Met 60... haal je de 80 wel! Uitvoering Groenstructuurplan weer van start debitel Daluur 80 abonnement m Brochures over het Lozingenbesluit AutobedrijfJoosse Gebieds- commissies Strand paviljoens op Schouwen langer open pz< huis-aan-huis kranten thuis in^ buurt 1 1M/2JAAB 19" 80 125 2e 1/2 JAAR 39.5 fordka trend GRATIS aansluiting t.w.v./ios SIEMENS S35i De stand van zaken in waterschap Zeeuwse Eilanden MET STEREO FM RADIO! personality pakket voor slechts f 995,- Rijwielhandel 't Winkeltje VERBOUWINGSOPRUIMING 15% KORTING debitel debitel Daluur 80 abonnement ERICSSON 5 T28s debitel Daluur 80 abonnement Woensdag 11 oktober 2000 FAAM/VLISSINGER 17 aterstand De komende weken staat een aantal inloopavonden op het programma in het kader van Zone-60. Tijdens deze avon den zijn medewerkers van het water schap aanwezig om uitleg te geven over het verlagen van de snelheid van 80 naar 60 kilometer per uur en eventuele ande re maatregelen. Tussen 19.30 en 21.00 uur kunt u binnenlopen. Het gaat om de volgende avonden: inloopavond over Zone-60 op Sint Philipsland op woensdag I 1 oktober in dorpshuis De Wimpel, Eendrachtstraat 52 in Sint Philipsland. vanaf 19.30 tot 21.00 uur; inloopavond over Zone-60 in de Onrustpolder nabij Kamperland op woensdag 1 november in dorpshuis jhrmr De Casembroot, Nieuwstraat 46 In Kamperland, vanaf 19.30 tot 21.00 uur; inloopavond over Zone-60 In de polders tussen Kats en Kortgene op dinsdag 7 november in dorpshuis De Vriendschap, Noordlangeweg 6 in Kats, vanaf 19.30 tot 21.00 uur. VN- Foto's Rudy Visser Het Lozingenbesluit open teelt en vee houderij is I maart 2000 van kracht geworden. Na een overgangsjaar zal met ingang van 2001 door het waterschap en de Algemene Inspectiedienst de naleving van de nieuwe regels worden gecontro leerd. över de inhoud van het Lozingen besluit zijn afgelopen voorjaar in samen werking met de ZLTO een aantal voorlich tingsavonden gehouden. In september is op inloopavonden van de ZLTO ook gerichte voorlichting verstrekt. Van een begin dit jaar mogelijk geachte nieuwe serie voorlichtingsbijeenkomsten in okto ber/november wordt nu afgezien, omdat de indruk bestaat dat de inhoud van het Lozingenbesluit goed bij de belangheb benden bekend is. Dat is ook te danken aan een serie (landelijke) brochures over de specifieke maatregelen per agrarische sector, die in juni zijn verschenen en aan iedereen die het meldingsformulier heeft ingezonden is (of nog wordt) toegezon den. Heeft u deze brochure(s) niet ontvan gen en denkt u er wel nut van te hebben, vraag de brochure(s) dan aan bij het waterschap: tel. (01 13)241 120, e-mail info@wze.nl. U kunt kiezen uit de volgen de edities: boomkwekerij en vasteplantenteelt; fruitteelt; akkerbouw, vollegrondsgroententeelt en vollegrondsbloementeelt; veehouderij; bloembollenteelt. Heeft u vragen over het Lozingenbesluit, dan kunt u bellen met het genoemde tele foonnummer; we willen u graag helpen. Zaken van lokale aard bespreken de bestuursleden van het waterschap tijdens de gebiedscommissievergaderingen. De vergaderingen zijn voor iedereen toegan kelijk. Wanneer u uw mening over een bepaald punt op de agenda uiteen wilt zetten, dan kunt u dit aangeven. U krijgt dan van de voorzitter hiertoe aan het begin van de vergadering de gelegenheid. Piaats en tijdstip Schouwen-Duiveland: 23 oktober, 19.30 uur, Ons Dorpshuis. Poststraat 20 te Nieuwerkerk. Walcheren/Noord-Beveland: 8 november, 19.30 uur. districtskantoor, Baayenhovenseweg 4 te Grijpskerke. Zuid-Beveland: 8 november. 19.30 uur, De Vroone, C.D. Vereekestraat 74 te Kapelle. Tholen/Sint Philipsland: 30 november, 19.30 uur. De Wellevaete, Hoenderweg 133 te Sint Annaland. Waterstand is de informatierubriek van waterschap Zeeuwse Eilanden. Elke maand kunt u deze rubriek in dit blad vinden. Voor vragen over de beschreven onderwerpen kunt u terecht bij afdeling Communicatie: Mariette van Gorkum (eindred.) (01 13-241209) of Sandra Minneboo (01 13-241422). e-mail: communicatie@wze.nl Waterschap Zeeuwse Eilanden Hoofdkantoor Postbus 114, 4460 AC Goes Piet Heinstraat 77, 4461 GL Goes telefoon (0113)241000 telefax (0113)227528 Tot nu toe gold de regel dat de strandpa viljoenhouders op I april mochten begin nen met het opbouwen van hun uitspan ning en dat die op l oktober weer wegge haald moest zijn. Dat was jammer voor recreant én paviljoenhouder, want gewilde tijdstippen zoals het paasweekend en de herfstvakantie vielen vaak net buiten die periode. Om die reden hébben de pavil joenhouders de beherende instanties het verzoek gedaan het seizoen te verlengen. Waterschap, gemeente. Rijkswaterstaat en provincie hebben na onderling overleg besloten dat de strandpaviljoens voortaan tot l november mogen blijven staan. Over het vervroegen van het tijdstip van open stelling naar 15 maart nemen zij begin volgend jaar een besluit. Waterschap Zeeuwse Eilanden beheert en onderhoudt de beplantingen langs de wegen buiten de bebouwde kom. Daarnaast verzorgt het waterschap de .beplantingen van een aantal binnendij ken die het in eigendom heeft. Om het beheer en onderhoud ook in de toe komst tot een succes te maken heeft het schap in 1998 in overleg met de streek en betrokken organisaties een Groenstructuurplan opgesteld. In 1999 is het Groenstructuurplan uitgewerkt in een eerste Groenbeheerplan. Hierin geeft het waterschap aan waar het de komende vijf jaar met de beplanting langs de polderwegen en dijken heen .wil. Eind vorig jaar is de uitvoering van start gegaan. In het werkgebied van Zeeuwse Eilanden pakt het schap ieder jaar een aantal gebieden aan. Vorige week gingen de werkzaamhe den van start voor de periode 2000- 2001. De uitvoering De werkzaam heden (rooien en planten van bomen en struiken) worden op Walcheren en een deel van Schouwen-Duiveland uit gevoerd door een aannemerscombinatie die bestaat uit de volgende bedrijven: Habo Hoveniers, B.T.L. Uitvoering, Braber Groenvoorziening, Van de Velde Groenvoorziening. Werkvoorzieningsschap De Zuidhoek en Groenvoorziening Den Doelder b.v. Op Zuid-Beveland voert Roose Groenvoorziening v.o.f. de werk zaamheden uit. Op Tholen en een deel van Schouwen-Duiveland voert het waterschap zelf het werk uit. Op Walcheren en Schouwen-Oost wordt samengewerkt met de landinrichtingscommissies. Tijdens de uitvoering kunnen wegen gedeeltelijk wor den afgesloten waardoor enige overlast - kan ontstaan. Wij vragen hiervoor uw begrip. Voor en tijdens de werkzaamheden stelt de aannemer omleidingen in. De werkzaamheden zijn vorige week van start gegaan en zijn naar verwachting begin maart 2001 afgerond. Aanwonenden krijgen een brief voordat de werkzaamheden beginnen. In deze brief wordt aangegeven wat de aard van de werkzaamheden is en bij wie men terecht kan met vragen of opmerkingen. Dnformatie Als u nadere informatie over het Groenstructuurplan wilt, kunt u contact opnemen met de volgende medewerkers van het waterschap (0113-241000): district Schouwen-Duiveland/Tholen: de heer H.A. Dalebout; district Walcheren/Noord-Beveland: de heer T. van Pul; district Zuid-Beveland: de heer j.M. Quist. belminuten belminuten m airconditioning Easy Sound System 6000 radio/cd-speier elektrisch bedienbarê ramen vóór centrale portiervergrendeling Vlissingsestraat 69, Oost-Souburg, tel. 464920 op laatste showmodellen 2000 Batavus, MGI, Peugeot en Raleigh OP=OP Let op: 2 rijwielzaken naast elkaar Ingang: Numtmor 69 De GOEDKOOPSTE reparateur Ford heeft vele gezichten. Het gezicht met de brutale trekjes herkent u in de Ford Ka. Met zijn eigenzinnige en vooral eigenwijze uitstraling. En onge bruikelijke opvatting over vorm en stijl. Bovendien is de prijs al even brutaal. Zeker als u ziet waarmee de Ford Ka Trènd is uitgerust: [Abonnement! Bellen v.a. 1.3 44 kW (60 pk) motor stuurbekrachtiging airbag voor de bestuurder stalen balken in de portieren versterkte kooiconstructie Easy Sound System 1000, radio/cassettespeler getint en warmtewerend glas wis/was-installatie op de achterruit van binnenuit verstelbare buitenspiegels elektronische startblokkering in hoogte verstelbare bestuurdersstoel in delen neerklapbare achterbankleuning hoofdsteunen achter derde remlicht per maand per minuut per maand [Abonnementj per maand per maand fordka trend er is al een fordka vanaf a Gewicht: 99 gram Standby-tijd: tot 220 uur 62 Spreektijd: tot 360 minuten Gewicht: 83 gram a Standby-tijd: tot 150 uur B Spreektijd: tot 600 minuten Prijzen mei. BTW/BPM. cd kosten i^eaar maken en venv$dertngsb.;<lrago wegingen voorbehouden. e3<e 2 jaar een nieuwe Ford Wisgngen vootbonouden Vraag naar onze exacte voorwaarden Gildeweg 20, 4383 NK Vlissingen. Telefoon 0118 - 419420. Oude Rijksweg 60, 4339 BD Nieuw- en St. Joosland. Telefoon 0118 - 6014 43

de Faam | 2000 | | pagina 17