INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN Woensdag 25 april 2001 FAAM/VLISSINGER 21 INFORMATIE OVERHEID UIlHIfllJt GEMEENTE 1 itiHiilliiifitKii. 4 MIDDELBURG VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID I WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid I van de Wet op de Ruimtelijke Or dening vrijstelling te verlenen van de ter plaatse vigerende bestemmingsplannen 'Dauwenda- ele II'en 'Maisbaai' ten behoeve van de bouw van een kantoorgebouw met parkeerkelder in opdracht van Waterschap Zeeuwse Eilanden aan de Kanaalweg te Middelburg in het toekomstige bestemmings plan 'Stationsomgeving 2000'. De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 27 april 2001 gedurende vier weken (tot en met 24 mei 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/ haar zienswijze omtrent de bouw- aanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 614330 AB Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een dubbele garage op het perceel Quarles- havenstraat 20; het bouwen van een bedrijfs pand met bovenwoning op het perceel Noordstraat 25 te Arnemuiden; het bouwen van een schuurtje op het perceel Schuttershof 14a te Arnemuiden; het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Spinhuisweg 56; het bouwen van een woning met garage op het perceel Zil vermeeuwstraat 5; het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel J. Brasserstraat 27; het bouwen van een woning met garage op het perceel Zil vermeeuwstraat 19; het bouwen van een berging op het perceel Van Citterstraat 38; het bouwen van een garage op het perceel Noordweg 312; het bouwen van een berging/schuur op het perceel Langevielesingel 30. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan: "Het Poldertje"ten behoeve van de uitbreiding van de woonka mer op het perceel Prins Claus straat I te Arnemuiden; "Het Poldertje" ten behoeve van het bouwen van een schuurtje op het perceel Schuttershof 14a te Arnemuiden; "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van het bouwen van een berging/schuur op het perceel Langevielesingel 30. De aanvragen liggen met ingang van vrijdag 2 7 april gedurende vier we ken (tot en met 23 mei 2001) ter in zage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21. Gedurende de termijn van ter in zageligging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor andere gemeentelijke informatie van Middelburg pagina 3 in de Faam/Vlissinger, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het bouwen van een woning Helmgras 9 - het bouwen van een brandtrap Smalle Kade 15A - het verbouwen/uitbreiden van een dakkapel Nieuwe Vlissingse- weg 163 - het bouwen van een garage/berging Wielingenlaan 3 - het bouwen van een terrasover kapping Koopmansvoetpad 73 - het bouwen van een berging Van Hallstraat 85 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. Het is moge lijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergun ning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het bouwen van een winkel pand Bonedijkestraat 161 - het vergroten van de woning Vlissingsestraat 100-102 - het bouwen van een carport en een erfafscheiding De Kempe- naerstraat 2 7 - het bouwen van een garage Goeman Borgesiusstraat 20 - het bouwen van een tuinhuis Wilhelmina Druckerlaan 31 - het samentrekken van twee wo ningen Badhuisstraat 164-166 - het slopen van asbesthoudende golfplaten op berging Badhuis straat 45 - het verbouwen van een kelder tot zwembad Hogeweg 118 - het bouwen van een tuinhuisje Rosa Manuslaan 4 - het uitbreiden van een woning met een serre Breugelplantsoen 4 - het vergroten van het balkon Coosje Buskenstraat 78 - het verbouwen van tandart spraktijk Badhuisstraat 45 (af wijking bouwvergunning) - het uitbreiden van hulpstofge bouw Frankrijkweg wmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmm mmm mm GEMEENTE POSTBUS 1000 7" r? 4357 ZV DOMBURG V C TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: (0118) 555444 Fax: (0118) 555433 Postadres: Postbus 1000, 4357 ZV Domburg Afval-informatielijn: 800 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en on derhoud: (0118) 555447.Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klan ten'van de gemeenteVeere is in het gemeentehuis een centrale pu- blieksbalie ingericht De balie is ver deeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de volgende zaken: Cluster Zorg telefoon: (0118) 555445; onderwijs, subsidies, uit keringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicapten. Cluster Burgerzaken tele foon: (01 18) 555446; reisdocu menten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadminis tratie, burgerlijke stand, belastin gen, algemene zaken. Cluster Grondgebied tele foon: (0118) 555447;bouwza ken, bestemmingsplannen, grond- verkoop, huursubsidie, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze onderwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het ge meentehuis,Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuurs recht kan iedereen bezwaar ma ken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, ak koord bevonden meldingen en vrij stellingen). Dat moet schriftelijk, ge motiveerd en ondertekend gebeu ren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de pu blicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B&.W, de burgemeester of de ge meenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. Hier voor zijn griffierechten verschul digd. Arrondissementsrechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Informatie: (0118) 555444. BEKENDMAKINGEN (enkele officiële publicaties van de gemeente Veere worden ook ge plaatst in de Staatscourant: www.sdu.nl/staatscourant) ART. 19 lid 3 WRO Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor: Meliskerke •het uitbreiden van de woningA. Davidsestraat 7. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem- mingsplan.Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toe passing van-artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning. In verband hiermee ligt de bouw- en situatietekening van 26 april t/m 23 mei 2001 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. ART 50 Woningwet Wij maken bekend dat een aan vraag is binnengekomen om vergun ning ingevolge de Woningwet voor: Grijpskerke het uitbreiden van de woning Mariekerkseweg 46. Het bouwplan voldoet niet aan het ter plaatse geldende bestem mingsplan, maar wel aan het in voorbereiding zijnde bestem mingsplan "Kom Grijpskerke". Wij zijn bereid om na verkregen verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zeeland (als bedoeld in artikel 50 lid 5 van de Woningwet) de bouwvergun ning te verlenen. In verband hiermee ligt het bouw plan van 26 april t/m 23 mei 2001 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze perio de bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen het bouwplan in te dienen bij het col lege. BOUW/SLOOP/ AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning, meldingen zijn ingekomen voor Biggekerke het plaatsen van een sanitairge- bouw/2 gebouwen slopen Berg weg I; het slopen van asbesthoudende ventilatiekokers Schuitvlotstraat 23 t/m 41; Domburg het verbouwen van een woning Karregat 7; het uitbreiden van een woning Hogehilweg 2a; het uitbreiden van een winkel pand Weststraat 11; het uitbreiden en verbouwen van Restaurant La Barra 't Groentje 9; het bouwen van een garage Schelpweg 3; Grijpskerke het uitbreiden van een woning Mariekerkseweg 46; Koudekerke het uitbreiden van een woning Middelburgsestraat 106; Meliskerke het bouwen van een dakkapel Beukelmanstraat 14; Oostkapelle het bouwen van een serre Ber kenlaan 18; - het wijzigen van de woning An na Blamanlaan 20 - het bouwen van een kademuur en twee bergbezinkbassins en een stuw op het perceel Singel Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending daar van bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN Wij willen positief beslissen op de aanvraag bouwvergunning door een vrijstelling voor: - het bouwen van een bedrijfswo ning Bosschaartsweg 4 - het uitbreiden van een garage, Thorbeckelaan 20 Artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelij ke Ordening of de voorschriften van de desbetreffende bestem mingsplannen openen daartoe de mogelijkheid.Voordat wij een be slissing nemen liggen de bouw- en situatietekeningen en het vrijstel- lingsverzoek tot en met 23 mei 2001 ter inzage in het stadhuis (begane grond, kamer 034).Tot en met deze datum kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkin gen bij burgemeester en wethou ders indienen. Tevens willen wij po sitief beslissen op de aanvraag voor een vrijstelling op grond van het bestemmingsplan Lammeren- burg. Het betreft: - Het bouwen van een woning met garage Haagland I Voordat wij een beslissing nemen liggen de bouw- en situatietekenin gen en het vrijstellingsverzoek tot en met 23 mei 2001 ter inzage in het stadhuis (begane grond, ka mer 034).Tot en met deze datum kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen bij burge meester en wethouders indienen. WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 3 mei 2001. Uw plan moet tenmin ste één week voor de vergaderda tum bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. ONTWERP- HORECABELEIDSNOTA Wij maken, op grond van afd. 3.4 van de Algemene wet bestuurs recht, bekend, dat vanaf 26 april 2001 t/m 23 mei 2001 in het stadhuis (begane grond, kamer 034) en in de openbare biblio theek, Spuistraat 6, ter inzage ligt het ontwerp van de horecabeleids- nota. Dit ontwerp is aangepast als gevolg van de ingediende inspraak reacties. Gedurende bovenvermel de termijn kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze indienen bij de gemeenteraad. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vliss- ingen) is ontvangen van - Dhr.C.W.H.M. Deijnen voor het verwijderen van een berk, staan de in de voortuin Gerbrandy- straat 26 teVlissingen. Wij zijn van plan deze vergunning te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u krij gen bij de sector Beheer, sectie Be plantingen,Vredehoflaan 50, tele foon 487373. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert in het openbaar op donderdag 26 april a.s. om 19.30 uur in het stadhuis. De agenda en de voorstellen lig gen ter inzage in het stadhuis (stafbureau Communicatie) en in de gemeentelijke wijkwinkels (voor Souburg/Ritthem: in de bibliotheek van Oost-Souburg; voor Paauwen- burg: in wijkcentrum 'Open Hof'; voor Groot Lammerenburg: in wijk centrum Het Bolwerk'en voor het Centrum: in de openbare biblio theek 't Spui', Spuistraat 6). Vlissingen, 25 april 2001 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. het uitbreiden van een woning Park Reygersberg 19; het plaatsen van een tuinhuis Berkenlaan 18; het uitbreiden van een brand weergarage Domburgseweg 68; Serooskerke het bouwen van een bedrijfswo ning Plantlustweg 5; Vrouwenpolder het bouwen van een bijkeuken en een kap op garage Prins Clauslaan I; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VOORBEREIDINGSBESLUITEN Door de raad is verklaard dat met toepassing van het bepaalde in ar tikel 21 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening een herziening wordt voorbereid van: 1het bestemmingsplan "Kom Aagtekerke voor het perceel Prelaatweg tussen huisnr. 11 en 13 te Aagtekerke voor det bouw van een woning; 2. het bestemmingsplan "Kom Grijps kerke "voor het perceel Loodhol- seweg2 te Grijpskerke, voor het uitbreiden van een garage; 3. het bestemmingsplan "Buitenge bied "voor het perceel Roosjes- weg 14 te Domburg voor uit breiding van een bestaande en het bouwen van een tweede be- drijfsloods één en ander zoals deze gebieden op de bij deze besluiten behoren de en als zodanig gewaarmerkte tekeningen zijn aangegeven. Ge noemde raadsbesluiten zijn op 19 april 2001 in werking getreden en liggen met de bijbehorende stukken vanaf heden gedurende de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Op grond van artikel 7 1 lid I juncto artikel 8:1 lid I van de Al gemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen bovenge noemd besluit bezwaar aanteke nen bij de raad van de gemeente Veere. De termijn van indiening van een bezwaarschrift bedraagt 6 weken en vangt aan met ingang van de dag na die waarop van het besluit kennis is gegeven door middel van publicatie. Een ingediend bezwaarschrift schorst de werking van het besluit niet. STRUCTUURVISIE MELISKERKE In aanvulling op de publicatie van 21 maart maken wij bekend dat de concept-structuurvisie voor Me liskerke t/m II mei 2001 ter in zage ligt Schriftelijke reacties op dit concept kunnen tot deze da tum worden ingediend. ONTWERP BEHEERS EN INRICHTINGSPLAN OOSTERSCHELDE Tot I juli 2001 ligt ter inzage het ontwerp "Beheers- en inrichtings plan Oosterschelde". In dit plan wordt aangegeven volgens welke richtlijnen beheer en inrichting in het gebied vorm moeten krijgen om bij te dragen aan de doelstellin- gen van Nationale Parken in Neder land. Tot deze datum kunnen schriftelijk zienswijzen tegen dit plan worden ingediend bij het Over- leg- orgaan Nationaal Park in op richting Oosterschelde, postbus 165,4330 AD te Middelburg (e- mail: np.oosterschelde@zeeland.nl). WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat, van 2 7 april 2001 tot en met 8 juni 2001 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, de veranderingsvergunning die we hebben verleend aan Jachtclub "Veere", met betrekking tot de in richting Kaai 14 te Veere. Het be treft hier het verplaatsen van de havenontvangstinstallatie van het toiletgebouw naar het stenen ge bouw aan het Bastion 12 te Veere. Buitenom de openingstijden kun nen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118- 555447). De vergunning is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. Tot en met 8 juni 2001 kan be roep ingesteld worden bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werp-vergunning; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-ver- gunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 9 juni 2001, tenzij voor de ze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlo pige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's - Gravenhage). WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat, van 2 7 april 2001 tot en met 29 mei 2001 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, de aanvraag om een revisievergun ning en de ontwerp-beschikking tot vergunningverlening voor de in richting: Mariekerkseweg 8 te Meliskerke (akkerbouwbedrijf met minicam- ping, kadastraal bekend gemeente Veere, kern Meliskerke, sectie F, nummer 668), die is ingediend door de heer Houterman. Buiten om de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefo nische afspraak (tel. 0118-555447). Tot en met 27 april 2001 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking schriftelijk door iedereen bij het college wor den ingediend. Wanneer u niet wilt dat uw per soonlijke gegevens bekend worden gemaakt, dient u dit tegelijk met het indienen van uw bedenkingen kenbaar te maken. Op verzoek kan tot en met 29 mei 2001 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aan vrager en overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp- be schikking kunnen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming str aks afwijkt van het voornemen. OPHALEN HUISVUIL EN GROF VUIL In verband met Koninginnedag wor den de routes voor het ophalen van huisvuil gewijzigd. U kunt ook op uw afvalkalender zien wanneer de reinigingsdienst komt De route voor het ledigen van de duobakken in Gapinge, Ser ooskerke, Veere en Vrouwen polder, inclusief buitengebied wordt naar voren geschoven. De route wordt i.p.v. maandag 30 april op zaterdag 28 april a.s. gereden. Let op: de inwoners van Aagteker ke, Meliskerke, Domburg, Westka- pelle en Zoutelande die dinsdag I mei grof tuinafval (gebun deld) aan willen bieden moeten dit voor vrijdag 27 april voor 16.00 uur aanmelden op onderstaand telefoonnummer. Vergeet niet dat door een andere volgorde van de routes het kan zijn dat de ophaaldienst veel eer der of later dan normaal langs komt Zet uw duobak op tijd buiten: van af 7.30 uur. Heeft u vragen dan kunt u op werkdagen tussen 8.00 en 16.00 uur contact opnemen met de informatielijn, tel.nr.: 0800 - 024 00 64. EXTRA RONDE INZAME LING GROF HUISHOUDE LIJK AFVAL In 2001 zal twee maal een extra ronde inzameling grof huishoude lijk afval plaatsvinden. Eén keer in het voorjaar en één keer in het na jaar. De voorjaarsronde zal niet zoals gebruikelijk op dinsdag plaatsvinden maar op woensdag. Op de volgende data zal grof vuil worden ingezameld: woensdag 25 april: Koudekerke en Biggekerke. woensdag 2 mei: Gapinge, Grijpskerke, Veere, Vrouwenpolder en Serooskerke. woensdag 9 mei: Aagtekerke, Meliskerke, Westkapelle en Zoute lande. Deze extra ronde is vooral be doeld voor grof huishoudelijk rest- afval.Tuinafval wordt wel meege nomen maar wij adviseren u dit aan te bieden bij het de inzamel- route voor tuinafval. De normale inzamelroute voor tuinafval vindt plaats de week voor de extra grof vuilronde. Wit en bruingoed kunt u aanbieden op de normale inzameldata. U mag per adres niet meer dan lm3 grof vuil aanbieden. Zet het afval op tijd buiten, het kan zijn dat de vuilniswagen eerder of later dan normaal langs komtTus- sen 6.00 en 7.30 uur op de op haaldag mag u het afval aan de openbare weg zetten. Voor deze extra grof vuilronde hoeft u niet van tevoren te bellen als u binnen de bebouwde kom woont Bewoners buiten de bebouwde kom moeten zich minstens één werkdag van tevoren aanmelden op tel.nr. 0800-024 0064. VERKEERSBESLUITEN PARKEERPLAATSEN VOOR INVALIDENTE DOMBURG, WESTKAPELLE EN VROUWENPOLDER Wij hebben besloten de volgende individuele parkeerplaatsen voor invaliden toe te wijzen: te Domburg ter hoogte van de woning Brouwerijweg 9; te Westkapelle tegenover de wo ning Noordkerkepad 33; te Vrouwenpolder achter de wo ning F. den Haakweg 10. Tegen deze besluiten kan een be zwaarschrift worden ingediend. WIJZIGING VAN DE VERORDENING PREMIEBELEID EN VRIJLATING INKOMSTEN GEMEENTE VEERE Wij maken bekend dat wij van plan zijn de gemeenteraad de ge wijzigde Verordening premiebeleid en vrijlating inkomsten gemeente Veere per I april 2001 vast te la ten stellen. Bovenvermelde verordening ligt in concept met ingang van 25 april t/m 23 mei 2001 ter inzage op de afdeling Publiekszaken (balie Zorg). Gedurende de genoemde periode kunnen ingezetenen en in de ge meente belanghebbende natuurlij ke- en rechtspersonen hun ziens wijze schriftelijk kenbaar maken aan het college van burgemeester en wethouders. WIJZIGING TARIEVENTABEL LEGESVERORDENING 2001 Wij maken bekend dat de ge meenteraad in zijn vergadering van 12 april 2001 heeft besloten tot wijziging van de tarieventabel behorende bij de Legesverordening 2001 vastgesteld op 21 december 2000. De wijziging betreft de vol gende onderdelen: verlaging van het tarief voor pas poorten aanpassing van het tarief voor gebruiksvergunningen in verband met brandveiligheid nieuw tarief voor informatiever strekking uit de GBA aan afne mers nieuw tarief voor het bespelen van het carillon De wijziging van de tarieventabel trad in werking op I april 2001 voor het onderdeel verlaging pas poorttarief, en op I mei 2001 voor de overige onderdelen. De tarieven tabel ligt ter inzage bij de Centrale Publieksbalie,Traverse I te Dom burg op werkdagen tussen 9.00 en 16.00 uur en op donderdagavond tot 19.00 uur. Tegen betaling van de kosten kan een afschrift van de tarieventabel verkregen worden. COMMISSIE WELZIJN, SOCIALE ZAKEN, ONDER WIJS, SPORT /VOLKSGE ZONDHEID EN CULTUUR Op woensdag 25 april 2001 om 19.30 uur in het gemeentehuis te Domburg. Agendapunten: Vaststelling "Verordening premie beleid en vrijlating van inkomsten gemeente Veere". Benoemen van de heer M.LM. Cordon in het bestuur van de openbare rechtspersoon Open baar Primair Onderwijs Walche ren. Vaststelling 3e wijziging Verorde ning leerlingenvervoer gemeente Veere. Krediet van 6.800 3.085,71voor het leesbevor deringsproject Taal van A(agteker- ke) tot Z(uidzande). Krediet voor wegwerken achter stallig onderhoud, aanpassingen, bodemonderzoeken en aankoop grond tenniscomplexen. Ie tussentijdse rapportage 2001 en de 9e begrotingswijziging 2001. Zomerprogrammering 2001 Grote Kerk Veere van Stichting Nieuwe Muziek Zeeland. COMMISSIE OPENBARE WERKEN EN MILIEU Op donderdag 26 april 2001 om 16.30 uur in het gemeentehuis te Domburg. Agendapunten: Krediet van 23.000 (€10436,94) voor vervanging rijdende baar en vlonders, beiden op de begraafplaats te Seroos kerke. Krediet van 14.000 6352,92) voor boombescher mers bij de bomen op de Kaai te Veere. Krediet voor de renovatie van een aantal hoofdrioolgemalen. Krediet voor vervanging van drukrioleringspompen. (Aanvullend) krediet voor de aan leg van een fietspad tussen Grijpskerke en Zoutelande. I e tussentijdse rapportage (2001. COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING, VOLKSHUIS VESTING EN MONUMEN TENZORG Op donderdag 26 april 2001 om 19.30 uur in het gemeentehuis te Domburg. Agendapunten: Vaststellen van het bestemmings plan Zorgcentrum Ter Mantelinge. Voorstel aankoop extra stuk grond voor het plan Sandenburgh. Vaststellen van de vierde serie wijzigingen van de bouwverorde ning. Aanpassen van de verkoopsvoor- waarden en <riteria voor bouw grond. Ie tussentijdse rapportage 2001 en de 9e begrotingswijziging. Voorontwerp-bestemmingsplan Rijksweg N57 (Dammenweg) en rondweg Serooskerke Noord. COMMISSIE ECONOMI SCHE ZAKEN EN RECRE ATIE EN TOERISME Op dinsdag I mei 2001 om 16.00 uur in het gemeentehuis te Domburg. Agendapunten: Beleidsnota openbare toiletten. Aanschaf nieuwe reddingsboot voor de reddingsbrigade Dom burg. Vaststellen van de budgetsubsidie ssw. Voorstel La.v. initiatieven bevorde ring plattelandstoerisme in het kader van uitvoering van Walche ren 2000+. I e Tussentijdse rapportage 200. Economisch beleidsplan Veere (mededelingen/stand van zaken voortgang opstelling). COMMISSIE ALGEMEEN BESTUUR en FINANCIËN Op woensdag 2 mei 2OOI om 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis te Domburg. Agendapunten: Werkplan politie wijkteam Veere met een toelichting door teamchef de heer H. v.d. Noort Wijzigen van de delegatieveror dening. Verhoging van de tarieven van de marktgeldenverordening en aan passing van de verordening. 8e begrotingswijziging 2001. Ie tussentijdse rapportage 2001 en vaststellen 9e begrotingswijzi ging 2001. Krediet ad. 436.200 197938,93) verbouwing brandweergarage te Oostkapelle. •Krediet ad. 60.106 27274,91) voor de aanschaf van een reddingsboot Antwoordnota over de adviezen en reacties op de concept be leidsnota openbare toiletvoorzie ningen, vaststellen beleidsnota openbare toiletvoorzieningen, be schikbaar stellen krediet ad. 215.500 97789,64) voor de uitvoering van de I e fase van de Beleidsnota openbare toilet voorzieningen. Subsidie ad. 6.800 3085,71voor het leesbevor deringsproject Lezen van A(agte- kerke) tot Z(uidzande). Vaststellen van de "Verordening premiebeleid en vrijlating van in komsten gemeente Veere". Krediet ad. 59.100 26818,41) achterstallig on derhoud, aanpassingen, bodem onderzoeken en aankoop grond tenniscom plexen. Krediet ad. 60.000 27226,81) voor bijdrage voor de aanleg van een fietspad Grijpskerke- Zoutelande. Krediet ad. I 4.000 6352,92) voor boombescher mers bij de bomen op de Kaai van Veere. Krediet ad. 23.000 10436,94) voor vervangen rij dende baar en vlonders begraaf plaats Serooskerke. Krediet ad. 12.100 5490,74) voor het veilig ma ken van de gemeentelijke elektri- citeitskasten Krediet ad. 70.500 (€31991,51) voor het vervan gen van drukrioleringspompen. Krediet ad. 60.000 72604,83) voor de renovatie van de elektrische- en lof de mechanische installaties van vier hoofdrioolgemalen. Aankoop van een extra stuk grond om het plan Sandenburgh te Veere mogelijk te kunnen ma ken. Aanpassen van de verkoopvoor waarden en <riteria voor bouw grond. •Zomerprogrammering 2001 Grote Kerk Veere. Domburg, 25 april 2001 Burgemeester en wethouders van Veere.

de Faam | 2001 | | pagina 21