03 Restaurantkok Gastheer/gastvrouw de Smit m Wot kan Lion keukens voor u betekenen? P* pz< huDS-aan-huis kranten thuis in je buurt E MOL i i keuken regio UW WONING COMPLEET GESTOFFEERD V. C1000 Werken met plezier! Ons onderhoud vraagt van u even wat aandacht! Bei 0900 - 20.20.990 voor de beste banen in Zeeland weer gaan leren is jezelf trakteren Het Arbeidsbureau organiseert Opleiding tuinaanleg en onderhoud 1.800,- Seniorenfauteuil v.a. 595,- Een nieuwe uitdaging in een inspirerende omgeving? Afdelingsmanager SlagerijKW en ACF en assistent afdelingsmanager brood/kaas en vleeswarenf cassières, verkoopmedewerkers en vulploegmedewerkers Gevraagd FRUITPLUKKERS(STERS) voor de periode sept./okt. Fam. Vermue Westeindsedijk 4 4454 PW Borssele tel: 0113-352004 werk ONTWIKKELING VAN WERKGELEGENHEID Aan alle bewoners van MIDDELBURG (Griffioen, Klarenbeek en Centrum) Den Exter Bouw b.v. Opdat u niet struikelt over ons werk. 10 FAAM/VLISSINGER Woensdag 23 augustus 2000 J 7 dagen per week tussen 9 en 21 uur Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland Instelling voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie U wilt beter, u wilt verder, u wilt vooruit, maar u mist basiskennis. U schrijft met fouten, u rekent niet goed, u spreekt geen Engels. Het ROC biedt u een praktische manier om uw kennis aan te vullen. 1x per week 2,5 uur les met anderen op hetzelfde niveau. Dit kost u 52,50 voor een heel jaar (excl. leermiddelen). De lessen starten vanaf 30 augustus en worden gegeven in Middelburg en Vlissingen. Tussentijdse instroom is soms mogelijk. Ochtendlessen van 8.45 - 11.15 uur Middaglessen van 12.45 - 15.15 uur Avondlessen van 19.00 - 21.30 uur Locatie Middelburg Latijnse Schoolstraat 10 Tel.: (0118) 61 62 78 Locatie Vlissingen Verlengde Bonedijkestraat 277 Tel.: (0118) 46 61 86 Kennismaken met de computer Hoe werkt de computer. Basisregels voor het werken met programma's Kennismaken met enkele veel gebruikte programma's. 12 lessen 90,- excl. cursusmateriaal Middelburg woensdagochtend start 30 augustus Vlissingen vrijdagmiddag start 1 september Verbeter uw Nederlands Spelling, grammatica, informatie ordenen, hoofdzaken van bijzaken leren onderscheiden, feiten van meningen onderscheiden, leren luisteren, leren discussiëren. Middelburg dinsdagmiddag en woensdagavond Vlissingen woensdagochtend en woensdagmiddag C Verbeter uw rekenvaardigheden^) Optellen, aftrekken, vermenigvuldigen, delen, breuken, procenten, maten, gewichten, inhouden, werken met de zakrekenmachine. U krijgt op een moderne manier les, onder andere met gebruik van de computer. Middelburg donderdagmiddag Vlissingen dinsdagmiddag Beginnerscursus Engels Voor mensen die nog geen Engels spreken, maar met anderen op datzelfde niveau een start willen maken met Engels leren. De cursus is erg gericht op het Engels leren spreken. Middelburg dinsdagmiddag donderdagmiddag Vlissingen woensdagochtend Voor aanmelding kunt u de onderstaande bon invullen en in een envelop zonder postzegel sturen naar: ROC Zeeland sectoren: gezondheidszorg welzijn en educatie afdeling BE/NT2 Antwoordnummer 600 4330 WB Middelburg U ontvangt dan een uitnodiging voor een kennismakingsgesprek. Naam: mw./dhr. Straat: Postc./Plaats: Telefoonnr.: meldt zich aan voor de cursus I ZEELAND sectoren: gezondheidszorg welzijn en educatie afdeling BE/NT2 Kwaliteit is bereikbaar voor iedereen Verricht u al een tijdje (seizoens)zuerk in de horeca maar hebt u nog geen diploma? Of wilt u omgeschoold zvorden voor werk in de horeca? Grijp dan nu uzo kans, want de Arbeidsbureaus in Zeeland organiseren, in samenwerking met het Centrum Vakopleiding, het ROC en de SVH, een opleiding voor volwassenen tot. restaurantkok en een opleiding tot gastheer!gastvrouw. De opleiding. De opleiding duurt circa 6 maanden, u krijgt 5 dagen per week les. De lessen worden gegeven bij het ROC in Middelburg. De opleiding start na het zomerseizoen. Er komen vakken aan de orde als: waren kennis, voedingsleer, hygiëne, serveertechnieken, drankenkennis, Duits, informatica, fileren en trancheren aan tafel. Na het behalen van het diploma hebt u het niveau van 3e restaurant kok of 3e gastvrouw/gastheer. Voorlichting. U bent van harte welkom op de voorlichtingsbijeenkomst op donder dag 31 augustus om 14.00 uur in de kleine aula van het ROC, Ravensteijnweg 1 te Middelburg. Voor vragen kunt u ook terecht bij de horecaconsulent van het Arbeidsbureau. Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. Voor het bestraten of herbestraten van oprit ten. terrassen, paden rond het huis enz. of een paadje naar de voordeur Voor hel schoonmaken van een verwaar loosde tuin Voor het plaatsen van alle mogelijke schut tingen en af rasteringen enz. Of complete aanleg of renovatie van uw tuin en/of bestrating Voor de renovatie of aanleg van een mooi ga zon Ook voor de aanleg van een vijver of water partij Neem nu contact met ons op. nu hebben we al le tijd voor U en kunnen we op korte termijn tot uitvoering over gaan: Walcherseweg 258 4334 SJ Middelburg tel: 0118-613381 Woonkamer 7.50 m tapijt Keuken 2.00 m vinyl; 4.00 breed Hal trap overloop 3 slaapkamers tapijt TOTAAL GELEGD EN GELIJMD Trappen gelegd 13 treden 450," ALL IN! Vele vinylcoupons HALVE PRIJS! Neem de maat mee! Lamellen 1 CENT per centimeter Langeviele 52-54 (naast Kijkshop) Middelburg 0118-638258 Maandag gesloten Donderdag koopavond 18.45-20.45 uur Biezelingsestraat 51 Kapelle 0113-342101 Maandag gesloten Vrijdag koopavond Let op het juiste adres! In Vlissingen opent eind november een nieuwe Cl000. Een zeer moderne supermarkt, waar de klanten aangenaam hun boodschappen kunnen doen. En waar straks de medewerkers met plezier kunnen werken. Schuitema is de organisatie achter onze Cl000. Zij onder steunen ons bij de ontwikkeling van nieu we formules en het vormgeven van ons sociaal beleid. Met zo'n 382 vestigingen en een totaal marktaan deel van 11% is C1000 één van de succesvolste supermarktketens van ons land. C1000 biedt al haar medewerkers veel kansen om zich te ontwikkelen, komt vanzelfsprekend de levensmiddelen-CAO na en biedt ambitieuze mensen de kans een eigen supermarkt te starten. Plezier in het werk staat bij ons centraal, want alleen dan kun je de consument op een aangename manier bij de dagelijkse boodschappen helpen, tijd, geld en gedoe te besparen. De functies: Als afdelingsmanager bent u verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding en omzet van de afdeling. In overleg met de ondernemer en uw collega-afdelingsmanagers bepaalt u de koers van uw afdeling en van onze gehele Cl000. Als assistent afdelingsmanager ondersteunt u de afdelingsmanager en bent u de vervanger bij diens afwezigheid. Het betreft een fulltime functie. Als verkoopmedewerker bedien je de consumenten en ben je verantwoordelijk voor de handhaving van kwaliteit en hygiëne. Als caissière ben je verantwoordelijk voor het zorgvuldig afhandelen van de geld- en goederenstromen op de afdeling kassa en een klantvriendelijke benadering van onze consumenten. Als vulploegmedewerker zorg je er met je collega's voor dat alle producten netjes in de schappen gepresenteerd worden. De eerste twee functies zijn fulltime, de overige functies zijn zowel fulltime als parttime in te vullen. Het profiel Als afdelingsmanager heeft u een MBO/HBO denk- en werkniveau. U heeft aantoonbare leidinggevende ervaring en beschikt over uitstekende sociale vaardigheden. Voor de functie afdelingsmanager slagerij dient u in het bezit te zijn van het SVO-diploma. Voor de overige functies vragen wij een MAVO/MBO denk- en werkniveau en een zelfstandige en initiatiefrijke instelling. Ons aanbod: Voor de functies bieden wij een marktconform salaris gebaseerd op de CAO voor de levensmiddelenbranche. Voor degenen die de nodige ambitie en mogelijkheden hebben zijn er volop doorgroeimogelijkheden. De werktijden worden uiteraard in overleg vastgesteld. Hebben wij uw interesse gewekt? Stuur uw brief naar: Schuitema Zuid b.v., ter attentie van de heer A. Kappen of M. Van Rooij, Ekkersrijt 3102, 5692 CC SON. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer A. Kappen of M. van Rooij, telefoonnummer: (0499) 48 31 83. C1000 Vlissingen Wij zijn een organisatie die mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, uitgaande van hun (on)mogelijkheden, via maatwerktrajecten begeleidt naar: Regulier werk Gesubsidieerd werk, al dan niet binnen de eigen organisatie Passende activiteiten Wij zoeken gemotiveerde werkzoekenden die opgeleid willen worden voor een functie in de metaal als "allround technisch medewerker" Wij bieden een korte opleiding van 3 maanden met aanslui tend een passende (betaalde) stageplaats bij metaalbedrij ven in de regio. Voorwaarde voor deelname: Woonachting op Walcheren, minimaal 1 jaar werkloos, inge schreven staan bij het Arbeidsbureau en Bovenal affini teit met techniek. Voldoe je aan bovenstaande voorwaarden en ben je geïnte resseerd, vul dan onderstaande antwoordstrook in en stuur deze zo snel mogelijk naar: Stichting Werkgelegenheidsprojecten Walcheren, Postbus 142,4330 AC Middelburg. Naam: Adres: Postcode:Woonplaats: Telefoon:Geboortedatum: M/V perfect ontwerp topproduct met LEICHT vakkundige inme ting compleet technische aanpassingen uit eigen montagebedrijf 30 jaar ervaring op keukengebied perfecte plaatsing v/dkeuken 10 jaar garantie op plaatsing Een perfecte keuken is herkenbaar aan de geslaagde combinatie van vormgeving en functionaliteit. Harmonisch als geheel, knap doordacht tot in de details: keuken van LEICHT zijn keukens waarin iedereen zich meteen thuis voelt. m studio b.v. Livingstoneweg 44A - 4462 GL Goes, tel. 01 13-252143 fax 01 13-251091 Ja, zend mij vrijblijvend de bedrijfsbrochure over: E electrische schuif daken E van concept tot uitvoering E voor particulier en horeca E zwembad overdekking Z,ÖNNERANDA' uw naam: adres: woonplaats: telefoon: Openingstijden showroom: maandag t/m vrijdag op afspraak zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur Maalweg 2a 4456 RM Lewedorp telefoon: 0113-670200 fax: 0113-670201 N.V. DELTA Nutsbedrijven gaat werkzaamheden verrichten in MIDDELBURG GriffioenKlaren beek en Centrum aan het waterleidingnet van maandag 21 t/m vrijdag 25 augustus 2000. Tijdens de werkzaamheden kan bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. De bewoners ontvangen een brief over de exacte datum van de werkzaamheden. Tevens kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan nomaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Voor meer informatie kunt u terecht op het districtskantoor van de N.V. DELTA Nutsbedrijven te Vlissingen, telefoon (0118) 882000 of op Internet http://www.delta-zld.nl/ e-mail: info@delta-zld.nl N.V. DELTA Nutsbedrijven aanvaardt geen enkele vorm van aan sprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd.

de Faam | 2000 | | pagina 10