runner G-Er\ ÊÊBc §88 Radio Holland Van den Berg Schadenet n de r e q i o Apothekersassistent(e) 0118-571 234 Servicemonteur koudetechniek m/v STOFFELS SERVICE-TECHNICUS (BINNEN/BUITENDIENST) A/eU plaatwerkers voorbewerkers spuiters en een medewerker algemene dienst met rijbewijs BE. R Ofc werken in de hulpverlening 12 FAAM/VLISSINGER Woensdag 20 juni 2001 Voor onze apotheekhoudende huisartsenpraktijk zoeken wij een: Ter uitbreiding van ons team van 2 huisartsen en 3 praktijkassistentes zoeken wij een apothekersassistent(e) voor 4 of 6 dagdelen. Wij bieden u een gevarieerde werkkring met een eigen verantwoordelijkheid. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: F.M. van Eede De Casembrootstraat 24 4361 AT Westkapelle Telefonische inlichtingen tussen 17.00 en 17.30 uur Restaurant 'In Den 5truyskelder" Kaai 25-27 4351 AA Veere vraagt Afwashulpen Restaurantmedewerkers o parttime of.vast contract o Schoonmaakhulp 4 ochtenden in de week Voor sollicitaties 0118-501291 vragen naar Mevr. van Cranenburgh Refrigeration Division Grenco B.V. Postbus 205 5201 AE 's-Hertogenbosch Grenco B.V. Grenco B.V. werkt al tientallen jaren met veel succes in het binnen- en buitenland op het gebied van koudetechniek en luchtbehandeling en is inmiddels uitgegroeid tot marktleider op dit gebied. Grenco houdt zich dagelijks bezig met het ontwerpen en installeren van industriële koel- en vriesinstallaties, airconditioning en bedrijfskoeling. Vanuit 10 regionale vestigingen in Nederland worden de installaties van service en onderhoud voorzien. Voor onze servicevestiging in Bergen op Zoom en Rotterdam zoeken wij op korte termijn een Functie-omschrijving U houdt zich zelfstandig maar ook in teamverband bezig met het verrichten van onderhoud aan koel-, vries- en airconditioninginstallaties. Het verhelpen van storingen aan deze installaties behoort eveneens tot de dagelijkse werk zaamheden. U vertrekt dagelijks vanuit uw woonplaats naar de klant waar onze dienstverlening nodig/gewenst is. Functie-eisen opleiding LTS-C of MTS E/W niveau of gelijkwaardig, bij voorkeur aanvullende opleiding koudetechniek; bij voorkeur STEK diploma; bij voorkeur ervaring m.b.t. serviceverlening in de koudetechniek; een flexibele instelling t.a.v. de werktijden; zowel zelfstandig als ook in teamverband kunnen werken; bereidheid om op termijn deel uit te maken van de storingsdienst. Wat kunnen wij bieden een uitstekend salaris gebaseerd op leeftijd, kennis en werkervaring; een goed secundair arbeidsvoorwaardenpakket; een verantwoordelijke en afwisselende functie in een enthousiast en gemotiveerd team; een collegiale werksfeer; een bedrijfsauto. U wilt meer informatie vooraf? Neem dan contact op met de heer C. van der Pas, service manager te Bergen op Zoom, tel. 0164-604477 of de heer L. Kleijweg, service manager te Rotterdam, tel. 010-4292200 of kijk op internet: www.grenco.nl Geïnteresseerd? Richt dan uw sollicitatie aan: Grenco B.V., t.a.v. de heer R.M. Jonckers, hoofd P&O, Postbus 205, 5201 AE 's-Hertogenbosch of e-mail: rjonckers@grenco.nl CLEANING Kom jij deze zomer bij Stoffels Cleaning de zeilen bijzetten? Je verdient een salaris boven het gemiddelde en daarnaast ontvang je voor elke gewerkte week f 25.- extra! Wij zijn op zoek naar gemotiveerde en gedreven vakantiewerkers die gedurende de vakantie periode bij ons willen aanmonsteren voor het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden ter vervanging van onze vaste medewerkers. We kunnen in overleg met jou de werktijden vaststellen. Gedurende de zomerperiode, van week 27 t/m 37, ontvang je 25,- extra voor elke volledig gewerkte weeK. Wij kunnen je werk aanbieden bij diverse opdrachtgevers in heel Zeeland, Brabant en omstreken. Meld je meteen aan via dit aanmeldingsformulier en stuurtleze in een dichte envelop (zonder postzegel) op naar: Stoffels Cleaning, Vakantiewerk, Antwoordnr. 125, 4530 VBTerneuzen of via onze website www.stoffels.nl Naam: Adres: Postcode en woonplaats: Telefoonnummer:Geboortedatum: Beschikbaar vant/m Voorkeur: ochtend middag avond flexibel (a.u.b. doorstrepen wat niet van toepassing is) (Acquisitie wordt niet op prijs gesteld) Sagro is een toonaangevende aannemings- groep die aan haar opdrachtgevers een breed pakket van activiteiten biedt, met name op het gebied van grond-, weg- en waterbouw en mi lieu. De mogelijkheden gaan van advies tot en met de complete realisering van projecten. Het brede scala van werkzaamheden wordt uitge voerd in binnen- en buitenland met gekwalifi ceerd personeel, ca. 140 vaste medewerkers, en een technisch hoogwaardig materieelpark. Wij zijn met spoed op zoek naar een RUPSKRAANMACHINIST en een SHOVELMACHINIST Functie-eisen: - bezit diploma machinist graafmachine G.W.W. en eventueel diploma veiligheid 1 of bereid zijn tot het volgen van een oplei ding - affiniteit met het werken in sloop- en/of wegenbouw - ervaring in een soortgelijke functie - is woonachtig in Midden-Zeeland of is bereid zich daar te vestigen Geboden wordt: een fulltime dienstverband - goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden Informatie en sollicitatie: Past deze aanbieding bij uw ambitie? Stuur dan vóór 5 juli a.s. uw sollicitatiebrief met C.V. naar: Aannemingsmij. Zeeland B.V. De heer J. A. Sinke Postbus 3 4453 ZG 's-Heerenhoek e-mail: aanneming@sagro.nl Nadere informatie wordt u graag door hem ver strekt, telefoonnummer: 0113-351710 Harde Werkers Met Inzicht RadioHollano Radio Holland Electronics is leverancier van mobiele communicatieoplossingen. Tot het productenpakket behoren conventionele en trunked Mobiele (Datacommunicatie netwerken, satelliet communicatieapparatuur en FMS. Radio Holland Electronics is op korte termijn op zoek naar een Regio: Zeeland (standplaats Goes) voor serviceverlening in de binnen- en buitendienst aan deze professionele landmobie- le communicatieapparatuur/systemen alsmede de administratieve verwerking van ser vice-rapporten en urenadministratie. Functieprofiel - Rapportage aan de servicecoördinator te Almere, plaatsing en serviceverlening aan de hierboven genoemde systemen en/of apparatuur (Traxys, Inmarsat, Fleet Ma nagement Systemen) alsmede actief relatiebeheer. - Informatieverstrekking aan klanten inzake van de door Radio Holland Electronics te leveren oplossingen. - Actief nieuwe klanten werven vanuit de standplaats Goes. Functievereisten - Bij voorkeur MTS met uitgebreide elektronicakennis. - Minimaal enige jaren ervaring in een technische business-to-business markt, goede beheersing Nederlandse en Engelse taal, zelfstandig en resultaatgericht werkend. - Rijbewijs BE. - Goede kennis of ervaring in de mobiele communicatiemarkt is uiteraard een pre evenals het bezit van een radio-amateur zendmachtiging. - Bereidheid tot het meelopen in stand-by diensten en indien noodzakelijk op onregel matige tijden (inclusief zaterdag of zondag) werkzaamheden verrichten. Sollicitaties met CV kunnen tot 8 juni 2001 worden verzonden aan: Radio Holland B.V. (Electronics) t.a.v. mevr. J. Schaafsma- Afd. P &0 Postbus 30350 1303 AJ Almere of per e-mail: schaafsma@rhe.nl. telefoon: 036 - 5462782, Fax: 036 - 5462607 Van den Berg Schadenet is een jong, modern auto- schadeherstelbedrijf in Vlissingen dat deel uit maakt van de landelijke Schadenet-keten. Een gemotiveerd team van vakmensen werkt met moderne materialen en werkmethoden, waar bij kwaliteit, een schoon milieu en een gezonde werkomgeving centraal staan. Zo worden auto's gespo ten met watergedragen lakken en heeft het bedrijf zich gespeciali seerd in alternatieve reparatiemethodes onder de naam Schadenet Facilities. Tot onze klan tenkring behoren alle verzekerings- en lease maatschappijen in Nederland en dealerbe- drijven in de regio. Wegens toenemende groei van onze activiteiten zijn wij met spoed op zoek naar: Wij bieden onze toekomstige collega's een goede betaling en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. M. J. P. van den Berg. Hermesweg 5, Postbus 31, 4380 AA Vlissingen Telefoon 0118-414329, fax 0118-416167 korte intensieve opleidingen MAVO, HAVO 2efase, VWO voor volwassenen (vanaf 18 jaar) t in Vlissingen, overdag en 's avonds. Wij starten weer eind augustus: MAVO: in 1 of 2 jaar, naar het diploma Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland Instelling voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie Bij het ROC volgen zo'n 12.000 leerlingen een opleiding in één van de sectoren Techniek, Nautisch, Economie. Dienstverlening en Gezondheidszorg en dag en avondonderwijs voor volwassenen. m HAVO 2e Fase: in 1 of 2 jaar, naar het diploma (vrijstellingen vanuit het reguliere dagonderwijs mogelijk) VWO: in 1 jaar, naar het diploma (oude stijl) per vak mogelijk. Wij bieden een volwassen aanpak van de studie, begeleid zelfstandig studeren. Vraag onze folder aan of bel voor afspraak! Verléngde Boned ij kestraat 277/279, Vlissingen tel.: (0118) 55 86 40 Z E E L A N D Sectoren Gezondheidszorg, Welzijn en Educatie Opleidingen MAVO, HAVO, VWO Kwaliteit is bereikbaar voor iedereen een te lage opleiding en toch Geef u nu op voor de schakelcursus naar Als u deze 1-jarige opleiding heeft afgerond kunt u bijvoorbeeld de middelbare beroepsopleidingen sociaal pedagogisch werk, activiteitenbegeleiding of sociale dienstverlening gaan volgen Vooropleiding: drempelloos Lesdag: 1 dag per week Lesplaats: Goes (maandag), Vlissingen (donderdag) Start: september 2001 Cursusgeld: 556,- inclusief boeken Meer informatie: bel Jacintha Bogaert telefoon school Vlissingen (0118) - 55 86 40 telefoon school Goes (0113) 55 80 00 privé (0118) 615686 sectoren Gezondheidszorg, Welzijn en Educatie Opleidingen Mavo, Havo, Vwo s bereikbaar voor iedereen leuke bijverdienste Wie wil voor onze organisatie Beh. Slank-klup in Vlissingen en/of Amemuiden na de vakantieperiode een groep overnemen om mensen te begeleiden met afvallen. (geen maaltijdvervangers) Zelf ervaring met lijnen is een voordeel maar geen noodzaak. Enige interesse in gezonde voeding is gewenst. Voor meer informatie bel mw. B. Muijsers Tel.: 0164-642028 BEZORG(ST)ERS Voor 't wekelijks bezorgen van folders op maandag en/of dinsdag. Aflevering aan huis. Bezorgwijk in je eigen omgeving. Interesse? Bel dan 0165-578222 of schrij f naar onderstaand adres: Beider 26, 4704 RK Roosendaal. Jacobse is een dynamisch bedrijf dat zich bezighoudt met kwalitatief hoogwaardige interieurinrichtingen op het gebied van keukens, badkamers, garderobekamers, kastenwanden, haarden en parket. Naast het leveren van deze interieurprodukten beschikt Jacobse over een eigen produktie-unit waarin meubels en interieurs op maat worden gemaakt. Dankzij goed gekwalificeerde vakmensen is Jacobse in staat een hoogwaardig goed produkt te leveren. Jacobse opereert met showroom, produktie en kantoor vanuit het pand aan de Livingstoneweg 46 in Goes. SS SS f» Door de structurele groei in aanvragen in binnen en buitenland, ontstaan door creatief en kwalitatief hoogwaardig werk, is Jacobse op zoek naar de volgende collega: meub elm aker/ fijn-timmerman Een allround vakman die zich inzet op het gebied van productie van keukens en badkamers in het topsegment en interieurs op maat. Een persoonlijkheid met aanwijsbare ervaring als meubelmaker in combina tie met machinale bewerking van de produkten. Een collega met gevoel voor verantwoordelijkheid en welke mee wil groeien in onze organisatie, uiteraard tegen een goede beloning. Voor sollicitaties kunt u zich schriftelijk richten tot: Jacobse Goes bv, t.a.v. Dhr. P.E Weststrate Livingstoneweg 46, 4462 GL Goes Natuurlijk kunt u ook bellen: 0113 250666

de Faam | 2001 | | pagina 12