IA VACAInterieur In deze woonbijlage doet u veel Inspiratie op voor het inrichten van een aangename, op uw individuele wensen aangepaste woonomgeving. De onderstaande ondernemers willen u, vanuit hun kennis van de specifieke eigenschappen van hun exclusieve producten, graag nog verder op weg helpen met het verwezenlijken van uw persoonlijke waanideeën Ruim baan voor uw woonfantasieën De bank voor u op maat gemaakt 4 ff/luider woontextseS- speeiallst Tulpen ons vak La ¥aca; voor gordljnmode er» meer... Boogaard, meer cfars aileen verf Pouivelse Tuinen Boogaard Verf Van Belle Meubelen Lange Viele 77 Gebr. Dominicus BV, Mulder Binnenhu is, 14 FAAM/VLISSINGER Woensdag 11 oktober 2000 woo Hiinonderhoud afgestemd op uw wensen en behoeften; wekelijks, maandelijks, of zoals u dat het beste uitkomt. Alles op het met u afgesproken tijdstip, daar kiest u voor als u ons vraagt voor uw eigen groene ruimte. Berlagestraal 5 Vlissingen Tel. 0118-465375 HOV0NIER Wonen geeft het gevoel dat u thuis bent, het geeft een gevoel van geborgen heid en herkenning. Het heeft van dit alles wel wat Om dit woongevoel gestalte te geven vindt u bij de gebroeders Dominicus duizend-en-een ideeën. De romantiek van een sierschouw, een kachel of open haard, een onderscheidend badkamerontwerp, natuursteen of kera miek Gebroeders Dominicus onderscheiden zich al vele jaren door de manier waarop zij wooncomfortdromen vertaalt in een concept dat haar klanten op het lijf geschreven is „Dit is het, zo had ik het gedacht, zo wil ik wonen" vertellen ze dan ook vaak. Boogaard Verf in Vlissingen nodigt iedereen uit een bezoek te brengen aan de showroom. Hier, aan de Gildeweg kan men kennismaken met een fraaie collectie behang, zonwering, gordijnen en vloerbedekking. Ter plaatse kan de bijpassende kleur lak of muurverf opgemeten en klaargemaakt worden met een van de moderne mengmachines. Voor de afwerking heeft Boogaard Verf oveischilderbare plafond- en lambrizerings- lijsten en plafondomamenten op voorraad. Voor zowel de professionele schilders als de doe-het-zelvers die geen hinderlijke verflucht in huis willen hebben beschikt Boogaard over een flinke sortering acrylverven Boogaard Verf wenst iedereen dan ook veel inspiratie toe en hopelijk tol ziens. Gildeweg 25, Vlissingen, Tel. 0118-431304 New Sity staat voor maatwerk. Dit assortiment van banken en fauteuils kan worden aangepast aan uw wensen: onder andere zithoogte en zitdiepte. In lederen en stoffen bekleding Keuze dus uit vele mogelijkheden. Zo zijn de meubelen van Van Belle meubelen in Vlissingen in 1,2,2'/; en 3 zits leverbaar. President Rooseveltlaan 772 Vlissingen, 0118-416188 4331 LSD Middelburg Tel. 0118-624325 Oude Zandweg 2 Westkapelle 0118-571436, www.dominicus.nl De ruime collectie woon- en decoratatiestoffen van La Vaca, van stijlvol tot speels en van slaap kamer tot speelkamer. Er is volop keus in gordijnstoffen en accessoires en mede door de deskun dige adviezen en service wordt gordijnen uitzoeken bij La Vaca een gezellige bezigheid. La Vaca Interieur Op een steenworp afstand van het winkelcentrum vindt u Middelburgs grootste en mooiste collectie exclusieve woningtextiel. Wij voeren met name het gerenommeerde merk KENDIX, dat speciaal is gemaakt voor moderne interieurs. Wij denken dat u ogen tekort zal komen, want de keuze in KENDIX stoffen is enorm Wij willen u graag begeleiden om tot een verantwoorde keus te komen Slecht ter been? Maak dan telefonisch een afspraak en wij komen graag bij u langs. Wij bogen op 75 jaar kennis en ervaring. Kromme Weele 21 Middelburg, 0118-614077 Uw eigen groene ruimte om u even te ont trekken aan uw drukke dagelijkse bezigheden. Een goed doordacht tuinontwerp en creatief gebruik van duurzame materialen is de beste basis voor jaren lang tuinplezier. De aanleg uitge voerd door goed opgeleide, gemo tiveerde vamensen, vanzelfsprekend werkend onder de voorwaarden van de Erkend Hovenier.

de Faam | 2000 | | pagina 14