SPRINT PHOTO hhuaik LAAT U VERRASSEN DOOR ONZE UNIEKE 1 d m J If r«In q i P K4I =1 >J q INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN i I MIDDELBURG VOORDEELBON GEMEENTEVLISSINGEN VEtH INFORMATIE OVERHEID LAAD- EN LOSSTROOK EUROMARKT Burgemeester en Wethouders van Middelburg maken bekend dat een gedeelte van de parkeer- strook achter de Aldi aan de Euro- markt van maandag tot en met zaterdag wordt aangewezen als laad- en losstrook. Het betreft een lengte van 30 meter, gerekend vanaf de noordoostelijke hoek van de winkel. Inzage Het volledige besluit ligt van 2 au gustus tot en met 12 september 2001 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de be palingen van de Algemene wet be stuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een be zwaarschrift Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het be sluit waartegen het bezwaar is gericht' d. de gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaar schrift hebt irfgediend, kunt u te vens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuurs recht de President van de Arron dissementsrechtbank te Middel burg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, als u meent dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Het verzoek hiertoe moet worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015,4330 KA BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - verbouwen van kantoorgebouw Kanaalstraat 17 - bouwen van vier bedrijfsunits Handelsweg/Distributieweg Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geopend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: (0118) 555444 Fax: (0118) 555433 Postadres: Postbus 1000, 435 7 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en on derhoud: (0118) 555447. Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten' van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een cen trale publieksbalie ingericht De balie is verdeeld in drie "clus ters". U kunt daar terecht voor de volgende zaken: - Cluster Zorg telefoon: (0118) 555445; onderwijs, subsidies, uitkeringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicap ten. - Cluster Burgerzaken tele foon: (01 18) 555446; reisdo cumenten/rijbewijzen uittrek sels verklaringen, bevolkings administratie, burgerlijke stand, belastingen, algemene zaken. - Cluster Grondgebied tele foon: (01 18) 555447; bouwza ken, bestemmingsplannen, grondverkoop, huursubsidie, mi lieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze onderwerpen. Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt f 225,- voor natuurlijke personen en 450,- voor andere dan natuurlij ke personen. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerpbe schikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieube heer is ingediend door Handelson derneming v/hj. Roode B.V. te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een groot handel ten behoeve van de grond-, weg- en waterbouw. De inrichting is geprojecteerd op het perceel ge legen aan de Ampereweg 66 te Middelburg, kadastraal bekend ge meente Middelburg, sectie M, nr. 566 (ged). Inzage De aanvraag, de ontwerpbeschik king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Mi lieuzaken van de dienst Stadsont wikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient van te voren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 67 52 41). Desgevraagd wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 2 augustus tot 30 augustus 2001 kunnen ge worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. Het is moge lijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergun ning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE(BOUW) VERGUNNINGEN Rectificatie: In de publicatie d.d. 25 juli 2001 TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden in zien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse I te Domburg. BEZWAARIBEROEPI VOORLOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook te gen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstel lingen). Dat moet schriftelijk, ge motiveerd en ondertekend gebeu ren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een be zwaarschrift kunt u de President van de arrondissementsrecht bank ook verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen. Hier voor zijn griffierechten verschul digd. Arrondissementsrechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Informatie: (01 18) 555444. BEKENDMAKINGEN (enkele officiële publicaties van motiveerde bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking schrifte lijk door een ieder bij het college worden ingediend. Indien behoef te bestaat aan een gedachtewis seling over de ontwerpbeschik king kan daarom telefonisch wor den verzocht-Tijdens deze bijeen komst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen monde ling bedenkingen worden inge diend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet be kend gemaakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be- schikking kunnen later beroep in stellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen. Middelburg, I augustus 2001 Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, drs. ing.AA. Eijkenaar mr. D.C.B. Burgers AFSLUITING HOF VANTANGE Vanaf maandag 30 juli tot en met maandag 13 augustus 2001 zal ten gevolge van het plaats inne men door kermisexploitanten, het Hof van Tange op genoemde da gen niet als openbaar parkeerter rein gebruikt kunnen worden. Houders van parkeervergunningen voor woon-werkverkeer Hof van Tange mogen gedurende de perio de van maandag, 30 juli 2001 tot en met maandag 13 augustus 2001 hun voertuig parkeren in be- langhebbendengebied vergunning houdersplaatsen). Uiteraard dient de parkeervergun- ning duidelijk zichtbaar achter de voorruit van het voertuig te zijn aangebracht BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel is foutief vermeld, het verbouwen van het pand Groenewoud 38 en Dortsmansstraat 14, dit moet zijn het verbouwen van het pand Groenewoud 34 en Dortsmans straat 14. In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - bouwen van een appartemen tencomplex met commerciële ruimten en een parkeergarage Boulevard BankertlKenau Has selaarstraat (gelegen tussen "Residence Belvedere" en "Strandveste") (afwijking bouw vergunning) de gemeente Veere worden ook geplaatst in de Staatscourant: www.sdu.nl/staatscourant) BOUW/SLOOP/ AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/'sloopver gunning, meldingen zijn ingeko men voor: Biggekerke - het uitbreiden van een woning Mariekerkseweg 3; Koudekerke - het verbouwen van een bank gebouw Kerkstraat 3; - het geheel vernieuwen en ver anderen van een zomerhuis Ve- benabos 23; Westkapelle - het verbouwen van een woning Noordkerkepad 13; - het verbouwen/uitbreiden van een café /restaurant Markt 69171; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift in gediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden in gediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 we ken). 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een bijkeuken op het perceel Oosterschelde- straat 189; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Noordweg 324; het bouwen/verplaatsen van een berging van het perceel Maas straat 17 naar het perceel Oos- terscheldestraat 20. N.B.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, af wijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): het uitbreiden van de woningen op de percelen Tarweakker 15/13 te Arnemuiden 18-7); het plaatsen van een dakkapel op het perceel Luteijnstraat 13 te Arnemuiden 18-7); het restaureren van de kerk op het perceel Zuidsingel 70 (18- 7); het verbouwen van de garage tot appartement en het plaat sen van twee bergingen op de percelen Torentrans 124/126 (18-7); het verbouwen van de garage tot appartement en het plaat sen van een berging op de per celen Gandhistraat 41/43 (18- 7); het uitbreiden van de slaapka mer op het perceel G. de Pagter- straat (24-7); het bouwen van een woning op het perceel Hengst I te Arne muiden (24-7); het ophogen van het schuurdak op het perceel Noordweg 457 (24-7); het bouwen van een serre op het perceel Maisakker I te Ar nemuiden (24-7); het wijzigen van het bouwplan waarvoor reeds eerder bouwver gunning is verleend op diverse percelen Grote Sternstraat (24- - bouwen van bedrijfsunits Logis- tiekweg-Handelsweg - bouwen van een garage Zand weg 33 - verbouwen van pand tot notaris kantoor Badhuisstraat 199-201 - verbouwen van achtergevel en souterrain Boulevard Bankert 16 - uitbreiden van een supermarkt Verlengde Kanaalstraat 121 - bouwen van een garage/berging Vrijburgstraat 40 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending daar van bij ons bezwaar worden ge maakt VERLEENDE (BOUWI SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGENI MELDINGENIMONUMEN- TENVERGUNNINGENIVRIJ- STELLINGEN De volgende vergunningen/vrijstel lingen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: (tussen haakjes staat de datum van verzending.) Aagtekerke - het slopen van een dak showroom Pekelingseweg 8;( 18- 7) - het bouwen van een serre Noordhoek 22;(l9-7) Biggekerke - het uitbreiden van een woning Tolweg 9;( 19-7) - het bouwen van een tuinbouw kas Vroonweg 3;(24-7) - het bouwen van een stal/ber ging Koudekerkseweg 8;(24-7) Domburg - het plaatsen van een tuinhuisje Zandplaat 23;(l9-7) - het bouwen van een berging Kanonweistraat 4;( 19-7) - het gedeeltelijk slopen van een woning Prinseweg l;(24-7) - het verbouwen van een woning Prinseweg l;(24-7) Koudekerke 7); het plaatsen van 2 dakkapellen op de percelen Vogelstraat 618 (24-7); het bouwen van twee-onder- een-kapwoning op de percelen Botter 517 te Arnemuiden (24- 7); het bouwen van een vliegtuig stalling op het perceel Caland- weg 62 te Arnemuiden (24-7). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van: het plaatsen van een erfafscheiding op het per ceel J. Huizingalaan 13; het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Dwarskaai 2a; het bestemmingsplan "Uitbrei dingsplan van de gemeente Middelburg in Onderdelen 1959" ten behoeve van het bou wen van een tuinschuurtje op het perceel Kerksteeg 9; het bestemmingsplan "Prinsen- hove"ten behoeve van het het uitbreiden van de woning en het plaatsen van een berging op het perceel Prinsenlaan 115; het bestemmingsplan "Recre atiegebied Oranjeplaat West" ten behoeve van het plaatsen van een blokhut op het perceel Oranjeplaat 63 te Arnemuiden; het bestemmingsplan "Sint Lau rens" ten behoeve van het plaat sen van een tuinhuisje op het perceel Van Cittersstraat 67C; het bestemmingsplan "Magi- straatwijk" ten behoeve van het VRIJSTELLINGEN Wij willen positief beslissen op de volgende aanvraag bouwvergun ning c.q. vrijstelling: - Gemeente Vlissingen voor de bouw van twee semi-permanen- te schoolunits op het schoolplein bij de Ravesteijnschool aan de Hogeweg met een instandhou dingstermijn van vijf jaar. Artikel 17 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening opent daartoe de mogelijkheid om af te wijken van de voorschriften van het geldende bestemmingsplan Bonedijke.Voordat wij een beslis sing nemen liggen de bouw- en - het uitbreiden van een woning Brouwerijstraat 10;(18-7) - het uitbreiden van een garage met hobbyruimte/kantoor Dommelrode 16;( 19-7) - het slopen van een zomerhuis Dishoek 7;(l9-7) - het vernieuwen van een zomer huis Dishoek 7;(l9-7) - het plaatsen van een sanitaire unit Breeweg I a;( 19-7) - het verbouwen van een pand activiteitenbegeleiding Ter Poor- teweg l5;(l9-7) - het verbouwen van een woning Badhuisstraat l2;(l9-7) Oostkapelle - het plaatsen van een tuinhuisje Oostpark 46;(l9-7) - het geheel vernieuwen en ver anderen van een garage/ber ging Dunoweg 5,(24-7) - het realiseren van een kwali teitsverbetering/uitbreiding van Camping Ons Buiten Aagte- kerkseweg 2a (26-7) Serooskerke - het uitbreiden van een woning Bisschopstraat 39;( 19-7) - het plaatsen van twee dakka pellen Oostkapelseweg 65; (19-7) - het plaatsen van een dakkapel Noordweg 56;(24-7) inrichten gedeelte woning tot schoonheidssalon op het perceel Statenlaan 95. De aanvragen liggen met ingang van vrijdag 3 augustus 2001 ge durende vier weken (tot en met 30 augustus 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlis singsestraat 21. Gedurende de termijn van ter in zagelegging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Hazen- burg" ten behoeve van: het bou wen van een woning op het per ceel Hengst 23 te Arnemuiden; het bouwen van een woning met garage op het perceel Hengst 17 te Arnemuiden; het bouwen van een woning met garage op het perceel Hengst 16 te Arnemuiden; het bouwen van een woning op het perceel Hoogaars 60; het bestemmingsplan Dauwen- daele IA ten behoeve van het verbouwen van twee woningen tot een woning op de percelen Roozenburglaan 1211123. De aanvragen liggen met ingang van vrijdag 3 augustus 2001 ge durende vier weken (tot en met 30 augustus 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlis singsestraat 21. Gedurende de termijn van ter in zagelegging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. situatietekeningen alsmede het vrijstellingsverzoek ingaande 2 augustus 2001 tot en met 22 augustus 2001 ter inzage in het stadhuis (begane grond, ka mer 034). Tot en met deze datum kan een ieder schriftelijk gemotiveerde be denkingen bij ons indienen. WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie zijn op 23 augustus en 6 september 2001 a.s. Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en - het uitbreiden van een gara ge/berging Laan van Wervenho- ve 19;(24-7) Veere - het bouwen van een dakkapel van Bourgondiëlaan 56;(l8-7) - het verbouwen van een gemaal Sluisweg 7;(l8-7) Westkapelle - het plaatsen van vier dakkapel len Koudorpstraat 31;( 18-7) - het uitbreiden van een horeca- pand Zuidstraat 14319-7) - het bouwen van een woning J.Campertstraat 28;(24-7) - het verbouwen van een zomer huis Joossesweg 205;(24-7) - het bouwen van twee woningen J. Campertstraat 21123;(24-7) Zoutelande - het bouwen van een berging Branding 5 l;(l 8-7) - het slopen van een woonhuis met berging Bosweg 59;( 19-7) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te ma ken tegen de verleende vergun ningen, akkoord bevonden meldin gen en verleende vrijstellingen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopi ge voorzieningen). U kunt de stukken inzien op het Rectificatie VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID I WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de ter plaatse vi gerende bestemmingsplannen 'Dauwendaele II'en 'Maisbaai' ten behoeve van de bouw van een kantoorgebouw (Stadskantoor) met parkeerkelder in opdracht van het gemeentebestuur van Middel burg aan de Kanaalweg te Middel burg in het toekomstige bestem mingsplan 'Stationsomgeving 2000'. De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 3 augustus 2001 gedurende vier weken (tot en met 30 augustus 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling,Vlis singsestraat 21. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/ •haar zienswijze omtrent de bouw- aanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. Middelburg, I augustus 2001 Burgemeester en wethouders voor noemd. Rectificatie ONTWERPBESTEMMINGS- PLANSTATIONS OMGEVING 2000' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op grond van het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening het ontwerpbestem- mingsplan 'Stationsomgeving 2000'met ingang van vrijdag 3 augustus 2001 gedurende 4 we ken (tot en met 30 augustus 2001) ter inzage ligt bij de afde ling Communicatie, Stadhuisstraat 2 en de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Tevens ligt het ontwerp desge vraagd na telefonische afspraak (tel.nr 675201) op donderdag avond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de dienst Stadsont woningtoezicht ingediend zijn. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art. 4.5.2. van de Al gemene Plaatselijke Verordening Vlissingen) is ontvangen van Wa terschap Zeeuwse Eilanden, postbus 114 te Goes, voor het verwijderen van bomen langs Schroeweg, Scheeweg, Zuidweg en Nieuwlandseweg te Vlissin gen. Wij zijn van plan deze vergunning te verlenen. Nadere informatie gemeentehuis te Domburg. ACTIE ZONNIG WALCHEREN Tijdens de actie kunt u op een voordelige wijze een zonneboiler (eventueel samen met een cv-ke- tel) laten plaatsen of zonnepane len kopen die elektriciteit opwek ken. Nieuw is dat N.V. DELTA Nutsbedrijven hebben besloten de actie te ondersteunen met een extra subsidie: 250,per zon neboiler of f 2,per Wp bij zonnepanelen. De actie loopt nog tot 31 augustus 2001. Meer in formatie via het centrale informa tiepunt: tel. 030-3002470. WIJZIGING BESTEM MINGSPLAN "BUITENGE BIED" I.V.M. AANLEG BOS TE OOSTKAPELLE Door dhr. J.A. Lantsheer, Dunoweg 12 te Oostkapelle, is een verzoek ingediend voor het aanleggen van een bos tussen de Dunoweg en de bebouwing aan de oostzijde van Oostkapelle. Dit verzoek vol doet niet aan het geldende be stemmingsplan Buitengebied om dat de aanleg is gepland op gron den met een agrarische bestem ming. wikkeling. Het bestemmingsplan behelst de planologisch juridische vertaling van het in het Master- plan Stationsgebied vastgestelde beleidsvoornemen de zone tussén het Kanaal door Walcheren en de wijk Dauwendaele tot ontwikkeling te brengen. Daarbij gaat het om een gedeelte lijke herstructurering van het ge bied, alsmede om het toevoegen van nieuwe functies. Dit bestemmingsplan heeft betrek king op het gebied gelegen tussen (halverwege) het Kanaal door Wal cheren en de wijk Dauwendaele. Het plan wordt aan de zuidweste lijke kant begrensd door de Schroeweg en aan de noordooste lijke kant door het benzinestation op het eind van de Kanaalweg. Het plan voorziet onder andere in de bouw van het Stadskantoor, het kantoor van Waterschap Zeeuwse Eilanden alsmede een viertal andere kantoren. Naar aanleiding van enkele reac ties uit het vooroverleg en de in spraak en mede naar aanleiding van gewijzigde inzichten ten aan zien van de hoogte van een ge deelte van het Stadskantoor zijn enkele onderdelen van de voor schriften en de toelichting ten op zichte van die uit het voorontwerp van genoemd bestemmingsplan aangepast Gedurende genoemde termijn kan een ieder zijn/haar zienswijze ten aanzien van het ontwerpbestem- mingsplan schriftelijk kenbaar ma ken bij de gemeenteraad van Mid delburg. De zienswijze dient te worden ge zonden aan de raad van de ge meente Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Middelburg, I augustus 2001 Burgemeester en wethouders van Middelburg, mr. D.C.B. Burgers, burgemeester drs. ing.AA. Eijkenaar, secretaris Zie voor andere gemeentelij ke informatie van Middelburg pagina 3 in de Faam/Vlissin- ger, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl over de kapaanvraag kunt u krij gen bij de sector Beheer, sectie Be plantingen,Vredehoflaan 50, tele foon 487373. Vlissingen, I augustus 2001 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. In het bestemmingsplan is een bevoegdheid opgenomen voor het college van burgemeester en wet houders om de geldende bestem ming te wijzigen. Het verzoek vol doet aan de in het bestemmings plan opgenomen criteria voor het toepassen van deze bevoegdheid. Wij zijn daarom van plan om van deze bevoegdheid gebruik te ma ken. Het verzoek ligt van 2 tlm 29 augustus 2001 voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis. Ge durende deze periode kunnen schriftelijk bedenkingen tegen de voorgenomen wijziging worden in gediend bij het college. EINDVERSLAG INSPRAAKPROCEDURE BEELDKWALITEITSPLAN NEELTJE JANS Wij maken bekend dat het eind verslag over de inspraakprocedu re van het Beeldkwaliteitsplan Neeltje Jans gedurende 4 weken, van 2 t/m 29 augustus 2001, ter inzage ligt in het gemeentehuis. Domburg, I augustus 2001 Burgemeester en Wethouders van Veere. FOTO S 4b AR 1 GEMEENTE MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE

de Faam | 2001 | | pagina 8