Corrin's Mode is klaar voor de lente 1 t l l l l l l Assortiment La Vaca uitgebreid met wol T Hotel ZUIDERDUIN Woensdag 7 maart 2001 FAAM/VLISSINGER 10 Alles valt te versieren door Inge Adriaansen Simone en Wilbert ten Broek wisten het al ja ren: eens zouden zij hun eigen zaak hebben. Allebei zijn ze gek op sieraden, creatieve kap sels en andere lichaamsversieringen. Tja en wat doe je dan als je verpleegkundige en procesope rator bent en altijd voor iets echt aparts naar de Randstad moet? Juist! Dan begin je gewoon een eigen zaak waar je alles waar jezelf dol op bent gaat verkopen. Sinds vorige week zijn Si mone en Wilbert de trotse, maar vooral enthou siaste eigenaars van 'Hebbes Bijoux' in de Sint Jacobsstraat 28 in Vlissingen. Een winkel vol aparte sieraden, trendy horloges, schitterende piercingsieraden, hairextentions en dreadlocks. Simone ten Broek was zoals gezegd tot voor kort werk zaam als verpleegkundige. Deze baan heeft zij opgezegd om zich samen met haar man Wilbert volledig aan 'Hebbes Bijoux' te kunnen wijden. „Al jaren hoopten we ooit nog eens een eigen zaak te begin nen en dat het iets aparts moest zijn stond vast. Uit ei gen ervaring weten we dat er in Zeeland niet echt veel apar te dingen op het gebied van li chaamsversiering te koop zijn. En wij zijn echt niet de enige mensen die in zijn voor aparte en soms lekker gekke dingen. Zelf ben ik dol op aparte kle ding en accessoires. Het hoort gewoon bij mijn manier van leven en ik denk overigens dat heel veel mensen dat hebben. Alleen niet iedereen kan en durft zich te onderscheiden van de massa. Het is ook niet allemaal even extreem hoor, we hebben ook prachtige meer traditionele sieraden, daar tegenover staan dan weer de opzichtige handge maakte designsieraden. Wij verkopen spullen die net even anders of soms héél anders zijn, maar altijd betaalbaar. De horloges van 'Smash' bijvoor beeld die zijn heel apart van model en materiaalsoort en ook heel betaalbaar. Je hebt de sportieve modellen, veelal voor heren, en de fancy mo dellen, waarbij snoepkleurtjes en afwijkende vormgeving centraal staan." Creatief met dreads en extentions Voor wie een stapje verder durft te gaan zijn er talloze hai rextentions - van naturallook tot funcolours - die Simone zelf aanbrengt. Korte koppie beu of behoefte aan eens iets anders, maar geen zeeën van tijd en ook geen zicht op extra binnenkomende gelden? Niets aan de hand, bij 'Hebbes Bi joux' verander je in enkele se conden van kort en pittig naar Reggae-lang. Complete dread- lockshaarstukken in diverse kleuren veranderen uiterlijk en naar alle waarschijnlijkheid ook stemming voor een avondje stappen of voor zo lang als men maar wilt. En dat zonder pijnlijke, tijdrovende en kostbare kappersbehandeling. Piercings Bij 'Hebbes' wordt geen enkel lichaamsdeel vergeten. Motto: 'alles valt te versieren'. Zo ook het gebit. Herman Brood zong al eens over de betoverende werking van het gebit, zijn Miss lachte haar tanden bloot naar de jury en... won. Met op geplakte subtiele schitterende steentjes wordt de lach nog betoverenden Wel zorgen dat het gebit wit is natuurlijk, an ders kun je dit accent beter weglaten. Naast de tanden mag ook de buik gezien wor den. Niet zomaar als plat, licht gebold of rond vlak, nee ver sierd met buikketting. „Buik kettingen zijn er in alle soorten ontwerpen. Heel fijntjes zijn de straskettinkjes en dan zijn er natuurlijk de grote ringenket- tingen die hartstikke leuk staan op bijvoorbeeld een zwarte broek. „Een echte eye catcher die het deze zomer he lemaal wordt", weet Simone. Simone en Wilbert zetten zelf geen piercings, maar verko pen wel allerlei soorten pier cings. „Voor het zetten van piercings kunnen klanten hier niet terecht, maar wel voor een nieuw sieraad" legt Simo ne uit. „We schieten wel neus- gaatjes en oorbellen. Daar hebben we overigens twee kleinood snijwerk- tuig scheids rechter vaardigheid geluid v.e haan haal met de tong mohamm. boek T T heftig stank afsluiter 6 schoen- vorm vrucht warme maaltijd gelofte T knaagdier 2 verdedigen zangstem 8 helleveeg boei smjwond deel vh. hoofd T één der muzen bazige vrouw deel v.e. vaartuig Griekse godin boek- verhaal uitbouw 4 T deel v.e. bijenkorf 5 scheeps touw hevig T sportartike 1 muziek gezelschap groente voorzetsel niveau 7 voorzetsel T 3 Europeaan behoeftig persoon www.puzzelland.com 1 2 3 4 Hebbes Bijouxvan traditioneel sierlijk tot extreem opvallende eyecatchers. methoden voor. De één is zeg maar de traditionele, het knopje van chirurgisch staal. Daarnaast hebben wij ook een pistool waarmee direct een ringetje geschoten kan wor den. De diameter van het pis tooltje is dunner en daardoor ook minder pijnlijk en groot voordeel vooral voor kinderen is dat dit pistool niet zo'n en ge klap maakt. Je hoort het nauwelijks. De oorbellen bij dit pistooltje zijn van titanium wat de ge- De zaak voor alles waar textiel aan te pas komt is La Vaca Kreatief aan de Herenstraat in Middelburg. Buurvrouw Zoey schoenmode verhuisde en de vrijgekomen ruimte is bij La Vaca gevoegd. Belangrijker nog dan de uitbrei ding is dat het wolmerk Phildar sinds kort te koop is bij La Vaca. De kans dat hij ooit bollen wol zou verkopen achtte Rijk-Jan Koppejan, zelfs tot voor kort, nog erg klein. Koppejan, die met compagnon Henk Jobse naast La Vaca Kreatief ook ei genaar is van La Vaca Interi eur in de Langeviele,. is echter compleet 'om', zoals dat heet. „Er was vraag naar en dat werd steeds maar meer", zegt hij. Toen een vertegenwoor- Hippiemode maakt breien ook voor jongeren weer interessant. foto: Jaap Wolterbeek diger hier in de zaak aan de klanten vroeg of ze van breien hielden en of ze dat wel eens deden, zeiden daar acht van de tien ja op. Dan is het lo gisch dat je het opneemt in je assortiment. Creatieve klanten hadden we al en omdat Phil dar gewoon een erg goed merk is, heb ja daar ook goe de ondersteuning van met breiboeken en patronen. En breien zit enorm in de lift. Kijk maar hoeveel grove breisels er in de mode zitten. De hip piemode komt weer terug en daar zat en zit ook veel ge breid spul bij. Wat ik vooral zo leuk vind, is dat ook jongeren weer met breien bezig zijn. Dat komt ook omdat er zoveel aparte garens zijn, dat maakt het aantrekkelijker. En met pennen nummer tien,en hele dikke wol ben je ook niet wé ken bezig, want het moet wel een beetje opschieten". Hobby kost geld Jongeren zijn ook wat de zelf- maakmode en ander textiel- werk een groep geworden die steeds belangrijker wordt. „De noodzaak om zelf je kleren te maken is er niet meer zo, dus nu wordt het voor de lol", legt Koppejan uit. „Als hobby dus en een hobby mag geld kosten. Van naaien tot breien en van zelf gordij nen maken tot klein stoffeer- werk; iedereen is er weer zelf mee bezig. En ondanks dat er soms niet op een cent wordt gekeken, heb je over het alge meen nog steeds een redelijk goedkoop en uniek alternatief voor wat er in de winkels te koop is. Laat een aantal men sen maar eens een kussentje maken, dan krijg je net zoveel verschillen als er mensen zijn. Met spiegeltjes, kwastjes en de keuze van de stof J<un je al les heel persoonlijk maken. Er is natuurlijk ook heel erg veel te koop voor zelfmakers. Mar- kiezendoek is bijvoorbeeld een stof die erg in opkomst is en dat hebben we dan ook in de zaak. En ja, nu met de wol erbij hebben we eigenlijk alles, van het kleinste kraaltje tot aan de grootste gordijnroe". Met de extra ruimte heeft La Vaca er niet alleen een tweede deur bij (die voorlopig nog even niet gebruikt wordt), maar ook een etalage die tot Koppejans verrassing al opgenomen is in het zondagse 'rondje stad doen'. La Vaca Kreatief is dus uitgebreid en dat is goed nieuws voor de klanten die letterlijk 'uitgebreid' waren want zij kunnen nu ook voor hun wol op het vertrouwde adres terecht. In slechts twee weken tijd kreeg Corrin's Mode leen andere look. Omdat februari toch al een stille periode is voor de modebranche en er nog steeds volop gewerkt wordt aan de herin richting van de Nieuwe Burg besloot de familie Wesdorp dat de zaak best even dicht kon. Door gebruik te maken van veel wit en grijstinten voor de vloer kreeg de zaak een fris en ruimte lijk 'gezicht'. De nieuwe collectie voorjaar- en zomermode komt hier helemaal tot zijn recht De Middelburgse Nieuwe Burg heeft de afgelopen jaren heel wat nieuwe onderne mers mogen begroeten, Cor rin's Mode siert echter al ze ventien jaar de winkelprome nade, die voor modezaken steeds aantrekkelijker lijkt te worden. Echt rampzalig zijn de herinrichtingwerkzaamhe den niet volgens Sjanet Wes dorp, maar de oudere klanten Stuur uw oplossing vóór woensdag 14 maart naar de redactie van de FaamA/lissinger, Postbus 18, 4380 AA in Vlissingen. Uit de goede inzendingen wordt een winnaar getrokken. Die krijgt twee vrijkaarten voor een film in Cine City. De prijswin naar wordt in de FaarrVVIissinger van woensdag 21 maart be kend gemaakt. De oplossing van de puzzel uit de Faam/Vlissinger van woensdag 21 februari luidt: 'Geschenk'. De vrijkaarten van Cine City gaan naar Marit Beye uit Middelburg. Sjanet Wesdorp is zeer tevreden over het resultaat van de verbouwing van de zaak, over de herinrichting van de straat zegt zij: „De Nieuwe Burg wordt een prachtige promenade en omdat filiaalbedrijven ontbreken houdt de straat haar eigen gezicht. die vaak wat slechter te been zijn wachten toch liever tot de boel weer helemaal op orde is. „Dat is ook wel te begrij pen hoor", zegt Sjanet. „En voor wie echt helemaal niet meer naar de winkel kan ko men is er altijd nog de moge lijkheid om ons uit te nodi gen. Dat is helemaal niet on gewoon, onze klanten van het eerste uur zijn door de jaren heen een dagje ouder gewor den en die tonen we de col lectie gewoon thuis of in het bejaardenhuis. Ook nemen we dan gelijk de maat zodat indien nodig onze coupeuse de kleding perfect passend kan maken." Corrie en Sjanet Wesdorp, moeder en dochter, richten zich met Corrin's Mode op de zoge naamde vijfenveer tigplussers met soms een maatje meer. „Onze kle dinglijn bestaat voornamelijk uit de wat klassiekere modellen en kleu ren, makkelijk draagbaar en goed te combineren. Er zijn niet zo heel veel zaken die klas sieke mode en dan ook nog in grotere maten brengen. Maar er is wel de gelijk veel vraag naar. Onze klanten zijn dames die tijd loze kwaliteitskle- ding prefereren boven hippe kle dingstukken die volgend seizoen One.tel biedt 24 uur per dag inzicht in telefoonkosten Als eerste telecombedrijf biedt One.tel nu de mogelijkheid aan klanten hun eigen gegevens en rekening te bekijken via het In ternet. Een klant kan 24 uur per dag, zeven dagen per week, on-line kijken voor hoeveel is getelefoneerd. Zo is de klant veel sneller op de hoogte van de gemaakte kosten. De persoonlijke belgegevens van de klanten van One.tel zijn vanzelfsprekend uitstekend beveiligd via onder meer een persoonlijke inlogco de en een wachtwoord. Het zichtbaar maken van de rekenin gen via internet is weer een van de initiatieven van One.tel om telefoneren goedkoper en inzichtelijker te maken. De website van One.tel heeft het adres www.onetel.nl Discountdrogist Schlecker nu ook on-line Behalve in 230 Schleckervestigingen kunnen klanten nu ook bestellen via telefoon en internet. Het assortiment van de be kende winkels is on-line aangevuld met non-foodartikelen. Er is ook interessante informatie te vinden over onderwerpen als familie, beauty en lifestile. Iedere week zijn er ook on-line aan biedingen te vinden. Vanaf een bestelbedrag van 30 gulden ontvangen de klanten binnen twee werkdagen hun bestellin gen thuisbezorgd op ieder adres in Nederland. Behalve on-line kan er bij Schlecker ook telefonisch besteld worden. De bijbe horende catalogus kan in iedere Schlecker vestiging gratis af gehaald worden. Informatie over deze drogisterij-on-line via te lefoon 0900-7777444 of op www.schlecker.com Paul Costelloe ontwerpt voor Wedgewood Jaap Wolterbeek neestijd met de helft vermin dert. Deze methode is wel wat duurder, het kost 24,95 per set, terwijl de traditionele knopjes 9,95 kosten." De klassieke no-nonsense stijl van Paul Costello De waarden van kwaliteit en vorm die Josiah Wedgewood zo veel jaar geleden aan zijn serviezen gaf worden ook heden ten dage nog steeds gekoesterd. Wedgewood gelooft in het sa mengaan van een perfecte functionaliteit met een perfect ont werp. In de laatste decennia werkte Wedgewood met interna tionaal gewaardeerde ontwerpers, een trend die voortgezet wordt in de 21e eeuw. Een van de designers die momenteel voor Wedgewood ont werpt is Paul Costelloe, een in Londen werkende Ier. Van huis uit is Paul modeontwerper, maar zijn no-nonsense opvattingen over styling en kwaliteit laten hem ook passen binnen de op vattingen van Wedgewood. De ontwerpen van Costelloe die Wedgewood uitvoerde zijn ideaal voor informele lunches tot klassiek diners. Ze zijn bij uitstek geschikt om als geschenk te geven en de ontvanger ervan blij te verrassen. Voor informatie over verkoopadressen van Wedgewoodserviezen kan men te recht op telefoon 0320-232696 Bruids- en voorjaarsmodeshow Fiësta Exclusief In het Grand Hotel Arion aan de Vlissingse Boulevard Bankert houdt Bruidshuis Fiësta Exclusief 14 maart haar Bruids- en voorjaarsmodeshow. Op 12 maart is deze zelfde show te zien in De Vroone te Kapelle. Het belooft een prachtige show te worden met veel deelne mers die hun speciale diensten aanbieden aan trouwkandida- ten. Op de bruidsmarkt zijn drukkers van de trouwkaarten, fo tografen voor de reportages van de mooiste dag, kappers, edelsmeden, bruidstaartenbakkers, klassieke autoverhuurders: alles en iedereen die met deze feestelijke dag te maken heeft zal acte de présence geven rondom de wervelende exclusieve show van Fiësta. Goochelaar Matijs zal met assistentie van modellen en publiek zijn bijzondere gaven tentoonspreiden in een show van con centratie en vingervlugheid. De zaal is open vanaf 19 uur en de toegangsprijs voor deze bruidsbeurs-show isl5 gulden, inclu sief consumptie en bruidsgebak. De kaarten zijn verkrijgbaar bij Fiësta Exclusief in Middelburg, Steketee Damesmode in Vlissirïgen, Steutel Herenmode in Goes, Grand Hotel Arion in Vlissingen en Intratuin in Koude- kerke. Succesvolle actie Grando Keukens echt niet meer kunnen.' Dat houdt niet in dat wij de mode helemaal negeren, natuurlijk verandert onze collectie ook per seizoen, maar een blouse van vorig jaar kan vaak nog heel goed gecombineerd wor den met nieuwe stukken. En dat is nu precies wat onze klanten willen. Ook de maten die wij voeren maken ons an ders dan de doorsnee mode zaak, waar een ander stopt bij maat 44 gaan wij gewoon door tot maat 56. Want ook als je iets flinker bent en niet meer piep jong moet je er toch verzorgd en goed ge kleed uit kunnen zien. Daar komt bij dat mensen steeds langer actief blijven en zeker de laatste tien jaar ook veel ondernemender zijn. Je merkt bijvoorbeeld dat ook oudere mensen steeds meer gaan rei zen of op. andere manieren heel actief zijn. En dat werkt door in de kledingkeuze en de aandacht die zij aan hun kle ding besteden. Zeker geen groep om te vergeten dus." Morgen en vrijdag presen teert Corrin's Mode de nieuwe voorjaar-en zomercollectie tij dens de voorjaarsmodeshow. Evenals voorgaande jaren is er ook dit jaar weer enorm veel belangstelling voor de show, bezoekers dienen dan ook vooraf te reserveren. Veel ruimte is er niet meer, maar wie deze show moet missen is van harte welkom tijdens de feestelijke opening van de Nieuwe Burg op 14 april. Tij dens een gezamenlijke show zullen alle modezaken van de winkelpromenade zich dan op de catwalk presenteren. Mevrouw Wanders en John Gerritsen van Grando Keukens Middelburg. De Valentijnsactie van Grando Keukens en Radio Cool FM was een groot succes. Honderden belangstellenden zochten contact met Radio Cool FM om hun Valentijn op te geven voor de ver assingsactie. Mevrouw Wanders uit Middelburg werd aangemeld door haar zoon en ontving een prachtig design pannenset dat beschik baar werd gesteld door Grando Keukens. Op één van de aankomende zondagen in maart hoopt Fletcher Hotel Zuiderduin haar 150.000ste brunchgast te mogen verwelkomen. Uiteraard willén wij deze gebeurtenis niet onopgemerkt voorbij laten gaan! Ter ere van deze gelegenheid bieden wij de 150.000ste bezoek(st)er een geheel verzorgd weekend voor 2 personen in de Belgische Ardennen aan. Wie weet..., bent u de gelukkige!?! Graag tot ziens! Brian Winkel, restaurantmanager Iedere zondag van 12.00 uur tot 14.00 uur onze vernieuwde brunch met een speciaal kinderbuffet. Voor reservering ea/of aanvragen van informatie: bel 0118 - 56 18 10 Hotel Zuiderduin, De Bucksweg 2,4361 SM Wcstkapelle

de Faam | 2001 | | pagina 10