runner «noes LEEN BAKKER/ 2 wasstraat- medewerkers a. Huishoudelijk medewerker bij cliënten b. Medewerker klussendienst c. Algemeen administratief assistent d. Aankomend technisch medewerker e. Medewerker huishoudelijke dienst n de regio FILIAALMEDEWERKER De Telegraaf bezorg(st)ers Middelburg STOFFELS Autobedrijf ER ZIT MEER IN van der Jagt suzuki Willemse De Telegraaf bezorg(st)ers Vlissingen Vakantiemedewerkers Sportcafé m/v Schoonmakers 3 Woensdag 27 juni 2001 FAAM/VLISSINGER 11 Zoekt u werk? Thuiszorg Walcheren heeft met succes al enkele jaren een werkgelegenheidsproject. In dit project krijgen nieuwe mede werkers, met behulp van een extra subsidieregeling, de kans een opstap te maken naar de arbeidsmarkt. Voorheen kreeg het project de naam mee van de bedenker "Melkert". Nu is het project bekend onder de naam l/D-banen (instroom- doorstroombanen). Bent u minstens een jaar werkloos? Staat u ingeschreven bij het arbeidsbureau? Bent u op een (bijstands)uitkering aangewezen? Wilt u herintreden? Heeft u een WW/WAO-uitkering? Dan kunt u in aanmerking komen voor één van de volgende vacatures. Wij zoeken namelijk kandidaten voor de functie van: U verricht huishoudelijke werkzaamheden bij zorgvragers die hulp nodig hebben om zelfstandig te kunnen blijven wonen. Al werkende leiden wij u op voor de functie van thuishulp A en zo mogelijk kunt u doorleren voor verzorgingshulp of verzorgende. Thuiszorg Walcheren heeft een klussendienst om bij donateurs eenvoudige klussen op te knappen, zoals tuinonderhoud, schil derwerkzaamheden en kleine reparaties. U verricht algemeen administratieve taken binnen het kantoor. Denk hierbij aan het zorgbureau, de boekhouding, het secretari aat, ondersteuning van de leiding en personeelszaken. Wij lei den u op voor een administratieve functie. Werkzaamheden zijn o.a. archivering, eenvoudige registraties, dossiervorming en telefoonbehandeling. Voor lichte eenvoudige werkzaamheden in het magazijn. U con troleert uitgeleende hulpmiddelen zoals rolstoelen, looprekken, krukken en repareert in onze werkplaats eenvoudige mankemen ten. Daarnaast helpt u de chauffeur bij het afleveren van hulp middelen bij de cliënt thuis. U verricht allerlei huishoudelijke werkzaamheden op diverse kantoren. Te denken valt aan schoonmaakwerkzaamheden, het gereedmaken van vergaderzalen en het verrichten van diverse hand- en spandiensten. Er wordt in teamverband gewerkt. Voor alle functies geldt dat u: - de opgelopen afstand tot de arbeidsmarkt wilt overbruggen. - er zin in moet hebben om in uzelf te investeren. - beseft dat een l/D baan een opstap kan zijn naar ander werk. - instapt op het niveau van minimum loon. - door de gemeente Middelburg, Vlissingen of Veere, getoetst wordt of u in aanmerking komt voor de functie. - geen opleiding hoeft te hebben om te kunnen solliciteren. - gericht wordt begeleid en opgeleid om de kans op een reguliere baan te vergroten. Wü kunnen u een organisatie aanbieden die: - gewaardeerd wordt door haar medewerkers. - zich inzet om dit project een succes te laten zijn. - met u meedenkt. - meer dan 60 medewerkers in dit extra werkgelegenheidsproject heeft werken. Inmiddels zijn 24 mensen doorgestroomd naar een reguliere baan. - goede arbeidsvoorwaarden heeft, zoals kinderopvang. Wi j vragen u alleen een briefje te schrijven met naam, adres en de functie(s) waarvoor u belangstelling heeft. Wenst u eerst informatie dan kan dat ook. Bel dan met de afdeling personeels zaken van Thuiszorg Walcheren, telefoonnummer 0118 -684000. Vraag naar Paulette Soukup. Is zij niet aanwezig dan belt ze u terug. Uw brief kunt u richten aan de heer L.Q. Phernambucq, voor zitter Raad van Bestuur, postbus 323, 4330 AH Middelburg. Ook reïntegratiebedrijven worden uitgenodigd te reageren. Thuiszorg Walcheren staat voor een klantgerichte organisatie met tal van thuiszorgdiensten en produkten van hoge kwaliteit. Deze diensten zijn: Alphahulpverlening Huishoudelijke Zorg Verpleging Verzorging Gespecialiseerde Verzorging Ouder- en Kindzorg Voedings- en dieetvoorlichtmg Cursussen Thuiszorg Aanvullende Service Uitleen, verhuur en verkoop van verpleegartikelen door het Thuiszorgcentrum Algemeen Maatschappelijk Werk Bureau Sociaal Raadslieden Schuldhulpverlening. Thuiszorg Walcheren heeft bijna 18.000 TAS-leden. Thuiszorg Breestraat 15 postbus 323 4330 AH Middelburg telefoon (0118) 684000 Walcheren w.thuiszorgwalcheren.nl I jjffj§f In V f/fÊJ wij vi Leen Bakker is een succesvolle internationale keten in de woninginrich tingbranche met circa 140 filialen in Nederland en België. Wij zijn een organisatie met korte lijnen en een open, informele sfeer. Onze ruim 2500 medewerkers zetten zich enthousiast in om de ambitieuze toekomstplannen te realiseren. In verband met de sterke groei en de interne doorgroei van medewerkers, zijn wij voor ons filiaal te Vlissingen op zoek naar kandidaten voor de functie van fulltime/parttime Als filiaalmedewerk(st)er bij Leen Bakker is de hele winkel je werkterrein. Zo kun je onder andere ingezet worden bij het adviseren van en verkopen aan onze klanten, bij kassawerkzaamheden, het vullen van schappen en het beprijzen van artikelen. Naar onze klanten toe ben je hét gezicht en hét visitekaartje van Leen Bakker. JE ACHTERGROND Wij zoeken voor bovengenoemde functies enthousiaste mensen vanaf 17 jaar, met een opleiding op minimaal lbo-niveau of studerende aan het ROC. Ervaring is niet noodzakelijk, aangezien je goed wordt ingewerkt. Voorwaarde is dat je er zelf ple zier aan beleeft om met en vóór mensen te werken. WIJ BIEDEN - een uitstekend salaris; - een zeer goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een passende reiskostenvergoeding; - goede opleidings- en trainingsmogelijkheden. JE REACTIE Je kunt reageren door onderstaande antwoordcoupon in te vullen en op te sturen t.a.v. de heer A. Maljers, filiaalmanager, Hermesweg 23, 4382 ND Vlissingen of je kunt bellen naar het filiaal op telefoonnummer: 0118-418556. Sollicitatie op de functie van: In het filiaal 1902 Vlissingen Naam Voorletters Adres Postcode Woonplaats Telefoon Geboortedatum Opleiding Werkervaring Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor de bezorging van ochtendbladen zoeken wij in Verdiensten: 275,00 per 4 weken plus vele extra's, w.o. 8x per jaar 75,00 bonus. Meer weten? Bel: 0118-613025 of 01 13-382179 CLEANING Kom jij deze zomer bij Stoffels Cleaning de zeilen bijzetten? Je verdient een salaris boven het gemiddelde en daarnaast ontvang je voor elke gewerkte week f 25.- extra! Wij zijn op zoek naar gemotiveerde en gedreven vakantiewerkers die gedurende de vakantie periode bij ons willen aanmonsteren voor het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden ter vervanging van onze vaste medewerkers. We kunnen in overleg met jou de werktijden vaststellen. Gedurende de zomerperiode, van week 27 t/m 37, ontvang je 25,- extra voor elke volledig gewerkte week. Wij kunnen je werk aanbieden bij diverse opdrachtgevers in heel Zeeland, Brabant en omstreken. Meld je meteen aan via dit aanmeldingsformulier en stuur deze in een dichte envelop (zonder postzegel) op naar: Stoffels Cleaning, Vakantiewerk, Antwoordnr. 125, 4530 VB Terneuzen of via onze website www.stoffels.nl Naam: Adres: Postcode en woonplaats: Telefoonnummer:Geboortedatum: Beschikbaar vant/m Voorkeur: ochtend middag avond flexibel (a.u.b. doorstrepen wat niet van toepassing is) (Acquisitie wordt niet op prijs gesteld) zoekt op korte termijn: Reacties telefonisch of schriftelijk aan: Autobedrijf van der Jagt Willemse Mercuriusweg 29, 4382 NC Vlissingen. Tel. 0118-419051 Voor de bezorging van ochtendbladen zoeken wij Verdiensten: 275,00 per 4 weken plus vele extra's, w.o. 8x per jaar 75,00 bonus. Meer weten? el: 01 18-463888 of 01 13-382179 Roompot Zeeland. Vakanties is de grootste vakantie-aanbieder van Zeeland en zoekt voor vakantiepark (Buiten)Hof Domburg Het Sportcafé bevindt zich bij de entree van vrijetijdscentrum De Parel en is een zeer veelzijdige afdeling waar receptie- en caféwerkzaamheden elkaar afwisselen. Wij zoeken enthousiaste medewerkers die het jonge team willen komen versterken in de zomermaanden en eventueel aansluitend in weekenden en vakanties. Wij vragen een minimumleeftijd van 18 jaar, een positieve houding en een flexibele instelling. Wij bieden een goede werksfeer, uitdagend werk en een provisieregeling boven op het salaris. m/v Voor vrijtetijdscentrum De Parel zijn wij op zoek naar een medewerker (m/v) die de huishoudelijke dienst komt versterken. Werktijden zijn 's ochtends, er wordt in teamverband gewerkt. Dus heb je zin in een leuke uitdaging met betrouwbare ajspraken? Bel dan Carin van de Velde, tel. 0118-588220 of mail naar: velde.c.van.de@hofdomburg.nl Stichting het GORS wil een stimulerende dienstverlener zijn voor mensen met een verstandelijke handicap en gaal daarbij uit van zelfbeschikking en respect. Wij bieden een hoogwaardige begeleiding en verzorging die is afestemd op de unieke mogelijkheden en wensen van onze cliënten in een klimaat waar groei en integratie mogelijk is. Het werk van de stichting richt zich op de be geleiding bij wonen, ieren en recreëren. Wij doen dit op verschillende locaties verspreid over Midden- en Noord-Zeeland. Je sollicitatie kun je binnen 10 dagen sturen naar Stichting het GORS afdeling P&0, dhr. R.M, Anthonisse, Postbus 2160.4460 MD Goes. Uiteraard staan at onze vacatures open voor zowel vrouwen en mannen. Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Ten behoeve van Woonvormen Walcheren (diverse locaties) zijn we op zoek naar OPROEPMEDEWERKERS ASSISTENT BEGELEIDER Het betreft hier een dienstverband van 0 - 36 uur per week. Je geeft die begeleiding waar de cliënt om vraagt. Dit varieert van ondersteuning bij de zelfstandige uitvoering van een werktaak tot ondersteuning in de dagelijkse behoefte en het ontdekken van de eigen ik. We verwachten dat je op een gelijkwaardige manier met de cliën ten wilt werken. Je hebt kennis op minimaal LBO-niveau en affini teit met mensen met beperkingen, oog voor hun mogelijkheden en je kan een positieve bijdrage leveren aan een plezierig woon klimaat. Je werkt op onregelmatige werktijden en bent flexibel in zetbaar. J. Kesselaar en T. Feij, teamleiders, geven je graag meer informa tie over deze functie. Ze zijn te bereiken op telefoonnummer 0118-417441. Toe aan uitdagend werk? Vindt bij onsje toekomst als LEERLING STOFFEERDER (mi time) Op zoek naar een afwisselende-baan in een gezond bedrijf of gewoon op zoek naar een leuke baan? Kom dan ons enthousiaste stoffeerdersteam versterken. Als lid van het Stijl&Klasse-gilde, een collectief van betere stoffeerders, hebben we niet alleen heel veel stoffeerwerk, maar ook heel gevarieerd! We Ieren je het vak tot in de puntjes, natuurlijk werkje bij ons met de beste materialen en kom je bij de klanten voorrijden in representatieve auto's. Tevens hebben we een vacature voor -"V—s MONTEUR GORDIJNEN EN RAAMBEKLEDING (full-time) J Jij wordt de specialist binnen ons stoffeerdersteam die alles weet van het perfect monteren en installeren van gordijnen en raam- bekleding. Voor beide functies geldt: motivatie is belangrijk. Ook over onze arbeidsvoorwaarden kunnen we kort zijn: die zijn gewoon goed! Een plezierige werksfeer, goede opleidings- en doorgroei mogelijkheden en een prima salaris en pakket overige arbeidsvoorwaarden. Aan de slag? Schrijf dan snel naar: TMC Goes, t.a.v. de heer A. Witte, Marconistraat 13,4461 HH GOES Of bel voor meer informatie met: J. Witte tel. 06 - 22 74 44 50. Goes Marconistraat 13 Tel. (0113) 22 4111 Kruiningen Zandweg 1 b Tel. (0113) 38 26 26 Middelburg Korendijk 34 Tel. (0118) 62 36 32 Bergen op Zoom Van Konijnenburgweg 13 Tel. (0164)27 4466 www.tmczeeland.nl

de Faam | 2001 | | pagina 11