VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN 16 FAAM/VLISSINGER Woensdag 27 juni 2001 INFORMATIE OVERHEID GEMEENTE MIDDELBURG dhi VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen van het ter plaatse vigerende bestemmings plan 'Buitengebied' ten behoeve van het bouwrijpmaken van een gedeelte van de Mortierepolder in het kader van de realisatie van het toekomstig bestemmingsplan 'Mortiere'. Het betreft met name het bouw rijpmaken van het gedeelte be stemd voor perifere detailhandel, hetwelk is gelegen in de hoek tus sen de Torenweg en de Schroe- weg, achter en naast hotel Mid delburg aan de Bosschaartsweg. Het bouwrijpmaken behelst de aanleg van enkele (bouw)wegen, het leggen van kabels, leidingen en buizen, het afgraven, ophogen en egaliseren van gronden enz. De aanvraag met tekening ligt met ingang van vrijdag 29 juni 2001 gedurende vjer weken (tot en met 26 juli 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de aanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. INSPRAAK ARTIKEL 19, LID I WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING Tijdelijke huisvesting ouderen Arduin Op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO), dient het gemeentebe stuur bij de voorbereiding van de vrijstellingsprocedure ex artikel 19, lid I van de WRO inspraak te verlenen op het betreffende ont werpplan conform de Inspraakver ordening Middelburg. Het ontwerpplan betreffende de tijdelijke huisvesting van ouderen op het terrein van de stichting Ar duin aan de Koudekerkseweg ligt hiertoe met ingang van vrijdag 29 juni 2001 gedurende 4 weken (tot en met 26 juli 2001) voor een ie der ter inzage bij de sectie Bou wen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21. Inspraak wordt verleend aan ingezetenen en in de gemeente belanghebbende natuurlijke en rechtspersonen. Medewerkers van de sectie Ruim telijke Ordening van de dienst Stadsontwikkeling zijn bereid een toelichting te geven op het ont werpplan. Gedurende genoemde termijn kunnen inspraakreacties schrifte lijk naar voren worden gebracht op een daartoe bestemd inspraakformulier. Tevens kunnen gedurende deze termijn inspraakreacties monde ling naar voren worden gebracht Hiervoor dient een afspraak te worden gemaakt met de sectie Ruimtelijke Ordening, telefoonnr. 0118 - 675285. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Veerseweg 138; - het plaatsen van een kozijn in de topgevel op het perceel 8e- neluxlaan I; - het renoveren van de daken op diverse percelen aan de Van C/t- tersstraat 39 tlm 50; - het bouwen van een woning op het perceel Hengst I te Arne- muiden - het uitvoeren van onderhouds- en restauratiewerkzaamheden op het perceel Zuidsingel 70; - het verbouwen van de woning op het perceel Oude Rijksweg 13 te Nieuw en Sint Joosland; - het aanbrengen van een was plaats op het perceel Schenge 4-6; - het bouwen van een woning op een perceel aan de Noordweg; - het wijzigen van de kleur van de voorgevel van het perceel Singelstraat 3 7; - het uitbreiden van de woning op het perceel Segeerssingel 19; - het vervangen van kozijnen en ramen op de percelen Lange Delft 46 tlm 58 en Segeers- straat I tlm 9; - het verbouwen van het woon huis op het perceel Van Citters- straat 3 7; het bouwen van een tuinhuisje en tuinmuur op het perceel Scholeksterstraat 13; het bouwen van een voetbal clubhuis op een perceel aan de M.H. Boassonlaan; het bouwen van een woning op een perceel aan de Steenloper- straat; het bouwen/uitbreiden van de woning met een berging op het perceel Vlasakker 18 te Arne- muiden; het bouwen van een tuinkamer op het perceel Van Kleffenslaan 86; het verbouwen/uitbreiden van het pand op het perceel Sint Pieterstraat 13. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwij ken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): - het verbouwen van de woning op het perceel Sint Jansgang 28 (12-6); - het gedeeltelijk slopen van ber gingen aan de Scheldepoort-, Sloehaven- en Zeeburgstraat te Nieuw en Sint Joosland 12-6); - het bouwen van een woning met garage op het perceel Zil vermeeuwstraat 19(14-6); - het verbouwen van een woning op het perceel Nieuwe Vlissing- seweg 640 (15-6); - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Duunmede 51 (15-6); - het verbouwen van garage tot appartement op het perceel Buitengat 3 te Arnemuiden (IS-6); - het bouwen van een schuurtje op het perceel Schuttershof 14a te Arnemuiden (15-6); - het bouwen van een bijkeuken op het perceel Schoutstraat 48 (18-6); - het bouwen van 9 garageboxen op percelen achter de Nieuwe Vlissingseweg nrs. 622 tlm 648 (18-6); - het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Van Kleffenslaan 113 (18-6); - het bouwen van een bijkeuken op het perceel Maisakker 3 te Arnemuiden 18-6); - het bouwen van een duivenhok op het perceel De Manstraat 6 te Arnemuiden 18-6); - het slopen van kassen op het perceel Walcherseweg 200 (18- - het bouwen van een woning op het perceel Hengst 15 te Arne muiden 18-6); - het verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Oranje plaat 25 te Arnemuiden (18-6); - het bouwen van bedrijfspand met bovenwoning op het perceel Noordstraat 25 te Arnemuiden 19-6). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 29 juni tot en met 12 juli 2001 liggen op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsont wikkeling de aanvragen om een vergunning op grond van de Mo numentenwet 1988 ter inzage voor het uitvoeren van: - onderhouds- en restautatiewerk- zaamheden op het perceel Zuidsingel 70; - het bouwen van een badka mer/vernieuwen achtergevel en trap op het perceel Singelstraat 4; - het aanbrengen van zonwering op het perceel Damplein 30. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61,4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING correctie Van 22 juni tot en met 5 juli 2001 liggen op de sectie Bouwen en Wo nen van de dienst Stadsontwikke ling de aanvragen om een vergun ning op grond van de Monumen tenwet 1988 ter inzage voor: - het aanpassen van het interieur e.d. op het perceel Lange Delft 94. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestemmingsplannen: - "Sint Laurens" ten behoeve van aanbouwen van een schuur op het perceel Van Cittersstraat 31; - het bouwen van 7 woningen op percelen aan de Burgemeester Baaslaan; - het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Van Cittersstraat Ib; - "Breeweg" ten behoeve van een functiewijziging voor het perceel Langevieleweg 69; - "Griffioen II" ten behoeve van het vergroten van de bijkeuken/aan bouw berging op het perceel 8e- neluxlaan 10. De aanvragen liggen met ingang van vrijdag 29 juni gedurende vier weken (tot en met 26 juli 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwik keling, Vlissingsestraat 21 Gedurende de termijn van ter in zageligging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Hazen- burg ten behoeve van: - Het bouwen van een woning op het perceel Kotter 3. - het bouwen van een woning op het perceel Hoogaars 64. De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 29 juni gedurende vier we ken (tot en met 26 juli 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwik keling, Vlissingsestraat 21 Gedurende de termijn van ter in zageligging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BEKENDMAKING Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg heeft in haar vergadering van 19 juni 2001 besloten dat ter waarbor ging van de bezwaar- en beroeps mogelijkheden van de burger de wijzigingsbesluiten inzake bestem mingsplannen in de periode van 4 juli tot I augustus 2001 niet gepu bliceerd worden en ter visie zullen worden gelegd. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 17, LID I WRO Het cöllege van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 17, lid I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Stro- menwijk ten behoeve van het plaatsen van een semi-permanen- te unit op een perceel aan de Zandkreekstraal De vrijstelling wordt verleend voor de duur van I jaar. De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 29 juni gedurende vier we ken (tot en met 26 juli 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwik keling,Vlissingsestraat 21. Gedurende de termijn van ter in zageligging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. WET GELUIDHINDER 14 WONINGEN GROOTMEDE EN DUUNMEDE Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot indiening van een verzoek om vaststelling van een hogere grens waarde op grond van de Wet Ge luidhinder ten behoeve van 14 wo ningen gelegen aan de Grootmede en de Duunmede. Als gevolg van de realisering van het toekomstige bestemmingsplan 'Mortiere' zal de verkeersdruk op de Torenweg aanzienlijk toenemen. Dit is van invloed op de geluidsbe lastingen op de woningen langs de Torenweg. Binnen de invloedsgebieden van de in voorbereiding zijnde reconstruc tie van de kruisingen Torenweg /Spinhuisweg en TorenweglDau- wendaelselaan tot rotonde dienen de akoestische gevolgen te worden getoetst aan de Wet geluidhinder. Uit het akoestisch onderzoek Re constructie Torenweg van het ad viesbureau Goudappel Coffeng blijkt dat de reconstructie van de aansluiting met de Dauwendaelse- laan voor 14 woningen een recon structie in de zin van de Wet ge luidhinder betekentTen behoeve van deze woningen dient een ho gere grenswaarde te worden aan- Het ontwerp-verzoek en het daar bij behorende akoestisch onder zoek, ligt met ingang van vrijdag 29 juni 2001 gedurende vier we ken (dus tot en met 26 juli 2001) ter inzage bij de dienst Stadsont wikkeling,Vlissingsestraat 21. Ge durende deze termijn kan een ie der met betrekking tot dit onder werp schriftelijk zijn/haar zienswij ze kenbaar maken. Op woensdag 18 juli 2001 om 16.00 uur zal in het kantoor van de dienst Stadsontwikkeling een openbare hoorzitting worden ge houden, waarbij een ieder in de gelegenheid wordt gesteld monde ling zijn/haar zienswijze over het ontwerp-verzoek kenbaar te ma ken. Om organisatorische redenen worden diegenen die deze open bare zitting wensen bij te wonen, verzocht zich daarvoor uiterlijk maandag 16 juli 2001 aan te melden (0118-675225). WET MILIEUBEHEER Ter inzageJegging o ntwerp-beschikkingen Aanvragen en ontwerp beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieube heer is ingediend door: 1. Poortvliet en Seijner verspa- ningstechniek v.o.f. te Middel burg voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van het machinaal vervaardigen van ferro, non ferro en kunststofpro ducten door middel van het toepassen van verspanende technieken. De inrichting is ge legen aan de Ohmweg 7 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 566; 2. Watersportvereniging Arne te Middelburg voor het verande ren van een inrichting. Het betreft het uitbreiden van de jachthaven met installaties voor de inzameling van huis houdelijk afvalwater en oliehou dend afvalwater afkomstig van pleziervaartuigen. De installa ties zijn geprojecteerd bij het havenkantoor aan de Rouaan- sekaai 138 te Middelburg, ka dastraal bekend gemeente Mid delburg, sectie L, nr. 504. Inzage De aanvragen, de ontwerp-be- schikkingen, die gericht zijn op ver gunningverlening onder voorwaar den, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donder dagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21 te Middelburg. De ter inzagelegging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld te gen de beschikkingen op de aan vragen. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd tel. nr. (0118) 67 52 41. Desgevraagd wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 28 juni tot 26 juli 2001 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-be- schikkingen schriftelijk door een ieder bij het college worden inge diend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisseling over de ont- werp-beschikkingen kan daarom telefonisch worden verzochtTij- dens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van de gene die bedenkingen heeft inge diend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend ge maakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) beden kingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikkingen kunnen later beroep instellen bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aan getoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) beden kingen in te brengen, dan wel de besluitvorming-straks afwijkt van het voornemen. Middelburg, 27 juni 2001. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, mr. D.C.B. Burgers de secretaris, drs. ing.A.A. Eijkenaar GEMEENTE - POSTBUS 1000 "VT" T? 4357 ZV DOMBURG V H TEL, 0118-555444 FAX 0118-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: (0118)555444 Fax: (0118) 555433 Postadres: Postbus 1000,4357 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en on derhoud: (01 18) 555447.Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten' van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centra le publieksbalie ingericht De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de volgende zaken: - Cluster Zorg telefoon: (0118) 555445; onderwijs, subsidies, uit keringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicapten. - Cluster Burgerzaken tele foon: (01 18) 555446; reisdocu menten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadmi nistratie, burgerlijke stand, be lastingen, algemene zaken. - Cluster Grondgebied tele foon: (01 18) 555447;bouwza ken, bestemmingsplannengrond- verkoop, huursubsidie, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze onderwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord be vonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk wor den verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de publi catie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de ge meenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Informatie: (0118) 555444. BEKENDMAKINGEN (enkele officiële publicaties van de gemeente Veere worden ook ge plaatst in de Staatscourant: www.sdu.nl/staatscourant) ART. 19 LID 3 WRO Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor: Domburg - het uitbreiden van een winkel pand Weststraat 9-11; Koudekerke - het plaatsen van een chalet op het parkeerterrein aan de Strandweg. De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem- mingsplan.Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toe passing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 28 juni t/m 25 juli 2001 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen de bouwplannen bij het college in te dienen. VRIJSTELLINGS PROCEDURES Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: Veere - het uitbreiden van de woningen van Bourgondiëlaan 34 en 36; Westkapelle - het uitbreiden van de woning Boekhoutstraat 2; De bouwplannen voldoen niet ge heel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in de betreffende bestemmingsplannen opgenomen mogelijkheid vrijstelling te verle nen. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 28 juni tlm 25 juli 2001 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen de bouwplannen bij het college in te dienen. ART 50 WONINGWET Wij maken bekend dat een aan vraag is binnengekomen om ver gunning ingevolge de Woningwet voor: Serooskerke - het uitbreiden van een wagen huis Gapingsedreef 2. Het bouwplan voldoet niet aan het ter plaatse geldende bestemmings plan, maar wel aan het in voorbe reiding zijnde bestemmingsplan "Ie herziening Buitengebied". Wij zijn bereid om na verkregen verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zeeland (als bedoeld in artikel 50 lid 5 van de Woningwet) de bouwvergunning te verlenen. In verband hiermee ligt het bouwplan van 28 juni tlm 11 juli 2001 tijdens de ope ningstijden ter inzage op het ge meentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen het bouwplan in te dienen bij het college. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-l'sloopvergun ning, meldingen zijn ingekomen voor: Biggekerke - het bouwen van een loods Noordweg 8; Domburg - het in gebruik nemen van hotel Noordzee Badstraat 4; Grijpskerke - het bouwen van een container op jongeren ontmoetingsplaats Jacob Caststraat; Koudekerke - het uitbreiden van een garage met hobbyruimte/kantoor Dom me/rode 16; - het verbouwen van een pand activiteitenbegeleiding Ter Poor- teweg 15; Serooskerke - het uitbreiden van een wagen huis Gapingsedreef 2; - het plaatsen van twee dakka pellen Oostkapelseweg 65; Veere - het bouwen van een dakkapel van Bourgondiëlaan 56; Westkapelle - het bouwen van een woning J. Campertstraat; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden inge diend nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE(BOUWISLOOPI AANLEG) VERGUNNINGEN! MELDINGEN/ MONUMENTEN VERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: (tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Aagtekerke - het bouwen van een centrumge bouw Zuiverseweg 2;( 11-6) Biggekerke - het bouwen van een overdekte voerplaats Koudekerkseweg 12;( 13-6) Domburg - het wijzigen van een voorgevel Mezenhof l;(l4-6) - het bouwen van een serre Dom- burgseweg 6;( 13-6) Gap in ge - het plaatsen van een hobby- Ibroeikas Dorpsstraat 50;( 13-6) Koudekerke - het uitbreiden van een zomer huis Vebenabos 22;( 13-6) Oostkapelle - het bouwen van een serre Anjer laan 5;( 11-6) - het uitbreiden van een brand weergarage Domburgseweg 68B;(11-6) Vrouwenpolder - het plaatsen van twee dakka pellen Polredijk 7;(l 1-6) - het inpandig verbouwen van een woning Secretarisweg 5;( 11-6) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen. (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen) U kunt de stukken in zien op het gemeentehuis te Dom burg. BESTEMMINGSPLAN "PARK ZONNEHOVE" ONHERROEPELIJK Wij maken bekend dat het be stemmingsplan "Park Zonnehove", vastgesteld door de gemeenteraad op 12 oktober 2000 en goedge keurd door Gedeputeerde Staten van Zeeland op 6 maart 2001, van 23 maart 2001 t/m 3 mei 2001 gedurende 6 weken ter in zage heeft gelegen. Dit plan voor ziet in de realisatie van een woon zorgcomplex aan de Domburgse weg te Oostkapelle. Tijdens deze periode is geen be roep ingesteld en is geen voorlopi ge voorziening gevraagd. Het be stemmingsplan is daardoor onher roepelijk geworden. WET MILIEUBEHEER INTREKKING MILIEUVER GUNNING DUINSTRAAT 18 TE KOUDEKERKE Wij maken bekend dat van 29 ju ni t/m 10 augustus 2001 voor ie dereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg de be schikking tot intrekking van de op 19 mei 1982 verleende vergun ning ingevolge de Hinderwet voor de inrichting Duinstraat 18 te Koudekerke (houden van scha pen). Het verzoek is ingediend door de heer Simonse, houder van de inrichting. Buiten de openingstij den kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (0118-555447). Beroep Tegen deze beschikking kan op grond van artikel 20.1 van de Wet milieubeheer vanaf 29 juni tlm 10 augustus 2001 beroep inge steld worden bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State. Beroep tegen het besluit kan ingevolge artikel 20.6 lid 2 van de Wet milieubeheer worden ingesteld door: a. degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie re delijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Ingevolge artikel 8:81 van de Alge mene Wet bestuursrecht kan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlo pige voorziening (hetgeen ook schorsing van het besluit kan in houden) worden ingediend, indien tegen ons besluit beroep is in gesteld. Zowel een beroepschrift als een verzoek om voorlopige voorziening dienen ondertekend te zijn. Verder dienen in ieder geval uw naam en adres, de dagtekening, een omschrijving van ons besluit en de gronden van uw beroep c.q. uw verzoek om voorlopige voorzie ning vermeld te worden. Degene die beroep heeft ingesteld dient bij het indienen van het ver zoek om voorlopige voorziening een afschrift van het beroeps schrift te overleggen. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om een voorlopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage). Aan het indienen van een beroeps- schrift of een verzoek om voorlopi ge voorziening zijn kosten verbonden. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat, van 29 ju ni t/m 10 augustus 2001 voor ie dereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, de op richtingsvergunning die we hebben verleend aan de heer Lievense, met betrekking tot de inrichting Prelaatweg ong. te Westkapelle voor een akkerbouwbedrijf (met opslag van agrarische producten), agrarisch loonbedrijf en opslag en handel in zaaizaad, pootgoed, kunstmeststoffen en gewasbe schermingsmiddelen. Buitenom de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118-555447). De vergunning is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. T/m 10 augustus 2001 kan be roep ingesteld worden bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: a. degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; b. de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerp-vergunning; c. degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie re delijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 11 augustus 2001, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en een verzoek wordt ge daan tot schorsing van de vergun ning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA's - Gravenhage). Domburg, 27 juni 2001 Burgemeester en wethouders van Veere. MIDDELBURG I VUSSINGEN I VEERE

de Faam | 2001 | | pagina 16