Open dag ABN AMRO Middelburg en Missingen een «oor u luiste keuze lil Woensdag 6 december 2000 FAAM/VLISSINGER 9 l\Ta ingrijpende verbouwingen, waarbij de panden van ABN AMRO Middelburg eti 1 V Vlissingen vrijwel helemaal binnenstebuiten gekeerd werden, opende De bank afgelopen zaterdag de deuren van de vernieuwde kantoren. Zowel aan de Middel burgse Markt als in en rond het kantoor op het Vlissingse Stadhuisplein werd de heropening gevierd met een feestelijke en kleurrijke manifestatie voor het publiek. Voor iedereen, van jong tot oud, was er wel wat te beleven. Voorafgaand aan de open dagen vond vrijdag in De Parel in Domburg de officiële opening plaats. Resultaat Pri be UAAR\ IERZORGING menk vandeiMi Tijdens de drukbezochte bij eenkomst in De Parel werden filmbeelden getoond met on der meer fragmenten van de verbouwingen en historische Zeeuwse beelden. Een non- verbale opvoering van 'Ko ning Midas' zorgde verder voor toepasselijk amusement. Anke Tanihatu presenteerde de dag en hield levendige interviews met regiodirecteur P. van de Werf en commissa ris Van Gelder, die terugblikte naar de periode waarin hij nog met zakgeld om moest leren gaan. Eloogtepunt van de bijeenkomst was het ca deau dat de bank weg gaf aan twee goede doelen. De Middelburgse bank schonk een cheque van vijfduizend gulden aan de scoutinggroep voor gehandicapten en de Vlissingse bank schonk een gelijk bedrag aan de zieken omroep Walcheren. De open dagen kunnen nie mand ontgaan zijn: een groot deel van de Markt stond in hel leken van deze opening en achter het Stadhuisplein zorgde een enorme partytent voor de juiste sfeer voor een jeugdig feestje. Naar hartelust kon de jeugd hier spelletjes doen, dollen met de clowns en genieten van vele versna peringen. In Middelburg mar keerden twee reusachtige 'slurven' in de huiskleuren van de bank de plaats van de festiviteiten. Voor de klein sten was er een levensgrote walvis w;aardoor ze zich op konden laten eten. Gelukkig bleek er na het sluiten van de walviskaken nog een achter uitgang via een glijbaan te zijn. De kenners van de wereld van de Air-Miles kon den hun saldo fors op waarderen door mee te doen aan een Air-Miles quiz. In het bankgebouw zelf was het een drukte van jewelste: kin deren werden geschminkt, er was een sneltekenaar aanwe zig waardoor men zich kon laten portretteren en ook de ballonnen vonden gretig ai- trek. De inwendige mens werd verzorgd met winterse warme chocolade, glühwein en donuts. Met een ruime entree en een overzichtelijke publieksruimte is in het Middelburgse kan toor meteen duidelijk waar men zijn moet. De diverse balies zijn duidelijk herken baar Voor de meer privacy gevoelige bankhandelingen zijn er aparte ruimtes gecre- eerd waar men zich discreet terug kan trekken. Ook in het niet voor publiek toeganke lijke deel is de metamorfose compleet: de kantoor- en ver gaderruimtes zijn naar de ei sen van de huidige tijd inge richt en van alle gemakken voorzien. Met uitzicht op het Middelburgse winkelhart is De gelukkige prijswinnaars: v.l.n. dhr. C.J. Mesu. het voor het bankpersoneel aangenaam toeven op de werkplek. In Vlissingen heeft het publiek de verbouwing van dichtbij meegemaakt, met uitzondering van drie dagen was het kantoor de hele ver bouwingsperiode 'gewoon' open. Inmiddels is er geen stoel of balie meer hetzelfde en is de entree volledig ver nieuwd met een tochtvrije binnendeur. De moderne spreekkamers geven met de r. dhr. M. Francke, mevr. E. Vriesman, dhr. J.J. den Toonder en foto: Frank Husslage wa rme k le u rencom b i na t ie van groen en beukenhout een heel andere indruk dan de vaak wat steriele kille veelal witte kamertjes, die wij van zakelijke instellingen als banken gewend zijn. Kortom, het resultaat van alle inspan ningen mag er zijn. Tijdens de open dag in Middelburgse zijn de prij zen uitgereikt van de wed strijd die gehouden werd tij dens de beleggersdag op 28 oktober. Bij deze wedstrijd ging het erom zo precies mogelijk de koers van de AEX-index op 15 november 2000 te voorspellen. Dat be leggers bij ABN AMRO ver stand van zaken hebben blijkt uit de uitslag: De win naars van de eerste en de tweede prijs zaten met hun voorspelling minder dan 1 punt naast de feitelijke koers. Uit handen van de heer J.J. den Toonder, Senior account manager ABN AMRO, ontvin gen de drie prijswinnaars cheques die in waarde vari eerden van 100 tot 250 Euro. De gelukkige winnaar van de eerste prijs, de heer G.J. Mesu uit Middelburg, vertelde dat hij, onder vier ogen, geïnte resseerden wel wat beleg- gingstips wilde geven. Rayondirecteur Vlissingen Piet de Koster Commissaris W. van Gelder vertelt in De Parel over zijn eigen fi nanciële positie foto: Jaap Wolterbeek In Vlissingen werden de kinderen geschminkt door echte clowns foto: Jaap Wolterbeek Rayondirecteur Middelburg Jan Kees Oorthuijs Korte Noordstraat 6 Middelburg, tel. 0118-634266 vakwerk voor een redelijke prijs

de Faam | 2000 | | pagina 9