VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN 12 FAAM/VLISSINGER Woensdag 11 april 2001 INFORMATIE OVERHEID lllmiMihitiiéldllliiKiill. ii GEMEENTE MIDDELBURG WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging melding van verandering inrichting ar tikel 8.19 Wet Milieubeheer burgemeestér en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 26 januari 2001 is ingekomen de melding van LétE te Middelburg voor de veranderingen met be trekking tot de inrichting, gelegen aan de Grevelingenstraat 16 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. De voorgenomen veranderingen van de inrichting leiden niet tot andere of grotere nadelige gevol gen voor het milieu dan die de in richting op grond van de verleen de vergunning mag veroorzaken. De voorgenomen veranderingen geven derhalve geen aanleiding tot wijziging van de vergunning. Om die reden hebben wij besloten akkoord te gaan met de "melding van verandering". De wijziging be treft het oprichten en in werking hebben van een kantoorgebouw. Inzage De kennisgeving en alle relevante stukken liggen tot IO mei 2001 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van tevoren telefonisch bij de af deling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 67 52 41.) Bezwaren Ingevolge de bepalingen van de Al gemene wet bestuursrecht kun nen belanghebbenden, die het niet eens zijn met deze beschikking, in de periode van 12 april tot 24 mei 2001 bij ons college bezwaar maken door het indienen van een schriftelijk, gemotiveerd en geda teerd bezwaarschrift Degene die bij ons een bezwaarschrift indient kan tevens op grond van artikel 8.81 van de voornoemde wet ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag.Voor het behande len van een dergelijk verzoek wor den griffierrechten geheven. Na de beslissing op de ingediende bezwaren kan binnen 6 weken na de dag waarop dat besluit bekend wordt gemaakt beroep worden in gesteld bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Het besluit wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de bezwaarter mijn is verstreken. Indien geduren de de bezwarentermijn bij de voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlo pige voorziening is gedaan treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Informatie Nadere informatie omtrent het bovenstaande kan bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging melding van verandering inrichting ar tikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 26 januari 2001 is ingekomen de melding van Watersportvereniging "Arne" Middelburg te Middelburg voor de veranderingen met be trekking tot de inrichting, gelegen aan de Kleverskerkseweg 27 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. De voorgenomen veranderingen van de inrichting leiden niet tot andere of grotere nadelige gevol gen voor het milieu dan die de in richting op grond van de verleen de vergunning mag veroorzaken. De voorgenomen veranderingen geven derhalve geen aanleiding tot wijziging van de vergunning. Om die reden hebben wij besloten akkoord te gaan met de "melding van verandering". De wijziging be treft het buiten werking stellen van een deel van de inrichting. De inrichting bestaat voortaan uit een kantoorgebouw en een opslag plaats (materiaal voor leden van de watersportvereniging). Inzage De kennisgeving en alle relevante stukken liggen tot 10 mei 2001 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissings estraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van tevoren telefonisch bij de af deling Milieuzaken te worden aan gevraagd (tel. 67 52 41.) Bezwaren Ingevolge de bepalingen van de Al gemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden, die het niet eens zijn met deze beschikking, in de periode van 12 april tot 24 mei 2001 bij ons college bezwaar maken door het indienen van een schriftelijk, gemotiveerd en geda teerd bezwaarschrift Degene die bij ons een bezwaarschrift indient kan tevens op grond van artikel 8.81 van de voornoemde wet ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voor zitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag.Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffierrechten geheven. Na de be slissing op de ingediende bezwa ren kan binnen 6 weken na de dag waarop dat besluit bekend wordt gemaakt beroep worden in gesteld bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te. Het besluit wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de bezwaartermijn is ver streken. Indien gedurende de be zwarentermijn bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan treedt het. besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist Informatie Nadere informatie omtrent het bo venstaande kan bij de afdeling Mi lieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving meldingen artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieube heer van: 1.Copy Shop Middelburg te Mid delburg voor een detailhandel, gelegen op het perceel Vlasmarkt 12 te Middelburg; 2. Scouting Gouden Cirkel te Mid delburg voor een verenigingsge bouw, gelegen op het perceel Nassaulaan 4 te Middelburg; 3. Café De Mallemolen te Goes voor een horecabedrijf, gelegen op het perceel Plein 1940 nummer 3 te Middelburg; 4. Firma J. Goedbloed Zn. te Oost-Souburg voor een trans portbedrijf, gelegen op het per ceel Kleverskerkseweg 27 te Middelburg; 5. Vijverparadijs B.V. te Middelburg voor een hoveniersbedrijf, gele gen op het perceel Voltaweg 33 te Middelburg; 6. Vroom Dreesman Warenhui zen B.V. te Utrecht voor een de tailhandel, gelegen op het per ceel Lange Delft 31A te Middel burg; 7. Bestuursvergadering voor Chr. Voortgezet Onderwijs op Wal cheren te Middelburg voor een schoolgebouw, gelegen op het perceel Generaal Eisenhower- laan 25 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur op grond van artikel 8.40 Wet milieu beheer van toepassing. INSPRAAK VOORONT WERP-BESTEMMINGSPLAN 'POELENDAELE 2001' Op grond van artikel 6a van de Wet op de ruimtelijke ordening en de Middelburgse inspraakverorde ning ligt het voorontwerp van het bestemmingsplan 'Poelendaele 2001'met ingang van vrijdag 13 april 2001 gedurende 4 weken, dus tot en met IO mei 2001, voor een ieder ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21 en de afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2. Het bestem mingsplan behelst de bouw van het nieuwe kantoor van Rijkswa terstaat, directie Zeeland op de huidige locatie van het zwembad aan de Poelendaelesingel. Medewerkers van de sectie Ruim telijke Ordening van de dienst Stadsontwikkeling zullen desge vraagd een toelichting geven op en/of vragen beantwoorden over genoemd voorontwerp. Ook bestaat de mogelijkheid dat een exemplaar van het vooront werp voor enkele dagen wordt uit geleend tegen betaling van een borgsom van f 25,-. Gedurende genoemde termijn kun nen zienswijzen schriftelijk naar voren worden gebracht op een daartoe bestemd inspraakformu lier, hetwelk verkrijgbaar is bij de dienst Stadsontwikkeling of de af deling Communicatie.Tevens kun nen gedurende voormelde termijn zienswijzen mondeling naar voren worden gebracht Hiervoor dient van tevoren wel een afspraak te worden gemaakt met de sectie Ruimtelijke Ordening, telefoon 0118-675225. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het vervangen van bestaande dakbedekking door damwand- profiel op het perceel Noordweg 279; het uitbreiden van de woning op het perceel Belfort 71; het bouwen van een garage en tuinafscheiding op het perceel Nieuwe Vlissingseweg 30; het bouwen van een dakkapel op het perceel Bereklauwerf 28 te Arnemuiden; het bouwen van een schuurtjel- berging op een perceel volkstui nencomplex Nadorst/Baaij- enompad; het bouwen van een aanbouw op het perceel Abelenlaan 8; het bouwen van een woning op een perceel aan de Jacob Cats- straat het N.B.: Het is mogelijk dat de te keningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): het slopen van leidingisolatie asbesthoudend op het perceel Herculesweg 35 (28-3); - het slopen en verwijderen van asbest op het perceel Dam 6 (3-4); het verbouwen van het bijkan toor op het perceel Oude Rijks weg 54 (3-4); het verbouwen van de winkel tot woning op het perceel Zuidsin gel 32 (3-4); het bouwen van een garage op het perceel De Meijlaan 11 (3-4); het verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Joden- gang 26 (3-4); het bouwen van een serre op het perceel Bremstraat 39 (3-4); het vergroten van de uitbouw op het perceel Torentrans 48 (3-4); het bouwen van een garage/ber ging op het perceel Torentrans 89 (3-4); het bouwen van een bedrijfshal op een perceel aan de Ohmweg (3-4). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen binnen zes we ken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan Klaren- beek II ten behoeve van het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Titus Brandsma- kwartier 27; het bestemmingsplan Be schermd Stadsgezicht ten be hoeve van het wijzigen van de bestemming op het perceel Breestraat 3. De aanvragen liggen met ingang van dinsdag 17 april gedurende vier weken (tot en met 14 mei 2001) ter inzage bij de sectie Bou wen en Wonen van de dienst Stads ontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende de termijn van ter inzageligging kan een ieder schrif telijk zijn zienswijze omtrent de aanvragen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 13 april tot en met 26 april 2001 liggen op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsont wikkeling de aanvragen om een vergunning op grond van de Monu mentenwet 1988 ter inzage voor: het aanbrengen van reclame aan de gevel van het pand Lan ge Noordstraat 2; het verbouwen van de showroom tot woonhuis op het perceel Korendijk 54; het verbouwen van de pakhui zen en het woonhuis tot kantoor op het perceel Breestraat 3 Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 614330 AB Middelburg. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders ma ken bekend dat op de gelijkwaar dige kruispunten: Turfkaai/Houtkaai/Konings- brug/Londensekaai Blauwedijk/StationsbruglLoska- de/Stationsstraat Kanaalweg/Stationsbrug de voorrangsituatie zodanig wijzigt dat de route Veerseweg-Neder- straatRotterdamsekaai-Beatrix- brug-Rouaansekaai-Bierkaai- Londensekaai-Houtkaai-Konings- .brug-Stationsstraat-Stationsbrug- Kanaalweg-oost in de voorrang ligt De voorrang zal worden aangeduid met borden BI, 86 en met haaientanden op het wegdek. Inzage Het volledige besluit ligt van 12 april tot en met 23 mei 2001 ter inzage bij de dienst Stadsontwik keling,Vlissingsestraat 21 te Mid delburg. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de bepa lingen van de Algemene wet be stuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een be zwaarschrift Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt; c. de gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaar schrift hebt ingediend, kunt u te vens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuurs recht de President van de Arrondis sementsrechtbank te Middelburg verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen, als u meent dat de onverwijlde spoed, gelet op de be trokken belangen, dat vereist Het verzoek hiertoe moet worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Mid delburg, sector Bestuursrecht, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt f225,- voor natuurlijke personen en 450,- voor andere dan natuurlijke perso nen. WIJZIGING PARKEER- REGIME BINNENSTAD Burgemeester en Wethouders ma ken bekend het voornemen te hebben om per I januari 2002 het parkeerregime in de binnen stad te wijzigen. De belangrijkste wijzigingen van het nieuwe par keerregime staan hieronder be schreven. Damplein, Hoge Geere, Kalver- straat, Koestraat, Krommeweele en Zandstraat worden toege voegd aan tariefzone I (zijnde de zone waarin bedrijven niet met parkeervergunning mogen parkeren). In de nieuwe zone 2 wordt op een aantal locaties (Korendijk en het gedeelte van de Kous- teensedijk tussen de Stations straat en de Goese Korenmarkt) de maximumparkeertijd terug gebracht van een hele dag naar 4 uur. Tevens vervalt het maxi- mumdagtarief van 7,00. De reden hiervoor is het ontbreken GEMEENTE POSTBUS 1000 A7 "C 4357 ZV DOMBURG V C, TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: (0118) 555444 Fax: (0118)555433 Postadres: Postbus 1000,4357 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en onder houd: (0118) 555447.Voor drin gende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klan ten'van de gemeenteVeere is in het gemeentehuis een centrale publieks- balie ingericht De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de volgende zaken: Cluster Zorg telefoon: (0118) 555445; onderwijs, subsidies, uit keringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicapten. Cluster Burgerzaken telefoon: (0118) 555446; reisdo cumenten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadmini stratie, burgerlijke stand, belastin gen, algemene zaken. Cluster Grondgebied telefoon:(0118) 555447;bouw zaken, bestemmingsplannen, grondverkoop, huursubsidie, mi lieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze onderwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het ge meentehuis,Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuurs recht kan iedereen bezwaar ma ken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, ak koord bevonden meldingen en vrij stellingen). Dat moet schriftelijk, ge motiveerd en ondertekend gebeu ren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de pu blicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de ge meenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. Hier voor zijn griffierechten verschul digd. Arrondissementsrechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middel burg. Informatie: (0118) 555444. BEKENDMAKINGEN (enkele officiële publicaties van de gemeente Veere worden ook ge plaatst in de Staatscourant: www.sdu.nl/staatscourant) ARTIKEL 17 WET RO Er is verzoek binnengekomen om vergunning voor: Domburg het verlengen van de tijdelijke plaat sing van een G.S.M opstelpunt op het perceel Roosjesweg (parkeer terrein sportveld). Het plan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Wij zijn voornemens om voor dit verzoek op grond van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning tot 31 december 2002 vrijstel ling te verlenen van bovengenoemd bestemmingsplan. In verband hier mee ligt de bouw- en situatieteke ning van 12 t/m 25 april 2001 ge durende de openingstijden ter inza ge op het gemeentehuis te Dom burg. Gedurende deze periode be staat voor u de gelegenheid schrif telijke zienswijzen tegen het bouw plan bij het college in te dienen. ART 19, LID 2 WET RO Er is een aanvraag binnengekomen om vergunning ingevolge de Wo ningwet voor: Domburg het vernieuwen /veranderen van de woning Schuitvlotstraat 9a; Het bouwplan is in strijd met be stemmingsplan "Kom Domburg" maar in overeenstemming met de in procedure zijnde herziening van dit bestemmingsplan. Wij zijn voornemens door toepas sing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de vergunning te verlenen In ver band hiermee ligt het bouwplan van 12 april t/m 9 mei 2001 ge durende de openingstijden ter inza ge op het gemeentehuis te Dom burg. Gedurende deze periode be staat voor u de mogelijkheid schrif telijke zienswijzen tegen het bouw plan bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/AANLEG/ AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning, meldingen zijn ingekomen voor: Aagtekerke het gedeeltelijk slopen van een landbouwschuur Oude Grintweg 3; Domburg het slopen van een woning zo merwoning Badstraat 15; het verbouwen van een woonhuis De Casembrootplein 35; Grijpskerke het bebossen en beplanten van gronden Pioniersweg 2; Koudekerke het uitbreiden van een zomerhuis Vebenabos 22; Meliskerke het verbouwen van een woning A. Davidsestraat 7; Oostkapelle het bouwen van een serre Anjer laan 5; Veere het bouwen van een woning Wol- fertlaan 16; het bouwen van hobbyruimtes B. de Langestraat 30; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEGJVE RGUNNINGENIMELDIN- GENI MONUMENTENVERGUN NINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend en/of met de volgende mel dingen is ingestemd:(tussen haakjes staat de datum van verzending). Aagtekerke het plaatsen van een tuinhuisje Waterlooze Werve l8;(29-3) •het verbouwen van een woning Burg. Geuzestraat 6;(3-4) Domburg het slopen van toiletgebouw-fun dering Schelpweg 7;(27-3) het bouwen van een bijkeuken/berging Noordstraat 9*3-4) Meliskerke het bouwen van een serre Pauw- hoekstraat 65;(27-3) het plaatsen van een blokhut J.Va- derstraat 55;(3-4) Oostkapelle het bouwen van een terrasaf scheiding/overkapping Dorps straat l8;(27-3) het bouwen van een berging Vroonweg 2-0l;(27-3) het bouwen van een serre Brou werijstraat l6;(29-3) het bouwen van een schuur Bego nialaan 20;(3-4) het bouwen van een kap op gara ge Groene Specht l4;(3-4) het verbouwen van een woonhuis Wijkhuijsweg 7;(3-4) Serooskerke het bouwen van een blokhut Luijksberglaan l3;(27-3) het bouwen van een aanbouw/bij keuken Bisschopstraat 24;(29-3) Veere het uitbreiden van een wijkcen trum F. Naereboutstraat 3;(27-3) het bouwen van een loods Wul- penburgseweg 4;(3-4) Vrouwenpolder het plaatsen van een ponton met loopbrug Neeltje Jans;(27-3) het uitbreiden van een garage Kon.Wilhelminalaan 34;(3-4) Westkapelle het bouwen van een garage/schuur Kon.Wilhelmina- straat IO;(27-3) het slopen van opstallen Oude Zandweg 2;(27-3) het uitbreiden van een magazijn Oude Zandweg 2;(27-3) het bouwen van een tuinhuis Bel- linkstraat 4;(29-3) het bouwen van een garage/ber ging met carport Beatrixstraat 44;(3-4) Zoutelande het slopen van asbesthoudende golfplaten Duinpark Boulevard 3;(2 7-3) Belanghebbenden hebben een wet telijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande da tum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen). U kunt de stukken inzien op het gemeente huis te Domburg. UITGIFTE BOUWGROND IN VEERE ZANDDIJK Wij maken bekend dat op 4 april 2001 de inschrijving is gestart voor de uitgifte van kavels bouwgrond in het plan Sandenburgh te Veere (Zanddijk). Er zullen maximaal 3 kavels bouwgrond worden uitgege ven voor maximaal 3 woningen, type twee onder één kap. De inschrijving eindigt op 2 mei 2001. Bij de uitgifte van de kavels bouwgrond worden strikte bindingseisen gehanteerd. Dit houdt in dat uitsluitend bouwgrond zal worden toegewezen aan ge gadigden die een sociale of economi sche binding hebben met de kern Veere. Er kan alleen ingeschreven worden met een inschrijfformulier dat onderdeel uitmaakt van een in formatiebrochure. Deze brochure kan tijdens de inschrijfperiode wor den opgehaald bij de balie van het cluster Grondgebied (balie nr.6) in het gemeentehuis te Domburg. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat van 13 april t/m II mei 2001 voor ieder een ter inzage ligt op het gemeen tehuis te Domburg de ontwerp-be- schikking tot intrekking van de op 19 mei 1982 verleende vergunning ingevolge de Hinderwet voor de in richting gelegen aan de Duinstraat 18 te Koudekerke. Het verzoek is ingediend door de heer Simonse, houder van de inrichting. Buiten de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefo nische afspraak (0118- 555447). Een ieder kan tegen de ontwerp beschikking bedenkingen indienen voor 12 mei 2001. De bedenkin gen kunnen mondeling of schrifte lijk worden ingediend.Tegelijk met het indienen van bedenkingen kan worden verzocht om de persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben in gebracht tegen de ontwerp- be schikking kunnen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) be denkingen in te dienen dan wel be sluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat de aan vraag om een milieuvergunning en de ontwerp-beschikking tot vergun ningverlening voor de uitbreiding van Prelaatweg 60 te Aagtekerke (Agrarisch loon- en kraanverhuur bedrijf, kadastraal bekend gemeen te Veere, kern Aagtekerke, sectie H, nummer 676), die is ingediend door Melse-Maljaars, van 13 april t/m 11 mei 2001 voor iedereen ter in zage ligt op het gemeentehuis te Domburg. Buiten de openingstijden kunnen de stukken ingezien wor den na telefonische afspraak (0118-555447).T/m 11 mei 2001 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de aanvraag en de ontwerp beschikking schriftelijk door ieder een bij het college worden inge- diend.Wanneer u niet wilt dat uw persoonlijke gegevens bekend wor den gemaakt, dient u dit tegelijk met het indienen van uw bedenkin gen kenbaar te maken. Op verzoek kan t/m 11 mei 2001 over het ont werp van de vergunning van ge dachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht te gen de ontwerp- beschikking kun nen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming str aks afwijkt van het voornemen. OPHALEN HUISVUIL EN GROFVUIL In verband met tweede Paasdag worden de routes voor het ophalen van huisvuil gewijzigd. U kunt ook op uw afvalkalender zien wanneer de reinigingsdienst komt Tweede Paasdag De route voor het ledigen van de duobakken in Gapinge, Seroos kerke, Veere en Vrouwenpolder inclusief buitengebied wordt naar voren geschoven. De route wordt i.p.v. maandag 16 april op zater dag 14 april a.s. gereden. Let op: de inwoners van Bigge- kerke en Koudekerke die dins dag 17 april grof tuinafval (ge bundeld) aan willen bieden moeten dit voor donderdag 12 april voor 16.00 uur aanmelden op onderstaand telefoonnummer. Vergeet niet dat door een andere volgorde van de routes het kan zijn dat de ophaaldienst veel eerder of later dan normaal langs komt Zet uw duobak op tijd buiten: vanaf 7.30 uur. Heeft u vragen dan kunt u op werkdagen tussen 8.00 en 16.00 uur contact opnemen met de informatielijn, tel.nr.: 0800 - 024 00 64. RECTIFICATIE Op 7 maart 2001 deelden wij me de dat wij hebben ingestemd met de doorVerhulstTransportVOF inge diende melding voor de inrichting De Casembrootstraat I te Westka pelle, op grond van het Besluit in richtingen voor motorvoertuigen mi- van een noodzaak, terwijl de Loskade een goed alternatief is. In de parkeergarage Kousteense- dijk wordt een maximumdagta- rief van 6,- 8,25 op donder dag) ingevoerd. Dit betekent een korting van 2 uur, en is bedoeld het gebruik van deze parkeerga rage te stimuleren ten opzichte van de parkeergarage Geere. Het parkeergebied waar tegen betaling mag worden gepar keerd wordt uitgebreid met het Molenwater e.o. en de Dam poortstraat e.o., zodat het totale parkeergebied begrensd wordt door het kanaal, de Vesten en in dustrieterrein Ramsburg. De tot parkeren bestemde weg gedeelten in de binnenstad wor den aangeduid met parkeervak ken. Door het instellen van parkeer verbodszones in de binnenstad mag uitsluitend in de vakken worden geparkeerd. Tegen betaling kan op iedere beschikbare parkeerplaats in de binnenstad worden geparkeerd. Voor bepaalde categorieën par keerders zijn vergunningen ver krijgbaar, zoals bewoners, bedrij ven, marktkooplieden en woon werkverkeer. De kraskaarten en jaarvergun ning voor sociaal bezoek worden vervangen door een chipkaart, waarmee in zone 2 en 3 voor maximaal 300 uur per jaar, te gen een korting van 50% kan worden geparkeerd. Inspraak Het voorgenomen besluit ligt van 12 april tot en met 9 mei 2001 ter inzage bij de dienst Stadsont wikkeling aan de Vlissingsestraat 21Gedurende deze periode kun nen ingezetenen en in de gemeen te een belang hebbende natuurlij ke en rechtspersonen hun ziens wijze kenbaar maken. Wat de in spraak betreft hebben Burgemees ter en Wethouders tevens bepaald dat op de parkeertarieven geen in spraak wordt verleend. Schriftelijke reacties kunnen wor den gericht aan Gemeente Mid delburg, dienst Stadsontwikkeling, afdeling Nieuwe Werken en Verkeer, Postbus 61, 4330 AB Mid delburg. U kunt hierbij gebruikmaken van speciale inspraakformulieren die bij de dienst verkrijgbaar zijn. Con tactpersonen zijn de heren J.W. Lievense (675291) en J.A. Hoog- strate (675214). Zie voor andere gemeentelij ke informatie van Middelburg pagina 3 in de Faam/Vlissin- ger, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl lieubeheer. De inrichting valt echter niet onder dit besluit maar onder het Besluit opslag en transport mi- lieubeheer.Wij hebben besloten de acceptatie van de melding op grond van het Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer in te trekken. CULTUURNOTA VEERE 2001-2006 Op grond van de Inspraakverorde ning ligt van 12 april t/m 9 mei 2001 ter inzage de concept- Cul tuurnota Veere 2001-2006. In deze nota wordt het gemeente lijk cultuurbeleid voor de komende jaren aangegeven. Naast een meer algemene visie op het te voeren cultuurbeleid bevat de nota een korte schets van de huidige situ atie, gevolgd door overwegingen met gerichte keuzes en actiepun ten voor het toekomstige beleid op het gebied van cultuurparticipatie, cultuureducatie, culturele accom modaties, podiumkunsten, ama teurkunst, cultureel erfgoed, beel dende kunst, musea, media en bi bliotheekwerk en tenslotte cultuur en toerisme. Gedurende deze periode kan ie dereen op de concept-cultuurnota inspreken door schriftelijk een zienswijze in te dienen bij burge meester en wethouders van Veere, Postbus 1000 te 4357 ZV Dom- burg. Daarnaast is er de mogelijkheid ook mondeling op de concept-nota in te spreken. Dat kan tijdens het 2 e cultuurdebat op dinsdag 24 april 2001. Deze bijeenkomst is openbaar, begint om 19.30 uur en vindt plaats in het gemeentehuis te Domburg. Om organisatorische re denen worden bezoekers van de bijeenkomst verzocht zich vooraf op te geven (tel.nr. 0118-555444). De inspraakreacties worden be trokken bij de definitieve vaststel ling van de cultuurnota door de ge meenteraad. De bedoeling is dat dit gebeurt in de raadsvergadering van 28 juni 2001. Domburg, 11 april 2001 Burgemeester en wethouders van Veere MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE

de Faam | 2001 | | pagina 12