BronSini maakt stomen overbodig! Stress... doe er wat aan! Gezond Nieuws HEID mm Je wilt vannacht weer eens genieten van een lange nachtrust? Last van je ogen? Bij keelpijn zuigen of gorgelen met Superol Pleegzuster-producten geven u weer energie! Haaienkraakbeen houdt uw ledematen soepel en vitaal Natuurlijke oplossing voor vermoeide, zware benen Gerimax voor een betere gezondheid Helpt snel om vrijer te ademen BronB A'lelatonine: de krachtige batterij voor je biologische klok Nieuw NIEUW NATUURLIJK MIDDEL BI] SPANNING EN INSPANNING ginseng Pain®Gone, pijnbestrijding zonder medicatie, verovert Nederland Doe rillerige winters de das om IVlet Sambucol! Daro-Lan hoestsiropen, voor iedere hoest een oplossing Werken aan uw weerstand (D Haaien bewaken uw gewrichten Verkrijgbaar bij 20 FAAM/VLISSINGER Woensdag 25 oktober 2000 Vroeger was stomen de enige mogelijkheid om je luchtwegen open te krijgen. Vaak een onplezierige operatie met heet water en capsules of balsem die je daarin moest oplossen. De eerste minuten kun je er eigenlijk niet boven hangen omdat je dan je gezicht verbrandt. Als het water eindelijk iets is afgekoeld, komt er geen effectieve damp vanaf en kim je weer opnieuw beginnen. Kortom, een inge wikkelde operatie. BronSini, gemakkelijk in te nemen De nieuwe oplossing hiervoor is BronSini. Dit zijn capsules die je ge woon inneemt en na een uur voel je de opluchting al. De inhoudsstoffen van BronSini ondersteu nen de natuurlijke pro eessen in de luchtwegen en helpen bij het schoon houden ervan. De opluchting houdt tot wel 12 uur lang aan. Uit voorzorg én bij verstopping BronSini capsules zijn op twee manieren te gebruiken. Je kunt uit voorzorg, als je de neusverstopping voelt aanko men, 2 maal per dag een cap sule innemen. Als je echt al verstopt zit, mag- je 3 tot 4 maal per dag een capsule innemen. Altijd een half uur voor de maaltijd met koude drank. Dan komt de werking van BronSini het beste tot z'n recht. Voor een prettige nachtrust kan de laat ste capsule voor het slapen gaan worden ingenomen. Moderne oplossing voor oud probleem BronSini capsules maken het je dus erg gemakkelijk. Stomen is overbodig geworden. Gewoon een capsule slikken en binnen afzienbare tijd voel je het opluchtende effect. BronSini capsules zijn ver krijgbaar bij drogisterij en re formhuis. Een verpakking bevat 20 capsules en kost fl. 9,95. Voor informatie: 0800 - 0997773. Of kijk op www. gezondlieidsnet.nl Pg|BWM NI Wat is de beste manier om fit en jong te blijven? Een gezonde nachtrust. Als je slaapt wordt je batterij voor de volgende dag opgeladen en worden overal in je li chaam kleine herstelwerkzaamheden uitgevoerd. Vanavond kan het eindelijk weer zover zijn. Dankzij de bekende Zwitserse slaapformule Melatomatine. Je lichaam is uitgerust met een Gelukkig is er een goede op- biologische klok, die je dag- en nachtritme regelt. Als het tijd wordt om te slapen, treedt dit mechanisme in werking. Je li chaam gaat dan melatonine aanmaken. Dat is de stof die er voor zorgt dat je slaperig wordt. Tijd om naai- bed te gaan dus. Bij veel mensen kan deze biologische klok soms van slag raken. Bij stress, als je verdriet hebt of in spannende en drukke tijden bijvoorbeeld. Maar ook als je een interconti nentale vliegreis achter de rug hebt of m ploegendienst werkt. Tevens kan wanneer je ouder wordt de lichaamsei gen aan maak van mela tonine te ruglo pen. .JAMIE -j" in lossing voor wakker liggen. 30 nachten goed slapen De uitgekiende Zwitserse slaap formule Melatomatine kan na melijk in al deze gevallen uit komst bieden. Deze tabletten be vatten de werkzame stof mela tonine. Dit maakt het mogelijk om zelf te bepalen wanneer je gaat slapen. Probeer Melatomatine vannacht maar eens uit. Het helpt écht. Aanbevolen wordt om twee ta bletten twee uur voor het slapen gaan in te nemen. Aan Melatomatine is bovendien Bètacaroteen en vitamine C plus E toegevoegd. Zij zorgen voor een goede opname van de mela tonine in je lichaam. Bovendien beschermen deze vitamines de gezonde cellen en weefsels van je lichaam. Een verpakking voor 30 nachtjes goed slapen kost fl. 29,95. Voor meer in formatie: Distributie Care, telefoon (0900) 2020091. Of kijk op www.gezond- heidsnet.nl Alles hierover: www.gezondheidsnet.nl Veel mensen klagen over hun benen. Een staand beroep, overgewicht of te weinig beweging hebben invloed op onze benen. Vermoeide, zware en kriebelige benen kunt u nu op een natuurlijke manier behandelen met Venactiv®. Dit nieuwe product bevat natuurlijke extrac ten en is verkrijgbaar in capsules (om in te nemen), als gel (om de benen in te wrijven) en als pleister. Zware vermoeide benen en gezwol len voeten zijn het gevolg van een verstoorde bloed circulatie. Als we ouder worden wordt de elastici teit van de bloed vaten ook minder. En zien we steeds meer ontsierende aderen. Plantenextracten Speciale plantenextracten, zoals wilde kastanje, wijnrank, ginkgo biloba, houden de bloedvaten soepel en stimuleren de bloeddoorstroming in de benen. De Venactiv producten bevatten deze plantenextracten. Er zijn capsules die de bloeddoorstroming stimuleren en de vermoeidheid doen verdwijnen. De gel geeft de benen direct een fris, licht ge voel en ontzwelt benen en voeten. Met de (kleine) pleisters voorkomt u dag en nacht vermoeide benen én houdt u de bloedvaten soepel. Aanbieding De Venactiv producten kunt u rechtstreeks bestellen bij Liberty Healthcare tel.: 035 - 548 05 48. Er is een specia le introductiekorting. Ook kunt u hier een gratis folder aanvragen. Kijk ook op www.gezondheidsnet.nl Alleen al in Nederland hebben zo'n anderhalf miljoen mensen jaarlijks met stress te maken. Helaas blijkt er voor velen weinig aan te doen. Dat dacht ook Ageeth Keijzer uit Utrecht, voordat zij Wapiti Relax Complex, een na tuurlijke "onrustremmer", ging gebruiken. "Ja, dat klopt, ik raakte door privé-omstandigheden erg van slag. Ik heb toen hulp gezocht en kreeg rustgevende medicij nen voorgeschreven. Helaas kreeg ik met deze zogeheten tranquillizers al spoedig pro blemen. Zij gingen mijn leven beheersen en ik raakte in een isolement. Terwijl mijn depres sieve klachten bleven bestaan, kreeg ik steeds vaker last van hoofdpijn. Via een natuurkun dig therapeute, hoorde ik van Wapiti Relax Complex. Dit nieuwe middel ben ik toen gaan gebruiken. Al na tien dagen bemerkte ik de ontspan nende werking en een maand later voelde ik mij al een stuk betei'. Ik heb nu geen last meer van hoofdpijn en voel me met de dag vooruit gaan. Ik ben blij dat er Wapiti Relax Complex is. Met dit natuurlijke middel on dervind ik geen nare bijwer kingen. Ik slaap beter en ben een stuk rustiger." Wapiti Relax Complex is een natuurlijk middel, dat minder stressgevoelig maakt. Het is samengesteld uit gestandaardi seerde werkzame extracten van Kava-Kava, St. Janskruid en Kamille. Kava-Kava wordt gewonnen uit de gedroogde wortel stok van de peperplant 'Piper methysticum Forst.' De belang rijkste bestanddelen van deze plant, de Kavalactonen, zorgen voor ontspanning. St. Janskruid, met als werkzame stof Hypericine, helpt bij innerlijke onrust. Kamille is van oudsher bekend als een natuurlijke rustgever. Aldus hel pen deze specifieke ingrediënten bij geestelijke druk en ontspanning. In het algemeen volstaat een lage dose ring, waarbij een langdurig gebruik geen bezwaren zal opleveren. Wapiti Relax Complex is verkrijgbaar bij: drogist, reformzaak en apotheek. Voor meer informatie: Emonta B.V., tel. (0512) 51 80 85. Voor totale Uil mwdilff ru*1 In ons ademhalingssysteem is de keelholte van groot belang. Een veelvoorkomende is een ontsteking van het slijmvlies. Het resultaat hiervan kan pijn bij het slikken, aanvoelt als schuurpapier' of een vieze smaak in de mond zijn. De ontsteking kan worden ver oorzaakt via besmetting door bacteriën en virussen, bloot stelling aan koude dampen, overmatig- alcoholgebruik en een verkeerde ademhaling (niet door de neus). Zodra u keelpijn voelt opkomen is het belangrijk zo snel inogehjk in te grijpen. Alleen een effectief middel stopt opkomende keel pijn. Superol tabletten bijvoor beeld (werkzame stof: oxychi- nolini sulfas) ontsmetten de keel én bestrijden de bacteriën. Zuigen of gorgelen Er zijn twee soorten Superol keeltabletten: zuig- en gorgel tabletten. De eerste moeten langzaam worden opgezogen zodat de bacteriedodende be standdelen zo lang mogelijk hun werk kunnen doen in het ontstoken gebied. Bovendien zorgt het zuigen voor een gro tere speekselproductie waar mee de keelholte beter kan worden gereinigd. De Superol gorgelta bletten zijn puur ont smettende middelen, die hi water oplosbaar zijn. Door hun krach tige wer king zijn ze naast het ontsmetten van de keel aandoening in de keelholte een droge en ruwe keel 'die (gorgelen) ook voor andere doeleinden bruikbaar. Handige hulp Bij ontstoken tandvlees of an dere mondaandoeningen zijn de tabletten ook als mondwater te gebruiken. Bij wondjes zor gen ze in een handomdraai voor een oplossing om de plek ken te ontsmetten. Ook bij in sectenbeten kunt u Superol op lossing gebruiken. Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Verkrijgbaar bij drogist en apo theker. Voor meer informatie: Tendem, tel.: (038) 421 77 47, op www.superol.nl of op www.gezondheidsnet.nl Ginseng wordt in Azië al eeuwenlang ge bruikt als preventief 'medicijn'. Studies hebben aangetoond dat mensen die gin seng gebruiken meer alert zijn en meer energie hebben. Zowel jong als oud heeft daar in deze moderne samenleving baat bij! Op het ogenblik wordt er onderzoek gedaan naar de invloed van Gerimax op het immuunsysteem. De resultaten zijn veel belovend. Gerimax bevat een krachtige dosis ginseng én alle dagelijks noodzakelijke vitaminen en mineralen. Gerimax (30 tabl.// 18,50) is verkrijgbaar bij drogist en apotheek. Voor meer info: (0172) 64 18 45. Het gebeurt iedere whiter: u voelt zich rillerig, u voelt zich niet lekker. Het kille weer laat zijn sporen na. Gelukkig is er nu Sambucol, een 100% natuurlijk, gepatenteerd vlierbesextract. Dat ver hoogt uw weerstand en voorkomt dat rillerige winters vat op u krijgen. Belandt u toch in bed, dan versnelt Sambucol uw her stel na ziekte. Sambucol is er als siroop en zuigtablet. Bij drogisterij, apotheek en re formzaak. Infolijn: (0341) 42 76 26. PainaGone* is een uiterst veilige en handzame pen om acute en chronische pijn ovei'al te behandelen. Recent ondei-zoek laat zien dat Pain Gone zeer geschikt is bij tenniselleboog, muishand, RSI-klachten, whiplash, rug- en spierpijn en hoofdpijn/migraine. Overtuig uzelf en bel voor een gratis infoima- tieset en onderzoeksresultaten 0900 724 64 64 (65ct/min) of schrijf naai- HCP T@keCare BV, Antwoordnummer 2305, 3940 WB Doom. Vermeld uw pijnklacht! Levering via PTT Post, betaling per accept giro achteraf, prijs: 97,50. Zie ook www.paingone.nl Daro Geneesmiddelen biedt een uitgebreid assorti ment hoestproducten. Zo zijn er 2 soorten Daro-Lan Hoestprikkel- dempende hoestsix-open. Eén voor volwassenen met kersensmaak en één voor kinderen met zwarte bes- sensmaak. Voor vastzittende hoest is er Daro-Lan Shjmoplossende Hoestdrank voor kinderen en volwas senen. Deze drank heeft een aangename smaak en bevat geen suiker. De Daro-Lan siropen zijn evenals de ande re Daro-producten verkrijgbaar bij apotheek en drogist. Voor meer informatie: Daro Consumentenlijn 0900-1112223 (€0.25/ 0,55 per nxinuut). press-partners - postbus 262 - 3740 ag baarn Energie, kortweg ook wel aangeduid met fut, zit voor een groot deel natuurlijk in uw karakter. Tussen de oren, populair gezegd. Maar toch... iedereen, jong en oud, man en vrouw, heeft wel eens dat de puf er een beetje uit is. Dagelijks wordt er üchamelijk en geestelijk veel vaxx ons ge vergd. Er kunnen allerlei oorza ken zijn dat we ons niet fit voe len. Bijvooi-beeld stress, te wei nig beweging en onvoldoen de aandacht voor goede voeding. Maar ook het vorderen van de leeftijd kan een xxxl spelen. Het lichaam heeft dan be hoefte aan extra bouw stoffen, die ons weer snel op de been helpen. Daar voor is Pleegzuster al sinds jaar eix dag een piïma steuxi en toe verlaat. Pleegzuster Bloed wijn bijvoorbeeld zit boordevol nxine- ralen, zoals calcixxm en ij zei-, die het lichaam snel weer nieuwe energie geven. Het is een oud en vertrouwd versterkingsmiddel dat nog altijd door zeer velen wordt gebruikt. Vitaliteit De Pleegzusterserie bestaat naast Pleegzuster Bloedwijn uit Pleegzuster Vitaal Plus. Pleegzuster Vitaal Plus combi neert alle belangrijke, dagelijks benodigde bouwstoffen. Het bevat hoogwaardige ginseng- extracten, mineralen, spoorele- nxenten en multi-vitaminen ver- rijkt met selenium en foliunx- zuux'. Kortom alle belangrijke bouwstoffen voor het lichaam. Extra weerstand Allemaal pex'fect uitgebalan ceerd (100% aanbevolen dag dosering) in één makkelijk in te nemen capsule. Pleegzuster Vitaal Plus heeft daardoor een positief effect op uw weerstand, vitaliteit en concentratie vermogen. Pleegzuster Vitaal Plus capsules be vatten boven dien geen sui ker en zijn dus ook ge schikt voor diabetici. De Pleegzuster-pro ducten zijn verkrijgbaar bij de drogist, apotheek en reform zaak. Voor meer informatie: Itendem B.V., tel. (038) 421 77 47 of kijk op Internet, www.pleegzustex'.nl of www.gezondlieidsnet.nl Pleegzuster ALU: .ItlAHCmjKr rouv/croWM Vöt-lMtT 'tltMAA*-. WH" CA****-* Soepel bewegen is belangrijk. Niet alleen als we jong zijn. Maar ook als we ouder worden. Het klinkt misschien wat vreemd, maai' haaien kunnen een grote bijdrage le veren aan het behoud van soepele gewrichten. Het kraak been van deze vervaarlijke roofdieren bevat namelijk een hoge concentratie opbouwstoffen die de gewrichten ver zorgen en versterken. In Nederland is het pure haaien- kraakbeenpoeder verkrijgbaar onder de naam Arthrelan. Uw gewrichten zijn ingenieuze hefboomsystemen die het mo gelijk maken dat u kunt lopen, rennen, bukken en klimmen. Toen u nog jong was, ging dat allemaal nog vanzelf. Zelfs de meest ingewik kelde hoog standjes haalde u uit zonder er één moment bij na te hoeven denken. Boven de 50 wordt dat langzaam maar zeker anders. Er zijix mensen die zich daar bij neerleggen. Maar er zijn ook mensen die proberen hun ge wrichten zo lang mogelijk jong, soepel en vitaal te hou den. Haaienkraakbeen kan daar een bijdrage aan leveren. Schokdempers Haaienkraakbeen is rijk aan alle belangrijke mineralen om de botmassa van de gewrichten sterk te houden. Daarnaast is deze taaie substantie bijzonder rijk aan mucopolysaccharides. En deze hebben een verzorgen de uitwerkiixg op het kraak been dat als een soort van schokdemper tussen uw ge- wrichten zit. Dat betekent dat Arthrelan zowel het bot als het kraakbeen van uw gewrichten in een goede conditie helpt te houden. En dit levert een niet onaanzienlijke bijdrage aan het behoud van een soepel en vitaal bewegingsappa raat. Arthrelan is dan ook een goed hulpmiddel voor mensen die zich ook op oudere leeftijd nog vrij en onbelemmerd willen kunnen bewegen. Arthrelan is verki'ijgbaar bij drogist, apo theek en reformwinkel en kost fl. 59,95 (60 tabletten). Voor meer informatie: Distributie Care, telefoon (0900) 2020091 of kijk op www.gezondh.eids- net.nl Lange Delft 121 Middelburg (0118) 639905 Oude Markt 18 Vlissingen (0118) 430250 Lombardstraat 6 Goes (0113) 250515 (naast het Postkantoor) r i

de Faam | 2000 | | pagina 20