INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN Ai VE Woensdag 21 maart 2001 FAAM/VLISSINGER 16 INFORMATIEF OVERHEID IMllUli/ti GEMEENTE AANWIJZING BIJZONDERE DAGEN Geluidhinderbepalingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat vrij dag 2 april 2001 is aangewezen als "bijzondere dag" ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Plaat selijke Verordening Middelburg. Tijdens deze dag zïjn de voorschriften ter be perking van geluid- en trillinghinder niet van toepassing. Deze dag is als zo danig aangewezen ten behoeve van de zogenaamde "Bluesroute Middel burg" die door Bluestown v.o.f. wordt georganiseerd. Gedurende de aange wezen dag kan in de betreffende hore cabedrijven levende muziek ten geho re worden gebracht Hierdoor kunnen de geluidsnormen van de Wet milieu beheer worden overschreden waar door geluidhinder kan optreden.Voor zover thans bekend zullen de volgende horecabedrijven aan de "Blues-route Middelburg" deelnemen: Tympaan (Markt); Brooklyn (Markt); Seventy Seven (Markt); Schuttershof (Schuttershofstaat); Bar American (Plein 1940);The Duke (Vlasmarkt); Miller-Time (Vlasmarkt); Rock Desert (Damplein); Café Bommel (Markt); De Herberg (Pottenmarkt); Desafina- do (Koorkerkstraat); De Mug (Vlas markt); Café Hart van Middelburg (Zusterstraat); VanToen en Van Nu (Vlasmarkt); La Pampa's (Vlasmarkt); MIDDELBURG De Mallemolen (Plein 1940). BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het plaatsen van een veranda op het perceel Breeweg 92; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Schepenenlaan 299; hei verbouwen van de woning en de garage op het perceel Wal- cherseweg I79; het verbouwen/uitbreiden van de wo ning op het perceel Jodengang 26; het bouwen van een woning met inpandige garage op het perceel Hengst 7 te Arnemuiden; het bouwen van een bedrijfswo ning met garage/berging nabij het perceel Wilgenhoekweg 40; het bouwen/uitbreiden van de keuken en kamer op het perceel Prins Bernhardstraat 19; het uitbreiden van de woning op het perceel Koepel 14; het bouwen van een vrijstaande woning met garage op het per ceel Steenloperstraat 2; het renoveren van de kelder op het perceel Kinderdijk 4; het uitbreiden van een woning op het perceel President Kennedy- laan 25; GEMEENTE POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG TEL. Ol 18-555444 FAX Oil 8-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: (0118) 555444 Fax:(OI 18) 555433 Postadres: Postbus 1000, 4357 Z3V Domburg Afval-informatielijn: 0800 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en onderhoud: (0118) 555447.Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klan ten'van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centrale pu- blieksbalie ingericht De balie is ver deeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de volgende zaken: Cluster Zorg telefoon: (0118) 555445; onderwijs, subsidies, uitke ringen, werkgelegenheid, wet voorzie ningen gehandicapten. Cluster Burgerzaken telefoon: (0118) 555446; reisdocumenten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadministra tie, burgerlijke stand, belastingen, alge mene zaken. Cluster Grondgebied telefoon: (0118) 555447; bouwza ken, bestemmingsplannen, grondver- koop, huursubsidie, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze onderwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tij dens openingstijden inzien bij de cen trale pubfieksbalie van het gemeente huis,Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuurs recht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook te gen bouwvergunningen, akkoord be vonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaar schrift kunt u de President van de ar rondissementsrechtbank ook verzoe ken een voorlopige voorziening te tref fen. Hiervoor zijn griffierechten ver- schuldigd.Arrondissementsrechtbank Middelburg sector Bestuursrecht, Post bus 5015,4330 KA Middelburg. In formatie: (01 18) 555444. BEKENDMAKINGEN (enkele officiële publicaties van de ge meente Veere worden ook geplaatst in de Staatscourant www.sdu.nl/staatscourant) GOEDKEURING BESTEMMINGSPLAN "PARKZONNEHOVE' Wij maken bekend dat gedurende 6 weken, van 23 maart tlm 3 mei 2OOI, ter inzage ligt het besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland d.d. 6 maart 2001, tot het goedkeu ren van het besluit van de gemeente raad d.d. 12 oktober 2000, tot vast stelling van het bestemmingsplan Park Zonnehove te Oostkapelle. Ge noemd plan voorziet in de realisatie van een woonzorgcomplex aan de Domburgseweg te Oostkapelle. Dit besluit ligt ter inzage in het gemeen tehuis aan deTraverse I te Dom burg. Gedurende de genoemde ter mijn kan beroep ingesteld worden en kan eventueel een verzoek om voor lopige voorziening worden ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA te den Haag door: - diegene die tijdig zijn bedenkingen bij Gedeputeerde Staten van Zee land kenbaar heeft gemaakt; - iedere belanghebbende die aan toont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 27 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening tijdig zijn bedenkingen bij Gedeputeerde Staten kenbaar te maken. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na de afloop van de beroepstermijn. Indien binnen deze termijn bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening wordt inge diend, treedt het besluit niet in wer king voordat op dat verzoek is beslist ART 19 Wet RO (oud) Er is een aanvraag binnengekomen om vergunning ingevolge de Woning wet voor: Domburg voor het uitbreiden van de super markt Cl000 aan de Singel 6. Het bouwplan is in strijd met de ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan door toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Woningwet de vergunning te ver lenen nadat van Gedeputeerde Sta ten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. In ver band hiermee ligt het bouwplan van 22 maart tlm 4 april 2001 ge durende de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. VRIJSTELLINGSPROCEDURES Er is een aanvraag om bouwvergun ning binnengekomen voor: Koudekerke het bouwen van een bijgebouw aan de Strandweg 2. Oostkapelle een geringe verschuiving van het complex "De Hooge Duijnen" (Park Zonnehove) Domburgseweg. Het betreft een verschuiving van 3 meter in westelijke richting in de as van het gebouw tb.v. het in stand houden van drie waardevolle bomen. De bouwplannen voldoen niet geheel aan het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in de betreffende be stemmingsplannen opgenomen mo het uitbreiden van de betonvloer en staalconstructie tb.v. reactor en dechlorinatie area op het perceel Herculesweg 35; het bouwen van een melkstal/ka- mer en wachtruimte op het per ceel Nieuwe Vlissingseweg 576; het verbeteren en uitdiepen van de kelder op het perceel Dam 16. N.B.:Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage lig gen VERLEENDE VERGUNNING De volgende bouwvergunning is ver leend (tussen haakjes staat de da tum van verzending): het bouwen van een woning op het perceel Quarleshavenstraat 22 te Nieuw en Sint Joosland (7-3). Bij het hierboven genoemde besluit kunnen belangen van derden be trokken zijn. (Derden) belangheb benden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande da tum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan Reijershove ten behoeve van het uitbreiden van de berging tot garage/berging gelijkheid vrijstelling te verlenen. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 22 maart tlm 11 april 2001 tijdens de ope ningstijden ter inzage op het gemeen tehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijk heid schriftelijke zienswijzen tegen de bouwplannen bij het college in te die nen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning meldingen zijn ingekomen voor: Domburg het slopen van een toiletgebouw- fundering Schelpweg 7; het gedeeltelijk slopen van een club gebouw Schelpweg 26; tot verlenging van de verleende tij delijke vergunning voor een GSM- opstelpunt aan de Roosjesweg; Gapinge het bouwen van een serre Dorps straat 59; Koudekerke het bouwen van een woning Strandweg 2; Oostkapelle het plaatsen van een tijdelijke GSM-mast Dorpsstraat; het plaatsen van een dakkapel Magnolialaan 25; Serooskerke het bouwen van een aanbouw/bij keuken Bisschopstraat 24; Veere het uitbreiden van een woning Wa- genaarstraat 36; tot verlenging van de verleende tij delijke vergunning voor een GS/VI- opstelpunt Polredijk 13 b; Westkapelle het herbouwen van een woning 't Hout 31; het bouwen van twee woningen onder I kap bergingen J. Cam- pertstraat; tot verlenging van de verleende tij delijke vergunning voor een G.S.M- opstelpunt aan de Grindweg Zoutelande het plaatsen van een dakkapel Swaalingestraat 40; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopvergun- ning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/ MELDINGENI MONUMENTEN VERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend en/of met de volgende meldin gen is ingestemd:(tussen haakjes staat de datum van verzending). Aagtekerke het bouwen van twee woningen Hekweide 4 en 6;(6-3) Domburg het uitbreiden van een woning Spreeuwenhof 11;(8-3) Koudekerke het bouwen van een serre Keiweg 6;(8-3) Meliskerke het bouwen van een aanbouw aan de woning Pauwhoekstraat I0;(8- 3) Oostkapelle het wijzigen van een gevel van de woning en het bouwen van een op het perceel Carillon 10; het bestemmingsplan Klarenbeek II ten behoeve van het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Titus Brandsmakwartier 2 7 het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht ten behoeve van het vestigen van een openbare- en bijzondere doeleinden functie op het perceel Langeviele 81. De aanvragen liggen met ingang van vrijdag 23 maart 2001 gedurende vier weken (tot en met 19 april 2001) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling Vlis singsestraat 21. Gedurende de ter mijn van ter inzageligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze om trent de aanvragen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg Postbus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE (EX ARTIKEL 15 WRO - binnenplanse vrijstelling) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er aanvragen om bouwvergunningen zijn ingekomen ten behoeve van: het veranderen van een schuur op het perceel Langeweg I te Nieuw en Sint Joosland; het bouwen van een woning met garage op het perceel Zilver meeuwstraat 19. De bouwplannen voldoen niet ge heel aan de ter plaatse vigerende bestemmingsplannen "Buitengebied Middelburg" en "Veersepoort".Voor- noemd college is voornemens om met gebruikmaking van de in ge noemde bestemmingsplannen opge schuur Duinweg 34;(8-3) het bouwen van een berging Brou werijstraat 7;(l-3) Serooskerke het uitbreiden van een rioolgemaal met geurfiker Gapinseweg;(6-3) Veere het bouwen van een woning Wolf- ertlaan IO;(8-3) Vrouwenpolder het verbouwen van een garage Schoolstraat 29;(8-3) Westkapelle het bouwen van een woning met garage J. Campertstraat 34;(8-3) Zoutelande het plaatsen van een tuinhuisje De Spaier 8;(8-3) Belanghebbenden hebben een wette lijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum be zwaar te maken tegen de verleende vergunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellingen .(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het ge meentehuis te Domburg. STRUCTUURVISIES AAGTEKERKE, G RIJPS KERKE EN MELISKERKE Op grond van de Inspraakverorde ning liggen van 22 maart tlm 18 april 2001, ter inzage de concept- structuurvisies voor Aagtekerke, Grijpskerke en Meliskerke. In deze structuurvisies wordt het ruimtelijk beleid voor de kernen en de omge ving in hoofdlijnen aangegeven. Daar bij wordt ingegaan op de bestaande situatie en gewenste ontwikkelingen, met name op het gebied van wonen, bedrijvigheid, voorzieningen, verkeer en groen. Na het vaststellen van de structuurvisies worden deze vertaald in nieuwe bestemmingsplannen voor de bebouwde komme'eliskerke. Gedurende de aangegeven termijn kunnen inwoners en natuurlijke- en rechtspersonen die in de gemeente een belang hebben op de concept- structuurvisies inspreken door schrif telijk een zienswijze bij ons college in te dienen. Daarnaast worden, in com binatie met de kemavonden, informa- tiebijeen-komsten gehouden.Tijdens deze bijeenkomsten kunnen ook mondeling reacties gegeven worden. Afhankelijk van de reacties zal beke- ken worden of de concepten aange past dienen te worden. Deze bijeenkomsten vinden plaats op de volgende data: 3 april Aagtekerke; 9 april Gripskerke; 3 mei Meliskerke. De bijeenkomsten worden gehouden om 20.00 uur in het gemeentehuis te Domburg. UITBREIDING TRANSACTIE BESLUIT MILIEUDELICTEN (PROEFPROJECT HAND HAVING MILIEUREGELS) Wij maken bekend dat wij het aantal feiten waarvoor op grond van het Transactiebesluit milieudelicten (8 juli 2000, Staatsblad 320) een bestuurlij ke transactie kan worden aangebo den, hebben uitgebreid. Deze uitbrei ding heeft plaats gevonden na overleg met het Openbaar Ministerie in Mid delburg. Het tarief van de transactie is in een landelijk richtlijn van het Col lege van procureurs-generaal van het Openbaar Ministerie vastgesteld en afhankelijk van de milieu bepaling die overtreden wordt nomen mogelijkheid vrijstelling te verlenen van het vigerende bestem mingsplanvoorschrift waarmee de bouwplannen in strijd zijn. In ver band hiermee liggen de bouwplan nen vanaf 23 maart 2001 geduren de 2 weken (tot en met 5 april 2001) voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- sestraat 21. Gedurende deze perio de kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaanvragen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het be stemmingsplan Hazenburg ten be hoeve van: het bouwen van een woning op het perceel Hengst 13 te Arne muiden; het bouwen van een woning op het perceel Hengst 21 te Arnemui den; het bouwen van een woning op het perceel Botter 19 te Arnemui den; het bouwen van twee woningen op de percelen Hoogaars 56 en 58 te Arnemuiden. De aanvragen liggen met ingang van vrijdag 23 maart 2001 gedurende vier weken (tot en met 19 april 2001ter De uitbreiding betreft de volgende de licten (met vermelding van het trans- acdebedrag): huishoudelijke afvalstoffen ter inza meling aanbieden terwijl men geen gebruiker van het perceel is (f 100 45,38); de voorgeschreven categorieën huishoudelijke afvalstoffen niet af zonderlijk ter inzameling aanbie den f 100 45,38); huishoudelijke afvalstoffen anders aanbieden dan via het aangewe zen inzamelmiddel (f 100 45,38); het inzamelmiddel voor andere ca tegorieën huishoudelijke afvalstof fen gebruiken dan waarvoor het bestemd is (f 100 45,38); huishoudelijke afvalstoffen niet op de voorgeschreven plaatsen en wij ze aanbieden (f 100 45,38); afvalstoffen via het voor dat per ceel toegewezen inzamelmiddel aanbieden, terwijl men niet de ge bruiker van dat perceel is (f 100 45,38); w'o een inzamelvoorziening op wijkniveau andere categorieën huishoudelijke afvalstoffen aanbie den, dan de categorie waarvoor de inzamelvoorziening bestemd is (f 100 45,38); huishoudelijke dfvalstoffen niet op de voorgeschreven wijze via een in zamelvoorziening op wijkniveau aanbieden (f 100 45,38); via een brengdepot op lokaal of re gionaal niveau andere categorieën huishoudelijke afvalstoffen aanbie den, dan de categorie waarvoor het breng-depot bestemd is (f 100 45,38); huishoudelijke afvalstoffen niet op de voorgeschreven wijze via breng depot op lokaal of regionaal niveau aanbieden (f 100 45,38); categorieën huishoudelijke afval stoffen, die zonder inzamelmiddel moeten worden aangeboden, niet op de voorgeschreven wijze ter in zameling aanbieden (f 100 45,38); huishoudelijke afvalstoffen op an dere dan de vastgestelde dagen en tijden ter inzameling aanbieden (f 100 (€45,38); andere categorieën van afvalstof fen dan huishoudelijke afvalstoffen aan de inzameldienst aanbieden (f 100 45,38); niet op de voorgeschreven wijze ter inzameling aanbieden, de door burgemeester en wethouders aan gewezen categorieën van afvalstof fen, niet zijnde huishoudelijke afval stoffen (f 100 45,38); andere afvalstoffen dan straatafval achterlaten in daartoe van ge meentewege geplaatste of voorge schreven bakken (f 160 72,60); afvalstoffen op of in de bodem te brengen of te houden, te verbran den, te bewaren, over te laden of anderszins te bewerken, te verwer ken of te vernietigen (f 490 222,35); afvalstoffen op een zodanige plaats opslaan of opgeslagen hou den dat deze vanaf een voor het publiek toegankelijke plaats zicht baar zijn (f 100 (€5,38); afvalstoffen zodanig te verweren dat de weg kan worden verontrei nigd of het milieu kan worden inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst StadsontwikkelingVlis- singsestraat 21. Gedurende de ter mijn van ter inzageligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze om trent de aanvragen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg Postbus 61,4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 23 maart tot en met 5 april 2001 liggen op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsont wikkeling de aanvragen om een ver gunning op grond van de Monumen tenwet 1988 ter inzage voor: het verbouwen van de woning op het perceel Spanjaardstraat 53; het aanbrengen van reclame aan de gevel van het pand Londense- kaai I; het verbeteren en uitdiepen van de kelder op het perceel Dam 16. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wet houders van Middelburg Postbus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID I WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Veldzigt'ten behoeve van de aanleg van de 'ontsluitingsweg Veldzigt' (de weg die de beïnvloed (f 160 (€72,60); niet voortdurend en voldoende of> ruimen van afval rond verkooppun ten van dranken en spijzen (f 510 (€231,43); n/'et op verzoek van het bevoegd gezag aangeven welke maatrege len of voorzieningen zijn getroffen of zullen worden getroffen ta.v. af valstoffen (Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer), (f 800 363,02). Het Staatsblad 320, de richtlijn van de procureurs-generaal en de be schrijving van het regionaal project waaraan de gemeente Veere deel neemt kunt u inzien in het gemeente huis I te Domburg. Via het internet is ook informatie be schikbaar op de website www.be- stuurlijke transactie.com. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat, van 23 maart 2001 t/m 20 april 2001 voor iedereen ter inzage ligt op het ge meentehuis te Domburg de aanvraag om een revisievergunning en de ont werp-beschikking tot vergunningverle ning voor de inrichting Schellachseweg 3a/3b te Gapinge, (gemengd agrarisch bedrijf, minicam- ping en huisverkoop, kadastraal be kend gemeente Veere, kern Gapinge, sectie N, nummers 723 en 1380), die is ingediend door de heer H. Har- pe. Buiten de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na tele fonische afspraak (tel. 0118- 555447).TIm 20 april 2001 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de aanvraag en de ontwerp-beschikking schriftelijk door iedereen bij het colle ge worden ingediend.Wanneer u niet wilt dat uw persoonlijke gegevens bekend worden gemaakt, dient u dit tegelijk met het indienen van uw be denkingen kenbaar te maken. Op verzoek kan tlm 20 april 2001 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Alleen zij die tij dig (schriftelijk of mondeling) beden kingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking kunnen beroep instellen bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men re delijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. HUUR GEMEENTELIJKE ACCOMMODATIES SEIZOEN 2001-2002 Verenigingen of instellingen die het komende seizoen ruimte willen hu ren in één of meerdere gemeentelijke accommodatie(s) kunnen hun wen sen doorgeven. Uren moeten schrifte lijk worden aangevraagd bij de afde ling welzijn van de gemeente vóór 17 april 2001.Vaste gebruikers krij gen automatisch de aanvraagformu lieren toegestuurd. Het betreft hier alleen de gemeente lijke accommodaties, gymnastiekloka len, sportzaal, sporthal en vereni gingsgebouwen die door de gemeen te worden verhuurd en dus niet het Schuttershof te Domburg, De Halve Maan te Oostkapelle, De Zandput te Serooskerke, De Spil te Gapinge, het Dorpscentrum te Biggekerke en Mid dendorp te Zoutelande. Voor meer informatie: mevrouw Job- se, telefoon 555417. TIJDELIJK PARKEERVERBOD verbinding gaat vormen tussen het plan Veldzigt en de Schroeweg). De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 23 maart 2001 gedurende vier weken (tot en met 19 april 2001) ter inzage bij de sectie Bou wen en Wonen van de dienst Stads ontwikkeling,Vlissingsestraat 2 /.Ge durende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/ haar zienswijze omtrent de aanvraag kenbaar ma ken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61,4330 AB Middelburg. VERKEERSAAAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te verbie den voor een op een wegdek van de Prins Bernhardstraat gelegen par keervak, behalve voor de invalide waarvoor het parkeervak is be stemd. Tegen dit besluit kan iedere belang hebbende op grond van de Algeme ne wet bestuursrecht tot 3 mei 2001 bij burgemeester en wethou ders bezwaar maken door het indie nen van een gedagtekend en gemo tiveerd bezwaarschrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voor noemde wet de President van de Ar rondissementsrechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissements rechtbank te Middelburg, sector be stuursrecht Postbus 5015,4330 KA Middelburg.Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffie recht geheven. AGATHASTRAAT AAGTEKERKE Wij hebben besloten tijdelijk een parkeerverbod in te stellen voor de Agathastraat Het parkeerverbod geldt zolang er bouwwerkzaamhe den in uitvoering zijn in het plan Bouwlust 3. De bedoeling van dit be sluit is om de bereikbaarheid van het bouwplan voor het vrachtverkeer te garanderen. Tegen deze beslissing kan een be zwaarschrift worden ingediend tot 2 april 2001. STREAAMING LANGENDAM VEERE Maandag 26 maart 2001 begint men met rioleringswerken op de kruising Mijnsherenstraat-Wagenaarstraat te Veere.Autoverkeer van en naarVeere via de Langedam is dan niet mogelijk. Verkeer uit de richtingen Vrouwenpol der, Gapinge en Middelburg wordt over Zanddijk geleid. De stremming duurt t/m vrijdag 30 maart 2001. Vanaf 2 april 2001 wordt de riolering in deWarwijksestraat vervangen. Deze werkzaamheden zullen ongeveer 3 weken in beslag nemen. COAAMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING, VOLKSHUISVESTING EN MONUMENTENZORG Op donderdag 22 maart 2001 om 19.30 uur in het gemeentehuis te Domburg. Agendapunten: Voorbereidingsbesluit voor een deel van het perceel tussen Prelaatweg 11 en 13 te Aagtekerke voor het realiseren van woning met gara ge/berging. Voorbereidingsbesluit voor het per ceel Roosjesweg 14 te Domburg voor uitbreiding loods en bouw tweede bedrijfsloods. Voorbereidingsbesluit voor het per ceel Loodholseweg 2 te Grijpskerke. Wijzigen werkingsgebied van de Gebruiksverordening tweede wo ningen Veere. Voortzetten artikel 19 WRO-proce- dure voor het plan tot kwaliteitsver betering/uitbreiding van Zeeland Camping "Ons Buiten"te Oostka pelle. COAAMISSIE OPENBARE WERKEN EN MILIEU Op maandag 26 maart a.s. om 19.30 uur in het gemeentehuis te Domburg. Agendapunten: Beschikbaar stellen van 11.000 4992) voor optimali sering inzameling oud papier. Krediet voor de vervanging van bu sabri's. COAAMISSIE ECONOMISCHE ZAKEN en RECREATIE EN TOERISME (EZ) Op dinsdag 27 maart 2001 om 16.30 uur in het gemeentehuis te Domburg. Agendapunten: Garantiesubsidie aan de KustVW Walcheren en een bijdrage voor het opstellen van een fusie- en on- dememersplan voor de vorming van een nieuwe regio WV Midden- Zeeland. Nota "Standpuntbepaling meerja ren beleidsplan 2001-2005 Stich ting Strandexploitatie Walcheren" en het verlenen van een budget subsidie aan de SSW voor 2001- Het volledige verkeersbesluit ligt bij de Sectie Interne en Juridische Za ken van de dienst Stadsbeheer,Vlis singsestraat 21 te Middelburg ter in zage. VERKEERSAAAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een op het Nieuwerker- ckeplein gelegen parkeervak, behal ve voor de invalide waarvoor het parkeervak is bestemd.Tegen d'rt besluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet be stuursrecht tot 3 mei 2001 bij bur gemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd be zwaarschrift Degenen die een be zwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de Presi dent van de Arrondissementsrecht bank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middel burg.Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Het volledige verkeersbe sluit ligt bij de Sectie Interne en Ju ridische Zaken van de dienst Stads beheer,Vlissingsestraat 21 te Mid delburg ter inzage. Zie voor andere gemeentelijke informatie van Middelburg pa gina 3 in de Faam/Vlissinger, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl 2005. Economisch beleidsplan Veere. Uitgangspunten herstructurerings project Veere. COAAMISSIE WELZIJN, SOCIALE ZAKEN, ONDERWIJS, SPORT/ VOLKSGEZONDHEID EN CULTUUR Op dinsdag 27 maart 2001 om 19.30 uur in het gemeentehuis te Domburg. Agendapunten: Instemmen met een bedrag van maximaal f 87.000 39.478,88) voor het lesprogram ma Leefstijl op de basisscholen in de gemeente Veere. Beschikbaar stellen van f 15.000 6.806,70) voor de inrichtings kosten van het hospiceWalcheren. Verlengen huurovereenkomst ver enigingsgebouw De Zandput voor de periode van I augustus 2001 t/m 31 juli 2006. Subsidie van f 50.000 22.689,01) aan de Stichting Zee land Nazomer Festivals voor de mu ziektheatervoorstelling "Dido Ae neas" op Neeltje Jans. Subsidieverzoek Oranjevereniging Westkapelle voor muziekspecial "Nacht van Wasschappel". Voorstel voor een invalidentoilet in de Bergpadschool te Grijpskerke. COAAMISSIE ALGEMEEN BE STUUR en FINANCIËN Op woensdag 28 maart 2001 om 19.30 uur in de raadzaal van het ge meentehuis te Domburg. Agendapunten: Egalisatiereserve afvalstoffenheffing Startnotitie formatie-onderzoek Integrale Veiligheidsrapportage Wal cheren 2000. Jaarrekening 1999 van de Regio nale Brandweer Zeeland. Krediet ad f I.I 11.000 voor een brandweergarage te Zoutelande. Vaststellen wijziging legesverorde ning. Krediet ad f 518.305 voor vervan ging pc's. Krediet ad 92.000 voor vervan gen programmatuur kantoorauto matisering. Vaststellen 6e begrotingswijziging 2001. Krediet ad f 87.000 voor het les programma Leefstijl op de basis scholen in de gemeente Veere. Huurovereenkomst verenigingsge bouw De Zandput te Serooskerke 2001-2006. VerzoekThuiszorgWalcheren om een éénmalige bijdrage voor hospi ceWalcheren te Middelburg. Garantiesubsidie in het exploitatie tekort over 2001 van de KustVW Walcheren en een bijdrage voor het opstellen van een fusie- en be drijfsplan voor de vorming van een nieuwe regio WV Midden-Zeeland. Meerjarenbeleidsplan 2001-2005 Stichting StrandexploitatieWalcheren. Éénmalig subsidie van f 5 O WO aan de Stichting Zeeland Nazo mer Festivals voor de muziek theatervoorstelling'Dido Aeneas' op Neeltje Jans. Structureel budget ad f 11.000 voor optimalisering oud papier. Krediet ad f 340.000 voor vervan ging van busabri's. Domburg, 21 maart 2001 Burgemeester en wethouders van Veere.

de Faam | 2001 | | pagina 16