INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN 6 iiiiiftMiJiii IftllltUhiHliÉli tfeteüuülL A fGEMEENTE MIDDELBURG MIDDELBURG I VUSSINGEN VEERE FAAM/VLISSINGER Woensdag 26 juli 2000 INFORMATIE OVERHEID m BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - Het verbouwen van een voorge vel met winkelpui Vlissing- sestraat 69 - Het bouwen van een serre en garage Badhuisstraat 5 7 - Het uitbreiden van de woning P.A. de Genestetlaan 13 - Het uitbreiden van een woning Gerbrandystraat 98 - Het verbouwen van twee pan den tot een woning Boulevard Bankert 26-28 - Het bouwen van een serre Mid denhofsingel S3 - Het bouwen van een kantoor WET MILIEUBEHEER Kennisgeving meldingen arti kel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieube heer van: 1. Stichting Middelburgs Instituut voor Kunstzinnige Vorming te Middelburg voor een activiteitencentrum, gelegen op het perceel Kuiperspoort 12- 18 te Middelburg; 2. Provincie Zeeland te Middel burg voor een kantoorgebouw, gelegen op het perceel Sint Pieterstraat 38 te Middel burg; 3. Eetcafé 2000 te Middelburg voor een horecabedrijf, op het perceel gelegen op het perceel Krommeweele I te Middel burg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur op grond van artikel 8.40 Wet milieu beheer van toepassing. .BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: 0118-555444; fax: 0118-555433. Postadres: Postbus 1000, 4357 ZN Domburg Afval-informatielijn: 0800-0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en on derhoud: 0118-555447.Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centra le publieksbalie ingericht De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de vol gende zaken: - Cluster Zorg telefoon: 0118- 555445; onderwijs, subsidies, uitkeringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicap ten. - Cluster Burgerzaken tele foon: 01 18-555446; reisdocu menten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadmi nistratie, burgerlijke stand, be lastingen, algemene zaken. - Cluster Grondgebied tele foon: 01 18-555447; bouwza ken, bestemmingsplannen, grondverkoop, huursubsidie, mi lieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze on derwerpen. ruimte Denemarkenweg 20 - Het plaatsen van een tijdelijke voorziening terras/windscherm Boulevard Bankert 756 - Het bouwen van een kweekkas Vlissmgsestraat (K) 2 7 volks tuincomplex "Levenslust" tuin 173 - Het verbouwen van de onder helft van de achtergevel Roer straat 20 - Het bouwen van een serre Ra velijn 14 - Het bouwen van een garage en een dakkapel Filips de Goede- baan 11 - Het restaureren funderings werkzaamheden van de Oran jemolen Oranjedijk (ongenum merd) zijn ingekomen voor het: bouwen van een columbarium op het perceel Westelijke Oude Havendijk 3; bouwen van een serre op het perceel Sint Jorisstraat 3; bouwen van een woning met garage op het perceel Quarles- havenstraat 18 te Nieuw- en Sint Joosland; verbouwen en uitbreiden van een woning op het perceel Sportlaan 18; verbouwen van een keuken op het perceel Langeweg 7 te Nieuw- en Sint Joosland; bouwen van een kantoor op het perceel Schenge 4-6; plaatsen van een GSM-anten- ne-installatie achter de galmga ten van de toren op het gebouw van Delta Nutsbedrijven op het perceel Poelendaelesingel 10; bouwen van vijf bedrijfshallen op een perceel aan de Schroe- weg (bedrijventerrein Mortiere). N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van IO tlm 14 juli TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunnin gen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schrif telijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet ui terlijk worden verzonden (per ptt- post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Info: 0118-555444. BEKENDMAKINGEN (enkele officiële publicaties van de gemeente Veere worden ook ge plaatst in de Staatscourant: www.sdu.nl/staatscourant) GOEDKEURING Ie HERZIENING BESTEM MINGSPLAN '"t HOFJE" - Het bouwen van een schuur Dwarsstraat 18 - Het uitbreiden van het balkon Ceresstraat 2-4 - Het restaureren van de kerkto ren Weverstraat 5 7. Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas wor den ingediend nadat op de aan vragen is beslist. Het is mogelijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - Het wijzigen van de voor- en achtergevel Spaarnestraat 26 - Het plaatsen van een schuifpui aan de achter (tuin) zijde Abra ham Kuyperstraat I 7 - Het uitbreiden van een woning Beciusstraat 4 2000 zijn de volgende bouw-, ge- bruiks- en/of sloopvergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd: het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Doeleweg 6; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Brandenburglaan 47; het bouwen van een garage op het perceel Seispark 2; het bouwen van een schuur/ berging op het perceel Branden burglaan 10; het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Brandenburglaan 45; het uitbreiden van een woning op het perceel Park de Mouche- ron 31; het uitbreiden van een bedrijfs hal op het perceel Ampèreweg 4; het bouwen van een garage op het perceel Seispark 14; het verplaatsen van een schuif deurkozijn op het perceel Van Kleffenslaan 100; het bouwen van een bijkeuken op het perceel Akkerlaan 61; het uitbreiden van een woning op het perceel Amnestylaan 132 (betreft wijziging van een bouwplan waarvoor reeds eer der bouwvergunning is ver leend); het uitbreiden van een woning op het perceel Torentrans 131; het bouwen van rijwielstallingen op een perceel aan de Doele weg en aan het Stationplein te Arnemuiden; het bouwen van een tuinschuur Gedurende 6 weken, van 27 juli tlm 6 september 2000, ligt ter inzage het besluit van Gedepu teerde Staten van Zeeland d.d. 11 juli 2000, tot het goedkeuren van de I e herziening van het bestem- mings-plan '"t Hofje" te Westka- pelle. Gedurende de genoemde termijn kan beroep ingesteld worden en kan eventueel een verzoek om voorlopige voorziening worden in gediend bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, Postbus 20019,2500 EA te den Haag door: - diegene die tijdig zijn bedenkin gen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland kenbaar heeft ge maakt; - iedere belanghebbende die aan toont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 2 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdig zijn bedenkingen bij Gedeputeerde Staten kenbaar te maken. Dit besluit van Gedeputeerde Sta ten treedt in werking daags na de afloop van de beroepstermijn. In dien binnen deze termijn bij de Voorzitter van de Afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlo pige voorziening wordt ingediend treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. VRIJSTELLINGS PROCEDURES Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: - het bouwen van bedrijfsverza melgebouw aan de Pauluswege- ling te Westkapelle; - het bouwen van bedrijfsverza melgebouw op het bedrijfster rein aan de Molenweg te Zoute- lande. - Het bouwen van de keuken Ver lengde Bonedijkestraat 334 - Het verbouwen van voormalige bibliotheek/entree pui Lange Zelke 91 - Het verbouwen van het pand Delifrance croissanterie Wol straat 106 - Het verbouwen van het portaal Westerstraat 15 - Het verbouwen van kleedacco- modaties Koudekerkseweg 88 (afwijking bouwvergunning) - Het bouwen van een open over kapping Deinsvlietweg 2a - Het bouwen van een woning Heideveld 2 - Het bouwen van een schutting Doornenburg 31 -33 - Het bouwen van een tuinhuisje Vlissingsestraat (K) 27 volkstuin complex "Levenslust" tuin 21 - Het bouwen van een tuinhuisje Schans 9 - Het verbouwen van dakkapellen voor- en de achterzijde van de op het perceel Oude Vlissingse- weg 46; het verbouwen/uitbreiden van een woning op het perceel Seis- straat 6; het plaatsen van twee GSM-an- tennezendmasten op het per ceel Noordbolwerk 33; het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Lingestraat 30. Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de aan gegeven datum van bekendmaking van een besluit aan aanvrager een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Voorts is een bouwvergunning ver leend voor het bouwen van een bijkeuken op het perceel Hayman- straat 27. (Derden)belanghebben- den kunnen tegen deze beslissing op bezwaar binnen zes weken na de aangegeven datum van be kendmaking van het besluit aan aanvrager, een gemotiveerd be roepschrift indienen bij de Arron dissementsrechtbank te Middel burg. BELEID WELSTANDSEISEN VOOR TUINHUISJES EN SCHUURTJES/ BERGINGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in hun vergadering van 4 juli 2000 het volgende beleid hebben De bouwplannen voldoen niet ge heel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruikmaking van de in de betreffende bestemmings plannen opgenomen mogelijkheid vrijstelling te verlenen. In verband hiermee liggen de bouw- en situ atietekeningen van 27 juli tlm 23 augustus 2000 tijdens de ope ningstijden voor een ieder ter inza ge in het gemeentehuis te Dom burg. Gedurende deze periode be staat voor u de gelegenheid schrif telijke bedenkingen tegen de bouwplannen bij het college in te dienen. ART. 19, lid 3 WRO Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: Zoutelande - het uitbreiden van een woning Noordendolfer 21. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan.Wij zijn van plan toe stemming te verlenen door toepas sing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 27 juli tlm 23 augustus 2000 tijdens de openingstijden voor een ieder ter inzage op het gemeente huis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de moge lijkheid schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplannen bij het col lege in te dienen. ART 50 Woningwet Wij maken bekend dat een aan vraag is binnengekomen om ver gunning ingevolge de Woningwet voor het bouwen van een bedrijfs woning Plantlustweg 5 te Seroos- kerke. Het bouwplan voldoet niet aan het ter plaatse geldende be stemmingsplan, maar wel aan het vastgestelde (nog niet goedgekeur woning Gerbrandystraat 168 - Het slopen c.q. verwijderen van asbesthoudend materiaal (in vloerbedekking en platen) Bree- waterstraat 34 - Het verwijderen van asbesthou dend materiaal Aagje Deken straat 95 - Het verbouwen van een pand Nieuwe Vlissingseweg 71 - Het bouwen van een volhère Kappeyne van de Coppellos- traat 2 - Het aanbrengen van lichtrecla me Goosje Buskenstraat 174 - Het plaatsen van lichtreclame Boulevard Bankert 756 - Het verbouwen/uitbreiden van een woning Kleiweg 20 - Het verbouwen van een pand tot drie woningen Wilhelminas- traat 65-67 - Het bouwen van een tuinhuisje Vlissingsestraat (K) 27 volkstuin complex "Levenslust" tuin II - Het uitbreiden van de woning vastgesteld. Van Rijkswege is aangekondigd dat er naar wordt gestreefd in 2001 de Woningwet te wijzigen. Mede in verband daarmee heeft het colle ge besloten haar welstandsbeleid te wijzigen in die zin dat vooruitlo pend op genoemde wetswijziging, bouwplannen voor tuinhuisjes en schuurtjes/bergingen in de ge meente Middelburg, met uitzonde ring van het gebied gelegen bin nen het Beschermd Stadsgezicht, voor wat betreft de eisen van wel stand voortaan worden getoetst aan de toekomstige (ontwerp) stadsgewestelijke welstandscrite ria.Volgens het (voorlopig) ontwerp van het voorgestane "Welstands beleid Stadsgewest Middelburg en Vlissingen" voldoen tuinhuisjes en schuurtjes in elk geval aan redelij ke eisen van welstand indien wordt voldaan aan de volgende al gemene criteria: de nokhoogte mag maximaal 3 meter bedragen, het bouwwerk dient meer dan I meter uit de perceelsgrens te staan, het bouwwerk dient meer dan 3 meter uit de erfgrens met het openbaar gebied te staan, en het bouwwerk dient meer dan 3 meter uit de achtergevel te staan. Afhankelijk van de materiaalkeuze dient voorts rekening te worden gehouden met het volgende: hout: de dakbedekking dient te worden aangepast in relatie met de) bestemmingsplan "Buitenge bied". Wij zijn bereid om na ver kregen verklaring van geen be zwaar van Gedeputeerde Staten van Zeeland (als bedoeld in artikel 50 lid 5 van de Woningwet) de bouwvergunning te verlenen. In verband hiermee ligt het bouw plan met ingang van 27 juli tlm 9 augustus 2000 tijdens de ope ningstijden voor een ieder ter inza ge op het gemeentehuis te Dom burg. Gedurende deze periode be staat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan in te dienen bij het col lege. BOUWISLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning, meldingen zijn ingekomen voor: Grijpskerke - het plaatsen van een blokhut Oostkapelseweg 6; - het bouwen van een tuinhuisje Garijp 2; - het plaatsen van een container Baayenhovenseweg 4; Serooskerke - het uitbreiden van een woning Oostkapelseweg 8 7; - het uitbreiden van een woning Oostkapelseweg 12; Veere - het uitbreiden van een garage van Bourgondiëlaan 42. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGENIMELDINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende Piersonstraat 6 - Het verbouwen van een garage Josine Reulinglaan 13 - Het plaatsen van een dakkapel aan de achterzijde Joost De Moorstraat 34 - Het uitbreiden van een woning Vlissingsestraat 2A - Het plaatsen van een dakkapel Ceresstraat 36. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending daar van bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op IO augustus 2000. Uw plan moet tenminste één week voor de ver gaderdatum bij bouw- en woning toezicht ingediend zijn. MONUMENTENWET Ingevolge artikel 12 van de Mo de omgeving, de kleuren in een donkere of naturel afwerking (naar aanleiding van een recen te kwestie in de nieuwbouwwijk "De Hooge Plaaten" wordt door het college aanbevolen om tuinhuisjes of schuurtjes/bergin gen in deze wijk uit te voeren met een lessenaardak of een plat dak); gemetseld/steenachtig: de kleur dient te worden aangepast aan de hoofdbebouwing, de dakbedekking dient in relatie te worden gebracht met de omge ving (gelijke materialen en kleur stelling); prefab beton: de thans be kende prefab beton schuurtjes voldoen niet aan redelijke eisen van welstand. Voor de goede orde wordt er op gewezen dat op grond van de hui dige Woningwet voor het plaatsen van een tuinhuisje of het bouwen van een schuurtje/berging momen teel nog steeds een bouwvergun ning moet worden aangevraagd of een 'melding bouwvoornemen' worden ingediend. Heeft u vragen over het vorenstaande, dan kunt u contact opnemen met de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling aan de Vlissings estraat 21, tel. 675 200. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, meldingen is ingestemd: (tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Biggekerke - het uitbreiden van een garage Boomwei 7 14-7); - het bouwen van twee dakkapel len Dorpsstraat 63 (12-7); - het wijzigen van de dakbedek king van de loods Schoolstraat 32 (14-7); Domburg - het plaatsen van een berging Eb en Vloed 21 (12-7); - het uitbreiden van een woning Domburgseweg 17(18-7); - het plaatsen van een tijdelijk (6 maanden) opstelpunt antenne mast aan de Roosjesweg(terrein W) (20-7); Gapinge - het bouwen van een afdak aan een bestaande loods Dorps straat 2 (12-7); Grijpskerke - het bouwen van een serre Mo lenstraat 3 (12-7); Koudekerke - het slopen van een stenen schuur Lange Weegje I (18-7); - het wijzigen van een voorgevel Lange Weegje 35 (12-7); Meliskerke - het bouwen van een tuinhuisje J.Vaderstraat 71(14-7); Oostkapelle - het uitbreiden van een zomer huis Oosterpark 94 (18-7); - het uitbreiden van een woning Noord weg 18 (12-7); Serooskerke - het uitbreiden van een woning Vroonstraat 18 (12-7); - het wijzigen van de dakbedek king van de garages Zandput 6 (14-7); - het bouwen van een dakkapel Noordhoutstraat 54 18-7); Veere - het plaatsen van een tijdelijk (6 maanden) opstelpunt antenne- numentenwet maakt de burge meester van Vlissingen bekend dat vergunning is gevraagd door burgemeester en wethouders van Vlissingen op grond van artikel 11 van eerder genoemde wet voor het volgende: het storten van een nieuwe vloer, het aan brengen van een paalfundering en het opvijzelen van het monu ment De Oranjemolen op de Oranjedijk. Alvorens over het ver lenen van de vergunning een be slissing wordt genomen ligt het plan ter inzage tot en met 9 au gustus 2000. Belangstellenden kunnen het be treffende plan inzien bij het Loket 2000 op de begane grond in het stadhuis. Gedurende bovenge noemde termijn kunnen belang hebbenden hun eventuele ziens wijzen kenbaar maken tegen dit plan bij burgemeester en wethou ders van Vlissingen. lid 3 ,van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan: Klarenbeek lib tb.v. het plaat sen van een tuinkas op het per ceel Brandenburglaan 13 Klarenbeek III t.b.v. het plaatsen van een tuinhuisje op het per ceel Arie van Driellaan 75. De betreffende bouwaanvragen liggen met ingang van vrijdag 28 juli 2000 gedurende vier weken (tot en met 24 augustus 2000) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwik keling, Vlissingsestraat 2 I Gedurende de termijn van ter in zageligging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vragen kenbaar maken bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 28 juli tot en met 10 augus tus 2000 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsont wikkeling de aanvraag om een ver gunning op grond van de Monu mentenwet 1988 ter inzage voor het plaatsen van een GSM-anten- ne-installatie achter de galmgaten van de toren op het gebouw van Delta Nutsbedrijven aan de Poe lendaelesingel 10. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post mast aan de Polredijk 13b (20-7); Vrouwenpolder - het (ver)bouwen van garages Pr. Willem Alexanderlaan 5 - 7 (18-7); - het bouwen van een kap op ga rage Kon.Julianalaan 6 (18-7); - het wijzigen van de dakbedek king van de loods Schoolstraat 32 (14-7); - het uitbreiden van een zomer woning Lepelstraat 8A (12-7); - het plaatsen van een tijdelijk (6 maanden) opstelpunt antenne mast aan de Vrouwenpolderse- weg (20-7); Westkapelle - het verbouwen/uitbreiden van een woning Arke 5a (14-7); - het slopen van een woning+aanbouw Koudorp straat 32 (14-7); - het slopen van bergingen De Casembrootstraat 26 (14-7); - het verbouwen van de voorgevel van het kantoor Noordstraat 26 (14-7); - het plaatsen van een tijdelijk (6 maanden) opstelpunt antenne mast aan de Grintweg (20-7). Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de bouwvergunningen, ak koord bevonden meldingen en ver leende vrijstellingen. (Zie: be zwaar/beroep/voorlopige voorzie ning.) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat, van 28 juli tlm 8 september 2000 voor iedereen ter inzage ligt op het ge meentehuis te Domburg, de revi sievergunning die we hebben ver leend aan de heer J.Verhage, met betrekking tot de inrichting Boude- wijnskerke 5 te Zoutelande voor het fokken en mesten van var- KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aan vraag om een kapvergunning (in gevolge art 4.5.2. van de Algemene Plaatselijke Verordening Vlissingen) is ontvangen van de heer A. de Bree, Duyvendrechtstraat 33, voor het verwijderen van drie populie ren op het garageplein aan de Ko renbloemlaan.Wij zijn van plan de ze vergunning te verlenen. Nadere informatie is verkrijgbaar bij de sectie Beplantingen,Vredehoflaan 50, telefoon 487373. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. Vlissingen, 26 juli 2000 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen. bus 61, 4330 AB Middelburg. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een voor het perceel Landluststraat 16 gelegen par keervak, behalve voor de invalide waarvoor het parkeervak is be stemd. Tegen dit besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 7 september 2000 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedag tekend en gemotiveerd bezwaar schrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Mid delburg, sector bestuursrecht, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de Sectie Interne en Juridische Zaken van de dienst Stadsbeheer, Vlissingsestraat 21 te Middelburg ter inzage. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag of www.middelburg.nl kens, opslag van veevoer en mest en het houden van paarden, scha pen en dwerggeiten. Buitenom de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118-555447). De vergunning is gewijzigd ten op zichte van het ontwerp. Tot en met 8 september 2000 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werp-vergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 9 september 2000, ten zij voor deze datum beroep is in gesteld en een verzoek wordt ge daan tot schorsing van de vergun ning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019,2500 EA 's - Gravenhage). Domburg, 26 juli 2000 Burgemeester en Wethouders van Veere

de Faam | 2000 | | pagina 6