lliliiviillÉlHiliiiiiillèviiéiHÏlliiilklI. Jl, GEMEENTE MIDDELBURG Commissie bezwaar- en beroepsschriften Bijzondere bijstand in Middelburg Meedenken over het nieuwe horecabeleid Wat staat te gebeuren? Uitkomen met inkomen Veilig kamers huren Zwembad Poelendaele Burgerzaken gesloten Actie opruiming wijk Klarenbeek groot succes Woensdag 21 maart 2001 FAAM/VLISSINGER 3 4 Week 12 Deze informatiepagina van de Gemeente Middelburg wordt samengesteld door de afdeling Communicatie. Reacties zijn van harte welkom! Voor informatie, folders en inzage van stukken kunt u bij Communicatie terecht: Stadhuisstraat 2, telefoon 675450, iedere werkdag open van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur. Internet site: www.middelburg.nl info middelburg, nl MAXIMAAL TEXT VANAF PAG. 830 Informatienummer 675 555 In verband met een bijeenkomst voor alle medewerkers is de afde ling Burgerzaken op maandag 26 maart a.s. om 12.00 uur gesloten. Op dinsdag 27 maart staan de me- dewerkers vanaf 8.00 uur weer voor u klaar. Wegwerkzaam heden Pijpstraat Op maandag 26 maart 2001 gaat firma de Jonge uit Middelburg beginnen met het herstraten van de Pijpstraat. De straat wordt voor het verkeer afgesloten. Het werk duurt naar verwachting tot eind mei. De straat wordt in vier fases opge- broken. Fase 1vanaf de Molstraat tot Pijpstraat 4; Fase 2: Pijpstraat 4 tot Pijpstraat 19; Fase 3: Pijpstraat 19 tot Pijpstraat 39; Fase 4: Pijp- straat 39 tot Schuitvlolslraat. Voor uitlopend op de straatwerken heeft DELTA Nutsbedrijven al een elekt- rakabel vernieuwd. De Pijpstraat krijgt nieuwe funde ring en bestrating. Verder worden een vijftal parkeerplaatsen inge- straat. Eigenaren of huurders van garages in de Pijpstraat of vergun ninghouders wordt voor zolang de werken duren elders parkeermoge- lijkheid geboden. Zij kunnen hier over contact opnemen met de heer C. Mouthaan van de diepst Stadsbe heer, bereikbaar onder nummer 675 391. Hij is ook belast met het dage lijks toezicht op de werken. Excu ses voor het ongemak. Klachtennummer vliegveld Midden-Zeeland Vliegveld Midden-Zeeland is gele gen nabij het recreatiegebied Oran jeplaat en camping "De Witte Raaf'. Een gevolg van de ligging en hel gebruik van het terrein is dat er ge luidhinder kan optreden voor om wonenden en aanwezige recreanten. Klachten over het vliegverkeer van het vliegveld kunnen telefonisch worden ingediend bij de haven dienst van het vliegveld, klachtente- lcfoon: (0113)-670018. De havendienst draagt zorg voor ontvangst, registratie en beantwoor ding van de klacht. Daarnaast wor den de ingediende klachten doorge geven aan de Commissie 28 Lucht vaartwet. Schriftelijke klachten kunnen worden doorgegeven aan het secretariaat van de commissie 28, Postbus 165, 4330 AD Middel burg. Hel secretariaat zal voor een juiste beantwoording van de klacht altijd terugkoppelen naar de haven meester van het vliegveld. "Tafeltje Dekje" is een activiteit van de U.V.V. voor ouderen, ge handicapten en diegenen, die (lijdelijk) zelf niet voor een warme maaltijd kunnen zorgen. De maaltijden kunnen iedere maandag tussen 8.45 en 9.30 uur worden besteld. U kunt hiervoor bellen met nummer 0118-638570. Het bezorgen ge beurt ook op deze dag. Menu vmuif maandag 26 maart tot en met zondag 1 april 2001. Maandag Varkensschnitzel 'cordon bleu', bloemkool, gestampte aardappelen. Dinsdag Rundergehaktballen, spinazie a la crème, aardappelen. Woensdag Witlofschotel met stukjes ham, aardappelpuree. Donderdag Gegrilde kippenpoot, gemeng de groenten, aardappelpuree. Vrijdag Gepaneerde koolvisfilet, wor teltjes, gestampte aardappe len. Zaterdag Bamigorcng met kipsateh. Zondag Wal de pot schaft. Dit maal krijgt u in deze rubriek uitleg over hoe de gemeente Middelburg om gaat met de bijzondere bij stand voor duurzame gebruiksgoederen. Het beleid op dit punt is niet in alle gemeenten hetzelfde, een verduidelijking is dus op z'n plaats. Wat zijn duurzame gebruiksgoe deren? Als we spreken over duurzame ge bruiksgoederen, denken we over het algemeen aan de koelkast, het gas fornuis, meubels e.d. De kosten die met de aanschaf hiervan gemoeid zijn, behoren tot de algemeen nood zakelijke kosten van het bestaan. Dal betekent dus dat iedereen zelf in principe in die kosten moet voorzien. Voor de mensen met een inkomen op het niveau van het sociaal minimum is dat geen eenvoudige opgave. Gemeentelijke Kredietbank (GKB) Voor de aanschaf van duurzame ge bruiksgoederen is de GKB Middel burg een voorliggende voorziening. Dat houdt in dat als iemand een duurzaam gebruiksgoed niet uit ei gen middelen kan betalen, daarvoor dan in principe een lening kan af sluiten bij de GKB. Natuurlijk zijn er bepaalde criteria waaraan moet worden voldaan, maar het gaat te ver om dat nu helemaal uit te die pen. Als om bepaalde redenen geen be roep kan worden gedaan op de GKB, wordt bekeken of bijzondere bijstand als renteloze lening kan worden verstrekt. Om de hoogte van de bijzondere bijstand vast te stellen, worden drie belangrijke punten beoordeeld: 1de aanschaf moet niet uitstelbaar zijn; 2. de aanschaf moet noodzakelijk zijn; 3. hel moet vaststaan dat de aanvra ger niet of onvoldoende heeft kunnen reserveren. Borgstelling en krediettoeslag Soms wil de GKB alleen een lening afsluiten als de gemeente een borg stelling ingevolge de Algemene Bij- standwet afgeeft. In dat geval wordt u doorverwezen naar de afdeling Sociale Zaken voor een aanvraag. Soms ook wil de GKB alleen een lening afsluiten als zij zeker weet dat u de lening kunt terugbetalen. In dat geval wordt u doorverwezen naar de afdeling Sociale Zaken voor een aanvraag voor krediettoeslag. Altijd een lening? Er is een uitzondering. Iemand kan in de situatie verkeren dat een schuldsancringsregeling van toepas sing is. Dat kan zijn op grond van de Wet Schuldsanering Natuurlijke Personen (WSNP) of via een orga nisatie die de gedragscodes van de Nederlandse Vereniging voor Volks krediet (NVVK) erkent. In zo'n si tuatie kan de bijzondere bijstand als geldlening een onverantwoorde be lasting betekenen voor de belang hebbende. Op dat moment wordt beoordeeld of de bijzondere bij stand a|s gift kan worden verstrekt. Vragen? Wat we deze keer hebben behan deld is best ingewikkeld. We kun nen ons dus goed voorstellen dat u naar aanleiding van dit stuk vragen hebt. Neem dan alstublieft contact op. We vertellen u graag wat de moge lijkheden zijn van de bijzondere bij stand in uw situatie. Voor het ma ken van een afspraak kunt u gebruik maken van het gratis servicenum mer 0800-0231865. Foto: F. Viergever Middelburg is volop in beweging: de binnenstad en het Stationsgebied worden heringericht, de Magi- straatwijk wordt onder handen genomen, er komt een nieuw zwembad en schouwburg en er is voldoen de nieuwbouw, zoals de Veersche Poort, Molenwater en Veldzigt. Deze voorbeelden grijpen in in ons dagelijks leven omdat het gaat om publieke voorzieningen, maar ook om uiterlijke zaken (hoe ziet de stad er over vijfjaar uit?). Iets wat mis schien minder zichtbaar is, maar ze ker zo belangrijk, is het horecabe leid in de stad. U, de Middelburger, kan meepraten en denken over het nieuwe horecabeleid. Hoe en waar over? Dal staat in dit artikel. Horecastructuurvisie Adviesbureau BRO gaat in op dracht van de gemeente Middelburg een nieuw horecabeleid opstellen. Wellicht heeft u hier al eens van ge hoord, want in het voortraject heeft BRO reeds met diverse partijen ge sproken. De visie op de ontwikkelingsmoge lijkheden van de horeca in Middel burg is gereed. Deze is tot stand ge komen door intensieve samenwer king met de gemeente, de georgani seerde horeca en de politie. In de horecavisie gaat het onder meer over hel verbeteren van de dienstverlening vanuit de gemeente naar ondernemers toe, maar ook richting burgers. Bijvoorbeeld als het gaat om vergunningen of klach ten. Ook het reguleren van openba re orde en veiligheid en milieuhin der hoort thuis in de horecavisie. Een ander onderdeel richt zich sim pel gezegd op de vraag "waar in de stad willen we welke horecagele genheid?". Inspraak Nu is hel moment daar om de ver taling naar beleid te maken. Hore caondernemers, bewoners, winke liers en andere belanghebbenden kunnen hun hier over meepraten. Ondermeer op de informatie-bijeen komst, donderdag 5 april 2001 van 14.00 uur lol 16.30 uur, in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg. De opzet van deze bijeenkomst is als volgt: - Opening door wethouder L.M. Luitwieler. - Toelichting horeca-visie door BRO: - Discussie door middel van vra gen uit de zaal. Vragen en opmerkingen naar aan leiding van de presentatie worden meegenomen in het op te stellen ho recabeleid. Uw aanwezigheid wordt zeer op prijs gesteld. Daarnaast ligt de horeca-visie in de periode van 22 maart tot 19 april 2001 ter inzage op de afdelingen Milieuzaken en Communicatie. Ge durende de inzage tentlijn kan een iéder schriftelijk zijn of haar ziens wijze omtrent de visie schriftelijk naar voren brengen. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de gemeentelijke projectleider, de heer J. Piersma (tel.675241). De gronden langs de Kanaalweg worden bouwrijp gemaakt (foto: F. Viergever) Het P&R-terrein naast het Station is vanaf 2 april aanstaande niet meer te gebruiken. Dan start het werk om die grond geschikt te maken voor de aanleg van de nieuwe busterminal. Automobilisten wordt verzocht elders te parkeren, bijvoorbeeld in de par keergarage aan de Kousteensedijk. Voor fietsers worden aan de west kant van het Station en aan de ach terkant extra fietsrekken geplaatst. De bushaltes van ConneXXion aan de Kanaalweg worden vanaf 2 april opgeheven en verplaatst naar de Loskade. Nu al wordt de grond van af Janvier tot aan de plaats van het voormalige seinhuis bouwrijp ge maakt. Daar komt: een deel van de nieuwe Kanaalweg te liggen. Volgende week, bij de juiste weer somstandigheden in de nachten van 27 op 28. 28 op 29 en 30 op 31 maart, wordt de Schroeweg ter hoogte van de nieuwe kruising ge asfalteerd. De Schroeweg is dan gesloten voor verkeer van 19.00 tot 06.00 uur. De week erna wordt de nieuwe ver- keerslichteninstallatie daar ge plaatst. Die wordt na Pasen in ge- bruik genomen. Het Meldpunt Schuldhulpverlening en het Algemeen Maatschappelijk Werk starten in april weer een cursus Uitkomen met Inkomen. Deze cursus is bedoeld voor mensen uit de gemeenten Middelburg en Veere die meer inzicht willen krij gen in hun financiën. Iedereen is van harte welkom, er wordt niet gekeken naar de hoogte van het inkomen. Tijdens de bijeenkom sten staan onder meer de volgende vragen centraal: wat geef ik uit?: waaraan gaat het op?; kan ik deze maand nog leuke din gen doen? En hoe houd ik meer over? Tijdens de cursus krijgt u tips en suggesties over het (anders) om gaan met geld. Aan de orde komen gemeente lijke voorzieningen, verjaardagen, kinderen en geld, keuzes maken en dure en goedkope maanden. Het is uitein delijk de bedoeling dal u een eigen budgetplan maakt, zodat u richtlij nen heeft om uit te ko men met het inkomen. Deelnemers bepalen ook zelf voor een groot deel de onderwerpen van de De cursus bestaat uit acht dagdelen van 2,5 uur op woensdagmorgen van 8.45 tót 11.15 uur. De eerste bijeenkomst is gepland op 11 april en vindt plaats in het ge bouw van de Thuiszorg in de Breestraat in Mid delburg. De cursus is gratis te vol gen en opgeven kan nog tot en met 6 april. Bij hel Algemeen Maat schappelijk Werk, tele foon 0118 - 448 844. kunt u terecht voor meer informatie en aanmel ding. De commissie, die het gemeentebestuur adviseert over bezwaarschriften, komt op donderdag 22 maart 2001 bijeen om belanghebbenden te horen. Behan deld worden (onder voorbehoud) de navolgende za ken: 16.30 uur: Bezwaarschrift van de heer D.P. La- verman, Vismarkt 1-3 te Middel burg tegen het besluit van burge meester en wethouders van Middel burg van 11 december 2000, num mer 2000/13751/JD, waarbij een aanvraag om een ontheffing voor het berijden van de als voetpad aan gewezen Vismarkt l.b.v. het onmid dellijk laden en lossen van goede ren en het laten in- en uitstappen van passagiers nabij het pand Vis markt 1 -3 is afgewezen. 16.45 uur: Bezwaarschrift van de heer J.A. de Muijnck, Klein Vlaanderen 46 te Middelburg tegen het besluit van het. college van burgemeester en wethouders van Middelburg van 8 februari 2001, kenmerk 2000/19510/JD, waarbij een par- keervergunning 2001 is afgewezen. 17.00 uur: Bezwaarschrift van National Ben zole Mixture b.v.. Vismarkt 11 te Middelburg tegen het besluit van burgemeester en wethouders van Middelburg van 22 januari 2001. kenmerk 2000/17737, verzonden 26 januari 2001, waarbij aan de heer R.J.C. Hector. Turfkaai 25 te 4331 JV Middelburg een vergunning is verleend tot het verbouwen van een woning tot galerie op het perceel, plaatselijk bekend als Vismarkt 13, kadastraal bekend als Gemeente Middelburg, sectie L, nummer 03077. 17.15 uur: Bezwaarschrift van de heer G.R Wattez, Ter Hoogestraat 34 te Mid delburg tegen hel besluit van burge meester en wethouders van Middel burg van 5 januari 2001, kenmerk 2000/16760. verzonden 10 januari 2001, waarbij aan de heer M. Rijke, Ter Hoogestraat 30 te Middelburg vergunning is verleend tot verbouw en uitbreiding van de woning en de schuur op hel perceel, plaatselijk bekend als Ter Hoogestraat 30, ka dastraal bekend als gemeente Mid delburg, sectie S, nummer 01548. 17.30 uur: Bezwaarschrift van Isoschelp. de heer J.D. van der Endl. Molenpol- derweg 48 te Yerseke tegen het be sluit van burgemeester en wethou ders van Middelburg van 27 novem ber 2000, waarbij een door de Stichting Woongoed Middelburg overgelegd keuringsrapport van KOAC WMD aanvaard is als erken de kwaliteitsverklaring zoals be doeld in artikel 9 van het Bouw stoffenbesluit. 17.50 uur: Bezwaarschriften van Boogaardad vocaten namens Autoservice Leo Van Liere b.v., Kanaalweg 12, de heer H. Speerstra en mevrouw H. Premsela, Kanaalweg 16, de heer ing. I.J. Boone, Meestoof 150 en lam. H. Apner. Loskade 41 allen te Middelburg tegen de besluiten van het college van burgemeester en wethouders van Middelburg van 9 januari 2001 en 24 januari 2001 waarbij vrijstellingen zijn verleend t.b.v. de realisatie van 5 projecten in hel Stationsgebied. 18.15 uur: Bezwaarschrift van ZLTO namens de heer W.L. Sturm, Ooststraat 6 te Middelburg legen het besluit van het college van burgemeester en wethouders van Middelburg d.d. 27 november 2000, verzonden 4 de cember 2000, kenmerk 1997/7413/MK, met betrekking lot de verplaatsing van leghenncnbe- drijf naar de Golsteinseweg. De hoorzittingen zijn openbaar en worden gehouden in het Stadhuis. Inlichtingen kunnen vooraf worden ingewonnen bij de waarnemend se cretaris van de commissie, mw. mr. M. Bos (tel. 0118-675421). Hoe is het gesteld met de regelgeving en de navolging daarvan wat be treft het verhuren van kamers in Middelburg? Deze vraag is actueel geworden nu in de media en in de politiek wordt gediscussieerd over de zogenaamde 'gedoog-cultuur'. Het gaat dan bijvoorbeeld over het niet voldoende naleven en controleren van brandveiligheidregels in kamer verhuurpanden. Hoe is dat in Middelburg geregeld? Eind 1998 heeft de gemeenteraad van Middelburg regels vastgesteld die er voor moeten zorgen dat men sen die een kamer huren veilig en verantwoord kunnen wonen. Brand veiligheid neemt een belangrijke plaats in en heeft de nodige be stuurlijke aandacht gekregen. Sinds begin 2000 wordt door medewer kers van de Stadsgewestelijke Brandweer en van de sectic Bou wen en Wonen intensief gewerkt aan de naleving van die brandvei ligheidregels. Indien men een kamerverhuurpand wil beginnen moet men onverkort aan de regels voor kamerverhuur voldoen. Werd een bepaald pand al gebruikt als kamerverhuurpand voordat de regels ten aanzien van kamerverhuur van kracht zijn ge worden, dan krijgt men met hel zo genaamde overgangsrecht te ma ken. In het kader van dit overgangs recht wordt in goed overleg met de verhuurder afgesproken om een pand/panden geschikt te maken voor kamerverhuur. Als deze af spraken niet gemaakt kunnen wor den, geeft de brandweercomman dant advies aan hel college van B&W nadere maatregelen te tref fen. In het uiterste geval kan dit lei den tot een aanschrijving om de verhuur te staken. Tot op heden is het college in een tweetal gevallen overgegaan tol sluiting van een pand omdat de verhuurder de regels niet nakwam. In het algemeen wordt de daad kracht van de gemeente en de brandweer gewaardeerd. Om met de woorden van een kamerhuurder te spreken: "Sinds de controles dooi de brandweer en de gemeente is het pand waarin ik woon veel veran derd. De veiligheidsaspecten en de hygiënische omstandigheden zijn verbeterd, maar vooral zijn mijn medebewoners en ik er van door drongen waarom er regels zijn die nageleefd moeten worden. Het wo nen in een kamerverhuurpand is een bijzondere vorm van wonen die be paalde risico's met zich meebrengt. Het feit datje weel datje pand voor zien is van veilige vluchtwegen is een geruststellende gedachte." Voor meer informatie over dit arti kel kunt u terecht bij de heer J. Kop- pejan van de brandweer van het Stadsgewest (0118 - 421295) of de heer R. Kwekkeboom van de sectie Bouwen en Wonen (0118 - 675286). Naar aanleiding van het feit dat op veel plaatsen in de stad materialen zijn opgeslagen op gemeentegrond is de Gemeente Middelburg gestart met een actie om dit structureel tegen gaan. Als eerste werd de wijk Klarenbeek onder handen genomen. In de loop van dit jaar volgen de andere wijken van de stad. De gemeente wil langs deze weg dan ook zijn complimenten maken aan de inwoners van Klarenbeek die klinkers, dakpannen, laders en surfplanken, open haard hout en dergelijke hebben weggehaald van gemeentegrond. De wijk ziet er een stuk nelter uit. Bij het begin van de actie was het vermoeden dat vele kubieke meters materialen naar de stortplaats OLAZ zou gebracht moeten wor den. Dit bleek achteraf niet nodig te wezen. De gemeente hoopt dat be woners in de andere wijken van Middelburg ook de op gemeente grond aanwezige materialen zelf zullen opruimen. De afdeling Groen beheer gaat straks hel open baar groen rondom de Torenweg aanpakken en hoopt daarbij op de zelfde medewerking van bewoners als in Klarenbeek. Ook zijn er door de bewoners diverse positieve opmerkingen gemaakt over de kwa liteit van het groen, het aanbrengen of verplaatsen van banken en het vervangen van beplanting Al deze opmerkingen zullen door groenbeheer behandeld worden en waar mogelijk zal lot actie worden overgegaan. Zo werken gemeente en bewoners nauw samen aan het verbe teren van de leefbaarheid in de wijk. Nu de rommel in Klarenbeek gro tendeels is opgeruimd, is op diverse plaatsen geconstateerd dat schuttin gen, tuinhuisjes en privé- beplan ting op gemeentegrond staan. De betreffende bewoners zijn aange sproken over deze gang van zaken en zullen op korte termijn een brief ontvangen over de verdere proce dure. Zoals bekend sluit zwembad Poelendaele op 31 augustus voor het laatst de poorten. Tot die tijd kan natuurlijk nog in het binnen- en buitenbad wor den gezwommen. Het buitenbad gaat eind mei open voor het publiek. De ze tijd is het binnenbad ook gewoon geopend. Vanaf 1 september kunnen Middelburgse zwemmers terecht in het sportfondsenbad in Vlissingen. Zwemles wikkelde zaak. In overleg met di- Zolang als Poelendaele open is verse betrokkenen, bijvoorbeeld de wordt er zwemles gegeven. Nieuwe scholen, verenigingen, busbedrij- groepen kunnen echter niet meer in Middelburg van start. Dit komt door de wachtlijst, die ongeveer zes maanden is. De wachtlijsten voor zwemles van Vlissingen en Middel burg zijn inmiddels naar inschrijf- dalum samengevoegd. De eerste Middelburgse kinderen starten bin nenkort met hun zwemles in Vlis singen. Kinderen die nu in Poelen daele zwemles volgen kunnen nog afzwemmen in dit bad. In het (bui- ten)bad van Arnemuiden kan deze zomer wel worden gelest. Dicht Na 1 september is Poelendaele ge sloten. Het bad wordt gesloopt. De grond waar het nu staat wordt bouwrijp gemaakt voor hel nieuwe kantoor van Rijkswaterstaat Zee land. De bouw daarvan begint vol gend jaar. Meer info hierover vindt u in de informatiekrant Inlbkanaal. Rijkswaterstaat gaal alle medewer kers die nu nog verspreid over de hele stad gehuisvest zijn, onder brengen in het nieuwe kantoor. Vervoer Middelburg heeft straks geen zwembad meer binnen de eigen stadsgrenzen. Het nieuwe stadsge westelijke zwembad wordt lussen Middelburg en Vlissingen ge bouwd, in Vrijburg, zeg maar hal verwege de Nieuwe Vlissingseweg. Na de zomer van 2002 is het zwem badcomplex klaar. In de zwembad- loze periode regelt de gemeente busvervoer voor de Middelburgse zwemmers, zwemverenigingen en schoolzwemmers die in het bad in Vlissingen willen zwemmen. Voor 1 juni worden deze plannen be kendgemaakt. Dus ruim 3 maanden voordat Poelendaele dicht gaat. Het regelen van vervoer voor Mid delburgse zwemmers is een inge ven, wordt een plan gemaakt. Er moet rekening gehouden worden met onder andere de schoolroosters, dagen dat verenigingen zwemmen en met hoeveel ze zijn. Vandaar dal uiterlijk 1 juni iedereen op de hoog te wordt gebracht. Dan wordt ook bekend gemaakt hoe het zit met abonnementen en zwem- kaarten. Daarvoor wordt een geld- terug-regcling gemaakt. Vlissingen Het zwembad in Vlissingen moet straks in principe het dubbele aantal zwemmers opvangen. Dat wil zeggen twee keer zoveel leszwemmers. twee maal zoveel schoolzwemmers, twee maal zoveel recreanten. Niet iedereen kan dus op het zelfde moment in hel water. De gemeenteraad van Middel brug heeft besloten dal eerst de school zwemmers, clan de leszwemmers, de doelgroepzwemmers, de verenigingen en ten slotte de recreanten in Vlissin gen terecht kunnen. Dit betekent dat de zwemtijden voor recreanten in Vlissin gen enigszins zijn beperkt. Het nieuwe zwembad Architectenbureau FaulknerBrowns heeft het stadsgewestelijk zwembad ontworpen. Het nieuwe zwembad beslaat een oppervlakte van onge veer 5200 vierkante meter met zes baden; een wcdslrijdbad. vereni- gingsbad, kinderbad, peuterbad. in- structiebad en een recreatiebad, al met al 1400 m2 waterpret. Ook wor den zonterrassen, vergaderruimten, een restaurant en een health- en fit ness studio ontwikkeld. Het ge bouw krijgt een moderne uitstraling en wordt op originele wijze inge past in de omgeving. In de komende maanden zal op de ze pagina regelmatig info over het oude en nieuwe zwembad worden gepubliceerd.

de Faam | 2001 | | pagina 3