GEMEENTEVL1SS1NGEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 20 FAAM/VLISSINGER Woensdag 22 november 2000 INFORMATIE 7 OVERHEID lllllitfimHHlftfliUhéliliiHl LÖfcïiüIÏ. k fGEMEENTE MIDDELBURG VERORDENINGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middel burg heeft besloten De navolgende verordeningen vast te stellen - De wijzigingsverordening Reini gingsheffingen 1998 - De wijzigingsverordening Riool rechten 1998 - De wijzigingsverordening Hon ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: (0118) 555444 Fax: (0118) 555433 Postadres: Postbus 1000, 4357 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en on derhoud: (O I 18) 555447.Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centra le publieksbalie ingericht. De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de vol gende zaken: Cluster Zorg telefoon: (0118) 555445; onderwijs, subsidies, uitkeringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicap ten. Cluster Burgerzaken tele foon: (01 18) 555446; reisdocu menten /rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadmi nistratie, burgerlijke stand, be lastingen, algemene zaken. Cluster Grondgebied tele foon: (0118) 555447; bouwza ken, bestemmingsplannen, grondverkoop, huursubsidie, mi lieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze on derwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. denbelasting 1998 - De wijzigingsverordening Leges 1998 - De wijzigingsverordening Lijkbe- zorgingrechten 1998 - De wijzigingsverordening Par keerbelastingen 1998 Het raadsbesluit en deze veror deningen liggen ter inzage en zijn tegen betaling van legeskos- ten verkrijgbaar bij de Sectie Be lastingen. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunnin gen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schrif telijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet ui terlijk worden verzonden (per ptt- post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een be zwaarschrift kunt u de President van de arrondissementsrechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Ar rondissementsrechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Infor matie: (01 18) 555444. BEKENDMAKINGEN (enkele officiële publicaties van de gemeente Veere worden ook ge plaatst in de Staatscourant: www.sdu.nl/staatscourant) ART. 19 lid 3 Wet op de RO Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor: Biggekerke het verbouwen van een zomer woning Valkenisseweg 49c; Domburg het verbouwen van het pand 't Groentje I; het bouwen van een garage Domburgseweg I; De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan.Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toe BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een schuur op het perceel Wielingen 5 te Arne- muiden; het uitbreiden van de woning op het perceel Statenhove I num mer 15; het plaatsen van een (vlecht werk) schutting/balkonafschei ding op het perceel Burgemees ter Hackstraat 2 te Arnemui- den; het uitbreiden van de woning op het perceel Oranjeplaat 50 te Arnemuiden; het intern verbouwen van het passing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 23 november tlm 20 decem ber 2000 tijdens de openingstij den voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen de bouwplannen bij het college in te dienen. ART 19. lid I Wet op de RO Er is een aanvraag binnengeko men om vergunning ingevolge de Woningwet voor: Aagtekerke het bouwen van een woning tus sen Prelaatweg II en 13. Het bouwplan is in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplan.Wij zijn voornemens door toepassing van artikel 19, lid I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de vergunning te verle nen nadat van Gedeputeerde Sta ten van Zeeland de verklaring van geen bezwaar is ontvangen. In ver band hiermee ligt het bouwplan van 23 november tlm 20 de cember 2000 gedurende de ope ningstijden ter inzage op het ge meentehuis te Domburg. Geduren de deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswij zen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. VRIJSTELUNGSPROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: Aagtekerke het bouwen van twee woningen onder één kap, Hekweide, kavel 4 en 5. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruikmaking van de in het betreffende bestemmingsplan opgenomen mogelijkheid vrijstel ling te verlenen. In verband hier mee ligt de bouw- en situatieteke ning van 23 november tlm 20 december 2000 tijdens de ope ningstijden voor een ieder ter in zage op het gemeentehuis te cafépand met bedrijfswoning op het perceel Plein 1940 nummer 3; het bouwen van 32 koopwonin gen op percelen aan het Parel duikerhof in de wijk Veersepoort; het uitbreiden van de christelijke basischool "Wilgenhof" op het perceel Torenhofstraat 4; het uitbreiden van de woning op het perceel De Warande 16; het uitbreiden van de woning op het perceel Voorborch 18. N.B.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwij ken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN Domburg. Gedurende deze perio de bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan bij het college in te die nen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/'sloopvergun ning, meldingen zijn ingekomen voor: Domburg het plaatsen van een tuinhuis Eb en Vloed 50; het uitbreiden van een bijkeuken Kanonweistraat 23; Oostkapelle het vergroten van een loods Aagtekerkseweg 15; het geheel vernieuwen van een landbouwschuur Kalfhoekseweg 3; Veere het bouwen van een loods Wul- penburgseweg 4; Vrouwenpolder het uitbreiden van een muur Kon. Beatrixlaan 2; Westkapelle het uitbreiden van een dijkpavil- joen Zeedijk 7; het verbouwen van een be staande woning Noordkerkepad '7; Zoutelande het vernieuwen van een dak loods Langstraat 16-18. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUWIAANLEG)VERGUN- NINGENIMELDINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: (tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Aagtekerke het plaatsen van een dakkapel Prelaatweg 15 (9-11); het verbouwen/plaatsen van In de week van 6 t/m IO novem ber 2000 zijn de volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd: het plaatsen van een steiger en trap t.b.v. het schip Anna Catha- rma aan de Punt tegenover nummer 51; het bouwen van een tumschuur en het plaatsen van een hek werk op het perceel Scholek sterstraat 17; het verbouwen van een winkelpand op het perceel Lange Delft 47; het plaatsen van een kap op de garage op het perceel Segeers- singel 86; het verbouwen van de woning op het perceel Noordweg 71; woonhuis, garage/schuur Pre laatweg 78 (14-11); Biggekerke het plaatsen van een tuinhuisje Vliedberg 25 (9-11); Gapinge het vernieuwen van een schuur/tumkas Dorpsstraat 6 (9-11); Koudekerke het uitbreiden van een woning DeWalestraat 18 (9-11); Meliskerke het plaatsen van een tuinhuisje JanVaderstraat 6 (9-11); het plaatsen van een tuinhuisje JanVaderstraat 10 (9-11); Serooskerke het uitbreiden van een basis school Wilgenlaan 12 (9-11); het gedeeltelijk slopen van een discotheek i.v.m. de aanvraag om bouwvergunning voor het verbouwen van een discotheek tot restaurant Noordweg 11 7 (14-11); het verbouwen van een disco theek tot restaurant Noordweg 117 (14-11); Vrouwenpolder het tijdelijk plaatsen van een antennemast Fort den Haakweg (16-11); Westkapelle het geheel vernieuwen en veran deren van een garage d'Arke 12 (9-11); het bouwen van een paarden stal Oude Zandweg (9-1 I het bouwen van een garage Noordweg (14-11 Zoutelande het geheel slopen van een wo ning Duinweg 115 (9-11); het geheel vernieuwen van een woning Duinweg 115 (9-11); het bouwen van een brandweer garage Langendam 61 (15-11). Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de bouwvergunningen, ak koord bevonden meldingen en ver leende vrijstellingen. (Zie: be zwaar/beroep/voorlopige voorzie ning.) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. het bouwen van een schuur op het perceel Wielingen 5 te Arne muiden; het uitbreiden van de woning en het bouwen van een berging op het perceel Veersesingel 144; het verbouwen van een winkel pand op het perceel Nieuwe Burg 20. Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de da tum van bekendmaking van een besluit aan aanvrager een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat van 24 no vember 2000 tlm 12 januari 2001 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, de stukken van de revisievergun ning, die wij hebben verleend aan de KPN Telecom Vastgoed Facili ties B.V., met betrekking tot de in richting aan de Schelpweg 8 te Domburg voor een telefooncentrale. Buitenom de openingstijden kun nen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. (0118) 555447). Tot en met 12 januari 2001 kan beroep ingesteld worden bij de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-beschikking; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werp-beschikking; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het vaststellen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ont- werp-beschikking. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 13 januari 2001, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en een verzoek wordt ge daan tot schorsing van de beschik king dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019,2500 EA 's - Gravenhage). Deze publicatie is abusievelijk ook op woensdag 15 november 2000 gepubliceerd. Middelburg. UITWERKING BESTEM MINGSPLAN VEERSE POORT ARTIKEL 11 WRO De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat een ontwerp van het uitwerkingsplan ex artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ten behoeve van een uit werking van de bestemming van de strook grond gelegen achter de percelen Nadorstweg 8A tlm 34, vanaf 24 november 2000 gedu rende twee weken (tot en met 7 december 2000) ter visie ligt bij dienst stadsontwikkeling, Vlissings- estraat 21 Het ontwerp-uitwerkingsplan be treft de uitwerking van het be WET MILIEUBEHEER Kennisgeving melding veran dering inrichting art. 8.19 Wet milieubeheer: Wij maken bekend dat bij ons een kennisgeving is ingediend op grond van artikel 8.19 Wet milieubeheer. Deze kennisgeving is ingediend door: Van Erp Zeeland B.V. te Bigge kerke voor het veranderen van de inrichting aan de Hogeland- seweg I te Biggekerke (bestaan de uit het verwisselen van drie voedersilo's van 76 m3 naar vier voedersilo's van totaal 60 m3). Aangenomen wordt dat deze ver andering geen consequenties heb ben voor de aard en de omvang van de milieugevolgen, dan wel gunstig is voor de omvang van de milieugevolgen. De milieuvergun ning behoeft naar aanleiding van deze melding géén wijziging. Kennisgeving meldingen arti kel 8.41 Wet milieubeheer: Wij maken bekend dat binnenge komen zijn de navolgende meldin gen ingevolge de Wet milieube heer: op grond van het "Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen Wet milieubeheer" van: Frituur 't Kombuis te Veere voor het veranderen van de inrichting aan de Kaai 65 te Veere; Exploitatie en ontwikkelings maatschappij De Kaashoeve B.V. te Goes voor het oprichten van de inrichting Rivièra Resort Zeeland aan de Zoutelandse- weg Kaasboerweg te Biggeker ke; Horeca Exploitatie maatschap pij Monopoly B.v. te Serooskerke (S-D) voor het veranderen van een inrichting aan de Noordweg 117 te Serooskerke; De heer E.J.P. Izeboud te Koude kerke voor het veranderen van Golden Tulip Hotel Westduin aan de Westduin I te Koudekerke. op grond van het 'Besluit detail handel en ambachtsbedrijvën mi stemmingsplan 'Veersepoort', in houdende de bestemming 'uit te werken Woondoeleinden', rustende op de strook grond achter de per celen Nadorstweg 8A tlm 34 uit te werken in de bestemming 'Woondoeleinden'. Gedurende bovengenoemde perio de kunnen belanghebbenden met betrekking tot dit ontwerp-uitwer kingsplan schriftelijk bedenkingen indienen bij burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie van Middelburg pagina 3 in de Faam/Vlissin- ger, MaximaalText 830 of www.middelburg.nl lieubeheer" van: B.C. Christiaansen te Koudeker ke voor een reeds opgerichte in richting aan de Brouwerijstraat 5 te Koudekerke; LP. van Liere te Domburg voor het veranderen van Bakkerij La- bruyère aan 't Groentje I te Domburg; Installatiebedrijf Francke te Grijpskerke voor een reeds op gerichte inrichting aan De Zom- pe 18 te Serooskerke; - CIPeu te Arnemuiden voor het oprichten van een inrichting aan De Zompe 20 te Serooskerke. op grond van het "Besluit opslag en transportbedrijven Wet milieu beheer" van: S J. Weijermans te Koudekerke voor een reeds opgerichte in richting aan de Middelburgs estraat 30 te Koudekerke; J.J. de Bree te Serooskerke voor het oprichten van een inrichting voor de opslag van goederen aan De Zompe 24 te Seroos kerke. op grond van het "Besluit houtbe- werkende bedrijven Wet milieube heer" van: De heer Vreeke te Serooskerke voor het oprichten van een houtbewerkend bedrijf aan De Zompe 26 te Serooskerke. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften daartoe vastgestelde algemene maatregelen van bestuur ex. arti kel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. De meldingen en de daarop be trekking hebbende stukken liggen vanaf 24 november tlm 22 de cember 2000 voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis te Domburg (zie inzage en opening stijden en 's avonds na afspraak met cluster Grondgebied, tel. (0118) 555447). Domburg, 22 november 2000 Burgemeester en Wethouders van Veere BOUWAANVRAGEN art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - Het bouwen van een woning met garage Schans 12 - Het bouwen van een woning met garage Wildbaan 2 - Het uitbreiden van een woning Boterbloemlaan 11 - Het bouwen van een dakkapel Westerzicht 668 - Het bouwen van een serre Don- gestraat 34 - Het plaatsen van een dakkapel Buteuxstraat 3 - Het plaatsen van een schutting Meindert Hobbemalaan 11 (rectificatie) Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist Het is moge lijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergun ning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE BOUWVER GUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - Het uitbreiden van een woning Stuart Makkersstraat 24 - Het herbouwen van een garage Gerbrandystraat 24 - Het slopen van asbesthoudend materiaal Nagelenburgsingel 3 7 - Het bouwen van een woning met garage Houtwal 20 - Het bouwen van een woning Heideveld I 7 - Het slopen van asbesthoudende beplating t.b.v. c.v. kachels Lan ge Zelke 7 tlm 19 - Het slopen van een woning/schuur Grote Abeele I - Het bouwen van een serre Rammekensweg 13 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending daar van bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLING BESTEMMINGSPLAN Er is een bouwaanvraag ontvan gen die niet in overeenstemming is met de voorschriften van het bestemmingsplan. Deze aanvraag is aangemerkt als een verzoek om vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Spuistraat. Wij willen positief beslissen over het verbouwen/uitbreiden van het winkelpand Wolstraat 99. Voordat wij een beslissing zullen nemen liggen de bouw- en situ atietekeningen c.q. het vrijstel- lingsverzoek gedurende 4 weken, met ingang van 23 november 2000 tot en met 20 december 2000 voor een ieder ter inzage in het stadhuis op de begane grond (kamer 034). Gedurende die pe riode kan een ieder schriftelijk zijn/haar gemotiveerde bedenkin gen bij ons indienen. WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 7 de cember 2000. Uw plan moet ten minste één week voor de verga derdatum bij bouw- en woningtoe zicht ingediend zijn. BESTEMMINGSPLAN VRIJBURG stadsgewestelijk zwembad Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 28 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) bekend dat Ge deputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 31 oktober 2000 goedkeuring hebben verleend aan het, door de gemeenteraad op 29 juni 2000 vastgestelde, bestem mingsplan Vrijburg, stadsgeweste lijk zwembad. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het goedgekeurde be stemmingsplan liggen met ingang van 23 november 2000 voor een ieder gedurende zes weken (t/m 3 januari 2001) in het stadhuis (begane grond, loket bouwen en wonen) ter inzage. Tegen het goedkeuringsbesluit kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-GRAVENHAGE door dege nen die tijdig op grond van artikel 2 7lid I of 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bij Gedepu teerde Staten bedenkingen heb ben ingediend en door belang hebbenden, die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest zich tot Gedeputeerde Staten te wenden.Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn, dus op 4 januari 2001. Indien binnen de beroeps termijn door de indiener van een beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is inge diend bij de Voorzitter van de Af deling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, treedt het be sluit tot goedkeuring niet in wer king voordat op dat verzoek is beslist. VOORONTWERP HORECA- BELEIDSNOTA VLISSINGEN Burgemeester en wethouders ma ken bekend, dat vanaf 23 novem ber 2000 t/m 20 december 2000 in het stadhuis (begane grond, ka mer 034) en in de openbare bibli otheek ter inzage ligt het vooront werp van de 'Horecabeleidsnota Vlissingen'. Dit voorontwerp voor ziet hoofdzakelijk in een herijking c.q. actualisatie van de uit 1992 daterende nota 'Vestigingsbeleid horeca - planologisch bezien'. Een populaire versie van deze nota is gratis verkrijgbaar bij het stafbu reau Communicatie in het stad huis (achter receptie hoofdingang). Tevens is de volledige nota daar verkrijgbaar voor de kostprijs NLG 10,00 (EUR 4,54). Gedurende bo venvermelde termijn kan iedereen ten aanzien van dit onderwerp een inspraakreactie indienen bij ons college. 30 KM-GEBIED OOST-SOUBURG Binnen de uitgangspunten van het Startprogramma Duurzaam Veilig wensen wij woongebieden in Oost- Souburg in te richten als 30 km /per uur (maximumsnelheid) ge bied. De Lekstraat, B. Stemerding- laan, Berm weg en Spoorstraat zijn straten waar de maximumsnelheid van 50 km per uur blijft gelden. Kruispunten op deze hoofdwegen zullen worden voorzien van de vereiste borden en vormgeving, (uitgezonderd het kruispunt Lek straat/B. Stemerdinglaan). Na de invoering van de maatregel zal met bewoners overleg worden gevoerd over het nemen van aan vullende sobere snelheidsremmen- de voorzieningen in de woonstra ten. Het ontwerp-verkeersbesluit ligt gedurende 4 weken ter inzage in het stadhuis (begane grond, ka mer 034). Belanghebbenden kun nen gedurende deze termijn hun zienswijzen mondeling of schrifte lijk indienen. HUISVERBONDENBEDRIJF Op grond van artikel 4 van de voorschriften van de herziening 'Regeling huisverbonden beroepen en bedrijven', behorende bij het bestemmingsplan Koopmansvoet pad en afdeling 3.4 van de Alge mene wet bestuursrecht maken wij bekend dat is verzocht om vanuit het pand Vesting 35 het beroep van schoonheidsspecialist uit te mogen oefenen. De beoogde vestiging vol doet aan de regeling en de voor waarden, gesteld in de artikelen 2 en 3 van genoemde planherzie ning 'Regeling huisverbonden be roepen en bedrijven'.Wij zijn dan ook voornemens de gevraagde vrij stelling te verlenen. De op deze vestiging betrekking hebbende stukken liggen gedurende een pe riode van vier weken, van 23 no vember 2000 tot en met 20 de cember 2000, ter inzage. Gedu rende deze periode kunnen be langhebbenden hun zienswijze bij ons indienen. KAPVERGUNNINGEN Wij maken bekend dat er aanvra gen om een kapvergunning (inge volge art. 4.5.2. van de Algemene Plaatselijke Verordening Vlissingen) zijn ontvangen van de heer G. de Meij voor het verwijderen van zes wilgen en drie populieren uit de zijtuin van Berlagestraat 7 en de heer V.M. Pool voor het verwijderen van een zeeden uit de voortuin van Nicolaas Beetslaan 5. Wij zijn van plan deze vergunningen te verlenen. Nadere informatie over deze aanvragen kunt u krijgen bij de sector Beheersectie Beplantin gen,Vredehoflaan 50, telefoon 487373. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. Vlissingen, 22 november 2000 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen. TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 POSTBUS 1000 ,r 4357 ZV DOMBURG V

de Faam | 2000 | | pagina 20