FMI Explosie van kleur luidt de lente in mKKmm Het is over met de grijze golf in de mode. Kleur» kleur en nog eens kleur luiden de lente in. jaren geleden is het dat we zo veel keus hadden uit tinten, die een nieuw modeseizoen een eigen gezicht geven. En dat geldt net zo goed voor de man. Van jong tot vuttend Nederland en alles wat daar tussen zit; saai hoeft niemand er hij te lopen. Al zullen er altijd gedekte tinten blijven voor wie het althans qua kleur - wat rustiger aan wil doen. W flffe Frappant Is voorat de Wik over de schouder naar tijden van weleer. Babyboomers, die nostalgisch terug kijken op hun wildere Jaren en sleetse spijkerbroeken hoeven meer een Jeansshop binnen te stappen om te ontdekken, dat xetfs bi) Je nieuwste aanschaf de rafels erbij kunnen hangen en van die verschoten plekken (washed denim, u weet wel) helemaal van deze tijd zijn. Een pakjes-vrouw? Het mantelkostuum van vroeger zult u niet tegenkomen, maar wel eigentijdse visies daarop. Dat kan met een rok, maar een pantalon: ook goed. Ion pekkenman misschien? De kostuums van nu laten u net xo representatief xljn als die vroegere, soms wat stijve pakken In het eeuwige grijs of Wauw. Maar de lijnen van dit moment xtjn softer, de materlelen soepeler en de kleuren aparter, zonder dat u van uw pakken«geloof hoeft af te vatten. Een blousemens misschien als we ons weer even tot de ladles richten. Blouses beteven hun comeback en hoe! Pythonprints en borduursel, Woemendesslns of eon opvallende tint: schiet het maar aan. Terwijl er voor de meer sportieve wensen een keus Is uit casual sportktedlng of casual 'netjes', Inclusief de driekwart broek. De nieuwe burgerlijkheid wordt het hier en daar xetfs genoemd, rnear dat niet vanuit de vroegere hokjesgeest, Gewoon een tlkkie netter voor dat nodige beetje meer. Van al dat nieuws geeft deze modespecial een Impressie, van top tot teen en alles wat u daar maar tussen wilt dragen.

de Faam | 2001 | | pagina 11