£it ondernemen bij jou in het bloecP bladmanager Nmpemuin ÜÉH Job Lifé -\r randstad intertech ASSISTENT- BEDRIJFSLEIDERS m/v VERKOOPMEDEWERKERS m/v Verkoopster/ Schoonheidsspecialiste een m/v Woensdag 11 april 2001 FAAM/VLISSINGER 19 In plaats van twee jaar lang bij één bedrijf stage lopen kun je via randstad intertech bij verschillende bedrijven in de regio ervaring opdoen! werken en leren als constructiebankwerker lasser (SOIVI opleiding) De stage Tijdens de stageperiodes van minimaal zes weken werk je bij verschillende bedrijven in de metaal. Deze bedrijven zijn in de regio GoesMiddelburg en Vlissingen. De werkzaamheden staan direct in verband met je opleiding. De opleiding Eén dag in de week ga je naar het ROC en daar volg je de theorie en praktijk lessen voor de basisberoepsopleiding niveau 2. Daarnaast ga je om de zes weken twee weken lang naar het Centrum Vakopleiding om daar extra praktijk lessen te krijgen. De kosten van deze opleidingen worden volledig vergoed. De toelatingseisen Je bent minimaal 16 jaar of ouder en in het bezit van een vmbo diploma met voldoendes voor wiskunde en natuurkunde B of assistent monteur niveau 1 of gelijkwaardig niveau. Je vindt het leuk om bij verschillende bedrijven stage te lopen en je bent erg gemotiveerd. De aanbieding Leuke en afwisselende stagebedrijven met intensieve begeleiding door een daarvoor door ons aangesteld leermeester. Gedurende de twee leerjaren leer je alles op het gebied van constructiebankwerken en lassen, daarbij is het zelfs mogelijk om je lascertificaten tot niveau 2 te behalen. Je krijgt een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd bij Randstad intertech en alle opleidingskosten worden vergoed. Solliciteren doe je slechts met een telefoontje Heb je interesse en voldoe je aan de toelatingseisen? Dan hoef je slechts één telefoontje te plegen met: Petra Nauta (0113) 274805 of René Jagt (0118) 642355. Natuurlijk mag je ook langskomen. Ons adres is Van de Spiegelstraat 2 te Goes of Varkensmarkt 4-6 te Middelburg. Hotel café restaurant Kamperduin is een jong en snelgroeiend bedrijf. Voor zowel de keuken brigade als in de bediening zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers. Om al onze gasten tevreden te stellen zijn wij op zeer korte termijn op zoek naar: Zelfstandig werkend kok M/V Medewerker bediening MA/ Huishoudelijk medewerkster voor onze hotelkamers Solliciteren mag schriftelijk, maar telefo nisch gaat sneller! T.a.v Dhr. B. Schuitenmaker T 7HOTEL RESTAURAN"^"*"* PATRIJZENLAAN 1 - KAMPERLAND - TEL. 0113-371466 FAX 0113-371481 Schoonmaakbedrijf Bleijenberg BV Al meer dan 25 jaar glansrijk in schoonmaakwerk is op zoek naar GEMOTIVEERDE MEDEWERKERS(STERS) voor een object in Vlissingen-Oost U verricht samen met uw collega's schoonmaakwerkzaamheden en geeft lei ding aan uw collega's op het object. U bent in het bezit van het SVS-diploma Vakgeschoolde schoonmaakster en bij voorkeur in het bezit van het SVS-diploma Voorman/Voorvrouw. U heeft ervaring in leiding geven. U bent in het bezit van rijbewijs B en beschikt over eigen vervoer. U bent bereid tot overwerk. De werkzaamheden zijn voor 12,5 uur per week. Tevens zijn wij op zoek naar GEMOTIVEERDE MEDEWERKERS(STERS) voor een object in Middelburg. U verricht samen met uw collega's schoonmaakwerkzaamheden en geeft lei ding aan uw collega's op het object. U bent in het bezit van het SVS-diploma Vakgeschoolde schoonmaakster en bij voorkeur in het bezit van het SVS-diploma VoormanA/oorvrouw. U heeft ervaring in de hotel-dienstverlening. U bent in het bezit van rijbewijs B en in bezit bezit van eigen vervoer. U bent bereid tot overwerk en werken in de weekenddienst. De werkzaamheden zijn voor 20 uur per week. Voor informatie en inschrijving op de vacature in "Vlissingen-Oost" kunt u van ma. t/m vr. tussen 09.00 en 17.00 uur bellen met mevr. A. v/d/ Hoofd 0118- 417500. Voor informatie en inschrijving op de vacature in "Middelburg" kunt u van ma. t/m vr. tussen 09.00 uur en 17.00 uur bellen met mevr. J. Schillemans 0118- 417500. www.bleijenberabv.nl lnfo@bleijenberabv.nl Voor ons filiaal in Middelburg zoeken wij: ORGANISEREN, MOTIVEREN, PRESTEREN!!! Talenten met het juiste profiel zorgen ervoor dat hun winkel op topniveau is. Jezelf profi leren met ondersteuning van onze interne opleiding, gericht op je persoonlijke kwalitei ten. Je vaardigheden ontwikkelen in het aan sturen van een jong en gemotiveerd team. Dat kan met de door Scapino samengestelde opleidingen. Daarna kun je je kennis en vaar digheden zelfstandig verder ontplooien en zo binnen twee jaar doorgroeien tot bedrijfslei der van je eigen filiaal. Heb je doorzettingsvermogen, een MBO- opleiding en wil je investeren in je eigen car rière, dan past jouw profiel bij Scapino. Past dit profiel bij jou, schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief en uitgebreid CV aan: Scapino B.V, t.a.v. dhr. F. Sonnemans Postbus 250,9400 AC Assen tel 0592-340042,fax 0592-344904 sollicitatie@scapino.nl SCAPINO B.V. Is een winkelketen van ruim 200 winkels in Nederland, België en Duitsland en is onderdeel van Koninklijke VendexKBB. Scapino is marktleider op het gebied van schoenen, kleding en sport. De collectie kenmerkt zich door een breed aanbod voor het hele gezin tegen opmerkelijk lage prijzen. éaroe-i me-t on? m&e-l Klantvriendelijkheid met winkelpersoon lijkheid is hét profiel van jou als verkoop medewerker. Parttime werken? Je werk com bineren met een gedegen opleiding aan een Regionaal Opleidingscentrum? Je carrière uitbouwen? Doorgroeien tot vervangend ver koper of zelfs assistent-bedrijfsleider? Scapino biedt je al deze mogelijkheden. Past dit profiel bij jou, neem dan contact met 01 Bellen met tel. 0118-674176 en vragen naar de bedrijfsleider. Wij zijn op zoek naar een op fulltime basis Ervaring in de topmerken is een MUST, diploma STIVAS schoonheidsspecialiste vereist Handgeschreven sollicitatie met pasfoto sturen aan: Caroline en Jan Louisse speciaalzaak, schoonheidssalon en nagelstudio Wolstraat 91 4381 GG Vlissingen - de MilieuWinkel in Middelburg - de educatieve natuurtuin in Vlissingen - het schrijven van persberichten Ben je op zoek naar leuk, zinvol, interessant en ge zellige vrijwilligerswerk? Heb je per week enkele uren beschikbaar? Gaat je interesse uit naar natuur- en milieuonder- werpen? Kun je zelfstandig werken (na een inwerkperiode)? Ja? Dan hopen we je te verwelkomen als medewerk(st)er in de MilieuWinkel (MIC, Reiger straat 2 in Middelburg) of bij het tuinwerk bij het Mi- lieuEducatieCentrum (MEC, Korenbloemlaan 5 in Vlissingen). Meer informatie? Bel MIC, 0118-633419, of MEC, 0118-417039. Maak een afspraak of kom eens langs. Welkom! Wegener Huis-aan-huis- kranten Zuid BV, uitgever van 62 lokale huis-aan-huis- kranten in Noord Brabant en Zeeland, maakt onder deel uit van Wegener NV. Deze beursgenoteerde onderneming is de grootste uitgever van regionale dag bladen en huis-aan-huis- kranten en daarnaast marktleider in Nederland op het gebied van Direct Marketing. Daarboven ontwikkelt en exploiteert zij gemeentelijke informatie diensten, cartografische producten, geeft special interesttijdschriften uit, levert grafische producten en diensten en is actief op het terrein van commerciële radio en televisie. Als bladmanager ben je verantwoordelijk voor het bedrijfsresultaat en de ontwikkeling van team Vlissingen. Je handelt hierbij in de geest van een zelfstandig ondernemer en je profileert je ook in de externe markt als zodanig. Je geeft leiding aan het gehele team en draagt zorg voor verdere ontwikkeling van de medewerkers. Daarnaast ben je verant woordelijk vooro.a. een effectieve en efficiënte doorstroming van orders richting techniek en administratie. In samenwerking met de chef-redacteur stel je een marketing titel-plan op voor de faam/vlissinger en draag je zorg voor de uitvoering hiervan. Daarnaast onder steun je de buitendienst. De bladmanager is eindverantwoordelijk voor het gehele team van verkoop en redactie in totaal 5 medewerk(st)ers. Samen met de chef-redacteur vorm je het bladmanagement. Je rapporteert aan de regiodirecteur van de Wegener Huis-aan-huiskranten Zuid regio Zeeland/West Brabant. Werken in deze dynamische omgeving? Schrijf dan snel een brief met cv naar Wegener Huis-aan-huiskranten Zuid BV t.a.v. Frangoise Moerman afdeling Pc?0, postbus 18, 4380 AA Vlissingen Wil je eerst meer weten over deze vacature bel dan met Charles van den Oosterkamp regiodirecteur WHZ regio Zeeland [West Brabant, tel. 0118 - 48 42 70. Voor de faam/vlissinger en het ADC autojournaal, gevestigd te Vlissingen, zijn we op zoek naar: Wat vragen we van je: - enthousiaste en ondernemende persoonlijkheid - HBO werk- en denkniveau - ervaring in commerciële buitendienst en een leiding gevende functie - relevante verkoop- en managementopleidingen - inzicht in verkoopcijfers en financiële gegevens - zelfstandig, motiverend, stressbestendig en representatief - rijbewijs B - woonachtig in of bereidheid te gaan wonen in het verspreidingsgebied van bovenstaande titel Wat bieden we je: - een uitdagende ondernemende baan - veel zelfstandigheid en verantwoordelijkheid - mogelijkheid tot verdere zelfontplooiing - een plaats binnen een jonge, dynamische onderneming - een prima salaris - winstdeling - goede overige secundaire arbeidsvoorwaarden

de Faam | 2001 | | pagina 19