ItlÉiltiiiiiÉbliiiiiélHhlIiikliilK. Il GEMEENTE MIDDELBURG Stedelijk Waterplan Prijs paspoort omlaag 40 Wilgen geplant aan Griffioenpad lliliimi/l Middelburgse plannen voor Veer se Meer zijn haalbaar Werkzaamheden Dokstraat van start Sectie Parkeer beheer gesloten Sociale Dienst gesloten Uitkering voortaan aanvragen bij CWI Schroeweg 's nachts dicht Exposities en fotowedstrijd tijdens Kunst- Cultuurroute Woensdag 28 maart 2001 FAAM/VLISSINGER 3 Week 13 Deze informatiepagina van de Gemeente Middelburg wordt samengesteld door de afdeling Communicatie. Reacties zijn van harte welkom! Voor informatie, folders en inzage van stukken kunt u bij Communicatie terecht: Stadhuisstraat 2, telefoon 675450, iedere werkdag open van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur. Internet site: www.middelburg.nl info middelburg, nl MAXIMAAL TEXT VANAF PAG. 830 Informatienummer 675 555 (foto: A. van Riet) Aanvragen subsidies uit fonds Jeugdsport Uit het fonds jeugdsport worden subsidies verstrekt voor activiteiten van Middelburgse verenigingen die gericht zijn op de stimulering van jeugdsport en bevordering van de kwaliteit van de opvang van de jeugd in de sportverenigingen. Aanvragen uit dit Ibnds dienen vóór 1 mei 2001 ingediend te zijn bij het college van Burgemeester en wet houders van Middelburg. Aanvraagformulieren zijn verkrijg baar bij de dienst Stadsbeheer, afde ling Accommodaties, Vlissing- sestraat 214330 AR Middelburg. Informatielijn van de gemeente Wij willen u erop attende ren dat de gemeente Mid delburg een informatielijn heeft Deze informatielijn is geopend om de telefoni sche bereikbaarheid naar de burger toe te vergroten. Deze informatielijn geeft u 24 uur per dag informatie over de openings tijden en adressen van de verschil lende diensten binnen de gemeente. Ook wordt antwoord gegeven op de meest gestelde vragen op het ge bied van belastingen en burgerza ken. Het nummer van de informatielijn is (0118)67 55 55. Vergunningaan vragen voor het rooien van bomen In het algemeen is voor het rooien van bomen een vergunning nodig. Deze vergunning is niet nodig voor populieren langs wegen, vruchtbo men, kweekgoed en uitdunning van groenvoorzieningen en een boom met een stamdiameter van maxi maal 25 cm (gemeten op 1.30m bo ven het maaiveld, maximaal 3 bo men per locatie). Een aanvraag is ontvangen voor: Een lijsterbes aan de Noordweg Twee linden aan de Dam Een abeel aan de Eikenlaan Een linde aan het Oud Arne- muidsvoetpad Een abeel aan hel Kanaal door Walcheren Voor nadere informatie kunt u te recht bij de heer H. ten Klooster van de afdeling Groenbeheer, (0118)67 53 12, Vanwege een personeelsbijeenkomst is de sectie Parkeerbeheer op woens dag 4 april tussen 8.00 en 13.30 uur gesloten. Op donderdag 5 april staan de medewerkers van Parkeerbeheer weer voor u klaar. HM Tafeltje Dekje "Tafeltje Dekje" is een activiteit van de U.V.V. voor ouderen, ge handicapten en diegenen, die (tijdelijk) zelf niet voor een warme maaltijd kunnen zorgen. De maaltijden kunnen iedere maandag tussen 8.45 en 9.30 uur worden besteld. U kunt hiervoor bellen met nummer 0118-638570. Het bezorgen ge beurt ook op deze dag. Menu vanaf maandag 2 april tot en met zondag 8 april 2001 Maandag Reepjes varkensvlees in room saus, worteltjes, aardappelen. Dinsdag Gehakt in pepersaus, sperziebo nen, aardappelen. Woensdag Stamppot zuurkool met rook worst. Donderdag Kippenborst in kerrieroomsaus met vruchten, groentenrijst. Vrijdag Gepaneerde visfilet, gemengde groenten, bechamelaardappeien. Zaterdag Macaronischotel. Zondag Wat de pot schaft. De gemeente Middelburg neemt op uitnodiging van waterschap Zeeuwse Eilanden deel aan het pilotproject Stedelijk Waterplan. Dat waterplan richt zich op stedelijke watersystemen zoals grachten, ves ten en vijvers. Het doel van het project is deze watersystemen duur zaam, gezond en veerkrachtig te maken. En daarvoor moet veel werk verzet worden. In hel Provinciehuis wordt op 29 maart een intentieovereenkomst on dertekend door het waterschap, de Provincie en de gemeenten Middel burg, Vlissingen en Tholen. Daarna kan een gezamenlijk Plan op Hoofdlijnen worden gemaakt. Ui terlijk in 2003 moeten de daadwer kelijke stedelijke waterplannen ge reed zijn. Belangrijke richtlijnen zijn het Provinciaal Walerhuishou- dingsplan "Samen Slim met Water" en hel nieuwe waterbeheerplan van het waterschap. Maar om aan het stedelijk water plan verder inhoud te geven moeten er ook ambities worden gesteld. De ze ambities kunnen het beste door verschillende gebruikers van het water gedefinieerd worden. Daarom wordt binnenkort samen met de ge meente Vlissingen een zogenaamd "gebiedsatelier" gehouden. Alle in stanties en personen die belang heb ben bij het stedelijk water (water schap, gemeente, wijktafels, water sportvereniging, visvereniging enz.) worden op een symposiumachtige middag gevraagd hun specifieke in breng te geven. Doel Het stedelijk water moet weer ge zond, veerkrachtig en duurzaam worden. Duurzaam doelt op de mo gelijkheid het water in de toekomst te laten beantwoorden aan de func tie die we eraan toekennen. Een voorbeeld hiervan is het instand houden en zonodig creëren van vol doende berging om wateroverlast te voorkomen; het alleen maar ver pompen van overtollig water is daarmee veelal uit den boze. De kreet wordt veeleer bergen, vast houden, laten infiltreren in de bo dem, en zonodig vertraagd afvoe ren, van overtollig water. Het spreekt voor zich dat, als dit tot uit gangspunt wordt gekozen er con flicten kunnen ontstaan tussen ste delijke-, natuur-, en landbouwge bieden. Gezond water is water dat tenminste voldoet aan de minimum kwaliteit voor oppervlaktewater. Veerkrachtig water tenslotte zegt iets over het zelfregulerend vermo gen van het water. Wisselingen in klimatologische omstandigheden en mogelijke verontreinigingen moet het systeem uiteindelijk zelf kunnen opvangen. Daarnaast bevat het ste delijk waterplan een baggerplan voor de gemeentelijke wateren. Opzet Een van de eerste onderdelen voor het opstellen van een Stedelijk Wa terplan bestaat uit een inventarisatie in kwalitatieve en in kwantitatieve zin van onder andere de volgende gegevens: lengte en oppervlakte van waterlo pen en vijvers; gezondheid van het water, theoretisch profiel van water lopen en vijvers; overstorten van rioleringen; ecologische zones (wat leeft er?). In april 1999 stelde de gemeente raad van Middelburg de Kwali teitsatlas Middelburg 2030 vast. Onderdeel van deze integrale toe komstvisie voor Middelburg is de omvorming van het gebied tussen het Stationsgebied en het Veerse Meer tot een waterrijk gebied voor wonen, natuur en recreatie. Maar kan zoiets in verband met bijvoorbeeld aspecten als water kwaliteit en waterpeil wel gereali seerd worden? Tijdens verschillende bijeenkom sten voorafgaand aan de vaststelling van de Kwaliteitsatlas werden over het onderdeel Veerse Meer vragen gesteld over de verdeling van land en water, de te hanteren waterpei len, de te bereiken waterkwaliteit en dergelijke. Toen kon niet op alle vragen een antwoord worden gege ven, omdat de technische uitvoer baarheid nog slechts oppervlakkig was onderzocht. Daarom besloot hel gemeentebestuur de Middel burgse toekomstvisie op het plange bied nader uit te laten werken op technische uitvoerbaarheid. Hier voor is opdracht gegeven aan Karei- se en Van der Meer Architecten en ingenieursbureau DHV. Doel van deze haalbaarheidsstudie is ener zijds het aantonen van de techni sche uitvoerbaarheid en anderzijds afstemming op het provinciale pro ject Herstructurering Veerse Meer mogelijk te maken. Want niet alleen Middelburg heeft een visie op de toekomst van het gebied rondom het Veerse Meer, ook andere partij en als Provincie, gemeenten Veere en Goes, waterschap Zeeuwse Ei landen, Staatsbosbeheer, ZLTO e.a. hebben een eigen visie. Om al deze visies in kaart te brengen is de pro vincie Zeeland onlangs het gebieds gericht project Herstructurering Veerse Meer gestart. Zaken als wa terkwaliteit, natuurontwikkeling en ontsluiting zijn in dit project be langrijke onderwerpen. Uitkomsten haalbaarheidsstudie Het onderzoek naar de haalbaarheid van de Middelburgse visie heeft aangetoond dat de Kwaliteitsatlas op dit punt inderdaad uitvoerbaar is. Bovendien valt uit eerste reacties af te leiden dat het plan goed past bij de gedachtevorming binnen het pro vinciale project herstructurering Veerse Meer. In het onderzoek is vooral aandacht besteed aan waterpeilen, waterke ring, waterkwaliteit, waterdiepte, natuurontwikkeling, ontsluiting van het gebied, evenals de interne ver bindingen. Er is als het ware een blauw-groen raamwerk ontwikkeld,, zonder daarbij overigens de situ ering van land. water, natuurgebie den en dergelijke al vast te leggen. In een latere fase van de planvor ming wordt ook bezien hoe en waar "harde" functies als wonen een plek kunnen krijgen. De Kwaliteitsatlas gaat ervan uit dat woningbouw de belangrijkste eco nomische drager is van de na te streven ontwikkeling. In het gebied kunnen unieke en concurrerende woonmilieus worden gecreëerd met gevarieerde woonvormen, die alle gekenmerkt worden door contact met water en natuur. Op deze ma nier kan Middelburg haar positie als woonstad aanmerkelijk versterken. Het moment waarop het plan wordt uitgevoerd, kan in dit stadium niet worden aangegeven. Veel hangt bij voorbeeld af van overleg met hoge re overheden. In verband met een personeelsbij eenkomst is de Gemeentelijke So ciale Dienst op maandag 2 april ge sloten. Op dinsdag 3 april staan de medewerkers vanaf 8.00 uur weer voor u klaar. Zie voor andere gemeentelijke in formatie van Middelburg pagina 3 in de Faam/Vlissinger, Maximaal Text of www.middelburg.nl De prijs van het Nederlandse paspoort wordt vanaf 1 april aanstaande met fl 27,50 verlaagd. Hiertoe heeft de ministerraad onlangs besloten. In de gemeente Middel burg kost een paspoort vanaf die datum fl 85,50. De tarieven voor onder andere de Pas 65 13,50 Europese identiteitskaart, een nood- document- of verlenging, een diplo matiek- of dienstpaspoort blijven ongewijzigd. De afdeling Burgerzaken hanteert (voor de volledigheid) de volgende tarieven voor haar diensten en pro ducten: Verklaring omtrent gedrag 20, Verstrekking van Afschrift uit de gemeentelijke basisadministratie persoonsgegeven Bewijs van Nederlanderschap Attestatie de Vila (bewijs van in leven zijn) Legalisatie handtekening of kopie 14,- 14- 14- 4,50 persoonslijst Reisdocumenten Paspoort Zakenpaspoort Europese identiteitskaart Wijziging woonplaats in paspoort Bijschrijving van kind(eren) in paspoort Extra leges bij vermissing van een reisdocument 27,- 85,50 112,-50 Rijbewijzen Aanvraag rijbewijs 55,50 Eigen verklaring (CBR) ten behoeve van aanvraag rijbewijs 35,10 Extra leges bij vermissing rijbewijs 27,— Burgerlijke stand Afschrift uit de register van de burgerlijke stand 18, De balie in Middelburg (Stadhuis- 39,60 straat 2) is iedere werkdag geopend van 08.00 uur tot 13.00 uur en op donderdagavond van 18.00 lot 11,50 20.00 uur. Het steunpunt Burgerza ken in het voormalig gemeentehuis 11,50 van Amemuiden (Langstraat 35) is geopend op maandag, woensdag en vrijdag van 8.45 uur tot 11.45 uur. Meer informatie, afdeling Burger- 27,zaken, telefoon (0118) 67 54 43. Op alweer de 45ste boomfeestdag, vorige week woensdag, heeft wet houder van Dijk samen met leer lingen van de Cederhof uit Mid delburg 40 wilgen geplant aan het Griffioenpad. Het Griffioenpad loopt van de Langevielesingel naar de Laan der Verenigde Naties. Na het plantfes- tijn gingen de kinderen terug gaan naar school waar ze door de wet houder toegesproken werden over het werk van de afdeling Groen beheer. Tot slot kregen zij een cer tificaat. De reden om aan het Griffioenpad de boomfeestdag te houden was dat de bomen en de aanwezige beplan ting daar begin dit jaar geheel zijn gerooid. De iepen die er stonden waren door de jaren heen als gevolg van iepziekte verdwenen. De 'oude' wilgen waren, bleek uit inspectie, niet gezond meer. Regelmatig waai de er takken uit de bomen. De gemeente heeft hiervoor een vervangingsplan gemaakt. Het aan planten van (opnieuw) wilgen en een Zeeuwse haag is voorzien. Wilgen zijn snel groeiende bomen, Foto: Frank Viergever) zijn uitsteken geschikt voor winde rige gebieden door hun goede ver ankering en kunnen goed tegen en vochtige voedselhoudende bodem. Op de boomfeestdag is een góed begin gemaakt. Op maandag 2 april 2001 start de firma JMB uit Etten- Leur met rioleringswerkzaamheden in de Dokstraat. De werkzaamheden zijn als volgt: 1Opbreken bestrating 2. Verwijderen bestaande riolering 3. Leggen nieuwe riolering en ver nieuwen van de huisaansluitingen 4. Terugaanbrengen van de bestra ting Tijdens het vernieuwen van het ri ool moeten de huisaansluitingen van gas/water en elektrisch kort stondig verbroken worden. Mon teurs van Delta Nutsbedrijven zijn aanwezig om de aansluitingen zo spoedig mogelijk te herstellen. De ze monteurs zullen de bewoners via een briefje vooraf op de hoogte stel len als de huisaansluilingen verbro ken worden. Voor de uitvoering van de werk zaamheden zal de straal voor het verkeer moeten worden afgesloten. Toegang tot uw woning zal te voet mogelijk blijven. Het ongemak dal de werkzaamheden met zich mee brengen zal tot een minimum be perkt worden. Indien u verdere informatie wenst Vanaf 1 april 2001 verandert er voor uitkeringsgerechtigden en werk zoekenden in Middelburg een heleboel. Door de komst van het Centrum Werk en Inkomen -kortweg CWI- moeten cliënten van Sociale Zaken voor de eerste aanvraag om een uitkering voortaan bijvoorbeeld naar het CWI in het voormalig pand van het arbeidsbureau in Middelburg. De gemeente wil er immers voor zorgen dat u in staat bent om via betaalde arbeid weer in het eigen m sm levensonderhoud te voorzien. Als W 2® betaalde arbeid niet mogelijk blijkt, *"l wÜL dÊrJÊ dan zal de gemeente de mogelijkhe den onderzoeken van gesubsidieer de arbeid of vrijwilligerswerk. In de nieuwe organisatie CWI wer ken de afdelingen Sociale Zaken van de drie Walcherse gemeenten samen met de arbeidsbureaus én een aantal instanties die de sociale verzekeringen uitvoeren, zoals het GAK, Cadans, SFB, GUO en US- ZO. Dat gebeurt overigens niet al leen op Walcheren. Het kabinet heeft besloten dat er in heel Neder land van deze centra moeten ko men. Op een groot aantal plaatsen is dat al gebeurd. De CWI's halen dus hun kracht uit de bundeling van diensten van de deelnemende partij en achter één loket. Iedere instantie levert een eigen bij drage. Het arbeidsbureau is verant woordelijk voor de werkbemidde- ling en de daarbij nodige begelei ding. De bijstandsuitkeringen voor levensonderhoud worden geregeld door de gemeenten en de uitvoe ringsinstellingen sociale zekerheid behandelen de WW- en WAO- (ar beidsongeschiktheid) uitkeringsaan vragen. Door deze samenwerking kan de werkzoekende snel en effi ciënt aan een baan of, indien nodig, aan een uitkering geholpen worden. Het is de bedoeling dat er voor u als uitkeringsgerechtigde eerst wordt gekeken of er ook werk is. U krijgt dan ook een gesprek over uw moge lijkheden op de arbeidsmarkt. In dien mogelijk wordt u verwezen naar vacatures voor vast of tijdelijk werk. U kunt rekenen op een snelle inschatting van uw kansen op werk en op de ondersteuning die daarbij past. Pas daarna worden de mogelijkhe den van een eventuele uitkering be keken. Wanneer iemand toch een uitkering nodig heeft, worden de gegevens vervolgens doorgegeven naar de gemeente of de uitvoerings instelling. Die organisatie beslist dan op uw aanvraag. Mensen die nu al in de bijstand zitten, de Ioaw of de Ioaz, blijven gewoon klant bij de gemeente. De gemeente zal u na toekenning van een uitkering zo snel mogelijk een reïntegratietraject aanbieden. WAARVOOR TERECHT? In het kort kun je bij het CWI voor de volgende dingen terecht: Voor de eerste aanvraag om een uitkering, waarvoor je tot voor kort nog naar Sociale Zaken bij de gemeente of één van de uit voeringsinstellingen sociale ze kerheid moest zijn. Hierbij gel den overigens nog enkele afwij kende regels voor een aantal spe ciale doelgroepen: - 65-plussers hoeven niet naar het CWI; - Voor cliënten die alleen een ver zoek om bijzondere bijstand wil len indienen, geldt hetzelfde. Voor het inschrijven als werkzoe kende. Als u op zoek bent naar werk (in voltijd of deeltijd; sei zoenwerk of gewoon een volledi ge baan) wordt er bij het CWI een intakegesprek gehouden. Voor het zoeken naar een baan. Net als voorheen bij het arbeids bureau kun je bij het CWI terecht voor het raadplegen van regionale en landelijke vacatures; Voor informatie en advies over werk, beroepen, beroepsopleidin gen en de arbeidsmarkt. Voor een inschrijving bij het CWI hebt u nodig: - En geldig identiteitsbewijs (geen rijbewijs); - sofi-nummer - alle stukken met betrekking tot uw opleidings- en arbeidsverle den Het Centrum voor Werk en Inkomen wordt gevestigd in het gebouw van Arbeidsbureau Middelburg. Sint Se- bastiaanstraat 12, 4331 PL Middel burg, telefoon: (0118) 68 34 00. Het Centrum voor Werk en Inko men in Middelburg is bedoeld voor inwoners van de gemeenten Mid delburg, Vlissingen en Veere. Het CWI geldt vanaf 1 april a.s. alleen voor de bewoners van de gemeente Middelburg. De andere twee Wal cherse gemeenten haken op een la ter tijdstip aan (waarschijnlijk met ingang van mei). kunt u contact opnemen met de heer J. Gabriëlse van de dienst Stadsbe heer, bereikbaar onder telefoonnum mer (0118)e 675 333. Hij is ook be last met het dagelijks toezicht. Tenslotte worden bewoners van de Dokstraat verzocht hel huisvuil op die plaats aan te bieden waar de huisvuilauto op normale wijze kan komen. Subsidieprocedure 2002 van start De gemeente Middelburg subsidieert vele activiteiten in de stad op het gebied van welzijn, volksgezondheid en cultuur. Vanaf deze week start de subsidieprocedure voor 2002. Activiteiten op het gebied van wel zijn, volksgezondheid of cultuur komen in aanmerking voor subsidie als deze activiteiten passen binnen het beleid van de gemeente. Ter il lustratie van de activiteiten die voor subsidie in aanmerking komen, kunt u het subsidievoorstel 2001 raadplegen. Dit subsidievoorstel ligt ter inzage bij de afdeling Commu nicatie (Sladhuisstraat 2). Aan de organisaties die al een sub sidierelatie met de gemeente Mid delburg hebben, zijn inmiddels de aanvraagformulieren voor de subsi die 2002 gestuurd. Ook organisaties die nog geen subsidierelatie met de gemeente Middelburg hebben, kun nen voor 2002 een subsidie-aan vraag indienen. Maar let op: alle subsidie-aanvragen voor 2002 moe ten vóór 2 april 2001 bij de ge meente (afdeling WVC) zijn ingele verd. Wilt u meer weten over de voor waarden waaronder subsidie wordt verstrekt? Heeft u vragen over de subsidieprocedure 2002? Wilt u voor 2002 een subsidieverzoek in dienen? Voor informatie kunt u contact opnemen met de dienst Maatschappelijke Zaken, afdeling Welzijn, Volksgezondheid en Cul tuur, tel. (0118) 67 56 79. U kunt hier ook de Algemene Subsidiever ordening Welzijn en/of de (finan ciële) richtlijnen opvragen. Vannacht en in de nacht van vrij dag op zaterdag (30 op 31 maart) zal de Schroeweg tussen 19.00 en 06.00 uur afgesloten zijn voor het verkeer. Dan wordt het gedeelte van deze weg rond de nieuwe kruising geasfalteerd en de nieu we verkeerslichten geplaatst. De ze worden na Pasen in gebruik genomen. Het P&R-terrein naast het Station is vanaf 2 april aanstaande niet meer te gebruiken. Dan start het werk om die grond geschikt te maken voor de aanleg van de nieuwe bustermi- nal. Automobilisten wordt verzocht elders te parkeren, bijvoorbeeld in de parkeergarage aan de Kousteen- sedijk. Voor fietsers worden aan de west kant van het Station en aan de ach terkant extra fietsrekken geplaatst. De bushaltes van ConneXXion aan de Kanaalweg worden vanaf 2 april opgeheven en verplaatst naar de Loskade. Elke eerste zondag van de maand staat in Middelburg kunst en cultuur centraal. Het is dan de Kunst- Cultuurroute. Met elke maand een ander thema en veel enthousiaste bezoekers en deelnemers, is het snel uitgegroeid tot een evenement dat uit het hele land bezoekers trekt. En nu is ook een wedstrijdelement toegevoegd aan de Kunst- Cultuur route. Iedereen mag meedoen aan de fotowedstrijd. Vanaf de Kunst- Cultuurroute in han Sinke, fotograaf. De prijzen be- maart kunnen deelnemers (dus: ie dereen die dat wil) aan deze wed strijd foto's maken van onderwer pen die in brede zin met de route te maken hebben. De in aanmerking komende routes vinden plaats (steeds elke eerste zondag van de maand) op: 4 maart, 1 april, 6 mei, 3 juni, 1 juli en 5 augustus. Binnen- zowel als buitenopnamen zijn toe gestaan. De opnamen mogen zowel in kleur als zwart/wit worden uitge voerd. (geen dia's). Er mogen per persoon ten hoogste drie foto's wor den ingeleverd in een formaat tus sen 20x25 en 30x40. cm. De foto's mogen niet worden ingelijst en per opname dient een formulier te wor den ingevuld. De foto's kunnen tot uiterlijk 15 augustus worden ingele verd bij, of gestuurd naar: De Drvk- kery. Markt 51, 4331 LK Middel burg, De Boekenbeurs, Turfkaai 33, 4331 JV Middelburg of Johan Sin ke, Herberdsland 68, 4337CP Mid delburg. Foto's die na deze datum binnenkomen zijn uitgesloten van deelneming. Wedstrijdreglementen en formulieren kunnen bij genoem de Drvkkery en Boekenbeurs wor den afgehaald. De jury van de fotowedstrijd bestaat uil: Cees Roth, grafisch ontwerper; Ruben Oreel, fotojournalist en Jo- staan uit: een eerste prijs van fl. 250,een tweede prijs van fl. 175,en een derde prijs van fl. 100,00. Tijdens de Kunst- Cultuurroute van zondag 2 septem ber worden (onder voorbehoud) alle ingezonden foto's geëxposeerd in de "Tijdelijke Salon Hedendaagse Kunst" aan de Nieuwe Haven te Middelburg. Om 15.00 zal hier de prijsuitreiking plaatsvinden. Voor nadere informatie over de expositie alsmede de wedstrijd: Johan Sinke, Herberdsland 68, 4337 CP Middel burg. Tel/fax: (0118) 62 62 87. jsav@hetnet.nl De Kunst- Cultuurroute van zon dag 2 september a.s. zal geheel in het teken staan van de fotografie. Er worden gedurende die dag tien tot twaalf gevorderde amateur-fotogra fen in de gelegenheid gesteld om hun werk bij een der deelnemende galerieën te exposeren. Inmiddels hebben zich al enkele fotografen gemeld maar kunnen er nog een aantal geplaatst worden. Zij dienen een gevorderd peil te hebben be reikt en mogen tien tot vijftien fo to's voor expositie beschikbaar stel len. Op de dag van de expositie zul len zij aanwezig zijn om hun werk eventueel toe te lichten.

de Faam | 2001 | | pagina 3