1 1 Fris, luchtig kinderparfum Maak leuke sint-mobile M Interactief vermaak voor de hele familie! Roller Coaster Tycoon Luchtig als een veer Trivial Pursuit honderd procent nieuw! Fascinerende Novib-kalender Gereedschap praktisch verticaal opgeborgen Nieuw meeslepend gezelschapsspel Weekend Miljonairs es: Anna, Teresa en Helena zijn drie onafscheidelijke meiden die in 130 landen op tv de spannendste avonturen beleven. Al snel kreeg het drietal de bijnaam The Tripiets. ®8§®iïéi Zeg Trivial Pursuit' en weinig mensen zullen niet weten waar je het over hebt. Dit gezelschapsspel staat al sinds de introductie in 1985 zeer hoog op de favoriete-spellen- lijstjes van volwassenen. Menig feestje en etentje is in de afgelopen jaren opgeluisterd door een spelletje tot diep in de nacht! aak zelf een leuke sint-mobile met wat knutselkarton en wat verf. Kijk op het plaatje hoe het eruit gaat zien en hoe je het ongeveer moet maken. Klassieke bordspellen als Monopoly, Risk en Tri vial Pursuit zijn al decennia lang over de hele wereld absolute toppers. De laatste jaren verschij nen ze ook als CD-rom op de markt. Sinterklaas heeft keuze uit diverse verse titels. Nieuw dit jaar zijn: Monopoly, Risk II en Trivial Persuit. Roller Coaster Tycoon heeft weinig uitleg meer nodig; deze razend verslavende pretparksim houdt gamers al ruim een jaar in zijn greep. Het bouwen en onderhouden van je eigen pretpark be zorgt menigeen slapeloze nachten! Na de succes volle eerste uitbreidingsset ligt nu de upgrade 'Bochtige Banen' in de winkel. De traditionele Novib-kalender is leuk om te geven en al tijd leuk om te krijgen. Ook dit jaar neemt de kalender u weer mee naar verre landen en het dagelijks leven daar. De kalender is al 27 jaar ambassadeur van de Derde Wereld. Woensdag 22 november 2000 FAAM/VLISSINGER 9 "v Steeds als ze ondeugend zijn halen ze de Nog niet bij ons op televisie, maar al wel woede van de boze toverheks op de verkrijgbaar in een vrolijke geurlijn, hals. Gelukkig lopen de avonturen altijd speciaal voor kleine, ondeugende meis- goed af. jes tussen 4 en 12 jaar. De grootte van alle onderdelen kan je zelf aanpassen. Een A4 mijter is een mooie maat. Maak de mijter en verf daar een kruis op. Je kunt hem ook nog versieren met rondjes langs het kruis. Of glinsterende sterretjes. Het versieren en verven moet je op de voor en de achterkant doen want dat is mooi als hij in de ruimte hangt. Maak ook twee ogen, een baard, een neus en een mond. Alles ook aan beide zijden schilde ren. Maak in alle onderdelen klei ne gaatjes voor de draadjes. Op de tekening kan je goed zien waar alle gaatjes en draadjes moeten komen. Bevestig dan al deze onderdelen door middel van draadjes aan elkaar. Je erg leuke sint-mobile is dan klaar en van beide kanten goed te zien. Leuk om voor je raam te hangen. Zittend achter de pc is het gewoon an ders spelen. Je hebt meer opties (je kunt bijvoorbeeld in je eentje tegen de com puter spelen). Het spel kan op verschil lende manieren worden gespeeld en de 3D-omgeving maakt het vaak spannender! Ook de reeds bekende titels voor kids blijven actueel en aan sprekend. Action Man voert nog altijd ac ties uit tegen Dr. X en kinderen blijven dol op de versie van Monopoly die speciaal voor hen is ge maakt: Monopoly Junior. Voor de wat kleinere kinderen is Tonka Bouwplaats 2 helemaal te gek; samen met Tonka Jim bouwen ze van al les! Ook het hondje Dribbel en kletskous Furby Baby, het jongere zusje van Furby, beleven spannende avonturen op CD. Dit spel is nu in een nieuw jasje gesto ken. Zowel de Familie editie als de Genus editie hebben 100 procent nieuwe vragen, een nieuwe doos, een nieuw speelbord en aangepaste spel regels. Je kunt bijvoorbeeld in de ver nieuwde versie sneller een 'partje' ha len, door de speciale vakjes (spring plank vakjes) op het bord tussen de gewone scorepunten in. Als je hier op komt, mag je direct door naar het sco revak van de desbetreffende kleur. De belangrijkste verandering van de nieuwe edities is echter de aard van de vragen. Trivial Pursuit is toeganke lijker geworden. Er zijn 2400 vragen, dus snel uitgespeeld raken is er niet bij! Bochtige Banen zal het hart van menig pretpark tycoon sneller doen kloppen! Met deze set kun je je park namelijk nog groter en succes voller maken. Mits je het goed aanpakt natuurlijk, want met een nieuwe attractie alleen ben je er nog lang niet! Is de toegangsprijs nog wel oké? En moet het gras niet een beetje gemaaid worden en de bomen gesnoeid? Allemaal dingen die je in de gaten moet hou den, wil je succesvol en rijk worden. Roller Coaster Tycoon staat te boek als een spel voor volwassenen, maar de ervaring leert dat digi- kids vanaf een jaar of 10 er ook veel plezier aan kunnen beleven. 'Plume' van Chaumet is volgens edelsmeden een nieuwe manier van verleiden. Een pure lijn juwelen zonder sluiting: halskettingen, armbanden en ringen van meesterklasse. Volledig uitgevoerd in geel goud. Helemaal glad of versierd met diamantjes schitteren ze als duizend vuren. Gemaakt voor kostbare avonden en voor... Sinterklazen met een met goud gevulde beurs. Een indrukwekkende kalender met een eigenzinnig formaat (26 x 60 cm), met prachtige kleurenfoto's uit het Zuiden. Een heel jaar lang elke maand opnieuw een fascinerend uitzicht op een nieuw inzicht. Fotografen uit de gehele wereld stuurden hun beste materiaal in. Het beeldmateriaal laat het veelzijdige en boeiende gezicht van de Derde Wereld zien. Een wereld waar gefeest en gelachen wordt, gehuild en getrouwd, maar bovenal een wereld waar plaats is voor ieder een. Bestellen kan schriftelijk via antwoordnummer 10720 2501 WB Den Haag (geen postzegel) of telefonisch op nummer 070 34 21 777. Wereldwijd is het één van de grootste tv-hits. Ook in Neder land zitten wekelijks miljoenen kijkers aan de buis gekluisterd als de kandidaten van Weekend Miljonairs de kans hebben om met het juist beantwoorden van vijftien meerkeuzevragen (het spel bevat bijna 1000 vraag- en antwoord kaarten) een miljoen gulden in de wacht te slepen. Jumbo brengt nu deze meesle pende quiz als gezelschapsspel op de markt. Een vraag voor 100 gulden: Welk dier "lacht"? Is dat een Hyena, Schaap, Aap of een Zeehond? Een vraag voor 125.000 gulden: Namens wie wordt een rijbe wijs afgegeven. Is dat het CBR, minister van Verkeer, de Konin gin of de Commissaris van de Koningin? In totaal moeten vijftien vragen goed worden beantwoord alvo rens het miljoen kan worden geïncasseerd. Zoals bij de tv- quiz kunnen de spelers (aantal 2 tot 5 vanaf 12 jaar) gebruik ma ken van hulplijnen, gesymboli seerd door fiches. Test uw kennis, of waag een gokje... van een paar ton. In deze kist wordt gereed schap verticaal geplaatst waardoor alles in een oogop slag te vinden is. Bovenin is hiervoor een speciale tray be vestigd. Rubberstripjes zorgen er voor dat schroe vendraai ers, hamer en beitels keurig op hun plaats blijven. De voorzij de kan worden neerge klapt waardoor de totale inhoud toegankelijk is. In dit paneel bevindt zich bovendien een sorteerdoos voor kleine attributen. Ook op het deksel zijn twee sorteerdoosjes ge klikt voor schroeven, pluggen en spij kers. In to taal kan 15 kilo wor den mee genomen. De verticale gereed schapskist van Cur- ver is een leuk ca deau voor elke doe- het-zelver.

de Faam | 2000 | | pagina 9