GEMEENTEVLISSINGEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN kmuit 4 IIiIiénhIIiI fGEMEENTE MIDDELBURG VE 14 FAAM/VLISSINGER Woensdag 12 juli 2000 INFORMATIE T OVERHEID ilfttflitftltviiéfi WET MILIEUBEHEER Kennisgeving meldingen artikel 8.41 Wet Milieubeheer Burgmeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieube heer van: IHolographies Technology Inter national b.v. te Middelburg voor een detailhandel, gelegen op het perceel Oostperkweg 43 te Middelburg: 1. Sociëteit "De Vergenoeging" te Middelburg voor een horecabe drijf, gelegen op het perceel Gortstraat 30 te Middelburg; 3. Grontmj Advies Techniek B.V. te Middelburg voor een raadgevend ingenieursbureau, op het perceel gelegen op het perceel Buitenrust straat 10-12 te Middelburg; 4.P P v.o.f. te Middelburg voor een horecabedrijf, genaamd Café Grill Brooklyn, gelegen op de Markt 81 te Middelburg; 5. De heer Engels te Middelburg voor een detailhandel, genaamd "Decorette Middelburg" woon- café, gelegen aan de Segeers- straat 13-17 te Middelburg; 6. Mevrouw P.M. Goetheer-Som- meijer te Grijpskerke voor een wijkgebouw, genaamd "het van Cittershof", gelegen aan de Van Cittersstraat 64 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde algemene maatregelen van bestuur op grond van artikel 8.40 Wet milieubeheer van toe passing. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging KENNISGEVING verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 29 juni 2000 is ingekomen de ken nisgeving van Labrujère Staalbouw te Middelburg voor de wijziging van de inrichting, gelegen aan de Ampèreweg 4 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieu vergunning is verleend. Ten aanzien van de wijziging wordt redelijker wijs aangenomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen heeft voor de omvang van de nadelig gevolgen voor het milieu. Om die reden kan worden volstaan met een kennisgeving. De wijziging betreft het uitbreiden van het bedrijfspand met een tweede hal. De kennisgeving en alle relevan te stukken liggen van 13 juli tot 2 7 juli 2000 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van I 7.00 uur tot 20.00 uur ter in zage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van tevoren telefonisch bij de afde ling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. 67 52 41 WIJZIGING DELEGATIE- EN MACHTIGINGSBESLUIT De gemeenteraad heeft in zijn ver gadering van 26 juni 2000 een wij ziging vastgesteld van het Delega tie- en machtigingsbesluit De wijzi ging houdt in dat de bevoegdheid om zienswijzen en bedenkingen in GEMEENTE POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG TEL. «118-555444 FAX 0118-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: 0118-555444; fax: 0118- 555433. Postadres: Postbus 1000, 4357 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800- 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en onder houd: 011 8-55544 7. Voor drin gende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centrale publieksbalie ingericht De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de volgende zaken: Cluster Zorg telefoon: 0118- 555445; onderwijs, subsidies, uit keringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicapten. Cluster Burgerzaken telefoon: 0118-555446; reisdocumenten/rijbewijzen uit treksels verklaringen, bevol kingsadministratie, burgerlijke stand, belastingen, algemene za ken. Cluster Grondgebied tele foon: 0118-55544 7; bouwzaken, bestemmingsplannen, grondver- koop, huursubsidie, milieu en ver keer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze onderwer pen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het ge meentehuis,Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuurs recht kan iedereen bezwaar ma- BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - Het bouwen van twee dakka pellen Zaanstraat 8 - Het uitbreiden van een woning met serre Assumburg 30 - Het uitbreiden van een woning Gerbrandystraat 190 - Het verbouwen van een garage Josine Reulinglaan 13 - Het verbouwen en vergroten ken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, ak koord bevonden meldingen en vrij stellingen). Dat moet schriftelijk, ge motiveerd en ondertekend gebeu ren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de pu blicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de ge meenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. Hier voor zijn griffierechten verschul digd. Arrondissementsrechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middel burg. Info: 0118-555444. BEKENDMAKINGEN enkele officiële publicaties van de gemeente Veere worden ook ge plaatst in de Staatscourant www.sdu.nl/staatscourant) GOEDKEURING Ie WIJZIGING BESTEMMINGS PLAN KAMPEERTERREIN OLMENVELD" Gedurende 6 weken, van 13 juli tlm 23 augustus 2000, ligt ter inzage het besluit van Gedeputeer de Staten van Zeeland tot het goedkeuren van de op 6 juni 2000 vastgestelde I e wijziging van het bestemmingsplan "Kampeerterrein Olmenveld"te Serooskerke. Gedu rende de genoemde termijn kan door belanghebbenden beroep in gesteld worden en kan eventueel een verzoek om voorlopige voorzie ning worden ingediend bij de Afde ling Bestuurs-rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te den Haag. Dit besluit van Gedeputeerde Sta ten treedt in werking daags na de afloop van de beroepstermijn. In dien binnen deze termijn bij de van een woning Wilhelminas- traat 65167 - Het uitbreiden van een woning Vlissingsestraat 2a - Het plaatsen van een dakkapel Noorderbaan 29 - Het uitbreiden van een woning J.l. Sandersestraat 51 - Het verbouwen van een kan toorgebouw Faradayweg I - Het plaatsen van een fietsen stalling Kanaalstraat 66 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas wor te brengen door de raad wordt overgedragen aan burgemeester en wethouders. De eerdere overdracht van de bevoegdheid om te beslis sen over het aanvragen van de ver klaring van geen bezwaar en het verlenen van vrijstelling van het gel dende bestemmingsplan als be doeld in artikel 19a van de Wet op de ruimtelijke ordening is ingetrok ken, evenals een aantal overgedra gen bevoegdheden op grond van in middels vervallen wettelijke voor schriften. Daarnaast heeft aanpas sing plaatsgevonden aan de gewij zigde commissiestructuur en heeft ook een redactionele aanpassing plaatsgehad. Dit besluit treedt in werking met ingang van 16 juli 2000. Het wijzigingsbesluit en het aangepaste Delegatie- en machti gingsbesluit liggen ingaande heden voor iedereen ter inzage bij de sec tie Communicatie, bezoekadres Stadhuisstraat 2. 30 KM/H KOUDEKERKSEWEG, BANCKERTSTRAAT, KONINGINNELAAN, BREEWEG Burgemeester en wethouders maken bekend dat een maximumsnelheid van 30 km/h wordt ingesteld op: - het gedeelte van de Koudekerk- seweg gelegen tussen de Laan derVerenigde Naties en het Banckertplein; - de Banckertstraat; - het gedeelte van de Koninginne- laan tussen de Oude Koudekerk- seweg en de Breeweg; - het gedeelte van de Breeweg tus sen de Koninginnelaan en de Laan derVerenigde Naties. In verband hiermee zullen de volgen de maatregelen worden getroffen: - bij de kruispunten worden 30 km/h-poorten geplaatst, bestaan de uit bord Al (30 km/h) aan beide zijden van de weg met een dubbele streep dwars over de rij Voorzitter van de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorzie ning wordt ingediend treedt het be sluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist ART. 17 WRO Wij maken bekend dat wij voorne mens zijn om met toepassing van ar tikel 17 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening (tijdelijke vrijstelling gel dend bestemmingsplan) vergunning te verlenen voor het plaatsen van tij delijke opstelpunten voor het mobiele netwerk op de volgende locaties: te Zoutelande bij het sportveld aan de Westkapelseweg; te Vrouwenpolder aan de Fort den Haakweg. De tijdelijke opstelpunten zullen worden gerealiseerd op die plaat sen waar dringend radiodekking en/of capaciteitsuitbreiding noodza kelijk is. Wij zijn voornemens de ge vraagde vrijstellingen vooralsnog voor de duur van 6 maanden te verlenen. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 13 tlm 26 juli 2000 tijdens de openingstijden voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen de plannen bij het college in te dienen. ART. 19, lid 3 WRO (nieuw) Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: Oostkapelle het bouwen van een buitenber ging aan de Vroonweg 78180; het uitbreiden van een zomerwo ning aan het Dunopark 34; Serooskerke het uitbreiden van een woning aan de Noordweg 91; het uitbreiden van een woning aan de Bogerdweie 11; Westkapelle het bouwen van een garage aan de Koestraat 43. De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem- mingsplan.Wij zijn van plan toe stemming te verlenen door toepas sing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee liggen de bouw en situatietekeningen van 13 juli den ingediend nadat op de aanvra gen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - Deltan voor de bouw van een wkk-station aan de Wildbaan 9 (bouwvergunning en vrijstelling artikel 19 WRO) - Het verkrijgen van een bouw vergunning en een monumen tenvergunning tb.v. het verbou wen tot museum van de panden Nieuwendijk II en 15 en baan en een '30'-markering op het wegdek van de hier genoem de straten; - op de rijbaan van de Koudekerk- seweg worden visuele versmallin gen aangebracht; - de rijbaan van de Breeweg wordt ter hoogte van de aansluitingen met de Nieuwervestraat en de Kruisweg/Laurens Stommesweg versmald tot 5 m. Inzage Het volledige besluit ligt van 13 juli tot en met 23 augustus 2000 ter in zage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de bepalin gen van de Algemene wet bestuurs recht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het in dienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de in diener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt; d. de gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaarschrift hebt ingediend, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Alge mene wet bestuursrecht de Presi dent van de Arrondissementsrecht bank te Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, als u meent dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Het verzoek hiertoe moet worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht ge tlm 9 augustus 2000 tijdens de openingstijden voor een ieder ter in zage op het gemeentehuis te Dom burg. Gedurende deze periode be staat voor u de mogelijkheid schrif telijke bedenkingen tegen de bouw plannen bij het college in te dienen. ART 19 Wet RO oud) Er is een aanvraag binnengekomen om vergunning ingevolge de Wo ningwet voor het bouwen van een machineberging Prelaatweg 60 te Aagtekerke. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Door de ge meenteraad is verklaard, dat voor desbetreffend bestemmingsplan een herziening wordt voorbereid. Het bouwplan is in overeenstem ming met de in voorbereiding zijn de herziening.Wij zijn voornemens door toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Wo ningwet de vergunning te verlenen nadat van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. In verband hiermee ligt het bouwplan met ingang van 13 tlm 26 juli 2000 gedurende de openingstijden ter inzage in het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de gelegenheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan bij het college in te die nen. VRIJSTELLINGSPROCEDURES Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor Aagtekerke het bouwen van een woning Hekweide 12; Grijpskerke het bouwen van een bloemenkas aan de Mariekerkseweg 42. De bouwplannen voldoen niet ge heel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan.Wij zijn van plan om met gebruikmaking van de in de betreffende bestemmingsplan nen opgenomen mogelijkheid vrij stelling te verlenen. In verband hier mee liggen de bouw- en situatiete keningen van 13 juli tlm 9 au gustus 2000 tijdens de opening stijden voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat Nieuwstraat 26 en 28 en het plegen van nieuwbouw (na sloop) Nieuwendijk 13 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending daar van bezwaar worden gemaakt bij het College van Burgemeester en Wethouders. WELSTANDSCOMMISSIE: De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op don derdag 20 juli 2000. Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een heven; dit bedraagt 225,voor natuurlijke personen en 450,voor andere dan natuurlijke personen. GEDEELTELIJKE GOED KEURING BESTEMMINGS PLAN RIJKSWEG NS7 INCLUSIEF FLANKERENDE HERZIENINGEN Burgemeester en wethouders ma ken bekend, dat met ingang van 17 juli 2000 gedurende 6 weken, dus tot en met 27 augustus 2000 bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissings estraat 21 ter inzage ligt het besluit van Gedeputeerde Staten van Zee land d.d. 6 juni 2000, strekkende tot gedeeltelijke goedkeuring aan het bestemmingsplan Rijksweg N57 inclusief flankerende herzieningen. Het besluit houdt in dat goedkeu ring is onthouden aan het bestem mingsplan Rijksweg N57 wegens het indienen van een aanvraag ho gere grenswaarde op grond van de Wet geluidhinder na de vaststelling van het bestemmingsplan door de gemeenteraad en dat goedkeuring is verleend aan de flankerende her zieningen van de bestemmingsplan nen Nieuwland-Kom, Buitengebied Middelburg, Groot Industrieterrein III, Uitbreidingsplan in hoofdzaak 1959, Klein Industrieterrein II, Uitbreidingsplan in onderdelen l959,Dauwendaele IA, Begraaf plaats Nieuwlandseweg, Veersepoort, Buitengebied voormalige gemeente Veere, Klarenbeek III en Noordweg. Voor zover het besluit strekt tot goedkeuring kan beroep worden in gesteld door degenen die tijdig hun bedenkingen bij Gedeputeerde Sta ten hebben ingediend en door een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest Voor zover het besluit strekt tot ont houding van goedkeuring kan door een ieder beroep worden ingesteld. Het beroepschrift moet gedurende voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplan nen bij het college in te dienen. BOUWISLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/'sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Biggekerke het uitbreiden van een garage Boomwei 7; Domburg het uitbreiden van een woning Domburgseweg 46; het plaatsen van een berging Eb en Vloed 21; Grijpskerke het bouwen van een bloemenkas Mariekerkseweg 42; Koudekerke 0 het bouwen van een berging/keu ken Noordeinde 6; Meliskerke het bouwen van twee woningen Oppervloer 11 13; Oostkapelle het uitbreiden van een zomer huis Dunopark 34; Serooskerke het bouwen van een dakkapel Noordhoutstraat 54; Westkapelle het slopen van een woning aanbouwen Koudorpstraat 32; het slopen van bergingen De Ca- sembrootstraat 26. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)- VERGUNNINGENI MELDINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend en/of met de volgende mel dingen is ingestemd: (tussen haak jes staat de datum van verzen ding.) Aagtekerke het bouwen van een vaatwas- ruimte en opslagruimte Brouwe- rijweg 5 (4-7); het bouwen van een berging Pre laatweg 19 (4-7); Domburg het bouwen van twee serres Dr. aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art. 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vlis- singen) is ontvangen van - Dhr.P.J.H. Mulder, Thorbeckelaan 7 te Vlissingen, voor het verwij deren van een kastanje uit zijn voortuin. Wij zijn van plan deze vergunning te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u krij gen bij de sector Beheer, sectie Be plantingen,Vredehoflaan 50, tele foon 487373. VERKEERSBESLUIT Van de SSG Scheldemond hebben wij het verzoek ontvangen om het fiets-voetpad Papegaaienburgpad in oostelijke richting tussen het de termijn van terinzagelegging worden ingediend bij de afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20018,2500 EA 's- Gravenhage. Het beroepschrift heeft geen op schortende werking. Dit betekent, dat ondanks het beroepschrift, het besluit van Gedeputeerde Staten daags na afloop van de beroepster mijn in werking treedt, tenzij binnen de beroepstermijn -naast het indie nen van beroep- een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20018, 2500 EA 's-Gravenhage. In dat ge val treedt het besluit van Gedepu teerde Staten niet in werking voor dat op het verzoek om voorlopige voorziening is beslist Zowel voor het indienen van beroep als voor het verzoek om voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor hef verbouwen van een woning op het perceel Veerseweg 62; bouwen van een garage en het aanpassen van kozijnen in de achtergevel op het perceel Dorps straat 18 te Kleverskerke; bouwen van een dakkapel op het perceel Jan van Hoofkwartier 88; tijdelijk plaatsen van een GSM opstelpunt op een perceel aan de Prooijenseweg; bouwen van een vrijstaande wo ning op het perceel Gruttostraat 3; plaatsen van een dakkapel op het perceel Oude Rijksweg 74 te Nieuw- en Sint Joosland; uitbreiden van de woning op het perceel Burgemeester Baaslaan 19; plaatsen van een verblijfskeet op een perceel aan de Langeweg te Arnemuiden; Vaandragerstraat 5/3 (4-7); Koudekerke het slopen en herbouwen van een bedrijfsruimte Zwaanweg 6 (4-7); Meliskerke het verbouwen van drie garages Burg Adelaarstraat 30 (30-6); Vrouwenpolder - het uitbreiden van een zomer huis Breezand 30 (30-6); het bouwen van een erker Zoek weg 14 (4-7); Westkapelle het bouwen van een opslagloods Prelaatweg 9 (30-6); Zoutelande het plaatsen van een toiletunit Boulevard (4-7). Belanghebbenden hebben een wet telijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande da tum bezwaar te maken tegen de bouwvergunningen, akkoord bevon den meldingen en verleende vrijstel lingen. (Zie: bezwaar/beroep/voorlo pige voorziening.) U kunt de stuk ken inzien op het gemeentehuis te Domburg. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat de aanvraag om een milieuvergunning en de ont- werp-beschikking tot vergunningver lening voor de verandering van Steengrachtsweg 4 en 6 te Grijps kerke (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Grijpskerke, sectie L, nummer 1205,1067 en 1206 ge deeltelijk), die is ingediend door de maatschap Poppe, van 14 juli tlm 11 augustus 2000 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg. Tot en met 11 augustus 2000 kun nen gemotiveerde bedenkingen te gen de aanvraag en de ontwerp-be- schikking schriftelijk door iedereen bij het college worden ingediend. Wanneer u niet wilt dat uw per soonlijke gegevens bekend worden gemaakt, dient u dit tegelijk met het indienen van uw bedenkingen ken baar te maken. Op verzoek kan tot en met 11 augustus 2000 over het ontwerp van de vergunning van ge dachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben in schoolcomplex en de Weijevlietweg te verleggen. De functie van het nieuw aan te leggen vrijliggende pets-voetpad (noord-zuidverbinding) wijzigt niet De langzaam-verkeer- route blijft kruisingsvrij ten opzichte van het gemotoriseerde verkeer op de Nieuwe Zuidbeekseweg via het bestaande tunneltje. Wij wensen aan het verzoek onze medewerking te verlenen. Het verzoek met situ atie tekening ligt vanaf heden voor een periode van 4 weken ter inzage in het stadhuis, begane grond, ka mer 34, loket Bouwen en wonen. Reacties kunnen worden gezonden aan het college van burgemeester en wethouders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen, sector Stadsont wikkeling, sectie Nieuwe weken. bouwen van 72 woningen en 21 garages op percelen aan de Gre- velingenstraat en aan de Volkerakstraat; uitbreiden bestaande loods op het perceel Tweede Weg 2 te Nieuw- en Sint Joosland; uitbreiden van de bovenverdie ping op het perceel Seisweg 140; verbouwen woonhuis op het per ceel Rouaansekaai 2 7. N.B.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 26 tlm 30 juni 2000 zijn de volgende bouw-,ge- bruiks- en/of sloopvergunningen ver leend en/of is met de volgende mel dingen ingestemd: het bouwen van een bedrijfswo ning op het perceel Voltaweg 17; het verbouwen van de woning op het perceel Houtkaai 19; het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Opaal 6; het verbouwen van de hoofdin gang van de o.b.s. "DeVossen- burch"op het perceel Roozen- burglaan 163A; het plaatsen van een dakopbouw aan de achterzijde op het perceel Oosterscheldestraat 117; het gedeeltelijk slopen van het winkelcentrum Euromarkt op een perceel aan de Laan derVerenig de Naties. Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de aangege ven datum van bekendmaking van een besluit aan aanvrager een ge motiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AM Middelburg. gebracht tegen de ontwerp-beschik- king kunnen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) be denkingen in te dienen dan wel be sluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat, van 14 juli tlm 25 augustus 2000 voor ie dereen ter inzage ligt op het ge meentehuis te Domburg, de veran deringsvergunning die we hebben verleend aan Jachtclub "Veere", met betrekking tot de inrichting Kaai 14 te Veere voor een jachtha ven met voorzieningen. Buitenom de openingstijden kunnen de stuk ken ingezien worden na telefoni sche afspraak (cluster Grondge bied, tel. 0118 - 555447). De vergunning is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. Tot en met 25 augustus 2000 kan beroep ingesteld worden bij de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werp-vergunning; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-ver- gunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 26 augustus 2000, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek wordt gedaan tot schorsing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. Vlissingen, 5 juli 2000 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen. COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften Vlis singen maakt bekend dat op maandag 17 juli 2000 in het stad huis te Vlissingen een openbare hoorzitting wordt gehouden waar AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 14 tot en met 27 juli 2000 ligt op de sectie Bouwen en Wo nen van de dienst Stadsontwikke ling de aanvraag om een vergun- ning op grond van de Monumen tenwet 1988 ter inzage voor: het restaureren/renoveren van het pand op het perceel Lange Noordstraat 2 7; het verbouwen van het pand op het perceel Rouaansekaai 2 7. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. BOUWPLANNEN - vrijstellingsprocedures De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat bouwplannen zijn ontvangen die niet in overeen stemming zijn met de voorschriften van de ter plaatse geldende be stemmingsplannen. Het gaat om: de bouw van een een kantoor gebouw op een perceel aan de Schenge; de bouw van vier leslokalen op het perceel Elzenlaan 4. Burgemeester en wethouders willen op deze aanvragen positief beslis sen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk.Voordat zij dat doen lig gen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 14 juli 2000 twee weken (tot en met 27 juli 2000) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissing sestraat 21. In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkin gen bij hen indienen. Zie voor andere gemeentelijke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van vandaag of www.middelburg.nl (Postbus 20019, 2500 EA 's - Gravenhage). WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat, van 14 juli tlm 25 augustus 2000 voor ie dereen ter inzage ligt op het ge meentehuis te Domburg, de revisie vergunning die we hebben verleend aan de heer J. Francke, met betrek king tot de inrichting Rorikshilweg I te Grijpskerke voor een varkens- melkrundveehouderij en akker bouwbedrijf. Buitenom de opening stijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118 - 555447). De vergunning is gewijzigd ten op zichte van het ontwerp. Tot en met 25 augustus 2000 kan beroep ingesteld worden bij de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werp-vergunning; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkenwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-ver- gunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 26 augustus 2000, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlopi ge voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019,2500 EA 's - Gravenhage). Domburg, 12 juli 2000 Burgemeester en Wethouders van Veere (onder voorbehoud) de volgende zaak wordt behandeld: 19.45 uur: het bezwaar van de heer E.M.C. Simons tegen het besluit van bur gemeester en wethouders van Vlis singen inzake het afwijzen van zijn aanvraag om een standplaats vergunning met noten en zuid vruchten in de Dreesstraat. Het procesdossier ligt vanaf heden tot en met I 7 juli 2000 voor ie dereen ter inzage in het stadhuis, stafbureau Bestuur (kamer 118a, I e verdieping). U kunt zich met vragen over de procedure wenden tot de secreta ris, de heer F.H. Kuijper, telefoon 0118-487 438.

de Faam | 2000 | | pagina 14