ruis; Zalig zitten op flexibele banken in gedurfde kleuren Verantwoord afvalbeleid Kleur is weer helemaal terug in het interieur Moderne vlammen uit Desi-Bell kachels 20 FAAM/VLISSINGER Woensdag 31 januari 2001 ruis REGIONALE WONINGBOUWVERENIGING SAMENWERKING BEZOEKADRES: STATIONSPARK 30, 4462 DZ GOES OPENINGSTIJDEN: MAANDAG T/M DONDERDAG: 9 TOT 18 UUR VRIJDAG: 9 TOT 12 UUR POSTADRES: POSTBUS 158, 4460 AD GOES TELEFOON: (0113-) 231674 FAX: (0113-) 233811 INTERNET: HTTP://WWW.RWSGOES.NL E-MAIL: RWS@ RWSGOES.NL WOONKEUZEBON VIA INTERNET: HTTP://ZEELAND. WOONKEUZE.NL PARTNER INWONEN IN GOES, KAPELLE EN.NOORD-BEVELAND Goes-Zuid 6792 Op deze pagina en op Internet, vindt u de vrijkomende huurwoningen van de RWS. Bij iedere woning zijn de voorwaarden vermeld om mee te kunnen dingen. Voldoet u aan alle voorwaarden bij de woning(en) van uw keuze (maximaal 3) dan kunt u uw interesse kenbaar maken door het invullen van onderstaande woonkeuzebon en te zorgen dat deze vóór de sluitingsdatum (zie bon) binnen is. Ook kunt u tot die datum reageren via internet/e-mail. Onvolledige, te late en/of dubbele reacties wor den niet in behandeling genomen. Elke woning wordt aangeboden aan de ingeschreven woningzoekende die hierop heeft gereageerd en de meeste punten heeft. Deze krijgt van ons vanaf ongeveer 4 werkdagen na de sluitingsdatum per brief een aanbieding en moet daarna binnen 5 werkdagen beslissen of hij/zij de woning accepteert. Bij niet-acceptatie krijgt de kandidaat met het daaropvolgende aantal punten een aanbieding, etc. Bij acceptatie wordt, bij een kale huurprijs boven fl. 700,-, een huurcontract aangegaan voor minimaal 10 maanden. Het contract wordt op naam van de hoofdinschrijver en eventueel diens partner Goese Polder Hïil Adres: Beukenstraat 74 Type woning: Seniorenwoning Slaapkamers: 1 Huurprijs: ƒ622.41 Servicekosten: 178.15 (incl. 165 energievoorschot) Installaties: CV, blokverwarming Beschikbaar per: 3-3-01 Bijzonderheden: begane grond Bestemd voor: Aantal personen: 1/2 Totaal inkomen: tot 4500 Punten vanaf: 10 Leeftijd: vanaf 60 jaar N j Tot aan het moment van afhalen van de sleutels behouden wij ons het recht voor om de aanbieding te annuleren indien blijkt dat de door u geleverde gegevens onjuist zijn. Op het kantoor van de RWS is op te vragen aan welke criteria de kandidaten voldeden die een woning hebben toegewezen gekregen uit de vorige advertentie. Huursubsidie in relatie tot leeftijd Adres: Aalbersestraat 5 Type woning: Eengezinswoning Slaapkamers: 3 Huurprijs: ƒ751.71 Servicekosten: ƒ3.83 Installaties: CV Beschikbaar per: 16-3-01 Bijzonderheden: tussenwoning Bestemd voor: Aantal personen: 1/4 Totaal inkomen: tot 5500 Punten vanaf: 12 Leeftijd: vanaf 23 jaar Goes-Oost 5385 Recht op huursubsidie hangt on der meer af van uw inkomen en de huurprijs. Woningzoekenden vanaf 23 jaar met een minimum inkomen kunnen in ieder geval geen huursubsidie krijgen als ze een woning huren boven de 833,-. Voor jongeren tot 23 jaar ligt deze grens op 634,-. Adres: De Graaffstraat 125 A Type woning: Etagewoning Slaapkamers: 3 Huurprijs: 602.51 Servicekosten: 4.55 Installaties: CV+ww-voorz Beschikbaar per: 9-3-01 Bijzonderheden: begane grond Bestemd voor; Aantal personen: 1 Totaal inkomen: tot 4000 Punten vanaf: 10 Leeftijd: vanaf 18 jaar Goes-West I 2219 Adres: Jan van Brakelstraat 9 Adres: Achterhaven 26 Type woning: Etagewoning Type woning: Seniorenwoning Slaapkamers: 2 Slaapkamers: 1 Huurprijs: 376.39 Huurprijs: 755.52 Servicekosten: 5.83 Servicekosten: ƒ3.83 Installaties: geen Installaties: CV+ww-voorz Beschikbaar per: 14-2-01 Beschikbaar per: 11-3-01 Bijzonderheden: 2e woonlaag Bijzonderheden: begane grond Bestemd voor: Bestemd voor: Aantal personen: 1/2 Aantal personen: 1/2 Totaal inkomen: tot 3000 Totaal inkomen: tot 5500 Punten vanaf: 15 Punten vanaf: 10 Leeftijd: vanaf 18 jaar Leeftijd: vanaf 60 jaar Goes-Oost i~*n Adres: Violenstraat 43 Type woning: Eengezinswoning Slaapkamers: 3 Huurprijs: ƒ617.31 Servicekosten: 3.83 Installaties: CV+ww-voorz Beschikbaar per: 15-2-01 Bijzonderheden: tussenwoning Bestemd voor: Aantal personen: 1/4 Totaal inkomen: tot 4500 Punten vanaf: 17 Leeftijd: vanaf 18 jaar Alleenstaanden vanaf 23 jaar Goes-Zuid ["16401 Adres: Wilgenstraat 98 Type woning: Appartement Slaapkamers: 1 Huurprijs: ƒ428.10 Servicekosten: 41.80 (incl. 19.50 energievoorschot) Installaties: CV Beschikbaar per: 11-2-01 Bijzonderheden: begane grond Bestemd voor: Aantal personen: 1 Totaal inkomen: tot 3000 Punten vanaf: 17 Leeftijd: vanaf 18 jaar Goes-Zuid 3247 Adres: Type woning: Slaapkamers: Huurprijs: Servicekosten: Installaties: Beschikbaar per: Bijzonderheden: Bestemd voor: Aantal personen: Totaal inkomen: Punten vanaf: Leeftijd: Bramestraat 14 Etagewoning 2 ƒ545.10 ƒ7.65 CV+ww-voorz 20-02-2001 1e woonlaag 1/2 tot 4000 17 vanaf 18 jaar Goes-Centrum 2727 1 Goes-Oost I 312 Adres: Jacob Klaaijsenstraat 7 Type woning: Eengezinswoning Slaapkamers: 3 Huurprijs: ƒ701.65 Servicekosten: 3.83 Installaties: CV+ww-voorz Beschikbaar per: 7-2-01 Bijzonderheden: tussenwoning Bestemd voor: Aantal personen: 1/4 Totaal inkomen: tot 5000 Punten vanaf: 17 Leeftijd: vanaf 23 jaar Punten Het minimaal aantal punten dat u verzameld moet hebben om kans te maken. De geïnteresseerde wo ningzoekende met de meeste pun ten krijgt de woning toegewezen. Punten verzamelt u, na inschrij ving, op basis van uw leeftijd, de wachttijd en eventueel voor woon werkverkeer naar ons werkgebied. Bij medische en/of sociale urgentie (bijvoorbeeld echtscheiding) komt u in de regel niet in aanmerking voor extra punten. Goes-Centrum WOONKEUZEBON Inschrijfnummer: (zie bevestigingsbrief van uw inschrijving) naam: (hoofdinschrijver) adres: geboortedatum: pc/plaats: (waar u uw post wilt ontvangen) telefoon: (overdag) 2e telefoon: 2e naam: (eventuele partner) totaal aantal meeverhuizenden:_ 1e adres: 2e adres: 3e adres: geboortedatum: I 1 I I 1 I I I I 1 1 ZORG DAT UW REACTIE BINNEN IS VOOR 6 FEBRUARI 2001 totaal bruto inkomen: adv.nr.: adv. nr.: adv.nr.: Totaal inkomen Het totale inkomen (bruto per maand) dat u, en eventueel alle naar het nieuwe adres verhuizen de personen, zoals uw partner en/of inwonende gezinsleden van 27 jaar en ouder maar ook even tueel nieuw naar het nieuwe adres meeverhuizende personen, bij elkaar opgeteld, moeten ïvan- af) of mogen (tot) hebben. Deze grenzen zijn o.a. afhankelijk van de huurprijs en eventueel recht op huursubsidie. Goes-Centrum Nog niet ingeschreven? Als u belangstelling heeft voor een woning maar nog niet als woningzoekende bij de RWS bent ingeschreven, dan kunt u een in schrijfformulier opvragen en te gelijkertijd een afspraak maken vooreen persoonlijke inschrij ving: hierbij kunt u dan uw woonkeuzebon meebrengen en bespreken. f 2800 Adres: 's-H Hendrikskinderenstr 74 Type woning: Appartement Slaapkamers: 1 Huurprijs: ƒ417.89 Servicekosten: 38.83 Installaties: CV Beschikbaar per: 6-3-01 Bijzonderheden: 1e woonlaag Bestemd voor: Aantal personen: 1 Totaal inkomen: 15 Punten vanaf: tot 3000 Leeftijd: vanaf 18 jaar Wemeldinge Wemeldinge 6545 6546 Adres: Oranjeboomstraat 1 Adres: Oranjeboomstraat 1 A Type woning: Eengezinswoning Type woning: Eengezinswoning Slaapkamers: 3 Slaapkamers: 3 Huurprijs: 687.92 Huurprijs: 736.06 Servicekosten: 3.83 Servicekosten: 3.83 Installaties: CV+ww-voorz Installaties: CV+ww-voorz Beschikbaar per: 17-2-01 Beschikbaar per: 29-3-01 Bijzonderheden: hoekwoning Bijzonderheden: tussenwoning met serre Bestemd voor: Bestemd voor: Aantal personen: 1/4 Aantal personen: 1/4 Totaal inkomen: tot 5000 Totaal inkomen: tot 5500 Punten vanaf: 10 Punten vanaf: 10 Leeftijd: vanaf 23 jaar Leeftijd: vanaf 23 jaar Coiijnsplaat 5262 5113 I 6171 j Adres: Ossenhoofdstraat 15 A Adres: Tulpstraat 25 Adres: De Weitjes 3 Type woning: Appartement Type woning: Eengezinswoning Type woning: Eengezinswoning Slaapkamers: 1 Slaapkamers: 3 Slaapkamers: 2 Huurprijs: ƒ424.19 Huurprijs: 657.21 Huurprijs: ƒ666.19 Servicekosten: 3.83 Servicekosten: 3.83 Servicekosten: ƒ3.83 Installaties: CV Installaties: CV+ww-voorz Installaties: CV+ww-voorz Beschikbaar per: 29-3-01 Beschikbaar per: 5-3-01 Beschikbaar per: 18-2-01 Bijzonderheden: 1e woonlaag Bijzonderheden: tussenwoning Bijzonderheden: voorkeur mindervaliden Bestemd voor: Bestemd voor: Bestemd voor: o.a. onderrijdbaar aan Aantal personen: 1 Aantal personen: 1/4 Aantal personen: recht, traplirt Totaal inkomen: tot 3000 Totaal inkomen: tot 5000 1/3 Punten vanaf: 15 Punten vanaf: 10 Totaal inkomen: tot 5000 Leeftijd: vanaf 18 jaar Leeftijd: vanaf 23 jaar Punten vanaf: 5 Leeftijd: vanaf 23 jaar Wemetdinge [JmTB Adres: Prinses Beatrixweg 51 Adres: Spoorlaan 21 Type woning: Eengezinswoning Type woning: Eengezinswoning Slaapkamers: 3 Slaapkamers: 3 Huurprijs: 694.63 Huurprijs: 733.86 Servicekosten: 3.83 Servicekosten: 3.83 Installaties: CV+ww-voorz Installaties: CV Beschikbaar per: 8-2-01 Beschikbaar per: 14-5-01 Bijzonderheden: tussenwoning Bijzonderheden: tussenwoning Bestemd voor: Bestemd voor: Aantal personen: 1/4 Aantal personen: 1/4 Totaal inkomen: tot 5000 Totaal inkomen: tot 5500 Punten vanaf: 10 Punten vanaf: 10 Leeftijd: vanaf 23 jaar Leeftijd: vanaf 23 jaar Wemeldinge I 6714 Low living en loungen zijn de sleutelwoorden als het gaat om het nieuwe zitten. Banken en fauteuils zijn vooral laag, maar ook diep en vaak op alle mogelijke manieren verstelbaar. Losse items zoals poefjes en hoekers, 'leefkus- sens' voor op de vloer en woonplaids, kleden de zithoek aan. Spannende stoffen en gedurfde kleurencombinaties zorgen voor de juiste 'touch'. Banken zijn vandaag de dag vooral laag, breed en diep. Ze hebben zeer brede zitkussens en heel veel losse rugkussens om de diepe zit op te vullen; soms wel drie lagen dik. Het staat heel leuk om voor dè rugkussens een contrasteren de kleur of opeenvolgende ton-sur-tonkleuren te kiezen of een ander materiaal, zoals bij voorbeeld vilt. In de lounge trend passen ook items zoals de intieme loveseat, de zitzak, het extra lange sofa-element, lage salontafels, zittafels, lage en brede dressoirs, dikke kar- petten en royale vloerkus sens. Qua vormgeving zijn de meeste banken kubistisch en rechtlijnig. Zitkussens, rug kussens, armleuningen en pootjes: het ziet er allemaal heel geometrisch en strak uit. Maar tegelijkertijd is daar de retro-trend, met juist allerlei rortffe, holle en bolle vormei?. Bekende baanbrekende meu- belklassiekers uit de jaren vijf tig, zestig en zeventig zijn in middels opnieuw in productie genomen. Maar ook nieuwe ontwerpen hebben die typi sche, organische belijningen van toen. In virtuele kleurtjes als lila, pink, turquoise en ap pelgroen lijken de meubels zo uit Barbarella of Star Trek te komen. Flexibel Vrijwel alle zitmeubelen heb ben een 'verborgen' meer waarde. Ze zijn op een of an dere manier verstelbaar en daarmee multifunctioneel. Zo kan van veel banken de rug plat en het zitgedeelte uitge trokken tot chaise longue of bed. Armleuningen zijn uit klapbaar en kunnen dan als tafeltje gebruikt worden. Rug- en hoofdsteunen zijn in hoog te verstelbaar en/of draaibafcr. Individueel zitcomfort wordt nog belangrijker. Zo hebben relaxfauteuils soms oppomp- bare lendensteunen en inge bouwde massagezones. Ook zijn er banken waarvan de zit kussens naar wens harder of zachter 'opgeblazen' kunnen worden. Hoog, laag, hard, zacht, zitten, loungen, werken, slapen: met de nieuwste zit meubelen kun je - vaak letter lijk - alle kanten op. Een verantwoord afvalbeleid moet op ieder niveau worden gerespecteerd. Iedere dag weer zijn er tal van momenten dat men, vaak heel onbewust, iets weggooit. Wanneer er geen afvalemmer in de buurt is, pakt men daar dan ook direct op mis. Tiger levert een nieuw pedaalemmertje dat overal een plaats je kan krijgen, bijvoorbeeld in de badkamer, het toilet of de slaapkamer. Het solide kunststof pedaal- emmertje is leverbaar in wit, off-white en camee. Door hét tijdloze design en de goede kwaliteit heeft het een lange levensduur. De zeer prakti sche, rechthoekige vorm her bergt een inhoud van vier li ter. De uitneembare binnen- bak zorgt ervoor dat het em mertje hygiënisch schoon kan worden gemaakt. De pe daalemmer is voor 24,95 gul den verkrijgbaar. Onlangs introduceerde Bellfi- res de nieuwe haard Desi-Bell 1000. Met haar moderne uitstraling verdient deze warmtebron een vooraanstaande plek in iedere moderne living. Er zijn twee uitvoeringen: open en gesloten. De Desi- Bell 1000 gas/open heeft een gebogen front en glaskap. De haard zit half ingebouwd in een rechte wand of in een schuin wandje in een hoek van de kamer. De lijst kan in diverse oppervlakte afwerkin gen worden uitgevoerd, waar onder koper, rvs en alle RAL- kleuren. Ook het glas is in meerdere uitvoeringen leverbaar, name lijk blank, brons of grijs. Deze openhaard is ook verkrijgbaar als houtstook. De prijs is van af 6.150 gulden. De 'gesloten' uitvoering van (•ie Desi-Bell 1000 gas is speci aal voor kierdichte woningen ontwikkeld. Dezezogenaamde concentrische gashaard heeft een speciaal rookkanaal dat zowel zuurstof aanvoert als rookgassen afvoert. Dit dubbelwandige (concentri sche) buissysteem mag recht streeks door de buitenmuur. Bij het gesloten model wordt de glaskap uitsluitend uitge voerd in blank. De prijs van deze haard is vanaf 6.S50 gulden. De interieurwereld rekent deze winter voor goed af met de sobere naturellen. Het zwaartepunt in het interieur is definitief ver schoven naar kleur. Dat is volgens het Neder lands Perscentrum Wonen de meest opvallen de tendens in de woonmode van 2001. Verder trekken een aantal paradoxale trends de aan dacht. sis, maar die worden gecom bineerd met uitgesproken kleuren. Afhankelijk van de woonsfeer kunnen tiie varië ren van warme, glanzende kleurschakeringen tot diepe klassieke kleuren. En van na tuurlijke groen- en geeltinten tot contrasterende sixties- kleuren. Opmerkelijk is dat kleur niet langer als accent wordt toege past. Kleur wordt meer geïn tegreerd en is zo de drijvende kracht in het nieuwe interieur. Behagen. Daar lijkt het interi eurontwerpers meer en meer om te gaan. Alle registers worden opengetrokken om het interieur meer comfort te geven. Tegenstrijdige trends vullen elkaar aan in dit stre ven naar behaaglijkheid. Zo worden de strakke lijnen in het interieur doorbroken door cirkels en organische vormen. Ze maken de inrichting sensu eler. Bij deze kentering passen nieuwe, flexibele materialen al* lycra, plexiglas, (schuim) Verleden en toekomst, deca dentie en soberheid, natuur en hightech, strak en rond, oost en west. Grenzen wor den overschreden voor het ul tieme comfort. De nieuwe be haaglijkheid uit zich in kostba re materialen, glanzende ac centen, oversized meubilair, multifunctionele ontwerpen en de comeback van behang, tapijt en textiel. Monotone, kubistische vormen, strakke lijnen en neutrale kleuren. Ze dicteerden jarenlang de inter nationale trend in het interi eur. Er waren al eerder voorte kenen van een ommekeer. Maar deze winter wordt er de finitief afstand genomen van deze smetteloze soberheid. Het nieuwe optimisme van dit millennium uit zich vooral in kleur. Kleur In alle woonsferen is de op komst van kleur een feit. Grijs •en wit blijven nog wel de ba- rubber en aluminium. Deze in dustriële ontwerpen worden gecombineerd met natuurlijke materialen als hout, papier, gras, touw en leer. Vier thema's Ook decadentie mag weer. Hoogglans accenten, zachte stoffen en kostbare materia len zijn de nieuwe verleiders. Behang, textiel en tapijt ma ken een comeback. Vaak zijn ze glossy eyecatchers in het interieur. Multifunctionele, oversized meubelen zetten de toon. Ze dragen bij aan het comfort. Minimaal design blijft en wordt nog horizonta ler belijnd met verlaagde rug leuningen, platte en geredu ceerde armleuningen en ex treme zitdieptes. Naast ligbanken en ligelemen- ten, die refereren aan de nieu we loungetrend, is ook de poef een rage. Woonwinkels presenteren al deze verande ringen binnen de vier thema's: Sensual Space, Inner Space, Urban Space en Cyber Space. Deze woonsferen zijn een vertaling van de internationa le tendensen en ontwikkelin gen in het interieur. De Woon mode is een inspiratiebron voor het eigen interieur. Het kan een impuls zijn de eigen smaak beter tot uiting te bren gen.

de Faam | 2001 | | pagina 20