f Visagiediploma Mieke Petiet is felbegeerd papiertje Bananenbier drink je uit een kalebas Van parketvloer tot hardhouten tuinset! Soif niet alleen voor kunstenaars Nog plaats op kindervakantiekamp Gevonden voorwerpen DAGELIJKS GRATIS PARKEREN IN GOES Woensdag 13 juni 2001 FAAM/VLISSINGER 9 door Inge Adriaansen Bij het woord techniek denken we al snel aan mechanica. Uiterlijke verzorging en make up zijn zaken die niet meteen in verband wor den gebracht met techniek. Toch is dit het sleu telwoord voor goede visagie. De leerlingen van Opleidingsschool voor visagist 'Mieke Petiet' in Middelburg weten er alles van. Afgelopen woensdag pasten zij tijdens het examen alle technieken die zij het afgelopen jaar geleerd hebben toe op hun examenmodellen. De spanning is deze woens dagmiddag te snijden in de Lange Geere. Een hele och tend lang werd er keihard ge werkt met potlood, penselen, kostuums, make-up, borstels en haarklemmen. De examen modellen moesten worden ge transformeerd tot een niet al leen origineel, maar ook nog een perfect opgemaakt, gekapt en gestyled model. Een thema is er niet bij het examen, alle creativiteit en originaliteit moest nu van de leerlingen zelf komen. Tegen enen zit het er op. Nog een laatste fi nishing touch en dan is het tijd voor de lunch. Voor de leerlin gen weliswaar. De taak van de modellen zit er nog niet op, zij moeten de keurende blik van de examinatrice nog onder gaan. Echt tijd voor een lunch wordt er niet genomen. Ze nuwachtig lopen de leerlingen van binnen naar buiten en vice versa. Hier en daar wordt wat nerveus gelachen en nog maar eens een sigaretje op ge stoken. Anderen doden de tijd met een telefoontje naar het thuisfront. Ondertussen wordt in het leslokaal achter geslo ten deuren het werk van de vi- sagistes in spe beoordeeld. „De techniek is het belangrijk ste", vertelt examinatrice Pie- tertje Schmitt. „Die moet goed zijn, want als je die beheerst kan je ook pas met gezichten gaan werken. Een goede visa gist kan een juiste analyse ma ken van een gezicht en door toepassing van de techniek kun je van zo'n gezicht eigen lijk alles maken wat je wil. Zo kun je bijvoorbeeld een mager gezicht voller laten lijken door de make-up. Maar als je dat niet goed doet krijg je natuur lijk een heel raar gezicht." Ge voel voor kleur en stijl is dus niet genoeg om het diploma visagist te kunnen halen. „Bij lange niet", stelt Annechien Petiet. „Visagie is heel wat meer dan klodderen met kleur tjes. Onze leerlingen worden opgeleid tot allround visagist, Humanitas organiseert in 2001 voor zo'n 75 kinderen en jon geren van 7 tot 15 jaar, die er nodig eens tussenuit moeten, weer een kindervakantiekamp. Het kamp is van zaterdag 30 juni tot en met vrijdag 6 juli in Veere. Er wordt geslapen in tenten en een grote groep ervaren vrijwilligers heeft een leuk en afwisselend programma uitgewerkt. Er is tijd voor ontspanning, avontuur en er zullen creatieve en sportieve momenten zijn. Op dit kamp is nog plaats voor kinderen van 7 tot en met 9 jaar in het 'small camp' en voor kinderen van 10 tot en met 12 jaar in het 'middle camp' Bij het 'large camp', voor jongeren van 13 tot en met 15 jaar zijn ook nog enkele plaatsen over. Heb je zin om mee te gaan of is het iets voor uw kind? Neem dan snel contact op met Maaike Besselink via telefoonnummer 0118-418418. dat wil zeggen dat ze na het behalen van het diploma niet alleen een perfecte make-up kunnen verzorging, maar ook een bijpassend kapsel en de styling. Cum laude Mariella Ocké is een van de leerlingen die afgelopen woensdag examen deed. Zij slaagde cum laude en mag zichzelf de beste uit de groep noemen. Eerder dit jaar won zij de 'Limburg Bokaal' een fel begeerde prijs voor leerlingen visagie. Een dame met gevoel voor het vak en veel talent zo mag geconcludeerd worden. Maar desondanks blijft Mariel la bescheiden. Op de vraag wat zij nu gaat doen heeft ze direct haar antwoord klaar. „Ik ben nog helemaal niet echt klaar ik wil nog verder leren en begin dit najaar aan de op leiding voor de zogenaamde getalenteerde visagisten", ver telt zij. „Deze opleiding wordt de 'Gruppo Select' genoemd en als je de zilveren Gruppo Select-speld weet te verdienen schijnt de kans op leuk werk heel groot te zijn." Onder de vakmensen is de Gruppo Se lect een begrip. Met deze elite groep treedt het Middelburgse opleidingsinstituut naar buiten toe door bijvoorbeeld deel te nemen aan wedstrijden. Voor de leerlingen een unieke kans om hun werk in de bekend heid te krijgen. De thema's die de leerlingen voor het eind examen hadden gekozen lie pen enorm uiteen en zorgden voor een bonte stoet modellen. De zeer geprezen creatie van Mariella kreeg de naam 'La Ra- gazza di cartöne' mee, Bianca Meijer koos voor een heel an der thema. Haar model werd opgemaakt, gekapt en gestyled in Harley Davidson-stijl. „Zelf ben ik helemaal weg van mijn motor en ik hou heel erg van een beetje sportieve, stoere look. Dus ik heb niet zo heel lang hoeven denken over het thema dat ik zou kiezen." Meisjesdroom Voor Bianca is het volgen van de visagie-opleiding altijd een meisjesdroom geweest. Toch verliep in beginsel haar carriè re heel anders. „Als klein meisje wilde ik eigenlijk heel leder jaar levert het visagie-examen prachtige modellen en creaties op. foto: Frank Husslage graag kapster of schoonheids specialiste worden, maar mijn vader vond dat helemaal niets. Niet stoer genoeg. En zo kwam ik uiteindelijk bij de po litie terecht waar ik 15 jaar als agente heb gewerkt. Vorig jaar heb ik besloten dat het genoeg was geweest. Ik heb een prima tijd gehad, maar nu werd het tijd voor iets anders. Ook tijdens mijn loopbaan bij de politie is het idee om iets met uiterlijk en creativiteit te willen doen altijd gebleven. Als vrijwilliger heb ik heel wat kindergezichtjes geschminkt. En tijdens dat schminken liep ik op een goede dag tegen een mevrouw aan die mij ad viseerde om een visagie-op leiding bij Mieke Petiet te gaan volgen. Dat was notabe- ne in mijn woonplaats Velp. Een opleiding in Middelburg, dat vereiste nog al wat organi satie. Het was niet altijd een voudig om de opleiding met mijn gezin te combineren, maar achteraf ben ik zo ont zettend blij dat ik nu eindelijk iets doe wat ik altijd al gewild heb. De opleiding was echt niet makkelijk, maar wel heel erg goed. Nu ik geslaagd ben heb ik echt het gevoel dat ik daar best een beetje trots op mag zijn." Bianca kiest er voor om voorlopig parttime vanuit huis te gaan werken en ook zij zal dit najaar deelnemen aan de Gruppo Select. Een buiten kans voor aanstormend talent is de Elite-Select dag die 9 au gustus gehouden wordt. Tij dens deze dag mogen 9 gese lecteerde visagisten een test- kaart maken voor het wereld beroemde modellenbureau Elite. Carmen Gonzales uit Middelburg, oud leerlinge van Mieke Petiet, heeft Elite weten te overtuigen van haar kwali teiten. Al enige tijd is het bu reau in Amsterdam haar werk gever. „Het is heel leuk om nu DONDERDAG Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, ontmoetingsmid dag voor 50-plussers, 14 u. Sportzaal Van Doornlaan West-Souburg, internationale dans, 10 u. Buurthuis De Schuur Oost-Souburg, line- dance voor gevorderden, 19.30 u. FNV Zeeland, telefo nisch spreekuur ABW-uitke- ring van 10-12 u., tel. 625655. Fitnesscentrum Stamina Vlis singen, astmafitness voor mensen met astma en COPD, 14 u. Wijkcentrum Schelde- buurt Vlissingen, klaverjassen, 19.30 u. Strandpaviljoen Panta Rhei Vlissingen, jamses sie, 20 u. Activiteitencentrum Vlissingen, koffiecontact, 9.30 u. Crea-Doe, 9.30 u. Cursus Schilderen, 13.30 u. Kookcafé, 17.30 u. Stadhuis Vlissingen, vergadering van de commissie van advies voor de Ruimtelijke Ordening en de Stedelijke Ont wikkeling, 19.30 u. VRIJDAG Jongerencentrum Midgard Middelburg, grootbeeldvideo film, 20 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, kla verjassen, 13.15 u. Activitei tencentrum Vlissingen, koffie contact, 9.30 u. Cursus Pop pen maken, 9.30 u. EHBO, 13.30 u. Computerles Word, 13.30 u. De Piek Vlissingen, jamsessie, 21.30 u. Multi Co lour Middelburg, kaarten ma ken met kaders en spinnen webpapier, 10 u. ZATERDAG Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, buurtcontact, 15 u. Buurthuis Aldegonde Vlis singen, dansavond, 20 u. Multi Colour Middelburg, kaarten maken met kaders en spinnenwebpapier, 10 u. Clubhuis Willen is Kunnen Vlissingen, wandeltocht 'Mars rond Walcheren', 65 kilometer, 8 u. Clubhuis Willen is Kun nen Vlissingen, wandeltocht 'Vlissingen-Domburg, 25 kilo meter, 8 u. Langstraat Zoute- lande, springkussen voor kin deren, 13 u. ZONDAG Dijk Langstraat Zoutelande, vliegerdemonstratie, 11 u. Mensa Van Hogendorpweg 58a Vlissingen, bingo voor 50- plussers, 13.30 u. MAANDAG^ Sporthal Baskenburg Vlissin gen, aangepast sporten voor mensen met Astma en COPD, 14.30 u. Theo van Doesburg centrum Vlissingen, country line dance voor beginners, 9.45 u. Wijkcentrum Schel debuurt Vlissingen, soosmid- dag, 13.30 u. Buurthuis De Schuur Oost-Souburg, klaver jassen en line dance voor be ginners, 19.30 u. Zwem school De Parel Domburg, ba- byzwemmen, 15 u. Activitei tencentrum Vlissingen, koffie contact, 9.30 u. Cursus Teke nen/Schilderen, 13 u. Koers- bal, 13.30 u. Cursus Spaans, 10 u. Cursus Surinaams ko ken, 17.30 u. Dansles, 19.30 u. Markt Middelburg, boeken- en verzamelmarkt, 11-17 u. DINSDAG Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, koffie contactoch tend, 9.30 u. Bachten Reede Vlissingen, handwerkgroep voor 55-plussers, 14 u. FNV Zeeland, telefonisch spreek uur ABW-uitkering van 10-12 u„ tel. 625655. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, koersbal, 13.30 u., country line dansen, 18.30 u. Buurt huis De Schuur Oost-Sou burg, dammen voor jong en oud, 18.30 u., dansles voor gevorderden, 19.30 u. Men sa Stichting Majoraat Vlissin gen, sporten voor 50-plussers, 10-12 u. Activiteitencentrum Vlissingen, koffiecontact, 9.30 u. Kaarten maken, 9.30 u. Klei- club, 13.30 u. Cursus Bier-wijn brouwen, 13.30 u. Buurthuis Aldegonde Vlissingen, bingo en loterij, 19.30 u. WOENSDAG Wijkcentrum Open Hof Vliss ingen, soosmiddag voor 50- plussers, 13.30 u. Diensten centrum Ouderen Westkapel- le, wekelijkse soos voor 55- plussers, 19 u. Sportfond- senbad Vlissingen, aangepast zwemmen voor mensen met astma en COPD, 12.30 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, sociaal spreekuur, 13.30 u. Buurthuis De Schuur Oost-Souburg, naai cursus, 9.30 en 19.30 u., dans les voor beginners, 19.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, darten, 19.30 u.* Buurthuis De Schuur Oost- Souburg, line-dance- voor kin deren, 14 u. Jongerencen trum Midgard Middelburg, grootbeeldvideofilm, 20 u. Activiteitencentrum Vlissin gen, Computerles, 9.15 u. Franse les, 11 u. Cursus En gels voor beginners, 13.30 u. Cursus Engels voor gevorder den, 14.45 u. Clubhuis Wil len is Kunnen Vlissingen, re- creatiewandelmiddag, 5 en 10 kilometer, 13.30 u. Camp- veerse Toren Veere, excursie Staatsbosbeheer 'Varen naar de Haringvreter', rondvaart en wandeling op het eiland, 14 u. Een lange zwarte bank tegen de muur en veel verlichting achter en boven de bar: de ken merken van het aan het Bellamypark gelegen etablissement. Althans, voor wat het café-ge deelte betreft, want wie doorloopt treft een in tieme sfeer in de vorm van een klein restaurant. Klantgericht zijn, kwaliteit leveren en vooral toegankelijk zijn, dat was wat vader en zoon Ad en Martijn van de Woestijne voor ogen hadden toen ze begin april de zaak overnamen van voormalig eigenaar Willem Houtman. „Het hebben van een eigen zaak is altijd een wens ge weest dus je zou kunnen zeggen dat een droom is uit gekomen", vertelt een en thousiaste in kokskleding ge stoken Martijn van de Woe stijn e.. Na het Deltacollege vertrok hij naar het Belgi sche Koksheide waar hij een gedegen opleiding van drie jaar voltooide.Vervolgens kreeg hij de kans om in de keuken te gaan werken van een gerenommeerd hotel in het warme Curagao. „Daar heb ik me echt kunnen ont plooien, zowel keuken-tech nisch als creatief. Bovendien hadden we nogal wat beken de gasten, Cas Speijkers liet zich daar regelmatig zien, en dan leer je creatief te zijn en je aan te passen aan de wen sen van de klant." Na een jaar besloot hij terug te gaan naar Nederland waar hij zijn verhaal deed in de P.Z.C. en kreeg vervolgens twaalf re acties van diverse horecabe drijven om als kok te komen werken. Hij koos voor de Stadsschuur in Goes waar hij ruim drie jaar leerde plan nen, organiseren en leiding geven. „Ik ben eigelijk in het café geboren want mijn va der Ad was jarenlang eige naar van een bekend café in Vlissingen", verklaart Van de Woestijne zijn interesse in de horeca. Ze kwamen graag in Soif, volgens de huidige ei genaar een unieke zaak, van wege de locatie, de speciale sfeer en natuurlijk de moge lijkheid om te kunnen eten. Soif moet Soif blijven „De formule van de zaak was goed en sprak me erg aan, maar werd misschien niet voldoende uitgebuit", zegt Van de Woestijne, die samen met zus Jeanette en vriendin Annika het nieuwe gezicht vormt van Soif. Om een en ander te kunnen realiseren werd alles grondig aange pakt, zonder de bestaande uitstraling aan te tasten. Het café-gedeelte werd opgefrist en van de originele kleuren rood, wit, grijs en zwart voorzien, een van de ideën van kunstenares Annemieke Visser, die ook de inrichting van het restaurant voor haar rekening nam. Om aan de strenge eisen van de waren wet te kunnen voldoen werd de keuken volledig gereno veerd en om een zaken te doen met iemand die hier tien jaar geleden haar op leiding volgde, daar zijn we ook best wel trots op", besluit Annechien Petiet. Avondvierdaagse Oostka- pelle- Van 18 tot 21 juni wordt in Oostkapelle de avondvierdaag se gelopen. Sporthal De Halve Maan aan de Schoolstraat 2 te Oostkapelle is dan iedere avond het vertrekpunt, voor routes van 5 en 10 kilometer. Vanaf 18 uur kan er ingeschreven worden en het vertrek is vanaf 18.30 uur, Kleedjesmarkt Vossenburch- Op het grote schoolplein van openbare basisschool De Vossen- burch is zaterdag 16 juni van 10 tot 14 uur de jaarlijkse kleedjes- markt. Behalve een optreden van de band Champagne Charlie zijn er ook weer heerlijke hapjes en een grote loterij. De opbrengst van de markt is bestemd voor kin derboerderij De Klepperhoeve. Multiple Voice in De Drvk- kery- Het uit ervaren koorzan gers bestaande ensemble Mul tiple Voice treedt zaterdag 16 juni van 14.30 tot 16.30 uur op in de brasserie van de Drvkkery aan de Markt te Middelburg. In het re pertoire van Multiple Voice ligt het zwaartepunt in de Renaissan ce, maar er worden ook uitstap jes gemaakt naar andere stijlpe rioden in de muziekgeschiedenis. Fancy Fair Pauwenburg- school- De Pauwenburgschool te Vlissingen houdt donderdag 14 juni tussen 17 en 19 uur een fancy fair. Tijdens de fair wordt geprobeerd zo veel mogelijk geld op te halen voor de dieren bescherming en voor buiten- spelmateriaal voor de kleuters van de Pauwenburgschool. Rommelmarkt Seolto- De jaarlijkse rommelmarkt van de Vlissingse korfbalvereniging Se olto is zaterdag 16 juni van 10 tot 15.30 uur op het korfbalveld aan de Zuidbeekseweg in Vlis singen. Behalve rommelmarkt- Voor wie zijn dorst eens anders wil lessen dan met een glaasje fris of tapje heeft café restaurant 'De Golfbaan' aan de Vlissingse Van Woelderenlaan iets nieuws. Wim Tempelaar schenkt tegenwoordig heerlijk koel bananen- bier. Uitgeschonken in een bijpassende, grote kalebas is dit lichtzoete Mongozobier een per fecte dorstlesser. Martijn van de Woestijne: „In mijn keuken is alles mogelijk." foto: Frank Husslage. doorloop naar het achterste gedeelte van de zaak te krij gen werd de toegang tot het restaurant breder gemaakt. „Soif stond bekend als een kunstenaars-café waar je he lemaal achterin wat kon eten. „Het waren eigenlijk twee zaken en daar hebben we nu een geheel van ge maakt We willen kwaliteit le veren maar het moet voor ie dereen toegangkelijk zijn. Gedekte tafels en een gezel lige sfeer zorgen ervoor dat de klant zich thuis voelt." Op de door Annemieke Visser ontworpen 'harmonica'- menu-kaart staan bekende en met humor beschreven gerechten, want Van de Woestijne is creatief en geeft er graag zijn eigen draai aan. „In principe moet alles mo gelijk zijn, dus als de klanten bijvoorbeeld de entrecöte of de scampi's op een andere manier bereid willen heb ben, dan kan dat. Graag zelfs, want op deze manier kan ik zowel aan de wensen van de klant voldoen als op mijn eigen vrije manier blij ven koken." 'Kaashallen waar Cas Speijkers jaloers op zou zijn' is een gerecht van de snack-kaart. De be kende kok vroeg in Curagao het recept aan Van de Woe stijne, maar tevergeefs. „Een beetje eigengereid mis schien, maar ook dat is een kenmerk van Soif. Want Soif moet Soif blijven." In de periode van 4 tot en met 8 juni werden de volgende voorwerpen aangegeven bij de Regiopolitie Zeeland: bank/giropassen, sieraden, leesbril, fototoestel, mobiele telefoons, klantenkaart, foto film, geld, horloges, contai ner, identiteitskaart, rijbewijs, schoolpas, verzekeringspas, kleding, verbanddoos, brom fiets, fietsen, portemonnees, cd-speler, walkman, schietwa pen, sleutels, speelgoed, mes, rugzak, sporttas, fietstas, tankpas, postzegel. Voor na dere informatie kunt u contact opnemen met de Walcherse politiebureaus. Personen die goederen reeds als vermist hebben opgege ven hoeven niet te reageren. Deze personen krijgen auto matisch bericht. Het recept voor Mongozo-ba- nanenbier is afkomstig uit het Afrikaanse Angola. In de taal van dit land betekent 'Mong- ozo' zoveel als 'Op je gezond heid'. Al tweehonderd jaar wordt in het Angolese dorp Saluseke Mongozobier ge brouwen. Behalve van bana nen wordt er ook gebrouwen op basis van palmnoten en maïs. Tegenwoordig wordt het bier ook professioneel ge brouwen en gebotteld in Eu ropese brouwerijen. Het bier gist na op fles en is ongeveer twee jaar houdbaar. De smaak van het bananenbier houdt het midden tussen bier en vruchtendrank. Het bevat 4,8 procent alcohol, wat iets min der is dan gewoon bier. Met de fris-zoete, duidelijk van ba nanen afkomstige smaak, is het een perfecte zomerse dorstlesser. De kalebas waaruit het bier gedronken wordt komt ook uit Angola. Op veel plaatsen in Afrika zijn sierlijke kalebassen wat in Europa drinkglazen zijn. Na de oogst van de kalebas sen wordt het vruchtvlees ver wijderd en de vrucht in de zon te drogen gelegd. Na gebruik hoeft de kalebas alleen maar omgespoeld en te drogen ge legd te worden. Max Havelaar Behalve in diverse horecage legenheden is Mongozo bana nenbier ook te koop in de We reldwinkel en bij de Fair Trade-shop. Alle grondstoffen worden ingekocht vanuit de principes van het Max Have- laar-keurmerk: dit garandeert dat er ingekocht wordt tegen een eerlijke prijs en onder voor de boeren gunstige han- delsvoorwaarden. Dit zorgt dat er ook figuurlijk geen nare bijsmaak aan het bier zit. spullen worden er, bij opbod, waardevolle goederen verkocht. Op hetzelfde terrein is dezelfde dag ook ringrijden. Prijsuitreiking week van het reisboek- Op het binnen plein van De Drvkkery is zater dag 16 juni om 14 uur de uitrei king van acht rieten vakantie koffertjes vol met reisboeken. De prijswinnaars krijgen van te voren schriftelijk bericht thuis. Walchers fanfarefestival- In verband met het 80-jarig bestaan van muziekvereniging Veere's Genoegen is zaterdag 16 juni in de Grote Kerk te Veere het Wal chers Fanfarefestival De optre dens duren van 11.30 tot 18 uur en van 18 tot 21.30 uur. De toe gang tot het dagprogramma is gratis, toegang tot het avondpro gramma kost voorvolwassenen 10 gulden en voor kinderen tot 12 jaar 5 gulden. Tijdens deze dag wordt de CD van Veere's Genoegen gepresenteerd. Walcherse fietspuzzelrit- Bij de VW's van Domburg, Oostka pelle en Veere zijn weer de boekjes met de Walcherse fiets puzzelrit en de puzzelwandelin gen door Veere en Domburg te koop. Deze succesvolle serie wordt dit jaar voor de zevende keer uitgegeven. Voor de toch ten zijn er vele VW-bonnen als prijs te vergeven. Meer informa tie bij Riet en Jaap Brugman via telefoon 0118-5812514. Filatelistenbijeenkomst- De Filatelisten vereniging De Zeeuwse Delta houdt maandag 18 juni zijn maandelijkse bijeen komst. Deze begint om 19.45 uur in Ontmoetingscentrum Dauwendaele aan de Vrijland straat te Middelburg. Bomenwandeling Middel burg- Het IVN houdt donder dag 14 juni vanaf 19 uur een be geleide bomenwandeling door Middelburg. Aan de hand van de brochure 'De Boom die Bindt' worden de bijzondere Middel burgse bomen met een bezoek vereerd. Vertrek vanaf de Drvk kery aan de markt te Middel burg, alwaar ook de deelname- kaarten te koop zijn. Mars rond Walcheren- Wan delsportvereniging Willen is Kunnen houdt zaterdag 16 juni haar jaarlijkse Mars rond Wal- cheren. Behalve deze 65 kilome ter lange tocht rondom het ei land zijn er ook nog tochten van 40 en 25 kilometer te verlopen. Uiteraard zijn EHBO en verzor ging goed geregeld. Meer inlich tingen via telefoon 0118-416295 en 0118-416242. Excursies IVN- In Zoutelande houdt het IVN donderdag 21 juni (tevens 5 en 19 juli en 2 en 16 augustus) om 19.30 uur een ex cursie langs het strand en door de duinen. Het vertrekpunt is het speeltuintje op de dijk. De excursie door het Veerse Bos vertrekt dinsdag 19 juni (tevens 17 juli, 21 augustus, 18 septem ber en 16 oktober) om 19.30 uur bij het kamphuis aan de Land- schuurweg 5 te Veere. Ango-collecte- De Algemene Nederlandse Gehandicapten Or ganisatie Ango collecteert in de week van 11 tot en met 16 juni. De opbrengst van de collecte is bestemd voor gehandicapten die om een of andere reden geen aanspraak op andere financiële ondersteuning kunnen maken. Gehandicapten die financiële steun willen kunnen contact op nemen met het Ango-hoofdkan- toor via telefoon 033-4654343. advertentie Afrikaanse sferen bij De Golfclub: Barbera de Kam proeft van Mongozo-bananenbier terwijl Ineke Tempelaar haar kalebas volschenkt. Foto: Frank Husslage (behalve zondag) OP TRANSFERIUM ZEELANDHALLEN (afslag Goes-Zuid) GRATIS PENDELBUS naar het stadscentrum vanaf 07.30 tot 19.00 uur (donderdag tot 22.00 uur, zaterdag tot 18.00 uur) (advertentie) Duizend-en-één woonideeën! ...U vindt het op de Woonboulevard! Mikro Electro, Brugman Keukens ft Badkamers. Trendhopper, Roobol Woonwinkels, Morgana Slaapkamers, Interieur Totaal, Le Bazar Wonen, GAMMA, Kwantum, TMC, Runner, Verf ft Wand, Pardio Parket Studio, Sleepy, MONTÈL, Decorette en Beter Bed. MARCONISTRAAT, GOES

de Faam | 2001 | | pagina 9