INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN 8 FAAM/VLISSINGER Woensdag 16 mei 2001 INFORMATIE "«OVERHEID IIiiiMI. 4 GEMEENTE MIDDELBURG AANWIJZING BIJZONDERE DAG IN VERBAND MET KROEGENTOCHT JAZZFESTIVAL (GELUID- HINDERBEPALINGEN). Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij vrijdag I juni 2001 hebben aan gewezen als "bijzondere dag" in gevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Plaatselijke Verorde ning Middelburg. Tijdens deze dag zijn de voor schriften ter beperking van geluid en trillinghinder niet van toepas sing. Deze dag is als zodanig aan gewezen ten behoeve van de zo genaamde "Kroegentocht" die in het kader van het Jazz-festival wordt georganiseerd. Gedurende de aangewezen dag kan in de be treffende horeca-bedrijven levende muziek ten gehore worden ge bracht Hierdoor kunnen de ge luidsnormen van de Wet milieube heer worden overschreden waar door geluidhinder kan optreden. Voorzover thans bekend zullen de volgende horeca-bedrijven aan de Kroegentocht deelnemen: Café Mambo's (Damplein); Res taurant In den dikke Beer (Dam plein); Jazz-eetcafé Desafmado (Koorkerkhof); Café-restaurant Stadscafé (Markt); Café Hart van Middelburg (Zusterstraat); Bar American (Plein 1940); Café De Mallemolen (Plein 1940); Café restaurant De Herberg (Potten- markt); Bar Seventy Seven (Tym- paanplein);The Opera (Tympaan- plein); Café Tympaan (Tympaan- plein); Café De Geere (Langevie- le); Café 't Schuttershof (Schut tershof); Braai-Tapperij De Mug (Vlasmarkt); Café Vantoen en Van- nu (Vlasmarkt); Café Miller Time (Vlasmarkt); Café-restaurant La Pampa (Vlasmarkt). Middelburg, 16 mei 2001 Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris drs. ing.A.A. Eijkenaar de burgemeester, mr. D.C.B. Burgers. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het ophogen van het schuur- dak op het perceel Noordweg 457; het aanbouwen van een woon- Ibijkeuken op het perceel Koe pel 20; het uitbreiden van de woning op het perceel Koepel 18; het aanbouwen van een serre met badkamer op het perceel Noordweg I66; het wijzigen/verbouwen van de aanbouw van de woning op het perceel Prins Clausstraat I te Arnemuiden; het restaureren van de kapcon structies en daken en het plaat sen van dakramen op het per ceel Kinderdijk 80; N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- enlof sloopvergunningen zijn verleend enlof met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): het bouwen van een stenen tuinmuur op het perceel Bree- straat 47 (2-5); het bouwen van een serre op het perceel Roompot 18 te Ar nemuiden (2-5); het aanbrengen van kozijnen in de zuidoostgevel van het be drijfsverzamelgebouw op het perceel Herculesweg 20 tlm 26 (2-S); het vervangen van de schuur op het perceel Koninginnelaan 36 P-S); het verbouwen van de garage/uitbreiden van de woning op het perceel Walcherseweg 179 (2-5); het verbouwen van het zen dingshuis tot kantoor- en woon ruimte op het perceel Dam 6 P-S): het slopen van de garage op het perceel Langevielesingel 32 (2- S): het slopen van asbesthoudende dakgolfplaten op het perceel OudeVeerseweg I29 (2-5); het plaatsen van een blokhut op het perceel Hannie Schaftstraat 7 P-S); het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Boterbloemstraat 3 te Arnemuiden (2-5); het bouwen van een woning op het perceel Kotter I te Arnemui den (2-5); het bouwen van een garage op het perceel Noordweg 312 (8- S); het bouwen van een kantoor op het perceel Schenge 8 (8-5); het verbouwen en uitbreiden van de woning op het perceel Langevielesingel 32 (8-5); het uitbreiden van de berging op het perceel Prins Johan Friso- straat 18 (8-5); het uitbreiden van de bestaande dakkapellen op het perceel Laan van Nieuwenhove 4 (8-5); het uitbreiden van de berging tot garage/berging op het per ceel Carillon 10 (8-5); het vergroten van de dakkapel op het perceel Klokketoren 3 P-S); het plaatsen van een dakkapel op het perceel Briljant 5 (8-5); het renoveren van de kelder op het perceel Kinderdijk 4 (8-5); het uitbreiden van de woning op het perceel President Kennedy- laan 25 (8-5); het bouwen van een volière/ber ging op het perceel Veersegat 19 te Arnemuiden (8-5); het bouwen van een woning en vrijstaande berging op het per ceel Hengst 21 te Arnemuiden P-S); het plaatsen van een dakkapel op het perceel IJsselstraat 112 P-S). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 18 tot en met 31 mei 2001 ligt op de sectie Bouwen en Wo nen van de dienst Stadsontwikke ling de aanvraag om een vergun ning op grond van de Monumen tenwet 1988 ter inzage voor het verbouwen van de kapschuur tot atelier/expositieruimte op het per ceel Breeweg 79. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplannen; "Klarenbeek IIA" ten behoeve van het plaatsen van een tuin huis op het perceel Generaal Ei- senhowerlaan 26; "Nieuwland Kom"ten behoeve van het uitbreiden van de wo ning op het perceel Veerdam 24 te Nieuw en Sint Joosland. De aanvragen liggen met ingang van vrijdag 18 mei gedurende vier weken (tot en met 14 juni 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwik keling, Vlissingsestraat 21. Gedurende de termijn van ter in zageligging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Hazen- burg ten behoeve van; het bouwen van een woning op het perceel Hoogaars 25 te Ar nemuiden; het bouwen van een woning op het perceel Hengst 25 te Arne muiden. De aanvragen liggen met ingang van vrijdag 18 mei gedurende vier weken (tot en met 14 juni 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwik keling,Vlissingsestraat 21. Gedurende de termijn van ter in zageligging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. INSPRAAKPROCEDURE 'ZACHTE'KNIP LANGEVIELESINGEL In het kader van de inspraakpro cedure "Evaluatie verkeersproble matiek Schroeweg/tangent en Stromenwijk/'t Zand" is o.a. voor gesteld een 'harde' knip voor auto verkeer aan te brengen op de Lan gevielesingel ter hoogte van het Griffioenpad, om sluipverkeer te weren. Omwille van de hulpverlenende diensten heeft de raad bij amen dement bepaald dat de harde' knip moet worden omgezet in een 'zachte', zodat autoverkeer wel ontmoedigd maar niet onmogelijk gemaakt wordt. Een 'zachte'knip houdt in dat door middel van twee snelheids-lverkeersremmers ge tracht wordt met name de intensi teit van de verkeerstroom te beïn vloeden. Inspraak Een schetsontwerp van de 'zachte' knip inclusief een verkeerskundige analyse met de gevolgen voor de StromenwijklGriffioen e.o. alsmede het raadsbesluit inclusief amende ment, liggen van 17 mei tot en met 13 juni 2001 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling aan de Vlissingsestraat 21. Gedurende de ze periode kunnen ingezetenen en in de gemeente een belang heb bende natuurlijke en rechtsperso nen hun zienswijze kenbaar ma ken. Schriftelijke reacties kunnen worden gericht aan Gemeente Mid delburg, dienst Stadsontwikkeling, afdeling Nieuwe Werken en Verkeer, Postbus 61,4330 AB Middelburg. U kunt hierbij gebruikmaken van spe ciale inspraakformulieren die bij de dienst verkrijgbaar zijn. Contactpersonen zijn de heren D.J.W. van der Vis (6 75213), G.C. Melio (675258) en J.A. Hoogstrate (675214). Zie voor overige gemeentelijke informatie van Middelburg pagina 3 in de Faam/Vlissin- ger, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl GEMEENTE POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG VEE TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis,Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: 0118-555444 Fax: 0118-555433 Postadres: Postbus 1000,4357 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800-0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en on derhoud: 0118-555447. Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centra le publieksbalie ingericht. De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de vol gende zaken: Cluster Zorg telefoon: 0118-555445; onderwijs, subsi dies, uitkeringen, werkgelegen heid, wet voorzieningen gehan dicapten. Cluster Burgerzaken telefoon: 0118-555446; reisdocu menten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsad ministratie, burgerlijke stand, be lastingen, algemene zaken. Cluster Grondgebied telefoon: 0118-55544 7; bouw zaken, bestemmingsplannen, grondverkoop, milieu en ver keer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze onderwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunnin gen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schrif telijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet ui terlijk worden verzonden (per ptt- post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Info: 0118-555444. ART. 19 lid 3 WRO. Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor: Domburg het bouwen van een openbaar toilet (ter vervanging van het be staande) op het parkeerterrein Irma I aan de dr. Joh. G. Mezger- weg. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Wij zijn van plan de vergun ning te verlenen door toepassing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In ver band hiermee ligt de bouw- en si tuatietekening van 17 mei tlm 13 juni 2001 tijdens de ope ningstijden ter inzage op het ge meentehuis te Domburg. Geduren de deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke ziens wijzen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. ART 50 Woningwet Wij maken bekend dat een aan vraag is binnengekomen om ver gunning ingevolge de Woningwet voor: Grijpskerke het (nieuw) bouwen van de wo ning Kerkring 15. Voor deze locatie geldt een voorberei- dingsbesluit De aanvraag voldoet aan het in voorbereiding zijnde be stemmingsplan. In verband hiermee ligt het bouw plan van 17 mei tlm 13 juni 2001 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Dom burg. Gedurende deze periode be staat voor u de mogelijkheid schrif telijke zienswijzen tegen het bouw plan in te dienen bij het college. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun ning, meldingen zijn ingekomen Biggekerke het uitbreiden van een woning Dorpsstraat 58; Domburg het bouwen van een openbaar toilet (ter vervanging van het be staande) op het parkeerterrein Irma I aan de dr. Joh. G. Mezger- weg. Grijpskerke het vernieuwen en veranderen van een vrijstaande woning Kerkring 15; het plaatsen van een tuinhuisje Bergwei 24; Koudekerke het plaatsen van een sanitair unit Breeweg I a; het plaatsen van een chalet tb.v. bewaakte fietsenstalling Strandweg; het vernieuwen van een zomer huis Dishoek 7; het uitbreiden van een woning Galgeweg 5; het plaatsen van een beschut ting met afdak Dishoekseweg 39; het bouwen van een brug over Valkenisse watergang Braamweg 12; Veere het uitbreiden van een woning Kerkstraat 4; het bouwen van een bedrijfswo ning Kanaalweg OZ 7; Westkapelle het bouwen van 2 woningen on der I kap J.Campertstraat; het bouwen van een serre Mo lenweg 5; Zoutelande het verbouwen van een zomer huis de Zandput 76; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift in gediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden inge diend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 we ken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN! MELDINGEN/ MONUMEN TENVERGUNNINGEN. De volgende vergunningen zijn verleend enlof met de volgende meldingen is ingestemd:(tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Aagtekerke het bouwen van een berging Zuidweg 4;(7-5) Biggekerke het slopen van asbesthoudende ventilatiekokers Schuitvlotstraat 23 tlm 41 (oneven);(27-4) Domburg het bouwen van een woning Prinsenpark 20a;(7-5) Grijpskerke het bouwen van een serre Berg wei l8;(7-5) Koudekerke het bouwen van een garage/ber ging Vlissingsestraat 2;(7-5) het geheel slopen van diverse opstallen Vlissingsestraat 2;(7-5) het bouwen van een woning Strandweg 2;(7-5) Meliskerke het geheel slopen van een ber ging Torenstraat 27;(27-4) Oostkapelle het bouwen/uitbreiden van een magazijn aan de winkel Land- metersweg l;(27-4) het plaatsen van een tuinhuisje Eikenlaan IOO;(27-4) het plaatsen van een tuinhuisje Eikenlaan l02;(27-4) het bouwen van een garage Park Reygersbergh 39;(7-5) Veere het bouwen van hobbyruimte's B. de Langestraat 30;(7-5) West kapelle het bouwen van twee woningen onder I kap+bergingJ.Cam pertstraat l7/l9;(27-4) het bouwen van een serre Koe straat IO;(7-5) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te ma ken tegen de verleende vergun ningen, akkoord bevonden meldin gen en verleende vrijstellingen .(Zie: bezwaar, beroep en voorlopi ge voorzieningen) U kunt de stuk ken inzien op het gemeentehuis in Domburg. STRUCTUURVISIES BIGGEKERKE EN GAPINGE Op grond van de Inspraakverorde ning liggen gedurende 4 weken, van I 7 mei tlm 13 juni 2001, ter inzage de concept-structuurvisies voor Biggekerke en Gapinge. In de ze structuurvisies wordt het ruim telijk beleid voor de kernen en de aansluitende omgeving in hoofdlij nen aangegeven. Daa'rbij wordt in gegaan op de bestaande situatie en gewenste ontwikkelingen, met name op het gebied van wonen, bedrijvigheid, voorzieningen, ver keer en groen. Na het vaststellen van de structuurvisies worden de ze (tz.t) vertaald in nieuwe be stemmingsplannen voor de be bouwde kommen. Gedurende de aangegeven termijn kunnen inwoners en natuurlijke en rechtspersonen die in de ge meente een belang hebben op de concept-structuurvisies inspreken door schriftelijk een zienswijze bij ons college in te dienen. Daarnaast worden, in combinatie met de kernavonden, informatiebijeen komsten gehouden.Tijdens deze bijeenkomsten kunnen ook mon delinge zienswijzen worden in-ge- diend. Afhankelijk van de reacties wordt bezien of de concepten aan gepast moeten worden. Deze bijeenkomsten vinden plaats op de volgende data: 28 mei Gapinge; 29 mei Biggekerke. De bijeenkomsten worden gehouden om 20.00 uur, in het gemeentehuis te Domburg. UITNODIGING Presentatie waterbesparing I gebruik regenwater In week 20 en 21 zullen diverse stands aanwezig zijn waar alge mene informatie over water, re genwatersystemen, perlators e.d. gepresenteerd worden.Tijdens kan tooruren kan iedereen deze pre sentatie bezoeken. Een aantal leveranciers zullen vrij dagmiddag 18 mei tussen 13.30 uur en 17.00 uur hun stand ver tegenwoordigen. Zij kunnen u in formatie verstrekken en antwoord geven op uw vragen met betrek king tot hun product. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat, van 18 mei 2001 tot en met 29 juni 2001 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Dom burg, de oprichtingsvergunning die we hebben verleend aan de heer M.S. Koets, met betrekking tot de inrichting Koudekerkseweg 8 te Biggekerke voor een paarden stal/berging en mestopslag. Buite nom de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na tele fonische afspraak (cluster Grond gebied, tel. 0118 - 555447). De vergunning is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. Tot en met 29 juni 2001 kan be roep ingesteld worden bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werp-vergunning; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 30 juni 2001, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlo pige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA's - Gravenhage). Domburg 16 mei 2001 Burgemeester en wethouders van Veere BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - uitbreiden van een woonkamer Wilhelmina Druckerlaan 11 - bouwen van een erker Boule vard Bankert 16 - verbouwen/uitbreiden van een bijkeuken Simon De Vliegerlaan 38 - uitbreiden van een keukenraam in de voorgevel Gerbrandystraat 99 - verbouwen van een balkon Scheldestraat 41B - bouwen van een bijkeuken Van Turnhoutstraat 42. Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist Het is moge lijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergun ning wordt verleend, afwijken van die ter inzage liggen. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - ingebruik hebben van restaurant Amigo Nieuwendijk 71 - uitbreiden van een woning met erker Mondriaanplantsoen 10 - uitbreiden van een woning Mondriaanplantsoen 6 - bouwen van een antenne-instal latie tb.v. het mobiele netwerk Vlissingsestraat 239 - bouwen van een garage Burge meester Van Woelderenlaan 8 - bouwen van een dakkapel Jacob Isaac Sandersestraat I3A - uitbreiden van een woning Dijk- straat 19 - bouwen van een serre Kanarie- sprenk 363 - slopen/verwijderen van asbest houdende plaatmaterialen Prins Hendrikweg 54. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na verzending bezwaar bij ons worden gemaakt VRIJSTELLINGEN Wij willen positief beslissen op de aanvraag bouwvergunning door een vrijstelling voor: - bouwen van een berging Van Hallstraat 85 - uitbreiden van de woning Troels tra weg 200 - bouwen van een tuinhuis Anna B lamanlaan 13. Artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelij ke Ordening of de voorschriften van de desbetreffende bestem mingsplannen openen daartoe de mogelijkheid.Voordat wij een be slissing nemen liggen de bouw- en situatietekeningen en het vrijstel- lingsverzoek tot en met 13 juni 2001 ter inzage in het stadhuis (begane grond, kamer 034).Tot en met deze datum kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkin gen bij ons indienen. WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 31 mei 2001. Uw plan moet tenmin ste één week voor de vergaderda tum bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. VERLENGING VOORKEURSRECHT Wij maken, op grond van afd. 3.4 van de Algemene wet bestuurs recht, bekend, dat vanaf I 7 mei 2001 tlm 13 juni 2001 in het stadhuis (begane grond, kamer 034) ter inzage ligt ons ontwerp- raadsvoorstel tot verlenging van het geldende voorkeursrecht in de gebieden Tuindorp II en Oost-Sou burg-noord. Gedurende vermelde termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze indienen bij de ge meenteraad. ONTWERP- BESTEMMINGSPLAN BOULEVARD Wij maken, op grond van artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat vanaf 17 mei 2001 voor een ieder geduren de vier weken (tlm 13 juni 2001) in het stadhuis (begane grond, ka mer 34) ter inzage ligt het ont werp van het bestemmingsplan Boulevard, 9e herziening.Tevens ligt deze herziening buiten de werkuren ter inzage bij de biblio theek Vlissingen, Spuistraat 6, 4381 HR VLISSINGEN. Het ont werp heeft betrekking op de per celen Burgemeester van Woelde renlaan 1,3,5 die in gebruik zijn als camping, tenniscomplex, mid- getgolfbaan en scoutinggebouw (ongenummerd) met bijbehorende bebouwde en onbebouwde voor zieningen en parkeergelegenheid alsmede op het pand Boulevard Evertsen 288 met bijbehorend erf. De exacte plangrens is op de kaart aangegeven. Gedurende ver melde termijn kan een ieder zijn zienswijze omtrent de ontwerp- herziening schriftelijk kenbaar ma ken bij de gemeenteraad. WET GELUIDHINDER Wij zijn voornemens over te gaan tot het indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland van een ver zoek tot vaststelling van hogere waarden wegverkeerslawaai inge volge de Wet geluidhinder. Dit ver zoek heeft betrekking op de bouw van woningen aan de Burgemees ter Stemerdinglaan en de Lek straat en op de hoek van de Lek straat en de Gouwestraat te Oost- Souburg. Het ontwerpverzoek ligt van 17 mei tot en met 31 mei ter inzage in het stadhuis (begane grond, kamer 34). Gedurende deze periode kan een ieder het ont werpverzoek inzien en hierover schriftelijk opmerkingen maken. De opmerkingen dienen te worden gericht aan ons college. REGELS VAAR- EN SURFVERBOD Op grond van artikel 5.3.3.5 en 5.3.3.6, eerste lid APV Vlissingen 1993 hebben wij de bevoegdheid (zwemmers)gebieden aan te wij zen. In de aangewezen gebieden is het verboden te varen, te surfen of zich te laten voorttrekken door een vaartuig (bijv. voor waterskiën of para-sailing).Voorts is het verbo den in dit gebied te parapenten (schermvliegen) en te hangliden. Bij besluit van 8 mei 2001 hebben wij de feitelijk afgebakende gedeel ten voor het Badstrand en Nolle- strand als zodanig aangewezen. Deze nadere regelen treden in werking op 18 mei 2001. Het ver melde stuk ligt ter inzage in het stadhuis, afdeling bestuurszaken (kamer 118a). Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de coördinator beheer stranden, de heerA.J.S.A. Dijkstra, telefoon (0118) 487000. COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften Vlis singen maakt bekend dat op maandag 21 mei 2001 in het stadhuis een openbare hoorzitting wordt gehouden waar (onder voor behoud) de volgende zaken wor den behandeld: 19.45 uur: Bezwaar van een aan tal ondernemers, gevestigd aan de Edisonweg te Vlissingen, tegen het raadsbesluit van 25 januari 2001 waarbij het voorbereidingsbesluit 'Buitenhaven' is vastgesteld. 20.10 uur: Bezwaren van een aantal bewoners van de Oranjedijk tegen: a. de besluiten van de burgemees ter van Vlissingen d.d. 19 maart 2001 en 26 april 2001 inzake het verlenen van een evene mentenvergunning aan de Ex ploitatiemaatschappij Het Arse naal B.V. te Vlissingen; b. de besluiten van burgemeester en wethouders van Vlissingen van 12 en 27 april 2001 inza ke een melding door de Exploi tatiemaatschappij Het Arsenaal B.V. ex artikel 8.19 van de Wet milieubeheer beiden ten behoeve van het absei- len vanaf de Arsenaaltoren. 20.40 uur: Bezwaar van de'Vereni- ging van Eigenaren Residence Ma ritiem en van de heer LP. Smit te gen het besluit van burgemeester en wethouders d.d. 23 april 2001 inzake het intrekken van een voor waarde uit de milieuvergunning voor de 'Carrousel', Arsenaalplein 3, en het vervangen van die voor waarde door nadere eisen inzake de openingstijden. Deze inrichting wordt geëxploiteerd door Recre atieprojecten Zeeland B.V. geves tigd te Middelburg. Het procesdossier ligt vanaf heden tot en met 21 mei 2001 voor ie dereen ter inzage in het stadhuis (kamer 118a, Ie verdieping). U kunt zich met vragen over de pro cedure wenden tot de secretaris, de heer F.H. Kuijper, telefoon 0118 - 487 438. UITVOERINGSBESLUIT BEGRAAFPLAATSEN Wij delen mee dat wij op 8 mei 2001 hebben vastgesteld de "Na dere regels voor de graven, asbe- zorging en grafbedekking". Dit be sluit treedt in werking op de dag na die van bekendmaking. Het ge noemde besluit ligt ter inzage bij de afdeling Bestuursondersteuning. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van de verschuldigde le ges een afschrift krijgen van het genoemde besluit. GEMEENTEREKENING TER INZAGE Wij maken bekend dat de reke ning van inkomsten en uitgaven over het jaar 2000 ter inzage ligt bij de afdeling Bestuursondersteu ning in het stadhuis (begane grond, kamer 054). De rekening is tegen betaling van kosten in af schrift verkrijgbaar. Vlissingen, 16 mei 2001 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. MIDDELBURG VLISSINGEN I VEERE

de Faam | 2001 | | pagina 8