif telijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet ui terlijk worden verzonden (per ptt- post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Info: 0118-555444. VRIJSTELLINGS PROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: Domburg - het uitbreiden van de woning Zuiderpark 6 Oostkapelle - het uitbreiden van een hotel res taurant Oude Domburgseweg 26 De bouwplannen voldoen niet ge heel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in het betreffende bestemmingsplannen opgenomen mogelijkheid vrijstelling te verle nen. In verband hiermee ligt de bouw- en situatietekening van 23 augustus tlm 19 september 2001 tijdens de openingstijden ter inza ge op het gemeentehuis te Dom burg. Gedurende deze periode be staat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan bij het college in te die nen. ART 50 Woningwet Wij maken bekend dat een aan vraag is binnengekomen om vergun ning ingevolge de Woningwet voor: Aagtekerke - het uitbreiden van de woning Prelaatweg 26 Het bouwplan voldoet aan de Bouwverordening doch dient inge volge art 50 lid I van de Woning wet te worden aangehouden om dat de gemeenteraad voor het be treffende gebied een voorberei- dingsbesluit ex art 21 WRO heeft vastgesteld. Wij zijn bereid met gebruikmaking van art 50 lid 4 van de Woningwet de gevraagde vergunning te verlenen omdat de aanvraag niet in stijd is met het in voorbereiding zijnde bestemmings plan en het provinciaal en natio naal ruimtelijk beleid. In verband hiermee ligt het bouw plan van 23 augustus tlm 19 sep tember 2001 tijdens de openings tijden ter inzage op het gemeente huis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de moge lijkheid schriftelijke zienswijzen te gen het bouwplan bij het college in te dienen. ACTIE ZONNIG WALCHEREN Tijdens de actie kunt u op een voordelige wijze een zonneboiler (eventueel samen met een cv-ke- tel) laten plaatsen of zonnepane len kopen die elektriciteit opwek ken. Nieuw is dat N.V. DELTA Nutsbedrijven hebben besloten de actie te ondersteunen met een ex tra subsidief 250 per zonneboi ler of f 2 per Wp bij zonnepane len. De actie loopt nog tot 31 au gustus 2001. Meer informatie via het centrale informatiepunt, tel. 030-3002470 COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING, VOLKSHUISVESTING EN MONUMENTENZORG donderdag 23 augustus 2001 om 19.30 uur Agendapunten: voorbereidingsbesluit voor het perceel Valkenburgstraat 10 te Meliskerke (Boazschool). krediet voor de herziening van het bestemmingsplan Buitenge bied en het opstellen van een beleidsnotitie landgoederen, hof- stedencampings, kleinschalige windenergieprojecten en Nieuwe Economische Dragers. COMMISSIE OPENBARE WERKEN EN MILIEU maandag 2 7 augustus a.s. om 19.30 uur Agendapunten Convenant Duurzaam Beheer aanpassen bomen langs de Kerkring te Grijpskerke. krediet vervangen riolering. beschikbaar stellen van f 75.000 a 34.034) voor verdere uitvoering van het bodembeleid. bodemverontreiniging Dorps straat 62 Gapinge. COMMISSIE ECONO MISCHE ZAKEN en RECREATIE EN TOERISME vervalt COMMISSIE WELZIJN, SOCIALE ZAKEN, ONDER WIJS, SPORT /VOLKSGE ZONDHEID EN CULTUUR dinsdag, 28 augustus 200lom 19.30 uur Agendapunten concept Financieel Jaarverslag 2000 Werkplaatsen Walcheren. vaststelling overschrijdingsuitke ring en het overschrijdingsper centage over de jaren 1997- 1999. krediet van f 6.536 2.966) voor de vervanging van een bal- lenvanger op sportpark d'n Hooghe Hilt te Zoutelande. krediet van f 36.000 16.336) voor het instellen van een Noodfonds voor Moluk se vluchtelingen in Veere. krediet van f 526.800 239.051) voor de uitvoering van het Project Steunpunt Vrij willigerswerk gemeente Veere en Project Terugdringen Niet-Ge- bruik van Voorzieningen. begroting 2001 Algemeen Maatschappelijk Werk en hier voor een krediet beschikbaar te stellen van 473.605 (€214.912). krediet van f 3 7.000 16.790) voor de tijdelijke huisvesting van de Boazschool te Meliskerke. huurovereenkomst Verenigings gebouw Ons Huis te Meliskerke met de heer Lindenberg uit Vlissingen. jaarrekening 2000 van de ge meenschappelijke regeling MZW onderdeel WVG. begroting 2002 van de gemeen schappelijke regeling MZW on derdeel WVG. standpunt over het realiseren van een museumbedrijf in het Polderhuis te Westkapelle. krediet van f 185.000 83.949,34) voor legionella preventie gemeentelijke gebou wen. subsidie van f 6.000 2.723) aan de stichting Oog getuigen van de 20ste eeuw. COMMISSIE ALGEMEEN BESTUUR en FINANCIËN woensdag 29 augustus 2001 om 19.30 uur aanpassing van de brandbeveili gingsverordening. wijziging van de legesverordening leges gebruiksvergunningen). beschikbaar stellen ad f 39.000 15.882) ten behoe ve van aanschaf van een dienst auto voor de brandweer. jaarrekening 2000 Regionale Brandweer Zeeland. wijziging van verschillende veror deningen in verband met de in voering van de Euro op I janu ari 2002. vaststelling van de 12e begro tingswijziging 2001 bedrijfsplan Polderhuis Westka pelle en beschikbaar stellen van een investeringsbijdrage ad 250.000 113.445) voor het realiseren van het museumbe drijf begroting 2001 Algemeen Maatschappelijk Werk. jaarverslag en jaarrekening 2000 Maatschappelijk Zorg Walcheren onderdeel Wet Voor zieningen Gehandicapten. begroting 2002 Maatschappe lijk Zorg Walcheren onderdeel Wet Voorzieningen Gehandicap ten. vaststelling Nota Gehandicapten inclusief beleid op Walcheren. financiële tegemoetkoming Mo lukse Vluchtelingen. fnancieel jaarverslag 2000 Werkplaatsen Walcheren te Middelburg. beschikbaar stellen krediet ad f 526.800 (€239.051) ten be hoeve van uitvoering Project Steunpunt en Project Terugdrin ging Niet-Gebruik van Voorzie ningen in samenwerking met de Stichting Welzijn Ouderen Plat teland Walcheren. aanvullend krediet ad f 37.000 16.790) tijdelijke huisvesting Boazschool te Meliskerke in ver band met nieuwbouw op de hui dige locatie. vaststelling overschrijdingsuitke ring en het overschrijdingsper centage over de jaren 1997- 1999. huurovereenkomst verenigings gebouw Ons Huis te Meliskerke. beschikbaar stellen krediet ad f 47.000 (€21.327) ten be hoeve van saneren bodemver ontreiniging Dorpsstraat 62 te Gapinge. beschikbaar stellen krediet ad f 75.000 34.033) ten be hoeve van de ontwikkeling van het bodembeleid en het bodem uitvoeringsplan. beschikbaar stellen krediet ad f 98.000 (€44.470) ten be hoeve van veiligheidsvoorzienin gen aan kerktorens en stadhuis Veere. beschikbaar stellen krediet ad f 185.000 (€83.949) ten be hoeve van legionella-preventie gemeentelijke gebouwen. beschikbaar stellen krediet ad 175.000 (€79.411) ten be hoeve van herziening bestem mingsplan buitengebied. beschikbaar stellen krediet ad f 560.000 (€254.116) ten be hoeve van vervanging riolering. beschikbaar stellen krediet ad f 54.000 24.504) ten be hoeve van aanpassing bomen langs Kerkring te Grijpskerke. Domburg, 22 augustus 2001 Burgemeester en wethouders van Veere MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE

de Faam | 2001 | | pagina 16