Boogaard, meer dan aüeen verf Schitterende handgeknoopte tapijten Ruim baan voor uw woonfantasieën Harco Loor designlampen bij Lichtland Meubels die geschiedenis maken iaat je herstofferen Tuinen ons vak .Digitaal fotograferen: genieten van superbeeldkwaliteit. In deze woonbijlage doet u veel inspiratie op voor het inrichten van een aangename, op uw individuele wensen aangepaste woonomgeving. De onderstaande ondernemers willen u, vanuit hun kennis van de specifieke eigenschappen van hun exclusieve producten, graag nog verder op iveg helpen met het verwezenlijken van uw persoonlijke woonideeën Pouweke Tuinen, **en<r Van Belle Meubelen Boogaard Verf Meubelstoffeerderij A. W. Coppoolse, Foto Verschoore Sarouk Gebr. Dominicus BV, Mulder Binnenhuis, 22 FAAM/VLISSINGER Woensdag 4 oktober 2000 Berlagestraat 5 Vlissingen, 0118-465375 HOV0NIER New Sitty staat voor maatwerk.. Dit assortiment van banken en fauteuils kan worden aangepast aan uw wen sen: onder andere zithoogte en zitdiepte. In lederen en stoffen bekleding. Keuze dus uit vele mogelijkheden. Zo zijn de meubelen van Van Belle meubelen in Vlissingen in 1,2,21/2 en 3 zits leverbaar. President Rooseveltlaan 772 Vlissingen, 0118-416188 Boogaard Verf in Vlissingen nodigt iedereen uit een bezoek te brengen aan de showroom. Hier, aan de Gildeweg kan men kennismaken met een fraaie collectie behang, zonwering, gordijnen en vloerbedekking. Ter plaatse kan de bijpassende kleur lak of muurverf opgemeten en klaargemaakt worden met een van de moderne mengmachines. Voor de afwerking heeft Boogaard Verf overschilderbare plafond- en lambrizerings- lijsten en plafondomamenten op voorraad. Voor zowel de professionele schilders als de doe-het-zelvers die geen hinderlijke verflucht in huis willen hebben beschikt Boogaard over een flinke sortering acrylverven. Boogaard Verf wenst iedereen dan ook veel inspiratie toe en hopelijk tot ziens. Gildeweg 25, Vlissingen, Tel. 0118-431304 woon Noordweg 345 Middelburg, 0118-642239, maandag en dinsdag gesloten. Sony maakt fotograferen tot een echte hobby met de Digital Mavica. Een toestel met vele extra's en op uw eigen pc selecteert u de foto's. Slechte afdrukken behoren tot het verleden. Bij Verschoore kan men u er meer oververtellen. Klokstraat 7, Goes. Tel. 0113-216159 Walstraat 109, Vlissingen. Tel. 0118-4141081 Lange Viele 115, Middelburg. Tel.: 0118-634225 Bij Sarouk vindt u tapijten in zowel moderne als klassieke dessins voor even zovele interieurs. Wij geven deskundig advies en brengen graag de kleden op zicht bij u thuis. Sarouk importeert alles zelf uit de oorspronkelijke landen. Dat maakt zijn tapijten origineel en echt. Ruim vijfentwintig jaar is Sarouk Zeelands meest gerenommeerde zaak in Perzische en Oosterse tapijten. Ook voor reparatie, reiniging en taxatie. Koningstraat 9, Goes Tel. 0113-227101 Wonen geeft het gevoel dat u thuis bent, het geeft een gevoel van geborgen heid en herkenning. Het heeft van dit alles wel wat. Om dit woongevoel gestalte te geven vindt u bij de gebroeders Dominicus duizend-en-een ideeën. De romantiek van een sierschouw, een kachel of open haard, een onderscheidend badkamerontwerp, natuursteen of kera miek. Gebroeders Dominicus onderscheiden zich al vele jaren door de manier waarop zij wooncomfortdromen vertaalt in een concept dat haar klanten op het lijf geschreven is.„Dit is het, zo had ik het gedacht, zo wil ik wonen" vertellen ze dan ook vaak. Oude Zandweg 2 Westkapelle 0118-571436, www.dominicus.nl Ranke armaturen met vrolijke gla zen kapjes vormen de basis van de modem vormgegeven roestvrij sta len lampen van Harco Loor. In dit assortiment zijn nu ook moderne halogeenspots zonder transforma tor opgenomen welke makkelijk te dimmen zijn. Bij lichtland verlich ting kunt u, naast deze heden daagse verlichting, ook terecht voor klassieke lampen. Geerepassage 6-10, Middelburg Tel. 0118-623178 http://www.lichtkmd.nl info@lichtland.nl Herstolferen is in vee! gevallen een interessante optie. Zeker als dat werkelijk vakkun dig gebeurt. Coppoolse heeft de vakkennis in huis om uw meubels er weer als nieuw te laten uit zien. We hebben keuze uit een grote collectie meubelstoffen, rund- en scha- penleer. Maak eens vrijblij vend een afspraak... het is beslist de moeite waard. Kromme Weele 21 Middelburg, 0118-614077 Een groen eilandje voor uzelf om u te onttrekken aan de dagelijkse drukte. Een basis voor jarenlang tuinplezier is gelegen in een goed doordacht tuinont werp en creatief gebruik van duurzame materialen. De goed opgeleide en gemoti veerde vakmensen van Pouwelse Hiinen werken uiter aard onder de voorwaarden van de Erkend Hovenier. Afgestemd op uw wensen en behoeften kunnen zij wekelijks, maandelijks of hoe het u uit komt het tuinonderhoud ver richten. Alles op het door u afgespro ken tijdstip, daar kiest u voor als u ons vraagt voor uw eigen groene ruimte. Op een steenworp afstand van het winkelcentrum vindt u Middelburgs grootste en mooiste collectie exclusieve woningtextiel. Wij voeren met name het gerenommeerde merk KENDiX, dat speci aal is gemaakt voor moderne interieurs. Wij denken dat u ogen tekort zal komen, want de keuze in KENDIX stoffen is enorm. Wij willen u graag begeleiden om tot een verantwoorde keus te komen. Slecht ter been? Maak dan telefonisch een afspraak en wij komen graag bij u langs. Wij bogen op 75 jaar kennis en ervaring.

de Faam | 2000 | | pagina 22