Hoe ik 19 kilo afgevallen ben terwijl ik alles bleef eten wat ik lekker vind... Dit zijn de 3 algen die u laten afvallen: 10,15 of zelfs 20 kilo en meer in net 6 weken, na een verbazingwekkende televisie-uitzending... OLGA MARTIN VERKLAART: (en in meer dan een jaar erna ben ik nog geen onsje aangekomen) 18 FAAM/VLISSINGER Woensdag 25 april 2001 En plotseling begon ik af te vallen! Ik begon op een maandagavond en toen ik me 2 dagen later woog was ik een beetje teleurgesteld, want ik was maar 1 kilo afgevallen in 2 dagen.Toen ik daarna las dat zoiets normaal was, maakte ik me niet ongerust! ik heb mijn 'kleine kilo' op mijn lijstje genoteerd en ik ben doorgegaan. En verder weet ik niet meer hoe het is gegaan, het is alsof ik ineens begon 'weg te smelten' Tussen woensdagavond en 's zondags was ik 4 kilo afgevallen. Ik kon mijn geluk niet op. Ik raakte er meer en meer van overtuigd dat ik met die behandeling ein delijk mijn teveel aan kilo's zou gaan kwijtraken. En ik had gelijk want ik bleef geregeld doorgaan met afvallen en aan het eind van de 2e week was ik pre cies 8 kilo kwijt. En dat zonder moeite, zonder me iets te ontzeggen en terwijl ik vooral, vooral net als anders kon blijven eten. In 21 dagen, was ik 11 kilo afgevallen! Iedere ochtend als ik me woog, was het alsof ik me voor mijn ogen zag afvallen. Het was fantastisch! En vooral: mijn plezier in het leven kwam terug. Het is gek, maar ik verveelde me niet meer. Ik had zin om allerlei dingen te gaan ondernemen, ik kreeg letter lijk overal weer plezier in. De 3e week was echt bijzonder. Ik ben toen zonder moeite nog eens 3 kilo afgevallen. En dat alles zon der honger te hebben, zonder me moe te voelen en ik bleef alles eten wat ik lekker vond.Toen ik op een ochtend op mijn weegschaal stond, aan het eind van de 6e week, geloofde ik mijn ogen niet! Ik ben me zelfs in de apotheek gaan wegen om er zeker van te zijn dat mijn weegschaal goed was! Ongelofelijk! Ik was 19 kilo kwijtgeraakt zonder enig dieet te volgen. Nu, na een jaar, weeg ik nog steeds 52 kilo (tegen 71 kilo toen). Ik houd nog evenveel van lekker eten en mijn man vindt de kleine stoofschotels die ik maak heerlijk, maar er is niets waardoor ik weer aan kom Iets in mij of aan mij heeft moeten verande ren, en ik weet niet goed wat maar dat interes seert me trouwens minder, alles wat ik weet is dat ik niet meer aankom! Zelfs na de geboorte van mijn baby, ben ik niet meer aangekomen Niet alleen ben ik niet aangekomen, maar ik ben zelfs nog 3 kilo afgevallen. En vooral: ik ontzeg me niets! Trouwens, al mijn vriendinnen die problemen had den met hun gewicht, heb ik aangeraden een kuur met Algoxyll 500 te doen. Eén van hen is zelfs 26 kilo afgevallen, terwijl ze deze extra kilo's al meer dan 20 jaar met zich mee droeg. O/ga Martin Wilt u net als Olga 52 53 kilo wegen? De behandeling met het drinkserum Algoxyll 500 is een afslankkuur die op geen enkele andere lijkt.Al in de eerste dagen gaat u op z'n minst 3 kilo kwijtra ken, en daarna valt u geregeld tussen de 3 en 4 kilo per week af. En dit totdat uw figuur u weer helemaal bevalt. En vervolgens komt u nooit meer aan zoals eerst (zie de verklaring hiernaast). Bovendien kunt ook u gedurende de tijd dat u uw serum Algoxyll 500 neemt, net zoveel eten als u wilt en toch afvallen dag na dag week na week. Wilt u nooit meer hoeven te denken aan de kilo's die u in de weg zaten en die u verhinderden om uzelf te zijn? Neem dan de proef (volgens de gratis aanbieding hieronder) en volg het voorbeeld van Olga, en dat van degenen die even oud zijn als u en die de kuur met succes hebben gevolgd. Voordat ik deze verbazingwekkende ervaring onder ging, woog ik 71 kilo, bij een lengte van 1,67 m. Ik was me ervan bewust, dat het te veel was. Maar als je alles hebt geprobeerd zoals ik en niets heeft gewerkt, dan legt men er zich bijna bij neer Voordat ik begin, moet ik bekennen dat in mijn familie alle vrouwen stevig zijn. Mijn grootmoeder zei altijd: "Het is beter benijd dan beklaagd te worden". Zelfs als ik geen trek had, kreeg ik te horen: "Eet je bord leeg". En ik verzeker u dat ik echt geen keus had. AI toen ik 12 was, had ik maar één spookbeeld: "dik worden". Ik wilde voor niets ter wereld gaan lijken op mijn tantes en mijn nichtjes. Ik wilde tenger zijn, als de mannequins in de modebladen, van wie ik de foto's op de muren van mijn kamer had geprikt! Helaas wist ik niet dat erfelijkheid er voor van alles is, maar sinds mijn 14e begon ik dikker te worden: ik had een dunne taille, maar ronde heupen en nogal zware benen. Ik kan dus wel zeggen dat ik tussen mijn 15e en 20e mijn tijd heb moeten besteden aan de strijd tegen de kilo's en tegen mezelf. Op een dag schaamde ik me! Toen ik trouwde, was ik 21. Mijn man en ik hadden besloten, dat ik thuis zou blijven. In het begin was alles nieuw en alles mooi! Het nieuwe leven beviel me wel: het was mooi bij mij, we hadden een leuk huis Maar al snel begon ik me te vervelen. Ik ging bijna niet uit, ik begon me neerslachtig te voelen en dan moest ik iets te eten hebben een toastje hier, een koekje daar, ik kon wel de hele dag eten. Ik moest me inhouden om niet de koelkast leeg te eten! Ik voelde dat de aanvallen van eetlust uit mijn jeugd terugkwamen en ik kon er niets tegen doen, het was sterker dan ik. Toen begon ik nog dikker te worden dan eerst. In het begin vond mijn man mijn figtiur wel leuk. Hij vond dat het me goed stond, dat ik een heel mooie boezem had maar later zag ik heel goed dat hij zich van me afwendde [dat hij een ander kant uit keek]. Hij zei: "Je hebt een mooi gezicht en je zou er min stens 10 jaar jonger uit zien dan je bent, als je alleen maar minder dik was". En ik, ik voelde me beroerd. Ik schaamde me en ik durfde geen lange broek meer aan te trekken om maar te zwijgen van een badpak. In 2 jaar was het een regelrechte ramp: ik was 71 kilo gaan wegen. Soms lukte het me om met een dieet, als ik me alles ontzegde, 2 tot 3 kilo af te vallen, die er dan binnen een paar dagen weer bij waren. Ik ben er zelfs voor naar de dokter geweest, maar de medicijnen en de honger- aanvallen bezorgden me maagpijn ik sliep slecht en ik viel helemaal niet af! Ik kon zo niet blijven Ik voelde me verschrikke lijk! Ik vermeed het om me in mijn slip en beha aan mijn man te vertonen, zoals ik vroeger wel deed. Mijn man toonde niet veel belangstelling meer voor me en 's avonds, als we in bed lagen, draaide hij vaak zijn rug naar me toe en ging slapen zonder een woord! Net als iedereen keek ik naar de televisie en Het distilleren van 3 algen en 29 krui den volgens de Chinese traditie, heeft wetenschappers in staat gesteld tot het bereiden van het eerste drinkserum met negatieve calorieën, dat tot gewichtsvermindering leidt door metas- timulatie (permanente stimulatie van het basale metabolisme). Men stelt op dit ogenblik gewichtsvermin dering vast van 3 tot 6 kilo per week. Heel de vakpers heeft het erover gehad: terwijl de stofwisseling wordt geactiveerd, ver brandt het organisme meer calorieën dan het toegevoerd krijgt. Vraag: Hoe is dit mogelijk? Antwoord: Ervaringen van de laatste tijd hebben aangetoond dat het serum Algoxyll 500 meer calorieën verbrandt dan uw voedingmiddelen aan het lichaam toe voeren. Daarom blijft u, terwijl u normaal alles blijft eten wat u lekker vindt, als u eenmaal begonnen bent met de fameuze drank van het serum Algoxyll 500, KILO'S EN CENTIMETERS KWIJTRAKEN. Zonder dieet. Vraag: Om welke algen en kruiden gaat het? Antwoord: Dit 100% natuurlijke drinkse rum bevat 29 Chinese kruiden en 3 algen- soorten die in synergie werken. De drie algensoorten, die vers verzameld en gebruikt worden, zijn de Fucus, de Chorella en vooral, een opzienbarende bruine alg, de Wakamé, waarvan de eigenschappen letterlijk de werkzaamheid van calorieën omkeren. De 29 Chinese kruiden die in micro-hoe- veelheden worden toegepast, hebben elk een bepaalde werking en een aanvullende eigenschap. Zo is er bijvoorbeeld Hou Tsiao dat de omzetting en afvoer van over tollige vetten bevordert, Kiéou dat zorgt voor de doorstroming van vetcellen die al eerder werden opgeslagen. Hou Tao werkt (in combinatie met de alge Wakamé) als een vetverbrandingsketel, die het vet vloeibaar maakt en het op een gemakkelij ke manier afvoert. Deze combinatie van algen en Chinese kruiden heeft zijn doeltreffende werk zaamheid bewezen bij duizenden mensen die last hadden van overgewicht, door het snelste gewichtsverlies dat ooit werd waargenomen te bewerkstelligen. Vraag: Hoeveel kilo kan iemand die snel wil afvallen per week kwijtraken? Antwoord: Als u minder dan 7 kilo hoeft af te vallen, raakt u gemiddeld zo'n 2 kilo per week kwijt. Als u meer dan 7 kilo moet kwijtraken, valt u nog sneller af. Sommige mensen die meer dan 15 kilo moesten afvallen, zijn zo'n 6 kilo kwijtgeraakt in de eerste week en daarna 3 tot 4 kilo in de volgende weken. Vraag: Wat moet ik doen voor deze behandeling? Antwoord: Vóór iedere hoofdmaaltijd moet u 2 tot 6 doses Algoxyll 500 oplos sen in een glas water of een andere drank. Zodra u gaat drinken begint de oplossing van algen en kruiden te werken. De calo rieën gaan dan omgekeerd werken. De vetcellen nemen in omvang af. De vetkus sentjes worden snel platter en u ziet de resultaten in uw spiegel en op de weeg schaal, vanaf de eerste week. Vraag: Ik heb al van alles geprobeerd om af te vallen, en niets heeft tot nu toe bij mij gewerkt. Waarom zou het deze keer anders zijn? Antwoord: Omdat de negatieve calorieën werken op een natuurlijke manier: u ver brandt meer calorieën dan u opneemt. Omdat bijna iedereen die het geprobeerd heeft, is afgevallen. Er is geen enkele reden waarom het wel voor anderen zou werken en niet voor u. En de behandeling met Algoxyll 500 vraagt niets bijzonders van u: - GEEN ENKELE wilskracht - GEEN ENKEL dieet - GEEN ENKELE lichamelijke inspan ning. Als u dus alles hebt geprobeerd zonder resultaat, als u niet bent afgevallen of niet slank bent gebleven, wanhoop dan niet. Probeer het nog een keer. Het zal de laatste keer zijn en het zal helpen. Hiernaast kunt u lezen wat u moet doen. Deze opzienbarende ervaring zal u bewij zen hoe u nu, ook u, echt kunt afvallen en het figuur kunt behouden waar u van droomt. Vraag: Kan ik als lezeres van dit blad pro fiteren van een aanbieding om de behan deling met het serum Algoxyll 500 eens te proberen? Antwoord: Ja, gedurende de komende 2 weken. Om een complete behandeling met het serum Algoxyll 500 vrijblijvend op proef thuis te ontvangen, hoeft u eenvou dig maar op een briefje te schrijven hoe veel kilo's u wilt afvallen (bijvoorbeeld: "Ik wil 12 kilo afvallen."). Schrijf op hetzelfde briefje uw naam en adres, doe het in een envelop en stuur het aan: Bodywell, Postbus 6112, 4780 MR Moerdijk. Zo betaalt u: Als u minder dan 7 kilo hoeft af te vallen, dan betaalt u de prijs voor een eenvoudige behandeling, zijnde 59,-- Als u tussen de 7 en 15 kilo wilt kwijtraken, dan betaalt u de prijs voor een intensieve behandeling, zijnde 99,--. Wilt u meer dan 15 kilo kwijtraken dan betaalt u de prijs voor een extra intensieve behandeling zijnde tl. 129,- Voor een extra SNELLE LEVERING geeft u ons uw bank- of gironummer op, zodat u ons machtigt tot eenmalige afschrijving van uw bank- of girorekening. U kunt ook een girobetaalkaart/eurocheque meestu ren met daarop het bedrag dat correspon deert met de behandeling die u heeft gekozen. Als u ons niet machtigt of geen cheque instuurt dan ontvangt u de behandeling onder rembours. Dan betaalt u aan de bezorger tl. 13,- extra. Vraag: Wat is mijn garantie? Antwoord: U moet ten minste 2 kilo per week afvallen, en wel in de eerste week. Zo niet, dan stuurt u eenvoudig binnen 30 dagen de flacons terug die het serum Algocyll 500 bevatten. In dat geval ont vangt u, direct na ontvangst, het bedrag van uw aankoop terug. Direct en zonder vragen of discussie. Dit is een formele en officiële garantiebepaling. Zonder enige voorwaarde. BELANGRIJK: Momenteel is. in ver band met de versheid van de gebruik te algen, de voorraad van de vervaar digde producten beperkt. De volgende levering door het laboratorium zal over ongeveer 3 weken plaatsvinden. De eersten die hun aanvraag insturen krijgen ook het eerst hun zending thuisgestuurd. Stuur daarom, om er zeker van te zijn dat u niet hoeft te wachten, uw aanvraag zo mogelijk nog vandaag in. U kunt ook telefonisch bestellen op het nummer: 0168 385 671 of per fax op het nummer: 0168 385 641 Mijn man staat er nog steeds ver steld van. Ik ben zomaar 19 kilo afgevallen, bijna zonder het te merken. Nu heb ik de indruk dat ik het middel heb gevon den om echt een nieuw leven te begin nen. in combinatie met de hier onder genoemde kruiden ik had de verschillende verklaringen gelezen van jonge vrouwen van ongeveer mijn leeftijd, die erin geslaagd waren om heel snel 10,15 en zelfs tot 25 kilo af te vallen. En dat zonder inspanning, zonder medicijnen en terwijl ze net als anders aten! Het ging om een serum met de naam Algoxyll 500, een behandeling op basis van verse algen en Chinese planten, dat 's ochtends en 's avonds gedronken moest worden. Het was gemakkelijk, ongedwongen. Er werd tegen me gezegd: "Je moet het proberen, de Chinezen zijn beroemd om hun natuurlijke middelen. En omdat al zoveel vrouwen zijn afgevallen met deze drank, is het misschien voor jou ook het wondermiddel waar je al zo lang op wacht". En toen heb ik een formidabele ontdekking gedaan Ik heb zonder er met mijn man over te praten, gebeld met de leverancier van het middel en gevraagd mij per post in een discrete verpakking een snelwerkende behandeling van het serum Algoxyll te sturen. De proef was gratis en ik kreeg de garantie dat als ik niet ten minste 12 kilo binnen 4 weken zou afvallen, het me niets zou kosten. Iedere morgen keek ik uit naar de post en ik hoef de niet lang te wachten: een paar dagen later kreeg ik mijn pakje! Het was een klein, heel anoniem pak ketje dat de flacons met het serum Algoxyll 500 bevatte. Ik was er meteen weg van: het zag er goed uit en, wat meer zegt, het was gemakkelijk te gebruiken. Ik las de aanwijzingen en ik ontdekte dat ik in mijn geval de dosis van 3 flacons vóór iedere maaltijd moest nemen. Ik brandde van nieuwsgierigheid om het te proberen! Ik herinner me dat ik een lijstje had gemaakt om mijn resultaten te noteren Omdat ik niet wilde dat mijn man het zou zien, legde ik het in mijn kastje in de badkamer. Ik nam mijn eerste glas Algoxyll 500 nog diezelfde avond. De smaak was heel aangenaam, een beetje kruidig.

de Faam | 2001 | | pagina 18