LOEWE. Kom in de fceulen van luxe kijken Mulder Binnenhuis Trendhopper Middelburg Gebr. Dominicus bv Mulder wooiitextieSspecialist De bank voor u op maat gemaakt Van Belle Meubelen iceukertieleeëfi van modern tot klassiek Boogaard Verf Kleur, altijd In beweging De toekomst Is nu: televisiekijken, Internet en multimedia Grande Keukens Middelburg B. V. Ruim baan voor uw woortfantasieëfi Trertdhopper volgt de woonmocfe op de voet Gehard veiligheidsglas Versluis Willeboer Louis Hemelmr Woensdag 7 maart 2001 FAAM/VLISSINGER 13 Aan de rand van Middelburgs winkelhart vindt u de grootste en mooiste collectie woontextiel. Wij voeren met name het merk KENDIX. Dit is speciaal ontworpen voor de veeleisende heden daagse woonconsument met oog voor detail. Wij denken dat u ogen tekort zult komen, want de keuze in KENDIX stoffen is enorm. I-Iet assortiment dat wij dit jaar leveren is gro ter dan ooit. Ons kleurengamma is weer uit gebreid met een knipoog naar de laatste woontrends. Met onze gespecialiseerde kennis willen we u g'aag begeleiden om tot een ver antwoorde keus te komen. Bent u slecht ter been? Na een telefonische afspraak komen wij graag bij a langs. Wij bogen op 75 jaar kennis en ervaring. Krorime Weele 21, Middelburg, tel. 0118-614077 Bijvoorbeeld met dit actuele retro woonprogramma Malibu. Robuuste ronde vormen uit de tijd van James Dean zorgen voor een opmerkelijk en eigen uiterlijk van dit programma. Ook als eetkamerprogramma te verkrijgen. Dit en nog veel meer vanaf 14 maart voor een speciale prijs te koop bij Trendhopper. Let ook op onze speciale actiefolder. Buitenruststraat 20,4337 EH Middelburg, tel. 0118-637840 Luxe in de keuken heeft sirds kort vorm ei inhoud. En een nieuwe naam: The LuXury ColleXion. Exclusief verkrijgbaar bij Grando Keukers. Design, functionaliteit, originaliteit en topmerken in apparatuur, staan in deze nieuwe colkctie centraal. The LuXury ColleXion is er gewoonweg om van te proeven en te genieten. Bij de Grando vestigingei in Nederland en België kunt u dat alvast ervaren. Deze korte introductie van The LuXury ColleXion is dsarvoor een uitnodiging. Zodat u zelf kunt ervaren hoe comfort en verwennerij zich betaalbaar vertalen in delaatste keukentrends. Kom dus bij Grando in de keuken van luxe kijken. Met de vier lijnen Antiqua, Espoo, Fcya en Malniö in The LuXury ColleXion verheft Grando Keukens het bijzondere tot standaard. Wij werken bjvoorbeeld met massief kersenhout en strakke strijklakken, maxi-line onderkasten die 25% meer ruimte gevenën overzichtelijke apothekerskasten. Oog voor het geheel en het detail smelten samen in de modellen. Belangijke en opvallende elementen als werkbladen zijn uitgevoerd in rvs, hittebestendig corian, graniet of kleurijk Cesarstone. Subtiele structuurtjes in glas verfijnen de fronten, naast designgrepen, verlichting en andereifeerbepalende accessoires. De apparatuur.draagt namen als Siemens, Bosch, Miele, Neff, Ariston en Wtylpool. Allemaal topmerken die kwaliteit als vanzelfsprekend zien. Wonen is een gevoel. Herkenning, geborgenheid. Het heeft van dat alles wel wat. Wonen is het besef dat u thuis bent. Bij de gebroeders Dominicus vindt u duizend-en-één ideeën om uw woongevoel gestalte te geven. In natuursteen en keramiek, een onderschei dend badkamerontwerp; de romantiek van een sierschouw, een kachel of open haard. Gebr. Dominicus bv onderscheidt zich al vele jaren door de manier waarop zij wooncomfortdromen vertaalt in een concept dat haar klanten op het lijf is geschreven. Die vertellen dat ook vaak: „Dit is het, zó wil ik wonen. Ik zie mijn wensen tot in de kleinste details terug'. Oude Zandweg 2, Westkapelle Tel. 0118-571436 www.dominicus.nl New Sity staat voor maatwerk. Dit assortiment van banken en fauteuils kan worden aangepast aan uw wensen: onder andere zithoogte en zitdiepte. In leder en stoffen bekleding. Keuze dus uit vele mogelijkheden. Zo zijn de meubelen van Van Belle Meubelen in Vlissingen in 1,2,2'A en 3 zits leverbaar. President Rooseveltlaan 772, Vlissingen, Tel. 0118-416188 Talamini Keukens is gevestigd naast het voonnalig tuincentrum. Wij beschikken nu over maar liefst 850 m2 showroom. Omdat we daarbij 600 m2 opslagruimte hebben zijn onze levertijden nog korter geworden. We bieden u ruime parkeergelegenheid voor onze deur. U kunt bij ons terecht voor keukenideeën van modern tot klassiek. Of u nu bij ons binnenkomt voor 1 kastje of voor een complete keuken van 50.000 gulden of meer, wij bieden altijd dezelfde service en kwaliteit. Wij plaatsen keukens volledig. Ons vakkundig personeel verzorgt de sloop, het stucwerk, het tegelzetten, het loodgieterswerk en het electra. 'Plaatsen' betekent bij ons 'volledig plaat sen door eigen personeel'. Als u de keukenmaten meebrengt maken wij daar, samen met u, iets moois en prac- tisch van voor een aangename prijs. Onze levertijd beperkt zich tot ongeveer 6 weken! Tot ziens in onze show room. Openingstijden: dinsdag tot en met vrijdag 09-00-12.00 uuur/13.00-17.30 uur zaterdag 09.00-l6.00 uur Tfll/lfflifll K(yHl?P11 donderdag koopavond 19.00-21.00 uur maandag gesloten Herculesweg 42, Middelburg, tel. 0118-613275 Gildeweg 25, Vlissingen, Tel. 0118-431304 De warme kleuren die een tijd domineerden, krijgen de komende periode een frisser vervolg. Optimisme. Energie en creativiteit. Trends die doordringen in alle kleurgroepen: Geel-oranje draait naar fuchsia-paars. Fel-roden en paarsen worden sowieso belangrijk. Groenen veranderen in geel-groenen, grijs-groenen en blauw-groenen. De bruinen vergrijzen. Blauw komt in pastel of in felle turkoois. Grijs wordt groengrijs, paarsgrijs en bruingrijs. Histor sluit naadloos aan op de eisen van nu. De nieuwe leefkleuren van Histor hebben een energiek karakter en passen bij sfeervol-modern wonen. Daarom formuleerde Histor meer dan 1250 nieuwe kleuren. Ze creëren een originele slëer. Ze maken iedere ruimte persoonlijk. Histor kleuren. Herkenbaar, helder. Nu en in de toekomst. BINNENKORT IN DE WINKEL Loewe - het idee: televisiekijken wordt net zo individueel als u. Loewe televisietoestellen met het MediaPlus-chassis zijn modulair uitbreidbaar. Internet-toegang, digitaal tele visiekijken en Home Cinema - alles is mogelijk. Meer individualiteit biedt geen enkele andere producent. Loewe Aconda en Loewe Vitros - dat is perfect televisiekijken. Ontdek het perfecte design. Geniet van de perfecte afwerking. En beleef uitstekende beelden in het fascinerende Real Flat-formaat. Ervaar Loewe Aconda en Vitros - het beste live bij uw Loewe vakhandelaar. Buitenruststrdt 20, Middelburg, tel. 0118-643558 Gehard glazen deuren en puien hebben belangrijke voordelen. Zeker als u kiest voor de glazen deuren en puien van Versluis Willeboer. Elk Versluis Willeboer product beantwoordt aan de erkende normen. Het assortiment gehard glazen deuren en puien is enonn; in standaard afmetingen of op maat. Natuurlijk staan ook de feilloze kwaliteit, correcte levertijd en service bij ons hoog in het vaandel. Amesteinweg 27, Middelburg, 0118-629056 Spuistraat 82, Vlissingen Tel. 0118-413729

de Faam | 2001 | | pagina 13