GEMEENTE MIDDELBURG Laatste nieuws Edelstenenbuurt Jeu de boules-tournooi op Vlasmarkt DELTA Profronde Standwerkersconcours groot succes Rotondes vervangen kruispunten A58 Informatieborden in gebruik Activiteiten Middelburg JA 1000,- subsidie bij aanschaf zonneboiler Spreekrecht aanvragen Commissievergaderingen De Vleeshal Collecte E.H.B.O. Nieuwe directeur Bestuursdienst Brandweer wedstrijden Eerste paal Mortiere Informatielijn van de gemeente Als u geen ongeadresseerd reclamedrukwerk wenst te ontvangen Als u geen reclamedrukwerk én huis-aan-huis bladen wenst te ontvangen Woensdag 16 augustus 2000 FAAM/VLISSINGER 3 Week 33 MAXIMAAL TEXT VANAF PAG. 830 Informatienummer 675 555 Tafeltje kk Dekje W9y plak dan deze sticker op uw brievenbus plak dan deze sticker op uw brievenbus Deze informatiepagina van de Gemeente Middelburg wordt samengesteld door de sectie Communicatie. Reacties zijn van harte welkom! Voor informatie, folders en inzage van stukken kunt u bij Communicatie terecht: Stadhuisstraat 2, telefoon 675450, iedere werkdag open van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur. Internet site: www.middelburg.nl info middelburg, nl In de Vleeshal en de Kabinetten van de Vleeshal, in respectievelijk het Stadhuis en de Zusterstraat, is tot en met 3 september "Generating Live" van Geert Mul te zien. Het is een dynamische presentatie op vi deoschermen met elementen van beeldende kunst, muziek, clubcul tuur en film. "Generating Live" moet je meema ken om erover te kunnen oordelen. Hel is een belevenis die zo lang duurt als je wilt. In de gewelven van de Vleeshal verschijnen de beelden op 4 grote, hangende videoscher men. De muziek maakt de presenta tie compleet. De Vleeshal probeert met nieuwe kunstvormen ook zeker het jongere publiek het museum in te krijgen, met het werk van Geert Mul zal dat zeker lukken. Genera- ling Live is beslist de moeite waard om te gaan zien. Op vrijdag I sep tember wordt de kunst van Geert Mul en Jochcm Paap (Speedy J) op een groot projectiescherm van 15 meter doorsnede op de Markt ver toond. Het is een spectaculair con cert met beeld en muziek. Hel "Sound and Vision project" is voor iedereen gratis te bezoeken. Van 21 tot en met 26 augustus houdt de afdeling Middelburg van de landelijke EHBO weer een col lecte in de gemeente Middelburg. Hiervoor is door het college van burgemeester en wethouders toe stemming verleend. Bewoners van de Edelstenen- buurt hebben een huis-aan-huis circulaire in de bus gekregen met daarin het laatste nieuws over de toekomstplannen van de wijk. Wethouder Bruinooge heeft die circulaire beloofd na een bewo nersavond over het Stationsge bied. De gemeente heeft voorals nog geen plannen met de wijk. Het is wel zo dat de Edelstenen- buurt is benoemd tot aandachts gebied, wat wil zeggen dat de leefbaarheid van de buurt in de gaten wordt gehouden. Hel komt er op neer dat als de leef baarheid in de Edelstenenbuurt ach teruitgaat er wordt gekeken of er maatregelen nodig zijn. Er komt dan een leclbaarheidonderzoek. Be woners en de gemeente gaan dan samen oplossingen bedenken voor de ontstane problemen. Hel gaat dan om bouwtechnische verbeterin gen. maar ook om het verbeteren van de fysieke en sociale kwalitei ten van de wijk. Er zijn vaak vele oplossingen mogelijk, zoals bleek bij de leefbaarheidonderzoeken van de wijken Magristwijk en "t Zand/Stromen wijk. Zo'n leefbaarheidonderzock gaat niet over een nacht ijs. In de eerste fase geven de wijkagent, de Thuis zorg en de wijkbemiddelaar aan wat de sterke en zwakke punten van de wijk zijn. Daarna gaan ambtenaren, de wijkwethouder en bewoners sa men de wijk in om te kijken en te luisteren. In de derde fase vindt er een bcwonerspancl plaats en in de vierde fase worden enkele honder den huishoudens telefonisch geïn terviewd over de wijk. De uitkomsten van het leelbaarhei- donderzoek worden in een slotbij eenkomst gepresenteerd aan de wijkbewoners. Ook dan is hel nog mogelijk te reageren en verbeter- voorstellen te doen. Uiteindelijk ligt het plan er en kan de wijk wor den opgeknapt. De gemeente vindt hel erg belangrijk dal de bewoners meebepalen wat er met de wijk ge beurt. Zover is het met de Edelstenenbuurt nog niet. In de kwaliteitsatlas Mid delburg 2030 is hel gebied als "vlek" weergegeven. Dat kan bete kenen dal er na verloop van jaren plannen worden gemaakt voor het gebied, maar nooit zonder dat de bewoners om hun eigen inbreng wordt gevraagd. Het circulaire over de Edelstenenbuurt ligt voor alle geïnteresseerden gereed bij de afde ling Communicatie van de gemeen te Middelburg, Stadhuisstraat 2. U kunt een exemplaar ophalen tijdens kantooruren: maandag lol en met vrijdag van 08.00 tol 12.00 en 13.00 tot 16.00 uur. Per 1 augustus is Dhr. mr. drs. R.C. Hessing bij de gemeente Middelburg in dienst getreden als directeur van de Bestuursdienst. In de Bestuursdienst zijn een aantal afdelingen samen onderge bracht, namelijk de afdeling Con cernbeleid, Communicatie, Fi nanciële Zaken, Personeel/Orga nisatie/Automatisering en de af deling Interne Zaken. Hessing studeerde rechten en poli tieke wetenschappen in Leiden, was daarna rechterlijk ambtenaar in op leiding. en kwam te werken bij het kabinet van de Commissaris van de Koningin in de provincie Noord- Brabant. Vervolgens werkte Hessing als adviseur van de Korpsbeheerder van de Politie regio Utrecht, toen malig burgemeester Opsteltcn. In 1996 vertrok Hessing naar Rot terdam. Daar werd hij hoofd open bare orde en veiligheid. In die func tie werkte hij nauw samen met de burgemeesters Peper en Opstelten. Hessing stak veel lijd in het veilige en ordelijke verloop van hel voet baltoernooi Euro 2000. Nu dan gaai Hessing aan de slag bij de gemeente Middelburg. De nieu we directeur van de Bestuursdienst heeft onder meer als taak te bevor deren dat de beleidsvorming bij de gemeente een meer samenhangend karakter. Hel is een breed werkveld en dat spreekt Hessing zeer aan. "Tafeltje Dekje" is een activiteit van de U.V V. voor ouderen, ge handicapten en diegenen, die (lijdelijk) zelf niet voor een warme maaltijd kunnen zorgen. De maaltijden kunnen iedere maandag tussen 8.45 en 9.30 uur worden besteld. U kunt hiervoor bellen met nummer 0118-638570. Hel bezorgen ge beurt ook op deze dag. Menu vanaf maandag 2/ augustus tot en met zondag 27 augustus 2000 Maandag Rundersaucijs, bloemkool, gestampte aardappelen Dinsdag Gebakken vleesballetjes, snijbo nen, gestampte aardappelen Woensdag Gesneden lundvlces. sperciebonen, aardappelen Donderdag Kipfilet in groentesaus met rijst Vrijdag Alaskavisfilet, kruidensaus, wortelen, aardappelen Zaterdag Macaronischotel met ham en kaas Zondag Wat de pot schaft Club Jeu de Boules Middelburg en de Vereniging Ondernemers de Vlasmarkt organiseren aanstaan de zaterdag en zondag het Jeu de Boules - toernooi van Middel burg. De Vlasmarkt is het strijd- veld en daarom van stoep tot stoep met zand bedekt. Ruim 200 jeu de boules - spelers treden dit weekend aan op zo'n twintig jeu de boules - banen. De Vlasmarkt is dan ook twee dagen gesloten voor het verkeer. Het idee van een straal jeu de bou les - toernooi is overgenomen uil Frankrijk maar wordt al een aantal jaren in sommige Nederlandse sle den gespeeld. Vorig jaar werd het toernooi voor hel eerst in Middel burg gehouden en het was volgens de organisatie een groot succes. Zo'n 200 deelnemers deden mee uit binnen - en buitenland. Echt veel meer kunnen trouwens niet mee doen, omdat anders het toernooi te lang duurt. Op zaterdag 19 augustus spelen 50 doubletten, de paren legen elkaar. Dit zijn spelers zonder officiële li centie. Ze beginnen om 14.00 uur en het spel duurt deze eerste loer- nooidag tot 22.00 uur. Op zondag 20 augustus spelen de tripletten, de trio's. Dit zijn zeer ervaren jeu de boules - spelers en ze zijn ook door de bond voorzien van een licentie. Onder leiding van de officiële scheidsrech ter Vcrroen uit Rotterdam, strijden zij voor de drie geldprijzen die door de organisatie ter beschikking zijn gesteld. De tripletten starten zondag om 10.30 uur en de finale is om on geveer 18.00 uur. Het toernooi is bedoeld om hel pu bliek kennis te laten maken met de sport en de Club Jeu de Boules Middelburg. Kijken naar wedstrij den is natuurlijk leuk, maar zelf een "boules" gooien is nog leuker; er zijn dan ook een aantal banen be schikbaar voor diegenen die ook willen spelen. Als leukigheidje is hel ook mogelijk om met een "bou les" op eieren te gooien. Gooi je een ei vanaf acht meter stuk. dan win je een fles wijn! Op zaterdag 2 september wordt op de Middelburgse Markt om 12.30 uur hel startschol gelost voor de in ternationale DELTA Profronde Voor de 40e keer rijdt een peloton renners door Midden-Zeeland voor de grootste eendaagse wielerwed strijd die onze provincie rijk is. Voor de start is er vanaf 10.00 uur al van alles op de Markt te doen. Zo staat er een springkussen en is er theater. Verder wordt er de uitslag van een prijsvraag bekend gemaakt waarbij mooie prijzen zijn te win nen. Het dcclnameformulier van de prijsvraag en de reglementen vindt u volgende week op deze pagina. Voor het eerst houden de di verse brandweerposten van de Stadsgewestelijke Brandweer onderling een brandweerwed- strijd. Op zaterdag 26 augus tus wordt vanaf 08.00 tot 15.00 uur op verschillende lo caties gestreden om de eerste plaats. De brandweerwedstrijden vin den plaats in Vlissingcn op de Boulevard, in Middelburg op de Langcvielesingcl, de J.H. Huijssenstraat en de kazerne aan de Overloper en in Arne- muiden in de omgeving van de brandweerkazerne. De dag staal in het teken van een sportieve brandweercompeti- tie met ludieke opdrachten. Natuurlijk wordt het evene ment ook aangegrepen om de onderlinge contacten van de diverse stadsgewestelijke brandweerposten te verstevi gen. Ten tijde van het evene ment blijft de paraatheid van de brandweer ongewijzigd. Op donderdag 24 augustus slaat wethouder Bruinooge van Middel burg de eerste paal in het bedrijven park Mortiere. Hel is de start van de bouw van de nieuwe vestiging van Care Schadeservice. Care is hel eerste bedrijf dat zich vestigt in het Mortieregebied. Uit eindelijk wordt in de komende ja ren een gebied van ruim 200 hecta re bebouwd met bedrijven en wo ningen. Standwerker Bertus de Regt uit Bergen op Zoom heeft het Stand werkerconcours 2000 gewonnen. De Regt was één van de zestien standwerkers die Middelburg aandeden op de drukste dag van het jaar; dolle donderdag. Het concours is een jaarlijks evene ment in de Lange Delft en georga niseerd door de Centrale Vereni ging Ambulante Handel en de ge meente Middelburg. De Lange Dcllï was deze donderdag de doorgaande route vanaf de kermis op de Markt naar de weekmarkt op hel Damplein en hel Ringrijden op Park Molenwater. De standwerkers hadden dan ook veel publiek, dat ruim de lijd nam om te kijken en te luisteren naar de verkooptrucs van de handelaren. Ginsen-zalf. vliegen meppers, inlegzolen en kabelritsers en nog veel meer producten werden met verve aan de man gebracht. Een jury van vijf heeft de standwer kers de hele dag beoordeeld op over tuigingskracht. originaliteit en wel sprekendheid. Het standwerkerscon cours van dit jaar kenmerkte zich door het hoge niveau van dc deelne mers en de originele producten. Vol gens dc jury is de wedstrijd niet meer weg te denken uil de stad. Wethouder Luitwieier reikte om 17.00 uur dc prijzen uit. De eerste prijs ging naar de publiekslieveling Bertus de Regt. De jury zag in hem meer een artiest dan een koopman. Met de groenlcnschaaf die hij de monstreert en verkoopt, staal de Regt al jaren op de markt, maar het is net of hij er voor het eerst mee op pad is. Mevrouw van de Ruil uit Capelle aan de IJssel werd tweede. Volgens de jury was de vrouw met het vlek- kenzeep het prototype van een standwerker: vlot. inspelend op het publiek en expressief. De derde Standwerkerconcours in de Lange Delft. (Frank Viergever) plaats was voor mevrouw Polder - Koeman uit Rotterdam. Zij stond op het concours met porseleinen pop pen. De jury noemde haar deskun dig, overtuigend en enthousiast. De jury bestond dit jaar uit vijf le den. Ie weten de heer de Jonge van de Stichting Evenementen Middel burg. de heer Pouwer van de Kamer van Koophandel, mevrouw de Visser van de VVV Middelburg, de heer Sehuilema voor de Middelburgse middenstand en de heer Oosterling van dc gemeente. Rijkswaterstaat is sinds deze week druk doende de aanslui ting van Middelburg op de Rijksweg A58 te verbeteren. De twee kruispunten op het viaduct van de Schroeweg worden ver vangen door twee rotondes. Het is met name de bedoeling dat de verkeersveiligheid op het via duct over de A58 wordt ver groot. Tijdens de werkzaamheden is de Schroeweg gesloten voor krui send verkeer, verkeer uit Vliss- ingen kan via de Toren weg en de Nieuwe Vlissingseweg Middel burg bereiken. Rijkswaterstaat legt de rotondes aan op de plek van de beslaande T- splitsingen. De rotondes zorgen ervoor dal hel verkeer op het via duct elkaar niet meer kruist. Zo doende is er minder kans op bots ingen. Het verkeer komt straks via ver schillende rijbanen waar het we zen moet. richting A58 of richting Middelburg. Omleidingen Tot circa 15 september is het via duct afgesloten voor kruisend ver keer om dc veiligheid van hel wcgpcrsoneel te garanderen. Auto mobilisten vanuit Vlissingen wor den omgeleid via de Torenweg en de Nieuwe Vlissingseweg, verkeer vanuit Middelburg kan ook niet over dc A58 naar Vlissingen. Dc routes van Vlissingen naar Vlissin- gen-Oost, vanaf Goes richting Middelburg en van Middelburg naar Vlissingen-Oost zijn bereik baar. Vlissingen-Oost is vanaf Goes niet over de Schroeweg te bereiken. De wegwerkzaamheden duren tot uiterlijk 29 oktober. De gemeente Middelburg en dc politie hebben bij Rijkswaterstaat er op aan gedrongen snel met maatregelen te komen om de ver keersveiligheid van de kruispunten te verbeteren, omdat er in dc loop der jaren vele ongevallen plaats hebben gevonden. In 1994 is de verkeerssituatie aan de Schroeweg al eens aangepast, maar niet tot volle tevredenheid. De verkeers- verbeteringen zijn uiteindelijk sneller gerealiseerd dan was ver wacht. Rijkswaterstaat heeft voor het project onverwacht geld gekre gen van het ministerie van Verkeer cn Waterstaat. Zo'n acht ton is er nu beschikbaar om de rotondes aan te leggen en de weg aan te passen. De gemeente Middelburg is erg blij met de aanpassingen aan de autoweg. De verkeersveiligheid verbetert maar ook het uiterlijk van hel via duct wordt opgewaardeerd. Het viaduct bij de A58 is de entrée van de stad en de omliggende gronden worden ontwikkeld lot het Mortic- re-gebied. Het bedrijf "Care schadeservice" slaat daar als eerste op 24 augus tus de eerste paal van de nieuwe vestiging. Wethouder Luitwieier neemt het informatiebord aan de Schroeweg in ge bruik. Frank Viergever) De gemeente Middelburg licht met twee nieuwe informatiepane len binnenkomende automobilis ten in over mogelijke parkeer - en verkeersproblemen en welke eve nementen er in de stad worden gehouden. De elektronische infor matieborden zijn geplaatst aan de Sandberglaan en de Schroeweg en vorige week door wethouder Luitwieier in gebruik genomen. Het is een maatregel met een aantal voordelen. Het publiek wordt al vroeg op de hoogte gebracht van verkeersomlcidingcn en kan dus nog een andere route nemen. Ook kan de informatie direct worden aangevuld en gewijzigd. Het ver keer wordt zo beter door de stad ge stuurd. Verder kunnen bijzondere evenementen bij het publiek wor den aangeprezen. Het is niet de be doeling dal de informatiepanelen als reclamezuilen worden gebruikt. Commerciële activiteiten worden dus van de informatieborden ge weerd. De dynamische displays zijn 2.20 meter breed en 1.40 meter hoog en staan op palen. Eerst zullen alleen teksten worden gebruikt, op den duur wil de gemeente ook met pic togrammen gaan werken. Wij willen u erop attenderen dat de gemeente Middelburg een in formatielijn heeft. Deze informa tielijn is geopend om dc telefoni sche bereikbaarheid naar de bur ger toe te vergroten. Deze informatielijn geeft u 24 uur Donderdag 17-8 Abdijrondlciding - 15.00 - 16.30 uur Antiek- en ambachtenmarkt op Vismarkt - 09.00 - 16.00 uur Beiaardconcert Abdijcomplex - 12.00- 13.00 uur Kerkenpad ANWB - 13.30- 15.00 uur Lange Jan -project Abdijcomplex - 11.00 - 17.00 uur Rondleidingen Stadhuis Vrijdag 18-8 Weekmarkt in Arnemuiden Rondleidingen Stadhuis Stadswandeling ANWB - 13.30 uur Zaterdag 19-8 Rondleidingen Stadhuis Stadswandeling ANWB - 13.30 uur Jeu de Boules Toernooi Vlasmarkt Zondag 20-8 Rondleidingen Stadhuis Stadswandeling ANWB - 13.30 uur Jeu dc Boules Toernooi Vlasmarkt Maandag 21-8 Boeken - en verzamelmarkt Markt - 1 1.00 - 17.00 uur Rondleidingen Stadhuis Stadswandeling ANWB - 13.30 uur Dinsdag 22 -8 Abdijrondleiding - 15.00- 16.30 uur Rondleidingen Stadhuis Stadswandeling ANWB - 13.30 uur Excursie Kaasboerderij Schellach Prooijenseweg 26 - 19.00-20.30 uur Voor meer informatie kunt u bellen met de VVV Middelburg, telefoon 659 900. per dag informatie over de opening stijden en adressen van de verschil lende diensten binnen de gemeente. Ook wordt antwoord gegeven op de meest gestelde vragen op het ge bied van belastingen cn burgerza ken. Het nummer van de informatielijn is (01 18)67 55 55. Voor meer informatie kunt u ook onze website bezoeken. Het adres is www.middeburg.nl Géén ongeadresseerd rek I amed ru k werk Wél Huis aan Huis bladen Verkrijgbaar bij de Gemeente, of bel 0900-2025095 (50 c.p.m.) Géén ongeadresseerd reklamedrukwerk, géén Huis aan Huis bladen Verkrijgbaar hij de Gemeente of bel 0410()-202f»()95 (50 c.p.m. Deze stickers kunt u ophalen bij de sectic Communicatie, Stadhuisstraat 2. Douchen en afwassen met warm water en de helft van de kosten op gas - en elektriciteitsverbruik besparen, het lijkt tegenstrijdig maar is zeker mogelijk. Tenmin ste als wordt overgestapt op de energiebron van de toekomst: de zon. Dc gemeente Middelburg werkt graag mee aan een beter milieu. Zo heeft de stad een gescheiden huisaf valinzameling, een chemokar maar ook een milieustraat en een cncr- giczuinigplan voor stadsvcrlichling. Dc gemeenteraad heelt vorig jaar ook nog eens 100.000 gulden subsi die toegezegd om de plaatsing van zonneboilers te stimuleren. Maxi maal 80 inwoners die een zonne boiler aanschaffen krijgen I'll 000,- gulden korting. Hierbij geldt wel: wie het eerst komt wie het eerst maalt. Ook geeft het rijk nog eens 500.- subsidie. Tel uit u winst als u nu een zonneboiler aanschaft. Voordelen Een zonneboiler is goed voor het milieu cn goed voor de portemon nee. Bij gemiddeld verbruik bespaart een zonneboiler 200 kubieke meter aardgas per jaar. Dat betekent dat de hoeveelheid koolmonoxide die in de lucht wordt uitgestoten enorm daalt. Tegelijkertijd bespaart u veel geld want u hcclï een lagere gasre- kening. Er zijn meer voordelen: de zonneboiler kan snel en goedkoop worden geïnstalleerd en u spreekt gelijk een systematische kwaliteits controle af. U krijgt van de ge meente fl 1000.- korting bij de aan schaf van een zonneboiler als uw woning voldoet aan enige voor waarden. Op het dak moet scha- duwvrije ruimte zijn om zonnep anelen te plaatsen, zo'n 2x2 of 1 x 4 meter. De subsidie is in eerste instantie bedoeld voor eigenaren van huizen die voor 1995 zijn ge bouwd Tenslotte dient een aanmel dingsformulier Zonncboileraklie in gevuld te worden. Zo'n formulier kunt u ophalen bij de afdeling com municatie, Stadhuisstraat 2 in Mid delburg. Zonne-energie is de ener gie van de toekomst. De 21c eeuw- is zelfs uitgeroepen tot dc eeuw van de zon. Er volgen ook steeds meer toepassingen van zonne-energie, de zonneboiler is er een van die directe voordelen biedt voor bewoners. In Leiden en Uithoorn was dc zonne- boileraktie een groot succes. In de maandelijkse vergaderingen van de gemeenteraad worden de voorstellen van het dagelijks be stuur van de gemeente behandeld. Voordat de raad deze voorstellen behandelt, worden ze in één van de raadscommissies van Advies en Bijstand besproken. Op maandag 28 augustus is de eerste vergade ring van de gemeenteraad na de zomervakantie, zodoende vinden de eerste commissievergaderingen sinds deze week weer plaats. Alle vergaderingen van de gemeen teraad of de vaste raadscommissies worden van te voren aangekondigd op de gemeentelijke pagina in dc Faam. In het geval van dc raads commissies wordt ook aangegeven ol" spreekrecht kan worden aange vraagd. Maar wal houdt spreekrecht nu eigenlijk in? Commissievergaderingen Een voorstel van hel college van burgemeester en wethouders aan de gemeenteraad wordt dus eerst in een raadscommissie besproken. Deze commissie bekijkt het voorstel en geeft dan een advies aan dc ge meenteraad. Dc gemeenteraad neemt dc uiteindelijke beslissing of een voorstel wel of niet wordt aan genomen. Wanneer voor een com missievergadering een bepaald on derwerp op de agenda staat waar over u uw mening wilt laten horen, is dal zeker mogelijk. U kunt dan van de mogelijkheid tot spreekrecht gebruik maken. Dit kan alleen bij dc raadscommissievergaderingen, tijdens de vergaderingen van dc ge meenteraad hebben inwoners geen mogelijkheid tot spreekrecht. Wan neer een burger van het spreekrecht gebruik wil maken, dient hij of zij dit vooraf aan te melden bij dc se cretaris van desbetreffende commis sie. Dc namen en de telefoonnum mers van de secretaris slaan bij de vergaderdata van de commissies vernield. Spreektijd De inspreker wordt in twee termij nen de gelegenheid gegeven zijn of haar mening aan dc commissieleden duidelijk te maken In de eerste ter mijn heeft de inspreker een spreek tijd van maximaal vijf minuten. Daarna kunnen dc commissieleden cn dc portefeuillehouder hierop re ageren en antwoorden. Wanneer de inspreker dan nog vragen hcclï. is er aansluitend een tweede inspreektcr- mijn. Deze is maximaal drie minu ten. Hierop kunnen de commissiele den en de portefeuillehouder weder om reageren. Het spreekrecht zorgt er dus voor dat een ieder al zijn of haar bezwaren kenbaar kan maken, nog voor er een besluit genomen is door dc raad. De volgende raadscommissiever- gaderingen vinden deze week plaats in de Raadzaal van het Stadhuis in Middelburg: Woensdag 16 augustus: Commis sie Welzijn, Personeelszaken, On derwijs en Milieu (WPOM). Se cretaris mevrouw J.P. de Nooijer, telefoon 675 531 Donderdag 17 augustus: Com missie Cultuur, Ouderenbeleid, Recreatie en Toerisme (CORT). Secretaris mevrouw J.P. de Nooijer, telefoon 675 531 Maandag 21 augustus: Commis sie Economische zaken. Sociale zaken en Infrastructuur (ESI). Secretaris de heer J.A.W. de Wolf, telefoon 675 304 Dinsdag 22 augustus: Commissie Algemene en Bestuurlijke Zaken (ABZ). Secretaris mevrouw mr. A.C. Bcije- van Duivendijk. tele foon 675 434. De vergaderingen van deze com missies beginnen allemaal om 19.30 uur. Iedereen kan de bijeen komsten vanaf de publieke tribune bijwonen. Mensen die slecht ter heen zijn, kunnen van te voren con tact opnemen met dc boden van het stadhuis (telefoon 675 403). De vergaderagenda en de daarbij behorende stukken liggen vanaf vier dagen voor dc vergadering ter inzage bij de secretaris van de des betreffende secretaris en bij de af deling Communicatie Stadhuis- straal 2. Het is mogelijk om tijdens deze vergaderingen uw stem te la ten horen, u heeft recht van in spraak. U dient dan van tevoren bij de secretaris van de commissie dit spreekrecht aanvragen.

de Faam | 2000 | | pagina 3