INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VL1SSINGEN Woensdag 14 februari 2001 FAAM/VLISSINGER 5 INFORMATIE ff OVERHEID IMIIHIl/li lllllltfMlI. 4 GEMEENTE MIDDELBURG WET MILIEUBEHEER Kennisgeving meldingen arti kel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieube heer van: 1. Café Mo's Grand Café te Mid delburg voor een horecabedrijf, gelegen op het perceel Markt 17 te Middelburg; 2. Baris afhaalcentrum te Middel burg voor een horecabedrijf, ge legen op het perceel Vlasmarkt 9 te Middelburg; 3. Restaurant "Groot Paradijs" te Middelburg voor een horecabe drijf, gelegen op het perceel Damplein 13 te Middelburg; 4. De heer W. Poppe te Middel burg voor de opslag van pro paan, gelegen op het perceel OudeVeerseweg I29 te Mid delburg; 5. Primafoon te Middelburg voor een detailhandel, gelegen op het perceel Lange Delft 86 te Middelburg Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur op grond van artikel 8.40 Wet milieu beheer van toepassing. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging melding van verandering inrichting ar tikel 8.19 Wét Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 26 januari 2001 is ingekomen de melding van Tuinaanleg en onder houd "De Smit" te Middelburg voor de veranderingen met betrekking tot de inrichting, gelegen aan de Wal- cherseweg 258 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. De voorgenomen veranderingen van de inrichting leiden niet tot andere of grotere nadelig gevolgen voor het milieu dan die de inrich ting op grond van de verleende vergunning mag veroorzaken. De voorgenomen veranderingen geven derhalve geen aanleiding tot wijzi ging van de vergunning. Om die re den hebben wij besloten akkoord te gaan met de "melding van ver andering". De wijziging betreft het oprichten en in werking hebben van een loods ten behoeve van de opslag en het onderhoud van materieel. De nieuwe loods, geprojecteerd op het perceel Walcherseweg 258, vervangt de bestaande loodsen. Inzage De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 15 februari tot 29 maart 2001 elke werkdag tij dens kantooruren en op donder dagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van tevoren te lefonisch bij de afdeling Milieuza ken te worden aangevraagd (tel. 67 52 41). Voor nadere informatie omtrent voornoemd besluit en de mogelijk heid van bezwaar en beroep kan contact worden opgenomen met de afdeling Milieuzaken. GOEDKEURING UITWERKINGSPLAN EX ARTIKEL 11 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat hun besluit ex artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) van 19 december 2000 tot uitwerking van het bestem mingsplan "Veersepoort" ten be hoeve van de "achtererven Nad- orstweg", bij besluit van 24 januari 2001, nummer 010916, is goed gekeurd door Gedeputeerde Sta ten van Zeeland. Het goedkeuringsbesluit, alsmede het uitwerkingsplan en het desbe treffende bestemmingsplan liggen met ingang van vrijdag 16 februari 2001 gedurende zes weken ter in zage bij de dienst Stadsontwikke ling,Vlissingsestraat 21. Gedurende de termijn van terinza- gelegging kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Gedurende de beroepstermijn kan tevens een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Het besluit van Gedeputeerde Sta ten van Zeeland treedt in werking daags na afloop van de beroepster mijn. Indien er binnen de be roepstermijn een verzoek om voor lopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het uitbouwen van de woon kamer op het perceel Omloop 55; het bouwen van 76 woningen en appartementen op het Molen water aan de Branderijmolen- gang/weg; het bouwen van een vrijstaande woning met garage op het per ceel Zilvermeeuwstraat 21; het bouwen van een duivenhok op het perceel Steendiep 4 te Arnemuiden; het verbouwen van het woonge bouw "De Haagbeuk"aan de Adriaen Coortestraat; het bouwen van een garage op het perceel De Meylaan 11 te Sint Laurens; het uitbreiden van de woning met een hobbykamer op de ga rage op het perceel Buitengat 19 te Arnemuiden; het plaatsen van een kap op de garage op het perceel Lange- weg 12 te Nieuw- en Sint Joos- land; het aanbrengen van een muur en vlaggenmast op het perceel Buitenruststraat 16; het uitbreiden van de fietsenstal ling op het perceel Buitenrust straat 16; het uitbreiden van een dakkapel op het perceel Nieuwlandseweg 32 te Arnemuiden. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): het maken van een dakopbouw op de woning op het perceel Adelaarstraat 68 (I-2); het uitbreiden van een loods op het perceel Nieuwe Kleverskerk- seweg 7 (I-2); het wijzigen van raamkozijnen op het perceel Sint Sebastiaan- straat 4 I-2); het samenvoegen van verkoop ruimten op de percelen Domburgs Schuitvlot 618 en IO (1-2); het wijzigen van de linker voor gevel en uitbreiden van de woon kamer op het perceel Seisweg 126(1-2 het uitbouwen van de kamer en bijkeuken op het perceel Voor- borch 18(1-2); het uitbreiden van de woning op het perceel Oranjeplaat 18 te Arnemuiden (1-2); het verbouwen van het pand op het perceel Koorkerkstraat I (1-2). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn.(Derden) belang hebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Mid delburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor andere gemeen telijke informatie van Middelburg pagina 3 in de FaamlVlissinger, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor - bouwen van een balkon Amstel- straat 49 - bouwen van een woning met garage Rietkraag IO - plaatsen van een tijdelijk anten- ne-opstelpunt Nollehoofd ach ter Panta Rhei bouwen van een loods met wo- ning Edisonweg 15 - bouwen van een serre Burcht straat 47 ]- bouwen van een dakkapel Adriatischezeestraat 38 - bouwen van een dakkapel Je roen Boschweg 2 - uitbreiden van een woning Voor straat 10 bouwen van een bedrijfspand Gildeweg 31 bouwen van een dakkapel op het achterdakvlak Keizer Karelhof 47 bouwen van een bedrijfspand Sint Jacobsstraat 31-33 bouwen van een afscherming en overkapping voor de opslag van Big-Bags Europaweg Zuid 2 verbouwen van een carport tot garage Albert Van Dalsumlaan 21 bouwen van een serre Meijland- straat 5 herstellen van een balkonmuur Glacisstraat 115- 117 bouwen van G.S.M. antenne-in stallatie De Meesterstraat I - 99 bouwen van een veldschuur Bosweg 8 bouwen van een winkelpand Bonedijkestraat 161 - uitbreiden van een woning met erker Mondriaanplantsoen 8. Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. Het is moge lijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergun ning wordt verleend, afwijken van die ter inzage liggen. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - bouwen van een serre Donge- straat 34 (afwijking bouwver gunning) - ingebruik hebben van kamerver huurpand Koudekerkseweg 82-84 - uitbreiden van een kantoorruim te en het herbouwen van een garage Kanaalstraat 41 - bouwen van een woning met ga rage Wildbaan 2 - plaatsen van 2 dakkapellen Ja cob Isaac Sandersestraat 5 - uitbreiden van de woning Zaan- straat 19 - ingebruik hebben van kamerver huurpand Paardenstraat 39 - bouwen van een serre Pratten- burg 11 - ingebruik hebben van kamerver huurpand Kasteelstraat 219 - 221 - ingebruik hebben van kamerver huurbedrijf Paul krugerstraat 338 - 340. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending daar van bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 22 februari 2001. Uw plan moet ten minste één week voor de verga derdatum bij bouw- en woningtoe zicht ingediend zijn. WET MILIEUBEHEER Ter inzage leggen beschikking Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat zij een vergunning op grond van de Wet milieubeheer hebben ver leend aan de directie van Labojui- ce b.v. te Ritthem voor het oprich ten en in werking hebben van een ontwikkelingslaboratorium op het gebied van natuurlijke vruchten sappen en -concentraten aan de Engelandweg 25 te Vlissingen- Oost Tegen de ter inzage gelegde ontwerpbeschikking zijn geen be denkingen ingekomen. Wel hebben gedeputeerde staten van Zeeland advies uitgebracht en dit advies is gehonoreerd. De beschikking wijkt op het onderdeel geluid (er is een strengere avond en nachtnorm be paald) af van de ter inzage geleg de ontwerpvergunning. De be schikking en alle relevante stukken liggen van 15 februari tot en met 28 maart 2OOI ter inzage in het stadhuis (kamer 034 begane grond). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur inge zien worden, telefoon 0118- 48 7204. Desgewenst wordt er door de sectie Milieu een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. In bovenge noemde periode kan tegen voor noemde vergunning beroep wor den ingesteld bij de Afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, door: - degenen die bedenkingen inge bracht hebben tegen de ont werpbeschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont werpbeschikking; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ont werpbeschikking. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Als beroep wordt inge steld moet griffierecht worden be taald. Informatie hierover kunt u verkrijgen bij de Raad van State (tel. 070-3624871). COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN De'voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften Vlissin gen maakt bekend dat op maan dag 19 februari 2001 (aanvang 19.45 uur) in het stadhuis te Vliss ingen een openbare hoorzitting wordt gehouden waar (onder voor behoud) de volgende zaak wordt behandeld: bezwaar van de heer H. Droppert tegen het besluit van bur gemeester en wethouders van Vliss ingen d.d. 16 januari 2001, waarbij zij een bouwvergunning verleenden aan de heer ER. Brusselaars voor het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Maria van Bourgondië- straat 6 te Vlissingen. Het procesdossier ligt vanaf heden tot en met 19 februari 2001 voor iedereen ter inzage in het stadhuis, kamer 118a, Ie verdieping. U kunt zich met vragen over de procedure wenden tot de secretaris, de heer F.H. Kuijper, telefoon 0118 -487 438. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. Vlissingen, 14 februari 2OOI Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 24382 LG Vlissingen. POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG GEMEENTE TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis,Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: (0118) 555444 Fax: (0118) 555433 Postadres: Postbus 1000,4357 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en onderhoud: (0118) 555447.Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centrale publieksbalie ingericht. De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de volgende za ken: Cluster Zorg telefoon: (0118) 555445; onderwijs, subsidies, uitkeringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicap ten. Cluster Burgerzaken telefoon: (0118) 555446; reisdocumen ten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadminis tratie, burgerlijke stand, belastin gen, algemene zaken. Cluster Grondgebied telefoon: (0118) 555447;bouwzaken, bestemmingsplannen, grondver- koop, huursubsidie, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze on derwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. BEZWAARIBEROEPIVOOR- LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunnin gen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schrif telijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet ui terlijk worden verzonden (per ptt- post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten verschul digd. Arrondissementsrechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middel burg. Informatie: (01 18) 555444. BEKENDMAKINGEN (enkele officiële publicaties van de gemeente Veere worden ook ge plaatst in de Staatscourant www.sdu.nl/staatscourant) VOORBEREIDINGS- BESLUITEN Door de raad is in zijn vergade ring van 8 februari 2001 ver klaard dat met toepassing van het bepaalde in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een herziening wordt voorbereid voor: Serooskerke het perceel kadastraal bekend gemeente Veere, sectie G, nr. 905, achter Oostkapelseweg 14 tlm 30, voor het bouwen van twee woningen; Veere het perceel kadastraal bekend gemeente, sectie A, nr 1568 en 1915 ged., naast Bastion 24, voor het bouwen van drie wonin gen; één en ander zoals op de bij deze besluiten behorende teke ningen is aangegeven. Genoemde raadsbesluiten treden op 15 febru ari 2001 in werking en liggen met de bijbehorende stukken vanaf 15 februari 2001 gedurende de ope ningstijden ter inzage op het ge meentehuis te Domburg Op grond van artikel 7 1 lid I juncto artikel 8:1 lid I van de Al gemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen bovenge noemd besluit bezwaar aanteke nen bij de raad van de gemeente Veere. De termijn van indiening van een bezwaarschrift bedraagt 6 weken en vangt aan met ingang van de dag na die waarop van het besluit kennis is gegeven door mid del van publicatie. Een ingediend bezwaarschrift schorst de werking van het besluit niet ART. 19 lid 3 WRO Er is een aanvraag binnengekomen: Serooskerke voor het plaatsen van een blok hut Luijksberglaan 13. Veere van ir.W.J. /Vlees om vrijstelling te verlenen voor het gebruik als bergruimte van de garages op het perceel Simon Oomstraat 7. De plannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Wij zijn van plan de vergun ningen te verlenen door toepassing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In ver band hiermee liggen de aanvragen van 15 februari tlm 14 maart 2001 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze perio de bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen het bouwplan bij het college in te die nen. BOUW/SLOOPIAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning, meldingen zijn ingekomen voor: Biggekerke het bouwen van een stal/berging Koudekerkseweg 8; Domburg het plaatsen van een deurkozijn Badstraat 4; het uitbreiden van een woning Spreeuwenhof 11; het bouwen van een woning Brouwersbuurt; het bouwen van een woning Brouwersbuurt; het slopen van een schuuruit- bouw Noordstraat 19; Koudekerke het bouwen van een keuken met berging Middelburgsestraat 46; Grijpskerke het bouwen van een woning Middelburgseweg 39; Serooskerke het bouwen van een blokhut Luijksberglaan 13; Veere het uitbreiden van een woning Zanddijkseweg 3; Vrouwenpolder het bouwen van een garage H. de Rijklaan 79; het uitbreiden van een zomer huis Brouwershoofd 48; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/MELDIN GEN/MONUMENTEN- VERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd:(tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Aagtekerke het bouwen van een garage Koekoeksweg l;(l-2) het plaatsen van een dagbeste dingsruimte Geschieresweg 9;( I - 2) 4 het plaatsen van een dakkapel Zuiverseweg 3;( I -2) Grijpskerke het slopen van asbesthoudende dakbedekkingen Corn.Visstraat 15-21,(31-1) het uitbreiden van een pluim veestal en mestopslag Middel burgseweg 42;(l-2) Koudekerke het uitbreiden van een tuincen trum Galgeweg 5;(3 l-l) het bouwen van een bijkeuken Drakensteynlaan 18;( I -2) het plaatsen van een dakkapel Biggekerkseweg 61 A;( I -2) Meliskerke het verbouwen van een woning met garage/berging Sivertstraat 44;(3I-I) Serooskerke het uitbreiden van een woning Smidswegje I2;(3 l-l) Veere het bouwen van een serre Valeri- usstraat l6;(l-2) Westkapelle het slopen van een loods Paulus- wegeling;( I-2) het plaatsen van een dakkapel Noordkerkepad 59;(l-2) Zoutelande het uitbreiden van een zomer huis Golfslag 11;( 1-2) Belanghebbenden hebben 'een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen .(Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. VERKEERSBESLUITEN IN HET KADER VAN "DUUR ZAAM VEILIG VERKEER"- ZANDDIJK Wij hebben besloten voor Zand dijk een 30 km/h zone in te stel len. Het verkeersbesluit en de situ atie-tekening die daarbij hoort, liggen tot en met 27 maart 2001 op de gebruikelijke wijze ter inzage. Tegen deze besluiten kunnen bezwaarschriften worden ingediend. Over de voor het voor Zanddijk vastgestelde verkeersbesluit en de plannen om voor de B. de Lange- straat over te gaan tot het instel len van eenrichtingsverkeer hou den wij een inloopavond op maan dag 26 februari 2001, tussen 19.00 uur en 20.30 uur in het verenigingsgebouw aan de Oude straat te Veere. INFORMATIE-BIJEEN KOMST WOONZORGCEN TRUM TE WESTKAPELLE De gemeente Veere is van plan om in Westkapelle een woonzorgcen trum te laten bouwen. Een stedenbouwkundig adviesbu reau heeft vier keuzelocaties on derzocht Hiervan is een rapport opgesteld. Belangstellenden wor den tijdens een informatie-avond in de gelegenheid gesteld de in houd van dit rapport te bekijken en vragen te stellen. De informatie-bijeenkomst is op donderdag 22 februari 2001 in verenigingsgebouw "Herrijst" Markt 79 in Westkapelle. De aan vang is 19.00 uur. COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING, VOLKSHUIS VESTING EN MONUMEN TENZORG Op donderdag 15 februari 2001 om 19.30 uur in het gemeente huis te Domburg. Agendapunten: beleid voor bouwgrond op medi sche indicatie. verlenen van de opdracht voor het laten maken van luchtfoto's van het gemeentelijk grondge bied. opstarten project "Handhaving Tweede Woningen". voorbereidingsbesluit voor een perceel grond te Zoutelande voor de bouw van een brand weergarage. ontwerp-bestemmingsplan 2e herziening Kom Domburg. COMMISSIE OPENBARE WERKEN EN MILIEU Op maandag 19 februari 2001 om 19.30 uur in het gemeente huis te Domburg. Agendapunten: groot onderhoud aan en het toe gankelijker maken voor gehandi capten van enkele duinovergan gen. beschikbaar stellen van een kre diet voor herstel/vervanging van gemeentelijke eigendommen. Instemmen met de 2e en 3e be grotingswijziging van het OLAZ. voortgang OLAZ. voortgang parkeerbeleidsplan. COMMISSIE ECONOMI SCHE ZAKEN en RECRE ATIE EN TOERISME Op dinsdag 20 februari 2001 om 16.30 uur in het gemeentehuis te Domburg. Agendapunten: de jaarrekening 1998 van de SBD etc. economisch beleidsplan Veere. COMMISSIE WELZIJN, SOCIALE ZAKEN, ONDER WIJS, SPORT /VOLKSGE ZONDHEID EN CULTUUR Op dinsdag 20 februari 2001 om 19.30 uur in het gemeentehuis te Domburg. Agendapunten: startnotitie jeugdbeleid en kre diet voor speelwerktuigen. de begroting 2001 van de Archi pel scholen. een investeringssubsidie aan de Stichting Zijde voor het nieuwe Zijdemuseum in Meliskerke. een krediet ad 20.000 9.076) voor de ontwikkeling van sportbeleid. COMMISSIE ALGEMEEN BESTUUR en FINANCIËN Op woensdag 21 februari 2001 om 19.30 uur in het gemeente huis te Domburg, Agendapunten: richtlijnen Vereniging Zeeuwse Gemeenten begrotingen 2002 van gemeenschappelijke regelin gen. uitgangspunten begroting 2002 en meerjarenramingen 2003- 2005. planning- en control-cyclus 2001. 4e begrotingswijziging 2001. tarieven onroerende zaakbelas tingen 2001. tarief forensenbelasting 2001. budget ad 50.000 voor de be drijfsvoering afdeling I8cA. krediet ad 105.000 voor de gemeentelijke website krediet ad 140.000 voor het vervangen en aanpassen van parkeerautomaten aan de EU RO. beleid voor bouwgrond op medi sche indicatie. krediet ad 20.000 voor her stel/vervanging van gemeentelij ke eigendommen. krediet ad 85.000 voor het maken van luchtfoto's van het gemeentelijk grondgebied. de 2 e en 3e begrotingswijziging 2001 van het OLAZ. begroting 2001 van de Archipel scholen. kredieten voor de financiële af wikkeling en juridische fusie tus sen de diverse strandstichtingen. Ontwikkeling sportbeleid. Opstarten project Handhaving Tweede Woningen. krediet ad 202.000 voor groot onderhoud aan en het toegankelijker maken voor ge handicapten van enkele duin overgangen. Startnotitie jeugdbeleid en kre diet voor speelwerktuigen. Investeringssubsidie ad 75.000 aan de Stichting Zijde voor het nieuwe Zijdemuseum in Meliskerke. Evaluatierapport Centrale Pu blieksbalie. Domburg, 14 februari 2001 Burgemeester en wethouders van Veere MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE

de Faam | 2001 | | pagina 5