Highland Games Zeeland in Schotse stijl Moord in 't Spui opgelost door bezoeker Waardeloos geld met meerwaarde SCHOONENBERG Gevonden voorwerpen Zeeland Nazomer Festival zoekt vrijwilligers Finale Jeu de Boulestoernooi "de Griffioen" Woensdag 20 juni 2001 FAAM/VLISSINGER 10 De organiserende vereniging "Vrienden van de Karolingi- door Mieke Roelse Voor de tweede maal worden er op het terrein van de Karolingische burg in Oost-Souburg Highland Games gehouden. Zaterdag 23 juni tre den maar liefst achttien teams aan om het felbe geerde wisselschild te veroveren op rugbyclub Oemoemenoe, de winnaar van vorig jaar. sche Burg" heeft er zelfs een aparte projectgroep voor met als doel Schotse Highland Ga mes te organiseren op Zeeuw se schaal. Voorzitter Ko Hame link legt uit wat die Zeeuwse schaal inhoudt. „Het is natuur lijk fantastisch dat het vorig jaar zo'n succes is geweest, dat voorop gesteld", zegt hij. „Maar we willen het wel graag in de hand houden. Het moet leuk blijven om aan mee te doen en om naar te kijken. In feite is het één groot sociaal gebeuren. De sponsoring va rieert bijvoorbeeld van gelddo- naties en het beschikbaar stel len van prijzen tot de groen- tenboer die een paar kisten ap pels neerzet. Dus de Zeeuwse schaal betekent aan de ene kant dat het klein en overzich telijk is maar aan de andere kant gaan we wel serieus om met de Schotse cultuur. Het is zéker geen verklede zeskamp." DONDERDAG Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, ontmoetingsmid dag voor 50-plussers, 14 u. Buurthuis De Schuur Oost-Sou burg, line-dance voor gevor derden, 19.30 u. FNV Zee land, telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Fitnesscentrum Sta mina Vlissingen, astmafitness voor mensen met astma en COPD, 14 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, kla verjassen, 19.30 u. Strandpa viljoen Panta Rhei Vlissingen, jamsessie, 20 u. Activiteiten centrum Vlissingen, koffiecon- tact, 9.30 u. Crea-Doe, 9.30 u. Cursus Schilderen, 13.30 u. Kookcafé, 17.30 u. Het Bol werk Vlissingen, bingo, 20 u. De Drukkery Middelburg, Wil van Moll vertelt over geld, 19.30 u. VRIJDAG Jongerencentrum Midgard Middelburg, grootbeeldvideo film, 20 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, kla verjassen, 13.15 u. Activitei tencentrum Vlissingen, koffie- contact, 9.30 u. Cursus Poppen maken, 9.30 u. EHBO, 13.30 u. Computerles Word, 13.30 u. Buurthuis Aldegonde Vlissin gen, jamsessie, 20 u. ZATERDAG Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, buurtcontact, 15 u. Wijkgebouw 't Praetuus Vee- re, wandeltocht 'Mars rond Veerse Meer', 60 kilometer, 9 u. Ontmoetingscentrum Dau- wendaele Middelburg, bingo, 20 u. De Drukkery Middel burg, muzikale vrijmarkt voor kinderen, 11 u. ZONDAG Buurthuis Aldegonde Vlissin gen, prijsklaverjassen, 13.30 u. MAANDAG Sporthal Baskenburg Vlissin gen, aangepast sporten voor mensen met Astma en COPD, 14.30 u. Theo van Doesburg centrum Vlissingen, country line dance voor beginners, 9.45 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, soosmiddag, 13.30 u. Buurthuis De Schuur Oost- Souburg, klaverjassen en line dance voor beginners, 19.30 u. Zwemschool De Parel Dom burg, babyzwemmen, 15 u. Activiteitencentrum Vlissingen, koffiecontact, 9.30 u. Cursus Te kenen/Schilderen, 13 u. Koers- bal, 13.30 u. Cursus Spaans, 10 u. Cursus Surinaams koken, 17.30 u. Dansles, 19.30 u. Markt Middelburg, boeken- en verzamelmarkt, 11-17 u. DINSDAG Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, koffie contactoch tend, 9.30 u. Bachten Reede Vlissingen, handwerkgroep voor 55-plussers, 14 u. FNV Zeeland, telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Wijkcentrum Schel debuurt Vlissingen, koersbal, 13.30 u., country line dansen, 18.30 u. Buurthuis De Schuur Oost-Souburg, dammen voor jong en oud, 18.30 u., dansles voor gevorderden, 19.30 u. Mensa Stichting Majoraat Vlis singen, sporten voor 50-plus sers, 10-12 u. Activiteitencen trum Vlissingen, koffiecontact, 9.30 u. Kaarten maken, 9.30 u. Kleiclub, 13.30 u. Cursus Bier wijn brouwen, 13.30 u. WOENSDAG Wijkcentrum Open Hof Vlissin gen, soosmiddag voor 50-plus sers, 13.30 u. Dienstencen trum Ouderen Westkapelle, we kelijkse soos voor 55-plussers, 19 u. Sportfondsenbad Vlis singen, aangepast zwemmen voor mensen met astma en COPD, 12.30 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, soci aal spreekuur, 13.30 u. Buurt huis De Schuur Oost-Souburg, naaicursus, 9.30 en 19.30 u., dansles voor beginners, 19.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, darten, 19.30 u.* Buurthuis De Schuur Oost-Sou burg, line-dance voor kinderen, 14 u. Jongerencentrum Mid gard Middelburg, grootbeeldvi deofilm, 20 u. Activiteitencen trum Vlissingen, Computerles, 9.15 u. Franse les, 11 u. Cursus Engels voor beginners, 13.30 u. Cursus Engels voor gevorder den, 14.45 u. Campveerse To ren Veere, excursie Staatsbos beheer 'Varen naar de Haring vreter', rondvaart en wandeling op het eiland, 14 u. Onder de kilts De deelnemende teams, zeven personen met hun chieftain zijn niet zozeer vérkleed als wel gékleed in kilts. En hoewel presentatrice Ramona van Zweden vorig jaar met haar liefste stemmetje vroeg hoe het zat ónder de kilts ging daar (toen) niemand op in. De teams voeren uiteenlopende opdrachten uit waarvan de ca ber tossing (een boomstam over de kop gooien) en de ca- ber-wave (als team de boom stam tussen palen manoeu vreren) wel de meest specta culaire zijn. Daarnaast wordt er geworpen met een metalen hamer, gewichten, een ijzeren bal aan een ketting, een stro baal en hoefijzers. Het optillen van een grote stenen bol (the stone of manhood) dient dit jaar om bij een gelijke eind stand de winnaar aan te wij zen. Ook het touwtrekken is dit jaar individueel te doen, ook voor de (over)moedige toe schouwers. Celtic Shores De Games starten om 11 uur met een optocht van deelne mende teams vanaf het station naar de burg. Daar zal op een traditionele manier de opening verricht worden door wethou der P. van der Made en Donald Maclnnes, vertegenwoordiger van Schotse Economische Za ken in Europa. Tussen de be drijven door is er (doedel- zak)muziek, voeren danseres sen van Inter Scaldis traditio- Scoutinggroep Pieter Maritz Stam tijdens de caber-wave. nele Schotse dansen uit en zijn er stands te bezoeken met in formatie ovér Schotse zaken als familienamen, clans en rei zen naar Schotland. Uiteraard is voor een hapje en drankje gezorgd. Vanaf 17 tot 18.30 uur treedt de band Celtic Sho res op. Dan zal ook bekend zijn wie de winnaars zijn, wie de individuele beste man of vrouw is, welk team het best gekleed ging én wie de poe delprijs mag meenemen. Voor Hamelink is het houden van de Games op 'zijn' burg al een prijs op zich. „Dan ziet ieder een weer eens hoe uniek en waardevol die plek is en wat er allemaal mee kan", besluit hij enthousiast. Ook de kinderen van Oost-Souburg worden nauw betrokken bij de High- land Games. Zij kunnen via school meedoen aan een ont werpwedstrijd voor een hele nieuwe Schotse ruit. Tijdens de Veere Games op 1 septem ber wordt de mooiste ruit be kendgemaakt. De winnaar mag naar Schotland om te kij ken hoe de nieuwe ruit ge maakt wordt. IA fat een feestelijke literaire avond had moeten worden eindigde vrij dagavond in een nachtmerrie voor de genomineerden en de gasten van de jaarlijkse Vlissingsche Fles Uitreiking. Niet lang nadat de geno mineerden van de gedichtenwedstrijd hun gedichten ten gehore hadden gebracht werden de aanwezigen geconfronteerd met het levenloze li chaam van één van de genomineerden. De sfeer onder de dichters on derling was de hele avond al niet best. Zonder veel omhaal lieten zij hun minachting voor elkaar blijken en enkelen pro beerden zelfs de jury te mani puleren. Meer dan eens ont stonden er genante en on sportieve taferelen. Gastheer en gastvrouw Cas en Casey van Leeuwen moesten alle zeilen bij zetten om de sfeer enigszins beschaafd te hou den. Dat zij uiteindelijk even als alle andere organisatoren en deelnemers op de ver- dachtenlijst van rechercheur Jan Dijksema zouden staan werd hen aan het eind van de avond dan ook bijna te veel. Het ongelukkige slachtoffer van, zo later bleek, een crime passionel was Bernadette Wij- nants, de getalenteerd dichte res en winnares van de Vlis singsche Fles. Wijnants zelf heeft niet van haar overwin ning mogen genieten. Af gunst en een gekrenkte ego als gevolg van de afwijzing die Wijnants die avond duide lijk te kennen had gegeven waren voor jurylid Geert van Dalen aanleiding om een ab rupt einde te maken aan de roem van zijn voormalige ge liefde. Dat de moord zo be trekkelijk snel opgelost kon worden kan toegeschreven worden aan de doortastend heid van rechercheur Dijkse ma en de oplettendheid van één van de gasten. Zonder te genspraak te dulden kregen alle gasten van Dijksema de opdracht alle verdachten te ondervragen en mogelijke motieven bloot te leggen. Geen dagelijkse kost voor een gemiddelde literatuurliefheb ber. En dat bleek ook wel uit de vele foute conclusies die er die avond getrokken werden. Had het aan de meerderheid gelegen dan werd de onschul dige Maud Horsten, een van de overige genomineerden, naar het schavot geleid. Ge lukkig voor Maud sloeg Van Dalen direct na de beschuldi ging door en bekende hij zijn laffe daad. Voor de genomi neerden volgden als uitsmij ter nog een grote teleurstel ling. Als eerbetoon aan de vermoordde Wijnants besloot de jury de felbegeerde prijs dit jaar niet uit te reiken. Het moge duidelijk zijn dat bovenstaande moord niet echt gepleegd is. Regiseusse Carla Schroot bedacht dit moordspel. Door het publiek heel direct bij het onderzoek te betrekken bezorgden de ac teurs van de Vereniging Mid delburgs Theater de gasten een echte moordavond. De Vlissingse bieb bleek met haar vele aparte sfeervolle ka mers een uitstekende locatie voor een spannende speur tocht naar daders, wapens en motieven. (advertentie) Twijfelt u ook aan uw gehoor? U bent van harte welkom voor een gratis hoortest en een vrijblijvend persoonlijk hooradvies. ZO HOORT 'T Vlissingen, Schutterij straat 28A, tel. (0118) 419646. Middelburg, Korte Geere 8, tel. (0118) 613113, fax (0118) 650965. Bernadette Wijnants spannende gedicht zou worden bekroond met de Vlissingsche Fles. Helaas werd zij het slachtoffer van de geobsedeerde Van Dalen. foto: Inge Adriaansen Per 1 februari is al het muntgeld dat nu nog gebruikt wordt in landen waar de Euro komt niets meer waard. Hooguit de oud-ijzerhande laar geeft er dan nog iets voor, of kan het dienst doen als souvenir van een voorbije va kantie. Omdat in Nederland nog miljoenen mensen oude vakantiemuntjes thuis hebben liggen vormt dit 'waardeloze geld' bij elkaar een groot kapitaal. Om dit kapitaal aan wegge gooid geld inzetbaar te maken voor een goed doel, houden meerdere organisaties dit na jaar inzamelingsacties om alle losse muntjes op één grote, waardevolle hoop te krijgen. Op Walcheren houden bij voorbeeld Ontmoeting, VBOK en Woord Daad een geza- In de periode van 8 tot en met 14 juni werden de volgen de voorwerpen aangegeven bij de Regiopolitie Zeeland: Armbanden, brillen, zonnebril, mobiele telefoons, geld, horloges, halskettingen, sportkleding, tankdop, fietsen, scooter, portemonnees, ringen, kinderschoen, oorbel, sleutels, tassen en een voetbal. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de Walcherse politiebu reaus. Personen die goederen reeds als vermist hebben opgegeven hoeven niet te reageren. Deze personen krij gen automatisch bericht. Het Zeeland Nazomer Festival heeft voor de korte, intensieve periode van circa 15 au gustus tot 9 september, vlak voor en tijdens het festival, de extra assistentie nodig van vrij willigers voor tal van hand- en spandiensten. Mensen die met de voorbereidingen en de uit voering een handje willen helpen: kaartjes- scheurders, rekwisietensjouwers, bouwers, koffiezetters, noem maar op. Interessante klussen voor mensen van 16 tot 75 jaar die sfeer, hectiek, spanning en succes achter de schermen van het festival mee willen be leven. Vrijwillige assistentie is nodig voor het muziek- en theaterspektakel op Neeltje Jans, voor de kameropera in Vlissingen en het bruisende festivalhart in Middelburg. Zeeland Nazomer Festival biedt vrijwilligers prettig wer ken in een artistieke ambian ce, professionele begeleiding, onkostenvergoeding, gratis toegang tot voorstellingen. Geïnteresseerden die zich twee of meerdere dagen wil len inzetten kunnen contact opnemen met Ria de Feyter, telefoon 0118-651240. menlijke inzamelingsactie. 'Ontmoeting' is een reforma torische stichting die hulp biedt aan dak- en thuislozen en ex-gedetineerden. De VBOK is een stichting hulp biedt bij ongewenste zwan gerschap, uitgaande van de visie dat de mens vanaf de conceptie beschermwaardig is. 'Woord Daad' is een re formatorische stichting die werkt aan armoedebestrijding in ontwikkelingslanden. Verdeelsleutel Het muntgeld wordt ingeza meld door schoolkinderen die langs de deuren gaan en door het plaatsen van inzamelbak- ken in kerken. De verdeling van het geld over diverse goe de doelen gaat via een ver deelsleutel die door iedereen beïnvloed kan worden. Op de website www.coinsforcare.nl staan, verdeeld over diverse rubrieken, tientallen liefdadig heidsorganisaties genoemd. Vanaf de computer kan de in stelling van voorkeuze aange klikt worden. Per computer kan er maar één keer een stem uitgebracht worden. Via de op deze wijze verzamelde voorkeuren wordt een ver deelsleutel bepaald die ge bruikt wordt om al het omge wisselde muntgeld te verde len. Behalve het waardevolle bui tenlandse muntgeld is er uiter aard ook belangstelling voor 'overgebleven' Nederlands muntgeld. Om dit een goede bestemming te geven wordt er in de periode van 14 tot en met 27 januari 2001 een Natio- nale'Eurocollecte gehouden. Finale jeu de boules- Zater dag 23 juni wordt de finaledag gehouden van het eerste Jeu de Boulestoernooi "de Griffioen". 25 teams uit de wijk de griffioen in Middelburg hebben de afgelo pen 3 maanden gestreden in 5 poules voor een finale plaats op 23 juni. 3 teams zullen uiteinde lijk gaan bepalen wie de wissel beker voor een jaar mee naar huis mag nemen. De dag begint om 10.00 uur met het spelen voor de plaatsen 25 t/m 4. Om ongeveer 15.45 zal dan de grote finale plaats vinden waar volop spanning te vinden zal zijn. Alle wedstrijden vinden plaats op de baan van het Seishof. Na afloop zal er voor alle deelnemende teams een buffet worden ge houden. Tijdens dit buffet zullen de prijzen worden uitgereikt aan de winnaars. Straatspeeldag Bogard- straat- In de Middelburgse Bo- gardstraat en de omliggende straten is woensdag 20 juni een straatspeeldag. Onder het mot to 'Wegpiraten weg piraten!' zijn er vanaf 14 uur straatspelle tjes, gratis ijsjes, limonade en poffertjes. Met het uitdelen van een rode kaart aan een wegpi- raat opent wethouder mevrouw Van Dijk-Sturm de straatspeel dag. Begeleid zelfstandig wo nen- Philadelphia Zorg Walche ren houdt zaterdag 23 juni een bijeenkomst voor medewerkers, cliënten en hun ouders/belan genbehartigers. De bijeenkomst is onderdeel van de opening van het tijdelijke zorgsteunpunt voor zelfstandig wonende cliënten aan de Baljuwlaan 66 te Middel burg. De bijeenkomst is in Hotel Arneville aan de Buitenrust straat 22 te Middelburg en be gint om 13.30 uur. Boekenmarkt- Op het tennis park van LTC De Schelde aan de Burgemeester van Woelderen- laan in Vlissingen wordt zondag 24 juni een boekenmarkt gehou den. De opbrengst is bestemd voor het viersterren A toernooi dat in de week van 27 augustus tot 2 september op de banen van De Schelde gespeeld wordt. Rapidschaken- Schaakvereni ging Middelburg verzorgt zater dag 23 juni het Zeeuws Kam pioenschap Rapidschaken Seni- oren. Vanaf 12 uur is de deur van Wijkcentrum Sint Laurens aan de Van Cittersstraat 64 te Sint Laurens geopend. Deelne mers kunnen zich vooraf in schrijven bij Johan de Wolf via telefoon 0118-637860 of tot 12.15 uur aan de zaal. Rommelmarkt en simul taandammen- Op het Dorps plein van Aagtekerke is zaterdag 23 juni van 9 tot 16 uur een rommelmarkt. De opbrengst is bestemd voor de kerkvoogdij en voor landbouwverbetering in Zimbabwe. Om 10 uur is er een verkoping bij opbod en om 11 uur begint de simultaanwed- strijd dammen tegen Neder lands reservekampioen Bennie Provoost. Aan deze wedstrijd kan iedere damliefhebber, tegen betaling van vijf gulden, aan schuiven. Filmavond Volle Evangelie Gemeente- Volle Evangelie Gemeente Berea aan de Wes- terbaan 16 te Vlissingen houdt vrijdagavond 22 juni een open filmavond met als titel 'Het le ven van Jezus'. De zaal is open vanaf 19.15 uur en de toegang is gratis. Samen wandelen- Dinsdag 26 juni, en vervolgens iedere tweede en vierde dinsdag van de maand, start er een wandel tocht vanuit sporthal De Zand kuil aan de Breeweg 94E te Middelburg. Na ontvangst met een kopje thee of koffie kan er alleen, met een groepje of met vrienden aan de wandeling be gonnen worden. De afstanden zijn 5 of 10 kilometer en de or ganisatie is in handen van de wandelgroep van MTV, die on dersteund wordt door de Zeeuwse Sportraad. Deelname kost normaal 2,50 gulden per persoon maar 26 juni is deelna me gratis. Rommelmarkt Koudeker- ke- Dorpsvereniging Koudeker- ke houdt zaterdag 23 juni haar jaarlijkse rommelmarkt. Behalve dat er veel bruikbare spullen te koop aangeboden worden, zijn er ook stands van Welfare, Uni cef de Dierenambulance et ce tera. De markt is op het Dorps plein en duurt van 9 tot 15 uur. Om 10 uur is er een verkoping bij opbod. Rommel- en activiteiten- markt West Souburg- De jongeren van de Gereformeerde Gemeente houden zaterdag 30 juni een rommel- en activiteiten- markt op het Marnixplein in West Souburg. De markt duurt van 9 tot 16 uur en de op brengst is bestemd voor een te huis voor gehandicapte jonge ren in Israël. Cursus Gebarentaal- In het Dovenontmoetingscentrum aan het Buitenhove 161 te Middel burg starten in augustus dit jaar weer nieuwe cursussen Neder landse Gebarentaal. Meer infor matie hierover is te krijgen bij het secretariaat aan de Gandhi- straat 33, 4336 LC Middelburg of per e-mail via gebarencur- sus@zeelandnet.nl Informatieavond Veilig heid- De gemeente Vlissingen houdt, samen met de regiopoli tie Zeeland en de stadsgewes telijke brandweer Vlissingen/Middelburg, een in formatieavond met het thema 'Veilgheid'. Tijdens deze avond wordt er gesproken over politie-, brandweer- en gemeentetaken op het gebied van veiligheid van de inwoners van Vlissingen en bestaat er de gelegenheid tot discussie vanuit de zaal. De bij eenkomst is maandag 25 juni vanaf 19.30 in het Arsenaal theater, Arsenaalplein 1 te Vlis singen. Cursus in wonderen- Vanuit het thema' Gelukkig zijn, hoe doe je dat?' spreekt Els Thissen, coördinator/trainer van het cen trum voor Attitudinal Healing Nederland. Ze doet dit voor het ECIW ontmoetingspunt Brabant en Zeeland in de Concert- en gehoorzaal aan de Singelstraat 13 te Middelburg. De workshop is zaterdag 23 juni vanaf 13.30 uur en reserveren kan via tele foonnummer 076-5208377. Met de boswachter op pad- Het Zeeuws Biologisch Museum houdt zondag 24 juni weer een wandeling met de boswachter. Om 14 uur start vanaf het museum, aan de Duinvlietweg 6 te Oostkapelle, een begeleide wandeling door De Manteling. Deze duurt onge veer tot 15.30 uur en deelname kost 3 gulden per persoon. Aan melden is noodzakelijk en kan via telefoon 0118-582620. Wandelmars rond Veerse Meer- Wandelsportvereniging 't Zand houdt zaterdag 23 juni, samen met wijkveremging Zanddijk-Veere, de 14e 'Mars rond het Veerse Meer'. De start van deze 60 kilometer lange tocht is om 8 uur bij 't Praetuus aan de Frans Naereboutstraat. Deelname staat open voor ie dereen van 16 jaar en ouder. In schrijven kan bij wandelsport vereniging 't Zand via telefoon nummer 0118-628602 en aan de start. Introductieles Tai Chi& Qi gong- Maandag 25 juni kunnen belangstellenden een gratis in troductieles Tai Chi Qigong volgen. Het gaat om een cursus in een eeuwenoude Chinese be wegingsleer van oefeningen en meditatie die gericht is op zelf- heling. De les kan gevolgd wor den bij de Tai Chi Qigong- school Zeeland aan de Mastgat straat 25 te Middelburg. Vooraf aanmelden voor deze introduc tieles is noodzakelijk en kan via telefoonnummer 0118-636054. Hoe Didgeridoo- De groep 'Goanna Dreaming' geeft woensdag 27 juni van 20 tot 21 uur een Didgeridooconcert. Dit concert op een Abonginal-klank- pijp wordt, afhankelijk van het weer, gegeven in de omgeving van het Zeeuws Biologisch Mu seum of in het daar nabijgele gen Kasteel Westhove. Verza melen om 20 uur bij het Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6 te Oostkapelle. Entree is gratis, na het concert gaan de muzikanten met de pet rond. Bazaar-rommelmarkt- In en om kerkgebouw De Schaaps kooi bij het winkelcentrum Pa pegaaienburg in Vlissingen, is zaterdag 23 juni van 9 tot 15 uur een bazaar-rommelmarkt. Behal ve verkoopkraampjes is er een rad van avontuur, zijn er versna peringen en oliebollen te koop en zijn er diverse kinderactivitei ten. De opbrengst van de rom melmarkt is voor de kerkt en het diaconale project 'Kinderen in de knel'. Zaterdag 23 juni wordt de fi naledag gehouden van het eerste Jeu de Boulestoer nooi "de Griffioen". 25 teams uit de wijk de griffioen in Middelburg hebben de af gelopen 3 maanden gestre den in 5 poules voor een fi nale plaats op 23 juni. 3 teams zullen uiteindelijk gaan bepalen wie de wissel beker voor een jaar mee naar huis mag nemen. De dag begint om 10.00 uur met het spelen voor de plaatsen 25 t/m 4. Om onge veer 15.45 zal dan de grote finale plaats vinden waar vo lop spanning te vinden zal zijn. Alle wedstrijden vinden plaats op de baan van het Seishof. Na afloop zal er voor alle deelnemende teams een buffet worden gehouden. Tij dens dit buffet zullen de prij zen worden uitgereikt voor de winnaars.

de Faam | 2001 | | pagina 10