tijdens ons op zaterdag 2 december a.s. van 10.00 tot 14.00 uur Markt 7, Middelburg AMRO D bank IIÜ if Naast een rondleiding door het gebouw zal Pardoes (van de Efteling) met enkele clowns de kinderen vermaken met ballonnen, schminck en met een grote luchtglijbaan. Tevens kunnen de kinderen meedoen aan de Pardoes-kleurwedstrijd, waarbij je kans maakt op een prachtige prijs! Voor de volwassenen is er het spannende Miles Moneyspel, waarbij er Air Miles gewonnen kunnen worden. Activiteiten die plaatsvinden op zaterdag 2 december 2000 van 10.00 tot 14.00 uur: - Pardoes - Clowns/Steltlopers die flyers en ballonnen uitdelen - Grote luchtglijbaan in de vorm van een dolfijn - Miles- en Moneyspel - Donutkraam - Glühwein/Chocomelkraam - Clowns die kinderen zullen schmincken - Clowns die ballonfiguren maken en uitdelen - Rondleiding door het gebouw - Karikatuur tekenaar - Prijsuitreiking beleggersdag om 11.00 uur ffi Woensdag 29 november 2000 FAAM/VLISSINGER 13 §§fc I Ka® rayondirecteur: Jan Kees Oorthuijs U bent van harte welkom ACTIVITEITEN MIDDELBURG HUIS Staand van links naar rechts: Tonny Lamper, Marjan Uijl, Boris Koot, Els Helmich, Anic Lammers, Wim Poelman, Heieen de Boer, Hanny Veerhoek. Zittend van links naar rechts: Didi Pihl, Sanne van der Schoot, Marijana Slavkovic, Edith Montanari, Wilna Meliefste, Elisabeth Kasse, Marianne Mbenga. Staand van links naar rechts: John Stijns, Bep Huybregtse, Paula Felius, Nel Alleman, Jan-Bert de Nood, Marianka Blanker, Thea de Goffau, Kees Westerweele, Peter Waarts, Grace Hafkenscheid. Zittend in het midden van links naar rechts: Paul Verschiere, Tessa Hofs, Rinus Meulmeester, Bianca Hopmans, Jacco Den Toonder. Op de voorgrond van links naar rechts: Joke Monné, Petra Sanstra, Anja Brasser, Dianne Riemens, Elma van Rossum. Op de foto ontbreken: Jeanet Verhaagen, Karin Francke, llona Liplijn, Janette de Witte en Jeannette van Hulst.

de Faam | 2000 | | pagina 13