I N E C I T Y S T The Blair Witch 2 Voorpremière The Cell zaterdag november om 0.00 uur E Space Cowboys Sneak Previews CHUTTERSHOF Middelburgs Mannenkoor en Capella Rowwen Hèze in Goes met Juke Joints Veerensis in de Nieuwe Kerk in voorprogramma TIE CELL 16jr BLAIR WITCH 2 ISjr REINDEER GAMES 16jr WHAT LIES BENE SNEAK PREVIEW TIE ROAD TO EL DORADO AL Til SiüLLS NtlTTY PROFESSOR II AL COYOTi UGL¥ AL X 16jr WILDE MOSSELS 12|r LA VEUVE BI ST. CENTRAL DO BBASIL BAD BOY BUBBY SAVEN© ©RACE THE MATCH FACTORY GIRL CFILMWEEK F I L M W E E K vim www.cfnecffy.i9l voorpremièrel première lijf MIDDELBURG GOES Vier jongeren hebben zich bij de handige Jeff Patterson ingeschreven voor een toer door de bossen van Black Hills. On danks zijn dubieuze reputatie is zijn bedrijf een gat in de markt. en bloedstollende film met in de hoofdrol len Jennifer Lopez en Vince Vaughn die verder gaat dan 'The Silence of the Lamb'. In 1958 zijn de leden van Team Daedulus be staande uit een groep van top Air Force test piloten, gereed om hun land te dienen als de eerste Amerikanen in de ruimte. Als zij echter op het laatste moment worden vervangen door een chimpansee, gaat Team Daedulus met pensioen en strijkt de aap met de eer. De droom van een ruimtereis blijft echter bestaan voor Team Daedulus. Bassie en Adriaan in Middelburg Cabaret Hoosemans Toneelstuk Kunstvrienden Concert van The Blaster Master Jeugdtheater met muziek Bachconcert Zaterdag 4 november verzorgen het Middelburgs Mannenkoor en Capella Veerensis een optreden in de Nieuwe Kerk in Middel burg. Tevens zullen tijdens dit concert sopraansolo's van Saskia Gerritsen en tenorsolo van Joost van der Wulp te beluisteren zijn. De populaire Limburgse rockgroep Rowwen Hèze doet Zeeland aan. Met hun bekende repertoire in het karakteristieke dialect zullen ze op zaterdagavond 4 november de Zeelandhallen in Goes weer laten swingen. In het voorprogramma staan de Zeeuwse Juke Joints. Woensdag 1 november 2000 FAAM/VLISSINGER 9 Zaterdag 24.00 uur bloedstollende film met Jennifer Lopez en Vince Vaughn Dagelijks* 19.00* 21.45 uur Zaterdag* 19.00* 21.45* 24.00 uur vier jongeren beleven een nacht met verstrekkende gevolgen Dagelijks* 13.45* 16.15* 19.00* 21.45 uur veteranen gaan voor het laatst de ruimte in, het aftellen kan beginnen Donderdag, vrijdag, zondag, maandag en dinsdag 19.00 uur Zaterdag* 19.00* 24.00 uur actiefilm met Ben Affleck en Charlize Theron Dagelijks* 13.45* 16.15* 19.00* 21.45 uur bovennatuurlijke thriller met Michelle Pfeiffer en Harrison Ford Maandag 21.45 uur verrassingsfilm voor de echte liefhebber Dagelijks 13.45 uur animatiefilm over de avonturen van Tulio en Miguel Dagelijks* 13.45* 16.15 uur Ash, Pikachu en het hele Pokémon universum beleven een nieuw avontuur Zaterdag 24.00 uur onderzoek naar de geheime sociëteit The Skulls Dagelijks* 13.45* 16.15* 19.00* 21.45 uur komedie met Eddie Murphy en Janet Jackson Dagelijks* 13.45* 16.15* 19.00* 21.45 uur spannende avonturen van een meisje in de grote stad Donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag, dinsdag en woensdag 21.45 uur op de Atlantische oceaan wordt een Duitse U-boot door een Engels oorlogsschip geraakt Dagelijks 21.45 uur science fiction film over een groep mutanten Dagelijks* 16.15* 19.15 uur Nederlandse speelfilm die zich afspeelt in Zeeland Dagelijks* 13.45* 16.15 uur Nederlands gesproken animatiefilm die zich afspeel op een kippen- boerderij in York Woensdag 19.15 uur Alliance Frangaise S Donderdag* 19.00 uur Vrijdag 22.00 uur Zaterdag 19.30 uur Zondag* 14.00* 20.00 uur Woensdag 20.00 uur een moeder heeft er alles voor over om haar zoontje te helpen aan een oogoperatie Donderdag 21.00 uur moviezone: schrijfster helpt jongetje zoeken naar zijn vader in Brazili aanse achterland Vrijdag 19.30 uur Zaterdag 22.00 uur Maandag 20.00 uur doldwaze film over een familie op zoek naar de man van hun zwangere dochter Dinsdag 20.30 uur besloten voorstelling Hogeschool Zeeland Donderdag en zaterdag 20.30 uur het leven van een vrouw verandert drastisch na de dood van haar man Dinsdag 20.30 uur eenvoudig meisje neemt wraak op haar onderdrukkende milieu BelBios 0900-9363 BelBios 0900-9363 BelBios 0900-9363 BelBios 0900-9363 BelBios 0900-9363 BelBios 0900-9363 BelBios 0900-9363 (75 cpm) Vlakbij het vervallen huis dat ooit toebehoorde aan kinder moordenaar Rustin Parr slaan de jongeren hun kamp op. Het wordt een nacht met verstrekkende gevolgen. Donkere uren waarvan de bizarre symbolen in hun huid gekerfd staan. Geen van hen kan zich de volgende morgen echter nog iets herinne ren. In het oude pakhuis van Jeff Patterson proberen zij de nacht te reconstrueren. De waarheid blijkt gruwelijker en ang stiger te zijn dan ze ooit voor mogelijk hielden. mmmm De van-dag-tot-dag-agenda's op het gebied van exposities, muziek- en theateroptredens vindt u op pagina 14 van dit blad. Carl Starger doodt jonge vrouwen op gruwelijke wijze en houdt zijn slachtoffers gevangen in een cel. De FBI komt hem uitein delijk op het spoor, maar dan blijkt Starger als gevolg van een beroerte in coma te zijn. Dr. Catherine Deane (Lopez) wordt om hulp gevraagd, zij beschikt over de gave om haar eigen herse nen via de computer te koppelen aan de hersenen van Starger. Aan haar de taak om in de verwrongen, duistere fantasiehei van de psychopaat de locatie van de cel te vinden waar het laatste slachtoffer van Starger zich nog bevindt. Space Cowboys Iedere maandag om 21.45 uur Sneak Previews bij Cine City. Een Sneak Preview is geen gewone voorpremière. Ten eerste weet de filmganger niet van tevoren welke film er speelt en anders dan bij de normale voorpremière kan het soms wel weken of maan den duren voordat de film echt gaat draaien. Bezoekers van de Sneak Preview hebben dus al heel vroeg de primeur. Ook de toegangsprijs is an ders, de verrassingsfilm bekij ken kost slechts een tientje. Veertig jaar later heeft de Rus sische satelliet Ikon een tech nisch mankement in de syste men dat volgens de Russi sche autoriteiten een volledi ge communicatie black-out in hun land zal veroorzaken. Na- sa's Bob Gerson (James Cromwell) komt met een even onverwachte als onorthodoxe oplossing. Aangezien Ikon hetzelfde besturingssysteem heeft als de oude Amerikaan se Skylab satelliet, wordt de ontwerper Frank Corvin voor een bijzondere missie bena derd. Frank begrijpt dat dit de laatste kans is om de ruimte in te gaan maar dan wel met zijn makkers van weleer. Team Daedulus is terug in actie. Frank, Hawk Hawkins, Tank Sullivan en Jerry O'Neil, vete ranen met de nodige pit en ar rogantie, hebben eindelijk de gelegenheid om te laten zien waartoe zij in staat zijn maar daarvoor moeten ze wel eerst met goed gevolg de training doorlopen. De missie is er, de mannen zijn er, het aftellen kan begin nen! Zaterdag 4 november om 14 uur zetten Bassie en Adriaan hun nieuwe Lachspektakelshow neer in Sporthal Kruitmolen in Middel burg. Het duo neemt de kinderen twee uur lang mee in de wereld die 'Bassie en Adriaan' heet en zij worden deelgenoot gemaakt van de pogingen die Bassie onderneemt om Adriaan op ludieke wijze te foppen. Ook gunnen Bassie en Adriaan de kinderen een kijkje achter de schermen bij de opname van een spannend hoor spel. Uiteraard wordt het hele programma afgewisseld met de be kende liedjes van Bassie en Adriaan. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Boekhandel Bruna Loek in de Lange Delft 39 in Middelburg. Cabaret Hoosemans is een Brabants duo dat 2 november in 's-Heerenhoek optreedt. Zij verzorgen een middagvullend op treden met teksten en liedjes die vooral voor de ouderen heel herkenbaar zullen zijn. Voor dit programma heeft het tweetal een aantal teksten en sketches geschreven die speciaal zijn toe geschreven op de gemeente Borsele. Zo worden de notabelen uit de gemeente op de hak genomen en spelen zij in op een aantal herkenbare situaties in de dorpen. Het optreden vindt op 2 november plaats in de Jeugdhoeve te 's Heerenhoek. Kaarten kosten 5 gulden per persoon. De zaal is open om 13.30 uur en het optreden begint om 14 uur. De Goese toneelvereniging Kunstvrienden bestaat dit jaar 80 jaar en viert dit met een komedie, geheten 'Neem me niet kwalijk, Ex cellentie' in de Vroone in Kapelle. Het verhaal behandelt de banale gedragingen van de premier van Groot Brittanië, die opeens een dochter blijkt te hebben, zonder dat zijn echtgenote iets weet. In grediënten genoeg voor een boel verwarring en hilariteit. De voor stelling wordt zaterdag 11 november gespeeld en begint om 20 uur. Kaarten zijn aan de kassa verkrijgbaar of te reserveren via tel. nr. 0113-211207 of 220052. Kaarten kosten 12,50 gulden. CJP, Pas 65 en ZCA silvercard betalen 7,50 gulden, donateurs 5 gulden. In 't Beest treden de Finse two-toners The Blaster master op. In een pooldecor, zwemmen zij tussen de ijsschotsen door op de golven van de 'third wave ska'. Gehoornde melodietjes en vuri ge ska-beat, vermengd met wat ijskoude Scandinavische humor zullen de liefhebbers verwarmen. Na afloop zal dj Mr. DJD ie dereen nog lang laten naswingen. Het concert is op vrijdag 3 november en begint om 21.30 uur, de zaal is open om 20.30 uur. Kaarten zijn 15 gulden per persoon en met pas 12,50 gulden. 'Tikkie blauwe ogen' is het vrolijke verhaal van vijf broertjes, die hun ouders verliezen. Opeens moeten ze samen zien te overleven. Dus geen school, maar wie zorgt er voor het eten, wie staat er op? En wat belangrijker is, wie troost je als je ver drietig bent? De toneelgroep Hesp speelt een uitbundig verhaal met opzwepende tumba- en calypsomuziek. Het stuk is ge schikt voor kinderen van zeven jaar en ouder en wordt ge speeld in 't Beest op woensdagmiddag 8 november en begint om 15 uur. Kaarten kosten 7,50 gulden voor kinderen en 12,50 gulden voor volwassenen. Zaterdag 4 november om 20 uur voert de Koninklijke oratorium vereniging 'tot oefening en uitspanning' een Bachconcert uit in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg. Voorafgaand aan het concert wordt er een lezing over Bach en de uit te voeren wer ken gehouden door Leen de Broekert, musicus en docent aan de Zeeuwse Muziekschool in Middelburg. De lezing begint om 19 uur in de grote zaal. Kaarten a 30 gulden kunnen worden ge kocht bij de Drvkkery in Middelburg en 's avonds aan de zaal. Verder wordt het concert opgeluisterd met 'toeters en bellen' in de vorm van slagwerk, pauken, trommels en klokkenspel door Louis Filius en Cecilia Adriaanse. De bege leiding op vleugel van de koren wordt ver zorgd door Saskia Boon, terwijl er ook qua- tre mains gespeeld wordt samen met Karin de Boef. Het Middelburgs Mannenkoor en Capella Veerensis zijn beide koren die onder leiding van de Middelburgse musicus Bea Zwadloo staan. Zij legt als strenge (doch rechtvaardi ge) meesteres de zweep over niet alleen over haar mannen, maar ook over het ge mengde koor. Tijdens veeleisende wekelijkse trainingsses sies die een Inge de Bruijn of Pieter van den Hoogenband wit zouden doen wegtrekken wordt naar niet alleen voor Zeeuwse begrip pen ongekend hoge prestaties toegewerkt. Het mannenkoor bestaat al 95 jaar en be reidt zich op dit moment voor op het 100-ja- rig bestaan in 2005. Bij het 75-jarig bestaan telde het koor evenveel leden als jaren en gaf het een jubileumconcert met medewer king van befaamde solisten als Wilma Dries- sen en Willy Caron. Ooit trad zelfs Iwan Re- brof als solist op. Momenteel kan het koor versterking gebruiken bij de tenoren. Het gemengde koor Capella Veerensis (voor heen: Een in geest en streven) bestaat 55 jaar en telt zo'n 60 leden. In 1994 deed het koor mee aan een landelijk concours, waar de eerste prijs met het hoogste puntentotaal werd bereikt. Door dit resultaat promoveer de het koor naar de hoogste koorafdeling in den lande. Nog zeer onlangs nam Capella Veerensis deel aan het Nederlands koorfestival in de Rotterdamse Doelen, waar de dagprijs werd behaald in de afdeling klassieke muziek. Na dat alle ronden verspeeld waren bleek deze prestatie goed te zijn voor zilver! Het concert begint om 20.15 uur, zaal open om 19.45 uur. Kaarten a 15 gulden zijn ver krijgbaar bij VVV en aan de zaal. Het Middelburgs Mannenkoor Capella Veerensis Zingen in het streekdialect viert momenteel hoogtij. In hun bijna tienjarig bestaan heeft de groep uit het zuiden des lands al heel wat hoogtepunten gekend. Hun grote doorbraak was in 1992 tijdens het Pinkpop festival. Een jaar later al, gingen ze zelfs de grens over en maak ten hun opwachting tijdens het Roskilde festival in Denemarken. De reeks der triomfen ging door. Ze behaalden de Veronica Award, de Zilveren Harp en vorig jaar de Gouden Harp. Tijdens het concert van de Rolling Stones in Nederland stonden ze in het voorpro gramma. De CD 'Zondag in het Zuiden' werd met platina bekroond en 'Het beste van twee werelden' met goud. De Juke Joints zorgen voor de opwarming. Inspirator van de typische Bluessound voor de Zeeuwen is de Ier Rory Gallagher. Zijn mandolinenummer 'Going to my hometown' staat steevast op de setlijst van de band. Ook de Juke Joints kennen een reeks van triomfen. In 1998 vierden zij hun vijftien jarig be staan met een optreden tijdens het Bluesstock Festival in Memphis. Coryfeeën als Muddy Waters en BB King zijn inmiddels geen onbekenden meer voor deze band. De Juke Joints hebben al op een indruk wekkend aantal podia gestaan en worden ze in Nederland gere kend tot de tien beste bluesbands. Het voorprogramma begint rond 20.15 uur en om 21.45 treedt Rowwen Hèze op. Kaarten worden ver kocht bij voorver koopadressen. In Goes bij de VVV en Café Flora, in Yerseke bij de VVV, in Kapelle bij Bruna, in Middel burg bij de Tourist- shop en de Platen baas, in Zierikzee bij Delta Discs en in Ber gen op Zoom bij Mu sic the Store. Rowwen Hèze

de Faam | 2000 | | pagina 9