adverteren in INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN Woensdag 24 januari 2001 FAAM/VLISSINGER 19 INFORMATIE '"OVERHEID llllKilt. k GEMEENTE MIDDELBURG WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging melding van verandering inrichting ar tikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 21 december 2000 is ingekomen de melding van Werkplaatsen Walcheren te Middelburg voor de veranderingen met betrekking tot de inrichting, gelegen aan de Gre- velingenstraat 16 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. De voorgenomen veranderingen van de inrichting leiden niet tot andere of grotere nadelig gevolgen voor het milieu dan die de inrich ting op grond van de verleende vergunning mag veroorzaken. De voorgenomen veranderingen ge ven derhalve geen aanleiding tot wijziging van de vergunning. Om die reden hebben wij besloten ak koord te gaan met de "melding van verandering". De wijziging betreft de uitbreiding van de houtbewerkingafdeling. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 24 januari tot 8 maart 2001 elke werkdag tij dens kantooruren en op donder dagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van tevoren te lefonisch bij de afdeling Milieuza ken te worden aangevraagd (tel. 67 52 41.) Voor nadere informatie omtrent voornoemd besluit en de mogelijk heid van bezwaar en beroep kan contact worden opgenomen met de afdeling Milieuzaken. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschik king Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben ver leend aan Stal Groot Prooijen te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een inrich ting ten behoeve van paardenhou- derij en een minicamping. De in richting is gelegen aan de Geer- sesweg IO te Middelburg, kada straal bekend gemeente Middel burg, sectie T,nr. I887. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 22 februari 2001 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de af deling Milieuzaken te worden aan gevraagd (tel. nr. 67 52 41). Desgewenst wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Beroep Van 25 januari tot 8 maart 2001 kan beroep worden ingesteld door degene die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die ge bruik hebben gemaakt van de ge legenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit De beschik king wordt na afloop vdn de be roepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en tevens op grond van arti kel 8.81 van de Algemene wet be stuursrecht een verzoek wordt ge daan tot het treffen van een voor lopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voor zitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de be roepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieube heer is ingediend door Werkplaat sen Walcheren te Middelburg voor het veranderen van een in richting. Het betreft het uitbreiden van een sociale werkplaats met de opslag en verwerking van gasaan- stekers. De inrichting is gelegen aan de Grevelingenstraat 16 te Middelburg, kadastraal bekend ge meente Middelburg, sectie S, nr. 2443. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik- king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Mi lieuzaken van de dienst Stadsont wikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te wor den aangevraagd (tel. 67 52 41). Desgevraagd wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 25 januari tot 22 februari 2001 kunnen gemoti veerde bedenkingen tegen de ont- werp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden in gediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisseling over de ontwerp-beschikking kan daarom telefonisch worden verzocht.Tij- dens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden in gediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend ge maakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen later beroep in stellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het verbouwen van het pand op het perceel Koorkerkstraat I; het bouwen van een serre op het perceel Oranjeplaat 18 te Arnemuiden; het wijzigen van de onderpui in de achtergevel van het pand op het perceel Dam 42; het aanbouwen van een berging op het perceel Brandenburglaan 47; het veranderen van de etalage tot foodverkooppunt op het per ceel Lange Delft 3 IA; het maken van een dakopbouw op het perceel Adelaarstraat 68; het bouwen van een dakkapel en het vervangen van een deur kozijn op het perceel Ganze- gang 4; het verbouwen/uitbreiden van lokalen van de CSW op het per ceel Gen. Eisenhowerlaan 25. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): het bouwen van een bedrijfsge bouw op het perceel Klarinet- weg 2 (20-12); het plaatsen van een dakkapel op het perceel Westmede 51 IO-I het plaatsen van een dakkapel op het perceel Prinsenlaan 66 IO-I het uitbreiden van de woning op het perceel Seissingel 32 (IO-I het uitbreiden van een berging op het perceel Oostperkweg 39 (IO-I); het bouwen van een bedrijfsver zamelgebouw op het perceel Waldammeweg 7A, 78, 7C en 7 O (IO-I); het verbouwen/uitbreiden van de woning en schuur op het per ceel Ter Hoogestraat 30 (IO-I). het wijzigen van een reeds ver leende vergunning voor het aan brengen van een tuinpoort met overkapping op het perceel Nieuwe Oostersestraat 28 (12- i); het bouwen van een berging/ duivenhok op de percelen Ban- jaard 8 en 10 te Arnemuiden (IO-I); het bouwen van een serre op het perceel Langeweg 55A te Arnemuiden (I2-I het aanbouwen van een gara ge/berging op het perceel Pres. Wilsonlaan 17 12-1); het aanbouwen van een tuinka mer op het perceel Amnestylaan 29 (I2-I); het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Hans Lipperhey- straat 47 (I2-I). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 26 januari tot en met 8 febru ari 2001 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsont wikkeling de aanvraag om een ver gunning op grond van de Monu mentenwet 1988 ter inzage voor het wijzigen van de onderpui van de achtergevel op het perceel Dam 42. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Klaren- beek II B ten behoeve van het aanbouwen van een berging op het perceel Brandenburglaan 47. De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 26 januari gedurende vier weken (tot en met 22 februari 2001) ter inzage bij de sectie Bou wen en Wonen van de dienst Stads ontwikkeling,Vlissingsestraat 21. Gedurende de termijn van ter in zageligging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie van Middelburg pagina 3 in de Faam/Vlissin- ger, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - Het herbouwen van het pand Wolstraat 8 - Het verbouwen van het pand Wolstraat 104 - Het uitbreiden van portakabin kantoorunit Engelandweg 12 - Het bouwen van granuleerfa- briek Europaweg Zuid 4 - Het uitbreiden van een garage naar hobbyruimte Groen Van Prinstererlaan 16 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist Het is moge lijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergun ning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - Het plaatsen van een dakkapel Zuiderzeestraat 24 - Het uitbreiden van de woonka mer Van Turnhoutstraat 36 - Het verbouwen van de achter gevel Cornells Van Perestraat 7 - Het bouwen van een blokhut Westerscheldestraat 47 - Het bouwen van een tuinhuisje Maria Van Bourgondiestraat 6 - Het slopen van asbesthoudende plafondbeplating in de garage Julianalaan 3-6 - Het herbouwen van een berging Dijkstraat 19 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending daar van bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN Wij willen positief beslissen op de volgende aanvraag voor een bouw vergunning in Paauwenburg waar voor een voorbereidingsbesluit geldt en waarvoor tevens een vrij stelling nodig is. Het betreft Schu- bertlaan 20 voor het uitbreiden van een woning. Artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Or dening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening opent daartoe de mogelijkheid. Voordat wij een beslissing nemen liggen de bouw- en situatietekenin gen en het vrijstellingsverzoek tot en met 21 februari 2001 ter in zage in het stadhuis (begane grond, kamer 034).Tot en met de ze datum kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen bij bur gemeester en wethouders indie nen. WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 8 fe bruari 2001. Uw plan moet ten minste één week voor de verga derdatum bij bouw- en woningtoe zicht ingediend zijn. BELEIDSREGELS ARTIKEL 19 WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken, op grond van Ti tel 4.3 van de Algemene wet be stuursrecht, bekend dat zij in hun vergadering van 16 januari 2001 beleidsregels hebben vastgesteld omtrent de uitoefening van de hun toekomende bevoegdheid op grond van artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot het verlenen van vrijstelling van een bestemmingsplan in de in arti kel 20 van het Besluit op de ruim telijke ordening genoemde gevallen (de zgn. planologische 'kruimelge- vallen'). De beleidsregels liggen met ingang van 25 januari 2001 voor een ieder ter inzage in het stadhuis (loket bouwen en wonen, begane grond, kamer 034). De be leidsregels treden in werking op de dag nadat deze bekend zijn ge maakt, dus op 25 januari 2001. BEGRAAFPLAATS VERORDENINGEN Wij delen mee dat de raad van de gemeente Vlissingen op 2 I decem ber 2000 heeft vastgesteld: - de 'Beheersverordening gemeen telijke begraafplaatsen Vlissin gen', onder intrekking van de Verordening regelende de inrich ting en het gebruik der algeme ne begraafplaatsen en het ver voeren en bezorgen van lijken' van 1970. Dit besluit is in wer king getreden op I januari 2001. - de 'Verordening Lijkbezorgings- rechten Vlissingen 2001', onder intrekking van de Verordening op de heffing en invordering van lijkbezorgingsrechten Vlissingen 1998'. Dit besluit treedt in werking op de tweede dag na die van bekendma king. De genoemde verordeningen liggen ter inzage bij de sectie Facili taire dienstverlening, onderdeel be- stuursondersteuning. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van de verschuldigde leges een afschrift verkrijgen van genoemde besluiten. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vlis singen) is ontvangen van de heer C.W. Euwe voor het verwijderen van een iep in de zijtuin van Bur gemeester van Woelderenlaan 82 te Vlissingen. Wij zijn van plan de ze vergunning te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u krijgen bij de sector Beheer, sectie Beplantingen,Vredehoflaan 50, telefoon 487373. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel'elders in dit blad. Vlissingen, 24 januari 2001 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen. POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG GEMEENTE VE TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: (0118) 555444 Fax: (0118) 555433 Postadres: Postbus 1000,4357 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en onderhoud: (0118) 555447.Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten' van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centrale publieksbalie ingericht De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de volgende za ken: Cluster Zorg telefoon: (0118) 555445; onderwijs, subsidies, uitkeringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicap ten. Cluster Burgerzaken telefoon: (0118) 555446; reisdocumen ten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadminis tratie, burgerlijke stand, belastin gen, algemene zaken. Cluster Grondgebied telefoon: (0118) 555447; bouwzaken, bestemmingsplannen, grondver- koop, huursubsidie, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze on derwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunnin gen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schrif telijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet ui terlijk worden verzonden (per ptt- post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Informatie: (0118) 555444. BEKENDMAKINGEN enkele officiële publicaties van de gemeente Veere worden ook geplaatst in de Staatscourant: www.sdu.nl/staatscourant) BESTEMMINGSPLAN "SCHOTSEHOEK II" ONHERROEPELIJK Het bestemmingsplan "Schotse- hoek II", vastgesteld door de ge meenteraad op 12 oktober 2000 en goedgekeurd door Gedeputeer de Staten van Zeeland op 21 no vember 2000, heeft van 7 decem ber 2000 t/m 17 januari 2001 gedurende 6 weken ter inzage ge legen. Tijdens deze periode is geen be roep ingesteld en is geen voorlopi ge voorziening gevraagd. Het be stemmingsplan is daardoor onher roepelijk geworden. VRIJSTELLINGS PROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: Westkapelle het uitbreiden van een magazijn Oude Zandweg 2 Het bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in het betreffende bestemmingsplan opgenomen mo gelijkheid vrijstelling te verlenen. In verband hiermee ligt de bouw- en situatietekening van 25 januari t/m 21 februari 2001 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Ge durende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. AANVRAAG MONUMEN TENVERGUNNING Er zijn aanvragen binnengekomen om vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor: het bouwen van een serre en een garage aan de woning Domburgseweg I te Domburg; het verbouwen van "Hof Duin- wijk", Babelweg 4 te Domburg. De aanvragen liggen tijdens de ope ningstijden ter inzage van 25 januari t/m 7 februari 2001. Gedurende deze periode kunt u schriftelijke zienswijzen over de bouwplannen indienen bij het college BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning, meldingen zijn ingekomen voor: Aagtekerke het plaatsen van een dakkapel Zuiverseweg 3; het verbouwen van een woning Burg. Geuzestraat 6; Domburg het plaatsen van een blokhut Zandplaat 20; Koudekerke het verbouwen/uitbreiden van een basisschool Tramstraat 36; Grijpskerke het slopen van asbesthoudende dakbedekking Corn.Visstraat 15 t/m 21; het uitbreiden van een woning Jacob Catsstraat I; het bouwen van twee (buiten)paardenboxen Oostka- pelseweg 8; Oostkapelle het plaatsen van een tuinhuisje Eikenlaan 102; het plaatsen van een tuinhuisje Eikenlaan 100; het uitbreiden van een basis school Torenstraat 29; Veere het verbouwen van een pand Kaai I; Vrouwenpolder het bouwen van een schuur Le pelstraat 15; Westkapelle het bouwen van een garage/schuur Wilhelminastraat 10; het uitbreiden van een zomer huis Joossesweg 181; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/'sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG)VERGUNNINGENI MELDINGENIMONUMEN- TENVERGUNNINGEN. De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd:(tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Domburg het verbouwen van een berging Singel 3 7;( 12-1) het plaatsen van een blokhut Duinenburg 7;( 12-1) het slopen van een opslagloods Schuitvlotstraat;( 16-1) Gapinge het uitbreiden van een woning Dorpsstraat 80;( 12-1) Grijpskerke het slopen van een woning met garage Schuitvlotstraat 13;( 12- i) het geheel vernieuwen van een woning met garage Schuitvlot straat I3;(I2-I) het bouwen van een tuinhuis Garijp 3;( 16-1) Koudekerke het slopen van een woning Sta tionsstraat 8;( 12-1) het uitbreiden van een woning Stationsstraat 8;( 12-1) Oostkapelle het bouwen van een landbouw- loods Hoge Duvekotsweg 4A;( 12-1) het slopen van astbesthoudende dakplaten Vronesteijn 45- 47;(l2-l) het vergroten van een loods Aagtekerkseweg 15;( 12-1) het bouwen van een ga rage/ber ging Aagtekerkseweg 13;( 12-1) het plaatsen van een tuinhuisje Irislaan 8;( 12-1) het verbouwen/uitbreiden van een woning Molenweg 2I;(I6-I) het uitbreiden van een woonhuis Beukenlaan 39;( 16-1) Serooskerke het bouwen van een volière Vrouwenpolderseweg 23;( 12-1) het uitbreiden van een woning Noordweg 9I;(I2-I) Vrouwenpolder het uitbreiden van een muur Kon. Beatrixlaan 2;( 12-1) het bouwen van een opslagloods Schoolstraat 28;(I6-I) Westkapelle het uitbreiden van een dijkpavil- joen Zeedijk 7;( 12-1) het uitbreiden van een woning Boekhoutstraat 6;( 12-1) het bouwen van een bedrijfsge bouw Markt 73;( 12-1) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen .(Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. Domburg, 24 januari 2001 Burgemeester en wethouders van Veere MIDDELBURG VLISSINGEN I VEERE

de Faam | 2001 | | pagina 19