VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN i i VEE GEMEENTE MIDDELBURG iiiti MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 14 FAAM/VLISSINGER Woensdag 6 september 2000 INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en Wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieube heer is ingediend door Stal Groot Prooijen te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van paardenhouderij en een mini- camping. De inrichting is gelegen aan de Geersesweg IO te Mid delburg, kadastraal bekend ge meente Middelburg, sectie T, nr. I887. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik- king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van I 7.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Mi lieuzaken van de dienst Stadsont wikkeling,Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient van te voren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 67 52 41). Gelijktijdig met de ont werp-beschikking Wet milieube heer ligt de beschikking in het ka der van de Wet verontreiniging op pervlaktewater ter inzage bij de afdeling Milieuzaken. Desgevraagd wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 7 september tot 5 oktober 2000 kunnen gemoti veerde bedenkingen tegen de ont werp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisseling over de ontwerp-beschikking kan daar om telefonisch worden verzocht. Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die beden kingen heeft ingediend worden, in dien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen later beroep in stellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs met in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen. BOUWAANVRAGEN bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor het: bouwen van een woning met garage op het perceel Grutto straat 4; verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Noord- weg 278; plaatsen van een dakkapel op het perceel Benensonstraat 42; uitbreiden van de woning op het perceel Koepel 19; uitbreiden van een open opslag loods op het perceel Uijter- schootweg 22; bouwen van een vrijstaand tuin huis op het perceel Branden burglaan 49; bouwen van een woning op het perceel Quarleshavenstraat 14; *§het vervangen van een kelder vloer op het perceel Stations straat 9; het uitbreiden van de woning op het perceel Koepel 21; plaatsen van 2 dakkapellen op het perceel Dokstraat 3. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 21 tlm 25 augus tus 2000 zijn de volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd: het slopen van het dak van as best op de loods op het perceel Oude Veerseweg 22c; het uitbreiden van de woning op het perceel Koepel 6; het intern verbouwen van het kantoorgebouw van de Raad v.d. Kinderbescherming op het perceel Buitenruststraat 16; het demonteren en opslaan van de voetgangers- en spoorbrug op het perceel Kanaalweg/Se- geersweg; het aanbouwen van een dubbe le garage op het perceel Ooster- scheldestraat 208; het wijzigen van een reeds ver leende bouwvergunning voor het verbouwen van een dienstenge bouw op het perceel Koudekerk- seweg I45; het uitbreiden van de woning/garage op het perceel Seisweg 12; het bouwen van een bedrijfswo ning op het perceel Koudekerk- seweg I35; het bouwen van een asielzoe kerscentrum op het perceel Koudekerkseweg/Stromenweg. (Vergunning verzonden 30 au gustus) Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de da tum van bekendmaking van een besluit aan aanvrager een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 8 september tot en met 2 I september 2000 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het vervangen van de kelder vloer op het perceel Stationsstraat 9. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 17 WRO Het college van Burgemeester en Wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening vrijstelling te verlenen van de bepalingen in het bestem mingsplan Stromenwijk voor het bouwen van tijdelijke huisvesting van het Groenbedrijf op het per ceel Schenge 6. De vrijstelling wordt verleend voor de duur van 2 jaar. Het gaat hierbij om een tijde lijke vestiging in afwachting van de bouw van een kantoor. Het verzoek ligt met ingang van vrijdag 8 september 2000 gedu rende twee weken (tot en met 21 september 2000) voor een ieder ter inzage bij de dienst Stadsont wikkeling, sectie Bouwen en Wo nen,Vlissingsestraat 21. Gedurende de termijn van ter in zageligging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vraag kenbaar maken bij het Col lege van Burgemeester en Wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VOORBEREIDINGS- BESLUITEN De burgemeester van Middelburg maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 augustus 2000 heeft verklaard dat wordt voorbereid een herziening van de bestemmingsplannen: *Magistraatwijk (percelen omge ven door de Rentmeesterlaan, M. de la Palmastraat, Baljuwlaan, J.G. Schorerstraat, J. van Reigersberg straat en J.W.Thibautstraat); *Sint Laurens (Noordweg 437). De voorbereidingsbesluiten liggen met bijbehorende tekeningen, waarop de gebieden zijn aangege ven waarvoor de betreffende be sluiten gelden, met ingang van 8 september 2000 tijdens kantooru ren voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling,Vlis singsestraat 21. De besluiten treden in werking op 8 september 2000. VERKEERSMAATREGEL KORENDIJK Burgemeester en Wethouders ma ken bekend dat het gedeelte van de Korendijk ter hoogte van het pand 52, van maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 18.00 uur als laad- en loshaven wordt aange wezen. Inzage Het volledige besluit ligt van 7 september tot en met 18 oktober 2000 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de bepa lingen van de Algemene wet be stuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een be zwaarschrift. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt; d. de gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaar schrift hebt ingediend, kunt u te vens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuurs recht de President van de Arron dissementsrechtbank te Middel burg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, als u meent dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Het verzoek hiertoe moet worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te - Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt 225,-voor natuurlijke personen en 450,- voor andere dan natuurlij ke personen. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - Het verbouwen van een bedrijfspand Industrieweg I - Het verbouwen van onderbouw: unit van flatgebouw begane grond Boulevard Bankert 304 - Het bouwen van een tuinhuis Vlissingsestraat (K) 27Volkstuin complex 'Levenslust' tuin 130 - Het verbouwen van een be drijfsruimte Bellamypark 3-5 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE BOUWVERGUNNING: In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - Het verbouwen van de onder helft van de achtergevel Roer straat 20 - Het uitbreiden van een woning Cornells Van Perestraat 20 - Het verwijderen van asbesthou dend materiaal Wolstraat 74 - Het uitbreiden van een woning Jacob Isaac Sandersestraat 60 - Het bouwen van een serre Mid denhofsingel 53 - Het aanbrengen van lichtrecla me Industrieweg 2 7 - Het bouwen van een schuur Dwarsstraat 18 - Het bouwen van een tuinhuis Rijsenburg 12 - Het plaatsen van een tuinhuis Westduin 36 - Het vergroten van een dakkapel Vondellaan I - Het verbouwen van een voorge vel Vlissingsestraat 69 - Het vernieuwen van kozijnen eerste verdieping en het aan passen voor- achtergevel De Vis serstraat 7 - Het bouwen van een kweekkas Vlissingsestraat (K) 2 7,Volkstuin complex 'Levenslust' tuin 173 - Het bouwen van een tuinhuis Vlissingsestraat (K) 27,Volkstuin complex "Levenslust" tuin 180 - Het verwijderen van asbesthou dend materiaal Bloemenlaan 79 tlm 145; Ferdinand Bollaan I tlm 23 en 16 tlm 26;Adriaen Bouwerlaan I tlm 43 en 10 tlm 40; Gerard Doulaan 17 tlm 25; Frans Halslaan 2 tlm 16; Hoge- weg 185 tlm 195,203 tlm 213, 90 tlm 100 en 124 tlm 134; Paulus Potterlaan I tlm 23; Rembrandtlaan 2 tlm 64;Jacob Van Ruysdaellaan I tlm 31 en 2 tlm 32;Jan Steenlaan I tlm 15 en 2 tlm 24;Jan Vermeerlaan 9 tlm 39 en 2 tlm 44 - Het bouwen van een variant loods voor tijdelijke opslag rota tiepapier Oostsouburgseweg IO - Het verbouwen van het pand Hermesweg 21 - Het slopen van de woning, stal, schuurtje en kas Willem Klooslaan 25 - Het vervangen van de berging en de bijkeuken Vlissingsestraat 130 - Het plaatsen van een stenen tuinmuur Diezestraat I - Het plaatsen van een speelhek bij basketbalpleintje Van Raalte- straat (hoek Gerbrandystraat) - Het verbouwen van een woning Cornelis Van Perestraat 9 - Het verbouwen van een woning Cornelis Van Perestraat 7 - Het bouwen van twee dakka pellen en een schuur Anjelieren laan 79 - Het uitbreiden van een berging /slaapkamer Westerzicht 2 91 - Het uitbreiden van een woning PA. De Genestetlaan 13 - Het bouwen van een berging Bossenburg 143 - Het uitbreiden van een winkel Wolstraat IOI - Het bouwen van een tijdelijke GS/V1 opstelpunt Nollehoofd achter Panta Rhei Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending daar van bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. AANGEVRAAGDE VRIJSTELLINGEN! BOUW AANVRAGEN VAN HET BESTEMMINGSPLAN: Wij maken bekend dat bouwaan vragen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van de desbetreffen de bestemmingsplannen. Deze aanvragen zijn aangemerkt als een verzoek om vrijstelling te ver lenen van die bestemmingsplan nen. Wij willen positief beslissen op de aanvraag bouwvergunning c.q. vrij stelling. Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelij ke Ordening opent daartoe de mogelijkheid. Het gaat om: - Het bouwen van een antenne- installatie voor mobiele telefonie Lange Zelke 21-25 Voordat wij een beslissing zullen nemen liggen de bouw- en situ atietekeningen c.q. het vrijstellings- verzoek gedurende 4 weken, met ingang van 31 augustus 2000 tot en met 27 september 2000 voor een ieder ter inzage in het stadhuis op de begane grond bij Loket 2000, kamer 033. Gedurende die periode kan een ie der schriftelijk zijn/haar gemoti veerde bedenkingen bij burge meester en wethouders van Vlissin- gen indienen. EERSTVOLGENDE VERGADERING VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is 14 sep tember 2000. Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. ARCHITECTONISCHE RICHTLIJNEN 10 KAVELS LAMMERENBURG Hierbij maken wij bekend dat tij dens de vergadering van de com missie Ruimtelijke ordening en ste delijke kwaliteit van I 7 augustus, voor de IO uit te geven kavels in het plan Lammerenburg, naast de bepalingen uit het vigerend be stemmingsplan, de architectoni sche richtlijnen overeenkomstig Heideveld-zuidzijde alsmede enke le aanvullende bepalingen zijn vastgesteld. De richtlijnen liggen voor een pe riode van 4 weken (7 september 2000 tlm 4 oktober) ter inzage in het stadhuis op kamer 034. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art. 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vliss- ingen) is ontvangen van: - Dhr.J.T.Sprangers, Lunenburg 42, voor het verwijderen van een conifeer uit de voortuin. - Dhr.F.Spoor, Burgemeester Ste- merdinglaan 134, voor het ver wijderen van een populier uit de achtertuin. Wij zijn van plan deze vergunning te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u krij gen bij de sector Beheer, sectie Be plantingen,Vredehoflaan 50, tele foon 487373. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. Vlissingen, 6 september 2000 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen. HMH BH i GEMEENTE POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geopend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: (0118) 555444 Fax: (0118) 555433 Postadres: Postbus 1000, 4357 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en on derhoud: (01 18) 555447.Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centra le publieksbalie ingericht. De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de vol gende zaken: Cluster Zorg telefoon: (0118) 555445; onderwijs, subsidies, uitkeringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicap ten. Cluster Burgerzaken tele foon: (01 18) 555446; reisdocu menten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadmi nistratie, burgerlijke stand, be lastingen, algemene zaken. Cluster Grondgebied tele foon: (01 18) 555447; bouwza ken, bestemmingsplannen, grondverkoop, huursubsidie, mi lieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze on derwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het ge meentehuis,Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd en ondertekend ge beuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de pu blicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de ge meenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. Hier voor zijn griffierechten verschul digd. Arrondissementsrechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middel burg. Informatie: (0118) 555444. BEKENDMAKINGEN (enkele officiële publicaties van de gemeente Veere worden ook ge plaatst in de Staatscourant: www.sdu.nl/staatscourant) UITGIFTE BOUWGROND IN VEERE (Zanddijk) Wij maken bekend dat op 6 sep tember 2000 de inschrijving is ge start voor de uitgifte van kavels bouwgrond in het plan Sanden- burgh te Veere (Zanddijk). Er zullen maximaal 14 kavels bouwgrond worden uitgegeven. De inschrijving eindigt op 4 oktober 2000. Bij de uitgifte van de kavels bouw grond worden strikte bindingseisen gehanteerd. Dit houdt in dat uitslui tend bouwgrond zal worden toege wezen aan gegadigden die een so ciale of economische binding heb ben met de kern Veere. Er kan al leen ingeschreven worden met een inschrijfformulier dat onderdeel uit maakt van een informatiebrochu re. Deze brochure kan tijdens de inschrijfperiode worden opgehaald bij de balie van het cluster Grond gebied (balie nr.6) in het gemeen tehuis te Domburg. ART. 19 lid 3 WRO. Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor: Aagtekerke het bouwen van een garage en het plaatsen van een schuur Prelaatweg 78; Biggekerke het uitbreiden van een zomer huis De Ruiser 34; Oostkapelle e het uitbreiden van de woning Oude Domburgseweg 54; het bouwen van een garage en het plaatsen van een schuur Vroonweg 10. De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan.Wij zijn van plan de vergunningen te verlenen door toe passing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 7 september tlm 4 oktober 2000 tijdens de openingstijden voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedu rende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke be denkingen tegen de bouwplannen bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-l'sloopvergun ning, meldingen zijn ingekomen voor: Biggekerke het uitbreiden van een zomer huis De Ruiser 34; het verbouwen/uitbreiden van een woonhuis Dorpsstraat 3 7; G apin ge het bouwen van een bedrijfs- loods Schellachseweg I a; Koudekerke het bouwen van een serre Lan ge Voorhout 13; het bouwen van een tuinhuis Lange Voorhout 8; Oostkapelle het uitbreiden van een woonhuis Oude Domburgseweg 54; het plaatsen van een blokhut Halve Maanstraat 24; - het slopen van een asbest dak Dorpsstraat 42; Veere 0 het uitbreiden van een toiletge bouw Bastion 12; Vrouwenpolder het bouwen van een garage Vrouwenpolderseweg 40; Westkapelle - het bouwen van een serre Bea- trixstraat 58; het verbouwen van een kruisge- bouw tot woning De Gasem- brootstraat 26; Zoutelande het uitbreiden van een woning Sloestraat 9; 0 het bouwen van een opslagloods Molenweg Zoutelande. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat, van 8 september tlm 6 oktober 2000 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, de aanvraag om een milieuvergun ning en de ontwerp-beschikking tot vergunningverlening voor uit breiding van de inrichting: Benaresweg 5 te Westkapelle (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Westkapelle, sectie F, nummer 25), die is ingediend door J. Peene. Buiten de openingstijden om kun nen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. (0118) 555447). Tot en met 6 oktober 2000 kun nen gemotiveerde bedenkingen te gen de aanvraag en de ontwerp beschikking schriftelijk door ieder een bij het college worden inge- diend.Wanneer u niet wilt dat uw persoonlijke gegevens bekend wor den gemaakt, dient u dit tegelijk met het indienen van uw beden kingen kenbaar te maken. Op ver zoek kan tot en met 6 oktober 2000 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd ge zag, de aanvrager en overige aan wezigen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. BOMENVERORDENING Wij maken bekend dat van 6 september tlm 18 oktober 2000 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, de kapvergunning die wij hebben verleend aan het Waterschap Zeeuwse Eilanden voor de uitvoering van het Groenbeheerplan. Het betreft een vergunning voor het rooien van de houtopstanden langs de volgende wegen: Pauluswegeling: weerszijden; Strandweg: zuidzijde, o.a de populieren; e Westhovenseweg: westzijde; - Wijkhuijsweg: weerszijden; Krommenhoekseweg: weerszijden; Bergweg: weerszijden; Schellachseweg: oostzijde; Valkenisseweg: zuidzijde, o.a. de populieren; Slobberduins fietspad: noordzij de. Een aantal vitale essen en mei doorns zal gespaard blijven. Be langhebbenden hebben een wette lijke mogelijkheid om tot 6 weken na publicatie bezwaar te maken tegen de verleende kapvergunning. Domburg, 6 september 2000 Burgemeester en Wethouders van Veere pz< huis-aan-huis kranten thuis in je buurt

de Faam | 2000 | | pagina 14