Installatie Zelfstandig met gevoel voor kwaliteit. Imtech Marine Industry dè naam om te onthouden 12 Koninklijk Jubileum Imtech is de divisie techniek van het beursgenoteerde Internatio- Müller N.V. Imtech is dè systemintegrator in informatie- en commu nicatietechnologie, industriële automatisering, electrotechniek, werktuigbouw en infratechniek. Met ca. 10.000 medewerkers reali seert Imtech wereldwijd een omzet van 2,5 miljard gulden. De busi ness unit Marine van Imtech Marine Industry is een sterke speler in de maritieme wereld. Technische kennis en ervaring zijn de onderscheidende kracht van onze business unit. Onze core-busi nesses zijn scheepsautomatisering, energie- opwekkings en distri- butiesystemen, electrische aandrijvingen en installaties, bekabe ling en geïntegreerde brugsystemen. System integration is een voorwaarde waaraan wij altijd kunnen voldoen. Imtech Marine Industry is thuis in de offshore, bagger, defensie, cruiseschepen, luxe jachten en transportschepen. Wegens uitbrei ding van onze werkzaamheden alsmede door het verkrijgen van enkele grote opdrachten zijn wij op zoek naar collega's m/v voor dè functie van: Onze monteurs in de scheepsinstallatie hebben als belangrijkste taak het uitvoeren van montage- en/of installatiewerkzaamheden aan boord van schepen en met name defensiefregatten die op de werf in Vlissingen worden gebouwd. Het betreft langlopende projecten. Als monteur van de business unit Marine bent u verantwoordelijk voor het leveren van hoogwaardige kwalitatieve produkten. Het zelfstandig uitvoe ren van werkzaamheden alsmede het werken in een teamverband is voor u vanzelfsprekend. Uw vakkennis en professionaliteit dragen er aan bij dat onze produkten voldoen aan de hoge eisen die onze klanten van ons vra gen. Wat vragen wij? LTS Electrotechniek ofwel een VEV opleiding MSI/MBI, MEP of voldoende werkervaring; Een flexibele instelling; In het bezit van een rijbewijs; Wat stellen wij daar tegenover?? Imtech Marine Industry is een organisatie waar plezier in het werk een belangrijk uitgangspunt is. Wij verwachten, en stimuleren dus ook, een con tinue ontwikkeling van onze medewerkers in hun vakgebied. Gezien de breedte van onze expertise kunnen wij onze medewerkers uitdagend werk bieden bij gerennomeerde opdrachtgevers. Voor deze functies geldt een aanstelling voor onbepaalde tiid. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zondermeer goed te noemen. Indien u zich herkent in bovenstaand profiel willen wij u van harte uitnodi gen om te reageren. Voor meer informatie over deze vacature kunt u con tact opnemen met dhr. J.H. Janse afdeling Personeel Organisatie. Telefoonnummer is: 010 - 487 11 42. Uw brief met CV kunt u richten aan: Imtech Marine Industry B. V. afdeling Personeel Organisatie T.a.v. dhr. J.H. Janse Postbus 5054 3008 AB ROTTERDAM E-mailen kan natuurlijk ook: jh.janse@renhs.nl 8 as a s» m

de Faam | 2000 | | pagina 40